Zawody

Nazwa zawodów:

Biegi Górskie Sanok 2018 – 10km

Miejsce i termin: Sanok, 2018-09-23
Organizator: Łukasz Łagożny F.H.U. LUKALL Łukasz Łagożny
ul. Przemyska 70
38-500 Sanok

Dyrektor zawodów – Łukasz Łagożny tel.: 503 619 559, biegisanok@gmail.com

Opis zawodów: Bieg górski na dystansie 10 km.

Więcej w regulaminie.

Strona WWW: http://www.biegigorskiesanok.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamczyk Krzysztof Sanok 10km Brak TAK
2 Bach Dawid Sanok 10km Brak TAK
3 Bocek Sławomir Boguchwała 10km Brak NIE
4 Bocek Sławomir Boguchwała 10km Brak NIE
5 Brożek Dariusz Zabawa 10km Husaria RaceTeam NIE
6 Chlebek Tomasz Rzeszów 10km Resovia NIE
7 Curzydło Bogdan Sanok 10km Brak NIE
8 Dymnicki Jakub Krzemienna 10km Brak NIE
9 Faron Piotr Zalesie 10km Zalesie NIE
10 Faron Piotr Zalesie 10km Zalesie NIE
11 Fedak Bohdan Zagórz 10km 3PBOT TAK
12 Gawlewicz Krystyna Sanok 10km Gawełki Team / Pozytywnie Zabiegani Sanok NIE
13 Gomółka Beata Godowa 10km Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
14 Gorczyca Angelika Rzeszów 10km Brak NIE
15 Gorzkowski Marcin Nadolany 10km Brak TAK
16 Grzesik Renata Złockie 81a 10km Brak NIE
17 Horbowy Damian Wańkowa 10km Brak NIE
18 Janik Paweł Chorkówka 10km Asseco Active Team TAK
19 Jedryka Aleksandra Skierniewice 10km Reebom crew run NIE
20 Knurek Jakub Besko 10km Uniwersytet Medyczny w Lublinie TAK
21 Kobierski Kamil Sanok 10km PASS RUNNING TEAM TAK
22 Kołodziej Anna Kraków 10km Brak TAK
23 Krzyżewski Kamil Krosno 10km Brak TAK
24 Kurzydło Krystian Markowce 10km TG Sokół Sanok TAK
25 Lachiewicz Łukasz Sanok 10km Brak NIE
26 Lachiewicz Łukasz Mrzyglod 10km Laki team NIE
27 Latusek Marcin Mokre 10km Brak NIE
28 Latusek Joanna ZagÓrz 10km Brak NIE
29 Latusek Daniel ZagÓrz 10km Brak NIE
30 ŁĄcka Karolina Czerwionka-Leszczyny 10km Brak NIE
31 Łuka Paweł Dębica 10km OCR Team Dębica NIE
32 Machucka Ewelina Rzeszów 10km Brak NIE
33 Malec Przemysław Tarnawa Dolna 10km Brak NIE
34 Mateja Maciej Sanok 10km POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK NIE
35 Mąka Paulina Złockie 10km Brak TAK
36 Nowak Jakub Stobierna 10km HarpiTeam TAK
37 Olejarski Marcin Pruchnik 10km Brak NIE
38 Oleszycka Aneta Rzeszów 10km Brak NIE
39 Owoc Krystian Wroblik Krolewski 10km Brak TAK
40 Pasierb Patryk Rzeszów 10km Brak TAK
41 Piotrowski Przemysław Kraków 10km Nowa Huta Team TAK
42 Przywara Piotr Budy Głogowskie 10km Mtu Aero Engines Polska TAK
43 Różycka Dorota Jasło 10km Nowy Styl Group Running Team TAK
44 Roczniak Bogdan Rzeszów 10km BM TAK
45 Rościński Franciszek Sanok-Zahutyń 10km Samotny Wilk NIE
46 Rzepka Sabina Rzeszów 10km Brak NIE
47 Samborska Weronika Brzyska 10km Nowy Styl Group Running Team TAK
48 Sanecki Paweł Rzeszów 10km Brak TAK
49 Sarama Grzegorz Sanok 10km www.sanfot.com TAK
50 Sarna Kamil Krasne 10km Brak TAK
51 Sąsiadek Grzegorz Szczucin 10km Brak TAK
52 Skotniczny Michał Kraków 10km Euroclear Running Team TAK
53 Sokołowska Iwona łódź 10km Rysie NIE
54 Steliga Maciej Krosno 10km ByczekTeam TAK
55 Szal Ewa Rzeszów 10km Brak TAK
56 Szal Marcin Rzeszów 10km Brak TAK
57 Szczurek Joanna Tarnów 10km Brak TAK
58 Szczygieł Szymon Siepraw 10km Brak NIE
59 Szelka Andrzej Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
60 Tkaczyk Łukasz Rzeszów 10km Asseco Active Team TAK
61 Wajda Wojciech Przeworsk 10km Przeworska Grupa Biegowa NIE
62 Wałachowska Ula Hoczew 10km SOLINA TEAM NIE
63 Warchoł-Snuzik Patrycja Polańczyk 10km Solina Team TAK
64 Wójtowicz Jacek Bochnia 10km Męska Strona Rzeczywistości TAK
65 Zach Paweł Rzeszów 10km Asseco Active Team TAK
66 Zajdel Maciej Iwonicz 10km Brak NIE
67 Zapołoch Bożena Sanok 10km Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej/IPA Region Bieszczady NIE
68 Zatorska Izabela Wrocanka 10km Alpin Sport TEAM NIE
69 Ziajka Karol Rymanów 10km Brak TAK
70 Zmarz Krzysztof Sanok 10km Brak NIE