Zawody

Dziękujemy za rejestrację do zawodów.

Nazwa zawodów:

Tropem Wilczym- Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Miejsce i termin: Ustrzyki Dolne, 2018-03-04
Organizator: Organizator:
Starostwo Powiatowe w Ustrzykach Dolnych
Kontakt: 134712511,
promocja@bieszczadzki.pl, www.bieszczadzki.pl
Dyrektor Biegu: Kinga Szewczyk

tel: 606875388

ORGANIZATOR I KOORDYNATOR AKCJI OGÓLNOPOLSKIEJ:
Fundacja Wolność i Demokracja
Al. Ujazdowskie 37 lok. 2
00-540 Warszawa
http://tropemwilczym.pl/

Opis zawodów: – Biegi i NW odbędą się 4 marca 2018r. w Równi k/ Ustrzyk Dolnych
– Dystans dla biegaczy wynosi 8.0 km lub 1963 m
– Dystans Nordic Walking – 5.0 km
– Start biegów na 8.0 km i 1963 m oraz NW godz. 12:00 – boisko szkolne przy Bieszczadzkim Zespole Szkół Zawodowych, ul. Przemysłowa 15, Ustrzyki Dolne
– Trasy będą zlokalizowane głównie w miejscowości Równia k/ Ustrzyk.
– Nawierzchnia asfaltowa na całej długości wszystkich biegów i marszu NW.
– Wszystkie trasy będą oznakowane i zabezpieczone.
– Mapa i wskazówki dojazdu znajdują się na stronie Powiatu Bieszczadzkiego www.bieszczadzki.pl

START BEZPŁATNY. Limit 220 zawodników.

Strona WWW: http://www.bieszczadzki.pl
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Armaciński Filip Ustrzyki Dolne BIEG 8km Wojak team*** NIE
2 Armaciński Patrick Ustrzyki Dolne BIEG 8km KP PSP ustrzyki dolne NIE
3 Augustyn Klara Ustrzyki Dolne Nordic Walking 5km UKS Krzemień / Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach Dolnych NIE
4 Barud Krystian Stuposiany BIEG 8km PSG Ustrzyki Górne NIE
5 Bator Alicja Ustrzyki Dolne BIEG 1963m UKS Krzemień / Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach Dolnych NIE
6 Bazylak Artur Ustrzyki Dolne BIEG 8km KP PSP Ustrzyki Dolne NIE
7 Bernat Tomasz Ustjanowa Górna BIEG 8km Brak NIE
8 Bernat Michał Ustjanowa Górna BIEG 1963m Brak NIE
9 Bihun Jacek Ustrzyki Dolne BIEG 8km UKS Czarna NIE
10 Blajer Elżbieta Rzeszów BIEG 8km Brak NIE
11 Błyskal Sławomir Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
12 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne BIEG 8km MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
13 Bodniak Tomasz Ustrzyki Dolne BIEG 8km Brak NIE
14 Bojko Paweł Czarna Górna BIEG 1963m UKS Czarna NIE
15 Bończak Filip Olszanica BIEG 1963m Spichlerz NIE
16 Borys Rafał Ustrzyki Dolne BIEG 1963m WOT NIE
17 Brukało Mariusz Ustjanowa Górna BIEG 8km Brak NIE
18 Bubeła Jakub Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
19 Budzyk Agnieszka Dźwiniacz BIEG 8km Brak NIE
20 Budzyk Amelia Dźwiniacz BIEG 1963m Brak NIE
21 Buśko Maciej Ustrzyki Dolne BIEG 8km MKS Halicz Ustrzyki Dolne / ZSL Ustrzyki Dolne NIE
22 Burzyński Paweł Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
23 Buszewycki Grzegorz Czarna Dolna BIEG 1963m Brak NIE
24 Buszewycki Jan Czarna Dolna BIEG 1963m Brak NIE
25 Chlebiński Maciej Rzeszów BIEG 8km Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
26 Chmiel Kacper Ustrzyki Dolne BIEG 1963m LO im.Józefa Piłsudskiego Ustrzyki Dolne NIE
27 Chrapkiewicz Olivia Ustrzyki Dolne Nordic Walking 5km UKS Krzemień / Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach Dolnych NIE
28 Cichaczewski Bartłomiej Czarna Górna BIEG 1963m UKS Czarna NIE
29 Cichaczewski Łukasz Czarna BIEG 1963m UKS Czarna NIE
30 Ciślik-Kaszany Anna Ustrzyki Dolne BIEG 8km Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
31 Ciszek Anna Ustrzyki Dolne BIEG 1963m BZSZ NIE
32 Dębska Kinga Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
33 Dębski Gracjan Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Szkoła Podstawowa nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
34 Dębski Mirosław Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
35 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne BIEG 8km MKS Halicz/Ustrzycki Klub Biegacza NIE
36 Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne BIEG 8km MKS Halicz/ Ustrzycki Klub Biegacza NIE
37 Domiszewski Wojciech Ustrzyki Dolne BIEG 8km MKS Halicz/Ustrzycki Klub Biegacza NIE
38 Dorożańska Oliwia Czarna Górna BIEG 1963m UKS Czarna NIE
39 Dutka Staś Ustrzyki Dolne BIEG 1963m NSS w Ustrzykach Dolnych NIE
40 Dutka Hania Ustrzyki Dolne BIEG 1963m NSS w Ustrzykach Dolnych NIE
41 Dutka Adam Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
42 Frąckowiak Mieczysław Ustrzyki Dolne BIEG 8km Brak NIE
43 Froń Milena Polana BIEG 1963m UKS Czarna NIE
44 Froń Patryk Polana BIEG 1963m UKS Czarna NIE
45 Germanski Pawel Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Bieszczadzki Zespół Szkół Zawodowych NIE
46 Giefert Eryk Ustrzyki Dolne BIEG 8km Politechnika Rzeszowska NIE
47 Giefert Maciej Ustrzyki Dolne BIEG 8km Liceum Ogólnokształcące NIE
48 Gnot Dorota Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
49 Gnot Zofia Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
50 Grzebyk Marcelina Ustrzyki Dolne Nordic Walking 5km LO Ustrzyki Dolne NIE
51 Guzman Konrad Lipie BIEG 1963m UKS Czarna NIE
52 Handermander Agnieszka Ustrzyki Dolne BIEG 8km Brak NIE
53 Hebda Jacek Ustrzyki Dolne BIEG 1963m WOT NIE
54 Helma Seweryn Kamionka BIEG 8km Brak NIE
55 Homa Jarosław Ustrzyki Dolne BIEG 8km KP PSP ustrzyki dolne NIE
56 Jagielska Gabriela Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS Halicz/ Ustrzycki Klub Biegacza NIE
57 Jakimiec Michał Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Survival Bieszczady NIE
58 Jakubik Marcin Ustrzyki Dolne BIEG 8km PSG Krościenko NIE
59 Jakubik Michal Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Szkoła podstawowa nr 1 NIE
60 Jakubik Karolina Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
61 Jankowska Marta Ustjanowa Nordic Walking 5km Bieszczadzki klub nordic walking NIE
62 Janzer Janusz Przemyśl Nordic Walking 5km Brak NIE
63 Jasiurska Katarzyna Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS Halicz/ Ustrzycki Klub Biegacza NIE
64 Jasiurski Karol Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS Halicz/ Ustrzycki Klub Biegacza NIE
65 Jaworowska Aleksandra Jarosław BIEG 1963m ZSEiO w Jarosławiu / ZHP NIE
66 Jaworowska Maja Jarosław BIEG 1963m sp10 / ZHP NIE
67 Jaworowski Filip Jarosław BIEG 1963m sp10 / ZHP NIE
68 Juszczuk Jakub Ustrzyki Dolne BIEG 1963m SP im.Mikołaja Kopernika Ustrzyki Dolne NIE
69 Kamil Rzeszowski Czarna Dolna BIEG 1963m Liceum Ogólnokształcące w Ustrzykach Dolnych NIE
70 Kamil Rzeszowski Czarna Dolna BIEG 1963m Liceum Ogólnokształcące Ustrzyki Dolne NIE
71 Kaseja Kacper Jabłonka BIEG 8km Brak NIE
72 Kaszany Karol Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS Halicz Ustrzyki Dolne, SP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych NIE
73 Kaszany Piotr Ustrzyki Dolne BIEG 8km Bieszczadzki Klub Nordic Walking/KP PSP USTRZYKI DOLNE NIE
74 Kawalec Grzegorz Rzeszów BIEG 8km Brak NIE
75 Kąkol Zbigniew Gwoźnica Dolna BIEG 8km Water Team NIE
76 Kleingartner Marek Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
77 Kluczewski Krzysztof RÓwnia BIEG 8km Brak NIE
78 Kłodowski Dawid Ustrzyki Dolne BIEG 8km Brak NIE
79 Kobak Marcin Czarna Górna BIEG 8km Brak NIE
80 Kocik Julia Ustrzyki Dolne Nordic Walking 5km UKS Krzemień / Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach Dolnych NIE
81 Kocik Miłosz Ustrzyki Dolne Nordic Walking 5km UKS Krzemień / Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach Dolnych NIE
82 Koczera Grzegorz Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Komenda Powiatowa Policji w Ustrzykach Dolnych NIE
83 Kończewska Bozena Ustrzyki Dolne Nordic Walking 5km MKS Halicz Ustrzyki Dolne /Bieszczadzki Klub NW NIE
84 Kołodziej Beata Ustrzyki Dolne Nordic Walking 5km Brak NIE
85 Konik MikoŁaj Stefkowa Nordic Walking 5km bieszczadzki klub nordic walking NIE
86 Konik Aleksandra Stefkowa Nordic Walking 5km bieszczadzki klub nordic walking NIE
87 Konik Jacek Stefkowa Nordic Walking 5km bieszczadzki klub nordic walking NIE
88 Konik Zuzanna Olszanica Nordic Walking 5km bieszczadzki klub nordic walking NIE
89 Konik Katarzyna Ustrzyki Dolne BIEG 8km Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
90 Kosiba Ewa Ustrzyki Dolne BIEG 1963m UKS Krzemień / Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach Dolnych NIE
91 Kowalski Wojciech Ustrzyki Dolne BIEG 1963m UKS Czarna NIE
92 Kozak Szymon Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustrzykach Dolnych NIE
93 Kozak-Gładysz Anna Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Bieszczdzki Zespół Szkół Zawodowych w Ustrzykach Dolnych NIE
94 Krzączkowski Konrad Ustrzyki Dolne BIEG 8km Brak NIE
95 Kuc Arkadiusz Ustrzyki Dolne BIEG 8km MKS Halicz/ ustrzyki klub biegacza NIE
96 Kuc Paweł Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
97 Kulka Judyta Ustrzyki Dolne Nordic Walking 5km Liceum Ogólnokształcące NIE
98 Kuś Bartłomiej Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
99 Lachowska Ewa Ustrzyki Dolne Nordic Walking 5km MKS Halicz/ Ustrzycki Klub Biegacza NIE
100 Lizis Sabina Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
101 Żulińska Julia Ustrzyki Dolne Nordic Walking 5km UKS Krzemień / Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach Dolnych NIE
102 Żurek Roksana Ustrzyki Dolne BIEG 1963m BZSZ NIE
103 Łazor Kacper Czarna Górna BIEG 1963m UKS Czarna NIE
104 Łeszega Bartek Ustrzyki Dolne BIEG 1963m SPPA NIE
105 Ślusarczyk Natalia Hoszów BIEG 1963m szkoła podstawowa nr 1 Ustrzyki dolne NIE
106 Ślusarczyk Piotr Lipie BIEG 1963m UKS Czarna NIE
107 Łysyganicz Aleksandra Czarna Górna BIEG 1963m UKS Czarna NIE
108 Łysyganicz Anna Czarna Górna BIEG 1963m UKS Czarna NIE
109 Maciaszek Robert Rzeszów BIEG 8km Uniwersytet Rzeszowski NIE
110 Maciejewska Julia Ustrzyki Dolne Nordic Walking 5km UKS Krzemień / Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach Dolnych NIE
111 Majer Igor Ustrzyki Dolne BIEG 8km Wojak team*** NIE
112 Majer Kacper Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS Halicz/ Ustrzycki Klub Biegacza NIE
113 Malawski Aleksy Czarna Górna BIEG 1963m UKS Czarna NIE
114 Marcinik Janusz Rzeszów BIEG 1963m Brak NIE
115 Markowski Dawid Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
116 Matiasik Alicja Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS Halicz/ Ustrzycki Klub Biegacza NIE
117 Matiasik Karolina Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS Halicz/ Ustrzycki Klub Biegacza NIE
118 Mazur Piotr Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Komenda Powiatowa Policji w Ustrzykach Dolnych NIE
119 Mickoś Paweł Ustrzyki Dolne BIEG 8km Brak NIE
120 Miszczak Wiktoria Równia BIEG 1963m Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Ustrzykach Dolnych NIE
121 Mocur Paulina Mocur BIEG 8km Brak NIE
122 Mocur Paulina Mocur BIEG 8km Brak NIE
123 Mokrzycka Anna Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
124 Mokrzycka Anastazja Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
125 Mokrzycki Jonatan Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
126 Mokrzycki Grzegorz Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
127 Nóżka Natalia Żłobek BIEG 1963m UKS Czarna NIE
128 Niepokój Radoslaw Wrocanka Nordic Walking 5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
129 Niepokój Józef Wrocanka / Kolo Krosna BIEG 8km Brak NIE
130 Nowak Piotr Ustrzyki Dolne BIEG 8km Brak NIE
131 Oleksyk Grzegorz Ustrzyki Dolne BIEG 8km MKS Halicz/ Ustrzycki Klub Biegacza NIE
132 Oleksyk MaŁgorzata Ustrzyki Dolne Nordic Walking 5km MKS Halicz/ Ustrzycki Klub Biegacza NIE
133 Oskorip Michał Ustrzyki Dolne Nordic Walking 5km UKS Krzemień / Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach Dolnych NIE
134 Pencarski Maksymilian Ustrzyki Dolne BIEG 1963m BZSZ NIE
135 Pietruś Wiktoria Michniowiec BIEG 1963m UKS Czarna NIE
136 Pietruś Martyna Ustrzyki Dolne BIEG 1963m BZSZ NIE
137 Pietruś Damian Michniowiec BIEG 1963m UKS Czarna NIE
138 Pietrus Radosław Lipie BIEG 1963m UKS Czarna NIE
139 PŁeszka Marek Lutowiska BIEG 8km Otryt Lutowiska NIE
140 Płocica Sebastian Czarna Górna BIEG 1963m UKS Czarnaj NIE
141 Pociask Maciej Rzeszów BIEG 8km Politechnika Rzeszowska NIE
142 Prasoł Urszula Ustrzyki Dolne Nordic Walking 5km Brak NIE
143 Prasoł-Pawlak Małgorzata Ustrzyki Dolne Nordic Walking 5km Brak NIE
144 Przybyła Jacek Ustrzyki Dolne BIEG 8km Stowarzyszenie Nowoczesne Bieszczady NIE
145 Przytuła Marta Rzeszów BIEG 1963m Brak NIE
146 Pszonak Damian Bystre BIEG 1963m UKS Czarna NIE
147 Pudełko Małgorzata Ustrzyki Dolne BIEG 8km Brak NIE
148 Pukas Małgorzata Ustrzyki Dolne Nordic Walking 5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
149 Rafalski Karol Ustrzyki Dolne BIEG 1963m SP Bóbrka NIE
150 Rajchel Piotr Przysietnica BIEG 8km Brzozowski Klub Biegacza NIE
151 Rogaliński Tomasz Stefkowa BIEG 8km Brak NIE
152 Rosiek Anna Ustrzyki Dolne BIEG 8km MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
153 Rosiek Anna Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
154 Rusin Anita Czarna Górna BIEG 1963m UKS Czarna NIE
155 Rzeszowski Dariusz Czarna Dolna BIEG 1963m Brak NIE
156 Saładziak Jolanta Ustrzyki Dolne Nordic Walking 5km Brak NIE
157 Selwa Zuzanna Ustianowa Górna Nordic Walking 5km “Krzemień” Ustrzyki Dolne NIE
158 Słoboda Robert Ustrzyki Dolne BIEG 8km Politechnika Rzeszowska NIE
159 Sobański Łukasz Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Podkarpacka Szkoła Przedsiębiorczości w Sanoku NIE
160 Sobota Dariusz Ustrzyki Dolne Nordic Walking 5km Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
161 Sokołowski Kacper Ustrzyki Dolne BIEG 8km Brak NIE
162 Stanisz Jakub Ustrzyki Dolne BIEG 8km NIE
163 Stankiewicz Paweł Ustrzyki Dolne BIEG 1963m BZSZ NIE
164 Steciuk Wiktoria Czarna Górna BIEG 1963m UKS Czarna NIE
165 Styś Kamila Czarna BIEG 1963m UKS Czarna NIE
166 Styś Kamila Czarna BIEG 1963m UKS Czarna NIE
167 Szczygieł Konrad Ustrzyki Dolne BIEG 8km Brak NIE
168 Szmyd Kamil Ustrzyki Dolne BIEG 8km Miejsce na twoją reklame NIE
169 Szmyd Józef Stańkowa BIEG 1963m Brak NIE
170 Szmyd Barbara Stańkowa BIEG 1963m Brak NIE
171 Szmyd Zuzanna Stańkowa BIEG 1963m ZSP w Ropience NIE
172 Szmyd Sabastian Stańkowa BIEG 8km Brak NIE
173 Szmyd-Rygiel Sabina Stańkowa BIEG 1963m Brak NIE
174 Szymula Paula Ustjanowa Górna BIEG 8km MZSP Miejsce Piastowe NIE
175 Szyszka Oskar Ustrzyki Dolne BIEG 1963m BZSZ NIE
176 Tajak Emilia Żłobek BIEG 1963m UKS Czarna NIE
177 Tarsudis Oliwia Ustrzyki Dolne BIEG 1963m MKS Halicz/ Ustrzycki Klub Biegacza NIE
178 Tarsudis Tomasz Ustrzyki Dolne BIEG 1963m BZSZ NIE
179 Tomaszek Zbigniew Równia BIEG 8km Brak NIE
180 Tomaszek Hubert Równia BIEG 1963m MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
181 Tomaszek Wiktoria Ustrzyki Dolne BIEG 1963m BZSZ NIE
182 Tomaszewski Janusz Czarna Górna BIEG 8km Brak NIE
183 Tomków Rafał Ustrzyki Dolne BIEG 8km LO Ustrzyki Dolne NIE
184 Tomkiewicz Aleksandra Czarna Górna BIEG 1963m UKS Czarna NIE
185 Urban Ryszard Ustrzyki Dolne BIEG 1963m BZSZ NIE
186 Urban Grzegorz Ustrzyki Dolne BIEG 1963m 2 klp Bieszczady NIE
187 Uzdejczyk Kamil Ustrzyki Dolne BIEG 8km Brak NIE
188 Wacławska Natalia Ustrzyki Dolne BIEG 8km Brak NIE
189 Wacławska Natalia Ustrzyki Dolne BIEG 8km Brak NIE
190 Waleszczyński Jakub Ustrzyki Dolne Nordic Walking 5km UKS Krzemień / Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach Dolnych NIE
191 Warchoł Mateusz Stalowa Wola BIEG 8km Brak NIE
192 Wójciak Wojciech Olszanica BIEG 8km Spichlerz NIE
193 Winkler Weronika Ustrzyki Dolne BIEG 1963m BZSZ NIE
194 Wituska Maja Ustrzyki Dolne BIEG 1963m szkoła podstawowa nr2 Ustrzyki Dolne NIE
195 Woźniak Anna Bandrów Narodowy BIEG 1963m Brak NIE
196 Woźniak Sławomir Bandrów Narodowy BIEG 1963m Brak NIE
197 Woźniak Julia Bandrów Narodowy BIEG 1963m Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach Dolnych NIE
198 Woźniak Sara Bandrów Narodowy BIEG 1963m Brak NIE
199 Woźny Artur Bandrów Narodowy BIEG 1963m BZSZ NIE
200 Wronowska Aneta Ustrzyki Dolne BIEG 1963m Brak NIE
201 Wronowska Aneta Ustrzyki Dolne Nordic Walking 5km Brak NIE
202 Wronowski Daniel Ustrzyki Dolne BIEG 8km Delfiek/ Ustrzycki Klub Biegacza NIE
203 Zaława Jagoda Ustrzyki Dolne BIEG 1963m BZSZ NIE
204 Zapał Pamela Michniowiec BIEG 1963m UKS Czarna NIE
205 Zieliński Janusz Ustrzyki Dolne BIEG 1963m 2 klp Bieszczady NIE
206 Zieliński Miłosz Ustrzyki Dolne BIEG 1963m LO im.Józefa Piłsudskiego Ustrzyki Dolne NIE
207 Ziembikiewicz Anna Ustrzyki Dolne Nordic Walking 5km Liceum Ogólnokształcące w Ustrzykach Dolnych NIE