Zawody

Nazwa zawodów:

IV Świerczyniecki Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy- Biegi dla dzieci i młodzieży.

Miejsce i termin: Świerczyniec (śląskie), 2018-07-14
Organizator: OSP Świerczyniec.

kontakt:

Krzysztof Komandera Radny Gminy Bojszowy tel. 512-298-758 ; mail: krzysiekkomandera@wp.pl

Mariusz Orocz- Prezes OSP Świerczyniec, mail: mariuszoli@interia.eu

Damian Klimek- Naczelnik OSP Świerczyniec, mail:damian0505@gmail.com

Opis zawodów: Biegi towarzyszące:

Bieg Przedszkolaka:
50m rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi)
Biegi dzieci szkolnych:
100m rocznik 20011-2009 (7- 9lat)
Bieg młodzieżowy:
650m Bieg młodzieżowy 2008-2003 10-15lat

Mapka biegu na 650 m

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Antonik Julia Lędziny 650m- Bieg młodzieżowy 2008-2003 10-15lat Brak NIE
2 Bakajew Julia Lędziny 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Brak NIE
3 Bańka Dorota Bojszowy 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Brak NIE
4 Bezpalko Agata Kraków 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) Brak NIE
5 Bezpalko Kinga Kraków 650m- Bieg młodzieżowy 2008-2003 10-15lat Brak NIE
6 Brzozowski Radosław Dąbrowa Górnicza 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Brak NIE
7 BuchaŁa Marek Lędziny 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Brak NIE
8 Burek Dawid Pawłowice Śląskie 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) NIE
9 Burek Emilia Pawłowice Śląskie 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) NIE
10 Czucz Krzysztof Chrzanów 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Parkrun Chrzanów NIE
11 Dajka Izabela Bieruń 650m- Bieg młodzieżowy 2008-2003 10-15lat NIE
12 Dajka Paweł Bieruń 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) NIE
13 Drozd Arkadiusz Międzyrzecze 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Rozmusy i spółka NIE
14 Duda Wiktor Czechowice Dziedzice 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Brak NIE
15 Dworak Emilia Lędziny 650m- Bieg młodzieżowy 2008-2003 10-15lat Brak NIE
16 Gaża Oliwia Radostowice 650m- Bieg młodzieżowy 2008-2003 10-15lat Brak NIE
17 Gaża Hanna Radostowice 650m- Bieg młodzieżowy 2008-2003 10-15lat Brak NIE
18 Gralak Dominik Lędziny 650m- Bieg młodzieżowy 2008-2003 10-15lat Brak NIE
19 Gregorczyk Martynka Mikołow 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) Bbl Mikołów NIE
20 Gregorczyk Martynka Mikołow 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) Bbl Mikołów NIE
21 Hamik Krystian Chełm Śląski 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) Hamster Team NIE
22 Kojder Arleta Tychy 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Brak NIE
23 Kojder Dorota Tychy 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Brak NIE
24 Komandera Igor Świerczyniec 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Świerczyniec Running NIE
25 Kostka Michał Bojszowy Nowe 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Brak NIE
26 Kostka Michalina Świerczyniec 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) Świerczyniec Running NIE
27 Kostka Rafał Bojszowy Nowe 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) Brak NIE
28 Kozik Bartosz Wola 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Brak NIE
29 Kozik Aleksandra Wola 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) Brak NIE
30 Kozłowski Nataniel Tychy 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Brak NIE
31 Kozłowski Kacper Tychy 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) Brak NIE
32 Kubacz Jan Mikołów 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) KS Kamionka NIE
33 Kubacz Anna Mikołów 650m- Bieg młodzieżowy 2008-2003 10-15lat UKS Trójka NIE
34 Lach Liwia Oświęcim 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) Brak NIE
35 Lind Aleksander Grindsted 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Brak NIE
36 Lind Kasper Grindsted 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) Brak NIE
37 Żelech Filip Wola 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Brak NIE
38 Żelech Dominika Wola 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) Brak NIE
39 Lysko Marta Bojszowy 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Brak NIE
40 Lysko Emil Bojszowy 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) Brak NIE
41 Łukaszczuk Zuzanna Wola 650m- Bieg młodzieżowy 2008-2003 10-15lat Brak NIE
42 MÓl Wioletta Czeladź 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) #czeladzbiega NIE
43 MÓl Wioletta Czeladź 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) #czeladzbiega NIE
44 Mucha Wojciech Świerczyniec 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) Brak NIE
45 Mucha Mateusz świerczyniec 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Brak NIE
46 Munari Sergio Radostowice 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Brak NIE
47 Munari Sabrina Radostowice 650m- Bieg młodzieżowy 2008-2003 10-15lat Brak NIE
48 Oleszek Bartek Czeladź 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) #czeladzbiega NIE
49 Oleszek Cezary Czeladź 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) #czeladzbiega NIE
50 Orocz Nikola Świerczyniec 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Brak NIE
51 Orocz Maja Świerczyniec 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) Brak NIE
52 Piłot Piotr Pszczyna 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) NASFOL NIE
53 Piontek Oliwier Łaziska Górne 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Brak NIE
54 Pitek Lena Świerczyniec 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) Brak NIE
55 Pitek Nadia Świerczyniec 650m- Bieg młodzieżowy 2008-2003 10-15lat Brak NIE
56 Poleś Julia Tychy 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) Brak NIE
57 Poleś Bartłomiej Tychy 650m- Bieg młodzieżowy 2008-2003 10-15lat Brak NIE
58 Poleś Kinga Tychy 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Brak NIE
59 Poleś Filip Tychy 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Brak NIE
60 Przypaliński Bartłomiej Świerczyniec 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Gminne Przedszkole w Bojszowach oddział Świerczyniec NIE
61 Przypaliński Krzysztof Świerczyniec 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Gminne Przedszkole w Bojszowach oddział Świerczyniec NIE
62 Radecka Tatiana Bieruń 650m- Bieg młodzieżowy 2008-2003 10-15lat Rozmusy i spółka NIE
63 Radecki Tymoteusz Bieruń 650m- Bieg młodzieżowy 2008-2003 10-15lat Rozmusy i spółka NIE
64 Rafalski Patryk Bieruń 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Brak NIE
65 Rafalski Mikołaj Bieruń 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) Brak NIE
66 Rosa Alicja Tychy 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) Run2RosaTeam NIE
67 Rozmus Dominik Bieruń 650m- Bieg młodzieżowy 2008-2003 10-15lat Rozmusy i spółka NIE
68 Rozmus Jakub Bieruń 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Rozmusy i spółka NIE
69 Rozmus Amelia Bieruń 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) Rozmusy i spółka NIE
70 Rozmus Maja Świerczyniec 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) Rozmusy i spółka NIE
71 Rozmus Alicja Świerczyniec 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) Rozmusy i spółka NIE
72 Sikorski Aleksander Bojszowy Nowe 650m- Bieg młodzieżowy 2008-2003 10-15lat Brak NIE
73 Sikorski Radosław Bojszowy Nowe 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) Brak NIE
74 Stulka Jerzy Tychy 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Jorguś Team NIE
75 Szałaśny Tymon Kobiór 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) TestyOutdoorowe.pl NIE
76 Szczygieł Kacper Bieruń 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Brak NIE
77 Szypuła Bartosz Świerczyniec 650m- Bieg młodzieżowy 2008-2003 10-15lat Brak NIE
78 Tajber Pola Świerczyniec 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) Świerczyniec Running NIE
79 Tajber Tymon Świerczyniec 650m- Bieg młodzieżowy 2008-2003 10-15lat Świerczyniec Running NIE
80 Trusiewicz Edyta Jastrzębie Zdrój 650m- Bieg młodzieżowy 2008-2003 10-15lat niezrzeszona NIE
81 Wysocka Zuzanna Tychy 650m- Bieg młodzieżowy 2008-2003 10-15lat Brak NIE
82 Zawadzka Lena Krapkowice 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) Brak NIE
83 ZioŁa Zuzanna Tychy 650m- Bieg młodzieżowy 2008-2003 10-15lat Brak NIE
84 ZioŁa Wiktoria Tychy 50m- rocznik 2012 i młodsi (6lat i młodsi) Brak NIE
85 ZioŁa Seweryn Imielin 100m- rocznik 20011-2009 (7- 9lat) Brak NIE