Zawody

Nazwa zawodów:

VIII Rzeszowski Bieg Ojców

Miejsce i termin: Rzeszów, 2016-07-03
Organizator: Stowarzyszenie Szczęśliwy Dom im. Wiktorii i i Józefa z Dziećmi
Opis zawodów: Bieg będzie kulminacyjną częścią pikniku rodzinnego, który odbędzie się na Bulwarach w dniu 3-go lipca 2016 roku w godzinach 14.30-19.00. W biegu wystartują ojcowie, a na mecie będą czekać na nich ich dzieci.

Zapraszamy do rejestracji w dniu zawodów.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bać Wiesław Racławówka M 36-50 Brak NIE
2 Babiarz Robert Rzeszów M 51+ Brak NIE
3 Cesarz Marcin Haczów M 16-35 brak NIE
4 Chmiel Michał Rzeszów M 16-35 Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
5 Danak Tomasz Rzeszów M 16-35 Brak NIE
6 Doherty Shane Rzeszow M 36-50 Brak NIE
7 Dziedzic Witold Rzeszów M 36-50 Brak NIE
8 Dzierżak Edward Cierpisz M 36-50 Brak NIE
9 Ficek Grzegorz Rzeszów M 36-50 Brak NIE
10 Garbaczewski Dariusz Mrowla M 36-50 Brak NIE
11 Golema Piotr Głogów Małopolski M 36-50 Brak NIE
12 Grabiec Marcin Kolbuszowa M 16-35 Brak NIE
13 Gubernat Bartosz Rzeszów M 16-35 Brak NIE
14 Jamioł Michał Kielce M 36-50 Brak NIE
15 Kędzierski Radosław Rzeszów M 16-35 Brak NIE
16 Kobylarz Piotr Rzeszów M 16-35 Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
17 Kopeć Krzysztof Rzeszów M 36-50 Brak NIE
18 Korab Tomasz Rzeszów M 36-50 Brak NIE
19 Kosiba Łukasz Rzeszów M 36-50 Brak NIE
20 Kozdraś Marcin Rzeszów M 16-35 Brak NIE
21 Kruk Zbigniew Gać M 36-50 Brak NIE
22 Kuczma Tomasz Rzeszów M 36-50 Brak NIE
23 Kuzniar Slawomir Rzeszow M 36-50 Brak NIE
24 Kuzniar Slawomir Rzeszow M 36-50 Brak NIE
25 Ślęczka Damian Rzeszów M 36-50 Brak NIE
26 Łuczak Stanisław Nowa Sarzyna M 36-50 Brak NIE
27 Madycki Wojciech Rzeszów M 36-50 Brak NIE
28 Masłoń Adam Rzeszów M 16-35 Brak NIE
29 Materna Dawid Rzeszów M 16-35 Brak NIE
30 Materna Roman Rzeszów M 36-50 SPAR NIE
31 Mazur Piotr Rzeszów M 36-50 Brak NIE
32 Nycz Tymoteusz Rzeszów M 36-50 Brak NIE
33 Nykiel Grzegorz Laszczyny M 36-50 Brak NIE
34 Piecuch Michał Rzeszów M 16-35 34WOG NIE
35 Piwowar Daniel Rzeszów M 36-50 BBL NIE
36 Porczak Michał Rzeszów M 16-35 Agatha&Maja Team NIE
37 Prędki Jerzy Hermanowa M 36-50 Wybiegamy w Przyszłosc NIE
38 Pubrat Waldemar Rzeszów M 36-50 Brak NIE
39 Rak Mariusz Rzeszów M 36-50 Brak NIE
40 Rojek Józef Ropczyce M 36-50 1991 NIE
41 Rudawski Adrian Rzeszów M 16-35 Brak NIE
42 Słowik Jan Hermanowa M 36-50 Wybiegamy w przyszłość NIE
43 Sowa Dariusz Rzeszów M 51+ Brak NIE
44 Szpila Maciej Rzeszów M 51+ Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
45 Szpunar Andrzej Rzeszów M 36-50 1975 NIE
46 Tomczyk Konrad Przeworsk M 16-35 Brak NIE
47 Trela StanisŁaw Rzeszów M 36-50 Brak NIE
48 Walat Adrian Rzeszów M 16-35 Brak NIE
49 Walicki Sebastian Sokołów Młp M 36-50 Brak NIE
50 Wójcik Jacek Godowa M 36-50 Brak NIE
51 Wojtasiewicz Wincenty Nowy Glinik M 51+ Brak NIE
52 Wolański Piotr Rzeszów M 16-35 Brak NIE
53 Wyczawski Piotr Rzeszów M 36-50 Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
54 Zieliński Franciszek Głogów Małopolski M 51+ TKKF ,,Sokół” Głogów Małopolski NIE
55 Ziemba Grzegorz Rzeszów M 36-50 Wojtuś NIE