Zawody

Nazwa zawodów:

XXXVIII Tarnobrzeski Bieg Siarkowca im. Kazimierza Sławka

Miejsce i termin: Tarnobrzeg, 2018-04-29
Organizator: Organizator główny:
Klub Biegacza WITAR

Współorganizatorzy:

Urząd Miejski w Tarnobrzegu
Ognisko TKKF SIARKA
MOSiR Tarnobrzeg

Opis zawodów: Termin – 29 kwiecień 2018 rok – niedziela godz. 8:00 – 14:00.

Dystans:
BIEG GŁÓWNY – 10 km –  Plac Bartosza Głowackiego
Bieg OPEN – 2 km
Biegi Młodzieżowe – 100 – 1000 m
SZTAFETA PRZEDSZKOLAKÓW – 10 x 40 m
Trasa – Plac Bartosza Głowackiego oraz ulice miasta Tarnobrzeg.

PROGRAM IMPREZY:
8:00 – 10:00 – pobieranie pakietów startowych i przyjmowanie zgłoszeń w dniu zawodów
  na Placu Bartosza Głowackiego
9:45 – bieg dla dzieci niepełnosprawnych
10:00 – biegi młodzieżowe – na Placu Bartosza Głowackiego oraz ulicami miasta
11:00 – start biegu głównego(10 km) – Plac Bartosza Głowackiego ( rynek )
12:15 – start do biegu OPEN (2000 m) – dla wszystkich chętnych bez ograniczeń wiekowych i kategorii wiekowych – Plac Bartosza Głowackiego
12:30 – sztafeta przedszkolaków 10×40 m – Plac Bartosza Głowackiego
13:30 – ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, oficjalne zakończenie

Strona WWW: http://mosir.tarnobrzeg.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamczyk Mariusz Borzechow Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) Brak NIE
2 Augustyn Andrzej Stalowa Wola Kat. Mężczyzn M60 (60-69 lat) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
3 Babula Ewa Skopanie Kat. Kobiet K20 (do 29 lat) Dom Dziecka w Skopaniu NIE
4 Babula Sylwester Skopanie Kat. Mężczyzn M20 (20-29 lat) Dom Dziecka w Skopaniu NIE
5 Banaś Józef Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M50 (50-59 lat) Brak NIE
6 Barć Piotr Wolina Kat. Mężczyzn M50 (50-59 lat) Jacht Klub Nisko TAK
7 Barnaś Marta Jaźwiny Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) Brak NIE
8 Bednarczyk Bartłomiej Stany Kat. Mężczyzn M20 (20-29 lat) Brak NIE
9 Behounek Leszek Zakopane Kat. Mężczyzn M50 (50-59 lat) Towarzystwa Gimnastyczne Sokół Zakopane TAK
10 Bidas Paweł Sandomierz Kat. Mężczyzn M50 (50-59 lat) Tak lubię Sandomierz TAK
11 Bogacz Jolanta Tarnobrzeg Kat. Kobiet K20 (do 29 lat) AZS PRZ TAK
12 Boguslaw Kisiel Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M60 (60-69 lat) witar NIE
13 Bogusz Sławomir Nisko Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) 3 KRR NIE
14 Borek Rafał Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Brak TAK
15 Brożek Dariusz Zabawa Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Brak NIE
16 Brożek Magdalena Zabawa Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) Brak NIE
17 Brożek Sebastian Zabawa Kat. Mężczyzn M19 (do 19 lat) Brak NIE
18 Bronhard Rafał Rzeszów Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) 21 BATALION DOWODZENIA TAK
19 Brzuszek Jerzy Nowa Dęba Kat. Mężczyzn M50 (50-59 lat) Brak TAK
20 Brzyski Piotr Stalowa Wola Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) Brak TAK
21 BudzyŃ PaweŁ Tarnów Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Decathlon Tarnów NIE
22 Bystrek Bernard Kolbuszowa Kat. Mężczyzn M20 (20-29 lat) Fartlek Go TAK
23 Bystrek Bernard Kolbuszowa Kat. Mężczyzn M20 (20-29 lat) Fartlek Go NIE
24 Bystrek Bernard Kolbuszowa Kat. Mężczyzn M20 (20-29 lat) Fartlek GO NIE
25 Chmiel Robert Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) Biegamy i Pomagamy NIE
26 Chmiel Edmund Nowa Dęba Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) ZMITEK TEAM TAK
27 Chmielewski Tomasz Ostrowiec Świętokrzyski Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) OstroBiec/Bbl Ostrowiec Świętokrzyski NIE
28 Chodakowski Rafał Ćmielów Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) Brak TAK
29 Chruściel Michał Gorzyce Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Fartlek Go TAK
30 Chrząstek Robert Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) Stowarzyszenie Fitneska NIE
31 Ciszewski Grzegorz Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Brak TAK
32 Czech Aldona Tarnobrzeg Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) TeBeG Runners Team TAK
33 Czerwińska Bożena Sandomierz Kat. Kobiet K40 (40-49 lat) TSA Sandomierz TAK
34 Czerwonka Szczepan Gorzyce Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Team Przybyłów TAK
35 Dąbal Dawid Stany Kat. Mężczyzn M20 (20-29 lat) Brak TAK
36 Dąbek Urszula Tarnobrzeg Kat. Kobiet K50 (od 50 lat) TeBeG Runners Team TAK
37 Dąbek Witold Kłyżów Kat. Mężczyzn M20 (20-29 lat) Brak TAK
38 Domaradzka MaŁgorzata RzeszÓw Kat. Kobiet K50 (od 50 lat) BT WAGABUNDA TAK
39 Domaradzki Grzegorz RzeszÓw Kat. Mężczyzn M50 (50-59 lat) BT WAGABUNDA TAK
40 Dryś Wojciech Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) Brak TAK
41 Dudek Sylwester Rudnik Kat. Mężczyzn M50 (50-59 lat) Brak NIE
42 Duleba Grzegorz Koszyce Wielkie Kat. Mężczyzn M50 (50-59 lat) Brak TAK
43 Dulemba Zbigniew Skarżysko-Kamienna Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Juventa-Kobex Starachowice TAK
44 Dzierzkowski Artur Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) Witar Tarnobrzeg NIE
45 Dzierzkowski Artur Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) Witar Tarnobrzeg NIE
46 Figacz Roman Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) Brak TAK
47 Galińska Katarzyna Stalowa Wola Kat. Kobiet K40 (40-49 lat) Brak TAK
48 Garbacki Konrad Skopanie Kat. Mężczyzn M19 (do 19 lat) Dom Dziecka w Skopaniu NIE
49 Garboś Janowska Barbara Tarnobrzeg Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) TVTwarz TAK
50 Giebułtowicz Elżbieta Stalowa Wola Kat. Kobiet K50 (od 50 lat) SKB Stalowa Wola TAK
51 Gil Jacek Siedleszczany Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) UKS Siedleszczany TAK
52 Golik Zygmunt Stalowa Wola Kat. Mężczyzn M60 (60-69 lat) Stalowowolski Klubb Biegacza NIE
53 Gołąbek Paweł Krzątka Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Brak TAK
54 Gołos Mariusz Stalowa Wola Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
55 Gromadzka Anna Kielce Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) Juventa Kobex-Starachowice TAK
56 Grygiel Jacek Nowa Dęba Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) Brak TAK
57 Guściora Anna Stalowa Wola Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
58 Gut Jacek Hucisko Kat. Mężczyzn M20 (20-29 lat) Black Jack Team TAK
59 Hadam Ewa Dynów Kat. Kobiet K50 (od 50 lat) Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
60 Hałka Marcin Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Brak NIE
61 Harnik Jacek Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Kopalnia Mocy TAK
62 Hasiak Maciej Hucisko Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) SKB Stalowa Wola TAK
63 Haszto Zdzisław Leżajsk Kat. Mężczyzn M60 (60-69 lat) Nowosarzyńska Grupa Biegowa NIE
64 Henryk Brzozowski Stalowa Wola Kat. Mężczyzn M70 (od 70 lat) Stalowowolski Klubb Biegacza NIE
65 Jakubik Mirosław Zaleszany Kat. Mężczyzn M50 (50-59 lat) Fartlek GO TAK
66 Jaśtal Piotr Kielce Kat. Mężczyzn M20 (20-29 lat) LKB Rudnik / AZS UJK Kielce NIE
67 Janowska Anna Wieliczka Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) Brak TAK
68 Jargiło Robert Jastkowice Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
69 Jarosz Michał Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M20 (20-29 lat) TAK
70 Juśko Rafał Ostrowiec Świętokrzyski Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) NIE
71 Kacuga Kinga BaŁtÓw Kat. Kobiet K20 (do 29 lat) Brak NIE
72 Kaczyńska Alicja Rzeszów Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) Perfect Runner Team NIE
73 Karbowniczak Patrycja Tarnobrzeg Kat. Kobiet K20 (do 29 lat) NIE
74 Karnat Dariusz Nowa DĘba Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) Brak TAK
75 Karpiński Zdzisław Kraków Kat. Mężczyzn M70 (od 70 lat) WITAR Tarnobrzeg NIE
76 Kawa Adam Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M70 (od 70 lat) Witar NIE
77 KĘdziora Piotr Drygulec Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Brak TAK
78 Kochowska Elżbieta Sokolniki Kat. Kobiet K40 (40-49 lat) TeBeG Runners Team TAK
79 Kopeć Kinga Krzątka Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) Brak TAK
80 Korzeniowski Tomasz Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) FartlekGO TAK
81 Kosela Adam Dębica Kat. Mężczyzn M60 (60-69 lat) OSP Dębica-Kędzierz NIE
82 Kosior Krzysztof Żołynia Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Brak TAK
83 Kowal Piotr Rzeszów Kat. Mężczyzn M20 (20-29 lat) 21 BATALION DOWODZENIA NIE
84 Kozioł Krzysztof Warszawa Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) Wyatt Earp TAK
85 Krasoń Łukasz Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M20 (20-29 lat) TeBeGe Runners Team NIE
86 Krawczak Marian Stalowa Wola Kat. Mężczyzn M60 (60-69 lat) SKB STALOWA WOLA NIE
87 Krempa Marek Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) Witar Tarnobrzeg NIE
88 Kubiec Dawid Starachowice Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Juventa-Kobex/Decathlon Kielce NIE
89 Kuliga Jacek Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M50 (50-59 lat) POWERPOINT DISCO POLO ZAKRZÓW NIE
90 Kuliga Konrad Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M20 (20-29 lat) POWERPOINT DISCO POLO ZAKRZÓW NIE
91 Kulita Ela Sandomierz Kat. Kobiet K40 (40-49 lat) Tak Lubię Sandomierz TAK
92 Kwiatek Łukasz Rzeszów Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) 21 BATALION DOWODZENIA NIE
93 Kwitek Grzegorz Stalowa Wola Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Barca TAK
94 Lipiarz Ewelina Sandomierz Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) Tak Lubię Sandomierz NIE
95 Żabczyńska Magdalena Nowa Dęba Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) Brak NIE
96 Żabczyński Robert Nowa Dęba Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Brak NIE
97 Żarów Wojciech Wieliczka Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Lucyferia Team TAK
98 Żurawski MieczysŁaw Stalowa Wola Kat. Mężczyzn M60 (60-69 lat) Brak NIE
99 Żurawski MieczysŁaw Stalowa Wola Kat. Mężczyzn M60 (60-69 lat) STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA NIE
100 Łancucki Stanislaw Stalowa Wola Kat. Mężczyzn M60 (60-69 lat) Brak TAK
101 Łeptuch Tomasz Komorów Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
102 Świętoniowska Justyna Rzeszów Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) Spartan Race Training Group Rzeszów NIE
103 Łyko Izydor Stalowa Wola Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) FIFARAFA Stalowa Wola NIE
104 Majchrowski Jacek Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) Kopalnia Mocy NIE
105 Majchrzak Sławomir Starachowice Kat. Mężczyzn M50 (50-59 lat) UKS Tychów Stary NIE
106 Marganski Mieczyslaw Kolbuszowa Kat. Mężczyzn M70 (od 70 lat) Brak NIE
107 Marganski Mieczyslaw Kolbuszowa Kat. Mężczyzn M60 (60-69 lat) Brak NIE
108 Markiewicz Lucyna Grębów Kat. Kobiet K40 (40-49 lat) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
109 Markowicz Wojciech Nisko Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) 3KRR TAK
110 Michalec Wojciech Radom Kat. Mężczyzn M50 (50-59 lat) Street Run Radom NIE
111 Młynarski Stanisław Zarzecze K. Niska Kat. Mężczyzn M60 (60-69 lat) SKB Stalowa Wola NIE
112 Motuk Maciej Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) brak TAK
113 Myszka Eugeniusz Stalowa Wola Kat. Mężczyzn M60 (60-69 lat) Brak NIE
114 Natoński Grzegorz Żołynia Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Brak NIE
115 Obarski Tomasz Sandomierz Kat. Kobiet K40 (40-49 lat) AMATOR TAK
116 Oczkowski Roman Stalowa Wola Kat. Mężczyzn M50 (50-59 lat) Amator TAK
117 Okoń Grzegorz Osiek Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) Brak NIE
118 Oleksak Tomasz Nisko Kat. Mężczyzn M50 (50-59 lat) Planeta Nisko TAK
119 Olszowy Dariusz Majdan Golczański Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) Brak TAK
120 Orłowska Beata Stalowa Wola Kat. Kobiet K40 (40-49 lat) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
121 Orłowski Wojciech Stalowa Wola Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) Brak TAK
122 Osnowska Joanna Mielec Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) Brak TAK
123 Paczos Barbara Mielec Kat. Kobiet K50 (od 50 lat) Stal Mielec Masters NIE
124 Pakuła Przemek Rzeszów Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) 21 Batalion Dowodzenia TAK
125 Paruzel Janusz Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M50 (50-59 lat) Witar Tarnobrzeg NIE
126 Pasek Małgorzata Skopanie Kat. Kobiet K20 (do 29 lat) Dom Dziecka w Skopaniu NIE
127 Pasieczny Robert Gorzyce Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) Fartlek GO TAK
128 Paterek Grzegorz Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) WITAR NIE
129 Pawłowski Andrzej Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) TeBeG Runners Team TAK
130 Piętowska Aleksandra Tarnobrzeg Kat. Kobiet K20 (do 29 lat) AZS KUL TAK
131 Piwowar Daniel Rzeszów Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) BBL NIE
132 Płaneta Marcin Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) Witar Tarnobrzeg NIE
133 Potaczała Krystyna Nisko Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) Brak TAK
134 Predko Grażyna Tarnobrzeg Kat. Kobiet K40 (40-49 lat) Brak NIE
135 Przywara Piotr Budy Głogowskie Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) MTU AE Polska TAK
136 Przywłocka Joanna Tarnobrzeg Kat. Kobiet K20 (do 29 lat) BBL Tarnobrzeg TAK
137 Robert Majcki Sandomierz Kat. Mężczyzn M20 (20-29 lat) JW3533 NIE
138 Rogala Adam Stalowa Wola Kat. Mężczyzn M50 (50-59 lat) Brak TAK
139 Rudny Władysław Ropczyce Kat. Mężczyzn M70 (od 70 lat) Brak TAK
140 Rumanek Piotr Maziarnia Kat. Mężczyzn M70 (od 70 lat) Brak NIE
141 Rutkowski Zygmunt Nowa Dęba Kat. Mężczyzn M60 (60-69 lat) ZMITEK TEAM NIE
142 Rychlak-Bożek Monika Stalowa Wola Kat. Kobiet K40 (40-49 lat) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
143 Rzucidło Jan Rzeszów Kat. Mężczyzn M60 (60-69 lat) nz NIE
144 Samolewicz Janusz Rzeszów Kat. Mężczyzn M60 (60-69 lat) Handlopex TAK
145 Saniawa Paweł Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) PSP KLIMONTÓW TAK
146 Sarzyński Mateusz Krowia Góra Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Brak TAK
147 Sądel Agnieszka Mielec Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) Brak TAK
148 Serafin Marek Cmolas Kat. Mężczyzn M20 (20-29 lat) OSP Cmolas TAK
149 Seremet Piotr Tarnów Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) www.s-projekty.pl NIE
150 Serwacka Dominika Stalowa Wola Kat. Kobiet K20 (do 29 lat) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
151 Serwacki Rafał Stalowa Wola Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
152 Siębida Mieczysław Gorzyce Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Brak NIE
153 Sidor Katarzyna Tarnobrzeg Kat. Kobiet K20 (do 29 lat) Brak TAK
154 Siek Kazimierz Zabrnie Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) Brak TAK
155 Siembida Małgorzata Borki Kat. Kobiet K40 (40-49 lat) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
156 Siembida Gertruda Stalowa Wola Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) Stalowowolski Klub Biegacza NIE
157 Siudak Jakub Zawichost Kat. Mężczyzn M19 (do 19 lat) Brak TAK
158 Skawiński Andrzej Stalowa Wola Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) TAK
159 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
160 Słodkiewicz Jarosław Ostrowiec Świętokrzyski Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) BBL / OstroBiec NIE
161 Smagacz Henryk Stara Jastrząbka Kat. Mężczyzn M60 (60-69 lat) Brak NIE
162 Sobieraj Jarosław Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M60 (60-69 lat) Brak NIE
163 Sobieraj Jarosław Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) Brak NIE
164 Soboń Ewelina Sandomierz Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) Tak lubię Sandomierz NIE
165 Soboń Tomasz Sandomierz Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Tak Lubię Sandomierz NIE
166 Soja Michał Marcinkowice Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Brak TAK
167 Sowa MichaŁ Stalowa Wola Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Brak TAK
168 Stachurski Mirosław Rzeszów Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
169 Starodubtsev Viktor Lviv Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) JM Demolex IPhone Bardejov NIE
170 Stój Krzysztof Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M20 (20-29 lat) Brak TAK
171 Strońska Agnieszka Tarnobrzeg Kat. Kobiet K40 (40-49 lat) CKB Tarnobrzeg TAK
172 Stylski Marian Sandomierz Kat. Mężczyzn M60 (60-69 lat) LKB RUDNIK NIE
173 Szajda Adam Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M70 (od 70 lat) Witar -Tarnobrzeg NIE
174 Szeląg Marcin Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) NSG Pilkington TAK
175 Szkutnicki Witold Łoniow Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) Gornik Tbg NIE
176 Sztandera Piotr Parszów Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Juventa Starachowice/Decathlon Kielce TAK
177 Sztorc StanisŁaw Dębica Kat. Mężczyzn M50 (50-59 lat) KB MARATONCZYK DĘBICA TAK
178 Szubartowski Paweł Bełżyce Kat. Mężczyzn M20 (20-29 lat) Bełżyce i okolice biegają NIE
179 Szwagierczak Damian Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) Dom Dziecka w Skopaniu TAK
180 Szwed Andrzej Stalowa Wola Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
181 Tomczyk Gustaw Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) Ochotnicza Straż Pożarna Ocice TAK
182 Tomczyk Tomasz Cygany Kat. Mężczyzn M50 (50-59 lat) Witar Tarnbobrzeg NIE
183 Turbiarz Krzysztof Stalowa Wola Kat. Mężczyzn M50 (50-59 lat) FifaraFa Stalowa Woka NIE
184 Turczyn Mariusz Majdan Krolewski Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) GANADOR TEAM TAK
185 Turkot Adrian Kat. Mężczyzn M20 (20-29 lat) Brak TAK
186 Tylutki Agnieszka Tarnobrzeg Kat. Kobiet K40 (40-49 lat) TeBeG Runners Time TAK
187 Urbańska Alina Alfredówka Kat. Kobiet K50 (od 50 lat) ZMITEK TEAM TAK
188 Urbański Zbigniew Alfredówka Kat. Mężczyzn M50 (50-59 lat) ZMITEK TEAM TAK
189 Urban Ewa Stalowa Wola Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) Stalowowolski Klub biegacza TAK
190 Veretskyi Pawel Donetsk Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Lkb Rudnik NIE
191 Walania Kinga Głogów Małopolski Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) TKKF “Sokół” Głogów Małopolski TAK
192 Warchoł Paweł Nisko Kat. Mężczyzn M50 (50-59 lat) Planeta Nisko TAK
193 Warzyński Beniamin Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) TVTwarz TAK
194 Wawrylakowski Piotr Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) Brak NIE
195 Wójcik Tomasz Gorzyce Kat. Mężczyzn M30 (30-39 lat) FARTLEK GO TAK
196 Wójcik Marek Opatów Kat. Mężczyzn M50 (50-59 lat) Brak TAK
197 Wdowiak Wojciech Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M20 (20-29 lat) Brak NIE
198 Wiatrowicz Barbara Stalowa Wola Kat. Kobiet K50 (od 50 lat) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
199 Wicher Waldemar Tarnobrzeg Kat. Mężczyzn M50 (50-59 lat) AZURYT TAK
200 Wieczorek Agata Tarnobrzeg Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) TeBeG Runners Team TAK
201 Wolak Katarzyna Stalowa Wola Kat. Kobiet K40 (40-49 lat) Stalowowolski Klub Biegacza TAK
202 Wołczyński Artur Sandomierz Kat. Mężczyzn M50 (50-59 lat) Brak TAK
203 Wrzesień Jerzy Sandomierz Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) TakLubię Sandomierz TAK
204 Wyroda Marcin Trześń Kat. Mężczyzn M20 (20-29 lat) Brak NIE
205 Wysłobocki Mateusz Lądek-Zdrój Kat. Mężczyzn M20 (20-29 lat) LKS ISKRA Jaszkowa TAK
206 Zięba Sabina Świlcza Kat. Kobiet K30 (30-39 lat) Zięba Team TAK
207 Zmitrowicz Bogdan Nowa Dęba Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) ZMITEK TEAM TAK
208 Zuber Karolina Kolbuszowa Kat. Kobiet K20 (do 29 lat) UKS TIKI-TAKA KOLBUSZOWA NIE
209 Zych Rafał Sandomierz Kat. Mężczyzn M40 (40-49 lat) Brak TAK
210 Zygmunt Marcin Jasice Kat. Mężczyzn M20 (20-29 lat) Brak NIE