Zawody

Nazwa zawodów:

WIOSENNE ZMAGANIA w lasowiackim stylu DLA DOROSŁYCH

Miejsce i termin: Kolbuszowa, 2018-04-22
Organizator: Stowarzyszenie Sportowe Kolbuszowski Klub Nordic Walking

kontakt: Aneta Cetnarska 531581249
nwkolbuszowa@gmail.com

Opis zawodów: Nordic Walking 10 km
5 km

TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH

Trasa będzie przebiegała ścieżkami lasu przy Stadionie i małym odcinkiem ulicy Piaskowej.
Start i Meta na stadionie sportowym.
Na trasie będą umieszczone :
– punkt pomocy medycznej (okolice startu – mety)
– punkty odświeżania i odżywiania – start/meta. Punkt odżywiania będzie zaopatrzony w wodę. Plan trasy z zaznaczonym punktem pomocy medycznej oraz punktami odświeżania znajduje się w biurze zawodów. Trasa przebiega po ścieżkach leśnych, piaskowych i drodze polnej.

Opłata startowa do 15.04.2018r 20zł

Do opłaty startowej w tytule przelewu należy dopisać „imię i nazwisko, rok urodzenia, miejscowość, 22.04.2018 NW Kolbuszowa.

– Dane do wpłaty:
STOWARZYSZENIE SPORTOWE
Kolbuszowski Klub Nordic Walking
ul. Wolska 2, 36-100 Kolbuszowa

Nr konta: PBS oddział w Mielcu 24 8642 1168 2016 6811 3667 0001

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bańka Andrzej Kolbuszowa NW 5km (2 pętle) Kolbuszowski Klub Nordic Walking NIE
2 Baran Alina RzeszÓw NW 5km (2 pętle) KlubSportu.pl TAK
3 Baran Marek RzeszÓw NW 10km (4 pętle) KlubSportu.pl TAK
4 Bilik Wojciech Krosno NW 10km (4 pętle) Samotni Wędrowcy TAK
5 Bogacz Grzegorz Kolbuszowa NW 5km (2 pętle) Brak TAK
6 Boniewicz Jadwiga KozŁÓw NW 5km (2 pętle) ACTIVE TEAM TAK
7 Borowiec Wilk Agnieszka Huta Komorowska 333 NW 5km (2 pętle) nie zrzeszona TAK
8 Bryl Janina Lubaczów NW 5km (2 pętle) Brak TAK
9 Brzęczka Mirosław Tarnobrzeg NW 5km (2 pętle) SPORTprint.PL TEAM NIE
10 Brzęczka Iga Tarnobrzeg NW 5km (2 pętle) SPORTprint.PL TEAM NIE
11 Brzęczka Julia Tarnobrzeg NW 5km (2 pętle) SPORTprint.PL TEAM NIE
12 Brzęczka Aleksandra Tarnobrzeg NW 5km (2 pętle) SPORTprint.PL TEAM NIE
13 Cetnarski Jakub KozŁÓw NW 5km (2 pętle) ACTIVE TEAM TAK
14 Chmiel Beata Bilcza NW 10km (4 pętle) Nordic Scyzoryki NIE
15 Czachor Katarzyna Tarnobrzeg NW 5km (2 pętle) Brak TAK
16 Czachor Elżbieta Kolbuszowa NW 5km (2 pętle) Kolbuszowski Klub Nordic Walking TAK
17 Czarnek Anna Rzeszów NW 5km (2 pętle) klubSportu.pl TAK
18 Dolczak Krystyna . NW 5km (2 pętle) Brak TAK
19 Dorociak Dorota Kaliszany NW 5km (2 pętle) Wędrujące Orliki TAK
20 Drapała Jan Kolbuszowa NW 5km (2 pętle) Krokodyle Kolbuszowa TAK
21 Draus Czesława Rzeszów NW 5km (2 pętle) KlubSportu.pl TAK
22 Dubij Maria KozŁÓw NW 5km (2 pętle) ACTIVE TEAM TAK
23 Dul Maria KozŁÓw NW 5km (2 pętle) ACTIVE TEAM TAK
24 Dypa Barbara Kolbuszowa NW 5km (2 pętle) Kolbuszowski Klub Nordic Walking TAK
25 Ferfecki Paweł Ropczyce NW 10km (4 pętle) Brak TAK
26 Franuszkiewicz Ewa Huta Komorowska NW 5km (2 pętle) nie zrzeszona TAK
27 Fryc Jan Kolbuszowa NW 5km (2 pętle) Brak TAK
28 Furman Marian Biecz NW 5km (2 pętle) Brak TAK
29 Gierlasińska Magda Żeglce NW 5km (2 pętle) NWG PRZYSZŁOŚĆ NIE
30 Gierlasiński Krzysztof Krosno NW 10km (4 pętle) NWG PRZYSZŁOŚĆ TAK
31 Gul Bogacz Jolanta Kolbuszowa NW 5km (2 pętle) Kolbuszowski Klub Nordic Walking NIE
32 Guzowski Maciej Leżajsk NW 10km (4 pętle) – kateg. niepełnosprawni Klub NW “Włóczykije” TAK
33 Gwóźdź Andrzej Munina NW 10km (4 pętle) Wichura Jarosław TAK
34 GwÓŹdŹ Urszula Munina NW 10km (4 pętle) Wichura Jarosław TAK
35 Hajdon Justyna KozŁÓw NW 5km (2 pętle) ACTIVE TEAM TAK
36 Hajdon Paulina KozŁÓw NW 5km (2 pętle) ACTIVE TEAM TAK
37 Hanus Joanna Krosno NW 5km (2 pętle) – kateg. niepełnosprawni Brak TAK
38 Hanus Teresa Krosno NW 5km (2 pętle) – kateg. niepełnosprawni Brak TAK
39 Janczyk Ryszard Nowa Dęba NW 5km (2 pętle) Brak TAK
40 Janczyk Barbara Nowa Dęba NW 5km (2 pętle) NW TEAM NOWA DĘBA TAK
41 Janocha Robert Krosno NW 10km (4 pętle) MUKS Podkarpacie Jedlicze TAK
42 Janusz Monika Kolbuszowa NW 5km (2 pętle) KKNW TAK
43 Jarosz Anna Leżajsk NW 10km (4 pętle) Klub NW “Włóczykije” TAK
44 Jednac Artur Leżajsk NW 5km (2 pętle) Klub NW “Włóczykije” TAK
45 Justyniarska Anna Sandomierz NW 5km (2 pętle) Drużyna Wójta TAK
46 KaproŃ Jan Nowa Dęba NW 5km (2 pętle) NW TEAM NOWA DĘBA TAK
47 Kędziora Monika Rożki NW 5km (2 pętle) Drużyna Wójta TAK
48 Kędziora Rafał Rożki NW 5km (2 pętle) Drużyna Wójta TAK
49 Kołodziej Zofia Leżajsk NW 5km (2 pętle) Klub NW “Włóczykije” TAK
50 Koziara Renata . NW 5km (2 pętle) Brak TAK
51 Królikowska Karolina Rzeszów NW 5km (2 pętle) – kateg. niepełnosprawni DĘBICKIE GEPARDY TAK
52 Krudysz-Starzec Jadwiga Kolbuszowa NW 5km (2 pętle) KKNW NIE
53 Krzanowska Małgorzata Węglówka NW 10km (4 pętle) Samotni Wędrowcy TAK
54 Krzanowski Bartek Węglówka NW 10km (4 pętle) Samotni Wędrowcy TAK
55 Kubiszyn Małgorzata Lubaczów NW 10km (4 pętle) Brak TAK
56 Kubiszyn Tadeusz Lubaczów NW 10km (4 pętle) Brak NIE
57 Kubiszyn Wiesława Lubaczów NW 10km (4 pętle) Brak TAK
58 Kubiszyn Mirosław Lubaczów NW 10km (4 pętle) Brak TAK
59 Kukliński Arkadiusz Zbylitowska Góra NW 5km (2 pętle) Brak TAK
60 Kuźma Elżbieta Leżajsk NW 10km (4 pętle) Klub NW “Włóczykije” TAK
61 Kusaj Tomasz Dębica NW 10km (4 pętle) OSP ZAWADA NIE
62 Kusaj Jakub Dębica NW 10km (4 pętle) OSP ZAWADA NIE
63 Lasocińska Ewa Leżajsk NW 5km (2 pętle) Klub NW “Włóczykije” TAK
64 Latuszek Małgorzata Leżajsk NW 10km (4 pętle) Klub NW “Włóczykije” TAK
65 Latuszek Bogdan Leżajsk NW 10km (4 pętle) Klub NW “Włóczykije” TAK
66 Lenart Elżbieta Kolbuszowa Górna NW 5km (2 pętle) KKNW Kolbuszowa TAK
67 Lipa Bernadeta KozŁÓw NW 5km (2 pętle) ACTIVE TEAM TAK
68 Lisicka Katarzyna Sandomierz NW 5km (2 pętle) Drużyna Wójta TAK
69 Lorenc – Topolewicz Teresa Rzeszów NW 5km (2 pętle) TAK
70 Żukowicz Bartłomiej Rzeszów NW 5km (2 pętle) klubsportu.pl TAK
71 Łabudzińska Majka Sandomierz NW 5km (2 pętle) Drużyna Wójta TAK
72 Łach Dariusz Rzeszów NW 5km (2 pętle) DĘBICKIE GEPARDY TAK
73 Świeboda Krystyna Długie NW 5km (2 pętle) Brak NIE
74 świrszcz Tomasz Świdnik NW 5km (2 pętle) Brak TAK
75 Małodobry Wioletta Kolbuszowa NW 5km (2 pętle) KKNW TAK
76 Małodobry Andrzej Kolbuszowa NW 5km (2 pętle) KKNW TAK
77 Marek Monika Nowa DĘba NW 5km (2 pętle) – kateg. niepełnosprawni NW NOWA BĘBA TAK
78 MargaŃska StanisŁawa Kolbuszowa NW 5km (2 pętle) KKNW NIE
79 Marzec Adam . NW 5km (2 pętle) Brak TAK
80 Mielniczek Kazimierz Budy Głogowskie NW 5km (2 pętle) TAK
81 Moczarski Mirosław Leżajsk NW 10km (4 pętle) Klub NW „Włóczykije” TAK
82 Modras Katarzyna Święcica NW 10km (4 pętle) Drużyna Wójta NIE
83 Motyka Marianna KozŁÓw NW 5km (2 pętle) ACTIVE TEAM TAK
84 Muskus Kazimierz Leżajsk NW 5km (2 pętle) Klub NW “Włóczykije” TAK
85 Nauka Agnieszka . NW 5km (2 pętle) Brak TAK
86 Niemczyk Bogusław Leżajsk NW 10km (4 pętle) Klub NW “Włóczykije” TAK
87 Niepokój Radoslaw Wrocanka NW 10km (4 pętle) Bieszczadzki Klub Nordic Walking TAK
88 Niesyn Adam Gorzyce NW 10km (4 pętle) Farrlek GO NIE
89 Oleksak Marek JagieŁŁa NW 5km (2 pętle) WYDRY GALICJA TAK
90 Oleś-Ferfecka Edyta Ropczyce NW 10km (4 pętle) Brak TAK
91 Olenderek Zygmunt Tarnobrzeg NW 10km (4 pętle) UKS Siedleszczany NIE
92 Olszowy Danuta Kolbusxows NW 5km (2 pętle) KKNW TAK
93 Opalińska Maria Kolbuszowa NW 5km (2 pętle) – kateg. niepełnosprawni Brak TAK
94 Orzech Artur Kolbuszowa NW 5km (2 pętle) Krokodyle Kolbuszowa TAK
95 Orzechowski Grzegorz Kolbuszowa NW 5km (2 pętle) – kateg. niepełnosprawni KKNW TAK
96 Pabijańczyk Agnieszka . NW 5km (2 pętle) Brak TAK
97 Pasieka Agnieszka Ustrobna NW 5km (2 pętle) Nordzik NIE
98 Pasierb Marek Rzeszow NW 10km (4 pętle) N /Z TAK
99 Pawlina Halina Kolbuszowa Górna 101 A NW 5km (2 pętle) Kolbuszowa TAK
100 Podubny Krystyna Leżajsk NW 5km (2 pętle) KLub NW “Włóczykije” TAK
101 Pokrywka Bożena Leżajsk NW 10km (4 pętle) Klub NW “Włóczykije” TAK
102 Praduń Michał Lublin NW 5km (2 pętle) – kateg. niepełnosprawni Brak TAK
103 Prokopiec Bronisława . NW 5km (2 pętle) Brak TAK
104 Przewłocki Tomasz Obrazów NW 10km (4 pętle) Drużyna Wójta TAK
105 Pytlak Urszula Kol NW 5km (2 pętle) KKNW KOLBUSZOWA TAK
106 Pytlak Adam Kolbuszowa NW 10km (4 pętle) KKNW KOLBUSZOWA TAK
107 Rębisz Grażyna Kolbuszowa NW 5km (2 pętle) KKNW TAK
108 Rędziniak Marzena Rzeszow NW 5km (2 pętle) klubsportu.pl TAK
109 Rędziniak Rafał Rzeszów NW 5km (2 pętle) klubsportu.pl TAK
110 Rejman Dorota Tarnobrzeg NW 5km (2 pętle) Brak TAK
111 Romaniuk Grzegorz . NW 5km (2 pętle) Brak TAK
112 Rykała Irena Krowica Hołodowska NW 10km (4 pętle) Brak TAK
113 Rykała Janina Lubaczów NW 5km (2 pętle) Brak NIE
114 Rzucidło Jan Rzeszów NW 5km (2 pętle) nz NIE
115 Simko Ludmiła Leżajsk NW 10km (4 pętle) Klub NW “Włóczykije” TAK
116 Simko Zbigniew Leżajsk NW 10km (4 pętle) Klub NW “Włóczykije” TAK
117 Sitko Małgorzata Kolbuszowa NW 5km (2 pętle) Brak TAK
118 Skwirut Jerzy Rymanów NW 10km (4 pętle) Sokół Rymanów NIE
119 Sobczyk Rafał Rzeszów NW 5km (2 pętle) KlubSportu.pl TAK
120 Socha Krystyna . NW 5km (2 pętle) . TAK
121 Sokołowska Kamila Rymanów Zdrój NW 5km (2 pętle) TG Sokół Rymanów TAK
122 Sokołowski Marek Rymanów-Zdrój NW 5km (2 pętle) PTG “Sokół” Rymanów TAK
123 Starzec Maksymilian Kolbuszowa NW 5km (2 pętle) KKNW TAK
124 Stępak Piotr Zbylitowska Góra NW 5km (2 pętle) ZG Rejon NW Winning Team TAK
125 Szczerba BogusŁawa KozŁÓw NW 5km (2 pętle) ACTIVE TEAM TAK
126 Szemberska Małgorzata Rzeszów NW 5km (2 pętle) KlubSportu.pl TAK
127 Szemberski Paweł Rzeszów NW 5km (2 pętle) KlubSportu.pl TAK
128 Szempruch Patryk Nowa Wieś NW 5km (2 pętle) n/z NIE
129 Szlachetka GraŻyna Kolbuszowa NW 5km (2 pętle) KKNW TAK
130 Szukała Agnieszka . NW 5km (2 pętle) Brak TAK
131 Szukała Rafał . NW 10km (4 pętle) Brak TAK
132 Topór Małgorzata Gorlice NW 5km (2 pętle) Brak TAK
133 Topolewicz Grzegorz Rzeszów NW 5km (2 pętle) TAK
134 Trętowicz Beata Kolbuszowa NW 5km (2 pętle) KKNW TAK
135 Trętowicz Aleksandra Kolbuszowa NW 5km (2 pętle) KKNW TAK
136 Trojan Elżbieta Leżajsk NW 10km (4 pętle) Klub NW “Włóczykije” TAK
137 Trzonek Andrzej Zapalow NW 10km (4 pętle) Brak NIE
138 Trzonek Andrzej Zapalow NW 10km (4 pętle) Brak NIE
139 Tworek Krzysztof Obrazów NW 10km (4 pętle) Drużyna Wójta TAK
140 Tylutki Agnieszka Tarnobrzeg NW 10km (4 pętle) UKS Siedleszczany Nordic Walking TAK
141 Urbańska Małgorzata Rudna Wielka NW 5km (2 pętle) Brak TAK
142 Urban Irena Leżajsk NW 5km (2 pętle) Klub NW “Włóczykije” TAK
143 Urban Robert Kolbuszowa NW 10km (4 pętle) Brak TAK
144 Urban Anna Kolbuszowa NW 5km (2 pętle) n/z TAK
145 Urban Iwona Kolbuszowa NW 5km (2 pętle) Brak TAK
146 Węglarz Elżbieta Leżajsk NW 5km (2 pętle) Klub NW “Włóczykije” TAK
147 Wiatrowska Marianna Kaliszany NW 5km (2 pętle) Wędrujące Orliki TAK
148 Wiatrowski Zdzisław Kaliszany NW 5km (2 pętle) Wędrujące Orliki TAK
149 Wiącek Bożena Kolbuszowa NW 5km (2 pętle) KKNW TAK
150 Wilk-Noga Krystyna . NW 5km (2 pętle) Brak TAK
151 Wiśniewska Tamara Sandomierz NW 10km (4 pętle) uks siedleszczany NIE
152 Wiśniewski Jacek Sandomierz NW 10km (4 pętle) uks siedleszczany NIE
153 Włodarczyk Wojciech Leżajsk NW 5km (2 pętle) Klub NW “Włóczykije” TAK
154 Wojdon Grażyna Rzeszów NW 5km (2 pętle) KlubSportu.pl TAK
155 Wojtala Małgorzata Rzeszów NW 5km (2 pętle) klubsportu.pl TAK
156 Wróbel Halina Kolbuszowa NW 5km (2 pętle) Kolbuszowski Klub Nordic Walking TAK
157 Wrzesień Małgorzata Sandomierz NW 5km (2 pętle) Drużyna Wójta TAK
158 Zając Monika Rzeszów NW 5km (2 pętle) KlubSportu.pl / MaKrolŁuKlaKaMo NIE