Zawody

Nazwa zawodów:

II Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim XC

Miejsce i termin: Stobierna, 2016-06-19
Organizator: Miasto Debica, Powiat Dębica, Gmina Dębica
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica
Kontakt:
Dr GOSiR Krzysztof Lipczyński, Jan Malec, Szymon Nesteruk
Tel. 14 681 85 49
e-mail: klipczynski@ugdebica.pl, jmalec@ugdebica.pl, sznesteruk@op.pl
Dębicki Klub Kolarski „GRYF”
Marek Kliś
Tel. 609 328 157
e-mail: zarzad@dkkgryf.com
Opis zawodów: Harmonogram Zawodów XC:
Dorośli (Kobiety, Mężczyźni – osoby w wieku od 18 roku życia):
– od godz. 9.00 do godz. 10.00 rejestracja zawodników,
– godz. 11.30 start kategorii wiekowej od 19 do 23 lat – 4 pętle duże – trasa XC,
– godz. 11.30 start kategorii wiekowej od 24 do 30 lat – 4 pętle duże – trasa XC,
– godz. 12.30 start kategorii wiekowej od 31 do 45 lat – 3 pętle duże – trasa XC,
– godz. 13.30 start kategorii wiekowej od 46 lat wzwyż – 3 pętle duże – trasa XC.

Przed zawodami głównymi wyścigi rowerowe dla dzieci. Więcej w regulaminie.

Dębicki Klub Kolarski „GRYF”
Nr konta: PBSbank 17 8642 1139 2013 3931 4716 0001

W tytule przelewu należy podać: imię i nazwisko oraz wiek zawodnika startującego. Więcej w regulaminie.

Strona WWW: http://dkkgryf.com/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bieniasz Michał Dębica M24-30 (4 pętle) Chemik Pustków MTB NIE
2 Brzoza Szymon Majdan Królewski M19-23 (4 pętle) Stal Rzeszów NIE
3 Dwojak Piotr Dębica K24-30 (4pętle) Dębicki Klub Kolarski Gryf TAK
4 Foryś Rafał Dębica M31-45 (3 pętle) MTB Dębica NIE
5 Gawlik Marek Przyborów M31-45 (3 pętle) SLAYER NIE
6 Gawlik Adam Dębica K31-45 (3pętle) Brak TAK
7 Kliś Krzysztof Dębica M31-45 (3 pętle) Dębicki Klub Kolarski “GRYF” TAK
8 Knur Młody Brzeźnica M24-30 (4 pętle) Chemik Pustków MTB NIE
9 Książek Krzysztof Nagawczyna M31-45 (3 pętle) Dębicki Klub Kolarski “GRYF” TAK
10 Kulas Marek Nagawczyna M46+ (3 pętle) DKK Gryf TAK
11 Kupiec Krzysztof Wieliczka M31-45 (3 pętle) Wlck Queens NIE
12 Kusibab Łukasz Pustynia K24-30 (4pętle) Dębicki Klub Kolarski TAK
13 Łachut Cezary Mielec K31-45 (3pętle) Gardner team Mielec TAK
14 Łodej Janusz Rzeszów K31-45 (3pętle) Stal Rzeszów NIE
15 Matłok Grzegorz Dębica M31-45 (3 pętle) Tanie Odżywki.pl Cycling Team TAK
16 Piłat Damian Korzeniów M24-30 (4 pętle) Brak NIE
17 Rusin Jakub Dębica M19-23 (4 pętle) KLUB KOLARSKI SPARTACUS NIE
18 Rusin Jakub Debica K19-23 (4 pętle) KLUB KOLARSKI SPARTACUS NIE
19 Węgrzyn Krzysztof Mielec M46+ (3 pętle) Gardner Team Mielec NIE
20 Zwoliński Zbigniew Zabierzów Ul Myszala 9 M46+ (3 pętle) Wilga Golkowicw Grupa Instal – Bud TAK
21 Zych Witold RzeszÓw M31-45 (3 pętle) R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl NIE