Zawody

Nazwa zawodów:

Family Run- bieg główny 5km

Miejsce i termin: Kraków, 2017-05-28
Organizator: Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy al. Powstania Warszawskiego 6
Opis zawodów: 1. Bieg główny:
– dystans 5 km
– w biegu mogą wziąć udział osoby urodzone w 2000 roku i wcześniej
– limit czasu 45 minut
– odbiór pakietów startowych
sobota 9:00 – 15:00 KSOS al. Powstania Warszawskiego 6
niedziela 9:00 – 10:30 Błonia Krakowskie
– medal na mecie

Opłatę startową należy wpłacać dokonując przelewu na konto:

41 1020 2892 0000 5602 0591 0700
Odbiorca (organizator Family Run): Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy,
al. Powstania Warszawskiego 6, 31-549 Kraków

Tytuł przelewu: Opłata startowa Family Run, imię i nazwisko zawodnika, rok urodzenia
Wpłaty zaksięgowane po terminie 21.05.2017 r. nie będą uznawane.

OŚWIADCZENIE I UPOWAŻNIENIE do pobrania tutaj

ZGDODA RODZICA/OPIEKUNA do pobrania tutaj

Organizator dla uczestników biegu przewidział koszulki. Rozmiary:

-koszulki męskie tutaj

-koszulki damskie tutaj

Strona WWW: http://www.ksos.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bachowski Piotr Kraków 5 km Brak TAK
2 Bakalarz Anna Kraków 5 km Brak TAK
3 Bański Marcin Dąbrowa Górnicza 5 km Buka Team TAK
4 Batko Sebastian WĘgrzce Wielkie 5 km Brak NIE
5 Biedrzycki Karol 11-600 Wegorzewo, Ul.srodmiejska 5a/18 5 km Brak NIE
6 Błażewicz Andrzej Świdnica 5 km TAK
7 Bobek Daniel Wieliczka 5 km BOKSIO TEAM NIE
8 Boduch Daniel Kraków 5 km PKO BP TAK
9 Chanek Robert Dobczyce 5 km ZPSMuz TAK
10 Chechelska Joanna Płoki 5 km Brak TAK
11 Ciulis-Pyznar Marta Kraków 5 km Brak TAK
12 Czarnecki Marek Kraków 5 km Brak NIE
13 Daniel Łukasz Gdów 5 km Gdów Proud Runners TAK
14 Dyląg Wojciech Piekiełko 5 km Limanowa Forrest NIE
15 Dziwoki Maryia Wieliczka 5 km Atos running team NIE
16 Fijak Pawel Krakow 5 km Atos Running Team NIE
17 Firlet Antoni Bochnia 5 km Brak TAK
18 Fus-Zięba Eliza Rzeszów 5 km Brak NIE
19 Górecki Patryk Jarosław 5 km PG FOTO TAK
20 Grzywna Piotr Kraków 5 km Verte NIE
21 Gurbiel Mateusz Kraków 5 km BeFit24Team TAK
22 Herc Joanna Kraków 5 km Brak TAK
23 Hołda Justyna Kraków 5 km holdasy TAK
24 Hołda Jerzy Kraków 5 km holdasy TAK
25 Hotloś Anna Kraków 5 km SZYBKI TUPI NIE
26 Jaworska Dorota Kraków 5 km Dorota Jaworska-Sztaba NIE
27 Jaworska-Sztaba Dorota Kraków 5 km Brak TAK
28 Kaczmarczyk Marta Kraków 5 km Brak NIE
29 Kaptur Marcin Kraków 5 km Brak TAK
30 Klimek Krzysztof Prawda 5 km KlimTeam NIE
31 Klimek Dorota Prawda 5 km KlimTeam NIE
32 Kołdras Witold Kraków 5 km Brak TAK
33 Kołdras Joanna Kraków 5 km Brak TAK
34 Kozakevych Oleg Rzeszów 5 km Brak TAK
35 Krawiec Agata Kraków 5 km Brak TAK
36 Krupa Anna Krakow 5 km Husaria Race Team TAK
37 Kulpa-Czubak Małgorzata Rybna 5 km Brak NIE
38 Kurkiewicz Grzegorz Kraków 5 km BeFit24Team TAK
39 Majcher Grzegorz Kraków 5 km Brak TAK
40 Majkut Leszek Kraków 5 km Nauka Biega NIE
41 Marchewka Dominik Czernichów 5 km Brak NIE
42 Mercuri Domenico Krakow 5 km ATOS RUNNING TEAM NIE
43 Michalik Rafał Kraków 5 km Lacho Team NIE
44 Miczyńska-Kapka Zofia Kraków 5 km Brak TAK
45 Mielniczek Arkadiusz Kraków 5 km Brak TAK
46 Miłoś Katarzyna Wieliczka 5 km UE Kraków TAK
47 Mułka Tadeusz Kraków 5 km Brak NIE
48 Myć Jacek Kraków 5 km Nauka Biega TAK
49 Mysko Katarzyna Kraków 5 km Brak NIE
50 Nosal Norbert Kraków 5 km Brak TAK
51 Panek Bartosz Kraków 5 km Brak TAK
52 Pernal Matylda Kraków 5 km Brak TAK
53 Piller Paweł Kraków 5 km Brak NIE
54 Pomorska Katarzyna Kraków 5 km Atos Running Team TAK
55 Radwanek Rafał Kraków 5 km Husaria Race Team NIE
56 Rybakiewicz Grzegorz Knurów 5 km 1974 NIE
57 Salwach Artur Kraków 5 km Pędzące Salwachy TAK
58 Schneider Krystyna Kraków 5 km Brak TAK
59 Skalska Patrycja Mokrzyska 5 km BUDMAX NIE
60 Skalska Klaudia Mokrzyska 5 km BUDMAX NIE
61 Skoczylas Jerzy Kraków 5 km Wkurw_Team NIE
62 Sowa Krzysztof Michałowice 5 km SOWA FAMILY TAK
63 Sowizdraniuk Joanna Michałowice 5 km Brak NIE
64 Stopa Barbara KrakÓw 5 km ENIGMA TAK
65 Surdel-Okrutniak Anna Burów 5 km Zabierzów Biega NIE
66 Surdel-Okrutniak Anna Burów 5 km Surdel-Okrutniak NIE
67 Surus Artur Tarnow 5 km Husaria Race Team TAK
68 Szarek Sławomir Kraków 5 km run4fun NIE
69 Szczepara Piotr Narama 5 km Brak TAK
70 Szczygieł Dominik Kraków 5 km Domin Running Team TAK
71 Szewczyk Monika Kraków 5 km Grupa Biegowa Com Com Zone TAK
72 Szklana Anita Wieprzec 5 km Brak TAK
73 Tasak Magdalena Kraków 5 km Hajime Kraków NIE
74 Tasak Tomasz Kraków 5 km Hajime Kraków TAK
75 Tichoruk Rafał Kraków 5 km Poranny Patrol TAK
76 Trzeciak Łukasz Płoki 5 km Brak TAK
77 Twardowski Sebastian Dziewin 5 km BUDMAX NIE
78 Urban Ewa Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
79 Vallejo Eduardo Kraków 5 km Atos Running Team TAK