Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg Oko W Oko Z Rakiem

Miejsce i termin: Chorzów, 2018-04-22
Organizator: 1.Dietetyczne Wariacje Justyna Dec, ul. Marcinkowskiego 2a/13, 40-233 Katowice NIP: 649 138 21 83
2. Fundacja Rodzinnych Domów Pomocy „Wiek+” ul. Lakowa 138, 42-280 Częstochowa NIP: 573 285 37 27
Opis zawodów: Bieg odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2018r. w Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie”.

Trzy dystanse do wyboru:

Bieg krótki: 5 km
Bieg długi: 10 km
Nordic Walking; 5km

Opłaty startowe na rzecz Fundacji Rodzinnych Domów Pomocy
„Wiek +” ul. Lakowa 138, 42-280 Częstochowa

40zł do 13 kwietnia 2018r.
W dniu zawodów 60zł

Numer konta: 92 1240 2959 1111 0010 6464 9833.

W tytule wpłaty: Darowizna- Imię i nazwisko i rok ur.

Wiecej w regulaminie.

Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamiec-Trutwin Agnieszka Chorzów 5 km – Bieg Klub Aktywnych Rodzin TAK
2 Antolak Edward Katowice 10 km – Bieg TKKF Saturn Czeladź TAK
3 Antosiewicz Bogusława Czeladź 5 km – Nordic Walking #czeladzbiega TAK
4 Auguścik Justyna Chorzów 5 km – Bieg Brak TAK
5 Bagińska Dorota Sławków 5 km – Nordic Walking Sławkowskie Włóczykije TAK
6 Bagniewski Michał Bytom 5 km – Nordic Walking Brak TAK
7 Barańska -Dejas Ewa Myslowice 5 km – Nordic Walking Brak TAK
8 Bazylewicz Paweł Czeladź 5 km – Bieg Brak TAK
9 Bąk Tatiana Bytom 5 km – Nordic Walking BWM TAK
10 Beno-Gęsikowska Dorota Ruda ŚlĄska 5 km – Bieg Brak TAK
11 Bensz Ewa Chorzów 10 km – Bieg Brak TAK
12 Białek Johanka Chorzów 10 km – Bieg The Rock Queen TAK
13 Biały Andrzej Gliwice 5 km – Bieg Brak TAK
14 Biegacz Agnieszka Katowice 5 km – Bieg Brak TAK
15 Biela Lucyna Czerwionka 5 km – Nordic Walking Brak TAK
16 Bieniek Monika Chorzów 5 km – Bieg Brak TAK
17 Bieniek Agata Świętochłowice 5 km – Bieg Brak TAK
18 Bieniek Mateusz Chorzów 5 km – Bieg Brak TAK
19 Blus Marcin Zabrze 5 km – Bieg Elzab Active Team TAK
20 Błasiak Jacek Radzionków 5 km – Bieg Smoleń Biega TAK
21 Błasiak Wojciech Sławków 10 km – Bieg SGB Samo się nie przebiegnie TAK
22 Błaszczok Jakub Rydułtowy 10 km – Bieg Brak TAK
23 Błaszczyński Gustaw Chorzów 5 km – Bieg Brak TAK
24 Bogacz Monika Ruda Śląska 5 km – Bieg ADS Masna TAK
25 Bojanowski Błażej . 5 km – Bieg onkologia na ceglanej TAK
26 Bonk Jolanta Bytom 5 km – Nordic Walking Miechowicka Grupa Biegowa TAK
27 Boroń Tomek Tychy 5 km – Bieg RUNHOGS Tychy TAK
28 Boufrahi Rysiek Krakow 10 km – Bieg Brak TAK
29 Breguła Ewa Tarnowskie Góry 5 km – Nordic Walking SieChodzi TAK
30 Broniszewska Marzena Rydułtów 5 km – Bieg Brak TAK
31 Brudnowski Marcin Katowice 5 km – Bieg Brak TAK
32 Brzózka Karina Świętochłowice 10 km – Bieg Brak TAK
33 Buczyńska Sabina Gliwice 5 km – Bieg Brak TAK
34 Buczyński Marcin Gliwice 5 km – Bieg Brak TAK
35 Budzisz Piotr Tarnowskie Góry 5 km – Bieg Brak NIE
36 Bujoczek Ewa Bytom 5 km – Bieg Brak TAK
37 Bujoczek Piotr Bytom 5 km – Bieg Brak TAK
38 Bujoczek Milena Bytom 5 km – Bieg Brak TAK
39 Bula Justyna Tychy 5 km – Bieg Brak TAK
40 Burakowska Małgorzata Sosnowiec 5 km – Bieg Brak TAK
41 Cała Katarzyna . 5 km – Bieg Brak TAK
42 Cepuchowicz Sylwia Katowice 10 km – Bieg W pogoni za duchem TAK
43 Chłód Marta Zabrze 5 km – Bieg Brak TAK
44 Chomiuk Weronika Zabrze 5 km – Bieg TAK
45 Chwoła Klaudia Łaziska Górne 5 km – Nordic Walking Prywatne Przedszkole Językowe TAK
46 Cichoń Agnieszka Czeladź 5 km – Bieg Brak TAK
47 Cieśla Urszula Katowice 5 km – Nordic Walking Truchtacz Mysłowice TAK
48 Ciesielska Sylwia Siemianowice Śląskie 5 km – Nordic Walking Brak TAK
49 Ciesielski Adrian Siemianowice Śląskie 5 km – Bieg Brak TAK
50 Ciochoń Agnieszka Sosnowiec 10 km – Bieg Brak TAK
51 Ciok Anna Gliwice 5 km – Bieg sekretarka medyczna TAK
52 Cyburt Natalia Rydułtowy 5 km – Bieg Brak TAK
53 Cyroń Patryk Nysa 10 km – Bieg Nysa Biega TAK
54 Dec Justyna Katowice 5 km – Bieg Dietetyczne Wariacje TAK
55 Dermin Katarzyna Siemianowice Śląskie 5 km – Nordic Walking Brak TAK
56 Dobosz Katarzyna Bytom 5 km – Nordic Walking Miechowicka Grupa Biegowa TAK
57 Dobra Anna Radzionków 10 km – Bieg Brak TAK
58 Dobrocinska Ewelina Hecznarowice 5 km – Bieg Brak TAK
59 Dobrocinski Hubert Hecznarowice 5 km – Bieg Brak TAK
60 Dombrowska Renata Bytom 10 km – Bieg BTM Runners TAK
61 Domin Krystyna Siemianowice 5 km – Nordic Walking MK Team TAK
62 Dominiak Małgorzata Gliwice 10 km – Bieg Brak TAK
63 Donock Karolina Katowice 5 km – Bieg Brak TAK
64 Dors Grzegorz Janów 5 km – Nordic Walking Kabex Podkowa Janów NIE
65 Drążkowski Krzysztof Katowice 10 km – Bieg Brak TAK
66 Dubas Agnieszka Siemianowice ŚlĄskie 5 km – Bieg J&A TAK
67 Duda Łukasz Chorzów 5 km – Bieg Brak TAK
68 Duliban Joanna Sosnowiec 5 km – Bieg Spontan Speed TAK
69 Dulski Daniel Lubliniec 10 km – Bieg WKB Meta Lubliniec TAK
70 Dworaczek Nina Ruda Śląska 10 km – Bieg Brak TAK
71 Dylus Sylwia Siemianowice Śląskie 5 km – Bieg TAK
72 Dziano Łukasz Siemianowice Śl. 10 km – Bieg MK team TAK
73 Dzierżak Łukasz Gliwice 5 km – Bieg Brak TAK
74 Fajer Dorota Sosnowiec 5 km – Bieg Brak TAK
75 Fatyga Katarzyna Myszków 5 km – Bieg Brak NIE
76 Felisiak Agnieszka Zabrze 5 km – Bieg sekretarki medyczne TAK
77 Felisiak Magdalena Gliwice 5 km – Bieg Brak NIE
78 Fiet Anna Ruda Sląska 5 km – Nordic Walking Ekipa na KIjach TAK
79 Foltyn Agnieszka Gliwice 5 km – Bieg sekretarki medyczne TAK
80 Foltyn Kinga Gliwice 5 km – Bieg Brak NIE
81 Franczewski Adrian Bytom 5 km – Nordic Walking SieChodzi TAK
82 Furman Sylwia Sosnowiec 5 km – Bieg Wirusy TAK
83 Fus Julia Piekary Śląskie 5 km – Bieg Lecymy Durś TAK
84 Gajda Beata . 5 km – Bieg Brak TAK
85 Gałązka Julia Janów 5 km – Nordic Walking Kabex Podkowa Janów NIE
86 Gałkiewicz Michał Katowice 5 km – Bieg Tomkatotrening TAK
87 Gamza Bogna Siemianowice 10 km – Bieg Brak TAK
88 Garbarczyk Klaudia Chorzów 5 km – Bieg Brak TAK
89 Garcia Mariusz Chorzów 10 km – Bieg Brak TAK
90 Góral Alina Mysłowice 5 km – Bieg Brak TAK
91 Górka Anna Rydułtowa 5 km – Bieg Brak TAK
92 Górka Wojciech Rydułtowa 5 km – Bieg Brak TAK
93 Gil Iwona Dąbrowa Górnicza 10 km – Bieg Brak TAK
94 Gogolin Jerzy Zabrze 5 km – Bieg Brak TAK
95 Gogolin Anna Zabrze 5 km – Bieg Brak TAK
96 Gojny Joanna Mikołów 5 km – Bieg Brak TAK
97 Golda Piotr Gliwice 10 km – Bieg Brak TAK
98 Grabiańska Katarzyna Katowice 5 km – Bieg Viking Training Center TAK
99 Grandys Barbara Katowice 5 km – Bieg Brak TAK
100 Gregonis Katarzyna Zabrze 5 km – Bieg Brak TAK
101 Grobelny Monika Marklowice 5 km – Nordic Walking Brak TAK
102 Grobelny Marcin Marklowice 5 km – Bieg Brak TAK
103 Gross Olaf Gliwice 5 km – Bieg Brak NIE
104 Guzy Magdalena Katowice 5 km – Bieg Psie Wariacje TAK
105 Hajda Justyna Radzionków 10 km – Bieg TAK
106 Hańczur Jan Bytom 10 km – Bieg Miechowicka Grupa Biegowa TAK
107 Herman Weronika Chorzów 5 km – Nordic Walking Brak TAK
108 Herman Henryk Chorzów 5 km – Nordic Walking Brak TAK
109 Hermann Małgorzata Bytom 5 km – Bieg brak TAK
110 Huniak Celina Tarnowskie Góry 5 km – Nordic Walking Siechodzi TAK
111 Imielińska Agnieszka Imielin 5 km – Bieg Brak TAK
112 Jach Jolanta Czeladź 5 km – Nordic Walking #czeladzbiega TAK
113 Jagodzińska Magdalena DĄbrowa GÓrnicza 5 km – Bieg SPONTAN SPEED TAK
114 Jajszczok Aleksandra Piekary Śląskie 5 km – Nordic Walking Lecymy Durś TAK
115 Jajszczok Jolanta Piekary Śląskie 5 km – Nordic Walking Lecymy Durś TAK
116 Janiczek Justyna Zabrze 10 km – Bieg Brak TAK
117 Jankowska Becia Sosnowiec 5 km – Bieg WIRUSY TAK
118 Jarosińska Justyna Przeginia 10 km – Bieg Brak TAK
119 Jarosz Paweł Katowice 5 km – Bieg Brak TAK
120 Jarzębska Izabela Czeladź 5 km – Bieg Brak TAK
121 Jaworek Dariusz Gliwice 5 km – Nordic Walking OTK Rzeźnik TAK
122 Jezierska Lidia Sosnowiec 5 km – Nordic Walking Brak TAK
123 Jezierzański Wojciech Zabrze 10 km – Bieg Brak TAK
124 Juraszek-Boufrahi Agnieszka Łuczyce 5 km – Bieg Brak TAK
125 Kaczmarek Magdalena Gliwice 5 km – Bieg Brak TAK
126 Kalaga Halina Bytom 5 km – Nordic Walking Brak TAK
127 Kańtoch Dorota Dziewki 5 km – Bieg TAK
128 Kamińska Aneta Siemianowice Śl. 5 km – Bieg Brak TAK
129 Kaplica Mateusz Katowice 10 km – Bieg Brak TAK
130 Kasperczyk Joanna Siemianowice Śląskie 5 km – Nordic Walking Brak TAK
131 Kasprzyk Maciej Bytom 10 km – Bieg E86 TAK
132 Kaszewski Igor Katowice 5 km – Bieg night runners TAK
133 Kawecki Marek Wolbrom 10 km – Bieg Wolbrom Team TAK
134 Kępska Ola Myszków 5 km – Bieg TAK
135 Kielar Aleksandra Gliwice 5 km – Bieg sekretarki medyczne TAK
136 Kieruzal Monika Katowice 5 km – Bieg Brak TAK
137 Kiszka-Maziarczuk Berenika Chorzów 5 km – Nordic Walking Lecymy Durś / Świętochłowicki Klub Morsów Harciole TAK
138 Kluska Sylwia Katowice 10 km – Bieg Brak TAK
139 Kluska Piotr Katowice 10 km – Bieg Brak TAK
140 Kobus Ewelina Katowice 5 km – Bieg Brak TAK
141 Kocurek Agnieszka Świętochłowice 5 km – Bieg Brak TAK
142 Kocurek Jan Świętochłowice 5 km – Bieg Brak TAK
143 Kocurek Jacek Świętochłowice 5 km – Bieg Brak TAK
144 Koloska Karina Piekary śląskie 10 km – Bieg Brak TAK
145 Kołodziej Aleksandra Tarnowskie Góry 5 km – Bieg Brak TAK
146 Koprowska Kasia Tychy 10 km – Bieg be happy TAK
147 Kotyrba Tomasz Katowice 5 km – Bieg Brak TAK
148 Kowal Beata Bytom 10 km – Bieg Miechowicka Grupa Biegowa TAK
149 Kowalski Ariel Wieszowa 10 km – Bieg Brak TAK
150 Kowalski Rafał Dąbrowa Górnicza 10 km – Bieg Brak TAK
151 Kozioł Klaudyna Gliwice 5 km – Bieg sekretarka medyczna TAK
152 Krakowczyk Łukasz Gliwice 5 km – Bieg Brak TAK
153 Krakowczyk Ewelina Gliwice 5 km – Bieg Brak TAK
154 Krakowczyk Aleksandra Gliwice 5 km – Bieg Brak TAK
155 Krakowczyk Karolina Gliwice 5 km – Bieg Brak TAK
156 Król Katarzyna Zabrze 10 km – Bieg GANG ULANYCH FLAMINGÓW TAK
157 Krężel Nicole Tychy 5 km – Bieg Brak TAK
158 Krochmalska Jadwiga Bytom 10 km – Bieg MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA TAK
159 Kryszkowski Adam Bytom 10 km – Bieg Brak TAK
160 Krzeszowska Beata Bytom 10 km – Bieg Miechowicka Grupa Biegowa TAK
161 Krzywda Marta-Zyta Michałowice 5 km – Bieg Wild Dogs Team / Dream Agility Team TAK
162 Ksiądz Karol Kryry 10 km – Bieg Brak TAK
163 Kubacka Monika Katowice 5 km – Nordic Walking Brak TAK
164 Kubata-Wal Anna Katowice 5 km – Nordic Walking Brak TAK
165 Kubiak Celina Gliwice 10 km – Bieg Brak TAK
166 Kubica Agata Tarnowskie Góry 5 km – Nordic Walking Tarnogórskie Łazęgi TAK
167 Kubista Elżbieta Katowice 5 km – Bieg Biegam Wspieram Motywuje TAK
168 Kurek Adam Siemianowice Śląskie 5 km – Bieg Brak TAK
169 Kurek Beata Siemianowice Śląskie 10 km – Bieg Brak TAK
170 Kwiecień Mateusz Katowice 5 km – Bieg Brak TAK
171 Kwiecien Magdalena Katowice 5 km – Bieg Brak TAK
172 Lachowska Patrycja Gliwice 5 km – Bieg Socios TAK
173 Lachowski Adam Gliwice 5 km – Bieg Socios TAK
174 Lange Katarzyna Tychy 5 km – Bieg Viking Training Center TAK
175 Langier Magdalena Ruda Śląska 5 km – Bieg Brak TAK
176 Lata Beata Siemianowice Śląskie 10 km – Bieg Brak TAK
177 Latos Edyta Dąbrowa Górnicza 5 km – Nordic Walking Brak TAK
178 Latusek Anna Katowice 10 km – Bieg Brak TAK
179 Lepszy Magdalena Piekary Śląskie 5 km – Bieg TAK
180 Leszczyński Wojciech Bytom 10 km – Bieg Brak TAK
181 Żydek Piotr Chorzów 10 km – Bieg Brak TAK
182 Żywczok Sylwia Siemianowice 5 km – Nordic Walking Brak TAK
183 Łazarz Dorota Bytom 5 km – Bieg Bwm TAK
184 Ściańska Aleksandra Wolbrom 10 km – Bieg Wolbrom Team TAK
185 Ściengosz Joanna Sosnowiec 5 km – Bieg Brak TAK
186 Ślęzak Kamila Rydułtów 5 km – Bieg Brak TAK
187 Ślęzak Andrzej Mysłowice 5 km – Bieg PYNZJONISTA TAK
188 Śledź Iwona Świętochłowice 5 km – Bieg Brak TAK
189 Śliwa Kornelia Bytom 10 km – Bieg Miechowicka Grupa Biegowa TAK
190 Ślusarek Marta Ruda Śląska 5 km – Nordic Walking Ekipa Na Kijach TAK
191 Śmielak Monika Zabrze 5 km – Bieg Brak TAK
192 Łopatka Kazimierz Piekary śląskie 5 km – Nordic Walking Brak TAK
193 Świat Tomasz Katowice 10 km – Bieg Brak TAK
194 Świerczyna Iwona Rybnik 5 km – Nordic Walking Brak TAK
195 Maciążek Grzegorz Sławków 10 km – Bieg SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE TAK
196 Maciejewska Monika Siemianowice Śląskie 5 km – Nordic Walking Brak TAK
197 Madeja Agnieszka Imielin 5 km – Bieg Brak TAK
198 Majewska Agata Chorzów 10 km – Bieg Brak TAK
199 Malinowska Katarzyna Piekary ŚlĄskie 5 km – Nordic Walking Brak TAK
200 Małka Irena Gliwice 5 km – Nordic Walking Brak TAK
201 Małka Marian Gliwice 5 km – Nordic Walking Brak TAK
202 Mańkowska Anna Chorzów 5 km – Bieg Brak TAK
203 Małoszek-Dzierżak Dagmara Gliwice 5 km – Bieg Brak TAK
204 Mansfeld Dorota Tarnowskie Góry 5 km – Nordic Walking Siechodzi NIE
205 Markiewicz Martyna Gliwice 10 km – Bieg Brak TAK
206 Maszczyńska-Skalik Anna Tychy 10 km – Bieg Brak TAK
207 Matera Agnieszka Szczyrk 10 km – Bieg Brak TAK
208 Materny Anna Czeladź 5 km – Nordic Walking #czeladzbiega TAK
209 Matuć Aleksandra Bytom 10 km – Bieg Miechowicka Grupa Biegowa TAK
210 Matyszkiewicz Paweł Czeladź 10 km – Bieg w Pogoni za Duchem TAK
211 Mazurczak Diana Opole 10 km – Bieg Brak TAK
212 Mąka Dominika Gliwice 5 km – Bieg Brak NIE
213 Michalecki Łukasz . 5 km – Bieg onkologia na ceglanej NIE
214 Michalik Małgorzata Bytom 10 km – Bieg Miechowicka Grupa Biegowa TAK
215 Mielnicki Tomasz Knurów 5 km – Bieg Marco – Making things unique TAK
216 Mierzejewska Małgorzata Mysłowice 10 km – Bieg Brak TAK
217 Milewska Marta Bytom 5 km – Nordic Walking Miechowicka Grupa Biegowa TAK
218 Mirończuk Agata Katowice 10 km – Bieg Brak TAK
219 Misterka Ewa Chorzów 10 km – Bieg Brak TAK
220 Miszczak Katarzyna Ruda Śląska 5 km – Bieg Ekipa na kijach TAK
221 Mogielnicki Maciej Zabrze 5 km – Bieg Brak TAK
222 Momot Monika Gliwice 5 km – Bieg SEKRETARKI MEDYCZNE TAK
223 Montowska Kornelia Gliwice 10 km – Bieg Biegaj z Trenerami TAK
224 Morawska Joanna Gliwice 5 km – Bieg Brak TAK
225 Mrowiec Marta Katowice 5 km – Bieg tomkatotrening TAK
226 Mrowiec Tomasz Katowice 10 km – Bieg tomkatotrening TAK
227 Mstowski Adam Bytom 5 km – Bieg Brak TAK
228 Mucha Ewa Dąbrowa Górnicza 5 km – Bieg #czeladzbiega TAK
229 Mucha Aleksandra Kraków 10 km – Bieg Brak TAK
230 Musioł Beata Katowice 5 km – Bieg Brak TAK
231 Muskała Mateusz Sosnowiec 5 km – Nordic Walking WIRUSY TAK
232 Muszyńska Lilla Katowice 5 km – Bieg FlyTeam TAK
233 Muszyński Radosław Katowice 5 km – Bieg FlyTeam TAK
234 Muszyński Jakub Katowice 5 km – Bieg FlyTeam TAK
235 Nawacka Ewelina Knurów 5 km – Bieg Brak NIE
236 Nowak Agnieszka Czeladź 5 km – Nordic Walking #czeladzbiega TAK
237 Nowak Katarzyna Sosnowiec 5 km – Bieg Brak TAK
238 Nowakowska Mariola Gliwice 5 km – Bieg Sekretaki Medyczne TAK
239 Nowicka Elżbieta Gliwice 5 km – Bieg Brak TAK
240 Nowobilska-Kłaczka Aleksandra Zabrze 5 km – Bieg TAK
241 Nykiel Małgorzata Bytom 10 km – Bieg Miechowicka Grupa Biegowa TAK
242 Ogaza Anna Siemianowice Śl. 5 km – Bieg Husaria Race Team TAK
243 Olbrich Barbara Świętochłowice 5 km – Bieg Brak TAK
244 Olimski Fabian Knurów 5 km – Bieg Marco – Making things unique TAK
245 Owczarek Grzegorz . 5 km – Bieg Brak TAK
246 Oziębło Rafał Chorzów 10 km – Bieg KS Kandahar / iRun Cadence TAK
247 Paczkowska Aleksandra Zabrze 5 km – Bieg Brak TAK
248 Paczkowski Jacek Zabrze 10 km – Bieg Brak TAK
249 Panek Paweł Chorzów 5 km – Bieg Brak TAK
250 Panek Agnieszka Chorzów 5 km – Nordic Walking Brak TAK
251 Paszyńska Ewa Katowice 5 km – Nordic Walking SZOPOŁAZY TAK
252 Pawelec Dorota Tarnowskie Góry 5 km – Bieg Brak TAK
253 Pawelec Ewa Rydułtów 5 km – Bieg Brak TAK
254 Pawlak Dorota Czeladź 5 km – Bieg Brak TAK
255 Pękla Wiktor Janów 5 km – Nordic Walking Kabex Podkowa Janów TAK
256 Piekorz-Mokry Aneta Tychy 5 km – Bieg Brak TAK
257 Pietrzyk Angelika Janów 5 km – Nordic Walking Kabex Podkowa Janów TAK
258 Pigan Agata Mysłowice 5 km – Bieg Brak TAK
259 Pilszek Marek Mysłowice 10 km – Bieg Husaria race team TAK
260 Piotrowska Anna Katowice 10 km – Bieg Brak TAK
261 Piotrowska-Gwóźdź Anna Katowice 5 km – Bieg Brak TAK
262 Piotrowska-Seweryn Agnieszka Katowice 5 km – Bieg Brak TAK
263 Piskorz Aleksandra Bytom 5 km – Nordic Walking Miechowicka Grupa Biegowa TAK
264 Piskorz Krzysztof Bytom 5 km – Bieg Miechowicka Grupa Biegowa TAK
265 Pleszczynska Iwona Zabrze 10 km – Bieg Brak TAK
266 Pluszczyk Marcin Piekary Śląskie 5 km – Bieg Lecymy Durś TAK
267 Pluszczyk Anna Piekary Śląskie 5 km – Bieg Lecymy Durś TAK
268 Płaszczymąka Justyna Bytom 5 km – Bieg Miechowicka Grupa Biegowa TAK
269 Podlejska Karina Dąbrowa Górnicza 10 km – Bieg Brak TAK
270 Podolska Sylwia Gliwice 5 km – Bieg SEKRETARKI MEDYCZNE TAK
271 Polak Katarzyna Tarnowskie Góry 5 km – Nordic Walking SieChodzi TAK
272 Polakowicz Aleksandra Chorzów 5 km – Bieg Brak TAK
273 Powązka-Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza 10 km – Bieg Brak NIE
274 PrzybyŁa Kasia Bytom 5 km – Bieg Brak TAK
275 Przybyłowski Artur Katowice 10 km – Bieg IV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stanisława Maczka w Katowicach TAK
276 Pyrk Joanna Rydułtowy 5 km – Bieg Brak TAK
277 Rabczak Agnieszka Imielin 5 km – Bieg Brak TAK
278 Raczek Klaudia Katowice 5 km – Bieg Brak TAK
279 Renard Adam Katowice 10 km – Bieg Brak TAK
280 Rola Sławomir Bytom 10 km – Bieg BTM Runners TAK
281 Romberg Agnieszka Bytom 10 km – Bieg MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA TAK
282 Rumińska Małgorzata Chorzów 5 km – Bieg Brak TAK
283 Ruszkiewicz Marcin Katowice 5 km – Bieg Buyer’s World TAK
284 Salomon Ewa Chorzów 5 km – Bieg Brak TAK
285 Schwarz Ewa Gliwice 5 km – Bieg sekretarka medyczna TAK
286 Schwarz Barbara Gliwice 5 km – Bieg sekretarka medyczna TAK
287 Schwarz Katarzyna Gliwice 5 km – Bieg sekretarka medyczna TAK
288 Sebesta-Jabłońska Karolina Kędzierzyn-Koźle 10 km – Bieg Brak TAK
289 Sekta Sylwia Siemianowice Śląskie 5 km – Bieg Brak TAK
290 Sersisko Dagmara Zabrze 10 km – Bieg SAS Zabrze TAK
291 Siejda Agata Siemianowice Śl. 5 km – Bieg Brak TAK
292 Siwczyk Grażyna Piekary Śląskie 5 km – Nordic Walking Lecymy Durś TAK
293 Skowronek Nicol Świętochłowice 5 km – Nordic Walking Brak TAK
294 Skrzypiec Ewelina Bytom 5 km – Nordic Walking Szombierki Runners TAK
295 Skrzypiec Konrad Bytom 10 km – Bieg Szombierki Runners TAK
296 Skubek Marta Dąbrowa Górnicza 5 km – Bieg Brak TAK
297 Sluzalek Małgorzata Gliwice 10 km – Bieg Brak TAK
298 Słaby Joanna Bierna 5 km – Nordic Walking Adams team TAK
299 Słaby Adam Bierna 5 km – Bieg Biegam dla żony TAK
300 Smerczek Grzegorz Siemianowice Śląskie 5 km – Bieg Brak TAK
301 Smerczek Adam Siemianowice Śląskie 5 km – Bieg Brak TAK
302 Smoter Wojciech Gliwice 10 km – Bieg SBRT GLIWICE TAK
303 Snochowska Agata Bytom 5 km – Nordic Walking Szombierki Runners TAK
304 Sobala Aleksandra Rydułtów 5 km – Bieg Brak TAK
305 Sobczyk Dawid Brynek 10 km – Bieg Gibkie Gizdy TAK
306 Socha-Stojek Magdalena Ruda Śląska 5 km – Bieg www.treningdlakobiet.pl TAK
307 Sojka Joanna Siemianowice ŚlĄskie 5 km – Bieg J&A TAK
308 Sołtysik Aleksandra Rokitno 10 km – Bieg Brak TAK
309 Sołtysik Rafał Rokitno 10 km – Bieg Brak TAK
310 Sołtysik Kacper Rokitno 10 km – Bieg Brak TAK
311 Sowa Karolina Gliwice 5 km – Bieg Sekretarki medyczne TAK
312 Stabik Agata Tychy 5 km – Bieg Brak TAK
313 Stachowicz Damian Gliwice 5 km – Bieg Brak TAK
314 Stachowicz Krzysztof Gliwice 5 km – Bieg Brak TAK
315 Stachowicz Katarzyna Dąbrowa Górnicza 5 km – Bieg Brak NIE
316 Stafarczyk Dawid Rybnik 10 km – Bieg Brak TAK
317 Stania Alicja Bytom 10 km – Bieg Miechowicka Grupa Biegowa TAK
318 Stanislawiszyn Małgorzata Pilchowice 10 km – Bieg NR TAK
319 Staniszewska – Colik Magdalena Tychy 5 km – Bieg Brak TAK
320 Staroń Magdalena Siewierz 5 km – Nordic Walking Brak TAK
321 Starzomska Monika Gliwice 5 km – Bieg sekretarki medyczne TAK
322 Stępień Małgorzata Katowice 5 km – Bieg Brak TAK
323 Stec Edyta . 5 km – Bieg Brak TAK
324 Stec Hanna Mysłowice 5 km – Bieg UKS Chromik Mysłowice TAK
325 Stefańska Aleksandra Katowice 5 km – Bieg WWW.TRENINGDLAKOBIET.PL TAK
326 Stefanska Grażyna Katowice 5 km – Bieg Brak TAK
327 Stompel Ewelina Siemianowice Śl. 5 km – Bieg Brak TAK
328 StromczyŃski Maciej Zabrze 10 km – Bieg Brak TAK
329 Struzik Robert Sosnowiec 5 km – Nordic Walking Brak TAK
330 Sukiennik Magdalena Bytom 5 km – Bieg Brak TAK
331 Sukiennik Mirosław Bytom 5 km – Bieg Brak TAK
332 Szadkowski Marek Bytom 10 km – Bieg niezrzeszony TAK
333 Szaleniec Patrycja Będzin 10 km – Bieg Będzin Team TAK
334 Szaleniec Sebastian Będzin 10 km – Bieg Będzin Team TAK
335 Szarzynska-Grychnik Jolanta Bytom 10 km – Bieg AMATOR TAK
336 Szczepanik Anna Katowice 5 km – Bieg Brak TAK
337 Szendzielorz Bogusław Radlin 10 km – Bieg Brak TAK
338 Szewczyk Marta Rydułtów 5 km – Bieg Brak TAK
339 Szewczyk Kamila Rydułtów 5 km – Bieg Brak TAK
340 Szewczyk Roman Bytom 10 km – Bieg Brak NIE
341 Szpak-Ulczok Sylwia Gliwice 5 km – Bieg Brak TAK
342 Szulc Barbara Bytom 10 km – Bieg Miechowicka Grupa Biegowa TAK
343 Szulik Ewelina Katowice 5 km – Bieg treningdlakobiet.pl TAK
344 Szurlej-Weglarz Ewa Olkusz 5 km – Bieg Buyers’ World TAK
345 Szustak Joanna Imielin 5 km – Bieg Brak NIE
346 Szwed Leszek Pszczyna 5 km – Bieg super tata TAK
347 Szychalski Rafał Częstochowa 10 km – Bieg Brak TAK
348 Szychalski Kamil Często Howa 10 km – Bieg brak TAK
349 Tańczyk Katarzyna Gostyń 5 km – Bieg Brak TAK
350 Tereszyński Rafał Łaziska Górne 5 km – Bieg Brak TAK
351 Tereszynska Anna Katowice 5 km – Bieg Brak TAK
352 Tokarz Joanna . 5 km – Bieg Brak TAK
353 Tokarz Joanna Piekary Śląskie 5 km – Nordic Walking Lecymy Durś TAK
354 Tomczak Daniel Ruda Śląska 5 km – Bieg Brak TAK
355 Tomczyk Elżbieta Sławków 5 km – Nordic Walking Brak TAK
356 Troszka Sylwia Rydułtowy 5 km – Bieg Brak TAK
357 Turtwin Gabriela Chorzów 5 km – Bieg Aktywne Rodziny TAK
358 Tymińska – Tomczak Magdalena Ruda Śląska 5 km – Bieg Brak TAK
359 Ulczok Rafał Gliwice 5 km – Bieg Brak TAK
360 Urbańska Justyna Bytom 10 km – Bieg MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA TAK
361 Urbaniak Izabela Katowice 5 km – Bieg Brak TAK
362 Walaszek Jolanta Gliwice 10 km – Bieg Brak TAK
363 Walaszek Rafał Gliwice 10 km – Bieg Brak TAK
364 Walczak Monika Rydułtowy 5 km – Bieg Brak TAK
365 Walesz Joanna Joanna 10 km – Bieg Brak TAK
366 Wasilewska Sonia Bytom 5 km – Nordic Walking SZOMBIERKI RUNNERS TAK
367 Wawrzynek Grzegorz Świętochłowice 5 km – Bieg Brak TAK
368 Wójcik Dawid Dąbrowa Górnicza 5 km – Bieg Arue Capoeira Polska TAK
369 Węglorz Andżelika Rybnik 10 km – Bieg Brak TAK
370 Wesołowski Grzegorz Bytom 5 km – Nordic Walking Miechowicka Grupa Biegowa TAK
371 Wiącek Maria Katowice 5 km – Bieg Brak TAK
372 Widera Agnieszka Bytom – Stolarzowice 5 km – Bieg UFOKI TAK
373 Wieczorek Barbara Chorzów 5 km – Bieg Brak NIE
374 Wiekiera Łukasz Sławków 10 km – Bieg SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE TAK
375 Wiesner Stanisława Katowice 5 km – Nordic Walking SZOPOŁAZY TAK
376 Wiśniowska Mirella Knurów 5 km – Bieg Brak TAK
377 Włóczyk Anna Gliwice 5 km – Nordic Walking OTK Rzeźnik TAK
378 Wojdyła Jakub Janów 5 km – Nordic Walking Kabex Podkowa Janów TAK
379 Wojtala Monika Rydułtowy 5 km – Bieg Brak TAK
380 Wojtczak Agnieszka Gliwice 5 km – Bieg Brak TAK
381 WroŃska Beata Chorzów 10 km – Bieg Nasza Szkoła Zabrze TAK
382 Wyrembak Agnieszka Katowice 5 km – Bieg Brak TAK
383 Zachłod Joanna Bytom 5 km – Bieg Miechowicka Grupa Biegowa TAK
384 Zalewski Łukasz Zabrze 10 km – Bieg Brak TAK
385 Zaradna-Szymańska Iwona Siemianowice Śląskie 5 km – Nordic Walking MK team TAK
386 Zdrada Łukasz Zawiercie 10 km – Bieg Brak TAK
387 Zięba Aleksander Strzyżowice 5 km – Bieg Gmina Psary TAK
388 Zientarska Maria Rybnik 5 km – Nordic Walking Brak TAK