Zawody

Nazwa zawodów:

Biegi G??rskie Sanok 2017- 30km

Miejsce i termin: Sanok, 2017-09-24
Organizator: ?? Dyrektor zawod??w ?? Marek ??uk tel. 792004723, biegigorskiesanok@gmail.com
?? Dyrektor techniczny- ?ukasz ?ago??ny tel: 503619559, biegigorskiesanok@gmail.com
Opis zawodów: TRASA, DYSTANS
?? 30km ?? 1 p?tla
?? Przebieg trasy biegu wed??ug mapki na stronie internetowej biegu ( w przygotowaniu).
?? Nawierzchnia mi?kka
?? Pomiar czasu ?? elektroniczny, z wykorzystaniem transponder??w pomiarowych (chip??w) zwrotnych, wsznurowanych w buta. Transpondery b?d? wydawane nieodp??atnie w biurze zawod??w przy weryfikacji wraz z pakietem startowym w sobot?, 23 wrze??nia 2017 r. w godz. 16:00 ?? 20:00 oraz w niedziel? 24 wrze??nia 2017 r. w godz. 7:00 ?? 09.00.
?? Trasa b?dzie oznakowana ta??mami, a tak??e w miejscach newralgicznych znakami pionowymi..
?? Klasyfikacja zawodnik??w odbywa si? wg czas??w netto.

Wi?cej w regulaminie.

Strona WWW: http://www.biegigorskiesanok.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Amro??kiewicz Patrycja Sanok K20(16-29l) AMRO??KIEWICZ TEAM TAK
2 ?wi?ka??a Micha?? Zarszyn M30(30-39l) PW Podkarpackie Wilki TAK
3 B?k Micha?? Trepcza M20(16-29l) brak TAK
4 Berna?? Dariusz Przys??up M30(30-39l) Brak TAK
5 Bilik Wojciech Krosno M40(40-49l) SAMOTNI W?DROWCY NIE
6 Bo??ek Grzegorz Krosno M40(40-49l) Dzikie ??ycie RunTeam TAK
7 Brendzowski Adam Solina M30(30-39l) SOLINA TEAM TAK
8 Burda?? Klaudia Bratkowice K20(16-29l) Zi?ba Team NIE
9 Ce Ewa Sosnowiec M40(40-49l) Brak NIE
10 Cebrat Ewa Sosnowiec K40(40-49l) Brak TAK
11 Cichowski Mieczys?aw Pilzno M50(50-59l) KR??LEWSKIE PILZNO TAK
12 Cichowski Mieczys?aw Pilzno M50(50-59l) KR??LEWSKIE PILZNO NIE
13 Ciszczo?? Piotr Mielec M30(30-39l) Brak NIE
14 Domaradzka- Kaszubowicz Wiktoria Sanok K30(30-39l) Brak NIE
15 Drwi?ga Beata Sanok K40(40-49l) Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
16 Fedak Grzegorz Sanok M30(30-39l) Brak TAK
17 Filipi??ski Bartosz ?a??cut M30(30-39l) Super Klubb TAK
18 Gaworecki Tomasz Sanok M30(30-39l) Run Energy Club NIE
19 Getka Ma??gorzata Jasienica M30(30-39l) Brak TAK
20 G?uszko Przemys?aw Berezka M30(30-39l) SOLINA TEAM TAK
21 Haduch Jerzy Pisarowce M60(60-69l) Sanok i Okolice NIE
22 Hejnosz Krystian Ryman??w Zdr??j M20(16-29l) Finisz Ryman??w TAK
23 Iskrzycki Andrzej Rzesz??w M40(40-49l) Brak NIE
24 Jaromirska Elzbieta Rzesow K30(30-39l) Brak TAK
25 J?drzejczyk Agnieszka Rzesz??w K40(40-49l) Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
26 Jura Joanna Pozna?? K20(16-29l) Brak TAK
27 Kaczor Lech Przemy??l M30(30-39l) Przemyski Klub Walki Wr?cz TAK
28 Kara?? Sylwia Kombornia K20(16-29l) Dzikie ??ycie RunTeam TAK
29 Karczy??ski Marcin Sanok M30(30-39l) Brak TAK
30 Kardasz Marek Pola??czyk M30(30-39l) Run Energy Club NIE
31 Klimasz Barbara Rzesz??w – Hermanowa K40(40-49l) RGiG TAK
32 Klimasz Zbigniew Rzesz??w – Hermanowa M50(50-59l) RGiG TAK
33 K??udka Zbigniew Rzesz??w K40(40-49l) Bida-Dzida Team TAK
34 Kobak Marcin Czarna G??rna M30(30-39l) Jedlicze Team TAK
35 Kope? Pawe?? Majdan Kr??lewski M30(30-39l) ModulesGarden TAK
36 Kurowski Mateusz Zr?cin M20(16-29l) KB Athletic Zr?cin / OSP Zr?cin NIE
37 Laskowska Maja ??yrardow K30(30-39l) obozybiegowe.pl TAK
38 Lech Sebastian Sanok M30(30-39l) Brak NIE
39 Le??niak-Popiel Marta Sanok K40(40-49l) Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
40 Liwocz Dominik Rzesz??w M40(40-49l) Brak TAK
41 ??lemp Bernadetta Stobierna K40(40-49l) Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
42 ??wi?ch Szczepan Nagawczyna M20(16-29l) OSP Nagawczyna TAK
43 Machucki Adrian Rzesz??w M30(30-39l) 21 BSP TAK
44 Marzec Ma??gorzata Stalowa Wola K40(40-49l) Brak TAK
45 Mazurkiewicz Bart??omiej Sanok M20(16-29l) Zaporowy Maraton TEAM TAK
46 M?czka Krystyna Gliwice K60(60-69l) OTK RZE?NIK TAK
47 Michcik Maksymilian Miejsce Piastowe M30(30-39l) Brak TAK
48 Mickiewicz Jerzy Jaros??aw M40(40-49l) BBL Jaros??aw TAK
49 Olbrych Bart??omiej Binarowa M30(30-39l) nastopy.pl Running Team NIE
50 Rodzinka Jan Zr?cin M40(40-49l) Kb ,,athletic,, Zr?cin NIE
51 Ro??ci??ski Franciszek Zahuty?? M40(40-49l) Brak NIE
52 Rygiel Grzegorz Kielce M30(30-39l) Brak TAK
53 Ryglewicz Tomasz Katowice M30(30-39l) Night Runners/Parkrun Katowice TAK
54 Samu?? Dariusz Rzesz??w M30(30-39l) SPARTAN RACE TRAINING GROUP TAK
55 Serwa??ski Bart??omiej Sanok M20(16-29l) SWL NIE
56 Skorus Jakub Sanok M20(16-29l) Pozytywnie Zabiegani Sanok NIE
57 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola K30(30-39l) STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA NIE
58 S??oboda Ela Ustrzyki Dolne K30(30-39l) RunS??obodan NIE
59 S??owik Jan Hermanowa M40(40-49l) KSRG OSP HERMANOWA TAK
60 Smolik Bartosz Krosno M20(16-29l) Orlen Po??udnie TAK
61 So??tysik Gabriela Trepcza M30(30-39l) brak TAK
62 Sowa Dariusz Rzesz??w M50(50-59l) Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
63 Stech Joanna Gorlice K50(50-59l) Brak TAK
64 Surmacz Dorota Rzesz??w K30(30-39l) Randonneurs NIE
65 Szczur Wies??aw Nowa D?ba M40(40-49l) Brak NIE
66 Szczur Iwona Nowa D?ba K40(40-49l) Brak NIE
67 Szul Rafal Lubenia M40(40-49l) Brak NIE
68 Szwast Jerzy Nadle M40(40-49l) MTB MOSIR Dukla NIE
69 Tokarski Piotr Rzesz??w M30(30-39l) Pozytywnie Zabiegana Rzeszowska Gazela 🙂 TAK
70 Wacnik Janusz Rzesz??w M50(50-59l) Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
71 Wilczak Janusz Przemy??l K40(40-49l) P.Z.G NIE
72 Wr??bel Agnieszka Sanok K20(16-29l) Brak TAK
73 Zaj?c Grzegorz Sanok M40(40-49l) POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK TAK
74 Zi?ba Sabina ??wilcza K30(30-39l) Zi?ba Team NIE