Zawody

Nazwa zawodów:

III ECO CIDRY CROSS – Dychej Na Księżej Górze – Marsz NW 5km

Miejsce i termin: Radzionków, 2018-06-09
Organizator: Stowarzyszenie „Cidry Lotajom”

Patronat:
Urząd Miasta Radzionków 41-922 Radzionków, ulica Męczenników Oświęcimia 42

Opis zawodów: Marsz NW na dystansie około 5km

Trasa przebiegać będzie częściowo ścieżkami parkowymi oraz drogą asfaltową bez atestu PZLA.

– start i meta będą znajdować się przy kąpielisku w Parku Księża Góra,
– niedopuszczalne jest skracanie trasy biegu,
– trasa jest przedstawiona na mapce sytuacyjnej
– trasa będzie oznaczona co 1 kilometr,
– trasa o zróżnicowanej konfiguracji i podłożu (nawierzchni) .

Opłatę startową należy dokonać poprzez kliknięcie przycisku „opłać start” z prawej strony nazwiska

Strona WWW: http://www.ecocross.cidrylotajom.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamiec-Trutwin Agnieszka Chorzów Marsz NW 5 km Klub Aktywnych Rodzin NIE
2 Antosiewicz Bogusława Czeladź Marsz NW 5 km #czeladzbiega TAK
3 B M Piekary Śląskie Marsz NW 5 km Brak NIE
4 Białasik Krzysztof Ptakowice Marsz NW 5 km Brak TAK
5 Białasik Anna Ptakowice Marsz NW 5 km Brak TAK
6 Bielska-Wraży Marta Piekary Śląskie Marsz NW 5 km Brak NIE
7 Bojanek Małgorzata Pustkowie Lgockie Marsz NW 5 km Stowarzyszenie “Kijomaniacy” TAK
8 Breguła Ewa Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km SieChodzi NIE
9 Czaicka Agnieszka Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km Tarnogórskie Łazęgi NIE
10 Danielewicz Weronika Bytom Marsz NW 5 km Brak TAK
11 Domin Krystyna Siemianowice Marsz NW 5 km MK Team NIE
12 Drażyk Agnieszka Ruda Śląska Marsz NW 5 km Brak TAK
13 Drozd Krystyna Bytom Marsz NW 5 km Cidry Lotajom TAK
14 Drynda Franciszek Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km SieChodzi TAK
15 Famulla Agnieszka Lisów Marsz NW 5 km LISWARTA LISÓW TAK
16 Franczewski Adrian Bytom Marsz NW 5 km SieChodzi TAK
17 Górnik Jerzy Katowice Marsz NW 5 km Katowice 49 TAK
18 Gierlotka-Buk Barbara Chorzów Marsz NW 5 km Cidry Lotajom TAK
19 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Marsz NW 5 km Tarnogórskie Łazęgi TAK
20 Grabowska Anna Bytom Marsz NW 5 km BOBRY WALKING TAK
21 Grabowska Iwona Lisów Marsz NW 5 km LISWARTA LISÓW TAK
22 Grajcar Adam Gliwice Marsz NW 5 km Brak TAK
23 Hajduk Franciszek Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km SieChodzi NIE
24 Jach Jolanta Czeladź Marsz NW 5 km #czeladzbiega TAK
25 Jajszczok Jolanta Piekary Śląskie Marsz NW 5 km Lecymy Durś NIE
26 Janoszka Irena Radzionków Marsz NW 5 km Cidry Lotajom NIE
27 Jezusek Barbara Ruda Śląska Marsz NW 5 km EKIPA NA KIJACH TAK
28 Kajca Mirosław Łaziska Górne Marsz NW 5 km ŁAZISKIE KARLUSY NIE
29 Kalisz Aneta Bytom Marsz NW 5 km Brak TAK
30 Kidawa Bożena Gliwice Marsz NW 5 km Brak TAK
31 Kidawa Marian Gliwice Marsz NW 5 km Brak TAK
32 Kiszka-Maziarczuk Berenika Chorzów Marsz NW 5 km Lecymy Durś TAK
33 Kloc Tomasz Bytom Sucha Góra Marsz NW 5 km Brak TAK
34 Kłyś Ryszard Gliwice Marsz NW 5 km Błyskawica TAK
35 Kochanek Aleksandra Gliwice Marsz NW 5 km Gliwice Sośnica Ubezpieczenia TAK
36 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Marsz NW 5 km TKKF Jastrzab TAK
37 Konik Justyna Radzionków Marsz NW 5 km Cidry Lotajom NIE
38 Korbela Katarzyna Bytom Marsz NW 5 km Brak TAK
39 Korbela Krzysztof Bytom Marsz NW 5 km Brak TAK
40 Kosmała Aneta Lisów Marsz NW 5 km LISWARTA LISÓW TAK
41 Kowalski Marek Strzebiń Marsz NW 5 km NW Lubliniec TAK
42 Kozłowska Justyna Bytom Marsz NW 5 km Brak TAK
43 Krainski Piotr Czeladz Marsz NW 5 km #czeladz biega TAK
44 Królikowski Mirosław Katowice Marsz NW 5 km Katowice TAK
45 Kreft Sylwia Bytom Marsz NW 5 km Brak TAK
46 Kubacka Monika Katowice Marsz NW 5 km Brak NIE
47 Kubica Agata Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km Tarnogórskie Łazęgi TAK
48 Kucharewicz Joanna Radzionków Marsz NW 5 km Cidry Lotajom NIE
49 Lewandowska Justyna RadzionkÓw Marsz NW 5 km Brak TAK
50 Libardi-Kłyś Sylwia Gliwice Marsz NW 5 km Błyskawica TAK
51 Żelazko Agata Piekary Śląskie Marsz NW 5 km TAK
52 Łączyk Jerzy Czeladź Marsz NW 5 km Brak TAK
53 Łączyk Barbara Czeladź Marsz NW 5 km Brak TAK
54 Machowska-Lazar Agnieszka Zabrze Marsz NW 5 km Tarnowskie Łazęgi TAK
55 Majchrzyk Natalia Gliwice Marsz NW 5 km Brak TAK
56 Malinowska Katarzyna Piekary Y Marsz NW 5 km Lecymy Durŝ TAK
57 Małka Marian Gliwice Marsz NW 5 km Brak TAK
58 Małka Irena Gliwice Marsz NW 5 km Brak TAK
59 Mansfeld Dorota Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km Siechodzi TAK
60 Marędziak Magdalena Bytom Marsz NW 5 km Cidry Lotajom TAK
61 Materny Anna Czeladź Marsz NW 5 km #czeladzbiega TAK
62 Mieczkowska Katarzyna Pińczyce Marsz NW 5 km Stowarzyszenie Kijomaniacy TAK
63 Mikuda Małgorzata Bytom Marsz NW 5 km Brak NIE
64 Mikulska Agnieszka Bytom Marsz NW 5 km Z uśmiechem przez zycie NIE
65 Nagrodzki Jan Bytom Marsz NW 5 km Brak TAK
66 Niechwiejczyk Piotr Świętochłowice Marsz NW 5 km Opel Active Team TAK
67 Niechwiejczyk Kinga Świętochłowice Marsz NW 5 km Unia Miast TAK
68 Niezgoda Jolanta Kraków Marsz NW 5 km Borsuczek TAK
69 Nowak Agnieszka Czeladź Marsz NW 5 km #czeladzbiega TAK
70 Nowicz Mariusz Księży Las Marsz NW 5 km Brak TAK
71 Noworzyn Jan Swietochłowice Marsz NW 5 km Brak NIE
72 Nowrotek Roman Cieszyn Marsz NW 5 km Unia Miast TAK
73 Ochman Katarzyna Radzionków Marsz NW 5 km Cidry Lotajom TAK
74 Ościłowicz Ewa Sosnowiec Marsz NW 5 km MOSiR Sosnowiec NIE
75 Osadnik Adam Bytom Marsz NW 5 km CiastkiTeam TAK
76 Owczarz Irena Czeladź Marsz NW 5 km #CZELADŹBIEGA TAK
77 Pędzik Iwona Kraków Marsz NW 5 km Borsuczek TAK
78 Pietrycha Jolanta Radzionków Marsz NW 5 km Brak NIE
79 Pietrzak Barbara Kraków Marsz NW 5 km Borsuczek TAK
80 Piskorz Aleksandra Bytom Marsz NW 5 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
81 Polak Katarzyna Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km SieChodzi TAK
82 Ptaś Jolanta Czeladź Marsz NW 5 km Mosir Saturn Czeladź NIE
83 Pyclik-Kargól Katarzyna Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km Się Chodzi Tarnowskie Góry TAK
84 Pyszkowska Katarzyna Bytom Marsz NW 5 km B TAK
85 Pyszkowski Paweł Bytom Marsz NW 5 km Brak TAK
86 Sadowski Tomasz Sosnowiec Marsz NW 5 km W Pogoni za Duchem TAK
87 Sala Andrzej Kojszówka Marsz NW 5 km Podbabiogórskie Nordic Walking NIE
88 Sikora Joanna Tarnowskie Gory Marsz NW 5 km SieChodzi TAK
89 Siwczyk Grażyna Piekary Śląskie Marsz NW 5 km Lecymy Durś TAK
90 Skrzyńska Aleksandra Zabrze Marsz NW 5 km Brak TAK
91 Snochowska Agata Bytom Marsz NW 5 km Szombierki Runners TAK
92 Sroka Małgorzata Twardowice Marsz NW 5 km Bobry Wolking NIE
93 Stalmach Damian Piekary Śląskie Marsz NW 5 km Lecymy durś TAK
94 Stępień Dorota Kielce Marsz NW 5 km Brak TAK
95 Szajnowska Agnieszka Gliwice Marsz NW 5 km ZDROWE KROKI ZPM 4 TAK
96 Szczepańskia Anna Bytom Marsz NW 5 km Brak TAK
97 Szendzielorz Ilona Ruda Śląska Marsz NW 5 km KRS TKKF Jastrząb NIE
98 Szeremeta Adam Ruda Śląska Marsz NW 5 km Cidry Lotajom NIE
99 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice Marsz NW 5 km Ofiary Kamieńca TAK
100 Szymura Maria Rybnik Marsz NW 5 km Brak TAK
101 Szymura Kazimierz Rybnik Marsz NW 5 km Brak TAK
102 Taisner Aleksandra Ruda Śląska Marsz NW 5 km Brak TAK
103 Taisner Tomasz Ruda Śląska Marsz NW 5 km Brak TAK
104 Taracińska Iwona Gliwice Marsz NW 5 km Brak TAK
105 Tkocz Adam Ruda Śląska Marsz NW 5 km Ekipa Na Kijach TAK
106 Tkocz Alicja Ruda Śląska Marsz NW 5 km Ekipa Na Kijach NIE
107 Tobor Beata Bytom Marsz NW 5 km Cidry Lotajom TAK
108 Tokarz Joanna Piekary Śląskie Marsz NW 5 km Lecymy Durś TAK
109 Ujejski Zbigniew Myszków Marsz NW 5 km Stowarzyszenie Kijomaniacy TAK
110 Walusz Jolanta Bytom Marsz NW 5 km Szombierki RUnners TAK
111 Warcholińska Anna Racibórz Marsz NW 5 km Easy Run Rcibórz TAK
112 Węglińska Danuta Kraków Marsz NW 5 km Borsuczek TAK
113 Wilk Grażyna Piekary Śl Marsz NW 5 km Lecymy Durś TAK
114 Włochowic Olga Piekary Śląskie Marsz NW 5 km Lecymy Durś NIE
115 Włochowicz Olga Piekary Śląskie Marsz NW 5 km Lecymy Durś TAK
116 Woźnicka Irmina Bytom Marsz NW 5 km Brak NIE
117 Wower Maria Marsz NW 5 km Brak NIE
118 Wozińska Jolanta Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km SieChodzi NIE
119 Zaczek Iwona Radzionków Marsz NW 5 km ArchiWerk.eu TAK
120 Zawadzka Lilianna Bytom Marsz NW 5 km CIDRY LOTAJOM TAK
121 Zawadzka-Kloska Marzena Bytom Marsz NW 5 km Brak TAK
122 Zawadzki Zygmunt Bytom Marsz NW 5 km Brak TAK
123 Zielińska Grażyna Dobieszowice Marsz NW 5 km Bobry Walking TAK
124 Zientek Barbara Radzionków Marsz NW 5 km Cidry lotajom NIE
125 Zydek Ewa Dobiesowice Marsz NW 5 km Bobry Walking TAK