Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg Niezłomnych- 10km

Miejsce i termin: Hyżne, 2018-09-15
Organizator: Stowarzyszenie Czarna JEDYNKA

Kontakt:

Piotr Twardowski

tel. 502339008

e-mail: bieg@czarnajedynka.com

Opis zawodów: Miejsce i termin zawodów:

Biuro Zawodów, Start i Meta:

Szkoła Podstawowa im. gen. Wł. Sikorskiego

Hyżne 615a

Opłaty startowe.

Start bezpłatny dla:

– młodzieży do 15 lat,

– mieszkańców Gminy Hyżne i Błażowa,

– uczestnicy wyścigu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach

UWAGA:

Tylko przy zapisach internetowych do 10 września 2018 r.

Po tym terminie opłata za start dla wyżej wymienionych osób 15 zł.

Opłaty startowej można dokonać przelewem z dopiskiem „Imię i nazwisko zawodnika, wpisowe 10 km”, „Imię i nazwisko zawodnika, wpisowe PÓŁMARATON” bezpośrednio ze strony timekeeper.pl lub wpłacać na konto:

Stowarzyszenie Czarna JEDYNKA

1419 5000 0120 0608 0691 060002

Strona WWW: http://www.czarnajedynka.com
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Ćwikła Agnieszka Morawsko 10km Wichura jarosław NIE
2 Bartnik Agnieszka Budy Łańcuckie 10km Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie NIE
3 Bocek Sławomir Lutoryż 10km Brak TAK
4 Borowiec Jaromir Rzeszów 10km JERRY TEAM NIE
5 Bronhard Rafał Rzeszów 10km 21 Batalion Dowodzenia TAK
6 Bukała Marcin Hyżne 10km Brak TAK
7 Bułdak Andrzej Rzeszów 10km polmot TAK
8 Burghardt Jakub Rzeszów 10km KWP RZESZÓW NIE
9 Buszta Patryk Rzeszów 10km 21 BATALION DOWODZENIA / KOMPANIA ROZPOZNAWCZA TAK
10 Chlebek Tomasz Rzeszów 10km Resovia TAK
11 Cholewa Beata Łańcut 10km Brak TAK
12 Chuchla-Pecka Małgorzata Błażowa 10km Brak TAK
13 Cyrek Jarosław Rzeszów 10km Asseco Active Team TAK
14 Dec Katarzyna Rzeszów 10km Brak TAK
15 Dymek Mateusz Rzeszów 10km Brak NIE
16 Dymek Hubert Rzeszów 10km Stal Rzeszów TAK
17 Dymek Katarzyna Rzeszów 10km Brak NIE
18 Dziopak Sławomir Hyżne 10km Brak TAK
19 Fus-Zięba Eliza Rzeszów 10km Brak NIE
20 Gancarski Marcin Lubla 10km Nowy Styl Group Running Team TAK
21 Garbacz Mateusz Rzeszów 10km Husaria Race Team TAK
22 Gawron Gabriela Nowy Borek 10km Brak TAK
23 GolaŃski Andrzej Dąbrowa 10km Bieszczadzkie Wilki TAK
24 Gwóźdź Urszula Munina 10km Wichura JAROSŁAW NIE
25 Gwóźdź Andrzej Munina 10km Wichura JAROSŁAW NIE
26 Haba Sylwia RzeszÓw 10km Brak TAK
27 Haba Oliwia Rzeszów 10km 2 Rwdh-ek Zielona Dwójka TAK
28 Hadam Ewa Dynów 10km Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
29 Hulbój Jan Rzeszów 10km SP 13 TAK
30 Jędruchów Maciej Nowa Wieś 10km Brak TAK
31 Kandefer Weronika Rzeszów 10km 2 Rwdh-ek Zielona Dwójka TAK
32 Kijowski Waldemar Milcza 10km Brak TAK
33 Kobiałka Piotr Rzeszów 10km Brak TAK
34 Konieczny Aleksandra Trzebownisko 10km 2RwDh-ek Zielona Dwójka TAK
35 Kuliberda Marek Rzeszów 10km Brak NIE
36 Kuźmik Magdalena Błażowa 10km Brak TAK
37 Kuźmik Wojciech Błażowa 10km Brak TAK
38 Kwoka Miłosz Rzeszów 10km CZARNA JEDYNKA TAK
39 Legięć Tymoteusz Grzegorzówka 10km Czarna Jedynka TAK
40 Żmuda Agnieszka Łąka 10km Brak TAK
41 Żmuda Wiktor Łąka 10km Brak TAK
42 Łabuz Paweł Rzeszów 10km PAVLO TEAM TAK
43 Ślazyk Bogusław Ustrzyki Dolne 10km Brak NIE
44 Ślęczka Beata Błażowa 10km Brak TAK
45 Ślęczka-Bober Elżbieta Błażowa 10km Brak TAK
46 Ślęzak Martyna Rzeszów 10km 2 RwDH TAK
47 Świst Stanisław Wyręby 10km OSP Wyreby TAK
48 Majnusz Michał Rzeszów 10km Brak NIE
49 Malik Aleksandra Rzeszów 10km Rzeszowski Hasacz TAK
50 Mokrzycki Janusz Jarosław 10km Wichura jarosław NIE
51 Motyka Jacek Rzeszów 10km TEKNIA TAK
52 Nobis Kinga Rzeszów 10km Brak TAK
53 Nowogrodzka Wiktoria Rzeszów 10km Zielona Dwójka TAK
54 Ostafiński Jerzy Munina 10km Wichura jarosław NIE
55 Ostrowski Łukasz HyŻne 10km Brak TAK
56 Ostrowski Kajetan Rzeszów 10km ZHP TAK
57 Pakuła Przemek Rzeszów 10km 21 BATALION DOWODZENIA TAK
58 Piecuch Michał Rzeszów 10km Wojewódzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie TAK
59 Pietruszka Paweł Rzeszów 10km TEKNIA TAK
60 Płocica Marek Jarosław 10km Wichura jarosław NIE
61 Popek Kacper Rzeszów 10km Dobrawa TAK
62 Popiołek Rafał Rzeszów 10km Husaria Race Team NIE
63 Pruc Łukasz Rzeszów 10km Brak NIE
64 Roczniak Bogdan Rzeszów 10km BM NIE
65 Rogala Tadeusz Rzeszów 10km 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy Rzeszów NIE
66 Rysz Franciszek Rzeszów 10km Czarna Jedynka TAK
67 Rzeszutek Andrzej Rzeszów 10km Andy Team TAK
68 Sęk Wiesław Pruchnik 10km Perfect Runner Team Jarosławski Biegacz NIE
69 Sienko Mateusz Blazowa 10km Brak TAK
70 Skawińska Justyna Sanok 10km Brak TAK
71 Skawiński Tomasz Sanok 10km BiOSG TAK
72 Skrzypek Wojciech Jarosław 10km Wichura jarosław NIE
73 Skuratowski Jakub Rzeszów 10km Brak TAK
74 Słaby Robert Dynów 10km Aktywny Dynów NIE
75 Słaby Robert Dynów 10km Aktywny Dynów NIE
76 Smołkowicz Robert Rzeszów 10km Szefek Team TAK
77 Snopek Sebastian Rzeszów 10km Brak TAK
78 Sobolewski Dawid Rzeszów 10km Brak TAK
79 Stańko Paweł Stuposiany 10km BiOSG TAK
80 Stec Mariusz Rzeszów 10km Brak TAK
81 Stopa Mariusz Rzeszów 10km Wojewódzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie TAK
82 Szczypek Mariusz Lubenia 10km 3PBOT TAK
83 Szydłak Dariusz Rzeszów 10km Xtr-Team NIE
84 Tomaka Agnieszka Nowa Wieś 10km Brak TAK
85 Tomaka Sławomir Błażowa Dolna 10km Brak NIE
86 Tomaszewski Maciej Widna Góra/pawłosiów 10km JGB ”Sokół” Jarosław/Resovia Rzeszów NIE
87 Trznadel Tomasz Gluchow 10km GRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ZOLWIE NIE
88 Walania Kinga Głogów Małopolski 10km TKKF “Sokół” Głogów Małopolski TAK
89 Warzecha Malwina Rzeszów 10km ZIELONA DWÓJKA TAK
90 Wójcik Sylwia Hermanowa 10km OSP KSRG HERMANOWA / Wybiegamy w Przyszłość TAK
91 Węgrzyn Monika Widełka 10km UKS Tiki Taka Kolbuszowa NIE
92 Wiater Jerzy Hermanowa 10km OSP KSRG HERMANOWA / Wybiegamy w Przyszłość TAK
93 Wojtasik Dariusz Rzeszów 10km Brak TAK
94 Zapołoch Bożena Sanok 10km Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej NIE
95 Zawadzka Agnieszka\ Głogów Małopolski (podkarpackie) 10km Klub Sportowy PRESTIGE NIE
96 Zawadzki Grzegorz Głogów Małopolski (podkarpackie) 10km Klub Sportowy PRESTIGE NIE