Zawody

Nazwa zawodów:

Mielecka Dycha z JOY Fitness Club

Miejsce i termin: Mielec, 2017-04-02
Organizator: Organizatorem biegu jest PARK HANDLOWY ?? Strefa Sp. z o.o. z siedzib? w Mielcu (39-300) przy ul. W??adys??awa Szafera 33, NIP: 521-351-14-25, prowadz?cy dzia??alno??? gospodarcz? pod nazw? ?? JOY FITNESS CLUB
Akcj? wspieraj?:
?? C.H Smoczka
?? Portal HEJ.mielec.pl
?? Lokalni partnerzy i sponsorzy

Kontakt:
JOY FITNESS CLUB TEL. 883-234-888

email: M.KOZDRAS@JOYFITNESSCLUB.PL TEL . 531-021-333

Opis zawodów: TERMIN, MIEJSCE I PROGRAM
?? Termin: 2.04.2017 godz. 12:00
?? Trasa: 10 km, nawierzchnia asfaltowa i kostka brukowa
?? Start i meta: parking C.H Smoczka, ul. W??adys??awa Szafera 33. 39-300 Mielec
?? Biuro zawod??w: Recepcja JOY Fitness Club

Program Imprezy:

9:00 ?? 11:30 ?? otwarcie biura zawod??w ?? weryfikacja zg??osze??, wydawanie pakiet??w startowych, dokonywanie op??aty startowej, podpisywanie o??wiadcze??
12:00 ?? start biegu na dystansie 10 km.
13:45 ?? zamkniecie trasy i zako??czenie biegu.
14:00 ?? Uroczyste zako??czenie biegu i dekoracja zwyci?zc??w.
14:15 ?? Losowanie nagr??d od sponsor??w

Wi?cej w regulaminie.

Aby dokona? op??aty startowej kliknij na przycisk ??op??a? start? znajduj?cy si? z prawej strony nazwiska lub zrealizuj przelew bankowy na rachunek:

PARK HANDLOWY ?? STREFA SP. Z O.O. ul. W??adys??awa Szafera 33, 39-300 Mielec

Nr konta: 50 8642 1168 2016 6810 6728 0001

W tytule przelewu prosz? poda?: Bieg 10 kilometr??w ?? imi? i nazwisko osoby startuj?cej.

REJESTRACJA ONLINE ZOSTA?A ZAKO??CZONA.OP?ATY STARTOWEJ MO??NA DOKONA? W RECEPCJI KLUBU LUB W DNIU ZAWOD??W.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Lesiak Ma??gorzata D?bica K40 (40-49l) KB Marato??czyk NIE
2 Agata Pajura Grabiny M40 (40-49l) KB Marato??czyk D?bica TAK
3 ?wi?ka??a Magdalena Mielec K30 (30-39l) Brak TAK
4 Ba??a Bo??ena D?bica K30 (30-39l) Brak TAK
5 Bednarz Karol Trzciana M40 (40-49l) Brak NIE
6 Bigos Ewelina Tuszyma K30 (30-39l) Brak TAK
7 Bo??ek Wojciech Brzostek M30 (30-39l) Brak NIE
8 Boro?? Arkadiusz Mielec M20 (16-29l) juuben team TAK
9 Borowiec Jaromir Rzesz??w M40 (40-49l) KM PSP Rzesz??w TAK
10 Brodacki Waldemar Pu?awy M60 + CHEMIK ELEKTROWNIA PU?AWY NIE
11 Brodowicz Ma?gorzata Jaros?aw K50 (50-59l) BBL JAROS?AW NIE
12 Brzozowski Marcin Stalowa Wola M30 (30-39l) SNPN?? TAK
13 Burda?? Klaudia Bratkowice K20 (16-29l) Brak NIE
14 Bury??o Mateusz Jod????wka M20 (16-29l) Perfect Runner Team/BBL Jaros??aw TAK
15 Cetnarski ?ukasz Kolbuszowa M30 (30-39l) KROKODYLE KOLBUSZOWA TAK
16 Chajda?? Robert Mielec M40 (40-49l) Brak TAK
17 Chodorowski Wojciech Kolbuszowa M30 (30-39l) kolbuszowskie zakapiory TAK
18 Chrobik Armand Mielec M30 (30-39l) Brak TAK
19 Chudzik Katarzyna Mielec K40 (40-49l) Joy Runners Team TAK
20 Cwik Janusz Mielec M60 + Wiatr We W??osach TAK
21 Cypry?? Joanna Rzesz??w K20 (16-29l) Decathlon Rzesz??w TAK
22 Czachor Marcin Kolbuszowa M20 (16-29l) Brak TAK
23 Czachor Magdalena Mielec K20 (16-29l) Zabiegani Mielec NIE
24 Czekaj Mateusz Ja??lany 349 M20 (16-29l) Gimnazjum im. Jana Paw??a II Tusz??w Narodowy NIE
25 Dec Jan Przeworsk M30 (30-39l) Przeworska Grupa Biegowa TAK
26 Dobrowolska Barbara Mielec K40 (40-49l) Brak NIE
27 Drzyzga Roma Mielec K20 (16-29l) Brak TAK
28 Dudek Dariusz Chorzel??w M20 (16-29l) Brak TAK
29 Dulik Pawe?? Mielec M20 (16-29l) LKS Stal Mielec NIE
30 Dymek Pawe?? Mielec M30 (30-39l) AJVARunTeam TAK
31 Dymek Mateusz Mielec M20 (16-29l) Perfect Runner Team NIE
32 Fil Bo??ena Munina K40 (40-49l) BBL Jaros??aw TAK
33 Fil Hubert Munina M20 (16-29l) BBL Jaros??aw TAK
34 Filip-Klocek Marlena ????yny K30 (30-39l) Brak TAK
35 Florek Marcin Pilzno K40 (40-49l) M???czy??ni ??w. J??zefa TAK
36 Florek Marcin Pilzno M40 (40-49l) M???czy??ni ??w. J??zefa NIE
37 Fory?? W??odzimierz Jas??o M50 (50-59) ULKS Technik Trzcinica TAK
38 Furdyna Rafa?? Mielec M30 (30-39l) Brak TAK
39 Fus-Zi?ba Eliza Rzesz??w K40 (40-49l) Brak NIE
40 Gazda Grzegorz Mielec M40 (40-49l) wolny biegacz NIE
41 G?bu?? Grzegorz Milcza M30 (30-39l) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
42 G?siewski Damian Mielec M30 (30-39l) Zabiegani Mielec TAK
43 Gie??bada Aneta Mielec K20 (16-29l) Brak TAK
44 Ginter Miros??aw Mielec M40 (40-49l) Brak TAK
45 G??adysz Jadwiga Mielec M50 (50-59) Zabiegani Mielec TAK
46 G??az Jacek Ja??lany M40 (40-49l) Zabiegani Mielec TAK
47 Golba ?ukasz Mielec M30 (30-39l) Zabiegani Mielec NIE
48 Golemo Agnieszka D?browa Tarnowska M40 (40-49l) Run Team D?browa Tarnowska TAK
49 Gregorczyk Jadwiga Krosno K20 (16-29l) Wkurw_Team TAK
50 Grzybowski Grzegorz Stalowa Wola M30 (30-39l) Brak TAK
51 Gubernat Bartosz Rzesz??w M30 (30-39l) Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
52 Gubernat Bartosz Rzesz??w M30 (30-39l) Brak NIE
53 Harnik Micha?? Tarnobrzeg M30 (30-39l) BBL Tarnobrzeg NIE
54 Herbert Jaros??aw Rzesz??w M30 (30-39l) Wydzia?? Wychowania Fizycznego UR NIE
55 Ho?ub Wac?aw Jaros?aw M50 (50-59) BBL Jaros??aw TAK
56 Ho?ub Agata Jaros?aw K40 (40-49l) BBL Jaros??aw TAK
57 Hyjek El??bieta Mielec K40 (40-49l) Zabiegani Mielec TAK
58 Jakubik Miros??aw Zaleszany M50 (50-59) FARTLEK GO TAK
59 Jarosz El??bieta Mielec K20 (16-29l) 1991 TAK
60 K Adam D?bica M60 + OSP D?bica-K?dzierz TAK
61 Kaczy??ska Alicja Rzesz??w K30 (30-39l) Perfect Runner Team NIE
62 Kaganek Krzysztof Krak??w M50 (50-59) Brak TAK
63 Kamuda Grzegorz Lubacz??w M30 (30-39l) Biegomania Lubacz??w TAK
64 Kapusta Krzysztof Kolbuszowa M30 (30-39l) Kisplus NIE
65 Kara?? Dominika Wola Mielecka K20 (16-29l) Brak TAK
66 Kardy?? Piotr Borowa M30 (30-39l) Brak TAK
67 Kawalec Waldemar Mielec M40 (40-49l) JOY Runners Team TAK
68 K?trzy??ski Ryszard Mielec M40 (40-49l) Zabiegani Mielec TAK
69 K?trzy??ski Filip Mielec M20 (16-29l) Zabiegani Mielec TAK
70 Kiper Elzbieta Jaroslaw K30 (30-39l) BBL Jaroslaw TAK
71 Kiper Maciej Jaroslaw M30 (30-39l) PERFECT RUNNER TEAM BBL JAROSLAW TAK
72 Klimek Jacek Mielec M40 (40-49l) Brak NIE
73 Klocek Konrad ????yny M30 (30-39l) Brak TAK
74 Kmuk Tomasz Padew Narodowa M30 (30-39l) Brak NIE
75 Kmuk Tomasz Padew Narodowa M30 (30-39l) Brak TAK
76 Kobylarz Piotr Rzesz??w M30 (30-39l) #STAJNIABALONA NIE
77 Koczur Krzysztof Kolbuszowa M30 (30-39l) Brak NIE
78 Ko??ciak Jan Paszczyna M40 (40-49l) Dzikie Mustangi NIE
79 Ko??cielnicki Maciej Rusocice M40 (40-49l) Rock Lighters Team TAK
80 Kope? Pawe?? Brzostowa G??ra M30 (30-39l) Blue Adventures Diving Team Rzesz??w TAK
81 Kostecki Grzegorz D?bica M30 (30-39l) Brak NIE
82 Kot El??bieta Po??aniec K40 (40-49l) brak TAK
83 Kozdra?? Marcin Mielec M30 (30-39l) Joy Runners Team NIE
84 Kr??l Marta Przec??aw K40 (40-49l) Brak TAK
85 Krolikowski Jerzy Mielec M60 + Brak TAK
86 Kubik Pawe?? Mielec M20 (16-29l) Brak TAK
87 Kusak Tomasz Wola Mielecka M20 (16-29l) Brak TAK
88 Kutrzuba Mateusz D?bica M40 (40-49l) KB Marato??czyk D?bica TAK
89 Lipa Wojciech Rzesz??w M30 (30-39l) Rzeszowskie GazeleI Gepardy TAK
90 ?dzieb??o ?ukasz Pilzno M30 (30-39l) Brak NIE
91 ??urek Agnieszka Brze??nica K40 (40-49l) Brak NIE
92 Lutecki Mateusz Rzesz??w M20 (16-29l) Brak TAK
93 ?eptuch Tomasz Komor??w M30 (30-39l) STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
94 ??lifirski Pawe?? Mielec M30 (30-39l) Joy Fitness Runners NIE
95 ??miatacz ?ukasz Mielec M30 (30-39l) TAK
96 ??mietana Pawe?? Jas??o M30 (30-39l) NIGHT RUNERS TAK
97 Macha??a Kamil W??lka Ogryzkowa M20 (16-29l) Przeworska Grupa Biegowa TAK
98 Machowski Bart??omiej Szczepa??cowa M30 (30-39l) Machoney Team TAK
99 Maciejak Dawid Mielec M20 (16-29l) Brak TAK
100 Magda ?ukasz Mielec M20 (16-29l) Brak TAK
101 Magda Katarzyna Jagodnik K30 (30-39l) Brak TAK
102 Mardeusz Bernadetta D?bica K40 (40-49l) SRTG D?bica TAK
103 Marek Mariusz D?bica M20 (16-29l) Brak NIE
104 Marek Mateusz D?bica M20 (16-29l) Brak TAK
105 Markiewicz Lucyna Gr?b??w M40 (40-49l) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
106 Markowicz Szymon Krosno M30 (30-39l) Brak TAK
107 Matu?a Dariusz Soko???w Ma?opolski M30 (30-39l) BRAK TAK
108 Mazur Robert Mielec M20 (16-29l) Brak TAK
109 Mi?dlar Arkadiusz Mielec M40 (40-49l) Zabiegani Mielec TAK
110 Mika Miros??aw Krosno M40 (40-49l) Brak TAK
111 Mi??o?? ?ukasz Mielec M30 (30-39l) Brak NIE
112 Morawczy??ska Jolanta D?bica K40 (40-49l) KB Marato??czyk D?bica TAK
113 Morawczy??ski Konrad D?bica M40 (40-49l) KB Marato??czyk D?bica TAK
114 Mucha Justyna Bukowiec K30 (30-39l) Brak TAK
115 Muniak Antoni Przec??aw M60 + Brak TAK
116 Naga?? Katarzyna Mielec K30 (30-39l) ZABIEGANI MIELEC TAK
117 Namiota Urszula Debica K50 (50-59l) klub marato??czyk D?bica TAK
118 Nauka Wies??aw D?bica M40 (40-49l) Brak TAK
119 Nawrot Jakub Mielec M30 (30-39l) Brak TAK
120 Nieznaj Beata Mielec M30 (30-39l) Zabiegani Mielec TAK
121 Nycz Magdalena Rzeszow K30 (30-39l) Brak TAK
122 Oleksy Przemys??aw Rzesz??w M30 (30-39l) Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
123 Opali??ski Micha?? Pustynia M20 (16-29l) Klub Biegacza Marato??czyk D?bica TAK
124 Orkisz Martyna ??yrak??w K20 (16-29l) AZS AGH KRAK??W NIE
125 Or??owski Wojciech Stalowa Wola M40 (40-49l) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
126 Ortyl Katarzyna Mielec K20 (16-29l) Zabiegani Mielec TAK
127 Ostrowski ?ukasz Mielec M30 (30-39l) Brak TAK
128 Osuch Patrycja D?bica K20 (16-29l) KB Marato??czyk D?bica NIE
129 Pachol Iwona Janowiec K30 (30-39l) Brak TAK
130 Paczos Barbara Mielec K50 (50-59l) Brak TAK
131 Pajura Ryszard Grabiny M50 (50-59) Obserwator Lokalny TAK
132 Pa?? Bernard Mielec M30 (30-39l) Brak TAK
133 Paluch Andrzej Mielec M40 (40-49l) Zabiegani Mielec TAK
134 Panocha Daniel Tarn??w M30 (30-39l) Brak TAK
135 Pantol Miroslaw Rzesz??w M40 (40-49l) Brak TAK
136 Paterek Grzegorz Tarnobrzeg M30 (30-39l) WITAR Tarnobrzeg TAK
137 P?kala Klaudia Zawierzbie K20 (16-29l) KB Marato??czyk D?bica TAK
138 Pelczar Grzegorz Brzez??wka M20 (16-29l) Brak TAK
139 Pi?ta Bogdan Mielec M40 (40-49l) Zabiegani Mielec TAK
140 Piecuch Maciej Przeworsk M30 (30-39l) Brak TAK
141 Pier??g Maciej Mielec M30 (30-39l) Brak TAK
142 Piwowar Daniel Rzesz??w M30 (30-39l) BBL TAK
143 Pluta Sebastian Brze??nica M40 (40-49l) Dzikie Mustangi TAK
144 Podraza Danuta Mielec K30 (30-39l) Brak TAK
145 Podraza Stanis??aw D?bica M40 (40-49l) Brak TAK
146 Pola??ski Grzegorz Ple??na M30 (30-39l) KB Ple??na TAK
147 Przyby?o ?ukasz Mielec M30 (30-39l) Zabiegani Mielec / Jednostka Strzelecka 2093 w Mielcu TAK
148 Pu? Dawid Mielec M20 (16-29l) OMK Smoczka TAK
149 Pyskaty Marta Paszczyna M30 (30-39l) Dzikie Mustangi TAK
150 Raczy??ski Pawe?? Kra??nik M20 (16-29l) SKB Kra??nik/Asics Frontrunner Polska NIE
151 R?czka Daniel Mielec M30 (30-39l) Brak TAK
152 R??any Monika Mielec K40 (40-49l) Zabiegani Mielec TAK
153 Rogasch Stanis??aw Krak??w M50 (50-59) Brak NIE
154 Rojek J??zef Ropczyce M50 (50-59) Brak TAK
155 Rzeszuci??ski Andrzej Mielec M40 (40-49l) ZABIEGANI MIELEC TAK
156 Saniawa Pawe?? Tarnobrzeg M30 (30-39l) BBL Tarnobrzeg NIE
157 Serafin Marek Cmolas M20 (16-29l) OSP Cmolas TAK
158 Sie??ko Robert Mielec M30 (30-39l) Brak TAK
159 Siembida Ma??gorzata Ulan??w K30 (30-39l) STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
160 Skiba Janusz Radomysl Wielki M40 (40-49l) Brak TAK
161 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola M30 (30-39l) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
162 Smagacz Henryk Stara Jastrz?bka M50 (50-59) Brak TAK
163 Smagacz Jaros??aw Stara Jastrz?bka M20 (16-29l) SRTG D?BICA TAK
164 Sobu?? Remigiusz Mielec M30 (30-39l) Stal Mielec TAK
165 Socha Marcin Dyn??w M30 (30-39l) Aktywny Dyn??w NIE
166 Solecki ?ukasz Straszydle M30 (30-39l) Zryw Straszydle NIE
167 Stachula Aneta Wojk??w K20 (16-29l) Brak TAK
168 St?pie?? Mariusz Chorzel??w M40 (40-49l) Brak NIE
169 Sumiec Krystyna Mielec K50 (50-59l) Zabiegani Mielec TAK
170 Sumiec Katarzyna Mielec K20 (16-29l) Zabiegani Mielec TAK
171 Szady Pawel Mielec M30 (30-39l) Brak TAK
172 Szatko Mariusz Brzoz??wka K50 (50-59l) Ekipa z Tarnowa TAK
173 Szczotka Agata Jaros??aw K40 (40-49l) BBL Jaros??aw TAK
174 Szczur Iwona Nowa D?ba K40 (40-49l) Brak TAK
175 Szczur Wies??aw Nowa D?ba M40 (40-49l) Brak TAK
176 Sztorc Stanis??aw D?bica M50 (50-59) KB Marato??czyk D?bica TAK
177 Szweda Sebastian Po??aniec M40 (40-49l) Brak TAK
178 Szyma??ski Mateusz Wojk??w M20 (16-29l) LKS Stal Mielec NIE
179 Tokarz Waldemar Paszczyna M30 (30-39l) Dzikie Mustangi TAK
180 Tomaszewski Maciej Widna G??ra/paw??osi??w M20 (16-29l) JGB ,,Sok????” Jaros??aw/CWKS Resovia Rzesz??w TAK
181 Turbiarz Krzysztof Stalowa Wola M30 (30-39l) Brak NIE
182 Turek Przemys??aw Kolbuszowa M30 (30-39l) Brak TAK
183 Tylutki Agnieszka Tarnobrzeg K40 (40-49l) UKS Siedleszczany Nordic Walking TAK
184 Urban Ewa Stalowa Wola M30 (30-39l) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
185 W??jcik Tomasz Gorzyce M30 (30-39l) FARTLEK GO TAK
186 Wiatr Irena D?browa Tarnowska K60+ Brak TAK
187 Wi?ckowiak Anna Mielec K30 (30-39l) ZABIEGANI MIELEC NIE
188 Wiercioch Witold Jasionka M40 (40-49l) KM PSP Rzesz??w NIE
189 Wilk Artur D?bica M50 (50-59) Wilcza Wataha TAK
190 Wilk Wies??aw Mielec M50 (50-59) Brak TAK
191 Wi??niewski Jacek Sandomierz M50 (50-59) uks siedleszczany NIE
192 Wisniowski Adam D?bica M40 (40-49l) MARATO??CZYK D?BICA NIE
193 Wisniowski Adam D?bica M40 (40-49l) MARATO??CZYK D?BICA TAK
194 Wiszniewska Katarzyna Tarn??w K40 (40-49l) Grupa Skromnych Biegaczy TAK
195 Wiszniewski Maciej Tarn??w M40 (40-49l) Grupa Skromnych Biegaczy TAK
196 W??odarczyk Marian Skar??ysko Kamienna M50 (50-59) STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
197 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec M60 + Brak NIE
198 Wojtuszewski Rados??aw Mielec M30 (30-39l) Brak TAK
199 Wolak Katarzyna Stalowa Wola K40 (40-49l) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
200 Wo??niak Marcin Mielec M30 (30-39l) Frytki z Majonezem NIE
201 Wypych Patryk Tokarnia M20 (16-29l) Brak NIE
202 Zajchowski Marek Moder??wka 64 M50 (50-59) ULKS Technik Trzcinica TAK
203 Zawada Mariusz Dulcza Mala M40 (40-49l) Brak TAK
204 Zotor Janusz Mokre K50 (50-59l) Brak NIE
205 Zybura Grzegorz Stalowa Wola M30 (30-39l) Brak TAK