Zawody

Nazwa zawodów:

V XC MTB Nowa Dęba

Miejsce i termin: Nowa Dęba, 2016-09-25
Organizator: Stowarzyszenie “WSPARCIE” w Nowej Dębie, Sklep Rowerowy PAAM BIKE Przemysław Maćkowiak, Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA SA Oddział Produkcyjny w Nowej Dębie oraz Klub Sportowy STAL Nowa Dęba
Opis zawodów: Start wspólny zawodników na wyznaczoną trasę z linii start/meta. Celem konkurencji jest jak najszybsze pokonanie odpowiedniej liczby okrążeń trasy dla każdej grupy innej:
Miasteczko rowerowe. Cel propagowanie bezpiecznego poruszania się po drogach publicznych.
Więcej w regulaminie.
Opłaty startowe tylko w dniu zawodów. 30zł kategoria I i II.
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Brzoza Szymon Majdan Królewski I kat- (21-30l) 11 pętli Stal Rzeszów NIE
2 Czudec Kacper Nosówka II kat.(16-20l) 7 pętli ZKS Stal Rzeszów NIE
3 Gajdek Maksymilian Rzeszów V kat. (6-9l) – 1 pętla Stal Rzeszów NIE
4 Gajdek Tymoteusz Rzeszów V kat. (6-9l) – 1 pętla Stal Rzeszów NIE
5 Gajdek Filip Rzeszów IV kat. (10-13l) 2 pętle Stal Rzeszów NIE
6 Jędzejowski Damian Koprzywnica V kat. (6-9l) – 1 pętla Brak NIE
7 Klaczkowski Borys Rzeszow V kat. (6-9l) – 1 pętla ZKS STAL RZESZOW NIE
8 Klaczkowski Mikolaj Rzeszow V kat. (6-9l) – 1 pętla ZKS STAL RZESZOW NIE
9 Kosiński Kuba Jaorosław II kat.(16-20l) 7 pętli Brak NIE
10 Kotulski Hubert Nowa Dęba IV kat. (10-13l) 2 pętle Gimnazjum nr.1 im.Jana Pawła 2 NIE
11 Łabudzki Piotr Sandomierz II kat.(16-20l) 7 pętli Polpharma Bike Team NIE
12 Matłosz Michał Rzeszów I kat- (21-30l) 11 pętli SST LUBCZA NIE
13 Mazur Grzegorz Lublin I kat- (21-30l) 11 pętli www.RowerowyLublin.org NIE
14 Mycek Sławomir Chmielów I kat- (21-30l) 11 pętli ZORZA Tarnobrzeg NIE
15 Mycek Tadeusz Chmielów I kat- (21-30l) 11 pętli ZORZA Tarnobrzeg NIE
16 Rudnicki Tomasz Rzeszów I kat- (21-30l) 11 pętli ZKS Stal Rzeszów NIE
17 Węgrzyn Krzysztof Mielec I kat- (21-30l) 11 pętli Gardner Team Mielec NIE
18 Wilk Łukasz Nowa Dęba IV kat. (10-13l) 2 pętle Gimnazjum nr.1 im.Jana Pawła 2 NIE
19 Wróbel Marcin Mielec I kat- (21-30l) 11 pętli MTB DĘBICA NIE
20 Zabłocki Kacper Jaorosław II kat.(16-20l) 7 pętli Brak NIE