Zawody

Nazwa zawodów:

IV Bieg ??ladami ??MNICHA? i ??ZAWIERUCHY?- Bieg g????wny 1950m

Miejsce i termin: Rytwiany, 2018-03-03
Organizator: Organizator :

?? ULKS ??GRYF? Rytwiany

?? Gminne Centrum Kultury, Sportu i Informacji Turystycznej w Rytwianach

Pan Jacek Wi?ckowski, tel. 781 058 040

Partnerzy:

-Pos??anka ne Sejm RP Anna Krupka oraz W??jt Gminy Rytwiany – patronat honorowy
– sponsor g????wny ENEA
– sponsorzy : Bank Sp????dzielczy Stasz??w, Varmil sp. z o.o., Delikatesy Centrum w Rytwianach, sklep Helena Stasz??w, Bramstal Rytwiany

Opis zawodów: Cel:
?? uczczenie pami?ci ??o??nierzy Wykl?tych
?? uczczenie pami?ci lokalnych bohater??w wykl?tych
?? popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu i wypoczynku na ??wie??ym powietrzu

Termin i miejsce:
?? 03 marca (sobota) 2018r.
?? plac przyklasztorny przy klasztorze pokamedulskim w Rytwianach
?? biuro zawod??w w namiocie (przy z??ej pogodzie w budynku przyklasztornym)- wydawanie pakiet??w startowych- czynne b?dzie od godziny 11.00 do godziny 13.30.

Dystanse:
?? 8 km (z pomiarem czasu)dystans 4 okr???e?? z okazji IV edycji biegu godzina 14.00
?? 1950 m dystans g????wny godzina 15.15

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Antosiak Konrad Rytwiany Bieg – 1950m Brak TAK
2 Bator Karol Szczeka Bieg – 1950m ZS im.Stanis??awa Staszica w Staszowie TAK
3 Bednarski Roman Lubliniec Bieg – 1950m JW 4101 TAK
4 Bednarski Roman Lubliniec Bieg – 1950m JW 4101

5 B??aut Monika Ko??skie Bieg – 1950m Szkolny Klub Biegacza “MARATON TEAM” Ko??skie TAK
6 Boczek Daria W??och??w Bieg – 1950m II LO im. Marii Sk??odowskiej-Curie

7 Broczkowski ?ukasz Rytwiany Bieg – 1950m Brak TAK
8 Brzozowicz Mariusz Ko??skie Bieg – 1950m Szkolny Klub Biegacza “MARATON TEAM” TAK
9 Bugalski Przemys??aw Rytwiany Bieg – 1950m Brak TAK
10 Chyb Patrycja Ko??skie Bieg – 1950m Szkolny Klub Biegacza ,,MARATON TEAM” Ko??skie

11 Cicho?? Kamil Stasz??w Bieg – 1950m LO Staszow

12 Ciechanowska Agata Ko??skie Bieg – 1950m II LO Ko??skie TAK
13 Czegus Micha?? Po??aniec Bieg – 1950m Running Po??aniec/Szko??a Podstawowa im.T.Ko??ciuszki w Po??a??cu TAK
14 D?bowska Maja Ko??skie Bieg – 1950m Szkolny Klub Biegacza ,,MARATON TEAM? Ko??skie TAK
15 Dorosi??ska Natalia Rytwiany Bieg – 1950m Szko??a Podstawowa w Rywianach im.Jana Paw??a II TAK
16 Duda Michalina Ko??skie Bieg – 1950m Szkolny Klub Biegacza ??MARATON TEAM?

17 Gajdowska Agnieszka Rytwiany Bieg – 1950m Brak TAK
18 Gil Aleksandra Ko??skie Bieg – 1950m Szkolny klub biegacza Maraton Team

19 G???ba??a Anna Fa??k??w Bieg – 1950m Szkolny Klub Biegacza ‘MARATON TEAM’ Ko??skie TAK
20 Golonka Julia Rytwiany Bieg – 1950m Zesp???? Szk???? Ekonomicznych Stasz??w TAK
21 Gwizdowska Dorota Rytwiany Bieg – 1950m brak TAK
22 Gwizdowski Jerzy Rytwiany Bieg – 1950m nie TAK
23 Gwizdowski Igor Rytwiany Bieg – 1950m Zesp???? Szk???? Og??lnokszta??c?cych w Rytwianach TAK
24 Jakubowska Wiktoria Ko??skie Bieg – 1950m Szkolny Klub Biegacza maraton Team

25 Jastrz?b Piotr Rytwiany Bieg – 1950m Brak TAK
26 Jastrz?b Pawe?? Niedzia??ki Bieg – 1950m Brak TAK
27 Karasi??ska Katarzyna Ko??skie Bieg – 1950m Szkolny Klub Biegacza Maraton Team Ko??skie TAK
28 Karkut Bogdan Komor??w Bieg – 1950m UKS Tiki Taka Kolbuszowa

29 Karolina Zuber Kolbuszowa Bieg – 1950m UKS Tiki Taka Kolbuszowa

30 Kuleta Julia Konskie Bieg – 1950m szkolny klub biegacza maraton team

31 Kwiatkowski Arkadiusz Szczeka Bieg – 1950m ULKS Gryf Rytwiany TAK
32 Legiecka Kamila Stasz??w Bieg – 1950m LZS SiGMA OSiR Stasz??w

33 Linowska Milena Rytwiany Bieg – 1950m Politechnika Krakowska TAK
34 ??cki Szymon Rytwiany Bieg – 1950m Szko??a Podstawowa Rytwiany TAK
35 Michalska Julia Ko??skie Bieg – 1950m Szkolny Klub Biegacza “MARATON TEAM” Ko??skie

36 Michalska Julia Ko??skie Bieg – 1950m Szkolny Klub Biegacza “MARATON TEAM” Ko??skie

37 Miody??ski Damian Rytwiany Bieg – 1950m ULKS ,,GRYF” Rytwiany TAK
38 Muska??a Weronika Czermno Bieg – 1950m Szkolny Klub Biegacza ‘MARATON TEAM ‘ Ko??skie TAK
39 Niekurzak Mateusz Rytwiany Bieg – 1950m ZSO im. Jana Paw??a 2 w Rytwianach

40 Olszyna Martyna Bok??w 15 Bieg – 1950m II LO im.Marii Sk??odowskiej Curie Ko??skie

41 Pa??ka Artur Koniem??oty Bieg – 1950m Brak TAK
42 Pec Kacper Szczeka Bieg – 1950m ZS Polaniec TAK
43 Pilarska Wiktoria Ko??skie Bieg – 1950m Szkolny klub biegacza maraton team II LO Ko??skie TAK
44 P??aza Mateusz Szczeka Bieg – 1950m Zs Po??aniec TAK
45 Rajca Grzegorz Sich??w Ma??y Bieg – 1950m Brak TAK
46 Rajpold Arkadiusz Trz?s??wka Bieg – 1950m UKS Tiki Taka Kolbuszowa

47 Sad??ocha Aleksandra Rytwiany Bieg – 1950m ZSO Rytwiany TAK
48 Sad??ocha Monika Rytwiany Bieg – 1950m Brak TAK
49 Skiba Anna Rytwiany Bieg – 1950m Brak TAK
50 Smag??owski Czes??aw Stasz??w Bieg – 1950m PTTK Stasz??w

51 Stolarczyk Karolina Ko??skie Bieg – 1950m szkolny klub biegacza maraton team ko??skie

52 W??jcicki Jakub Rytwiany Bieg – 1950m Gryf Rytwiany

53 W?grzyn Monika Wide??ka Bieg – 1950m UKS Tiki Taka Kolbuszowa

54 Wi?ckowski Jacek Rytwiany Bieg – 1950m ULKS GRYF RYTWIANY TAK
55 Wilczy??ska Kinga Smyk??w Bieg – 1950m 2 LO Ko??skie TAK
56 Wychowa??ek Aleksandra Ko??skie Bieg – 1950m Szko??a: II LO im. Marii Sk??odowskiej-Curie w Ko??skich

57 Zdral Marek Ruda Bieg – 1950m OSP Ruda TAK
58 Zmieniecka Aleksandra Ko??skie Bieg – 1950m Szkolny klub biegacza maraton team

59 Zygmunt Aleksandra Ko??skie Bieg – 1950m Szkolny Klub Biegacza ??MARATON TEAM? Ko??skie TAK