Zawody

Nazwa zawodów:

IV Świerczyniecki Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy

Miejsce i termin: Świerczyniec (śląskie), 2018-07-14
Organizator: OSP Świerczyniec.

kontakt:

Krzysztof Komandera Radny Gminy Bojszowy tel. 512-298-758 ; mail: krzysiekkomandera@wp.pl

Mariusz Orocz- Prezes OSP Świerczyniec, mail: mariuszoli@interia.eu

Damian Klimek- Naczelnik OSP Świerczyniec, mail:damian0505@gmail.com

Opis zawodów: Dystans 10km

Dwie konkurencje : bieg oraz nordic walking

więcej w regulaminie.

SZANOWNI PAŃSTWO
ZACHĘCAMY DO PRZEKAZANIA 1% PODATKU NA

OCHOTNICZĄ STRAŻ POŻARNĄ W ŚWIERCZYŃCU

ZACHĘĆ PRZYJACIÓŁ I NAJBLIŻSZYCH WYPEŁNIAJĄC PIT WPISZ NR KRS
0000 116 212
ORAZ CEL SZCZEGÓŁOWY

OSP ŚWIERCZYNIEC, ŚWIERCZYNIEC, UL KLUBOWA 5A, 43-220 BOJSZOWY

Z GÓRY DZIĘKUJEMY
W IMIENIU DRUHÓW I ZARZĄDU OSP ŚWIERCZYNIEC

Opłaty startowej należy dokonać poprzez kliknięcie przycisku „opłać start”, który znajduje się z prawej strony nazwiska. Mieszkańcy gminy Bojszowy są zwolnieni z opłat.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Antowski Tomasz Poznań Bieg 10km Muay RUNNING Team NIE
2 Arendt Zdzisław Katowice Nordic Walking 10km Stowarzyszenie Zakątek Dankowo TAK
3 Baca Szymon Pszczyna Bieg 10km LEDOVO.pl TAK
4 Bakajew Grzegorz Lędziny Bieg 10km Brak NIE
5 Baranowska Zuzanna Rzeszów Bieg 10km Spartan Race Training Group Rrzeszów TAK
6 Bartosik MichaŁ ChrzanÓw Bieg 10km BIEGAM TEAM TAK
7 Bartuś Marcin Las Bieg 10km Zadyszka Oświęcimiu / Speed team Brzeszcze NIE
8 Berke Krzysztof Jawiszowice Bieg 10km Speed Team Brzeszcze NIE
9 Besztocha Marcin Lędziny Bieg 10km Brak TAK
10 Białkowski Przemysław Tychy Bieg 10km Magna Formpol Running Team TAK
11 Biedrawa Piotr Bojszowy Bieg 10km Brak NIE
12 Bielecki Jace Pszczyna Bieg 10km KS Tychy NIE
13 Biernat Mateusz Katowice Bieg 10km Brak TAK
14 Bińkowski Czesław Orzesze Bieg 10km Brak TAK
15 Bogucka Kamila Katowice Bieg 10km Brak NIE
16 Bogus Łukasz Bieruń Bieg 10km Brak TAK
17 Bojarski Krzysztof Tychy Bieg 10km STS Biegaton Mikołów TAK
18 Bojczuk Władysław Brzeszcze Nordic Walking 10km bez TAK
19 BoroŃ Tomek Tychy Nordic Walking 10km RUNHOGS Tychy TAK
20 Bortel Mirosław Tychy Bieg 10km Terminal Logistyczny Promont 40 Latek Tychy TAK
21 Boryczka Szymon Miedzyrzecze Bieg 10km Brak NIE
22 Brandys Aneta Tychy Bieg 10km parkrun Tychy NIE
23 Brodiuk Norbert Gliwice Bieg 10km Night Runners Gliwice NIE
24 Bryś Piotr Świerczyniec Bieg 10km RUNHOGS Tychy NIE
25 Bryła Jarosław Wancerzów Bieg 10km Brak NIE
26 Buchała Andrzej Lędziny Bieg 10km ŚWIERCZYNIEC RUNNING TAK
27 Buchała Ilona Lędziny Nordic Walking 10km Brak TAK
28 Bukała Jarosław Bieruń Bieg 10km Chwalisz czy nie chwalisz – lotej z nami TAK
29 Bulanda Andrzej BieruŃ Bieg 10km Brak TAK
30 Burakowski Kazimierz Tychy Bieg 10km Brak NIE
31 Burakowski Kazimierz Tychy Bieg 10km Brak TAK
32 Burek Gabriela Pawłowice Śląskie Bieg 10km Brak TAK
33 Caputa Stanislaw Lipowa Bieg 10km Lipowa biega TAK
34 Cepak-Kostka Katarzyna Tychy Bieg 10km Brak TAK
35 Chełchowski Krzysztof Tychy Bieg 10km Brak NIE
36 Chmielewski Artur Tychy Bieg 10km Brak NIE
37 Chmielewski Artur Tychy Bieg 10km Team Papry NIE
38 Chowaniec Eugeniusz Tychy Bieg 10km Chwalisz czy nie chwalisz – lotej z nami TAK
39 Chrapkiewicz Marek Pszczyna Bieg 10km Lotomy ze szwagrem TAK
40 Chrobok Ewa Bojszowy Nowe Nordic Walking 10km Brak NIE
41 Chrobok Gerhard Bojszowy Nowe Nordic Walking 10km Brak NIE
42 Chrobok Marcin OŚwiĘcim Bieg 10km Brak TAK
43 Chrzanowski Rafał Tychy Bieg 10km Brak TAK
44 Cieślak Bartłomiej Tychy Bieg 10km RUNHOGS Tychy TAK
45 Cywińska Elżbieta Świerczyniec Nordic Walking 10km Świerczyniec Running NIE
46 Cywiński Robert Świerczyniec Bieg 10km Świerczyniec Running NIE
47 Czader Anna Bielsko-Biała Bieg 10km KS “Sprint” Bielsko-Biała TAK
48 Czapiewski Janusz Bieruń Bieg 10km TEAM OJCIEC I SYN NIE
49 Czapla Seweryn Siemianowice Śląskie Bieg 10km Buyers World NIE
50 Czarnynoga Beata Bojszowy Nordic Walking 10km Brak NIE
51 Czech Sylwia Piasek Nordic Walking 10km WILD RUNNERS CLUB TAK
52 Czernik Piotr Tychy Bieg 10km Brak TAK
53 Czernik Anna Tychy Bieg 10km Brak TAK
54 Czucz Michał Chrzanów Bieg 10km Parkrun Chrzanów TAK
55 Dajka Barbara Bieruń Bieg 10km Brak TAK
56 Daniłowski Tomasz Katowice Bieg 10km Parkrun Katowice TAK
57 Dębowski Marek Tychy Bieg 10km Brak TAK
58 Długosz Agata Tychy Bieg 10km NESSI TEAM / TGB LAKERUNNERS NIE
59 Drąg Grzegorz Tychy Bieg 10km Magna Formpol Running Team TAK
60 Dudka Agnieszka Tychy Bieg 10km Brak TAK
61 Duży Monika Bieruń Bieg 10km Chwalisz czy nie chwalisz – lotej z nami NIE
62 Durok Wojciech Jankowice Bieg 10km KAC RUNNERS TAK
63 Durok Przemysław Jedlina Bieg 10km Brak NIE
64 Dzida Jakub Pszczyna Bieg 10km Brak TAK
65 Dzida Anna Pszczyna Bieg 10km Brak TAK
66 DziewiĄtkowska Michalina Olsztyn Bieg 10km Brak TAK
67 Dziwak Dariusz Katowice Bieg 10km TIMOTHY TAK
68 Faber Miroslaw Beuthen O/s Bieg 10km Magna Formpol running NIE
69 Falkiewicz Aldona Tychy Bieg 10km Tem Papry 20 TAK
70 Fidor Michał Tychy Bieg 10km RUNHOGS Tychy TAK
71 Fidor Marzena Tychy Bieg 10km RUNHOGS Tychy TAK
72 Fidor Damian Tychy Bieg 10km RUNHOGS Tychy TAK
73 Fierdonek Karolina Tychy Bieg 10km Zołzy team NIE
74 Florek Michał Kraków Bieg 10km Wojsko Polskie TAK
75 Foks Grzegorz Wyry Bieg 10km Brak TAK
76 Forreiter Oskar Bojszowy Bieg 10km Brak NIE
77 Furdyna Arkadiusz Kraków Bieg 10km Brak TAK
78 Gajda Krzysztof Bojszowy Bieg 10km Brak NIE
79 Gallino Filippo Bielsko-Biała Bieg 10km Brak NIE
80 Gaża Krzysztof Radostowice Bieg 10km Brak TAK
81 Gapinski Paweł Katowice Bieg 10km Brak TAK
82 Garyga Łukasz Gliwice Bieg 10km RUNHOGS Tychy NIE
83 Garyga Łukasz Gliwice Bieg 10km RUNHOGS Tychy TAK
84 Gaweł Bogdan Oświęcim-Zaborze Bieg 10km Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdrój TAK
85 Góra Mateusz Pszczyna Bieg 10km Brak NIE
86 Gdula Martyna Bieruń☻ Bieg 10km Brak TAK
87 Giedwiłło Marta Tychy Bieg 10km Brak TAK
88 Giżyński Damian Jastrzębie-Zdrój Bieg 10km Galopujące Ślimaki TAK
89 GocaŁek WiesŁaw Tychy Nordic Walking 10km byle do przodu MW TAK
90 Godek Dagmara Tychy Bieg 10km Zołzy team NIE
91 Gos Barbara Mysłowice Bieg 10km niezrzeszona TAK
92 Gotz Henryk Jankowice Bieg 10km Jankowice Biegają TAK
93 Grajcarek Marcin Orzesze Bieg 10km Brak TAK
94 Gralak Adam Lędziny Bieg 10km Brak TAK
95 Gregorczyk Marcin Mikołow Bieg 10km Kia-Etrans Sts Biegaton Mikołów TAK
96 Guzek Jacek Nowy Tomysl Nordic Walking 10km Brak TAK
97 Gwóźdź Karolina Wola Bieg 10km poWoli do celu TAK
98 Hachuła Tomasz Lędziny Bieg 10km Brak TAK
99 Hamik Rafał Chełm Śląski Bieg 10km Hamster Team TAK
100 Harmon Max Zabrze Bieg 10km Brak NIE
101 Hernas Kamil Tychy Bieg 10km TGB LAKE RUNNERS TAK
102 Herok Renata Tychy Bieg 10km RUNHOGS TYCHY TAK
103 Hougaard Thomas Frederiksberg C Bieg 10km Brak TAK
104 Hychka Vadym Tychy Bieg 10km Danone TAK
105 Jach Joanna Łazy Bieg 10km Lejdis Team Zawiercie NIE
106 Jach Joanna Łazy Bieg 10km Lejdis Team Zawiercie NIE
107 Jachymiak Damian Bukowno Bieg 10km OLKUSZBIEGA NIE
108 JagŁa Aleksandra Imielin Bieg 10km Team Papry 20 TAK
109 Jamróz Karolina Jaworzno Bieg 10km KB MCKIS JAWORZNO NIE
110 Janke Paweł Siemianowice Śląskie Bieg 10km 41-100 NIE
111 Janke Paweł Siemianowice Śląskie Bieg 10km ŚLĄSK RUNNERS TAK
112 Jarczyk Tomasz Chorzow Bieg 10km Beaumont RC TAK
113 Jarosz Marian Myslowice Bieg 10km Truchtacz Mysłowice TAK
114 Jarzyna Adam Polanka Wielka Bieg 10km Brak TAK
115 Jasiński Krzysztof Świerczyniec Bieg 10km Świerczyniec Running NIE
116 Jedrysik Bogdan Mikolow Bieg 10km HADES MIKOŁÓW NIE
117 Jokiel Tomasz Świerczyniec Bieg 10km Świerczyniec Running NIE
118 Jokiel Aleksandra Świerczyniec Bieg 10km Brak NIE
119 Kaczor Bastek Tychy Bieg 10km RUNHOGS Tychy TAK
120 Kaczor Asia Tychy Bieg 10km RUNHOGS Tychy TAK
121 Kajtoch Jolanta Bieruń Bieg 10km Bie_run NIE
122 Kajzer Grzegorz Bojszowy Bieg 10km MORE Club NIE
123 Kalder Renata Bieruń Nordic Walking 10km x TAK
124 Kałużny Jakub Zakopane Bieg 10km Alpin Sport Team / SPRING NIE
125 Kania Tomasz Piasek Bieg 10km WILD RUNNERS CLUB TAK
126 Kantorowska Ania Wola Bieg 10km PoWoli do celu TAK
127 Karkoszka Andrzej Tychy Bieg 10km Brak NIE
128 Karkoszka Andrzej Tychy Bieg 10km Brak TAK
129 Katolik RafaŁ Tychy Bieg 10km RUNHOGS Tychy TAK
130 Kawecka Ania Maków Bieg 10km Brak TAK
131 Klaczak Mateusz Tychy Bieg 10km brak TAK
132 Kleta Mateusz Bieruń Bieg 10km M&M NIE
133 Knopek Bartłomiej Bieruń Bieg 10km Brak TAK
134 Kobierska Agnieszka Gliwice Bieg 10km SPLA TYCHY TAK
135 Kojder Rafal Tychy Bieg 10km Brak NIE
136 Kolny Łukasz Tychy Bieg 10km Brak TAK
137 Kolny Ewa Tychy Nordic Walking 10km Brak TAK
138 Kolonko Roksana Międzyrzecze Bieg 10km Speed team Brzeszcze NIE
139 Kościelniak Józef Łaziska Górne Bieg 10km Brak TAK
140 Kościelniak Milena Łaziska Górne Bieg 10km Brak TAK
141 Kopiec Roland Łaziska Górne Bieg 10km Brak TAK
142 Koscielnik Krzysztof Tychy Bieg 10km Magna formpol runnig team TAK
143 Koscielnik Krzysztof Tychy Bieg 10km Magna formpol runnig team NIE
144 Kost Alicja Świerczyniec Bieg 10km Brak NIE
145 Kostka Jacek Świerczyniec Bieg 10km Świerczyniec Running NIE
146 Kostka Joanna Bojszowy Nowe Bieg 10km Swierczyniec Running NIE
147 Kostka Sebastian Myslowice Bieg 10km Brak NIE
148 Kostka Mateusz Bojszowy Nowe Bieg 10km Brak NIE
149 Kowal Robert Bieruń Bieg 10km Brak TAK
150 Kowal Robert Bieruń Stary Bieg 10km Brak NIE
151 Kowalski Krzysztof Mikołów Bieg 10km BBL Mikołów NIE
152 Kowalski Jacek Tychy Bieg 10km RUNHOGS Tychy TAK
153 Kozik Krzysztof Wola Bieg 10km PoWoli do Celu TAK
154 Kozłowski Łukasz Tychy Bieg 10km Brak TAK
155 Krakowiak Ireneusz Mysłowice Bieg 10km Brak TAK
156 Krawczyk Kamil Bojszowy Bieg 10km Brak NIE
157 Krawczyński Sławomir Pszczyna Bieg 10km Brak TAK
158 Kubeczko Andrzej Wola Bieg 10km Brak NIE
159 Kubera Dawid Tychy Bieg 10km Brak NIE
160 Kubica Agata Tarnowskie Góry Nordic Walking 10km Tarnogórskie Łazęgi NIE
161 Kucera Łukasz Seimianowice Śląskie Bieg 10km Brak TAK
162 Kuchcińska Dominika Tychy Bieg 10km Brak TAK
163 Kukliński Jakub Kraków Bieg 10km IrunMaiden Team TAK
164 Kurek Łukasz Tychy Bieg 10km Brak NIE
165 Kyrcz MirosŁaw Dankowice Bieg 10km MirasTEAM TAK
166 Kyrcz Barbara Dankowice Bieg 10km Brak TAK
167 Lach Klaudia Oświęcim Bieg 10km Brak NIE
168 Lebuda Sylwia Tychy Bieg 10km Team Papry 20 TAK
169 Lebuda Grzegorz Tychy Bieg 10km Team Papry 20 TAK
170 Lenart Łukasz Bieruń Bieg 10km Chwalisz czy nie chwalisz – lotej z nami TAK
171 Lewandowski Szymon Tychy Bieg 10km Brak TAK
172 Lind Izabela Bojszowy Nowe Bieg 10km Brak NIE
173 Lipińska-Bąk Barbara Tychy Bieg 10km Brak TAK
174 Losko Elżbieta Bojszowy Bieg 10km Brak NIE
175 Żebrakowski Artur Rzeszów Bieg 10km Rzeszowscy Spartanie TAK
176 Żelech Grzegorz Wola Bieg 10km Brak TAK
177 Żłobiński Tomasz Tychy Bieg 10km Brak NIE
178 Żuchowicz Elzbieta Dąbrowa Górnicza Nordic Walking 10km DĄBROWA NORDIC TEAM NIE
179 Żuk Marcin Tychy Bieg 10km Danone TAK
180 Żur Marek Łąka Bieg 10km KAC RUNNERS TAK
181 Żymła Tomasz Katowice Bieg 10km NadaPodeMeParar TAK
182 Żyrkowski Artur Bojszowy Bieg 10km husky NIE
183 Lysko Jerzy Bojszowy Bieg 10km Brak NIE
184 Lysko Jerzy Bieruń Bieg 10km Brak TAK
185 Łaba-Szymura Małgorzata Będzin Nordic Walking 10km RUNGOHS Tychy TAK
186 Łacny Dariusz Łaziska GÓrne Bieg 10km STS BIEGATON MIKOŁÓW NIE
187 Ławeczko Radosław Brzeszcze Bieg 10km Zadyszka Oświęcim TAK
188 ŁĄcka Karolina Czerwionka-Leszczyny Bieg 10km Brak NIE
189 Śmigielska Danuta Tychy Bieg 10km Team Papry TAK
190 Śmigielski Michał Tychy Bieg 10km Team Papry TAK
191 Łoskot Marcin Łąka Bieg 10km KAC RUNNERS TAK
192 Łuczkiewicz Dariusz Mysłowice Bieg 10km Brak TAK
193 Ługowska Marzena Tychy Bieg 10km Brak TAK
194 Łukowicz Piotr Dankowice Bieg 10km ROZBIEGANI PASJONACI TAK
195 Świętochowska Wioletta Knurów Bieg 10km Brak TAK
196 Świeca Marcin Górki Wielkie Bieg 10km Fundacja Pomocy Goldenom Aurea TAK
197 Świerczyński Michał Tychy Bieg 10km Elektrony TAK
198 Łyczko Barbara Mysłowice Nordic Walking 10km Brak TAK
199 Łyczko Janusz Bielsko-Biała Bieg 10km biegamSobie NIE
200 Machoń Tomasz Pszczyna Bieg 10km Ledovo.pl TAK
201 Madry Barbara Tychy Bieg 10km Brak NIE
202 Mai-Matacz Sabina Tychy Bieg 10km RUNHOGS Tychy TAK
203 Malarek Łukasz Bojszowy Bieg 10km Brak NIE
204 Malina Adam Bojszowy Bieg 10km Świerczyniec Running TAK
205 Malina Michalina Bojszowy Bieg 10km GTS Bojszowy NIE
206 Malinowska Malgorzata Gilowice Bieg 10km Powoli do celu TAK
207 Malinowski Krzysztof Gilowice Bieg 10km Powoli do celu TAK
208 Małek Marzena Tychy Bieg 10km Team Papry TAK
209 Małek Franciszek Tychy Bieg 10km Team Papry TAK
210 Małkiewicz Dariusz Katowice Bieg 10km PGB Sportowa Paczka NIE
211 Marczykiewicz Sylwia Tychy Bieg 10km Team Papry20 TAK
212 Marek RafaŁ Goczałkowice-Zdrój Bieg 10km KAC RUNNERS TAK
213 Marek Porębski Oświęcim Bieg 10km Speed team Brzeszcze NIE
214 Marek Porębski Oświęcim Bieg 10km Speed team Brzeszcze NIE
215 Marek-Łukaszczuk Aleksandra Wola Bieg 10km Brak NIE
216 Maryniok Józef Międzyrzecze Bieg 10km Brak NIE
217 Matusiak Marcin Wola Bieg 10km PoWoli do celu TAK
218 Mądry Roman Tychy Bieg 10km Brak TAK
219 Mędrygał Piotr Mysłowice Bieg 10km Brak TAK
220 Mendyk Przemysław Bobrek Bieg 10km NIE
221 Michalak Teresa Bielsko-Biała Nordic Walking 10km Brak TAK
222 Mielcarek Leszek Bytom Nordic Walking 10km cidry lotajom TAK
223 Mika Mateusz Świerczyniec Bieg 10km NIE
224 MikoŁajski Damian Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Team DAMIKO NIE
225 Mroczka Anna Siemianowice Śląskie Bieg 10km Brak TAK
226 Mrozik Dariusz Bojszowy Bieg 10km Brak NIE
227 Mucha Krzysztof Tychy Bieg 10km Wkurw_team NIE
228 Mucha Wojciech Tychy Nordic Walking 10km Klub Wesołego Biegacza 🙂 TAK
229 Muchowska Maria Tychy Nordic Walking 10km byle do przodu MW TAK
230 Musioł Piotr Imielin Bieg 10km Brak TAK
231 Musioł Monika Tychy Bieg 10km Brak TAK
232 Musioł Andrzej Tychy Wygorzele Bieg 10km Team Papry TAK
233 Muszyńska Bożena Bierun Bieg 10km TEAM PAPRY 20 NIE
234 Muszyński Piotr Bieruń Bieg 10km TEAM PAPRY 20 NIE
235 Niemczyk Krzysztof Tychy Bieg 10km Brak TAK
236 Noga Adam Jedlina Bieg 10km Brak NIE
237 Nowak Piotr Bestwina Bieg 10km Stolarius run team TAK
238 Nowak Adrian Pietrowice Wielkie Bieg 10km Brak NIE
239 Nowakowska Joanna Świerczyniec Bieg 10km Brak NIE
240 Nowakowska Joanna Świerczyniec Bieg 10km Brak NIE
241 Nowakowski Adam Tychy Bieg 10km Brak TAK
242 Nowakowski Adrian Siemianowice Śląskie Bieg 10km Niebieskie Siemianowice TAK
243 Nowicka Monika Tychy Bieg 10km TeamPapry TAK
244 Nowok Monika Goczałkowice- Zdrój Bieg 10km SPOT Pszczyna NIE
245 Noworyta Artur Bojszowy Nowe Bieg 10km Świerczyniec Running NIE
246 Oleszek Magdalena Czeladź Bieg 10km #czeladźbiega TAK
247 Orzechowski Orzapak Adam Katowice Bieg 10km Mysłowicki Klub NO I TAK
248 Pacyna Danuta Katowice Nordic Walking 10km Brak TAK
249 Palej Piotr Lędziny Bieg 10km Świerczyniec Running NIE
250 PaŹdziora Mariusz Wadowice Nordic Walking 10km Wadowickie Nordic Walking TAK
251 Paszko Mateusz Tychy Bieg 10km Magna Formpol Running Team TAK
252 Paul Violetta Gliwice Bieg 10km Night Runners Gliwice TAK
253 Pawleta Michał Gliwice Bieg 10km Night Runners Gliwice TAK
254 Perlak Magdalena Katowice Bieg 10km Kuźnia Triathlonu TAK
255 Petkiewicz Tomasz Mikołów Bieg 10km KIA Etrans – STS Biegaton Mikołów TAK
256 Piekarski Rafał Tychy Bieg 10km RUNHOGS Tychy TAK
257 Piekorz Tadeusz Bojszowy Bieg 10km Nima go NIE
258 Piłot Piotr Pszczyna Bieg 10km NASFOL TAK
259 Pinocy Szymon Lędziny Bieg 10km Brak TAK
260 Piontek Robert Łaziska Górne Bieg 10km Brak NIE
261 Piszczygłowa Bernadeta Gorzów Wielkopolski Bieg 10km Brak TAK
262 Pitek Tomasz Świerczyniec Bieg 10km the dRUNkens NIE
263 Plich Andrzej Myslowice Bieg 10km Brak NIE
264 Podleśny Paweł Bieruń Bieg 10km Brak TAK
265 Podleśny Paweł Bieruń Bieg 10km Brak NIE
266 Polaczek Tomasz Bojszowy Bieg 10km TTA BIERUŃ NIE
267 Pompa Dariusz Tychy Bieg 10km BIEGNĘ BYLE DOBIEC TAK
268 Popielewicz Marek Katowice Bieg 10km Metal Serwis Sport Team NIE
269 Popielewicz Karolina Mikołów Bieg 10km Metal Serwis Sport Team NIE
270 Porszke Andrzej Tychy Bieg 10km Brak TAK
271 Posełkiewicz Krzysztof Pszczyna Bieg 10km Nasfol TAK
272 Posełkiewicz Adam Pszczyna Bieg 10km Brak TAK
273 Potempa Joanna Zabrze Bieg 10km Night Runners Zabrze TAK
274 Potempa Artur Zabrze Bieg 10km Night Runners Zabrze TAK
275 PrÜfer PaweŁ Kosieczyn Bieg 10km Brak TAK
276 Prokopczuk Wiktor Tychy Bieg 10km Brak TAK
277 Przybyła Violetta Tychy Bieg 10km Parkrun Tychy TAK
278 Przybysławska Marta Tychy Nordic Walking 10km brak TAK
279 Pytel Janusz Sosnowiec Bieg 10km Truchtacz Mysłowice NIE
280 Radziwon Magdalena Tychy Bieg 10km Brak TAK
281 Rafalski Adam Bieruń Bieg 10km Brak TAK
282 Raff Monika Tychy Nordic Walking 10km RUNHOGS TYCHY TAK
283 Rajwa Agnieszka Ruda Śląska Bieg 10km ŚLĄSK RUNNERS TAK
284 Raś Agnieszka Kraków Bieg 10km WALCZE TAK
285 Różewicz Dariusz Tychy Nordic Walking 10km PANCE TAK
286 Różewicz Ewa Tychy Nordic Walking 10km PANCE TAK
287 Rejszel Łukasz Tychy Bieg 10km RunTek44 NIE
288 Religa Kinga Tychy Bieg 10km Brak NIE
289 Rencz Małgorzata Orzesze Bieg 10km W pogoni za duchem NIE
290 Rim Marcin Łaziska Górne Bieg 10km BBL Mikołów NIE
291 Roehrich Krzysztof Łąka Bieg 10km Biegomy ze szwagrem TAK
292 Rokicki Marcin Gostyń Bieg 10km Brak TAK
293 Romańśka Katarzyna Katowice Nordic Walking 10km Brak TAK
294 Rozmys Marzena Bojszowy Nowe Bieg 10km Brak NIE
295 Ryś Paweł Tychy Bieg 10km Viking Training Center TAK
296 Rypuła Grażyna Lędziny Bieg 10km Brak TAK
297 Rypuła Zenon Lędziny Bieg 10km Brak TAK
298 Rypuła Jacek Bojszowy Bieg 10km Brak NIE
299 Sagan Irena Tychy Nordic Walking 10km 40-latek Tychy TAK
300 Sagan Marian Tychy Bieg 10km 40-latek Tychy TAK
301 Saganowski Marcin Tychy Bieg 10km ADS Masna TAK
302 Sak Agnieszka Bojszowy Bieg 10km Brak NIE
303 Sambak Tadeusz Brzeszcze Bieg 10km Zadyszka Oświęcim TAK
304 Sienkiewicz Gabriela Wola Bieg 10km Brak TAK
305 Siewierski Adam Frydek Bieg 10km Team Papry TAK
306 Siwiec Sławomir Mysłowice Bieg 10km Brak NIE
307 Siwiec Tomasz Mysłowice Bieg 10km Brak NIE
308 Skierś Ewa Tychy Bieg 10km Magna Formpol Running Team TAK
309 Skipioł Grzegorz Bojszowy Nowe Bieg 10km Brak NIE
310 Sklorz Szymon Bojszowy Nowe Bieg 10km Brak NIE
311 Skoczylas Paulina Tychy Bieg 10km Irons Tychy TAK
312 Skrabarczyk Anna Wola Bieg 10km PoWoli do celu TAK
313 Skrabarczyk Wiesław Wola Bieg 10km PoWoli do celu TAK
314 Skrzypczyk Joanna Rudołtowice Bieg 10km AZYL TAK
315 SŁaby Adam Bierna Nordic Walking 10km DLA ŻONY TAK
316 Słomka Andrzej Mikolow Bieg 10km HADES MIKOŁÓW NIE
317 Słowik Marek Wola Bieg 10km PoWoli do celu TAK
318 SŁupik Tomasz Bełk Bieg 10km Eltoms TAK
319 Smyczek Bartosz Rybnik Bieg 10km Brak NIE
320 Sobański Mateusz Wisła Wielka Bieg 10km Brak TAK
321 SobÓl Krzysztof Jawiszowice Nordic Walking 10km PATYKIEM PISANE 505 TAK
322 Soboń Piotr Bieruń Bieg 10km Brak TAK
323 Sołtysik Przemek Tychy Bieg 10km TGB Lake Runners TAK
324 Sosna Kazimierz Bieruń Bieg 10km Brak TAK
325 Sosna Jerzy Bojszowy Nowe Bieg 10km Brak NIE
326 StaŃczyk Andrzej Wola Nordic Walking 10km Górnik Wola TAK
327 StaŃczyk Krystyna Wola Nordic Walking 10km Górnik Wola TAK
328 Stanicka Monika Tychy Bieg 10km RUNHOGS TYCHY TAK
329 Steczko Anna Mikołów Bieg 10km Brak TAK
330 Stelmaszczuk Damian Gliwice Bieg 10km Brak NIE
331 Stojanowski Dawid Tychy Bieg 10km RUNHOGS Tychy TAK
332 Stokłosa Grzegorz Bojszowy Bieg 10km Brak NIE
333 Stolecki Grzegorz CheŁm ŚlĄski Bieg 10km TRUCHTACZ MYSŁOWICE NIE
334 Stolecki Piotr Bieruń Bieg 10km ChwaliszCzyNieChwaliszLotejZNami NIE
335 Stolorz Katarzyna Tychy Bieg 10km Inzynieria biegania NIE
336 Stroiński Kamil Tychy Bieg 10km ZZ Kontra Staszic TAK
337 Stulka Krzysztof Tychy Bieg 10km Jorguś Team TAK
338 Suchogórski Adam Tychy Bieg 10km Irons Tychy TAK
339 Suchogórski Ryszard Tychy Bieg 10km Irons Tychy TAK
340 Suseł Alek MikoŁÓw Bieg 10km Brak NIE
341 Syrocki Arkadiusz Tychy Bieg 10km MAGNA FORMPOL RUNNING TEAM TAK
342 Syrocki Arkadiusz Tychy Bieg 10km MAGNA FORMPOL RUNNING TEAM NIE
343 Szafert Michał Chruszczobród Bieg 10km K.S. Tęcza NIE
344 Szałaśny Piotr Kobiór Bieg 10km Brak TAK
345 Szczelina Marta Brzeszcze Bieg 10km Speed Team Brzeszcze NIE
346 Szczelina Marta Brzeszcze Bieg 10km Speed Team Brzeszcze/Kolorowa Drużyna Nessi TAK
347 Szczucki Damian Tychy Bieg 10km Magna Formpol Running Team TAK
348 Szczygieł Paweł Bieruń Bieg 10km Brak TAK
349 Szendzielorz Adam Żory Bieg 10km Brak TAK
350 Szewczyk Katarzyna Bieruń Bieg 10km Brak TAK
351 Szkuat Szymańska Dorota Tychy Bieg 10km Team Papry TAK
352 Szojda Paulina Tychy Bieg 10km Brak NIE
353 Szojda Paulina Tychy Bieg 10km Viking Training Center TAK
354 Szpak Damian Tychy Bieg 10km Team Papry 20 TAK
355 Szpak Andrzej Wola Bieg 10km PoWoli do celu NIE
356 Szudeja Natalia Tychy Bieg 10km Brak NIE
357 Szydlak Wojciech Pszczyna Bieg 10km MAGNA FORMPOL RUNNING TEAM TAK
358 SzydŁowski Waldemar Tychy Bieg 10km Magna Formpol Runing Team TAK
359 Szyha Marcin Tychy Bieg 10km Wybiegani NIE
360 Szyja Marcin Uithoorn Bieg 10km Wybiegani NIE
361 Szyja Marcin Tychy Bieg 10km Wybiegani TAK
362 Szymski Marian Imielin Bieg 10km Truchtacz-Mysłowice TAK
363 Szymski Marian Imielin Bieg 10km Truchtacz-Mysłowice NIE
364 Szymski Marek Imielin Nordic Walking 10km Hop do przodu TAK
365 Szyniec Marcin Tychy Bieg 10km TGB Lake Runners TAK
366 Szypuła Ewa Tychy Bieg 10km Brak TAK
367 Szypuła Krzysztof Świerczyniec Bieg 10km Świerczyniec Running NIE
368 SzypuŁa Barbara Świerczyniec Bieg 10km ŚWIERCZYNIEC RUNNING NIE
369 SzypuŁa Barbara Świerczyniec Bieg 10km ŚWIERCZYNIEC RUNNING NIE
370 Szypuła Ewa Tyvhy Bieg 10km Krav Maga Sagot NIE
371 Szzojda Paulina Tychy Bieg 10km Viking Training Center NIE
372 Taisner Aleksandra Ruda Śląska Nordic Walking 10km Ekipa na kijach NIE
373 Taisner Tomasz Ruda Śląska Nordic Walking 10km Ekipa na Kijach NIE
374 Tajber Sebastian Świerczyniec Bieg 10km Świerczyniec Running NIE
375 Tamiola Grażyna Katowice Nordic Walking 10km Stadion slaski NIE
376 Tamiola Grażyna Katowice Nordic Walking 10km Stadion slaski NIE
377 Taras Monika Piasek Bieg 10km Brak NIE
378 Targiel Łukasz Tychy Bieg 10km Bumerang Team NIE
379 Tekla Krzysztof Golasowice Bieg 10km Brak TAK
380 Tokarz Dominik Oświęcim Bieg 10km ENERGY OŚWIĘCIM TAK
381 Tomala Marcin Bojszowy Nowe Bieg 10km Brak NIE
382 Tomala Szymon Bojszowy Nowe Bieg 10km Brak NIE
383 Tomaszewska Olga Tychy Bieg 10km Runhogs Tychy TAK
384 Tomczyk Piotr CzesŁaw Piasek Bieg 10km WILD RUNNERS CLUB TAK
385 Treska Piotr Tychy Bieg 10km RUNHOGS TYCHY (https://biegnepo230.pl/) TAK
386 Trusiewicz MichaŁ Jastrzębie Zdrój Bieg 10km niezrzeszony TAK
387 Tuchowski Jacek Świerczyniec Bieg 10km Brak NIE
388 Ujejski Zbigniew Myszków Nordic Walking 10km Stowarzyszenie Kijomaniacy NIE
389 Urbański Dawid Chorzów Bieg 10km CSC Adventure Academy NIE
390 Urbanek MaŁgorzata Bielsko – BiaŁa Bieg 10km WAPIENICKI TEAM TAK
391 Venslauskas Dominika Tychy Bieg 10km Brak TAK
392 Waliczek Leszek Rudołtowice Bieg 10km Azyl NIE
393 Walkowski Kamil Tychy Bieg 10km Brak TAK
394 Wójcik Anna Świerczyniec Bieg 10km Brak NIE
395 Węgrzynowicz Klaudia Tychy Bieg 10km Brak NIE
396 WÓjcik RafaŁ Świerczyniec Bieg 10km Brak NIE
397 Wielgat- Kojdecka Magdalena Tychy Bieg 10km Brak NIE
398 Wilczek Bogusława Mmkołów Bieg 10km STS Biegaton Mikołów TAK
399 Wisniowska Izabela Tychy Bieg 10km Press – Glass biegamy i wspieramy TAK
400 Worwa Dorota Jawiszowice Nordic Walking 10km Brak TAK
401 Wróbel Arkadiusz Świerczyniec Bieg 10km BB RUNNERS NIE
402 Wróblewska Elżbieta Bojszowy Nowe Bieg 10km Brak NIE
403 WrÓbel MichaŁ Dankowice Bieg 10km Brak TAK
404 WrÓblewski Janmarian Bielsko-Biała Bieg 10km KS SPRINT BIELSKO -BIAŁA TAK
405 WrĘczycki Łukasz Lubliniec Bieg 10km Brak NIE
406 Wrzesień Dariusz Gliwice Bieg 10km Brak NIE
407 Wyduch Jan Mikolow Bieg 10km HADES MIKOŁÓW NIE
408 Wyzner Zbigniew Mysłowice Bieg 10km Brak NIE
409 Zasucha Grzegorz Katowice Bieg 10km Stowarzyszenie PULS ŚLĄSKA TAK
410 Zbąski Bartłomiej Ruda Śląska Bieg 10km KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA NIE
411 Zdeb Barbara Zabrze Bieg 10km Night Runners Zabrze TAK
412 Zięba Zbigniew Tychy Bieg 10km Brak NIE
413 Zięba Tomasz Międzyrzecze Bieg 10km Brak NIE
414 Zięcina Agnieszka Wola Bieg 10km Brak TAK
415 Zieliński Marcin Tychy Bieg 10km Brak NIE
416 Zioła Sebastian Tychy Bieg 10km Tgb Lake Runners TAK