Zawody

Nazwa zawodów:

XIV Bieg Kmitów – Biegi Młodzieżowe

Miejsce i termin: Nowy Wiśnicz, 2018-06-09
Organizator: Organizatorem XIII Biegu Kmitów jest Stowarzyszenie Bochniaków i Miłośników Ziemi Bocheńskiej Oddział Nowy Wiśnicz –Towarzystwo Miłośników Wiśnicza.
Opis zawodów: TERMIN I MIEJSCE
• 09.06.2018r. Rynek w Nowym Wiśniczu
• Biuro zawodów w Szkole Podstawowej ul. Kościelna 2 czynne od 8:00 do12:00

TRASA
• Trasa w biegu młodzieżowym i biegu rodzinnym odbędzie się w okolicach szkoły podstawowej ul. Kościelna 2

KATEGORIE WIEKOWE
a) Biegi młodzieżowe
• bieg-1-dziewczeta-III-klasa
• bieg-2-chlopcy-III-klasa
• bieg-3-dziewczeta-IV-klasa
• bieg-4-chlopcy-IV-klasa
• bieg-5-dziewczeta-V-klasa
• bieg-6-chlopcy-V-klasa
• bieg-7-dziewczeta-VI-klasa
• bieg-8-chlopcy-VI-klasa
• bieg-9-dziewczeta-gimnazjum
• bieg-10-chlopcy-gimnazjum

UDZIAŁ W BIEGACH MŁODZIEŻOWYCH BEZPŁATNY

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bak Karina Krakow Bieg-klasy III Brak NIE
2 Bakalarz Seweryn Nowy Wiśnicz Bieg-gimnazjum Brak NIE
3 Bezpalko Kinga KrakÓw Bieg-gimnazjum Brak NIE
4 Biłos Kamil Królówka Bieg-klasy VI Brak NIE
5 Biłos Edyta Królówka Bieg-gimnazjum Brak NIE
6 Bober Szymon Chronów Bieg-gimnazjum brak NIE
7 Bober Roksana Chronów Bieg-gimnazjum brak NIE
8 Bratek Łukasz Królówka Bieg-klasy V Brak NIE
9 Bratek Kamil Królówka Bieg-klasy VI Brak NIE
10 Chamera Karolina Kraków Bieg-klasy III Brak NIE
11 Chamera Katarzyna Kraków Bieg-klasy IV Brak NIE
12 Chojecki Dawid Królówka Bieg-klasy V Brak NIE
13 Chojecki Marcin Królówka Bieg-klasy III Brak NIE
14 Cwynar Wiktoria Wiśnicz Mały Bieg-gimnazjum Brak NIE
15 Dudzic Wiktor Nowy Wiśnicz Bieg-gimnazjum Brak NIE
16 Dziura Iga Borek Bieg-klasy IV NIE NALEŻY NIE
17 Filipek Jan Nowy Wiśnicz Bieg-klasy IV Brak NIE
18 Filipek Krzysztof Nowy Wiśnicz Bieg-gimnazjum SP Nowy Wiśnicz NIE
19 Gacek Marcin Królówka Bieg-klasy VI Brak NIE
20 Gacek Dawid Królówka Bieg-klasy IV Brak NIE
21 Gawąd Arkadiusz Królówka Bieg-klasy III Brak NIE
22 Gawin Patryk Kraków Bieg-klasy IV Brak NIE
23 Gawin Wiktor Kraków Bieg-klasy III Brak NIE
24 Gut Jakub Chronów Bieg-klasy III brak NIE
25 Hojniak Gabriela Połom Duży Bieg-gimnazjum Brak NIE
26 Janusz MikoŁaj PoŁom DuŻy Bieg-klasy V BRAK NIE
27 Jewuła Julia Nowy Wiśnicz Bieg-klasy VI Brak NIE
28 Judka Patrycja Nowy Wiśnicz Bieg-klasy VI Brak NIE
29 Kaczmarczyk Kornelia Stary Wiśnicz Bieg-klasy IV NIE
30 Kaczmarczyk Mateusz Nowy Wiśnicz Bieg-gimnazjum Brak NIE
31 Kiełbasa Adam Królówka Bieg-gimnazjum Brak NIE
32 Klejdys Michał Stary Wiśnicz Bieg-klasy III Brak NIE
33 Klimek Aleks Leksandrowa Bieg-klasy III SP Nowy Wiśnicz NIE
34 Klimek Maksymilian Leksandrowa Bieg-klasy IV SP Nowy Wiśnicz NIE
35 Klimek Kacper Leksandrowa Bieg-klasy VI Brak NIE
36 Kokoszka Karolina Nowy Wiśnicz Bieg-gimnazjum WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz NIE
37 Kożuchowicz Martyna Nowy Wiśnicz Bieg-klasy V Brak NIE
38 Komasa Dominik Królówka Bieg-klasy V Brak NIE
39 Komasa Jolanta Królówka Bieg-gimnazjum Brak NIE
40 Kowalińska Aleksandra Nowy Wiśnicz Bieg-klasy VI WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz NIE
41 Kowaliński Tomasz Nowy Wiśnicz Bieg-klasy V WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz NIE
42 Kuras Gabriela Stary Wiśnicz Bieg-gimnazjum Brak NIE
43 Machał Anna Chronów Bieg-klasy III brak NIE
44 Machał Anna Chronów Bieg-klasy III brak NIE
45 Majcher Maciej Bochnia Bieg-klasy IV NIE NALEŻY NIE
46 Marszałek Jakub Królówka Bieg-klasy III Brak NIE
47 Marszałek Anna Królówka Bieg-klasy V Brak NIE
48 Marszałek Jakub Królówka Bieg-klasy III Brak NIE
49 Marszałek Jakub Królówka Bieg-klasy III Brak NIE
50 Matyaszek Dawid Jasień Bieg-klasy IV PSP w Jodłówce NIE
51 Maurek Anna Kraków Bieg-klasy IV Na sportowo wesoło i zdrowo NIE
52 Maurek Jan Kraków Bieg-klasy III Na sportowo wesoło i zdrowo NIE
53 Mironów Oliwier Borek Bieg-klasy IV Bochnia biega NIE
54 Mironów Gerard Borek Bieg-gimnazjum Bochnia biega NIE
55 Musiał Kinga Nowy Wiśnicz Bieg-klasy III brak NIE
56 Mytych Maciek Mszana Dolna Bieg-klasy IV Brak NIE
57 Norek Mateusz Gawłów Bieg-klasy IV nie należy NIE
58 Nowak Radosław Leksandrowa Bieg-gimnazjum Brak NIE
59 Nowak Oliwia Wojnicz Bieg-klasy VI MLUKS Tarnów NIE
60 Obrał Bartosz Nowy Wiśnicz Bieg-gimnazjum WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz NIE
61 Pączek Robert Królówka Bieg-gimnazjum Brak NIE
62 Piotrowicz Karol Nowy Wiśnicz Bieg-gimnazjum Brak NIE
63 Ptaszek Marcelina Nowy Wiśnicz Bieg-klasy IV Brak NIE
64 Sowińska Anna Nowy Wiśnicz Bieg-klasy III WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz NIE
65 Sowińska Katarzyna Nowy Wiśnicz Bieg-gimnazjum WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz NIE
66 Stanek Kacper Bochnia Bieg-klasy V NIE NALEŻY NIE
67 Struzik Karol Chronów Bieg-gimnazjum brak NIE
68 Struzik Antoni Chronów Bieg-klasy III brak NIE
69 Suchański Oskar Chronów Bieg-klasy III brak NIE
70 Sułek Mateusz Nowy Wiśnicz Bieg-gimnazjum WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz NIE
71 Szot Otylia Gnojnik Bieg-klasy VI WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz NIE
72 Tadajewska Laura Kraków Bieg-klasy III Brak NIE
73 Tadajewski Jakub Kraków Bieg-klasy VI Brak NIE
74 Talaga Martyna Raba Wyżna Bieg-klasy V MOK Mszana Dolna NIE
75 Talaga Aleksandra Raba Wyżna Bieg-klasy III MOK Mszana Dolna NIE
76 Tobiasz Antonina Nowy Wiśnicz Bieg-gimnazjum Brak NIE
77 Trojan Nikola Chronów Bieg-klasy III brak NIE
78 Trzaska Kacper Królówka Bieg-gimnazjum Brak NIE
79 Twardosz Karolina Wiśnicz Mały Bieg-klasy V Fajfer Łapanów NIE
80 Tworzydło Krystian Królówka Bieg-gimnazjum Brak NIE
81 Wnęk Dawid Bochnia Bieg-klasy III Brak NIE
82 Wnęk MichaŁ Bochnia Bieg-klasy V Brak NIE
83 Wołek Bartłomiej Królówka Bieg-klasy III Brak NIE
84 Wołowczyk Kamil Królówka Bieg-klasy VI Brak NIE
85 Wrona Tomasz Chronów Bieg-klasy III brak NIE
86 Wzorek Gabriela Nowy Wiśnicz Bieg-klasy III Nie NIE
87 Wzorek Michał Nowy Wiśnicz Bieg-klasy IV Nie NIE
88 Zagrodzka Zofia Nowy Wisnicz Bieg-klasy III WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz NIE
89 Zając Kamila Gnojnik Bieg-klasy V WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz NIE
90 Załupski Patryk Nowy Wiśnicz Bieg-gimnazjum Brak NIE
91 Zarabska Kinga Nowy Wiśnicz Bieg-klasy VI Brak NIE
92 Zegarmistrz Dawid Żary Bieg-klasy VI Zegar team NIE
93 Zegarmistrz Jakub Żary Bieg-klasy V Zegar team NIE
94 Zygmunt Cyprian Chronów Bieg-klasy III brak NIE