Zawody

Nazwa zawodów:

I BIEG PO ZIEMI PAW?OWSKIEJ – BIEGAJ Z PLUSEM

Miejsce i termin: Ka??k??w, 2017-09-10
Organizator: STOWARZYSZENIE GMINA PAW???W PLUS
Opis zawodów: PROGRAM IMPREZY
13.00 ?? otwarcie biura zawod??w;
14.30 ?? rozpocz?cie bieg??w dla poszczeg??lnych kategorii wiekowych;
15.30 ?? Bieg G????wny;
17.30-18.30 ?? wr?czenie nagr??d.
Strona WWW: http://www.sgpp.org.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 ?wik??a Marcelina Warsz??wek KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH DZIEWCZYN, 1500 m Szko??a podstawowa im Jana Paw??a II w Paw??owie NIE
2 ?wik??a Adrian Warsz??wek KAT. KLAS 0-2 CH?OPC??W, DYSTANS 300 m Szko??a podstawowa im Jana Paw??a II w Paw??owie NIE
3 Babryka Ivan Ukraine KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Lkb Rudnik NIE
4 Banasik Ola Ka??k??w KAT. KLAS 5-6 DZIEWCZYN, DYSTANS 800 m Szko??a Podstawowa w Godowie NIE
5 Barbaryka Oleksandr Ukraine KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Lkb Rudnik NIE
6 Barna?? Sebastian Krak??w KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
7 Bernaciak Bartosz Rudnik KAT. KLAS SZK??? ??REDNICH CH?OPC??W, 1800 m lkb.rudnik NIE
8 Bernaciak Olga Rudnik KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH DZIEWCZYN, 1500 m lkb.rudnik NIE
9 Bernacki Kamil Ostrowiec ??wi?tokrzyski KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Ostrowiec ??wi?tokrzyski NIE
10 Bi??czak Margareta Starachowice KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m LEMON STAR FITNESS NIE
11 Bonio Monika Rudnik KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH DZIEWCZYN, 1500 m lkb.rudnik NIE
12 Borkowska Magdalena Rudnik KAT. KLAS 3-4 DZIEWCZYN, DYSTANS 500 m lkb.rudnik NIE
13 Brzoszkiewicz Kinga Starachowice KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Husaria Race Team NIE
14 Capa??a Micha?? Starachowice KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Zabiegane Starachowice NIE
15 Chlopek Artur Nowa S??upia KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m ULKS “Jod??a” Bodzentyn NIE
16 Chudak Artur Ka??k??w KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
17 Chudak Krzysztof Ka??k??w KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Stowarzyszenie Gmina Paw????w Plus NIE
18 Chudzik Katarzyna Ostrowiec ??wi?tokrzyski KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Bbl ostrowiec ??wi?tokrzyski NIE
19 Chudzik Arkadiusz Ostrowiec ??wi?tokrzyski KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m bbl ostrowiec ??wi?tokrzyski NIE
20 Cie??la Jakub Chybice KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH CH?OPC??W, 1500 m SP Chybice NIE
21 Cie??la Jakub ?omno KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH CH?OPC??W, 1500 m Brak NIE
22 Cie??lik Konrad Starachowice KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m NIE
23 Ciemiega Jakub Rudnik KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH CH?OPC??W, 1500 m lkb.rudnik NIE
24 Ciepielewski Rados??aw God??w KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Wojskowa Akademia Techniczna NIE
25 Cioroch Kacper Grabk??w KAT. KLAS 0-2 CH?OPC??W, DYSTANS 300 m brak NIE
26 Cioroch Fabian Grabk??w KAT. KLAS 0-2 CH?OPC??W, DYSTANS 300 m brak NIE
27 Cioroch Milena Grabk??w KAT. KLAS 3-4 DZIEWCZYN, DYSTANS 500 m brak NIE
28 Czarnota Ma??gorzata G?sawy Rzadowe KAT. KLAS SZK??? ??REDNICH DZIEWCZYN, 1800 m Brak NIE
29 Del?g Agnieszka Starachowice KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
30 D??ugosz Marcelina Stasz??w KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
31 D??ugosz Jacek Starachowice KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
32 Doma??ska Natalia Chybice KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH DZIEWCZYN, 1500 m SP Chybice NIE
33 Doma??ski Krystian Chybice KAT. KLAS 3-4 CH?OPC??W, DYSTANS 500 m SP Chybice NIE
34 Dr????d?? Tomasz Lubienia KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Lubienia NIE
35 Dudek Sylwester Rudnik KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m lkb.rudnik NIE
36 Dziu??ka Maksymilian God??w KAT. KLAS 0-2 CH?OPC??W, DYSTANS 300 m Podstawowa w Godowie NIE
37 Figiel Ilona Grabk??w KAT. KLAS 3-4 DZIEWCZYN, DYSTANS 500 m SP ?omno NIE
38 Ga??ek Kacper Chybice KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH CH?OPC??W, 1500 m SP Chybice NIE
39 Ga??ek Kacper ?omno KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH CH?OPC??W, 1500 m Brak NIE
40 Gawlak ?ukasz Ostrowiec ??wi?tokrzyski KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
41 Gawlak Adrian Ostrowiec ??wi?tokrzyski KAT. KLAS 0-2 CH?OPC??W, DYSTANS 300 m Brak NIE
42 G????d?? Krystian ?omno KAT. KLAS SZK??? ??REDNICH CH?OPC??W, 1800 m Brak NIE
43 G????d?? Anna Wielka Wie?? KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m LEMON STAR FITNESS NIE
44 G?bka Karol Ostrowiec ??w. KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
45 Glina Dominik Radkowice KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH CH?OPC??W, 1500 m SP Radkowice NIE
46 Glowacka Ma??gorzata Trzeszk??w KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Gmina Paw????w Plus NIE
47 G??owacka Maria Chybice KAT. KLAS 3-4 DZIEWCZYN, DYSTANS 500 m SP Chybice NIE
48 G??owacki Mateusz Ambro????w KAT. KLAS SZK??? ??REDNICH CH?OPC??W, 1800 m Brak NIE
49 G??owacki Miko??aj Chybice KAT. KLAS 3-4 CH?OPC??W, DYSTANS 500 m SP Chybice NIE
50 Gos Jakub Rudnik KAT. KLAS SZK??? ??REDNICH CH?OPC??W, 1800 m lkb.rudnik NIE
51 Gruszczy??ska Monika Barcza KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
52 Gruszczy??ski Marcin Kielce KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
53 Grzelec Adam Kielce KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
54 Gursiel Tomasz Kielce KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m BIEGN?, ??EBY BARTEK M??G? BIEGA? NIE
55 Gw???d? Ireneusz Starachowice KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m ZABIEGANE STARACHOWICE NIE
56 Hamera Maciej Paw????w KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Liceum im. Tadeusza Ko??ciuszki w Starachowicach NIE
57 Imielinska Pola Rudnik KAT. KLAS 5-6 DZIEWCZYN, DYSTANS 800 m lkb.rudnik NIE
58 Jagie????o Luiza Brzezie KAT. KLAS 3-4 DZIEWCZYN, DYSTANS 500 m SP Szerzawy NIE
59 Jagie????o Paulina Chybice KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH DZIEWCZYN, 1500 m SP Chybice NIE
60 Jagie????o Weronika ?omno KAT. KLAS SZK??? ??REDNICH DZIEWCZYN, 1800 m II LO Kielce NIE
61 Jagie????o Patryk Brzezie KAT. KLAS 5-6 CH?OPC??W, DYSTANS 800 m SP Szerzawy NIE
62 Jagie??o Karol Lubienia KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Lubienia NIE
63 Jagie??o Micha?? Lubienis KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Husaria Race Team NIE
64 Ja??tal Piotr Domaszowice KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m LKB Rudnik NIE
65 Janasiak Wiktoria Starachowice KAT. KLAS 0-2 DZIEWCZYN, DYSTANS 300 m SP NR 2 IM. JANA PAW?A II W STARACHOWICACH NIE
66 Jarosz Wojciech Starachowice KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Juventa Starachowice NIE
67 Jarosz Jakub Krajk??w KAT. KLAS 0-2 CH?OPC??W, DYSTANS 300 m Brak NIE
68 Jarosz Dawid Chybice KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH CH?OPC??W, 1500 m Gimnazjum Chybice NIE
69 Jarosz Angelika Paw????w KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
70 Jaworski Sebastian Chybice KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH CH?OPC??W, 1500 m SP Chybice NIE
71 Jedli??ska Agnieszka Kielce KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m BIEGACZ ??WI?TOKRZYSKI NIE
72 Jedli??ski Przemys??aw Kielce KAT. KLAS 0-2 CH?OPC??W, DYSTANS 300 m Mamy-Biegamy Kids Kielce NIE
73 Jedli??ski Krzysztof Kielce KAT. KLAS 0-2 CH?OPC??W, DYSTANS 300 m Mamy-Biegamy Kids Kielce NIE
74 Jeziorska Maja God??w KAT. KLAS 3-4 DZIEWCZYN, DYSTANS 500 m Podstawowa NIE
75 Kaba??a Laura ?omno KAT. KLAS 3-4 DZIEWCZYN, DYSTANS 500 m SP ?omno NIE
76 Kacuga Kinga Ba?t??w KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
77 Kaczmarska Wiktoria D?browa KAT. KLAS 3-4 DZIEWCZYN, DYSTANS 500 m SP D?browa NIE
78 Kaczmarska Julia D?browa KAT. KLAS 0-2 DZIEWCZYN, DYSTANS 300 m SP D?browa NIE
79 Karasinski Michal Rudnik KAT. KLAS SZK??? ??REDNICH CH?OPC??W, 1800 m lkb.rudnik NIE
80 Kartasi??ska Julia Rzepin Kolonia KAT. KLAS 3-4 DZIEWCZYN, DYSTANS 500 m podstawowa w Rzepinie NIE
81 Karwacka Alicja Rudnik KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH DZIEWCZYN, 1500 m lkb.rudnik NIE
82 Kasprzyk Dawid Jeziorko KAT. KLAS SZK??? ??REDNICH CH?OPC??W, 1800 m ULKS ??JOD?A? Bodzentyn NIE
83 Kasprzyk Dawid Jeziorko KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m ULKS ??JOD?A? Bodzentyn NIE
84 Katus Rafa?? I????a KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
85 Kawalec Konrad Starachowice KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
86 K?pi??ski Miko??aj Bodzentyn KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Ulks jod??a bodzentyn NIE
87 Kielisz Weronika Chybice KAT. KLAS 3-4 DZIEWCZYN, DYSTANS 500 m SP Chybice NIE
88 Klepner S??awomir Starachowice KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
89 Klepner Bartek Starachowice KAT. KLAS 3-4 CH?OPC??W, DYSTANS 500 m AP STAR STARACHOWICE NIE
90 Klimas Adrian ?omno KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH CH?OPC??W, 1500 m Brak NIE
91 K??usek Paula Sosn??wka KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m ULKS “Jod??a” Bodzentyn NIE
92 Ko??odziejski Kamil Kielce KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
93 Koniarz Grzegorz D?browa KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
94 Kosiarska Maria Chybice KAT. KLAS 5-6 DZIEWCZYN, DYSTANS 800 m SP Chybice NIE
95 Kosmala Paula Rudnik KAT. KLAS SZK??? ??REDNICH DZIEWCZYN, 1800 m lkb.rudnik NIE
96 Koszarska Natalia Kucz??w KAT. KLAS 0-2 DZIEWCZYN, DYSTANS 300 m Sp styk??w NIE
97 Koszarska Milena Kucz??w KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
98 Kota??ska Klaudia Skar??ysko-Kamienna KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m 1995 NIE
99 Kotwa Olga Ostrowiec ??w. KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m NIE
100 Kowalska Klaudia Rudnik KAT. KLAS 5-6 DZIEWCZYN, DYSTANS 800 m lkb.rudnik NIE
101 Kravchenko Tatiana Ukraine KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Lkb Rudnik NIE
102 Kubiec Dawid Starachowice KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Juventa NIE
103 Kucharczyk Adrian Chybice KAT. KLAS 3-4 CH?OPC??W, DYSTANS 500 m SP Chybice NIE
104 Kulik Jakub Chybice KAT. KLAS 5-6 CH?OPC??W, DYSTANS 800 m SP Chybice NIE
105 Kusiak Micha?? Kielce KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
106 Kustra Dariusz Kielce KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m CTF KIELCE NIE
107 Kutera Damian D?browa KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m STS SKAR??YSKO-KAMIENNA NIE
108 Kuzka Konrad Bodzentyn KAT. KLAS 3-4 CH?OPC??W, DYSTANS 500 m ULKS “JOD?A” Bodzentyn NIE
109 Kwarciak Wiktoria Rudnik KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH DZIEWCZYN, 1500 m lkb.rudnik NIE
110 Kwiatek Micha?? Starachowice KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
111 Kwiatek Bianka Rzepin Kolonia KAT. KLAS 0-2 DZIEWCZYN, DYSTANS 300 m Z.S. Rzepin NIE
112 Kwiecie?? Bernadetta God??w KAT. KLAS 3-4 DZIEWCZYN, DYSTANS 500 m Szko??a Podstawowa w Godowie NIE
113 Kwiecien Natalia Rudnik KAT. KLAS SZK??? ??REDNICH DZIEWCZYN, 1800 m lkb.rudnik NIE
114 Kwiecien Wiktoria Rudnik KAT. KLAS 3-4 DZIEWCZYN, DYSTANS 500 m lkb.rudnik NIE
115 Lasek Jakub Radkowice Kolonia KAT. KLAS 0-2 CH?OPC??W, DYSTANS 300 m Radkowice NIE
116 Lasek Bartosz Ambro????w KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH CH?OPC??W, 1500 m Publiczna Szko??a Podstawowa w Chybicach NIE
117 Lasek Karol Chybice KAT. KLAS 5-6 CH?OPC??W, DYSTANS 800 m SP Chybice NIE
118 Lata??a Daniel Jaw??r Stary KAT. KLAS 5-6 CH?OPC??W, DYSTANS 800 m S.P Paw????w NIE
119 Lata??a Agnieszka Bodzentyn KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
120 Lata??a Wiktoria Bronkowice KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH DZIEWCZYN, 1500 m Rzepin NIE
121 Lata??a Amelia Chybice KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH DZIEWCZYN, 1500 m SP Chybice NIE
122 Lepiarz Sylwester Rudnik KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m lkb.rudnik NIE
123 Lepiarz Sylwester Wron??w KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m LKB Rudnik NIE
124 Lewocha Rafa?? Jastrz?b KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Wo??niak RUNNING TEAM NIE
125 Lipa Bartosz Paw????w KAT. KLAS 3-4 CH?OPC??W, DYSTANS 500 m Stowarzyszenie Gmina Paw????w Plus NIE
126 Lipa Sylwia Paw????w KAT. KLAS 3-4 DZIEWCZYN, DYSTANS 500 m Stowarzyszenie Gmina Paw????w Plus NIE
127 Lipa Dominika Paw????w KAT. KLAS SZK??? ??REDNICH DZIEWCZYN, 1800 m Stowarzyszenie Gmina Paw????w Plus NIE
128 ???obecki Piotr ??wietomarz KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
129 ??piewak Sebastian Lubienia KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Lubienia NIE
130 ?ukasiewicz Dominika Ostrowiec ??w KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m UP Lublin NIE
131 ?ukasiewicz Sebastian Miedziana G??ra KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
132 ??wietlik Miko??aj Chybice KAT. KLAS 3-4 CH?OPC??W, DYSTANS 500 m SP Chybice NIE
133 ??wietlik Miko??aj Chybice KAT. KLAS 3-4 CH?OPC??W, DYSTANS 500 m SP Chybice NIE
134 Maci?g Mateusz Starachowice KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
135 Majecki Robert Modrzewie KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m JW3533 NIE
136 Makowska Anna Staw Kunowski KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
137 Matyszek Agnieszka Rudnik KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m lkb.rudnik NIE
138 Mazur Aleksandra Chybice KAT. KLAS 3-4 DZIEWCZYN, DYSTANS 500 m SP Chybice NIE
139 Mazur Konrad Starachowice KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m STAR STARACHOWICE NIE
140 Mergalski Adrian Rzepin KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH CH?OPC??W, 1500 m Gimnazjum w Rzepinie NIE
141 Michalec Wojciech Radom KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m NIE
142 Mikos Piotr Ka??k??w KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Publiczne Gimnazjum nr 3 Ostrowiec ??w. NIE
143 Mikos Bartosz Ka??k??w KAT. KLAS 3-4 CH?OPC??W, DYSTANS 500 m Szko??a Podstawowa w Godowie NIE
144 Mikos Pawe?? Ka??k??w KAT. KLAS 5-6 CH?OPC??W, DYSTANS 800 m Szko??a Podstawowa w Godowie NIE
145 Mikos Gabriela God??w KAT. KLAS 0-2 DZIEWCZYN, DYSTANS 300 m SP God??w NIE
146 Mikos Piotr Ka??k??w KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH CH?OPC??W, 1500 m Publiczne Gimnazjum nr 3 w Ostrowcu ??wi?tokrzyskim NIE
147 Minda Lukasz Starachowice KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
148 Moczyd??owski Krzysztof Krynki KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
149 Niemaszewski Ernest Bodzentyn KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m LKS Jod??a Bodzentyn NIE
150 Nowak Dariusz Skar??ysko-Kamienna KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
151 Nowak Klaudia Rudnik KAT. KLAS 0-2 DZIEWCZYN, DYSTANS 300 m lkb.rudnik NIE
152 Nowak Jakub Ka??k??w KAT. KLAS 5-6 CH?OPC??W, DYSTANS 800 m Szko??a Podstawowa w Godowie NIE
153 Okseniuk Siergiej Kovel KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Lkb Rudnik NIE
154 Orczyk Rafa?? Kalkow KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Stowarzyszenie gmina Paw????w plus NIE
155 Orczyk S??awek Kalkow KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Stowarzyszenie gmina Paw????w plus NIE
156 Orczyk Konrad D?browa KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Technikum nr.2 w Starachowicach NIE
157 Osowski Dominik Starachowice KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
158 Osowski Bartosz Starachowice KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m II LO Starachowice NIE
159 Pankowski Mariusz Baszowice KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
160 Paprot Filip Rudnik KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH CH?OPC??W, 1500 m lkb.rudnik NIE
161 Perchel Nikola Paw????w KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
162 Per??owska Katarzyna ??czany KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
163 Poche? Adam Bodzentyn KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m ULKS Jod??a Bodzentyn NIE
164 Poche? Zuzanna Wawrze??czyce 14c KAT. KLAS 3-4 DZIEWCZYN, DYSTANS 500 m SZKO?A PODSTAWOWA CHYBICE NIE
165 Poche? Jan Wawrze??czyce KAT. KLAS 0-2 CH?OPC??W, DYSTANS 300 m SP Chybice NIE
166 Poche? Jan Paw????w KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
167 Poche? Wiktoria Ka??k??w KAT. KLAS 3-4 DZIEWCZYN, DYSTANS 500 m W Godowie NIE
168 Poche? Dominika Chybice KAT. KLAS 3-4 DZIEWCZYN, DYSTANS 500 m SP Chybice NIE
169 Poche? Maja Ka??k??w KAT. KLAS 0-2 DZIEWCZYN, DYSTANS 300 m W Godowie NIE
170 Po??oga Patryk Chybice KAT. KLAS 5-6 CH?OPC??W, DYSTANS 800 m SP Chybice NIE
171 Ponikowska Zuzanna Chybice KAT. KLAS 5-6 DZIEWCZYN, DYSTANS 800 m SP Chybice NIE
172 Powr??zek Dominik Starachowice KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
173 Pozoga Jakub Radkowice KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
174 Prucnal Wanda Skar??ysko-Kamienna KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Run for 42 NIE
175 Przygoda Damian Buk??wka KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
176 Przygoda Karol Starachowice KAT. KLAS 3-4 CH?OPC??W, DYSTANS 500 m Szko??a Podstwowa nr 1 w Starachowicach NIE
177 Przygoda Sylwester Starachowice KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m II Liceum Og??lnokszta??c?ce w Starachowicach NIE
178 Przygoda Sylwester Starachowice KAT. KLAS SZK??? ??REDNICH CH?OPC??W, 1800 m II Liceum Og??lnokszta??c?ce w Starachowicach NIE
179 Przygoda Rafa? Starachowice KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
180 Racka Aleksandra God??w KAT. KLAS 3-4 DZIEWCZYN, DYSTANS 500 m Podstawowa NIE
181 Racki Cezary God??w KAT. KLAS 0-2 CH?OPC??W, DYSTANS 300 m Podstawowa NIE
182 Rogalski Sebastian Skar??ysko – Kamienna KAT. KLAS SZK??? ??REDNICH CH?OPC??W, 1800 m STS Skar??ysko NIE
183 Roma??ska Zuzanna Chybice KAT. KLAS 3-4 DZIEWCZYN, DYSTANS 500 m SP Chybice NIE
184 Rutkowska Ma??gorzata Jawor KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
185 Rycombel Weronika Ka??k??w KAT. KLAS 3-4 DZIEWCZYN, DYSTANS 500 m Podstawowa w Godowie NIE
186 Rydzowska Luiza Chybice KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH DZIEWCZYN, 1500 m SP Chybice NIE
187 Rzadkowska Anna Kielce KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
188 Sad??owska Aleksandra Starachowice KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
189 Salwerowicz Ernest Nowa S??upia KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m ULKS ”Jod??a” Bodzentyn NIE
190 Sepi???? Patrycja D?browa KAT. KLAS 0-2 DZIEWCZYN, DYSTANS 300 m D?browa NIE
191 Sepi???? Patrycja D?browa KAT. KLAS 0-2 DZIEWCZYN, DYSTANS 300 m SP FD?browa NIE
192 Sepio??o Wiktoria D?browa KAT. KLAS 5-6 DZIEWCZYN, DYSTANS 800 m Szko??a Podstawowa im Ks. Kardyna??a Stefana Wyszy??skiego NIE
193 Shelest Lydmyla Ukraine KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Lkb Rudnik NIE
194 Sikora Dariusz Rudnik KAT. KLAS 3-4 CH?OPC??W, DYSTANS 500 m lkb.rudnik NIE
195 Sikora Miko??aj Radkowice KAT. KLAS 3-4 CH?OPC??W, DYSTANS 500 m SP Radkowice NIE
196 Sikora Katarzyna Rzepin Kolonia KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
197 Sikora Miko??aj Radkowice KAT. KLAS 3-4 CH?OPC??W, DYSTANS 500 m Szko??a podstawowa w Radkowicah NIE
198 Sikora Nikol Rzepin Kolonia KAT. KLAS 3-4 DZIEWCZYN, DYSTANS 500 m Szko??a Podstawowa w Rzepinie NIE
199 Sitarska Wiktoria Bodzentyn KAT. KLAS 3-4 DZIEWCZYN, DYSTANS 500 m Brak NIE
200 Sitarska Agnieszka Bodzentyn KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
201 Sitarski Antoni Bodzentyn KAT. KLAS 0-2 CH?OPC??W, DYSTANS 300 m Brak NIE
202 Skobel Tomasz Radom KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Biegiem Radom! NIE
203 Slifierz Kacper Rudnik KAT. KLAS 3-4 CH?OPC??W, DYSTANS 500 m lkb.rudnik NIE
204 Slifierz Krystian Rudnik KAT. KLAS 5-6 CH?OPC??W, DYSTANS 800 m lkb.rudnik NIE
205 S??omi??ska Nadia Chybice KAT. KLAS 3-4 DZIEWCZYN, DYSTANS 500 m SP Chybice NIE
206 Sobolewski Miko??aj Adam??w KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
207 Soczumska Angelika Nap?k??w KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Biegn?, ??eby Bartek m??g?? biega? NIE
208 Spad??o Ma??gorzata Chybice KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH DZIEWCZYN, 1500 m SP Chybice NIE
209 Sprawka Anna Starachowice KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
210 Sputkowski Jerzy Radom KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Biegiem Radom! NIE
211 Sta??czak Paulina Starachowice KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Biegacz ??wi?tokrzyski NIE
212 Stanios Jan Radom KAT. KLAS 3-4 CH?OPC??W, DYSTANS 500 m SZKO?A PODSTAWOWA NR 4 NIE
213 St?pie?? Lena D?browa KAT. KLAS 0-2 DZIEWCZYN, DYSTANS 300 m Szko??a Podstawowa im Ks. Kardyna??a Stefana Wyszy??skiego NIE
214 St?pniewski Norbert Starachowice KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m LKB Rudnik NIE
215 Stepniewski Alan Rudnik KAT. KLAS 3-4 CH?OPC??W, DYSTANS 500 m lkb.rudnik NIE
216 Stycze?? Grzegorz Ostrowiec ??w. KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
217 Stycze?? Monika Ostrowiec ??wi?tokrzyski KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
218 Styczy??ski Daniel Kalkow KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Stowarzyszenie gmina Paw????w plus NIE
219 Szczygielska Monika Starachowice KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Lemon Star Fitness Klub NIE
220 Szwed Krzysztof Maciej Starachowice KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
221 Szyma??ski Tobiasz Rzepin Pierwszy KAT. KLAS 0-2 CH?OPC??W, DYSTANS 300 m Lkb Rudnik NIE
222 Talik Anna God??w KAT. KLAS 3-4 DZIEWCZYN, DYSTANS 500 m Szko??a Podstawowa w Godowie NIE
223 Tarnowski Maciej Zwola KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
224 Tusie??-Kuzka Magdalena Bodzentyn KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m ULKS “JOD?A” Bodzentyn NIE
225 Vesely Mateusz Szyd?owiec KAT. KLAS SZK??? ??REDNICH CH?OPC??W, 1800 m #Szyd??owiecBiega NIE
226 Vesely Mateusz Szyd?owiec KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m #Szyd??owiecBiega NIE
227 Walkiewicz Karolina Rudnik KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH DZIEWCZYN, 1500 m lkb.rudnik NIE
228 Walkiewicz Patrycja Rudnik KAT. KLAS SZK??? ??REDNICH DZIEWCZYN, 1800 m lkb.rudnik NIE
229 W??jcicki Jaros??aw ??czany KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m ??czany NIE
230 W??jcik Jakub Jadowniki KAT. KLAS 5-6 CH?OPC??W, DYSTANS 800 m SP Jadowniki NIE
231 W??jcik Mi??osz Starachowice KAT. KLAS 0-2 CH?OPC??W, DYSTANS 300 m Brak NIE
232 W??jcik Sandra Jadowniki KAT. KLAS 5-6 DZIEWCZYN, DYSTANS 800 m SP Jadowniki NIE
233 W??jcik Ma??gorzata Starachowice KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
234 Wi?c??aw Ma??gorzata Starachowice KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Zabiegane Starachowice NIE
235 Winkowska Joanna Radkowice Kolonia 1 KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
236 Winkowski Piotr Radkowice Kolonia 1 KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Brak NIE
237 Wojtan Beata Starachowice KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m Zabiegane Starachowice NIE
238 Wojton Bart??omiej Chybice KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH CH?OPC??W, 1500 m SP Chybice NIE
239 Wr??blewska Aleksandra Chybice KAT. KLAS 5-6 DZIEWCZYN, DYSTANS 800 m SP Chybice NIE
240 Wrona Maria Chybice KAT. KLAS 3-4 DZIEWCZYN, DYSTANS 500 m SP Chybice NIE
241 Zabawska Dominika Chybice KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH DZIEWCZYN, 1500 m SP Chybice NIE
242 Zab??ocka Natalia Warszawa KAT. KLAS 0-2 DZIEWCZYN, DYSTANS 300 m Podstawowa NIE
243 Zapa??a Pawe?? God??w KAT. KLAS 5-6 CH?OPC??W, DYSTANS 800 m Szko??a Podstawowa w Godowie NIE
244 Zapa??a Przemys??aw God??w KAT. KLAS 3-4 CH?OPC??W, DYSTANS 500 m Szko??a Podstawowa w Godowie NIE
245 Zarychta Katarzyna Rudnik KAT. KLAS 5-6 DZIEWCZYN, DYSTANS 800 m lkb.rudnik NIE
246 Z?ba??a Karina Chybice KAT. KLAS 5-6 DZIEWCZYN, DYSTANS 800 m SP Chybice NIE
247 Zieja Klaudia Rudki KAT. KOBIET, DYSTANS 5 000 m ULKS “Jod??a” Bodzentyn NIE
248 Zychowicz Kacper Starachowice KAT. M???CZYZN, DYSTANS 5 000 m Ginazjum nr3 NIE
249 Zychowicz Kacper Starachowice KAT. KLAS GIMNAZJALNYCH CH?OPC??W, 1500 m Gimnazjum nr3 NIE