Zawody

Nazwa zawodów:

III Bieg Spełniać Marzenia – 5km i 10km

Miejsce i termin: Rudnik nad Sanem, 2017-09-23
Organizator: 1. Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Poprowadź Mnie przez Świat’,
2. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Rudniku nad Sanem.

Opis zawodów: Bieg na dystansie 5km lub 10km.

Uczestnikiem biegu na 5km i 10 km może zostać każda osoba, która do dnia biegu tj. do dnia 23.09.2017 r. ukończy 16 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagane jest oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego o wyrażeniu zgody na bieg (oświadczenie dostępne na stronie organizatora).

W biegu mogą wziąć udział jedynie osoby urodzone na ternie Polski posiadające polskie obywatelstwo i numer PESEL.

Więcej w regulaminie.

Strona WWW: http://poprowadzmnieprzezswiat.eu/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bijok Tadeusz Nisko 5 km Brak TAK
2 Bijok Danuta Nisko 5 km Brak TAK
3 Blajer Elżbieta Rzeszów 5 km Brak TAK
4 Blok Magdalena Tuczempy 5 km Brak TAK
5 Brzuszek Jerzy Nowa Dęba 10 km Brak TAK
6 Burdaś Klaudia Bratkowice 10 km Zięba Team NIE
7 Buryło Mateusz Jodłówka 10 km Perfect Runner Team TAK
8 Czarnecki Kamil Skarżysko Kamienna 10 km STS Skarżysko Kamienna TAK
9 Czopor-Hasiak Urszula Nisko 5 km SKB Stalowa Wola TAK
10 Drabik Marcin Stalowa Wola 5 km Katolicki klub sportowy Viktoria NIE
11 Dubaj Rafał Stalowa Wola 10 km PRATT&WHITNEY RZESZÓW S.A. NIE
12 Dybka Agnieszka Pysznica 5 km KKS Victoria Stalowa Wola TAK
13 Frańczak Barbara Stalowa Wola 5 km Brak TAK
14 Frankiewicz Sabina Munina 5 km Brak TAK
15 GaliŃska Katarzyna Stalowa Wola 10 km Brak TAK
16 Gęśla Janusz Chłopska Wola 5 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
17 Gielarek Mariusz Stalowa Wola 5 km Brak TAK
18 Głuszyk Paulina Dachnów 10 km 1999 TAK
19 Głuszyk Marek Dachnów 5 km Brak TAK
20 Głuszyk Sylwia Dachnów 5 km Brak TAK
21 Golisz Paweł Jarosław 5 km BBL JAROSŁAW NIE
22 Gołąbek Paweł Krzątka 10 km Brak TAK
23 Gurgacz Dominik Zagórz 10 km KomurczakRUN TAK
24 Gut Jacek Hucisko 10 km Black Jack Team/OSP Hucisko TAK
25 Haszto Zuzanna Leżajsk 10 km Brak TAK
26 Iskra Kamil Nisko 10 km Brak TAK
27 Jacek Andrzej Zamość 5 km Brakj TAK
28 Jakubik Mirosław Zaleszany 10 km Klub Biegowy Fartlek G.O NIE
29 Jargiło Robert Jastkowice 10 km Stalowowolski klub biegacza TAK
30 Jarocka-Reczek Małgorzata Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
31 Jedrek Grzegorz Letownia 10 km Biegam bo lubie TAK
32 Juśko Rafał Stalowa Wola 10 km Brak NIE
33 Kaczynska Alicja Rzeszów 10 km Perfect Runner Team NIE
34 Kaltenberg Janusz Jarosław 10 km Brak TAK
35 Kasprowicz Katarzyna Stalowa Wola 5 km SOSW w Rudniku nad Sanem TAK
36 Kasprowicz Łukasz Stalowa Wola 5 km SOSW w Rudniku nad Sanem TAK
37 Korzeniowski Tomasz Tarnobrzeg 10 km Fartlek Go TAK
38 Kozioł Tomasz Wółka Tanewska 5 km Brak TAK
39 KracyŁo LesŁaw Nowa Sarzyna 10 km NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA TAK
40 Krauz Marek Giedlarowa 10 km Brak TAK
41 Krzyśko Marcin Rzeszów 5 km Brak NIE
42 Lebioda Stanisław Pysznica 10 km Katolicki Klub Sportowy Victoria Stalowa Wola NIE
43 Lewko Paweł Rudnik Nad Sanem 10 km Brak TAK
44 Lewko Magdalena Rudnik Nad Sanem 5 km SOSW Rudnik nad Sanem TAK
45 Żabczyński Robert Nowa Dęba 10 km Brak TAK
46 Żurawski Mieczysław Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
47 Żyła Tomasz Kurzyna Średnia 10 km Brak TAK
48 Łeptuch Tomasz Komorów 5 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
49 Śnieżek Krzysztof Nisko 10 km Planeta Nisko TAK
50 Łuszczyc Anna Rzeszów 10 km Brak TAK
51 Łuszczyc Krzysztof Rzeszów 10 km Brak TAK
52 Malczewski Tomasz Stalowa Wola 5 km Brak TAK
53 Marchut Kazimierz Jelna 5 km Nowosarzyńska Grupa Biegowa NIE
54 Markowicz Łukasz Wrocław 5 km KU AZS UWr/ Wosiek Team NIE
55 Maziarz Arkadiusz Stalowa Wola 5 km brak TAK
56 Michalska Katarzyna Rudnik Nad Sanem 5 km Biegamy TAK
57 Michno Małgorzata Pełkinie 10 km Brak TAK
58 Michno Andrzej Pełkinie 5 km Brak TAK
59 Młynarski Stanisław Zarzecze K. Niska 10 km SKB Stalowa Wola TAK
60 Moszkowicz Malgorzata Pełkinie 5 km Brak NIE
61 Moszkowicz Stanisław Pełkinie 5 km Brak NIE
62 Motyka Kamil Jarosław 5 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
63 Nalepa Tomasz Janów Lubelski 5 km GUKS Modliborzyce TAK
64 Niesyn Adam Gorzyce 10 km FARTLEK G.O. NIE
65 Nowak Marcin Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
66 Nycz Mariusz Stalowa Wola 5 km Brak TAK
67 Ogłuszka Elżbieta Rzeszów 10 km SAFEPRO Usługi BHP TAK
68 Ogłuszka Michał Gorlice 10 km SAFEPRO Usługi BHP TAK
69 Oleksak Tomasz Nisko 5 km Planeta Nisko NIE
70 Orłowska Beata Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub Bieczacza NIE
71 Pchełka Mariusz Zdziary 5 km Brak TAK
72 Piwowar Daniel Rzeszów 10 km BBL NIE
73 Plewa Mateusz Janów Lubelski 10 km Brak TAK
74 Potępa Dawid Tarnobrzeg 5 km Brak NIE
75 Rąpała Marcin Stalowa Wola 5 km Brak TAK
76 Rochowski Piotr Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
77 Rychlak-Bożek Monika Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Bieczacza TAK
78 Sagan Dariusz Jeżowe 5 km Brak TAK
79 Saja Dominika Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
80 Sądej Robert Nowa Sarzyna 10 km Brak NIE
81 Siembida Małgorzata Ulanów 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
82 Siembida Gertruda Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
83 Sikora Aneta Nisko 5 km CKU Stalowa Wola NIE
84 Sikora Adam Nisko 5 km Brak NIE
85 Skawińska Patrycja Stalowa Wola 5 km nierzeszona TAK
86 SkawiŃski Andrzej Stalowa Wola 5 km HSW RUNNING TEAM TAK
87 Skiba Patryk Stalowa Wola 5 km Brak TAK
88 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola 10 km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
89 Smoliniec Tomasz Dachnów 5 km BIEGOMANIA LUBACZÓW TAK
90 Sobiło Dawid Pysznica 5 km KKS Victoria Stalowa Wola TAK
91 Sokal Iwona Nisko 5 km Brak TAK
92 Sopała Jakub Rudnik Nad Sanem 10 km Dzikie Życie Run Team TAK
93 Sowa Magdalena Rudnik Nad Sanem 5 km Biegaj z Sową NIE
94 Sowa Agnieszka Rudnik Nad Sanem 10 km Biegaj z Sową NIE
95 Starzecka Joanna Jarosław 10 km Brak TAK
96 Sulich Aneta Rudnik Nad Sanem 5 km BLONDYNKI KOCHAJĄ SPORT TAK
97 Szabat Ewa Łazory 5 km Brak TAK
98 Szarek Alicja Rudnik Nad Sanem 5 km Brak NIE
99 Szczęch Grzegorz Stalowa Wola 5 km Brak TAK
100 Szkoda Robert Biłgoraj 5 km Biłgoraj Biega TAK
101 Tomaszewski Maciej Widna Góra/pawłosiów 5 km JGB ”Sokół” Jarosław/Resovia Rzeszów TAK
102 Tracz Łukasz Jarosław 5 km www.treningfizjoterapia.pl / AquaReh TAK
103 Trojanowski Piotr Rudnik Nad Sanem 10 km SOSW Rudnik nad Sanem TAK
104 Trojanowski Michał Rudnik Nad Sanem 10 km Brak TAK
105 Trzonek Andrzej Zapalow 10 km Brak TAK
106 Turczyn Mariusz Majdan Krolewski 10 km GANADOR TEAM TAK
107 Tworek Bartłomiej Opatów 5 km Katolicki Klub Sportowy Victoria Stalowa Wola TAK
108 Urban Ewa Stalowa Wola 10 km klub Stalowowolski Biegacza NIE
109 Walania Kinga Głogów Małopolski 10 km TKKF “Sokół” Głogów Małopolski NIE
110 Warchoł Paweł Nisko 10 km PLANETA NISKO TAK
111 Wójcik Tomasz Gorzyce 10 km FARTLEK GO TAK
112 Wicher Monika Rudnika Nad Sanem 5 km BBL TAK
113 Witkowski Andrzej Przyszów 5 km Brak TAK
114 Wojtak Mariusz Wólka Tanewska 10 km Planeta Nisko NIE
115 Wojtak Bohdan Nisko 5 km Brak NIE
116 Wolak Katarzyna Stalowa Wola 5 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
117 Wywłoka Paulina Jarosław 5 km www.treningfizjoterapia.pl / AquaReh TAK
118 Zając Michał Rudnik Nad Sanem 5 km brak TAK
119 Zakrzewska Bogusława Nisko 5 km Brak TAK
120 Zdeb Dominika Rudnik Nad Sanem 5 km Biegam dla siebie TAK
121 Zdeb Artur Rudnik Nad Sanem 10 km Biegam dla siebie TAK
122 Zdeb Ewa Rudnik Nad Sanem 5 km Brak NIE
123 Zięba Sabina Świlcza 10 km Zięba Team NIE