Zawody

Nazwa zawodów:

XIII Bieg Kmitów

Miejsce i termin: Nowy Wiśnicz , 2017-06-10
Organizator: Organizatorem XIII Biegu Kmitów jest Stowarzyszenie Bochniaków i Miłośników Ziemi Bocheńskiej Oddział Nowy Wiśnicz – Towarzystwo Miłośników Wiśnicza.
Opis zawodów: Bieg uliczny na dystansie 10 km. Wcześniej zawody młodzieżowe. Więcej w regulaminie.

Zawodnicy biorący udział w Biegu Głównym – 10 km wnoszą darowiznę do dnia 26.05.2017 w wysokości 25 zł.

Zapisy tylko do biegu głównego.

Chcąc dokonać wpłaty, należy po dokonanej rejestracji kliknąć na przycisk znajdujący się z prawej strony nazwiska.

Strona WWW: http://tmw.iaw.pl/xiii-bieg-kmitow/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Apostolski Wojciech Sosnowiec 10 km Brak NIE
2 Babral Jadwiga Trzciana 10 km Brak NIE
3 Białas Magdalena Wolbrom 10 km Brak NIE
4 Borek Magdalena Kraków 10 km Klimek Team TAK
5 Borowiecki Łukasz Kraków 10 km Brak NIE
6 Borowiecki Łukasz Kraków 10 km Brak TAK
7 Cabała Paweł Krakow 10 km gimnazjum w kobylu NIE
8 Chodur MirosŁaw Stary WiŚnicz 10 km TOSIA TAK
9 Ciamaga Dominika JasieŃ 10 km Brak TAK
10 Cisak Mirosław Bochnia 10 km Bochnianin.pl TAK
11 Czech Robert Kraków 10 km AZS-AWF Kraków Masters NIE
12 Dźwigaj Michał Bochnia 10 km Brak TAK
13 Dźwigaj Karol Muchówka 10 km Brak TAK
14 Dzikowski Jozef Tymowa 10 km Victoria Brzesko TAK
15 Fortuna Piotr Targowisko 10 km KCE! TAK
16 Fudala Michał Brzesko 10 km BKB Victoria Brzesko TAK
17 Gawęda Joanna Bochnia 10 km Brak NIE
18 Golonka Mateusz Gorlice 10 km GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL NIE
19 Gondek Dariusz Borek 10 km Salt Runners Bochnia TAK
20 Grabowy Łukasz Dębica 10 km KB Maratończyk Dębica TAK
21 Gut Paweł Borek 10 km Salt Runners Bochnia TAK
22 Hanusiak-Chodur Monika Stary WiŚnicz 10 km TOSIA TAK
23 Jaszczyński Artur Bochnia 10 km Brak TAK
24 Jędrzejas Piotr Kraków 10 km Brak TAK
25 Jonak Katarzyna Rzezawa 10 km Endorfina TAK
26 Kaczmarczyk Kornelia Stary Wiśnicz 614 10 km Szkoła w Starym Wiśniczu NIE
27 Katolo Dawid Bochnia 10 km Brak TAK
28 Kądziołka Aneta Jadowniki 10 km BKB Victoria Brzesko NIE
29 Kiełbasa Janusz Kraków 10 km Klimek Team TAK
30 Klich Magdalena Szczepanów 10 km BKB VICTORIA Brzesko NIE
31 Klimek Krzysztof Raciborowice 10 km Brak TAK
32 Kłosowski Rafał Bochnia 10 km SalDeBochegna TAK
33 Kobiela Filip Bochnia 10 km Brak TAK
34 Kokoszka Dorota Nowy Wiśnicz 10 km Brak TAK
35 Kołodziej Mateusz Katowice 10 km Brak TAK
36 Korta Marcin Nowy Wiśnicz 10 km Brak TAK
37 Kostecki Grzegorz Dębica 10 km Pedzace ślimaki NIE
38 Krok Krzysztof Muszyna 10 km niezrzeszony TAK
39 Krzywda Grażyna Stary Wiśnicz 10 km Niepołomice Biegają TAK
40 Książczyk Patryk Tarnów 10 km Brak NIE
41 Kulawik Bartosz Kraków 10 km Brak NIE
42 Kura Krzysztof Połom Duży 10 km Brak TAK
43 Lipińska Marta Zbylitowska Góra 10 km Brak TAK
44 LipiŃski Robert Tarnów 10 km Brak TAK
45 Liszkowski Artur Kraków 10 km Brak NIE
46 Żelasko Jacek Nowy Sącz 10 km Brak TAK
47 Łabuz Marek Tarnów 10 km GRUPA AZOTY S.A. TAK
48 Łośko Damian JasieŃ 10 km BKB VIctoria Brzesko TAK
49 Świerczek Dawid Jadowniki 10 km Brak TAK
50 Macioł Andrzej Kraków 10 km ESKADRA KRAKOW TAK
51 Maczuga Dawid Dębica 10 km Pędzące Ślimaki NIE
52 Majkut Leszek Kraków 10 km Brak TAK
53 Matyaszek Waldemar Jasień 10 km Brak TAK
54 Mączka Anita Bochnia 10 km Brak TAK
55 Mądry Janusz Brzesko 10 km Brak TAK
56 Mikulska Barbara Bochnia 10 km GREMI BOCHNIA TAK
57 Mikulski Michał Bochnia 10 km GREMI BOCHNIA TAK
58 Mironów Paweł Borek 10 km 1967 TAK
59 Moździerz Piotr Tuchów 10 km Brak TAK
60 Motyka Jacek Ropczyce 10 km Brak NIE
61 Mucha Mateusz Bochnia 10 km Brak TAK
62 Nieć Wojtek Bochnia 10 km Brak TAK
63 Nowak Beata Olchawa 10 km Brak NIE
64 Olszewski Ryszard Kraków 10 km Brak TAK
65 Osadczuk Filip Warszawa 10 km PGE Polska Grupa Energetyczna TAK
66 Osyszko Izabela Kobyle 10 km WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz NIE
67 Papuga Dominik Jadowniki 10 km BKB Victoria Brzesko TAK
68 Pochwała Justyna Łowicz 10 km Brak TAK
69 Podgórski Jerzy Brzesko 10 km Lacho Team TAK
70 Porabik Patryk Węgrzce Wielkie 10 km Niepołomice Biegają TAK
71 Pradel Grzegorz Kraków 10 km 6blog TAK
72 Prażmowski Daniel Dębica 10 km Brak TAK
73 Rajzer Mariusz Bochnia 10 km Mizuno62 NIE
74 Rębilas Adam Nowy Wiśnicz 10 km Brak TAK
75 Rojek-Kiełbasa Anna Kraków 10 km Klimek Team TAK
76 Rostocki Wojciech Stary Sącz 10 km Starosądecki Biegacz NIE
77 Rybalchenko Oleksii Kharkov 10 km Achilles Leszno NIE
78 Sikoń Marek Wielka Wieś 10 km PFEIFER.PL NIE
79 Skrzyniarz Jacek Majkowice 10 km Biegam dla Jezusa TAK
80 Slobodjanjuk Denis Winnica 10 km Finisz Kalisz NIE
81 Słomska Beata Jodłówka Tuchowska 10 km Brak NIE
82 Sodnom Tsendzesem Rzezawa 10 km Brak TAK
83 Sroka Artur Bochnia 10 km Niepołomice Biegają ! TAK
84 Sroka Artur Bochna 10 km Niepołomice Biegają ! NIE
85 Stadnicki Wojciech Wiśnicz Mały 10 km fb: @24hDlaPatryka TAK
86 Stępień Marek Poręba Spytkowska 10 km BKB Victoria Brzesko TAK
87 Stodolny Tomasz Bochnia 10 km Bochnianin.pl TAK
88 Sułkowski Rafał Limanowa 10 km Brak TAK
89 Surowy Piotr Tarnów 10 km Brak NIE
90 Surus Kamil Tarnów 10 km Husaria Race Team NIE
91 Szostak Halina Węgrzce Wielkie 10 km Niepołomice Biegają TAK
92 Szydłowski Marek Borek 10 km Brak TAK
93 Tabor Zdzislaw Stary Wisnicz 10 km Brak TAK
94 Test Piotr Ropczyce 10 km Brak NIE
95 Trąba Leszek Rzezawa 10 km OSP Rzezawa TAK
96 Uchacz Kacper Brzegi 10 km Brak TAK
97 Wójcik Maciej Wieliczka 10 km MAKO NIE
98 Wiatr Irena Dąbrowatarnowska 10 km Brak NIE
99 Wieciech Adrian Nowy Wiśnicz 10 km Byle dobiec TAK
100 Wirzinkiewicz-Jędrzejas Aneta Kraków 10 km Brak NIE
101 Wnęk Dawid Nowy Wiśnicz 10 km Bocheńska Grupa Biegowa TAK
102 Wnuk Grzegorz Niepołomice 10 km SBD Energetyk Rybnik NIE
103 Zagrodzki Marcin Nowy Wisnicz 10 km Wks szreniawa TAK