Zawody

Nazwa zawodów:

Ultra Przesilenie Noc Kupały

Miejsce i termin: Dynów, 2017-06-24
Organizator: Aktywny Dynów

ultra przesilenie@gmail.com

Opis zawodów: Ultramaraton na dystansie 50 km po terenie Pogórza Dynowskiego oraz Doliny Sanu.

Mapa trasy

REGULAMIN

Aby dokonać opłaty startowej kliknij przycisk „opłać start” znajdujący z prawej strony obok nazwiska.

Strona WWW: https://www.facebook.com/UltraPrzesilenie
Lista startowa: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 PaŁac Adam HyŻne 50km TAK
2 Bardon Artur Dubiecko 50km Brak TAK
3 Bartków Dominik Bielsko-Biała 50km WKURW_TEAM TAK
4 Bartoszek Krzysztof Jarosław 50km Mrowka Active Team Jarosław NIE
5 Bąk Andrzej Zabajka 303 36-060 Głogów Małopolski 50km TKKF SOKÓŁ GŁOGÓW MAŁOPOLSKI TAK
6 Borowiec Mariusz Stare Oleszyce 50km RUN RUN OLESZYCE TAK
7 Brodziak Tomasz Stalowa Wola 50km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
8 Burda Andrzej Rudnik Nad Sanem 50km Brak TAK
9 Busz Jacek Rzeszów 50km Brak TAK
10 Ciszczonik Sebastian Rzeszów 50km Dobry Zbeer/RGiG NIE
11 Czyzowska Adrianna Blazowa 50km Alior running team TAK
12 Dacyl Michał Krosno 50km NSG RT NIE
13 Dąbek Jerzy Hucisko 50km Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
14 Domin Łukasz Dynów 50km Aktywny Dynów TAK
15 Domin Danuta Dubiecko 50km Brak NIE
16 Drozd Włodzimierz Rzeszów 50km P&W Rzeszów NIE
17 Dziuma Arkadiusz Sopot 50km Świnka Raćka Team TAK
18 Frączek Rafał Jaworzno 50km Brak TAK
19 Gach Andrzej Wrocław 50km Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych TAK
20 Gierula Piotr Rzeszów 50km Brak TAK
21 Gottman Bogusław Oświęcim 50km Pocztowa Grupa Biegowa NIE
22 Gurgacz Dominik Zagórz 50km KomurczakRUN TAK
23 Gwizdak Justyna Rzeszów 50km Water Team NIE
24 Hadro Dariusz Nienadowa 50km Zamek Dubiecko Running Team NIE
25 Hadro Sławomir Dubiecko 50km Ambasador Sklep Biegacza NIE
26 Handziak Tomasz Lubaczów 50km Brak TAK
27 HoŁuj Łukasz Siepraw 50km 1987 NIE
28 Jackowska Ewa Jarosław 50km JGB “SOKÓŁ” TAK
29 Jackowski Jacek Jarosław 50km JGB “SOKÓŁ” TAK
30 Jaślar Dawid Besko 50km NSG Running Team NIE
31 Jamrozik Jakub Jawornik Polski 50km Brak TAK
32 Janik Paweł Chorkówka 50km Brak TAK
33 Jędrzejczyk Agnieszka Rzeszów 50km 1976 TAK
34 Kalandyk Marek Hermanowa 50km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
35 Karaś Kamil Dynów 50km Aktywny Dynów NIE
36 Kawalec Jacek RzeszÓw 50km TEAM IWO/SAFRAN TSP TAK
37 Kędzierski Piotr Dynów 50km Aktywny Dynów TAK
38 Kędzior Michał Rzeszów 50km Drużyna Szpiku TAK
39 Kępa Jusyna Rzeszów 50km 1 batalion strzelców podhalańkich TAK
40 Kęsek Mateusz Dębica 50km Maratończyk Dębica \ Pratt&Whitney Rzeszów NIE
41 Kokot Roman Dynów 50km Aktywny Dynów TAK
42 Kopec Pawel Rzeszow 50km KOTŁY PLESZEW NIE
43 Kostka Janusz Szczepańcowa 50km Posmakuj Run Team NIE
44 Krupa Paweł Agatówka 50km www.serwisdrzewny.com NIE
45 Kulon Marcin Sanok 50km Brak NIE
46 Kulon Marcin Sanok 50km Brak NIE
47 Kustra Jakub Rzeszów 50km Biegam Bo Muszę TAK
48 Litwin Karolina Błażowa 50km Brak TAK
49 Żak Paweł Laskówka 50km AKTYWNY DYNÓW NIE
50 Łach Piotr Krakow / Dylągowa 50km Brak NIE
51 Ślaski Radoslaw Strzyżów 50km Team Biegowy Strzyżów TAK
52 Ślęczka Damian Rzeszów 50km DIT PRO NIE
53 Łuszczyc Anna Rzeszów 50km Brak NIE
54 Łyda Piotr Huta Różaniecka 50km Brak TAK
55 Madej Marcin Zaczernie 50km Brak NIE
56 Majkut Andrzej Chmielów 50km RGiG/MaratonyPolskie TEAM/wkurw_team NIE
57 Majkut Andrzej Chmielów 50km WKURW_TEAM NIE
58 Małachowska Marzena Dynów 50km Aktywny Dynów TAK
59 Marszałek Karol Dąbrówka Starzeńska 50km Aktywny Dynów TAK
60 Marszałek-Kokot Katarzyna Dynów 50km AKTYWNY DYNÓW TAK
61 Mazur Jacek Rzeszów 50km Spartan Race Training Group Rzeszów NIE
62 Mazur Sławomir Rzeszów 50km Cyklopedia.cc TAK
63 Moczyński Paweł Chmielów 50km Reha Care NIE
64 Molek Karol Mielec 50km Brak NIE
65 Napora Przemyslaw Trzebownisko 50km Blizej niz dalej NIE
66 Nowak Joanna Kraków 50km Brak NIE
67 Olbrych Bartłomiej Binarowa 50km nastopy.pl Running Team NIE
68 Ożóg Tomasz Wrocław 50km Litwin Triathlon Team NIE
69 Ozga Anna Mogielnica 50km Brak NIE
70 Pasterczyk Dariusz Jedlicze 50km MUKS POKARPACIE JEDLICZE TAK
71 Półzięć Jan Strzyżów 50km Przebiegli Strzyżów TAK
72 Peszek Bogdan Dynów 50km Aktywny Dynów TAK
73 Piech Marzena Jaworzno 50km FIT STORY Marzena Piech TAK
74 Pilch Daniel Rzeszów 50km WWW.GOHARDORGOHOME.PL TAK
75 Pluta Sebastian Brzeźnica 50km Dzikie Mustangi TAK
76 Pluto-Prądziński Mateusz Słupsk 50km Ultra Running Polska NIE
77 Prejznar Marcin Dukla 50km MTB MOSiR Dukla TAK
78 Prejznar Marcin Nadole 50km MTB MOSiR Dukla NIE
79 Radosz Paweł Dynów 50km Aktywny Dynów TAK
80 Sapa Piotr Dynów 50km AKTYWNY DYNÓW TAK
81 Sówka Rafał Nozdrzec 50km Dynów NIE
82 Serafin Paulina Rzeszów 50km Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
83 Sikora Jacek Wyżne 50km Water Team NIE
84 Siwulec Paweł Dynów 50km Dynowscy Biegacze NIE
85 Siwulec Daniel Dynów 50km Aktywny Dynów NIE
86 Skubisz Aleksandra Harta 50km Aktywny Dynów TAK
87 Słaby Robert Dynów 50km Aktywny Dynów TAK
88 Słobodzian Andrzej Sokołów Młp. 50km Grupa Biegowa Na Zdrowie NIE
89 Socha Marcin Dynów 50km Aktywny Dynów TAK
90 Surmacz Dorota Rzeszów 50km Brak NIE
91 Sycz Zbigniew Głogów Małoopolskik 50km TKKF SOKÓŁ TAK
92 Szawan Paweł Przeworsk 50km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA NIE
93 Szewczyk Robert Piastów 50km Brak NIE
94 Szul Andrzej Rzeszów 50km Aktywny Dynów NIE
95 Szul Andrzej Rzeszów 50km Aktywny Dynów/ 1 batalion strzelców podhalańskich TAK
96 Telega Radosław Dynów 50km Aktywny Dynów TAK
97 Tompalska Maria Dynów 50km Aktywny Dynów NIE
98 Tuczyński Maciej Rzeszów 50km RGiG-Old School TRAIL RUNNING TAK
99 Tworzydło Michał Dynów 50km Aktywny Dynów TAK
100 Urbański Józef Krosno 50km KKB Mosir Krosno TAK
101 Wójcik Maciej Pińczów 50km wkurw_team NIE
102 Wójcik Jacek Godowa 50km Brak TAK
103 Węgrzyn Krzysztof Krasne 50km Reszowskie Gazele i Gepardy NIE
104 Wąsik Jacek Lublin 50km cbfs NIE
105 Wiglusz Krzysztof Gać 50km TAK
106 Zajdel Sławomir Jarosław 50km Mrówka Jarosław Active Team NIE
107 Zawadzki Łukasz Nowa Sarzyna 50km Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK