Zawody

Nazwa zawodów:

Biegi G??rskie Sanok 2017- 10 km

Miejsce i termin: Sanok, 2017-09-24
Organizator: ?? Dyrektor zawod??w ?? Marek ??uk tel. 792004723, biegigorskiesanok@gmail.com
?? Dyrektor techniczny- ?ukasz ?ago??ny tel: 503619559, biegigorskiesanok@gmail.com
Opis zawodów: TRASA, DYSTANS
?? 10km ?? 1 p?tla
?? Przebieg trasy biegu wed??ug mapki na stronie internetowej biegu ( w przygotowaniu).
?? Nawierzchnia mi?kka
?? Pomiar czasu ?? elektroniczny, z wykorzystaniem transponder??w pomiarowych (chip??w) zwrotnych, wsznurowanych w buta. Transpondery b?d? wydawane nieodp??atnie w biurze zawod??w przy weryfikacji wraz z pakietem startowym w sobot?, 23 wrze??nia 2017 r. w godz. 16:00 ?? 20:00 oraz w niedziel? 24 wrze??nia 2017 r. w godz. 7:00 ?? 09.00.
?? Trasa b?dzie oznakowana ta??mami, a tak??e w miejscach newralgicznych znakami pionowymi..
?? Klasyfikacja zawodnik??w odbywa si? wg czas??w netto.

Wi?cej w regulaminie.

Strona WWW: http://biegigorskiesanok.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Amro??kiewicz Patrycja Nowe Brusno K20(16-29l) Amro??kiewicz Team NIE
2 Amrozkiewicz – Gromek Judyta Sanok K30(30-39l) Amrozkiewicz Team TAK
3 ?wi?ka??a Micha?? Zarszyn M30(30-39l) PW Podkarpackie Wilki NIE
4 ?wik??a Agnieszka Morawsko K30(30-39l) Wichura Jaros??aw TAK
5 ?wik??a Marzena Rzesz??w K30(30-39l) Brak NIE
6 Banasiewicz Pawe?? Sanok M30(30-39l) POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK / Run Energy Club TAK
7 B??a??owska Joanna Rzesz??w K30(30-39l) GO SPORT TAK
8 Bocek S??awomir Boguchwa??a M40(40-49l) Brak NIE
9 Cebrat Tomasz Sosnowiec M40(40-49l) Brak NIE
10 Cecu??a Rafa?? Strachocina M30(30-39l) Brak TAK
11 D?browska Agnieszka Sanok K30(30-39l) Brak TAK
12 Dereniowska Joanna Kr??lik Polski K20(16-29l) Brak TAK
13 Dziedzic Joanna Krak??w K30(30-39l) Brak TAK
14 Dziedzic Krzysztof Krak??w M30(30-39l) Brak TAK
15 Fedio Marek Ostr??w M30(30-39l) Brak NIE
16 Fus-Zi?ba Eliza Rzesz??w K40(40-49l) Brak NIE
17 Gajewska Jowita Szczytna K40(40-49l) TCAS TAK
18 Gajewska Magdalena Zarszyn K20(16-29l) Brak NIE
19 Gawlewicz Krystyna Sanok K30(30-39l) Brak TAK
20 Gawlewicz Tomasz Sanok M40(40-49l) Brak TAK
21 Gaworecki Tomasz Sanok M30(30-39l) Run Energy Club TAK
22 Heli??ski Jacek Krosno M40(40-49l) Dzikie ??ycie Run Team NIE
23 Horoszko Ernest Sanok M30(30-39l) Brak TAK
24 Jachimowski Jaros??aw Wujskie M30(30-39l) Brak TAK
25 Jarosz Agnieszka Nysa M30(30-39l) Nysa biega NIE
26 Jasik Tomasz Sanok M20(16-29l) Rehabilitacja sportowa i dietetyka NIE
27 Jendrichovska Danka Ra???any K50(50-59l) MARAS team NIE
28 Kardasz Marek Pola??czyk M30(30-39l) Solina Team TAK
29 Kaseja Kacper Jab??onka M20(16-29l) Brak TAK
30 Kie??tyka Zdzis??awa Jaros??aw K40(40-49l) Wichura Jaros??aw TAK
31 Kozimor Gracjan Sanok M30(30-39l) Brak TAK
32 Kozio?? Wies??aw Krosno M60(60-69l) dzikie ??ycie run team TAK
33 Lubi??ski Pawe?? Krosno M30(30-39l) Dobre Sklepy Rowerowe Krosno NIE
34 Ma??lany Daniel Kostarowce 16 M30(30-39l) Brak TAK
35 Maras Ladislav Presov M50(50-59l) MARAS team NIE
36 Mateja Maciej Sanok M40(40-49l) Brak NIE
37 Mierzwa Kamil Jas??o M20(16-29l) Brak NIE
38 Mokrzycki Janusz Jaros??aw M40(40-49l) Wichura Jaros??aw TAK
39 Motyka Adam Rzeszow M30(30-39l) BE FIT Anna Motyka NIE
40 Motyka Anna Rzeszow M40(40-49l) BE FIT Anna Motyka NIE
41 Nawrocka Agnieszka Wola Rz?dzi??ska K30(30-39l) Brak TAK
42 Ochyra Konrad Huzele M20(16-29l) Brak TAK
43 Oklesi??ska Ewelina Mi??sk Mazowiecki K20(16-29l) Brak NIE
44 Omyla Magdalena Klodzko K30(30-39l) TCAS TAK
45 Ostafi??ski Jerzy Munina M30(30-39l) Wichura Jaros??aw TAK
46 Pajestka Wojtek Sanok M30(30-39l) Brak TAK
47 Paszczy??ski ?ukasz Sanok M20(16-29l) 2LO Sanok NIE
48 P??ocica Marek Jaros??aw M40(40-49l) Wichura Jaros??aw TAK
49 Rajchel Mateusz Iwonicz M20(16-29l) StudentRun SUM Zabrze NIE
50 Ru??nica Anna Taj?cina K20(16-29l) SRTG RZESZ??W NIE
51 Rzepka Piotr ??wi?toch??owice M20(16-29l) parkrun katowice NIE
52 Siedlecki Piotr Obarzym M30(30-39l) Brak NIE
53 Sikorowicz-Mateja El??bieta Sanok K40(40-49l) Brak NIE
54 Skorus Jakub Sanok M20(16-29l) Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
55 Sulikov?? Michaela ??elezničn?? 332/24, Krivany 08271 K20(16-29l) MARAS team NIE
56 Sztaba Marek Dydnia M30(30-39l) Aktywny Dyn??w TAK
57 Szysz??o Tomasz Sanok M30(30-39l) Run Energy Club TAK
58 Test Piotr Ropczyce M40(40-49l) Brak NIE
59 Urban Ewa Stalowa Wola M30(30-39l) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
60 Wojdy??a Marcin Sanok M30(30-39l) RUN ENERGY CLUB NIE
61 Zaborniak Tomasz Lubacz??w M30(30-39l) Brak NIE