Zawody

Nazwa zawodów:

V Dycha Głogowska

Miejsce i termin: Głogów Młp., 2018-05-20
Organizator: Klub Sportowy „Biegunka Team” w Głogowie Małopolskim,
Miasto Głogów Małopolski,
Pływalnia „Wodnik” w Głogowie Małopolskim.
Opis zawodów: 1) Biegi odbędą się dnia 20.05.2018 r. (niedziela), drogami asfaltowymi prowadzącymi przez: Gminę Głogów Małopolski oraz tereny leśne Gminy Głogów Małopolski .
2) Start i meta: Głogów Małopolski, ul. Parkowa 15 przy Basenie Miejskim, godzina 15:00
3) Dystans – 10 km drogą o nawierzchni asfaltowej.
4) Trasa tworzy pętlę zamkniętą z wyraźnie i jednoznacznie oznaczonymi pionowo słupkami co 1 km oraz w miarę możliwości pogodowych poziomo za pomocą farby zmywalnej. Na trasie znajdują się punkt żywieniowy – woda na 5 km.
5) Bieg odbywa się przy ograniczonym ruchu. Na wszystkich kluczowych zakrętach i rozwidleniach trasa zabezpieczona będzie przez wolontariuszy.

Kontakt : Dyr. Andrzej Zwierzchowski – tel. 502 061 478

Strona WWW: http://biegunkateam.blogspot.com/
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Agazzi Roberto Rzeszów 10 km Brak TAK
2 Albrycht Katarzyna Krościenko Wyżne 10 km Brak TAK
3 Ćwiąkała Michał Zarszyn 10 km PW Podkarpackie Wilki TAK
4 Ćwikła Agnieszka Morawsko 10 km Wichura Jarosław TAK
5 Bańko Andrzej Jarosław 10 km Brak TAK
6 Banaś Łukasz Rzeszów 10 km GB Sport/BISBUD Team TAK
7 Barć Piotr Wolina 10 km Jacht Klub Nisko TAK
8 Bartnik Agnieszka Budy Łańcuckie 10 km Brak TAK
9 Bartoszewski Sławomir Rzeszów 10 km BBL TAK
10 Bąk Zbigniew Raniżów 10 km Brak TAK
11 Bednarz Barbara Kamień 10 km Brak NIE
12 Bednarz Karol Trzciana 10 km Raj-Tatr TAK
13 Bernat Wojciech Ryki 10 km biegusiem.pl TAK
14 Białek Jacek Głogów Małopolski 10 km GŁOGOVIA Głogów Małopolski TAK
15 Bielówka Roman Budy Łańcuckie 10 km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie TAK
16 Bijoś Mirosław Głogów Małopolski 10 km Brak TAK
17 Blajer Elzbieta RzeszÓw 10 km Brak NIE
18 Błoniarz Bartłomiej Rogoźnica 10 km Brak TAK
19 Bodzioch Grzegorz Gorlice 10 km Gorlicka Grupa Biegowa TAK
20 Bożek Jakub Rzeszów 10 km Brak NIE
21 Bronhard Rafał Rzeszów 10 km 21 BATALION DOWODZENIA TAK
22 Brzuszek Jerzy Nowa Dęba 10 km Brak TAK
23 Burdaś Klaudia Bratkowice 10 km Zięba Team TAK
24 Buryło Mateusz Jodłówka 10 km Perfect Runner Team/Jarosławski Biegacz NIE
25 Chlebek Tomasz Rzeszów 10 km Brak TAK
26 Chmiel Mateusz Rzeszów 10 km Brak TAK
27 ChrzĘszczyk Artur Nowy Borek 10 km Brak TAK
28 Cieślachowska Małgorzata Wysoka 10 km Brak NIE
29 Cienki Robert Mołodycz 10 km Brak TAK
30 Cyrek Jarosław Rzeszów 10 km Asseco Active Team TAK
31 Czachor Marcin Kolbuszowa 10 km Brak TAK
32 Czarnecki Kamil Skarzysko Kamienna 10 km STS Skarżysko kamienna NIE
33 Daź Waldemar Głogów Małopolski 10 km TKKF “Sokół” Głogów Małopolski TAK
34 Daniel Małgorzata Rzeszów 10 km Brak NIE
35 Dąbrowski Tomasz Rzeszów 10 km EPR TAK
36 Dec Dominik Sokołów Małopolski 10 km Brak TAK
37 Domaradzka MaŁgorzata RzeszÓw 10 km BT WAGABUNDA TAK
38 Domaradzki Grzegorz RzeszÓw 10 km BT WAGABUNDA TAK
39 Drapała Jan Kolbuszowa 10 km Krokodyle Kolbuszowa TAK
40 Drozdowski Mateusz Rzeszów 10 km Brak TAK
41 Dzierżak Arkadiusz Głogów Małopolski 10 km Brak TAK
42 Dzierżak Elżbieta Głogów Małopolski 10 km Husaria Race Team TAK
43 Fedak Grzegorz Sanok 10 km PASS* Flexibility to advance TAK
44 Filipowicz Krzysztof Kupno 10 km Brak TAK
45 Filipowicz Krzysztof Kupno 10 km Brak NIE
46 Frącz Sebastian Głogów Młp 10 km TKKF „Sokół” Głogów Małopolski NIE
47 Fura Kamil Świlcza 10 km Brak TAK
48 Gaber Piotr Styków 10 km Brak TAK
49 Gajecka Anna Glogow Malopolski 10 km Brak TAK
50 Gałek Andrzej Rudna Wielka 10 km Andrzej Team TAK
51 Garlak Jacek Głogów Mlp. 10 km essence.of.prophylaxis TAK
52 Gaweł Maria Brzeźnica 10 km Dzikie Mustangi TAK
53 GoŁĄbek Paweł Krzątka 10 km TAK
54 Gontek Maciek Głogów Małopolski 10 km Brak TAK
55 Gortat Krzysztof Rzeszów 10 km Brak TAK
56 Grela Marcin Kielnarowa 10 km Krwawe Suty TAK
57 Grygiel Jacek Nowa Dęba 10 km Brak TAK
58 Grzesik Dariusz Rudna Mała 10 km Brak TAK
59 Grzesik Joanna Rudna Mała 10 km Brak TAK
60 Gubernat Bartosz Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
61 Gut Jacek Hucisko 10 km Black Jack Team/OSP Hucisko TAK
62 Gwóźdź Andrzej Munina 10 km Wichura Jarosław TAK
63 GwÓŹdŹ Urszula Munina 10 km Wichura Jarosław TAK
64 Hnatów Tomasz Czudec 10 km Brak TAK
65 Hulbój Jan Rzeszow 10 km SP 13 TAK
66 Indyk Kamil Rzeszów 10 km Husaria Race Team TAK
67 Iskra Kamil Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
68 Iskrzycka Magdalena Rzeszów 10 km aSPAwen TAK
69 Jakubowski Daniel Zabajka 10 km Fundacja Centum Animacji Społecznej TAK
70 Jamróz Robert Jarosław 10 km Brak TAK
71 Janocha Przemysław Dobieszyn 10 km brak TAK
72 Jóźwiakowski Szymon Rzeszów 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
73 Jędruchów Maciej Nowa Wieś 10 km Brak TAK
74 Juśko Rafał Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstroBiec NIE
75 Jurkiewicz Daniel Rzeszów 10 km Brak TAK
76 Kaczor Monika Rzeszów 10 km Brak TAK
77 Karamanis Bożena Raniżów 10 km Brak TAK
78 Karamanis Malgorzata Ranizow 10 km Brak TAK
79 Karamanis-Pietras Anna Wysoka Głogowska 10 km Brak TAK
80 Karnat Dariusz Nowa DĘba 10 km Brak TAK
81 Kawalec Grzegorz Rzeszów 10 km Brak TAK
82 Kazio Alina Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
83 Kędra Agnieszka Rzeszów 10 km Brak TAK
84 Kiełtyka Zdzisława Jarosław 10 km Wichura Jarosław TAK
85 Kiper Maciej Jarosław 10 km Perfect Runner Team Jarosławski Biegacz TAK
86 Kiper Elżbieta Jarosław 10 km Jarosławski Biegacz TAK
87 Kitowska Anna Zabajka 10 km Husaria Race Team TAK
88 Kitowski Bartosz Zabajka 10 km Brak TAK
89 Kiwała Marcin Strażów 10 km Brak TAK
90 Klimek Monika Łużna 10 km Siła Moc Kiełbasa TAK
91 Kobylarz Piotr Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
92 Kochaniec Waldemar GŁogÓw MaŁopolski 10 km TKKF “Sokół” Głogów Małopolski TAK
93 Kościelny Aleksander Rzeszów 10 km Brak TAK
94 Kornaga Grzegorz Rudna Wielka 10 km Brak TAK
95 Kosińska Łucja Brzeźnica 10 km Brak TAK
96 Kowalczyk Mateusz Studzian 10 km Przeworska Grupa Biegowa TAK
97 Koza Kamil Dąbrówka 10 km Brak TAK
98 Kozieł Tadeusz Rzeszów 10 km Brak TAK
99 Kozioł Stanisław Głogów Młp. 10 km TAK
100 KrasoŃ Janusz Budy GŁogowskie 10 km RKM “SOPELEK” TAK
101 Krumplewski Witold Gorzów Wielkopolski 10 km Brak TAK
102 Książek Paweł Bratkowice 10 km Brak TAK
103 Kuliberda Marek Rzeszów 10 km Brak NIE
104 Kwiatkowski Paweł Rzeszów 10 km BisBud team TAK
105 Liszka Dariusz Łańcut 10 km Tasowanie TAK
106 Żabczyński Robert Nowa Dęba 10 km Brak NIE
107 Żebrakowski Artur Rzeszów 10 km Brak TAK
108 Żurawski MieczysŁaw Stalowa Wola 10 km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
109 Łoza Artur Zabajka 10 km Brak TAK
110 Łuszczyc Anna Rzeszów 10 km Brak TAK
111 Łuszczyc Krzysztof Rzeszów 10 km Brak TAK
112 Świętoniowska Justyna Rzeszów 10 km Spartan Race Training Group Rzeszów NIE
113 Majecki Robert Sandomierz 10 km JW3533 NIE
114 Maślanka Jacek Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
115 Marchut Kazimierz Jelna 10 km Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
116 Marszałek Ewa Rzeszów 10 km Śnieżne Trasy Banica Krzywa TAK
117 Marut Mariusz Wola Raniżowska 10 km Brak TAK
118 Materna Dawid Rzeszów 10 km Asseco Active Team TAK
119 Maziarz Artur Mielec 10 km RUN FOR FUN TAK
120 Mehdi Monika Rzeszów 10 km Pratt & Whitney Rzeszów TAK
121 Michalewicz Marcin Łańcut 10 km Tasowanie NIE
122 Mokrzycki Janusz Jarosław 10 km Wichura Jarosław TAK
123 Motyka Anna Rzeszów 10 km Be Fit Anna Motyka TAK
124 Motyka Adam Rzeszow 10 km Brak TAK
125 Mytych Wiesław Kupno 10 km Brak TAK
126 Nagaś Katarzyna Mielec 10 km RUN FOR FUN TAK
127 Natoński Grzegorz Żołynia 10 km Brak TAK
128 Nawojski Roman Pogwizdów Nowy 10 km III LO Rzeszów TAK
129 Nitkiewicz Paweł Łańcut 10 km Tasowanie TAK
130 Nobis Kinga Rzeszów 10 km Brak NIE
131 Noworól Łukasz Zabajka 10 km Brak TAK
132 Nyzio Piotr Błędowa Tyczyńska 10 km Brak TAK
133 Oczoś Jerzy Chmielnik 10 km Brak TAK
134 Oleksak Tomasz Nisko 10 km Planeta Nisko TAK
135 Orłowski Wojciech Stalowa Wola 10 km Brak TAK
136 Orzech Artur Kolbuszowa 10 km Krokodyle Kolbuszowa TAK
137 Osiński Adam Jarosław 10 km Brak TAK
138 Osnowska Joanna Mielec 10 km Brak TAK
139 Ostafiński Jerzy Munina 10 km Wichura Jarosław TAK
140 Pakuła Przemysław Rzeszów 10 km 21 BATALION DOWODZENIA TAK
141 Palczak Rafał Rzeszów 10 km Brak TAK
142 Paryniak Sylwia Korczowa 10 km Brak TAK
143 Pastuła Łukasz Kolbuszowa 10 km Brak TAK
144 Pawłowski Andrzej Tarnobrzeg 10 km TeBeG Runners Team TAK
145 Piękoś Andrzej Rzeszów 10 km PW Podkarpackie Wilki TAK
146 Pięta Bogdan Mielec 10 km RUN FOR FUN TAK
147 Piątek Piotr Zabajka 10 km Fraitag Racing Team TAK
148 Piecuch Michał Rzeszów 10 km Wojewódzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie TAK
149 Piwowar Daniel Rzeszów 10 km Pratt & Whitney Rzeszów TAK
150 Pluta Marta Brzeźnica 10 km Dzikie Mustangi TAK
151 Pluta Sebastian Brzeźnica 10 km Dzikie Mustangi TAK
152 Płocica Marek Jarosław 10 km Wichura Jarosław TAK
153 PoŁudniak Małgorzata Chmielnik 10 km —– TAK
154 Popek Magdalena Rzeszów 10 km Podkarpackie Centrum Szkoleniowe TAK
155 Popek Dawid Rzeszów 10 km Brak TAK
156 Prajzner Marta Krościenko Wyżne 10 km Brak TAK
157 Prażmowski Daniel Głowaczowa 10 km Dzikie Mustangi TAK
158 Przywara Piotr Budy Głogowskie 10 km Mtu AE Polska TAK
159 Przywara Wojciech Budy Głogowskie 10 km Brak TAK
160 Ptaszek Ewa Boguchwała 10 km Brak TAK
161 Puc Grzegorz Rzeszów 10 km Friendly Run / Podkarpackie Wilki TAK
162 Różański Bartosz Mrowla 10 km 1bsp TAK
163 Rączka Mateusz Kolbuszowa 10 km Brak TAK
164 Rożek Marcin Rzeszów 10 km WAGUM Team TAK
165 Rychlak – Bożek Monika Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
166 Rzeźnik Paweł Głogów Małopolski 10 km Brak TAK
167 Rzeźnik Katarzyna Głogów Małopolski 10 km Brak TAK
168 Rzemień Piotr Rudna Wielka 10 km Andrzej Team TAK
169 Rzemień Mateusz Rudna Wielka 10 km Andrzej Team TAK
170 Rzeszutek Andrzej Rzeszów 10 km Brak NIE
171 Sala Zbigniew Stobierna 10 km brak TAK
172 Sala Kamil Głogów Małopolski 10 km Brak TAK
173 Samolewicz Janusz Rzeszów 10 km Handlopex TAK
174 Sapko Paulina Budy Głogowskie 10 km Run4Fun TAK
175 SarzyŃski StanisŁaw ŁaŃcut 10 km Brak TAK
176 Sękowska Elżbieta Rzeszów 10 km Rzeszowski Klub Morsów “Sopelek” TAK
177 Siembida Małgorzata Ulanów 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
178 Sito Mariusz Dzikowiec 10 km B.T. WAGABUNDA TAK
179 Skoczylas Robert Rzeszów 10 km Szare Łosie TAK
180 Skoczylas Alicja Rzeszów 10 km Szare Łosie TAK
181 Skop Norbert Zabajka 10 km Brak TAK
182 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
183 Skrzypek Wojciech Jarosław 10 km Wichura Jarosław TAK
184 Słaby Małgorzata RzeszÓw 10 km TAK
185 SŁowik Stefan Tyczyn 10 km Wybiegamy w przyszłość TAK
186 SŁowik Jan Hermanowa 10 km Wybiegamy w przyszłość TAK
187 Smoleń Paweł Brzostek 10 km Brzosteckie Owieczki TAK
188 Smoleń Patryk Rzeszów 10 km BRZOSTECKIE OWIECZKI TEAM TAK
189 Smołkowicz Roert Rzeszów 10 km Szefek Team TAK
190 Sobolewski Marek Rzeszów 10 km Brak TAK
191 Sowa Dariusz Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
192 Spirała Janusz Rzeszów 10 km Sopelek TAK
193 Stec Mariusz Rzeszów 10 km Brak NIE
194 Stopa Mariusz Rzeszów 10 km Wojewódzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie TAK
195 Strzępka Krzysztof Kolbuszowa 10 km Krokodyle Kolbuszowa TAK
196 Styka Mateusz Rzeszów 10 km ROLMAT TAK
197 Sycz Zbigniew Głogów Małopolski 10 km TKKF Sokół Głogów Małopolski NIE
198 Sycz Elżbieta Głogów Małopolski 10 km EL-Żbik Moda Męska z Rycerzem Rzeszów ul.Rejtana 53 NIE
199 Sycz Elżbieta Głogów Małopolski 10 km EL-Żbik Moda Męska z Rycerzem Rzeszów Rejtana 53 NIE
200 Sycz Zbigniew Głogów Małopolski 10 km TKKF Sokół Głogów Małopolski TAK
201 Szabat Wiesław Annopol 10 km Brak TAK
202 Szafran Zygmunt Głogów Młp. 10 km Brak TAK
203 Szczęch Iwona Głogów Małopolski 10 km Brak TAK
204 SzczĄchor Ewa BiŁgoraj 10 km Brak TAK
205 Szepieniec Katarzyna Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
206 Szerer Michał Rzeszów 10 km Koliberki TAK
207 Szpunar Andrzej Rzeszów 10 km KM PSP RZESZÓW TAK
208 Szreder Sebastian Głogów Małopolski 10 km Brak TAK
209 Szymański Adam Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
210 Tabaka Marta Sokołów Młp 10 km Brak TAK
211 Tereszkiewicz Szymon Rzeszów 10 km Koń Rafał Team TAK
212 Tomaka Wojciech Nowa Wieś 10 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
213 Tomaka Agnieszka Nowa Wieś 10 km Brak TAK
214 Tracz Łukasz Jarosław 10 km www.treningfizjoterapia.pl / AquaReh NIE
215 Turza Mirosław Dachnów 10 km KRESOWIANIE TAK
216 Urban Ewa Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
217 Walania Kinga Głogów Małopolski 10 km TKKF “Sokół” Głogów Małopolski TAK
218 Walat Adrian Rzeszów 10 km WWF UR TAK
219 Walczak Diana Głogów Małopolski 10 km Brak NIE
220 Warzyński Beniamin Tarnobrzeg 10 km TVTwarz TAK
221 Wójcik Mariusz Godowa 10 km Brak TAK
222 Wieszczek Karolina Godowa 10 km Brak TAK
223 Wiethy Michał Rzeszów 10 km Brak TAK
224 Wiewióra Łukasz Rzeszów 10 km Brak TAK
225 Włodarczyk Marian Skarżysko Kamienna 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
226 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec 10 km Brak NIE
227 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec 10 km Brak TAK
228 Wojtasik Dariusz Rzeszów 10 km Brak TAK
229 Wróbel Jakub Kolbuszowa 10 km Brak TAK
230 Wrona Kazimierz Mielec 10 km RSM Mielec TAK
231 Wywłoka Paulina Jarosław 10 km www.treningfizjoterapia.pl / AquaReh NIE
232 Zdeb Justyna Sokołów Małopolski 10 km Brak TAK
233 Zderski Paweł Nowa Dęba 10 km Brak TAK
234 Zdunek Renata Frampol 10 km Brak TAK
235 Zdunek Michał Frampol 10 km Brak TAK
236 Zięba Sabina Świlcza 10 km Zięba Team TAK
237 Zuber Karolina Kolbuszowa 10 km UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWA TAK