Zawody

Nazwa zawodów:

Biegi G??rskie Sanok 2018 – 50km

Miejsce i termin: Sanok, 2018-09-23
Organizator: ?ukasz ?ago??ny F.H.U. LUKALL ?ukasz ?ago??ny
ul. Przemyska 70
38-500 Sanok

Dyrektor zawod??w ?? ?ukasz ?ago??ny tel.: 503 619 559, biegisanok@gmail.com

Opis zawodów: Bieg g??rski na dystansie 50 km.

Wi?cej w regulaminie.

Strona WWW: http://www.biegigorskiesanok.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Amro??kiewicz Patrycja Sanok 50 km Amro??kiewicz Team NIE
2 Amrozkiewicz – Gromek Judyta Sanok 50 km Amrozkiewicz Team TAK
3 Antosz Bogdan Sieniawa 50 km Brak TAK
4 ?wi?ka??a Micha?? Zarszyn 50 km PW Podkarpackie Wilki TAK
5 Berli??ski Dominik Otr?busy 50 km WPRunning NIE
6 Burda?? Klaudia Bratkowice 50 km Zi?ba Team NIE
7 Chlebi??ski Maciej Rzesz??w 50 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
8 Chlebi??ski Maciej Rzesz??w 50 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
9 Chmiel Micha?? Rzesz??w 50 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
10 Cho??ka Micha?? Rzesz??w 50 km Brak TAK
11 Dacyl Micha?? Krosno 50 km Nowy Styl Group Running Team NIE
12 D?browa Piotr Skar??ysko-Kamienna 50 km Decathlon TAK
13 Dele??uch Wojciech Niemce 50 km Brak TAK
14 Drwi?ga Maciej Sanok 50 km POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK TAK
15 Dudek Agnieszka Ruda ??l?ska 50 km Night Runners TAK
16 Dudek Mariusz Ruda ??l?ska 50 km Night Runners TAK
17 Dudzi??ski Piotr Rzesz??w 50 km Brak NIE
18 Dwernicki Wiktor Czaszyn 50 km Brak NIE
19 Epa Karolina Warszawa 50 km PZU Sport Team TAK
20 Gierula Piotr Rzesz??w 50 km Brak NIE
21 Gwi??d?? Grzegorz Rzesz??w 50 km Brak NIE
22 Hernik Dariusz Radom 50 km Biegiem Radom! TAK
23 Ja??lar Dawid Besko 50 km Nowy Styl Group Running Team TAK
24 Kaczor Lech Przemy??l 50 km Przemyski Klub Walki Wr?cz TAK
25 Kapelan Anna Przemy??l 50 km Fitness z Pasj?/PKB TAK
26 Klara Marek Bzrana 50 km Bobowska Grupa Biegowa TAK
27 K??osowski Karol Krak??w 50 km Los Trepos Companieros TAK
28 Kobak Marcin Czarna 50 km Brak TAK
29 Kosterkiewicz Marcin Przemy??l 50 km PTC Przemy??l NIE
30 Kowalczyk Mateusz Przeworsk 50 km Przeworska Grupa Biegowa TAK
31 Le??niak-Popiel Marta Sanok 50 km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
32 Lubi??ski Pawe?? Krosno 50 km GOHARDORGOHOME.PL NIE
33 ??wi?ch Szczepan Nagawczyna 50 km OSP Nagawczyna TAK
34 Machucki Adrian Rzesz??w 50 km 21 krozp NIE
35 Maciejko Rafa?? Dachn??w 50 km Kresowianie NIE
36 Ma??lak Jacek Sanok 50 km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
37 Matuzik Mateusz Krak??w 50 km Nightwish Runners TAK
38 Mazurek Dariusz Stalowa Wola 50 km Brak NIE
39 Milewski Mateusz Mrozy 50 km Asseco Active Team TAK
40 Myrta Andrzej Radom 50 km Ultra Radom NIE
41 Niezgoda Marcin Krosno 50 km KKB MOSiR Krosno TAK
42 Nowak Piotr Ustrzyki Dolne 50 km 52 klp Bieszczady TAK
43 Olschimke-Marmurowicz Barbara Katowice 50 km Kolorowa Dru??yna Nessi TAK
44 Pelc-Wanielista Agnieszka Sanok / Pozna?? 50 km KB Maniac TAK
45 Pe??czy??ski S??awomir D?bica 50 km KB Maratonczyk D?bica TAK
46 Peszek Bogdan Dyn??w 50 km Aktywny Dyn??w TAK
47 Pi?ko?? Kamil D?bica 50 km Klub Biegacza Marato??czyk TAK
48 Pi?tek Robert Ostr??w 50 km Brak TAK
49 Pietrasiewicz Maciej Dachn??w 50 km Kresowianie NIE
50 Podraza Klaudia D?bica 50 km P?dz?ce ??limaki TAK
51 Posadzki Pawe?? Sanok 50 km 352 klp MPfoto TAK
52 Pr?dki Jerzy Hermanowa 50 km Wybiegamy w Przyszlosc TAK
53 Prejznar Marcin Dukla 50 km MTB MOSiR DUKLA NIE
54 Pyrzak Jacek Jaros??aw 50 km Brak TAK
55 Pyszko Janusz Sanok 50 km GOHARDORGOHOME.PL TAK
56 Pyszko Janusz Sanok 50 km WWW.GOHARDORGOHOME.PL NIE
57 Reinert Aleksandra Pszczyna 50 km Brak NIE
58 Rogala Grzegorz Boguchwa??a 50 km Brak TAK
59 Ryglewicz Tomasz Katowice 50 km Night Runners TAK
60 Senu?? Bogus??aw Sanok 50 km Brak TAK
61 Sewerniak Andrzej Rzesz??w 50 km Kornelia i Miciu TAK
62 Sowa Dariusz Rzesz??w 50 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
63 Stanio Arkadiusz Rzesz??w 50 km Asseco Active Team TAK
64 Szewczyk Katarzyna Orelec 50 km Zaporowy Maraton TAK
65 Szymala-Lipka Magdalena Mielec 50 km Brak TAK
66 Tomaszek Zbigniew Ustrzyki Dolne 50 km 52 klp Bieszczady TAK
67 Tomkiewicz Bart??omiej Krosno 50 km KKB MOSIR KROSNO TAK
68 Wac??awik Jan Sanok 50 km Brak TAK
69 Wajcowicz Witold Sanok 50 km 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej TAK
70 Wanielista Piotr Pozna??, Pisarowce 50 km Brak TAK
71 W?giel Marcin Jas??o 50 km Polwax Racing Team TAK
72 W?sik Jacek Lublin 50 km cbfs NIE
73 Wiglusz Krzysztof Ga? 50 km Wycieczki Biegowe Ga? TAK
74 Wojtaczka Witold Bobowa 50 km BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA TAK
75 Wolf Weronika Sanok 50 km 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej TAK
76 Wolwowicz Zbigniew Nowa D?ba 50 km Brak TAK
77 Zi?ba Sabina ??wilcza 50 km Zi?ba Team TAK
78 Zi?zio Tomasz Tomasz??w Lubelski 50 km Aktywny Dyn??w TAK