Zawody

Nazwa zawodów:

Biegi Górskie Sanok 2018 – 50km

Miejsce i termin: Sanok, 2018-09-23
Organizator: Łukasz Łagożny F.H.U. LUKALL Łukasz Łagożny
ul. Przemyska 70
38-500 Sanok

Dyrektor zawodów – Łukasz Łagożny tel.: 503 619 559, biegisanok@gmail.com

Opis zawodów: Bieg górski na dystansie 50 km.

Więcej w regulaminie.

Strona WWW: http://www.biegigorskiesanok.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Amrożkiewicz Patrycja Sanok 50 km Amrożkiewicz Team NIE
2 Amrozkiewicz – Gromek Judyta Sanok 50 km Amrozkiewicz Team TAK
3 Antosz Bogdan Sieniawa 50 km Brak TAK
4 Ćwiąkała Michał Zarszyn 50 km PW Podkarpackie Wilki TAK
5 Berliński Dominik Otrębusy 50 km WPRunning NIE
6 Burdaś Klaudia Bratkowice 50 km Zięba Team NIE
7 Chlebiński Maciej Rzeszów 50 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
8 Chlebiński Maciej Rzeszów 50 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
9 Chmiel Michał Rzeszów 50 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
10 Chołka Michał Rzeszów 50 km Brak TAK
11 Dacyl Michał Krosno 50 km Nowy Styl Group Running Team NIE
12 Dąbrowa Piotr Skarżysko-Kamienna 50 km Decathlon TAK
13 Deleżuch Wojciech Niemce 50 km Brak TAK
14 Drwięga Maciej Sanok 50 km POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK TAK
15 Dudek Agnieszka Ruda Śląska 50 km Night Runners TAK
16 Dudek Mariusz Ruda Śląska 50 km Night Runners TAK
17 Dudziński Piotr Rzeszów 50 km Brak NIE
18 Dwernicki Wiktor Czaszyn 50 km Brak NIE
19 Epa Karolina Warszawa 50 km PZU Sport Team TAK
20 Gierula Piotr Rzeszów 50 km Brak NIE
21 Gwiżdż Grzegorz Rzeszów 50 km Brak NIE
22 Hernik Dariusz Radom 50 km Biegiem Radom! TAK
23 Jaślar Dawid Besko 50 km Nowy Styl Group Running Team TAK
24 Kaczor Lech Przemyśl 50 km Przemyski Klub Walki Wręcz TAK
25 Kapelan Anna Przemyśl 50 km Fitness z Pasją/PKB TAK
26 Klara Marek Bzrana 50 km Bobowska Grupa Biegowa TAK
27 Kłosowski Karol Kraków 50 km Los Trepos Companieros TAK
28 Kobak Marcin Czarna 50 km Brak TAK
29 Kosterkiewicz Marcin Przemyśl 50 km PTC Przemyśl NIE
30 Kowalczyk Mateusz Przeworsk 50 km Przeworska Grupa Biegowa TAK
31 Leśniak-Popiel Marta Sanok 50 km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
32 Lubiński Paweł Krosno 50 km GOHARDORGOHOME.PL NIE
33 Święch Szczepan Nagawczyna 50 km OSP Nagawczyna TAK
34 Machucki Adrian Rzeszów 50 km 21 krozp NIE
35 Maciejko Rafał Dachnów 50 km Kresowianie NIE
36 Maślak Jacek Sanok 50 km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
37 Matuzik Mateusz Kraków 50 km Nightwish Runners TAK
38 Mazurek Dariusz Stalowa Wola 50 km Brak NIE
39 Milewski Mateusz Mrozy 50 km Asseco Active Team TAK
40 Myrta Andrzej Radom 50 km Ultra Radom NIE
41 Niezgoda Marcin Krosno 50 km KKB MOSiR Krosno TAK
42 Nowak Piotr Ustrzyki Dolne 50 km 52 klp Bieszczady TAK
43 Olschimke-Marmurowicz Barbara Katowice 50 km Kolorowa Drużyna Nessi TAK
44 Pelc-Wanielista Agnieszka Sanok / Poznań 50 km KB Maniac TAK
45 Pełczyński Sławomir Dębica 50 km KB Maratonczyk Dębica TAK
46 Peszek Bogdan Dynów 50 km Aktywny Dynów TAK
47 Piękoś Kamil Dębica 50 km Klub Biegacza Maratończyk TAK
48 Piątek Robert Ostrów 50 km Brak TAK
49 Pietrasiewicz Maciej Dachnów 50 km Kresowianie NIE
50 Podraza Klaudia Dębica 50 km Pędzące Ślimaki TAK
51 Posadzki Paweł Sanok 50 km 352 klp MPfoto TAK
52 Prędki Jerzy Hermanowa 50 km Wybiegamy w Przyszlosc TAK
53 Prejznar Marcin Dukla 50 km MTB MOSiR DUKLA NIE
54 Pyrzak Jacek Jarosław 50 km Brak TAK
55 Pyszko Janusz Sanok 50 km GOHARDORGOHOME.PL TAK
56 Pyszko Janusz Sanok 50 km WWW.GOHARDORGOHOME.PL NIE
57 Reinert Aleksandra Pszczyna 50 km Brak NIE
58 Rogala Grzegorz Boguchwała 50 km Brak TAK
59 Ryglewicz Tomasz Katowice 50 km Night Runners TAK
60 Senuś Bogusław Sanok 50 km Brak TAK
61 Sewerniak Andrzej Rzeszów 50 km Kornelia i Miciu TAK
62 Sowa Dariusz Rzeszów 50 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
63 Stanio Arkadiusz Rzeszów 50 km Asseco Active Team TAK
64 Szewczyk Katarzyna Orelec 50 km Zaporowy Maraton TAK
65 Szymala-Lipka Magdalena Mielec 50 km Brak TAK
66 Tomaszek Zbigniew Ustrzyki Dolne 50 km 52 klp Bieszczady TAK
67 Tomkiewicz Bartłomiej Krosno 50 km KKB MOSIR KROSNO TAK
68 Wacławik Jan Sanok 50 km Brak TAK
69 Wajcowicz Witold Sanok 50 km 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej TAK
70 Wanielista Piotr Poznań, Pisarowce 50 km Brak TAK
71 Węgiel Marcin Jasło 50 km Polwax Racing Team TAK
72 Wąsik Jacek Lublin 50 km cbfs NIE
73 Wiglusz Krzysztof Gać 50 km Wycieczki Biegowe Gać TAK
74 Wojtaczka Witold Bobowa 50 km BOBOWSKA GRUPA BIEGOWA TAK
75 Wolf Weronika Sanok 50 km 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej TAK
76 Wolwowicz Zbigniew Nowa Dęba 50 km Brak TAK
77 Zięba Sabina Świlcza 50 km Zięba Team TAK
78 Zięzio Tomasz Tomaszów Lubelski 50 km Aktywny Dynów TAK