Zawody

Nazwa zawodów:

II Bieg Do ?r??de??

Miejsce i termin: Nowiny Horynieckie, 2017-06-11
Organizator: ?? Nadle??nictwo Lubacz??w
?? Parafia rzymsko-katolicka w Hory??cu-Zdroju
?? Gmina Horyniec-Zdr??j
?? Stowarzyszenie Rozwoju Nowin Horynieckich
Opis zawodów: ?? Dystans ?? 16 km
?? Nawierzchnia asfaltowa ?? 95%, t??uczniowa zamkni?ta grysem ?? 4%, p??yty betonowe 1%.

START/ META Nowiny Horynieckie ?? Kaplica na ??r??d??ach

Mapa i profil trasy zostan? podane na stronie internetowej zawod??w
?? Trasa Biegu b?dzie wyra??nie oznaczona pionowo i poziomo przy pomocy ta??m na wszystkich rozjazdach i skrzy??owaniach oraz zamkni?ta dla ruchu samochodowego.
?? Dodatkowo uczestnicy otrzymaj? papierow? map? z zaznaczonym przebiegiem trasy

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Amro??kiewicz Patrycja Nowe Brusno 16 km Amro??kiewicz Team

2 Amrozkiewicz Judyta Sanok 16 km Amrozkiewicz Team

3 Bia??y Szymon Oleszyce 16 km Brak

4 Borowiec Mariusz Stare Oleszyce 16 km RUN RUN OLESZYCE TAK
5 Buczko Grzegorz Lubacz??w 16 km Biegomania Lubacz??w / IPA Przemy??l TAK
6 Buczko Marek Oleszyce 16 km RUN RUN OLESZYCE TAK
7 Cencora Dariusz Lubacz??w 16 km AKADEMIA SPORTU LUBACZ??W TAK
8 Cencora Ma?gorzata Lubacz??w 16 km AKADEMIA SPORTU LUBACZ??W TAK
9 Cie??lachowska Ma??gorzata ?a??cut 16 km Brak

10 Czereba Mariusz Oleszyce 16 km RUN RUN OLESZYCE TAK
11 Czopor-Hasiak Urszula Nisko 16 km PLANETA NISKO

12 Dorota Jola Oleszyce 16 km Run Run Oleszyce/Sparatanie Dzieciom TAK
13 Dorota Zbyszek Oleszyce 16 km Run Run Oleszyce/Sparatanie Dzieciom TAK
14 Dubanik Piotr Munina 16 km Jaros??awska Grupa Biegowa “Sok????” TAK
15 Ferenc Beata Lubacz??w 16 km Biegomania Lubacz??w

16 Gajek Magdalena Lublin 16 km wie?? ta??czy i biega

17 Gajek Grzegorz Cz????na 16 km wie?? ta??czy i biega

18 Golonka Mateusz Gorlice 16 km GORLICKA GRUPA BIEGOWA

19 Hadam Jacek Dachn??w 16 km Przemyski Klub Biegacza

20 Hala Lucyna Wi?zownica 16 km Brak

21 Hala Lucyna Wi?zownica 16 km Brak

22 Handziak Tomasz Lubacz??w 16 km Brak TAK
23 Hrymak Stanis??aw Lubacz??w 16 km Brak TAK
24 Jagie????o Beata Nisko 16 km Planeta Nisko TAK
25 Jgaie????o Grzegorz Nisko 16 km Planeta Nisko TAK
26 Jop Marta Jaros??aw 16 km Jaros??awska Grupa Biegowa “Sok????” TAK
27 Kamuda Grzegorz Lubacz??w 16 km Biegomania Lubacz??w

28 Kielar Daniel Cieszan??w 16 km Run For Fun TAK
29 Kl??ska Bogdan Kl??ska Horyniec-Zdr??j 16 km Horynieckie Anio??ki/Greccio

30 Kl??ska Bogdan Horyniec-Zdr??j 16 km Brak TAK
31 Kokoszka Katarzyna Przeworsk 16 km Przeworska Grupa Biegowa

32 Kokoszka Katarzyna Przeworsk 16 km Przeworska Grupa Biegowa

33 Ko??odziej J??zef Lubacz??w 16 km Klub Biegacza Lubacz??w TAK
34 Ko??tuniewicz Andrzej Lublin 16 km wie?? ta??czy i biega

35 Konowalczuk ?ukasz Lubacz??w 16 km Biegajmy Razem / ZS Lubacz??w

36 Kope? Krzysztof Oleszyce 16 km P?dz?ce ??????wie Oleszyce TAK
37 Kornaga Janusz Horyniec-Zdr??j 16 km Akademia Sportu Lubacz??w

38 Kowalczyk Krzysztof Lublin 16 km Run Helpersi / WSNS TAK
39 Krygowski Zbigniew Lisie Jamy 16 km AS Lubacz??w

40 Krzych Piotr Lubacz??w 16 km LO Lubacz??w

41 Kucharczyk Maciej Przeworsk 16 km Brak TAK
42 Kulikowski Jacek Maleniska 16 km Brak

43 Ku??akowska Agata Lubacz??w 16 km Brak TAK
44 Ku??akowski Wojciech Lubacz??w 16 km Klub Biegacza Lubacz??w TAK
45 ?akomy Tomasz Oleszyce 16 km P?dz?ce ??????wie Oleszyce TAK
46 ??nie??ek Krzysztof Nisko 16 km Planeta Nisko TAK
47 ?ukasz Stanis??aw Narol 16 km 1972

48 ?ukasz Stanis??aw Narol 16 km Run Run Oleszyce

49 ??witalski ?ukasz Cieszan??w 16 km Brak

50 Maciejko Rafa?? Dachn??w 16 km Biegomania Lubacz??w

51 Makarski Krzysztof Jaros??aw 16 km Jaros??awska Grupa Biegowa “Sok????”

52 Makuch Joanna Cieszanow 16 km Biegomania Lubacz??w TAK
53 Ma??lanka Jacek Jaros??aw 16 km Jaros??awska Grupa Biegowa “Sok????” TAK
54 Marciniec Ma??gorzata Nisko 16 km Planeta Nisko TAK
55 Margas Marek Oleszyce 16 km Akademia Sportu Lubacz??w

56 Marusiak Piotr Jaros??aw 16 km Brak TAK
57 Maszlanka Dawid Lubacz??w 16 km Akademia Sportu Lubacz??w

58 Mazurek Krzysztof Zamo??? 16 km Brak TAK
59 Meder Ewa Lubacz??w 16 km AKADEMIA SPORTU LUBACZ??W

60 Meder Janusz Lubacz??w 16 km AKADEMIA SPORTU LUBACZ??W

61 Meder Maciej Lubacz??w 16 km AKADEMIA SPORTU LUBACZ??W

62 M??odzi??ska Ma??gorzata Lubacz??w 16 km Biegomania Lubacz??w TAK
63 Motyka Kamil Jaros??aw 16 km JAROS?AWSKA GRUPA BIEGOWA SOK???

64 Nie??pia?? Marcin Tomasz??w Lubeslki 16 km Brak

65 Obcowski Artur Stare Sio??o 16 km Run Run Oleszyce TAK
66 Obro??lak Grzegorz Lubacz??w 16 km Traper-Biegomania Lubacz??w

67 Oleksy Przemys??aw Rzesz??w 16 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy

68 Oronowicz Marta Munina 16 km JGB Sok????

69 Oronowicz Marta Munina 16 km Jaros??awska Grupa Biegowa Sok???? TAK
70 Pacho??ek Krzysztof Dachn??w 16 km Brak

71 Pietrasiewicz Maciej Dachn??w 16 km Grupa Kresy TAK
72 Pikor Jacek Zamo??? 16 km Brak

73 Pilawa Bogumi?? Lubacz??w 16 km RUN RUN Oleszyce TAK
74 Piskorski Jakub Lubacz??w 16 km Biegomania Lubacz??w

75 Piwowarczyk Marek Lubacz??w 16 km 1961

76 P??osko?? Renata Cieszan??w 16 km biegam dla Jurka

77 P??osko?? Renata Cieszan??w 16 km BIEGAM DLA JURKA

78 Potoczny Wojciech Jaros??aw 16 km BBL JAROS?AW

79 Pukas Tomasz Zalesie 16 km Run Run Oleszyce TAK
80 Rawska-??mieciuch Anna Lubacz??w 16 km Biegomania Lubacz??w TAK
81 Rawski Krystian Horyniec-Zdr??j 16 km 1989 TAK
82 R?bisz Waldemar Lubacz??w 16 km Ochotnicza Stra?? Po??arna w Starym Dzikowie TAK
83 Ryba Anna Lubacz??w 16 km AKADEMIA SPORTU LUBACZ??W

84 Sawicki Pawe?? Zamo??? 16 km Brak TAK
85 Sikora Mariusz Tomasz??w Lubelski 16 km TomaszowskiBiegacz TAK
86 Skiba Witold Lubacz??w 16 km Brak TAK
87 Smoliniec Tomasz Dachn??w 16 km Biegomania Lubacz??w TAK
88 Socha Bogus??aw Jaros??aw 16 km Jaros??awska Grupa Biegowa ,,Sok????” TAK
89 Sopel Wies??aw Lubacz??w 16 km TAK
90 Staniszewski Janusz Krowica-Lasowa 41 16 km 1956 TAK
91 Stec Dorota Jaros??aw 16 km BBL Jaros??aw TAK
92 Stempak Marcin Sz??wsko 16 km Jaros??awska Grupa Biegowa “SOK???”

93 Stopyra Alicja Horyniec-Zdr??j 16 km Brak

94 Stus Marta Nisko 16 km Planeta Nisko TAK
95 Stus Mariusz Nisko 16 km Planeta Nisko TAK
96 Szablan Wioletta Jaros??aw 16 km Jaros??awska Grupa Biegowa “Sok????” TAK
97 Szczepa??ski Wac??aw ?a??cut 16 km Brak

98 Szczygie?? Anna Lubacz??w 16 km Biegomania Lubacz??w TAK
99 Szumilak Marek Lubacz??w 16 km Biegomania Lubacz??w TAK
100 Szyma??ska Ewa Jaros??aw 16 km Jaros??awska Grupa Biegowa Sok????

101 Szypulski Mariusz Lubacz??w 16 km AKADEMIA SPORTU LUBACZ??W

102 Tabian Krzysztof Nisko 16 km Planeta Nisko

103 Test Piotr Ropczyce 16 km Brak

104 Tworko El??bieta Lubacz??w 16 km Biegomania

105 Tworko El??bieta Lubacz??w 16 km Biegomania

106 Tworko Joachim Lubacz??w 16 km Brak

107 Tworko El??bieta Lubacz??w 16 km Biegomania

108 Walczak Diana Rzesz??w 16 km Brak

109 Wa??ny Stanis??aw Lubacz??w 16 km Biegomania Lubacz??w

110 Wa??ny ?ukasz Ruda R????aniecka 16 km Brak TAK
111 Wa??ny Stanis??aw Lubacz??w 16 km Biegomania Lubacz??w

112 Wa??ny Renata Lubacz??w 16 km Biegomania Lubacz??w

113 Wasyliszyn Bernadetta Jaros??aw 16 km Jaros??awska Grupa Biegowa SOK???

114 Wielkiewicz Justyna Jaros??aw 16 km BBL Jaros??aw TAK
115 Wiglusz Krzysztof Ga? 16 km TAK
116 Wiglusz Krzysztof Ga? 16 km

117 Winiarz Beata Cieszan??w 16 km Brak TAK
118 Wit Justyna Oleszyce 16 km Brak TAK
119 Wo??niak Gra??yna Nisko 16 km Planeta Nisko

120 Woszczak Leszek Lubycza Kr??lewska 16 km Samo sobie

121 Zaborniak Pawe?? Kowal??wka 16 km Brak TAK
122 Za??oga Robert Za??u??e 117 16 km KP PSP Lubacz??w TAK
123 Za??uski Piotr Za??u??e 16 km Biegomania Lubacz??w