Nazwa zawodów: |
Bieg ŝóĹwia o puchar WĂłjta Gminy Grodzisko Dolne – Bieg GĹĂłwny 12km |
Miejsce i termin: | Grodzisko Dolne, 2018-07-07 |
Organizator: | Stowarzyszenie â W Naszych Stronachâ Grzegorz Nykiel tel.662514297 email. grzegorzianna224@gmail.com |
Opis zawodów: | Trasa i Dystans Biegu GĹĂłwnego: ⢠Trasa liczy 12 km jedna pÄtla, 60% to droga asfaltowa a 40% to droga gruntowa polna. ⢠Trasa bez atestu. BÄdzie oznakowana co 1km znakami pionowymi lub poziomymi. ⢠ZawodnikĂłw obowiÄ zuje limit czasowy 90 minut. Zawodnicy ktĂłrzy nie ukoĹczÄ biegu w regulaminowym czasie zobowiÄ zani sÄ do zejĹcia z trasy, zdjÄcia numeru startowego i zwrotu (czipa) do punktu zwrotu przy mecie lub biura zawodĂłw. ⢠Na 6km trasy bÄdzie znajdowaĹ siÄ punkt nawadniajÄ cy (woda + czekolada) ⢠Kwota wpisowego: |
Strona WWW: | https://www.facebook.com/grodziskagrupabiegowa/ |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Alcibar Martinez Cesar | LeĹźajsk | 12km | Biegam bo lubiÄ | TAK |
2 | Ambroziak Marcin | Ryn | 12km | DÄ browski Team | TAK |
3 | Antosz Bogdan | Sieniawa | 12km | Brak | TAK |
4 | Artym Magdalena | PrzemyĹl | 12km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
5 | ÄwiÄ kaĹa MichaĹ | Zarszyn | 12km | PW Podkarpackie Wilki | NIE |
6 | BanaĹ Natalia | Nowa Sarzyna | 12km | Brak | TAK |
7 | Baranowska Zuzanna | RzeszĂłw | 12km | Spartan Race Training Group RrzeszĂłw | TAK |
8 | Bartnik Agnieszka | Budy ĹaĹcuckie | 12km | grodziska grupa biegowa szalone şóĹwie | TAK |
9 | BÄ k Jolanta | ĹťoĹynia | 12km | Grodziska Grupa Biegowa Szalone ŝóĹwie | TAK |
10 | Becla Tomasz | Nowosielce | 12km | Brak | NIE |
11 | Bednarz Karol | Trzciana | 12km | RAJ-TATR | TAK |
12 | Bemben Anna | Nowa Sarzyna | 12km | Brak | NIE |
13 | Berestka Marcin | LeĹťajsk | 12km | Brak | TAK |
14 | BielĂłwka Roman | Budy ĹaĹcuckie | 12km | Grodziska Grupa Biegowa Szalone ŝóĹwie | TAK |
15 | Bocek SĹawomir | BoguchwaĹa | 12km | Brak | NIE |
16 | Bocek SĹawomir | BoguchwaĹa | 12km | Brak | TAK |
17 | Bocek-Telka Aldona | Grodzisko Dolne | 12km | Grodziska Grupa Biegowa Szalone ŝóĹwie | TAK |
18 | Borcz Marcin | KaĹczuga | 12km | Brak | TAK |
19 | Borycki Artur | DÄ browa Tarnowska | 12km | DDC | TAK |
20 | Botwina StanisĹaw | JagieĹĹa | 12km | Brak | TAK |
21 | Botwina Marek | JagieĹĹa | 12km | Brak | TAK |
22 | Bronhard RafaĹ | RzeszĂłw | 12km | 21 BATALION DOWODZENIA | TAK |
23 | Brudniak Karol | BiedaczĂłw | 12km | Pizza Team | TAK |
24 | Buczko Grzegorz | LubaczĂłw | 12km | Biegomania LubaczĂłw/ IPA PrzemyĹl | TAK |
25 | Buczko Marek | Oleszyce | 12km | Run Run Oleszyce | NIE |
26 | Buff Tomasz | DÄbica | 12km | Brak | TAK |
27 | Chmaj Piotr | ĹaĹcut | 12km | ĹaĹcut | TAK |
28 | Chmura Jadwiga | Grodzisko GĂłrne | 12km | Brak | TAK |
29 | CiÄ gĹo Jacek | Nowa Sarzyna | 12km | Brak | TAK |
30 | CieĹla Ĺukasz | ĹťoĹynia | 12km | ĹťoĹynia Biega | NIE |
31 | Ciezynski Eryk | ĹÄtownia | 12km | Brak | TAK |
32 | Czerwonka Maciej | Laszczyny | 12km | Grodziska Grupa Biegowa Szalone ŝóĹwie | TAK |
33 | Czwakiel Danuta | LeĹźajsk | 12km | Brak | TAK |
34 | Czwakiel WacĹaw | LeĹźajsk | 12km | Brak | TAK |
35 | Czyjt JarosĹaw | ĹaĹcut | 12km | NwE | NIE |
36 | DaĹş Waldemar | GĹogĂłw MaĹopolski | 12km | TKKF “SokóŔ GĹogĂłw MaĹopolski | TAK |
37 | DÄbniak Iwona | LeĹźajsk | 12km | Brak | TAK |
38 | DÄ browska Danuta | Pisz | 12km | Brak | TAK |
39 | Dec Jan | Przeworsk | 12km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
40 | DrÄ g PaweĹ | RzeszĂłw | 12km | DECARUN RZESZĂW | TAK |
41 | Dryla Piotr | Przeworsk | 12km | Brak | NIE |
42 | Dubanik Piotr | Munina | 12km | JAROSĹAWSKA GRUPA BIEGOWA “SOKĂĹ” | TAK |
43 | Dubiel Aleksander | Nowa Sarzyna | 12km | SP Ruda ĹaĹcucka | NIE |
44 | Ferenc Beata | LubaczĂłw | 12km | Biegomania LubaczĂłw | NIE |
45 | Fus PrzemysĹaw | ĹťoĹynia | 12km | Brak | TAK |
46 | Gap Beata | Nowa Sarzyna | 12km | NowosarzyĹskagrupabiegowa | TAK |
47 | Gmiterek Daniel | RzeszĂłw | 12km | Brak | NIE |
48 | GoleĹ Andrzej | DynĂłw | 12km | Aktywny DynĂłw | TAK |
49 | GoleĹ Grzegorz | Giedlarowa | 12km | RUN Giedlarowa | TAK |
50 | Golonka Mateusz | Gorlice | 12km | GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL | TAK |
51 | Gudz-KiciĹski Piotr | PrzemyĹl | 12km | Brak | NIE |
52 | Gut Marcin | ĹaĹcut | 12km | Safran | NIE |
53 | Gut Jacek | Hucisko | 12km | Black Jack Team | TAK |
54 | Hadam Ewa | DynĂłw | 12km | Spartan Race Training Group RzeszĂłw | TAK |
55 | Hala Lucyna | WiÄ zownica | 12km | Brak | TAK |
56 | HaĹucha Przemek | Lubaczow | 12km | Brak | NIE |
57 | Hamryszczak Janusz | PrzemyĹl | 12km | Brak | NIE |
58 | Hamryszczak RafaĹ | PrzemyĹl | 12km | Brak | TAK |
59 | Hamryszczak Beata | PrzemyĹl | 12km | Brak | NIE |
60 | Haszto ZdzisĹaw | LeĹźajsk | 12km | NowosarzyĹska Grupa Biegowa | NIE |
61 | Hawro PaweĹ | Przeworsk | 12km | Brak | TAK |
62 | JandziĹ WiesĹaw | DynĂłw | 12km | Aktywny DynĂłw | TAK |
63 | Kalandyk Marek | Hermanowa | 12km | Hermanos Hermanowa | TAK |
64 | Kamuda Grzegorz | LubaczĂłw | 12km | Biegomania LubaczĂłw | NIE |
65 | Kasperski Tomasz | Przeworsk | 12km | Brak | NIE |
66 | Kawalec Jacek | Trzciana | 12km | TEAM IWO | NIE |
67 | KÄpka Andrzej | Przeworsk | 12km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
68 | KiciĹska Dorota | PrzemyĹl | 12km | Brak | NIE |
69 | KlĂłska Bogdan | Horyniec-ZdrĂłj | 12km | Brak | TAK |
70 | Kobielski Marcin | Studzian | 12km | Brak | TAK |
71 | Kocur Dominik | KawÄczyn SÄdziszowski | 12km | Brak | TAK |
72 | Kopacz Wojciech | Nisko | 12km | Kaito Team | TAK |
73 | Kornaga Janusz | Horyniec-ZdrĂłj | 12km | Brak | NIE |
74 | Kosior Krzysztof | 12km | Brak | TAK | |
75 | Kosowicz PaweĹ | Mielec | 12km | Brak | TAK |
76 | KotoĹowski Grzegorz | Jawornik Polski | 12km | Brak | TAK |
77 | Kowalczyk Mateusz | Studzian | 12km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
78 | Kruk Zbigniew | GaÄ | 12km | Wydry Galicja/Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
79 | Krzanowski Piotr | Krosno | 12km | Brak | TAK |
80 | Krzych MaĹgorzata | Horyniec-ZdrĂłj | 12km | Brak | NIE |
81 | Kuc Marek | RzeszĂłw | 12km | Brak | TAK |
82 | Kuczma Piotr | RzeszĂłw | 12km | Projektant RzeszĂłw | NIE |
83 | Kusiak Marcin | LeĹźajsk | 12km | Brak | TAK |
84 | Lipert Jolanta | Grodzisko Dolne | 12km | Grodziska Grupa Biegowa Szalone ŝóĹwie | NIE |
85 | Lizak Wojciech | Grodzisko Dolne | 12km | flegmatyczne mrĂłwki z zakupami | TAK |
86 | Lizak Grzegorz | Grodzisko Dolne | 12km | flegmatyczne mrĂłwki z zakupami | TAK |
87 | Ĺťebrakowski Artur | RzeszĂłw | 12km | Rzeszowscy Spartanie | TAK |
88 | Ĺťurawski Tomasz | Przeworsk | 12km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
89 | ĹapiĹska Anna | PrzemyĹl | 12km | Przemyski Klub Biegacza / biegusiem.pl | TAK |
90 | ĹliĹź Marzena | Jasionka | 12km | GdzieTaMeta | NIE |
91 | Ĺuczak StanisĹaw | Nowa Sarzyna | 12km | NOWA SARZYNA-CIECH | TAK |
92 | Ĺwierszcz Adam | Pisz | 12km | Brak | NIE |
93 | Ĺwierszcz Adam | Pisz | 12km | Brak | TAK |
94 | Machniak Fabian | Nowosielce | 12km | NwE | TAK |
95 | Majcher Kinga | JagieĹĹa | 12km | Brak | TAK |
96 | Makuch Joanna | CieszanĂłw | 12km | Biegomania LubaczĂłw | TAK |
97 | Malik Aleksandra | ReszĂłw | 12km | Rzeszowski Hasacz | TAK |
98 | Marchut Kazimierz | Jelna | 12km | NowosarzyĹska Grupa Biegowa | NIE |
99 | Materna Dawid | RzeszĂłw | 12km | Asseco Active Team | TAK |
100 | MÄdroĹ Adrian | KorniaktĂłw PĂłĹnocny | 12km | Grodziska Grupa Biegowa Szalone ŝóĹwie | TAK |
101 | MikoĹ Dariusz | PrzemyĹl | 12km | Brak | TAK |
102 | MĹodziĹska MaĹgorzata | LubaczĂłw | 12km | Biegomania LubaczĂłw | NIE |
103 | MĹodziĹski LesĹaw | LubaczĂłw | 12km | Biegomania LubaczĂłw | NIE |
104 | MĹynarski StanisĹaw | Zarzecze K. Niska | 12km | SKB Stalowa | NIE |
105 | Moszkowicz PaweĹ | Grodzisko Dolne | 12km | Brak | TAK |
106 | NatoĹski Grzegorz | ĹťoĹynia | 12km | Brak | NIE |
107 | Nauka Edyta | StasiĂłwka | 12km | DÄbickie Gepardy | TAK |
108 | Nauka WiesĹaw | StasiĂłwka | 12km | DÄbickie Gepardy | TAK |
109 | Nauka WiesĹaw | StasiĂłwka | 12km | DÄbickie Gepardy | NIE |
110 | Niemczak MichaĹ | Markowa | 12km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
111 | Niemczak RafaĹ | Markowa | 12km | Brak | TAK |
112 | NiesĹony Filip | KozĹowice | 12km | flegmatyczne mrĂłwki z zakupami | TAK |
113 | NiesĹony Dominik | KozĹowice | 12km | flegmatyczne mrĂłwki z zakupami | TAK |
114 | Nosek Krystian | BiaĹobrzegi | 12km | Grodziska grupa biegowa Szalone ŝóĹwie | TAK |
115 | Nowak RafaĹ | BrzĂłza KrĂłlewska | 12km | Pizza Team | TAK |
116 | Nykiel Grzegorz | Laszczyny | 12km | Grodziska Grupa Biegowa – Szalone ŝóĹwie – | TAK |
117 | Olekszyk Joanna | RzeszĂłw | 12km | DecaRun | TAK |
118 | OĹźga Jerzy | SzĂłwsko | 12km | JarosĹawska Grupa Biegowa SokóŠ| NIE |
119 | OĹźga Jerzy | SzĂłwsko | 12km | JarosĹawska Grupa Biegowa SokóŠ| NIE |
120 | OrĹowski Wojciech | Stalowa Wola | 12km | LANS LAS | TAK |
121 | Oronowicz Marta | Munina | 12km | JarosĹawska Grupa Biegowa SokóŠ| NIE |
122 | PachoĹek Krzysztof | DachnĂłw | 12km | – | TAK |
123 | PakuĹa Przemek | RzeszĂłw | 12km | 21 BATALION DOWODZENIA | NIE |
124 | Pasierb Grzegorz | RzeszĂłw | 12km | Decarun RzeszĂłw | TAK |
125 | PawĹowska Agnieszka | PrzemyĹl | 12km | Brak | NIE |
126 | Pelc Mateusz | Laszczyny | 12km | OSP Laszczyny | TAK |
127 | Pempek Natalia | RzeszĂłw | 12km | Brak | TAK |
128 | Piela MaĹgorzata | Grodzisko Dolne | 12km | Grodziska Grupa Biegowa Szalone ŝóĹwie | TAK |
129 | Pilawa BogumiĹ | LubaczĂłw | 12km | RUN RUN OLESZYCE | NIE |
130 | PizĹo Tomasz | RzeszĂłw | 12km | Brak | TAK |
131 | PotaczaĹa Grzegorz | Laszczyny | 12km | Grodziska Grupa Biegowa Szalone ŝóĹwie | TAK |
132 | PrÄdki Jerzy | Hermanowa | 12km | Wybiegamy w Przyszlosc | TAK |
133 | Rajzer Eryk | ZabratĂłwka | 12km | NiechBiega | TAK |
134 | Rawska – Ĺmieciuch Anna | LubaczĂłw | 12km | Biegomania LubaczĂłw | TAK |
135 | Rogowski Kuba | BrzĂłza KrĂłlewska | 12km | Active Team BrzĂłza KrĂłlewska | TAK |
136 | Rychlak-BoĹźek Monika | Stalowa Wola | 12km | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
137 | Rzeszutek Andrzej | RzeszĂłw | 12km | Andy Team | NIE |
138 | SarzyĹski StanisĹaw | ĹaĹcut | 12km | Brak | TAK |
139 | Sebzda Malgorzata | Bledowa Tycz | 12km | Husaria Race Team | TAK |
140 | Skoczylas Alicja | RzeszĂłw | 12km | Szare Ĺosie | NIE |
141 | Skoczylas Robert | RzeszĂłw | 12km | Szare Ĺosie | TAK |
142 | SĹowik Stefan | Tyczyn | 12km | Wybiegamy w przyszĹoĹÄ | TAK |
143 | SĹowik Jan | Hermanowa | 12km | Wybiegamy w przyszĹoĹÄ | TAK |
144 | SĹysz Mateusz | Grodzisko Dolne | 12km | Brak | TAK |
145 | SĹysz Krzysztof | Warszawa | 12km | Brak | TAK |
146 | Smoliniec Tomasz | DachnĂłw | 12km | BIEGOMANIA LUBACZĂW | TAK |
147 | Starzec MichaĹ | Przeworsk | 12km | przeworska grupa biegowa | TAK |
148 | Starzec MichaĹ | Przeworsk | 12km | Brak | NIE |
149 | StefaĹska Maria | PrzemyĹl | 12km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
150 | StefaĹski Ireneusz | PrzemyĹl | 12km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
151 | Styka Mateusz | RzeszĂłw | 12km | ROLMAT | TAK |
152 | Surmacz PaweĹ | RzeszĂłw | 12km | Brak | NIE |
153 | Szczepanik Antoni | BrzĂłza KrĂłlewska | 12km | Active Team BrzĂłza KrĂłlewska | TAK |
154 | SzczygieĹ Anna | LubaczĂłw | 12km | Biegomania LubaczĂłw | TAK |
155 | Szerer MichaĹ | RzeszĂłw | 12km | Koliberki | TAK |
156 | Szkoda Robert | BiĹgoraj | 12km | BiĹgoraj Ultra Trail | TAK |
157 | Sznajder Beata | Pisz | 12km | Klub MorsĂłw w Piszu | TAK |
158 | Sznajder Beata | Pisz | 12km | Brak | NIE |
159 | Szwedo Iwona | Nowa Sarzyna | 12km | NowosarzyĹska Grupa Biegowa | TAK |
160 | Szwedo Marcin | Nowa Sarzyna | 12km | NowosarzyĹska Grupa Biegowa | TAK |
161 | Szybiak Joanna | Reczpol | 12km | Brak | TAK |
162 | Szybiak Waldemar | PrzemyĹl | 12km | Brak | TAK |
163 | Tryniecki Tomasz | ĹťoĹynia | 12km | Grodziska Grupa Biegowa Szalone ŝóĹwie | TAK |
164 | Tryniecki Krystian | ĹťoĹynia | 12km | Brak | TAK |
165 | Trznadel Tomasz | Gluchow | 12km | GRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ZOLWIE | TAK |
166 | Turza MirosĹaw | DachnĂłw | 12km | KRESOWIANIE | TAK |
167 | Urban Marek | Przeworsk | 12km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
168 | Walania Kinga | GĹogĂłw MaĹopolski | 12km | TKKF “SokóŔ GĹogĂłw MaĹopolski | TAK |
169 | Walanus Daniel | Grodzisko Dolne | 12km | Brak | TAK |
170 | Walanus Agnieszka | Laszczyny | 12km | Brak | TAK |
171 | Walat Adrian | RzeszĂłw | 12km | WWF UR | NIE |
172 | Warecki RadosĹaw | Przeworsk | 12km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
173 | Warecki Arkadiusz | Sieniawa | 12km | Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
174 | WÄgrzyn Krzysztof | Krasne | 12km | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
175 | WÄgrzyn MaĹgorzata | Krasne | 12km | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
176 | Wojciechowski PaweĹ | JarosĹaw | 12km | JarosĹawska grupa biegowa SokóŠ| NIE |
177 | Zalepa Krzysztof | Grodzisko Dolne | 12km | Brak | TAK |
178 | Zalepa Alicja | Grodzisko Dolne | 12km | Brak | TAK |
179 | Zamorski Tomek | TryĹcza | 12km | Przeworska Grupa Biegowa | NIE |
180 | Zator Janusz | Mokre | 12km | DÄbickie Gepardy | TAK |
181 | Zawadzki Andrzej | RzeszĂłw | 12km | Brak | TAK |
182 | Zawadzki Ĺukasz | Nowa Sarzyna | 12km | NowosarzyĹska Grupa Biegowa | TAK |
183 | ZieliĹski Marcin | Nowosielce | 12km | NwE | NIE |
184 | Zimnicki Wojciech | RzeszĂłw | 12km | Brak | TAK |
185 | Zygmunt Monika | Giedlarowa | 12km | Brak | TAK |
186 | Zygmunt Tomasz | Giedlarowa | 12km | Brak | TAK |