Nazwa zawodów: |
V Dycha GĹogowska |
Miejsce i termin: | GĹogĂłw MĹp., 2018-05-20 |
Organizator: | Klub Sportowy âBiegunka Teamâ w GĹogowie MaĹopolskim, Miasto GĹogĂłw MaĹopolski, PĹywalnia âWodnikâ w GĹogowie MaĹopolskim. |
Opis zawodów: | 1) Biegi odbÄdÄ
siÄ dnia 20.05.2018 r. (niedziela), drogami asfaltowymi prowadzÄ
cymi przez: GminÄ GĹogĂłw MaĹopolski oraz tereny leĹne Gminy GĹogĂłw MaĹopolski . 2) Start i meta: GĹogĂłw MaĹopolski, ul. Parkowa 15 przy Basenie Miejskim, godzina 15:00 3) Dystans â 10 km drogÄ o nawierzchni asfaltowej. 4) Trasa tworzy pÄtlÄ zamkniÄtÄ z wyraĹşnie i jednoznacznie oznaczonymi pionowo sĹupkami co 1 km oraz w miarÄ moĹźliwoĹci pogodowych poziomo za pomocÄ farby zmywalnej. Na trasie znajdujÄ siÄ punkt Ĺźywieniowy â woda na 5 km. 5) Bieg odbywa siÄ przy ograniczonym ruchu. Na wszystkich kluczowych zakrÄtach i rozwidleniach trasa zabezpieczona bÄdzie przez wolontariuszy. Kontakt : Dyr. Andrzej Zwierzchowski â tel. 502 061 478 |
Strona WWW: | http://biegunkateam.blogspot.com/ |
Regulamin zawodów: | |
Lista startowa: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Agazzi Roberto | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
2 | Albrycht Katarzyna | KroĹcienko WyĹźne | 10 km | Brak | TAK |
3 | ÄwiÄ kaĹa MichaĹ | Zarszyn | 10 km | PW Podkarpackie Wilki | TAK |
4 | ÄwikĹa Agnieszka | Morawsko | 10 km | Wichura JarosĹaw | TAK |
5 | BaĹko Andrzej | JarosĹaw | 10 km | Brak | TAK |
6 | BanaĹ Ĺukasz | RzeszĂłw | 10 km | GB Sport/BISBUD Team | TAK |
7 | BarÄ Piotr | Wolina | 10 km | Jacht Klub Nisko | TAK |
8 | Bartnik Agnieszka | Budy ĹaĹcuckie | 10 km | Brak | TAK |
9 | Bartoszewski SĹawomir | RzeszĂłw | 10 km | BBL | TAK |
10 | BÄ k Zbigniew | Ranişów | 10 km | Brak | TAK |
11 | Bednarz Karol | Trzciana | 10 km | Raj-Tatr | TAK |
12 | Bednarz Barbara | KamieĹ | 10 km | Brak | NIE |
13 | Bernat Wojciech | Ryki | 10 km | biegusiem.pl | TAK |
14 | BiaĹek Jacek | GĹogĂłw MaĹopolski | 10 km | GĹOGOVIA GĹogĂłw MaĹopolski | TAK |
15 | BielĂłwka Roman | Budy ĹaĹcuckie | 10 km | Grodziska Grupa Biegowa Szalone ŝóĹwie | TAK |
16 | BijoĹ MirosĹaw | GĹogĂłw MaĹopolski | 10 km | Brak | TAK |
17 | Blajer Elzbieta | RzeszĂw | 10 km | Brak | NIE |
18 | BĹoniarz BartĹomiej | RogoĹşnica | 10 km | Brak | TAK |
19 | Bodzioch Grzegorz | Gorlice | 10 km | Gorlicka Grupa Biegowa | TAK |
20 | BoĹźek Jakub | RzeszĂłw | 10 km | Brak | NIE |
21 | Bronhard RafaĹ | RzeszĂłw | 10 km | 21 BATALION DOWODZENIA | TAK |
22 | Brzuszek Jerzy | Nowa DÄba | 10 km | Brak | TAK |
23 | BurdaĹ Klaudia | Bratkowice | 10 km | ZiÄba Team | TAK |
24 | BuryĹo Mateusz | JodĹĂłwka | 10 km | Perfect Runner Team/JarosĹawski Biegacz | NIE |
25 | Chlebek Tomasz | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
26 | Chmiel Mateusz | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
27 | ChrzÄszczyk Artur | Nowy Borek | 10 km | Brak | TAK |
28 | CieĹlachowska MaĹgorzata | Wysoka | 10 km | Brak | NIE |
29 | Cienki Robert | MoĹodycz | 10 km | Brak | TAK |
30 | Cyrek JarosĹaw | RzeszĂłw | 10 km | Asseco Active Team | TAK |
31 | Czachor Marcin | Kolbuszowa | 10 km | Brak | TAK |
32 | Czarnecki Kamil | Skarzysko Kamienna | 10 km | STS SkarĹźysko kamienna | NIE |
33 | DaĹş Waldemar | GĹogĂłw MaĹopolski | 10 km | TKKF “SokóŔ GĹogĂłw MaĹopolski | TAK |
34 | Daniel MaĹgorzata | RzeszĂłw | 10 km | Brak | NIE |
35 | DÄ browski Tomasz | RzeszĂłw | 10 km | EPR | TAK |
36 | Dec Dominik | SokoĹĂłw MaĹopolski | 10 km | Brak | TAK |
37 | Domaradzka MaĹgorzata | RzeszĂw | 10 km | BT WAGABUNDA | TAK |
38 | Domaradzki Grzegorz | RzeszĂw | 10 km | BT WAGABUNDA | TAK |
39 | DrapaĹa Jan | Kolbuszowa | 10 km | Krokodyle Kolbuszowa | TAK |
40 | Drozdowski Mateusz | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
41 | DzierĹźak Arkadiusz | GĹogĂłw MaĹopolski | 10 km | Brak | TAK |
42 | DzierĹźak ElĹźbieta | GĹogĂłw MaĹopolski | 10 km | Husaria Race Team | TAK |
43 | Fedak Grzegorz | Sanok | 10 km | PASS* Flexibility to advance | TAK |
44 | Filipowicz Krzysztof | Kupno | 10 km | Brak | TAK |
45 | Filipowicz Krzysztof | Kupno | 10 km | Brak | NIE |
46 | FrÄ cz Sebastian | GĹogĂłw MĹp | 10 km | TKKF âSokĂłĹâ GĹogĂłw MaĹopolski | NIE |
47 | Fura Kamil | Ĺwilcza | 10 km | Brak | TAK |
48 | Gaber Piotr | StykĂłw | 10 km | Brak | TAK |
49 | Gajecka Anna | Glogow Malopolski | 10 km | Brak | TAK |
50 | GaĹek Andrzej | Rudna Wielka | 10 km | Andrzej Team | TAK |
51 | Garlak Jacek | GĹogĂłw Mlp. | 10 km | essence.of.prophylaxis | TAK |
52 | GaweĹ Maria | BrzeĹşnica | 10 km | Dzikie Mustangi | TAK |
53 | GoĹÄbek PaweĹ | KrzÄ tka | 10 km | – | TAK |
54 | Gontek Maciek | GĹogĂłw MaĹopolski | 10 km | Brak | TAK |
55 | Gortat Krzysztof | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
56 | Grela Marcin | Kielnarowa | 10 km | Krwawe Suty | TAK |
57 | Grygiel Jacek | Nowa DÄba | 10 km | Brak | TAK |
58 | Grzesik Dariusz | Rudna MaĹa | 10 km | Brak | TAK |
59 | Grzesik Joanna | Rudna MaĹa | 10 km | Brak | TAK |
60 | Gubernat Bartosz | RzeszĂłw | 10 km | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
61 | Gut Jacek | Hucisko | 10 km | Black Jack Team/OSP Hucisko | TAK |
62 | GwóźdĹş Andrzej | Munina | 10 km | Wichura JarosĹaw | TAK |
63 | GwĂĹšdĹš Urszula | Munina | 10 km | Wichura JarosĹaw | TAK |
64 | HnatĂłw Tomasz | Czudec | 10 km | Brak | TAK |
65 | HulbĂłj Jan | Rzeszow | 10 km | SP 13 | TAK |
66 | Indyk Kamil | RzeszĂłw | 10 km | Husaria Race Team | TAK |
67 | Iskra Kamil | RzeszĂłw | 10 km | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
68 | Iskrzycka Magdalena | RzeszĂłw | 10 km | aSPAwen | TAK |
69 | Jakubowski Daniel | Zabajka | 10 km | Fundacja Centum Animacji SpoĹecznej | TAK |
70 | JamrĂłz Robert | JarosĹaw | 10 km | Brak | TAK |
71 | Janocha PrzemysĹaw | Dobieszyn | 10 km | brak | TAK |
72 | Jóźwiakowski Szymon | Rzeszów | 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
73 | JÄdruchĂłw Maciej | Nowa WieĹ | 10 km | Brak | TAK |
74 | JuĹko RafaĹ | Ostrowiec ĹwiÄtokrzyski | 10 km | OstroBiec | NIE |
75 | Jurkiewicz Daniel | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
76 | Kaczor Monika | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
77 | Karamanis Malgorzata | Ranizow | 10 km | Brak | TAK |
78 | Karamanis Boşena | Ranişów | 10 km | Brak | TAK |
79 | Karamanis-Pietras Anna | Wysoka GĹogowska | 10 km | Brak | TAK |
80 | Karnat Dariusz | Nowa DÄba | 10 km | Brak | TAK |
81 | Kawalec Grzegorz | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
82 | Kazio Alina | Stalowa Wola | 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
83 | KÄdra Agnieszka | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
84 | KieĹtyka ZdzisĹawa | JarosĹaw | 10 km | Wichura JarosĹaw | TAK |
85 | Kiper Maciej | JarosĹaw | 10 km | Perfect Runner Team JarosĹawski Biegacz | TAK |
86 | Kiper ElĹźbieta | JarosĹaw | 10 km | JarosĹawski Biegacz | TAK |
87 | Kitowska Anna | Zabajka | 10 km | Husaria Race Team | TAK |
88 | Kitowski Bartosz | Zabajka | 10 km | Brak | TAK |
89 | KiwaĹa Marcin | Straşów | 10 km | Brak | TAK |
90 | Klimek Monika | ĹuĹźna | 10 km | SiĹa Moc KieĹbasa | TAK |
91 | Kobylarz Piotr | RzeszĂłw | 10 km | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
92 | Kochaniec Waldemar | GĹogĂw MaĹopolski | 10 km | TKKF “SokóŔ GĹogĂłw MaĹopolski | TAK |
93 | KoĹcielny Aleksander | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
94 | Kornaga Grzegorz | Rudna Wielka | 10 km | Brak | TAK |
95 | KosiĹska Ĺucja | BrzeĹşnica | 10 km | Brak | TAK |
96 | Kowalczyk Mateusz | Studzian | 10 km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
97 | Koza Kamil | DÄ brĂłwka | 10 km | Brak | TAK |
98 | KozieĹ Tadeusz | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
99 | KozioĹ StanisĹaw | GĹogĂłw MĹp. | 10 km | – | TAK |
100 | KrasoĹ Janusz | Budy GĹogowskie | 10 km | RKM “SOPELEK” | TAK |
101 | Krumplewski Witold | GorzĂłw Wielkopolski | 10 km | Brak | TAK |
102 | KsiÄ Ĺźek PaweĹ | Bratkowice | 10 km | Brak | TAK |
103 | Kuliberda Marek | RzeszĂłw | 10 km | Brak | NIE |
104 | Kwiatkowski PaweĹ | RzeszĂłw | 10 km | BisBud team | TAK |
105 | Liszka Dariusz | ĹaĹcut | 10 km | Tasowanie | TAK |
106 | ĹťabczyĹski Robert | Nowa DÄba | 10 km | Brak | NIE |
107 | Ĺťebrakowski Artur | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
108 | Ĺťurawski MieczysĹaw | Stalowa Wola | 10 km | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | TAK |
109 | Ĺoza Artur | Zabajka | 10 km | Brak | TAK |
110 | Ĺuszczyc Anna | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
111 | Ĺuszczyc Krzysztof | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
112 | ĹwiÄtoniowska Justyna | RzeszĂłw | 10 km | Spartan Race Training Group RzeszĂłw | NIE |
113 | Majecki Robert | Sandomierz | 10 km | JW3533 | NIE |
114 | MaĹlanka Jacek | JarosĹaw | 10 km | JarosĹawska Grupa Biegowa SokóŠ| TAK |
115 | Marchut Kazimierz | Jelna | 10 km | NowosarzyĹska Grupa Biegowa | TAK |
116 | MarszaĹek Ewa | RzeszĂłw | 10 km | ĹnieĹźne Trasy Banica Krzywa | TAK |
117 | Marut Mariusz | Wola RaniĹźowska | 10 km | Brak | TAK |
118 | Materna Dawid | RzeszĂłw | 10 km | Asseco Active Team | TAK |
119 | Maziarz Artur | Mielec | 10 km | RUN FOR FUN | TAK |
120 | Mehdi Monika | RzeszĂłw | 10 km | Pratt & Whitney RzeszĂłw | TAK |
121 | Michalewicz Marcin | ĹaĹcut | 10 km | Tasowanie | NIE |
122 | Mokrzycki Janusz | JarosĹaw | 10 km | Wichura JarosĹaw | TAK |
123 | Motyka Anna | RzeszĂłw | 10 km | Be Fit Anna Motyka | TAK |
124 | Motyka Adam | Rzeszow | 10 km | Brak | TAK |
125 | Mytych WiesĹaw | Kupno | 10 km | Brak | TAK |
126 | NagaĹ Katarzyna | Mielec | 10 km | RUN FOR FUN | TAK |
127 | NatoĹski Grzegorz | ĹťoĹynia | 10 km | Brak | TAK |
128 | Nawojski Roman | PogwizdĂłw Nowy | 10 km | III LO RzeszĂłw | TAK |
129 | Nitkiewicz PaweĹ | ĹaĹcut | 10 km | Tasowanie | TAK |
130 | Nobis Kinga | RzeszĂłw | 10 km | Brak | NIE |
131 | NoworĂłl Ĺukasz | Zabajka | 10 km | Brak | TAK |
132 | Nyzio Piotr | BĹÄdowa TyczyĹska | 10 km | Brak | TAK |
133 | OczoĹ Jerzy | Chmielnik | 10 km | Brak | TAK |
134 | Oleksak Tomasz | Nisko | 10 km | Planeta Nisko | TAK |
135 | OrĹowski Wojciech | Stalowa Wola | 10 km | Brak | TAK |
136 | Orzech Artur | Kolbuszowa | 10 km | Krokodyle Kolbuszowa | TAK |
137 | OsiĹski Adam | JarosĹaw | 10 km | Brak | TAK |
138 | Osnowska Joanna | Mielec | 10 km | Brak | TAK |
139 | OstafiĹski Jerzy | Munina | 10 km | Wichura JarosĹaw | TAK |
140 | PakuĹa PrzemysĹaw | RzeszĂłw | 10 km | 21 BATALION DOWODZENIA | TAK |
141 | Palczak RafaĹ | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
142 | Paryniak Sylwia | Korczowa | 10 km | Brak | TAK |
143 | PastuĹa Ĺukasz | Kolbuszowa | 10 km | Brak | TAK |
144 | PawĹowski Andrzej | Tarnobrzeg | 10 km | TeBeG Runners Team | TAK |
145 | PiÄkoĹ Andrzej | RzeszĂłw | 10 km | PW Podkarpackie Wilki | TAK |
146 | PiÄta Bogdan | Mielec | 10 km | RUN FOR FUN | TAK |
147 | PiÄ tek Piotr | Zabajka | 10 km | Fraitag Racing Team | TAK |
148 | Piecuch MichaĹ | RzeszĂłw | 10 km | WojewĂłdzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie | TAK |
149 | Piwowar Daniel | RzeszĂłw | 10 km | Pratt & Whitney RzeszĂłw | TAK |
150 | Pluta Sebastian | BrzeĹşnica | 10 km | Dzikie Mustangi | TAK |
151 | Pluta Marta | BrzeĹşnica | 10 km | Dzikie Mustangi | TAK |
152 | PĹocica Marek | JarosĹaw | 10 km | Wichura JarosĹaw | TAK |
153 | PoĹudniak MaĹgorzata | Chmielnik | 10 km | —– | TAK |
154 | Popek Magdalena | RzeszĂłw | 10 km | Podkarpackie Centrum Szkoleniowe | TAK |
155 | Popek Dawid | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
156 | Prajzner Marta | KroĹcienko WyĹźne | 10 km | Brak | TAK |
157 | PraĹźmowski Daniel | GĹowaczowa | 10 km | Dzikie Mustangi | TAK |
158 | Przywara Piotr | Budy GĹogowskie | 10 km | Mtu AE Polska | TAK |
159 | Przywara Wojciech | Budy GĹogowskie | 10 km | Brak | TAK |
160 | Ptaszek Ewa | BoguchwaĹa | 10 km | Brak | TAK |
161 | Puc Grzegorz | RzeszĂłw | 10 km | Friendly Run / Podkarpackie Wilki | TAK |
162 | RóşaĹski Bartosz | Mrowla | 10 km | 1bsp | TAK |
163 | RÄ czka Mateusz | Kolbuszowa | 10 km | Brak | TAK |
164 | RoĹźek Marcin | RzeszĂłw | 10 km | WAGUM Team | TAK |
165 | Rychlak – BoĹźek Monika | Stalowa Wola | 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
166 | RzeĹşnik Katarzyna | GĹogĂłw MaĹopolski | 10 km | Brak | TAK |
167 | RzeĹşnik PaweĹ | GĹogĂłw MaĹopolski | 10 km | Brak | TAK |
168 | RzemieĹ Piotr | Rudna Wielka | 10 km | Andrzej Team | TAK |
169 | RzemieĹ Mateusz | Rudna Wielka | 10 km | Andrzej Team | TAK |
170 | Rzeszutek Andrzej | RzeszĂłw | 10 km | Brak | NIE |
171 | Sala Kamil | GĹogĂłw MaĹopolski | 10 km | Brak | TAK |
172 | Sala Zbigniew | Stobierna | 10 km | brak | TAK |
173 | Samolewicz Janusz | RzeszĂłw | 10 km | Handlopex | TAK |
174 | Sapko Paulina | Budy GĹogowskie | 10 km | Run4Fun | TAK |
175 | SarzyĹski StanisĹaw | ĹaĹcut | 10 km | Brak | TAK |
176 | SÄkowska ElĹźbieta | RzeszĂłw | 10 km | Rzeszowski Klub MorsĂłw “Sopelek” | TAK |
177 | Siembida MaĹgorzata | UlanĂłw | 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
178 | Sito Mariusz | Dzikowiec | 10 km | B.T. WAGABUNDA | TAK |
179 | Skoczylas Alicja | RzeszĂłw | 10 km | Szare Ĺosie | TAK |
180 | Skoczylas Robert | RzeszĂłw | 10 km | Szare Ĺosie | TAK |
181 | Skop Norbert | Zabajka | 10 km | Brak | TAK |
182 | Skrzypczak Barbara | Stalowa Wola | 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
183 | Skrzypek Wojciech | JarosĹaw | 10 km | Wichura JarosĹaw | TAK |
184 | SĹaby MaĹgorzata | RzeszĂw | 10 km | – | TAK |
185 | SĹowik Stefan | Tyczyn | 10 km | Wybiegamy w przyszĹoĹÄ | TAK |
186 | SĹowik Jan | Hermanowa | 10 km | Wybiegamy w przyszĹoĹÄ | TAK |
187 | SmoleĹ Patryk | RzeszĂłw | 10 km | BRZOSTECKIE OWIECZKI TEAM | TAK |
188 | SmoleĹ PaweĹ | Brzostek | 10 km | Brzosteckie Owieczki | TAK |
189 | SmoĹkowicz Roert | RzeszĂłw | 10 km | Szefek Team | TAK |
190 | Sobolewski Marek | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
191 | Sowa Dariusz | RzeszĂłw | 10 km | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
192 | SpiraĹa Janusz | RzeszĂłw | 10 km | Sopelek | TAK |
193 | Stec Mariusz | RzeszĂłw | 10 km | Brak | NIE |
194 | Stopa Mariusz | RzeszĂłw | 10 km | WojewĂłdzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie | TAK |
195 | StrzÄpka Krzysztof | Kolbuszowa | 10 km | Krokodyle Kolbuszowa | TAK |
196 | Styka Mateusz | RzeszĂłw | 10 km | ROLMAT | TAK |
197 | Sycz Zbigniew | GĹogĂłw MaĹopolski | 10 km | TKKF SokóŠGĹogĂłw MaĹopolski | TAK |
198 | Sycz ElĹźbieta | GĹogĂłw MaĹopolski | 10 km | EL-Ĺťbik Moda MÄska z Rycerzem RzeszĂłw Rejtana 53 | NIE |
199 | Sycz Zbigniew | GĹogĂłw MaĹopolski | 10 km | TKKF SokóŠGĹogĂłw MaĹopolski | NIE |
200 | Sycz ElĹźbieta | GĹogĂłw MaĹopolski | 10 km | EL-Ĺťbik Moda MÄska z Rycerzem RzeszĂłw ul.Rejtana 53 | NIE |
201 | Szabat WiesĹaw | Annopol | 10 km | Brak | TAK |
202 | Szafran Zygmunt | GĹogĂłw MĹp. | 10 km | Brak | TAK |
203 | SzczÄch Iwona | GĹogĂłw MaĹopolski | 10 km | Brak | TAK |
204 | SzczÄchor Ewa | BiĹgoraj | 10 km | Brak | TAK |
205 | Szepieniec Katarzyna | RzeszĂłw | 10 km | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
206 | Szerer MichaĹ | RzeszĂłw | 10 km | Koliberki | TAK |
207 | Szpunar Andrzej | RzeszĂłw | 10 km | KM PSP RZESZĂW | TAK |
208 | Szreder Sebastian | GĹogĂłw MaĹopolski | 10 km | Brak | TAK |
209 | SzymaĹski Adam | Stalowa Wola | 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
210 | Tabaka Marta | SokoĹĂłw MĹp | 10 km | Brak | TAK |
211 | Tereszkiewicz Szymon | RzeszĂłw | 10 km | KoĹ RafaĹ Team | TAK |
212 | Tomaka Wojciech | Nowa WieĹ | 10 km | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
213 | Tomaka Agnieszka | Nowa WieĹ | 10 km | Brak | TAK |
214 | Tracz Ĺukasz | JarosĹaw | 10 km | www.treningfizjoterapia.pl / AquaReh | NIE |
215 | Turza MirosĹaw | DachnĂłw | 10 km | KRESOWIANIE | TAK |
216 | Urban Ewa | Stalowa Wola | 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
217 | Walania Kinga | GĹogĂłw MaĹopolski | 10 km | TKKF “SokóŔ GĹogĂłw MaĹopolski | TAK |
218 | Walat Adrian | RzeszĂłw | 10 km | WWF UR | TAK |
219 | Walczak Diana | GĹogĂłw MaĹopolski | 10 km | Brak | NIE |
220 | WarzyĹski Beniamin | Tarnobrzeg | 10 km | TVTwarz | TAK |
221 | WĂłjcik Mariusz | Godowa | 10 km | Brak | TAK |
222 | Wieszczek Karolina | Godowa | 10 km | Brak | TAK |
223 | Wiethy MichaĹ | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
224 | WiewiĂłra Ĺukasz | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
225 | WĹodarczyk Marian | SkarĹźysko Kamienna | 10 km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
226 | Wojtasiewicz Wincenty | Tarnowiec | 10 km | Brak | NIE |
227 | Wojtasiewicz Wincenty | Tarnowiec | 10 km | Brak | TAK |
228 | Wojtasik Dariusz | RzeszĂłw | 10 km | Brak | TAK |
229 | WrĂłbel Jakub | Kolbuszowa | 10 km | Brak | TAK |
230 | Wrona Kazimierz | Mielec | 10 km | RSM Mielec | TAK |
231 | WywĹoka Paulina | JarosĹaw | 10 km | www.treningfizjoterapia.pl / AquaReh | NIE |
232 | Zdeb Justyna | SokoĹĂłw MaĹopolski | 10 km | Brak | TAK |
233 | Zderski PaweĹ | Nowa DÄba | 10 km | Brak | TAK |
234 | Zdunek MichaĹ | Frampol | 10 km | Brak | TAK |
235 | Zdunek Renata | Frampol | 10 km | Brak | TAK |
236 | ZiÄba Sabina | Ĺwilcza | 10 km | ZiÄba Team | TAK |
237 | Zuber Karolina | Kolbuszowa | 10 km | UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWA | TAK |