Zawody

Nazwa zawodów:

II Bieg Boguchwa??a – Wis??oczysko 2017

Miejsce i termin: Boguchwa??a, 2017-05-21
Organizator: Organizatorem biegu jest Stowarzyszenie Sportowo Turystyczne Lubcza z siedzib? w Rac??aw??wce
Opis zawodów: Start g????wny o godz. 12:00 na dystansie 10km
Start i meta znajduje si? na Rynku w Boguchwale.
-Biuro zawod??w znajdowa? si? b?dzie na terenie MCK w Boguchwale
ul. Plac Rynek 2, w dniu imprezy od godziny 8:00 do godziny 10:30
-Nawierzchnia ??cross? asfaltowa i terenowa (??cie??ki gruntowe)
Wi?cej w regulaminie.

Strona WWW: http://sstlubcza.com/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Andrejkow Arkadiusz Sanok 10km Brak TAK
2 Babiarz Robert Rzesz??w 10km Brak TAK
3 Bandzyra Dariusz Rzesz??w 10km Brak TAK
4 Barty??ski Zdzis??aw Kolbuszowa-Rac??aw??wka 10km Wolny Strzelec TAK
5 Bator Grzegorz Zamo??? 10km Brak TAK
6 Bednarz Karol Trzciana 10km Brak NIE
7 Bednarz Karol Trzciana 10km RAJ TATR NIE
8 Blajer El??bieta Rzesz??w 10km Brak TAK
9 Boche??ski Stanislaw Rzesz??w 10km Brak NIE
10 Bojda ?ukasz Boguchwa??a 10km Zapiekanka TAK
11 Broda ?ucja Wola Zg??obie??ska 10km Szko??a ponadgimnazjalna TAK
12 Burza Bartosz Rzesz??w 10km Deloitte Adventure Team NIE
13 By?? Sebastian Domaradz 10km Liceum og??lnokszta??c?ce w Boguchwale NIE
14 Chmaj Piotr ?a??cut 10km ?a??cut TAK
15 Chrostowski Grzegorz Kielan??wka 10km Brak TAK
16 Cie??lak Stanis??aw D?bica 10km Brak TAK
17 Czachor Andrzej Nos??wka 10km Turlam Si? Do Mety TAK
18 Czuchnowski Marcin Rzesz??w 10km bafe TAK
19 Domaradzka Ma?gorzata Rzesz??w 10km BT WAGABUNDA TAK
20 Domaradzki Grzegorz Rzesz??w 10km BT WAGABUNDA TAK
21 Dybek Pawe?? Mielec 10km Salomon Suunto Team NIE
22 Dziewi??ski Damian Sanok 10km TG Sok???? Sanok TAK
23 Fuglewicz Roman Chmielnik 10km Ruszaj si? stary TAK
24 Gajdek Kacper Boguchwa??a 10km Brak TAK
25 Grabska Renata Rzesz??w 10km Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica-Zdr??j TAK
26 Gromek Piotr Boguchwa??a 10km Brak TAK
27 Gubernat Bartosz Rzesz??w 10km Rzeszowskie Gazele I Gepardy TAK
28 Gu??da ?ukasz Jagodnik 10km brak NIE
29 Gut Jacek Hucisko 10km OSP Hucisko TAK
30 Gwi??d?? Grzegorz Rzesz??w 10km Brak TAK
31 Habrat Witold Kielanowka 10km Politechnika Rzeszowska TAK
32 Haszto Zdzis??aw Le??ajsk 10km Nowosarzy??ska Grupa Biegowa TAK
33 Iskra Kamil Rzesz??w 10km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
34 Jajesnica Marian Jedlicze 10km MUKS Podkarpacie Jedlicze TAK
35 Jarosz Janusz Rzesz??w 10km Yarosh Team TAK
36 Jod??owski Przemys??aw Przemy??l 10km Brak NIE
37 Kaczor Dariusz Niechobrz 10km NiechBiega TAK
38 Kaczy??ska Alicja Rzesz??w 10km 1984 TAK
39 Karasi??ski Ireneusz Nos??wka 10km Brak TAK
40 Karnasiewicz Dawid Czudec 10km Brak TAK
41 Kawa Bart??omiej Gda??sk 10km Brak NIE
42 Kin Rafa?? Odrzyko?? 10km AZS PWSZ KROSNO NIE
43 Kiper Elzbieta Jaroslaw 10km BBL Jaroslaw TAK
44 Kiper Maciej Jaroslaw 10km BBL JAROSLAW PERFECT RUNNER TEAM TAK
45 Kiper ?ukasz Rzesz??w 10km Brak NIE
46 Kobylarz Piotr Rzesz??w 10km #STAJNIABALONA / Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
47 Kobyli??ski Mariusz Rzesz??w 10km SST Lubcza TAK
48 Ko??-Majchrowska Jowita Rzesz??w 10km Brak NIE
49 Ko??cielny Aleksander Rzesz??w 10km Brak NIE
50 Korab Tomasz Rzesz??w 10km Brak NIE
51 Kozio?? Stanislaw Glog??w M??p. 10km TAK
52 Krzy??anowski Tomasz D?bica 10km Brak TAK
53 Kubacki Krzysztof Zg??obie?? 10km Brak NIE
54 Kulasa Andrzej Boguchwa??a 10km Brak TAK
55 Kus Iwona Rzesz??w 10km Brak TAK
56 Kustra Piotr Rzesz??w 10km Brak TAK
57 Laskowski S??awomir Krosno 10km Krosno Glass TAK
58 ?ancucki Stanislaw Stalowa Wola 10km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
59 ?uszczyc Anna Rzesz??w 10km ?ISKACZE TAK
60 Marszycki Karol Jezi??rko 10km Brak TAK
61 Martyniuk Anna Rzesz??w 10km Brak TAK
62 Materna Dawid Rzesz??w 10km Asseco Active Team TAK
63 Matyjewicz Ewelina Pilzno 10km Eagle TAK
64 Matyjewicz Adam Pilzno 10km Eagle TAK
65 Mikuszewski ?ukasz Krasne 10km Brak NIE
66 Mita?? S??awomir Lutory?? 10km SST Lubcza TAK
67 Musialik Magdalena Rzesz??w 10km Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
68 Mydlarz Artur Rzesz??w 10km MTU AERO ENGINES NIE
69 N Jakub Stobierna 10km HarpiTeam TAK
70 Nowosielski Marek Sanok 10km Biegam dla Marcinka TAK
71 Nycz Tymoteusz Rzesz??w 10km Brak NIE
72 Nycz Magdalena Rzesz??w 10km Brak TAK
73 Opali??ski Dariusz Mogielnica 10km Brak NIE
74 Ozga Anna Mogielnica 10km Brak NIE
75 Pisz Robert Jas??o 10km Jasielski Klub Biegacza NIE
76 Piwowar Daniel Rzesz??w 10km BBL TAK
77 Plaskacz Jan Rzesz??w 10km Iron Man TAK
78 Pomianek Robert Czudec 10km Brak NIE
79 Przywara Piotr Budy G??ogowskie 10km MTU AE POLSKA TAK
80 Ptaszek Ewa Boguchwa??a 10km Brak TAK
81 Pustelny Piotr Boguchwa??a 10km Rada Miejska w Boguchwale TAK
82 Roczniak Bogdan Rzesz??w 10km BM NIE
83 Roczniak Marcin Sanok 10km ROCZNIAK TEAM TAK
84 Rojek Dawid Rzesz??w 10km Brak TAK
85 Rojek J??zef Ropczyce 10km 1967 TAK
86 Ro??ek Marcin Rzesz??w 10km Brak TAK
87 Rumianowski Sebastian Trzcina 10km Brak TAK
88 Samolewicz Janusz Rzesz??w 10km Handlopex TAK
89 Sitarz Pawe?? Boguchwa??a 10km brak NIE
90 Skorus Jakub Sanok 10km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
91 S??aby Ma??gorzata Niechobrz 10km TAK
92 S?owik Jan Hermanowa 10km Wybiegamy w przysz??o??? TAK
93 Sowa Dariusz Rzesz??w 10km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
94 Sowa D Rzesz??w 10km Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
95 Spira??a Janusz Rzesz??w 10km Klub Matiego Je??owe TAK
96 Stachurski Miros??aw Rzesz??w 10km Spartan Race Training Group Rzesz??w TAK
97 Starodubtsev Viktor Lviv 10km JM DEMOLEX BARDEJOV NIE
98 Staro??ska Dorota Stalowa Wola 10km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
99 Stopa Agata Boguchwa??a 10km Szko??a Podstawowa nr 3 w Rzeszowie TAK
100 Stopa Marcin Rzesz??w 10km www.runrzeszow.pl TAK
101 Sycz Zbigniew G??og??w Ma??opolski 10km TKKF SOK??? NIE
102 Szabat Wies??aw Annopol 10km Brak TAK
103 Szalacha Tomasz Boguchwa??a 10km Brak TAK
104 Szalacha Katarzyna Kielan??wka 10km Medyk NIE
105 Szczepek ?ukasz Wola Zg??obie??ska 10km Brak TAK
106 Szewczyk Marek Lomza 10km Nowe Kupiski NIE
107 Sztandur Mateusz Rzesz??w 10km I Ty Mo??esz By? Wielki NIE
108 Trzonek Andrzej Zapalow 10km 1964 TAK
109 Ulrych Maciej Rzesz??w 10km Brak TAK
110 Walat Adrian Rzesz??w 10km WWF UR TAK
111 Warzocha Pawe?? Niechobrz 10km NiechBiega NIE
112 Warzocha Pawe?? Niechobrz 10km NiechBiega TAK
113 Wierdak Hubert Korczyna 10km Cukiernia ATENA & BONUS Folie TAK
114 Wi??niewska Marzena Krasne 10km Brak TAK
115 Wi??niewski Micha?? Krasne 10km Brak TAK
116 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec 10km 1955 TAK
117 Wojtowicz Tomasz Widacz 10km Widacz NIE
118 Worek Magdalena Wola Zg??obie??ska 10km Brak TAK
119 Zi?ba Sabina ??wilcza 10km Zi?ba Team NIE
120 Zieli??ski Franciszek G??og??w Ma??opolski 10km TKKF ,,Sok????” G??og??w Ma??opolski TAK
121 Ziemba Grzegorz Rzesz??w 10km Fatima 1917-2017 TAK