Zawody

Nazwa zawodów:

IX Gliwicki Bieg Uliczny 2018

Miejsce i termin: Gliwice, 2018-06-03
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy „Kometa” Gliwice
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Olimpijczyków Polskich w Gliwicach www.zsoe.gliwice.pl,
Night Runners Gliwice;
Związek Nauczycielstwa Polskiego oddział Gliwice

Współorganizatorzy:
Miejski Zakład Usług Komunalnych Gliwice.

Zawody organizowane są pod Patronatem Prezydenta Miasta Gliwice Pana Zygmunta Frankiewicza.
Patronat medialny: Dziennik Zachodni, Nowiny Gliwickie, Radio CCM, Dzisiaj w Gliwicach, TV Imperium, Gazeta Miejska;

Opis zawodów: IX Gliwicki Bieg Uliczny 2018
pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice, Pana Zygmunta Frankiewicza
Regulamin biegu 10 km kobiet i 10 km mężczyzn.
Mistrzostwa Śląska Nauczycieli i Pracowników Oświaty

II. Termin i miejsce. Trasa biegu.
1. Bieg odbędzie 03 czerwca 2018 roku.
2. Start nastąpi o godz. 09:30.z ulicy Perseusza
3. Trasa biegu będzie przebiegała z osiedla Kopernika do Radiostacji
w Gliwicach (ul. Tarnogórska) i z powrotem na osiedle Kopernika. Dokładny przebieg trasy na załączonej mapce. Start usutuowany będzie przy ul. Perseusza. Meta usytuowana będzie na terenie Areny Lekkoatletycznej przy ZSO nr 8 ul. Syriusza 30

W biegu na dystansie 10 km mogą brać udział zawodnicy, którzy do dnia:
3 czerwca 2018 roku ukończą 18 lat
Opłata startowa wynosi:
 30,00 zł – wniesiona do 30 marca 2018;
 45,00 zł – wniesiona do 27 kwietnia 2018;
 55,00 zł – wniesiona do 30 maja 2018;
 70,00 zł – wniesiona w Biurze Zawodów, w dniu imprezy (organizator nie zapewnia buffa oraz pamiątkowego medalu- odbieranego w dniu zawodów);
WIĘCEJ W REGULAMINIE

Aby dokonać opłaty startowej, kliknij przycisk „OPŁAĆ START” przy swoim zgłoszeniu na liście zawodników

ZAPISY ONLINE ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE. Zapraszamy do rejestracji w biurze zawodów!

Strona WWW: http://www.zsoe.gliwice.pl
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamski Daniel Zabrze 10km Brak TAK
2 Alker Andrzej Gliwice 10km Brak TAK
3 Alker Zbigniew Gliwice 10km Brak TAK
4 Alker Adam Gliwice 10km Brak NIE
5 Baksik Klaudia Gliwice 10km JW 3940 AGAT NIE
6 Baran Jolanta Kędzierzyn-Koźle 10km ORIAN SHOW TAK
7 Baron Katarzyna Gliwice 10km Kosmo Dental Team TAK
8 Barth Anna Gliwice 10km brak TAK
9 Bartkowska Monika Gliwice 10km Brak TAK
10 Bartosiewicz Wiktoria Gliwice 10km Zso nr 4 NIE
11 Batejko Beata Chorzów 10km BEE Team TAK
12 Batko Janusz Gliwice 10km Brak TAK
13 Bączek Grzegorz Gliwice 10km Brak TAK
14 Bączek Patrycja Gliwice 10km Step Dance TAK
15 Bednarz Anna Gliwice 10km Brak TAK
16 Beluch Witold Gliwice 10km Brak TAK
17 Bentkowski Lesław Gliwice 10km Dirty Sparrows TAK
18 Bezuszko Tomasz Gliwice 10km 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy TAK
19 Biczyski Paweł Knurów 10km PSYCHONAUCI TAK
20 Biela Łukasz Zabrze 10km Sklep Biegacza Gliwice TAK
21 Bielecki Bartosz Gliwice 10km Żona wspiera TAK
22 Bielik Paweł Katowice 10km Brak TAK
23 Bienkowski Pawel Knurów 10km Brak NIE
24 Bigos Piotr Gorzesław 10km VELUX TAK
25 Biskup Maciej Gliwice 10km Brak TAK
26 Blaszke Waldemar Gliwice 10km Night Runners Gliwice TAK
27 Blaszke Waldemar Gliwice 10km Night Runners Gliwice NIE
28 BŁaszczyk Natalia Gliwice 10km Brak NIE
29 Bobeł Krzysztof Gliwice 10km S.A.S. NIE
30 Bocheńska Agnieszka Gliwice 10km Night Runners Gliwice TAK
31 Bocheński Grzegorz Gliwice 10km Night Runners Gliwice NIE
32 Bogusz Damian Zabrze 10km NGK Ceramics Polska TAK
33 Bojdo Dorota Gliwice 10km Brak TAK
34 Borc Jacek Gliwice 10km Brak NIE
35 Borowski Piotr Gliwice 10km Opel Aktive Team NIE
36 Brodiuk Norbert Gliwice 10km Night Runners Gliwice TAK
37 Bryła Grzegorz Knurów 10km Brak TAK
38 Brzózka Patrycja Gliwice 10km Brak TAK
39 Bućko Marcin Jastrzębie-Zdrój 10km Brak TAK
40 Bubała Dawid Ruda Śląska 10km TL “Pogoń” Ruda Śląska TAK
41 Buchta Adam Katowice 10km Brak NIE
42 Buczyński Radoslaw Gliwice 10km Pacemaker NIE
43 Burzyńska Beata Katowice 10km Brak TAK
44 Cader Wojciech Chorzów 10km niezrzeszony TAK
45 Chejdys Krystian Gliwice 10km Brak TAK
46 Chibowska Natalia Gliwice 10km Piast Gliwice NIE
47 Chrobak Ania Gliwice 10km Opel Active Team TAK
48 Ciemny Wojciech Pyskowice 10km Night Runners Pyskowice TAK
49 Cieszyńska Jolanta Gliwice 10km Sekcja Biegowa Familia NIE
50 Cimała Rafał Tarnowskie Góry 10km ista biegAmy NIE
51 Cimała Beata Bieruń 10km Brak TAK
52 Ciuk Bartosz Gliwice 10km OLK TAK
53 Ciuman Piotr Gliwice 10km Brak TAK
54 Czajka Roman Gliwice 10km Brak TAK
55 Czapek Marek Gliwice 10km Brak TAK
56 Czapek Anna Gliwice 10km Brak TAK
57 Czapla Kamil Rybnik 10km INŻYNIERIA BIEGANIA TAK
58 Czarnozynski Aleksander Gliwice 10km GTT-INTERPROJEKT TAK
59 Czauderna Klaudia Gliwice 10km OCHAJORUN & FRIENDS TAK
60 Czernek Marek Gliwice 10km Biegaj z trenerami TAK
61 Czerniak Żaneta Gliwice 10km Brak NIE
62 Dadaś Janusz Gliwice 10km Night Runners Gliwice TAK
63 Dadaś Elżbieta Gliwice 10km Night Runners Gliwice TAK
64 Dargiewicz Dariusz Domaszowice 10km Velux TAK
65 Dąbrowski Mirosław Gliwice 10km Kontekst NIE
66 Dąbrowski Marcin Gliwice 10km TEAM KORNEL TAK
67 Dec Tomasz Gliwice 10km Fuchs oil team TAK
68 Dec Tomasz Gliwice 10km Fuchs oil team NIE
69 Delewska Dorota Zabrze 10km Night Runners Zabrze TAK
70 Delewska Dalia Dąbrowa Gœrnicza 10km MKS- MOS Płomień Sosnowiec/ Reebok Run Crew TAK
71 Denicki Przemysław Knurów 10km Brak TAK
72 Denkowski Wojciech Gliwice 10km TAK
73 Dobosz Mariusz Gliwice 10km GO LEASING TAK
74 Dreja Zbigniew Gliwice 10km Brak NIE
75 Drozd Grzegorz Gliwice 10km Brak TAK
76 Duda Wojciech Pilchowice 10km Brak TAK
77 Duźniak Dominik Gliwice 10km Step-Dance TAK
78 Dygoń Małgorzata Gliwice 10km Biegaj z trenerami TAK
79 Dymnicki Andrzej Gliwice 10km OchajoRun&Friends TAK
80 Dyrcz Dawid Katowice 10km Brak TAK
81 Dziemiańczuk Monika Gliwice 10km Brak TAK
82 Dziuba Beata Niemodlin 10km Wataha TAK
83 Dziubański Grzegorz Pyskowice 10km Pacemaker 45 NIE
84 Fica Celina Łubki 10km Brak TAK
85 Figiel Ewa Gliwice 10km Brak TAK
86 Figiel Hanna Gliwice 10km zaNIM TAK
87 Florecki Andrzej Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
88 Furmanek Łukasz Wilcza 10km Klub Biegacza Santandera TAK
89 Gabryś Seba Gliwice 10km Night Runners Gliwice TAK
90 Gabryś Jola Gliwice 10km Night Runners Gliwice TAK
91 Gałecki Jarosław Pyskowice 10km Brak TAK
92 Gamracy Leszek Gliwice 10km UTW Gliwice TAK
93 Garnowski Maciej Gliwice 10km Author Bicycles TAK
94 Garyga Łukasz Gliwice 10km RUNHOGS Tychy TAK
95 Gawlas Maciej Gliwice 10km Brak TAK
96 Góra Marek Tarnowskie Góry 10km Brak TAK
97 Górecki Janusz Gliwice 10km Brak TAK
98 Górecki Ryszard Gliwice 10km niezrzeszony TAK
99 Górski Michał Giebułtów 10km Giebułtów ciśnie TAK
100 Gil Czesław Kietrz 10km Eko-Okna Runners TAK
101 Głowacz Monika Zabrze 10km Strefa Byków TAK
102 Golba Kasia Mielec 10km 1second team / AZS AWF Katowice NIE
103 Gońka Monika Gliwice 10km Brak TAK
104 Gorus Anna Zabrze 10km Night Runners Zabrze TAK
105 Grabińska Ewa Świętoszowice 10km Brak TAK
106 Grabowski Krzystof Gliwice 10km Brak NIE
107 Groń Krystian Gliwice 10km Oasis Sport Team TAK
108 Grondecki Grzegorz Gliwice 10km BIEGAMY Z SERCEM.PL TAK
109 Gros Dawid Gliwice 10km Brak TAK
110 Gruba Justyna Gliwice 10km Brak NIE
111 Grudziński Radosław Zabrze 10km Brak TAK
112 Grzebiela Mateusz Gliwice 10km Brak TAK
113 Grzybowicz Łukasz Błażejowice 10km Brak TAK
114 Guła Błażej Gliwice 10km Step-Dance Run Gliwice TAK
115 Guzy Andrzej Gliwice 10km JW 3940 AGAT TAK
116 Haida Marcin ŚwiĘtochŁowice 10km Brak TAK
117 Halasz Marcin Paniówki 10km Brak TAK
118 Halman Tomasz Gliwice 10km Brak NIE
119 Hanzel Anna Gliwice 10km Brak NIE
120 Herliczka Tomasz Gliwice 10km AML-FLY TEAM TAK
121 Herliczka Renata Gliwice 10km AML-FLY TEAM TAK
122 Hładki Tadeusz Gliwice 10km FUCHS OIL TEAM TAK
123 Hołota Anna Gliwice 10km Brak TAK
124 Hołyński Tomasz Knurów 10km Sokół Knurów TAK
125 Homa Dorota Gliwice 10km Brak TAK
126 Hora Grzegorz Ruda Śląska 10km Brak TAK
127 Imiołek Arkadiusz Pilchowice 10km ED-CERT NIE
128 Iwan Anita Ziemięcice 10km Brak NIE
129 Iwanejko Izabela Kędzierzyn Kozle 10km KajTeam TAK
130 Jagielski Konrad Bytom 10km Szkoła Podstawowa nr 54 im. Wacława Kuchara w Bytomiu TAK
131 Jakubiec Łukasz Gliwice 10km Brak TAK
132 Janecki Jerzy Zabrze 10km Husaria Race Team TAK
133 Janecki Kamil Gliwice 10km Śląski Tajfun Team NIE
134 Jankowska Anna Zabrze 10km ELZAB ACTIVE TEAM NIE
135 Jankowski Michał Gliwice 10km Brak TAK
136 Janowski Piotr Gliwice 10km Brak TAK
137 Janowski Michał Gliwice 10km Brak TAK
138 Jasik Grzegorz Gliwice 10km SRTG Gliwice NIE
139 Jasik Grzegorz Gliwice 10km SRTG Gliwice NIE
140 Jaworek Jacek Zabrze 10km JBC Team TAK
141 Jaworski Kamil Gliwice 10km FUCHS OIL TEAM TAK
142 Jędros Przemysław Gliwice 10km Inżynieria Biegania Team NIE
143 Jeziorowski Patryk Przegędza 10km SAP Hybris Gliwice TAK
144 Jureko Maciej Gliwice 10km Brak TAK
145 Juszczak Grzegorz Tychy 10km Brak NIE
146 Kaczkiewicz Agnieszka Gliwice 10km Night Runners Gliwice TAK
147 Kaczkiewicz23 Damian Gliwice 10km Night Runners Gliwice NIE
148 Kaczmarczyk Roman Gliwice 10km Brak TAK
149 Kaczmarek Katarzyna Gliwice 10km SRTG Gliwice TAK
150 Kaczmarska Małgorzata Zabrze 10km #elzabactiveteam TAK
151 Kaczmarski Jacek Bytom 10km #elzabactiveteam TAK
152 Kaczmarzyk Arkadiusz Gliwice 10km Asseco Active Team TAK
153 Kaczorowski Przemysław Gliwice 10km Brak TAK
154 Kalinowska Jolanta Bielsko Biała 10km Brak NIE
155 Kalisz Aneta Bytom 10km Brak TAK
156 Kałużna Anna Gliwice 10km brak TAK
157 Kamila Gaj Kamila Knurów 10km Brak NIE
158 Kampka Aleksander Gliwice 10km Brak TAK
159 Karpina Jacek Kietrz 10km KS GRYF Kietrz TAK
160 Kasper Iwona KnurÓw 10km Brak TAK
161 Kaszubski Andrzej Zabrze 10km Brak TAK
162 Kęsik Małgorzata Gliwice 10km Brak TAK
163 Kiliarska Valentyna Donetsk 10km LKB Rudnik NIE
164 Kisielewicz Tomasz Dąbrowa Górnicza 10km Brak TAK
165 Klawender Ryszard Gliwice 10km Brak TAK
166 Klęka Bartłomiej Pyskowice 10km Brak TAK
167 Klęka Agnieszka Pyskowice 10km Brak TAK
168 Kloza Mariusz Pyskowice 10km Night Runners Pyskowice NIE
169 Kloza Iwona Pyskowice 10km Night Runners Pyskowice NIE
170 Kobus Ewelina Katowice 10km Szybkie Szłapki TAK
171 Kochanek Aleksandra Gliwice 10km Sośnica Ubezpieczenia Gliwice TAK
172 Kochanek Jarosław Gliwice 10km Sośnica Ubezpieczenia Gliwice NIE
173 Kocielska Anna Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
174 Kocyan Małgorzata Gliwice 10km Biegaj z Trenerami TAK
175 Koj Krzysztof Gliwice 10km Poradnia psychologiczno-pedagogiczna TAK
176 Kołak Alicja Gliwice 10km Brak TAK
177 Kołak Szymon Pyskowice 10km TAK
178 Kołodziejczyk Karolina Strzelce Opolskie 10km GMINA STRZELCE OPOLSKIE TAK
179 Konieczny Justyna Pyskowice 10km Brak TAK
180 Konopka Marek Szałsza 10km Brak TAK
181 Konopka Agnieszka Gliwice 10km I LO Dwujęzyczne TAK
182 Kontny Paweł Gliwice 10km Brak TAK
183 Kopińska Anna Ruda Śląska 10km Brak TAK
184 Kopinski Krzysztof Ruda Śląska 10km Brak TAK
185 Koplin Kasia Gliwice 10km Brak TAK
186 Kordalska Karolina Pyskowice 10km Piast Gliwice NIE
187 Kosiak Maciej Gliwice 10km Brak TAK
188 Kowal Katarzyna Pyskowice 10km Night runners Pyskowice TAK
189 Kowalczyk Kamila Gliwice 10km Brak TAK
190 Kowalczyk Robert Przyszowice 10km Ista biegAmy NIE
191 Kowalski Rafał Rybnik 10km CSK-PARTNER.pl NIE
192 Kozaczka WŁodzimierz Gliwice 10km BB El-Projekt Team TAK
193 Kozioł Leszek Boguszyce 10km Brak TAK
194 Kozłowski Zbigniew Kamieniec 10km Ofiary Kamieńca TAK
195 Krajewski Adam Gliwice 10km Oasis Sport Team TAK
196 Krakowczyk Adam Gliwice 10km Night Runners Gliwice NIE
197 Krawczyk Magdalena Gliwice 10km Piast Gliwice TAK
198 Król Krystyna Kędzierzyn – Koźle 10km Antonteem TAK
199 Krężołek Daniel Gliwice 10km Brak TAK
200 Kroczek Liliana Gliwice 10km Night Runners TAK
201 Kroczek Liliana Gliwice 10km Night Runners NIE
202 Krupa Joanna Gliwice 10km Oasis East TAK
203 Krzak Robert Gliwice 10km AUTHOR BICYCLES TAK
204 Krzyżanowska Aleksandra Gliwice 10km Brak TAK
205 Krzyminska Patrycja Gliwice 10km Mamy Biegamy Gliwice TAK
206 Krzywda Marek Gliwice 10km Brak TAK
207 Krzywda Marek Gliwice 10km Brak NIE
208 Krzywicki Jan Gliwice 10km Brak TAK
209 Kubera Dawid Tychy 10km Always in Motion NIE
210 Kubiaczyk Malwina Pyskowice 10km Night Runners Pyskowice TAK
211 Kubiak Celina Gliwice 10km Brak TAK
212 Kubowicz Mariusz Chorzów 10km FUCHS OIL TEAM TAK
213 Kulik Tomasz Gliwice 10km Brak TAK
214 Kulik Tomasz Gliwice 10km Brak NIE
215 Kulpińska Anna Gliwice 10km Brak TAK
216 Kumięga Joanna Mysłowice 10km Brak NIE
217 Kupczak Bernadeta Gliwice 10km Brak TAK
218 Kupiec Monika Zabrze 10km Husaria Race Team TAK
219 Kurc Iwona Kędzierzyn -Koźle 10km Brak TAK
220 Kurianowicz Wiesław Gliwice 10km Biegam Bo Lubię TAK
221 Kwaśniak Mateusz Libiąż 10km Brak TAK
222 Lach Grzegorz Kietrz 10km Blood Mantra TAK
223 Lampa Alicja Gliwice 10km Brak NIE
224 Laskowski Sebastian Gliwice 10km Kata Guruma Gliwice NIE
225 Legieżyński Krzysztof Gliwice 10km KS Judo Masters Gliwice TAK
226 Legieżyński Krzysztof Gliwice 10km KS Judo Masters Gliwice NIE
227 Legutko Piotr Gliwice 10km Politechnika Śląska, Wydział Elektryczny, KENER NIE
228 Leśniak Ewa Gliwice 10km Brak TAK
229 Leszczyński Dawid Piekary Śląskie 10km Szturm TAK
230 Leszko Tomasz Gliwice 10km Brak TAK
231 Lewandowski Grzegorz Pyskowice 10km Brak TAK
232 Lewicka Elżbieta Knurów 10km niezrzeszona TAK
233 Lipińska Anita Gliwice 10km Brak TAK
234 Liput Dawid Gliwice 10km Brak TAK
235 Lniany Beniamin Ruda Śląska 10km pobiega(l)niany TAK
236 Żeromski Stefan Gliwice 10km Brak TAK
237 Żłobicka Agnieszka Kietrz 10km Dar-bud Team TAK
238 Żołądź Piotr Gliwice 10km Brak TAK
239 Lukoszek Weronika Gliwice 10km Step-Dance NIE
240 Łatak-Skrabut Basia Gliwice 10km Mustangi Gliwice TAK
241 Łęcka-Gawron Anna Gliwice 10km Brak TAK
242 Łęcki Piotr Gliwice 10km Brak TAK
243 Łobko Adam Piekary Śląskie 10km Ślęzak Team TAK
244 Łodej PaweŁ Jasienica 10km NORDKAPP Jasienica NIE
245 Świętochowska Wioletta Knurów 10km Brak TAK
246 Maciejko Grzegorz Gliwice 10km Tytani WSB NIE
247 Macyszyn Waldemar Gliwice 10km Brak TAK
248 Maczuga Bartłomiej Gliwice 10km Mustangi Gliwice NIE
249 Magda Piotr Pyskowice 10km NightRunners Pyskowice TAK
250 Majewska Gizela Pyskowice 10km Night Runners Pyskowice TAK
251 Majgier Bartłomiej Ciochowice 10km Zimne Trole TAK
252 Majsnerowska Ewelina Gliwice 10km Biegaj z Trenerami TAK
253 Maksymiuk-Konopka Ewa Gliwice 10km Brak TAK
254 Malczewska Anna Gliwice 10km Malczusia Team/ IV LO w Gliwicach TAK
255 Maliszewski Bogusław Gliwice 10km Brak TAK
256 Maliszewski Jakub Gliwice 10km Napędzani procentem TAK
257 Maślanka Ireneusz Gliwice 10km Night Runners Gliwice TAK
258 Małota Marzena Zabrze 10km Brak NIE
259 Marek Robert Gliwice 10km Brak TAK
260 Marek Franciszek Katowice 10km ENERGOPROJEKT-KATOWICE TAK
261 Markiewicz Martyna Gliwice 10km Brak TAK
262 Markowska Sylwia Gliwice 10km Brak TAK
263 Markowski Kamil Gliwice 10km Brak TAK
264 Marut Kaśka Gliwice 10km Night Runners Gliwice NIE
265 Marut Kaśka Gliwice 10km Night Runners Gliwice NIE
266 Maryks Monika Gliwice 10km Brak NIE
267 Maryks Monika Gliwice 10km Brak NIE
268 Maryks Monika Gliwice 10km Brak NIE
269 Maryniak Wojciech Gliwice 10km Brak TAK
270 Masny MichaŁ Rydułtowy 10km Brak TAK
271 Materla Marek Ciochowice 10km A3D Toszek NIE
272 Matusiak Paweł Gliwice 10km Brak TAK
273 Matuszewska Monika Gliwice 10km Brak TAK
274 Matuszny Barbara Gliwice 10km Biegaj z Trenerami TAK
275 Matuszny Patryk Gliwice 10km Brak TAK
276 Mazur Ewelina Gliwice 10km Brak TAK
277 Mazur Łukasz Gliwice 10km Eko-Okna Runners TAK
278 Mazur Jowita Warszawa 10km Brak TAK
279 Mekitów Maciej Namysłów 10km VELUX TAK
280 Michalski Bartosz Gliwice 10km Brak TAK
281 Michna Wojciech Gliwice 10km Brak TAK
282 Miketa Marek Rybnik 10km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem NIE
283 Mikołajczyk Michał Zabrze 10km Brak TAK
284 Mikos Marcin Bytom 10km Peacemaker NIE
285 Miler Ireneusz Świętoszowice 10km Brak TAK
286 Miłkowski Andrzej Gliwice 10km Brak TAK
287 Mirek Paulina Zbrosławice 10km Brak TAK
288 Misiński Paweł Gliwice 10km Brak TAK
289 Misiński Piotr Gliwice 10km Brak TAK
290 Miszczak Katarzyna Ruda Śląska 10km Ekipa na kijach TAK
291 Moc Mateusz Gliwice 10km Brak TAK
292 Mordarski Artur Gliwice 10km SAP Hybris Gliwice TAK
293 Moritz-Piątek Katarzyna Katowice 10km Brak NIE
294 Mróz Magda Gliwice 10km Brak TAK
295 Mruk Łukasz Gliwice 10km Brak TAK
296 Mucha Michał Siemianowice 10km Brak TAK
297 Muszyński Jacek Rybnik 10km Brak TAK
298 Nakonieczny Karolina Ustroń 10km Brak TAK
299 Nawrat Monika Katowice 10km Brak TAK
300 Niemiec Rafał Zabrze 10km InterGrafik Polska TAK
301 Niemiec Sławek Gliwice 10km Intergrafik Poland TAK
302 Niemiec Halina Kędzierzyn-Koźle 10km KajTeam TAK
303 Niemkowski Wojciech Gliwice 10km Brak TAK
304 Niesler Magdalena Gliwice 10km Night Runners Gliwice TAK
305 Niesler Michał Gliwice 10km Brak TAK
306 Nogaj Janusz Gliwice 10km Brak TAK
307 Nowak Mateusz Gliwice 10km Brak TAK
308 Nowakowski Henryk Katowice 10km Sap Hybris Gliwice NIE
309 Nowakowski Kamil Gliwice 10km Brak TAK
310 Nowoświat Paulina Gliwice 10km V LO Gliwice TAK
311 Nowotny Bartłomiej Gliwice 10km Brak TAK
312 Nuckowska Justyna Gliwice 10km Brak NIE
313 Ochman Paweł Gliwice 10km Future Processing Running Team TAK
314 Odoszewski Roman Gliwice 10km Oasis Sport Team TAK
315 Olimski Fabian Knurów 10km Sokół Knurów NIE
316 Orzech Michał Gliwice 10km Brak TAK
317 Orzechowska Żaneta Gliwice 10km SRTG GLIWICE TAK
318 Osiński Paweł Gliwice 10km Biegaj z Trenerami NIE
319 Osowska Katarzyna Gliwice 10km Night Runners Gliwice TAK
320 Ostrowska Justyna Gliwice 10km Night Runners Gliwice NIE
321 PacuŁa Piotr Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
322 Pająk Aleksandra Gliwice 10km Brak TAK
323 Pajestka Katarzyna Ruda Śląska 10km Brak TAK
324 Palewicz Wojciech Gliwice 10km DentystazGliwic.pl TAK
325 Pałka Katarzyna Gliwice 10km Brak TAK
326 Panek Małgorzata Gliwice 10km Brak TAK
327 Papiernik Mirosław Bytom 10km BiegamBoLubię TAK
328 Paruzel Karolina Tarnowskie Góry 10km Brak TAK
329 Parzoch Magdalena Chorzów 10km Szturm TAK
330 Paszkiewicz Michał Zawadzkie 10km Brak TAK
331 Pawiński Wojciech Borowiany 10km Brak TAK
332 Pawlas Seweryn Gliwice 10km Brak TAK
333 Pawlas Seweryn Gliwice 10km Brak NIE
334 Pawleta Michał Gliwice 10km Night Runners Gliwice TAK
335 Pawlikowski Artur Chorzów 10km SAP Hybris Gliwice TAK
336 Penkala Artur Gliwice 10km GO LEASING TAK
337 Perek Justyna Gliwice 10km GTT-INTERPROJEKT TAK
338 Piechota Maciej NamysŁÓw 10km VELUX TAK
339 Pieniak Karolina Gliwice 10km Brak TAK
340 PieniĄŻek Krzysztof Gliwice 10km Brak TAK
341 Pierchała Joanna Łubki 10km Brak TAK
342 Pietras Sylwia Zabrze 10km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
343 Pilch-Nanowska Agnieszka Gliwice 10km Brak TAK
344 Pisingas Mariusz Gliwice 10km Brak NIE
345 Pisingas Mariusz Gliwice 10km Sekcja Biegowa Familia NIE
346 Plewińska Sylwia Świętochłowice 10km Brak TAK
347 Podgórski Tomasz Gliwice 10km Brak TAK
348 Podolak Alfred Pyskowice 10km LAKS ‘ FRETPOL’Pyskowice TAK
349 Polak Dominika Gliwice 10km Brak NIE
350 Pośniak Tomasz Zimna Wódka 10km Brak TAK
351 Popiel Adriana Gliwice 10km Brak TAK
352 Popiel Artur Gliwice 10km Brak NIE
353 Popiel Artur Gliwice 10km Brak TAK
354 Popiel-Kruk Aleksandra Gliwice 10km Brak TAK
355 Popiela MirosŁaw Strzelce Opolskie 10km Fitbull Team NIE
356 Popova Olena Chmelnick 10km LKB Rudnik NIE
357 Puc Marcin Gliwice 10km Brak NIE
358 Puchała Ewelina Katowice 10km Da Vinci Team NIE
359 Puchała Ewelina Katowice 10km Pacemaker 50:00 NIE
360 Puczyłowska Katarzyna Sulejowek 10km JW 3940 TAK
361 Pudełko Aleksandra Gliwice 10km Brak TAK
362 Putowska Natalia Gliwice 10km Brak NIE
363 Pyzik Tomasz Gliwice 10km Drużyna mojacukrzyca.pl TAK
364 Radecka-Nieckarz Anna Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
365 Reja Andrzej Kietrz 10km Ks Gryf TAK
366 Rodak Paweł Gliwice 10km Brak TAK
367 Rolnik Tomasz Gliwice 10km Brak TAK
368 Roskosz Rafał Tarnowskie Góry 10km Oberschlesien Team Rohol Tarnowskie Góry NIE
369 Rubinska Małgorzata Gliwice 10km Brak NIE
370 Rumińska Agnieszka Gliwice 10km Brak TAK
371 Runner Alek MikoŁÓw 10km Brak NIE
372 Rus Michał Ruda Śląska 10km Brak TAK
373 Ruszczyk Marek Gliwice 10km Brak TAK
374 Rutka Wiola Gliwice 10km Brak NIE
375 Rybalchenko Oleksii Kharkov 10km Brak NIE
376 Ryński Robert Gliwice 10km Brak TAK
377 Sabik Patrycja Zabrze 10km Brak TAK
378 Sabik Patrycja Zabrze 10km Brak NIE
379 Sadło Tomasz Zabrze 10km PACEMAKER NIE
380 Sala Nela Gliwice 10km Wyjazdy Fit TAK
381 Sasiela Zbigniew Gliwice 10km Brak TAK
382 Seliga Paweł Gliwice 10km Biegaj z Trenerami Gliwice TAK
383 Semanyszyn-Sobczak Justyna Kietrz 10km KS GRYF KIETRZ TAK
384 Serwach Mateusz Gliwice 10km Brak NIE
385 Serwatka Robert Gliwice 10km Brak TAK
386 Siedlecka Anna Gliwice 10km Night Runners Gliwice TAK
387 Sieradzka Agnieszka Gliwice 10km Biegaj z Trenerami TAK
388 Sieradzki Dariusz Gliwice 10km Biegaj z Trenerami TAK
389 Sierakowska Anna Gliwice 10km Fuchs Oil Team TAK
390 Sikora Agnieszka Zabrze 10km Nightrunners Zabrze TAK
391 Sikorska Katarzyna Gliwice 10km Brak TAK
392 Skiba Maciej Rybnik 10km PRO-KLIMA TAK
393 Skonieczny Andrzej Włochy 10km Velux TAK
394 Skowronek Justyna Gliwice 10km Brak TAK
395 Skowronek Justyna Gliwice 10km Brak NIE
396 Skraba Krzysztof Knurów 10km Speed CrossWspe😉 NIE
397 Sluzalek Małgorzata Gliwice 10km Brak TAK
398 Smuda Andrzej Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
399 Smuda Grzegorz Gliwice 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
400 Sobania Tomasz Toszek 10km Piast Gliwice TAK
401 Sobel Łukasz Ujazd 10km Opel Active Team TAK
402 SokÓŁ Adam Katowice 10km FUCHS OIL TEAM TAK
403 Sokołowski Łukasz Gliwice 10km Brak TAK
404 Sopel Arkadiusz Gliwice 10km Goggle PAE TEAM TAK
405 Sroczyński Dariusz Gliwice 10km Brak TAK
406 Stanislawiszyn Małgorzata Pilchowice 10km NR TAK
407 Stawska Joanna Gliwice 10km ZSP Nr 5 TAK
408 Stępień Piotr Gliwice 10km Brak TAK
409 Stejzygier Aneta Tychy 10km Fuchs Oil Team TAK
410 Stelmaszczuk Damian Gliwice 10km Brak TAK
411 Stompel Ewelina Siemianowice Śląskie 10km Brak TAK
412 Subik Tomasz Gliwice 10km Brak TAK
413 Suchanek Aleksandra Pyskowice 10km Night Runners Pyskowice TAK
414 Swęda Dawid Chorzów 10km SAP Hybris Gliwice TAK
415 Szaniewski Krzysztof Gliwice 10km x TAK
416 Szczeciński Maciej Gliwice 10km Inżynieria Biegania TAK
417 Szczepański Rafał Bytom 10km Opel Active team TAK
418 Szczurowski Łukasz Gliwice 10km Brak TAK
419 Szczyrba Paweł Chorzów 10km Brak TAK
420 Szelest Barbara Mysłowice 10km MKB No.I TAK
421 Szkamruk Małgorzata Gliwice 10km Brak TAK
422 Szolc Sebastian Gliwice 10km Brak TAK
423 Szpilowska Paulina Pyskowice 10km KS Olkusz NIE
424 Sztok Piotr Dąbie 10km Sap Hybris Gliwice TAK
425 Szumańska Marlena Gliwice 10km Brak TAK
426 Szwaja Mateusz Gliwice 10km UKS Kometa Gliwice TAK
427 Szwarczyński Michał Gliwice 10km Energoprojekt-Katowice TAK
428 Szwej Bartłomiej Gliwice 10km Brak TAK
429 Szydłak Iwona Gliwice 10km Oasis TAK
430 Szymanek Anna Chorzów 10km Brak NIE
431 Szymura Grzegorz Leszczyny 10km Brak TAK
432 Szymura Wojciech Rybnik 10km Brak TAK
433 Tarnowska Edyta Gliwice 10km Brak TAK
434 Teichmann Norbert Gliwice 10km Brak TAK
435 Tiszbierek Marek Gliwice 10km Brak TAK
436 Toczek Grażyna Pyskowice 10km Night Runners Pyskowice TAK
437 Tokaj Piotr Gliwice 10km Brak TAK
438 Traczuk Marek Zabrze 10km Brak TAK
439 Trefon Tomasz Pyskowice 10km Night Runners Pyskowice NIE
440 Urbański Leszek Zabrze 10km Brak NIE
441 Urbański Leszek Zabrze 10km Brak TAK
442 Urban Anita Gliwice 10km Brak TAK
443 Urbanek Martin Sierakowice 10km ista biegAmy TAK
444 Uszyńska Aldona Gliwice 10km OTK RZEŹNIK GLIWICE TAK
445 Veretskyi Pavlo Donetsk 10km LKB Rudnik NIE
446 Walentyński Bartek Warszawa 10km 25×100 TAK
447 Walesz Joanna Jaworzno 10km Brak NIE
448 Walke Piotr Gliwice 10km Łolk-SPORT NIE
449 Walkowiak Artur Zawadzkie 10km Mafia Team Lubliniec TAK
450 Wasik Piotr Namysłów 10km VELUX TAK
451 Wasik Marcin Gliwice 10km Brak TAK
452 Wasiluk Marcin Gliwice 10km Brak TAK
453 Wawrzak Ryszard Gliwice 10km Night Runners Gliwice TAK
454 Wójciak Katarzyna Gliwice 10km Brak TAK
455 Wójcik Anna Gliwice 10km Brak TAK
456 Wójcik Józefa Gliwice 10km Brak TAK
457 Wójcik Tomasz Gliwice 10km Fabryka Drutu TAK
458 Wójcik Dariusz Żory 10km Żory TAK
459 Wójs Michał Gliwice 10km Brak TAK
460 Weber Tomasz Gliwice 10km Brak TAK
461 Weiner Sebastian Pietrowice Wielkie 10km SAP Hybris Gliwice TAK
462 Więcław Grzegorz Gliwice 10km Głowa Rządzi TAK
463 Widłak Jakub Gliwice 10km Sap Hybris Gliwice TAK
464 Wierciński Łukasz Gliwice 10km Brak TAK
465 Wietrzycki Mariusz Gliwice 10km BIEGAJ Z TRENERAMI TAK
466 Wilczyńska-Kogut Aleksandra Gliwice 10km Night Runners Gliwice TAK
467 Wilk Julia Gliwice 10km Brak NIE
468 Wilk Dawid Zabrze 10km Socios Silesia Race NIE
469 Wilkoszyński Rafał Gliwice 10km Brak TAK
470 Wojakowska Katarzyna Zabrze 10km K&K RUN TAK
471 Wojakowski Krzysztof Gliwice 10km K&K RUN TAK
472 Wojciechowski Krzysztof Pyskowice 10km Brak TAK
473 Wojdyła Mateusz Kalinowice 10km Gmina Strzelce Opolskie TAK
474 Wojtas Magdalena Gliwice 10km Brak NIE
475 Wojtas Paweł Sanok 10km JW 3940 TAK
476 Wojtas-Wójcik Justyna Sanok 10km DECATHLON MAGAZYN GLIWICE TAK
477 Wojtaszewska Sabina Racibórz 10km BBL Racibórz NIE
478 Wojtowicz Karolina Gliwice 10km Brak NIE
479 WoliŃski JÓzef Gliwice 10km Brak TAK
480 Wolski Marcin Knurow 10km Brak NIE
481 Woźniakowski Jan Gliwice 10km Gang Chrupeczka TAK
482 Wroblewska Ewa Gliwice 10km Brak TAK
483 Wrońska Beata Chorzów 10km Nasza Szkoła Zabrze TAK
484 Wrzałek Wojciech Gliwice 10km Brak NIE
485 Wrzask Paweł Gliwice 10km Sap Hybris Gliwice TAK
486 Wrzesień Dariusz Gliwice 10km Brak TAK
487 Wyszynska Karina Kietrz 10km Dar-bud team TAK
488 Zaczyk Marcin Chorzów 10km Brak TAK
489 Zadorożna Aleksandra Gliwice 10km Brak TAK
490 Zając Mateusz Gliwice 10km Brak TAK
491 ZakliŃska Katarzyna Gliwice 10km wkurw_team TAK
492 Zalewska Katarzyna Gliwice 10km Brak TAK
493 ZaŁucki Łukasz Sosnowiec 10km Brak TAK
494 Zambrzycki Maciej Zabrze 10km SAP Hybris Gliwice TAK
495 Zapotoczna Renata Gliwice 10km Brak TAK
496 Zapotoczny Przemek Gliwice 10km Brak TAK
497 Zaremba Tadeusz Gliwice 10km TAK
498 Zasadzińska Angelika Gliwice 10km Fuchs Oil Team NIE
499 Zasoń Tomasz Gliwice 10km SAP TAK
500 Zawada Agnieszka Gliwice 10km SBRT Gliwice TAK
501 Zborek Dominika Gliwice 10km Brak TAK
502 Zdaniewicz Radosław Gliwice 10km Psychonauci TAK
503 Zdziebko Artur Gliwice 10km Brak NIE
504 Zgadzaj Aleksandra Gliwice 10km Brak TAK
505 Ziółkowski Grzegorz Gliwice 10km Brak TAK
506 Zieba Anna Kietrz 10km dar bud-team TAK
507 Zieliński Grzegorz Gliwice 10km TAK
508 Zimoń Dawid Rybnik 10km Jadymy Durś NIE
509 Ziomek Katarzyna Bytom 10km Brak TAK
510 Zok Małgorzata Katowice 10km Night Runners Gliwice NIE