Zawody

Nazwa zawodów:

V Dębiński Bieg po Flagę

Miejsce i termin: Wola Dębińska, 2018-05-03
Organizator: 1. Stowarzyszenie CARPEdiem przy Zespole Szkół w Woli Dębińskiej
– prezes Elżbieta Rega, nr kontaktowy 509 650 872
– Teresa Ćwikła, nr kontaktowy 698 494 849
2. Gmina Dębno – nr kontaktowy 14 631 85 56
3. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej
– Grzegorz Sroka, nr kontaktowy 504 789 115
Opis zawodów: Cele imprezy
1. Propagowanie postaw patriotycznych wśród osób w każdym wieku.
2. Uczczenie 100 lecia Odzyskania Niepodległosci Polski oraz XIV rocznicy ustanowienia Święta Flagi Rzeczpospolitej Polskiej.
3. Popularyzowanie wiedzy o polskiej tożsamości i symbolach narodowych.
4. Promowanie biegania i nordic walking, jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego.

Warunki uczestnictwa
1. Organizator nie pobiera opłaty startowej.
2. W poszczególnych konkurencjach, mogą wziąć udział następujące osoby:
• bieg główny – osoby pełnoletnie, które w dniu biegu tj. 3 maja 2018 roku mają ukończone 18 lat,
• bieg towarzyszący – osoby pełnoletnie, młodzież oraz dzieci od rocznika 2007 czyli od klasy IV szkoły podstawowej,
• nordic walking – osoby pełnoletnie, młodzież oraz dzieci od rocznika 2007 czyli od IV klasy szkoły podstawowej,
• bieg dla dzieci starszych – dzieci z roczników 2008 – 2011,
• bieg dla dzieci młodszych – dzieci z rocznika 2012 i młodsze.
3. W przypadku osób niepełnoletnich (tych, które do dnia 3 maja 2018 roku nie ukończyły 18 roku życia), wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub prawnego opiekuna, dostarczona w dniu imprezy, do pobrania i wydrukowania w Regulaminie

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Podgórski Jerzy Brzesko Bieg główny- 10km Lacho Team NIE
2 Robak Piotr Brzesko Bieg główny- 10km Brak NIE
3 Adamczyk Maja Czyżówka Bieg dla dzieci starszych- 400m Victoria Trzebinia NIE
4 Augustyński Sylwester Kraków Bieg główny- 10km Lacho Team NIE
5 Baca Zuzanna Jaworsko Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
6 Bachulski Wiktor Sufczyn Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
7 Bachulski Krystian Sufczyn Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
8 Baka Paweł Tarnów Bieg główny- 10km BAXON-MEBLE.PL NIE
9 Baran Lucjan Wola Dębińska Bieg główny- 10km PSP Wola Dębińska NIE
10 Baranowska Urszula Węgrzce Bieg główny- 10km Brak NIE
11 Baranowska Urszula Węgrzce Bieg główny- 10km Brak NIE
12 Barnaś Adrian Bochnia Bieg główny- 10km Salt Runners Bochnia NIE
13 Baron Bartłomiej Okocim Bieg główny- 10km Brak NIE
14 BĄk MirosŁaw ChorzelÓw Bieg główny- 10km ZABIEGANI MIELEC NIE
15 Bednarczyk Mateusz Tarnów Bieg główny- 10km Brak NIE
16 Bieleński Piotr Biadoliny Szlacheckie Bieg towarzyszący- 2,5km NIE
17 Biernat Filip Dębno Bieg dla dzieci starszych- 400m Mluks Tarnów NIE
18 Biernat Filip Dębno Bieg dla dzieci starszych- 400m Mluks Tarnów NIE
19 Biernat Julia Dębno Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
20 Biernat Jan Dębno Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
21 Biernat Antoni Dębno Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
22 Bik Miłosz Częstochowa Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
23 Bogusz Jakub Wola Debinska Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
24 Bogusz Maria Wola Debinska Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
25 Bogusz Maria Wola Debinska Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
26 Bogusz Gerard Wola Debinska Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
27 Boguta Beata Krakòw Bieg główny- 10km Brak NIE
28 Boguta Maciej Kraków Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
29 Bojdo Kamil Wola Dębińska Bieg główny- 10km Brak NIE
30 Bolek Rafał Wyżyce Bieg główny- 10km Brak NIE
31 Borowiec Małgorzata Dębni Nordic Walking- 4,5km Dębinskie smyki NIE
32 Brachucy W Porąbka Uszewska Bieg towarzyszący- 2,5km KU AZS PWSZ w Tarnowie NIE
33 Brudkiewicz-Paździora Aneta Wierzchosławice Bieg główny- 10km Ekipa z Tarnowa NIE
34 Brudkiewicz-Paździora Aneta Wierzchosławice Nordic Walking- 4,5km Ekipa z Tarnowa NIE
35 Buczek Damian Bratucice Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
36 Budyn Radoslaw Łysa Góra Bieg dla dzieci starszych- 400m Podstawowa Łysa Góra NIE
37 Budyn Alan Łysa Góra Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
38 BudzyŃ PaweŁ Tarnów Bieg główny- 10km Decathlon Tarnów NIE
39 Bujała Michał Jawor Bieg główny- 10km RunningPerformance.pl NIE
40 Cebula Mariusz Jasień Bieg główny- 10km Grubo Po 30 NIE
41 Cebula Paweł Jasień Bieg główny- 10km Grubo Po 30 NIE
42 Cebula Natalia Jasień Bieg dla dzieci starszych- 400m Publiczna Szkoła Podstawowa w Jasieniu NIE
43 ChamioŁo Paulina Wola DĘbiŃska 223 Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
44 ChamioŁo Filip Wola DĘbiŃska Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
45 Chmura Krzysztof Tarnów Bieg główny- 10km Brak NIE
46 Chmura Kinga Tarnów Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
47 Chmura Magdalena Tarnów Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
48 Chodak Maciej Zgłobice Bieg dla dzieci starszych- 400m Mluks Tarnów NIE
49 Ciuruś Kamil Bucze Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
50 Ciuruś Patrycja Bucze Bieg towarzyszący- 2,5km Mluks Tarnów NIE
51 Ciuruś Zygmunt Bucze Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
52 Ciuruś Piotr Mokrzyska Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
53 Ciuruś Ewelina Mokrzyska Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
54 Cudecka Nikola Wola Dębińska Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
55 Cudecki Nikodem Wola Dębińska Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
56 Curyło Alicja Debno Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
57 Curyło Jakub Debno Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
58 Czesak Stanisław Wola Dębińska Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
59 Czyż Grzegorz Bogumiłowice Bieg główny- 10km Grupa Azoty – AutomatykaTarnów NIE
60 Dach Ewa Brzesko Bieg główny- 10km Brak NIE
61 Dadej Paweł Wola Dębińska Bieg główny- 10km BKB Victoria Brzesko NIE
62 Daniec Andrzej Jodłówka Bieg główny- 10km Los Trepos Companieros NIE
63 Daniec – Kapałka Barbara Jodłówka Bieg towarzyszący- 2,5km SAL Łazowianka NIE
64 Daniel Małgorzata Dębno Nordic Walking- 4,5km Dębińskie smyki NIE
65 Drogoszcz Jan Kraków Bieg towarzyszący- 2,5km Perły Małopolski NIE
66 Drwal Jacek Pleśna Bieg główny- 10km AKTYWNA PLEŚNA NIE
67 Duda Damian Wola Dębińska Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
68 Duda Aleksander Tarnow Nordic Walking- 4,5km PTG Sokół Świat Pracy NIE
69 Duda Kacper Wola Dębińska Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
70 Dudek Paweł Dębno Bieg główny- 10km Loterk.pl NIE
71 Dudek Amelia Wola Dębińska Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
72 Dudek Jakub Wola Dębińska Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
73 Dudek Karolina Wola Dębińska Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
74 Dudek Władysław Dębno Bieg główny- 10km Brak NIE
75 Dzikowska Maria Tymowa Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
76 Dzikowski Jozef Tymowa Bieg główny- 10km BKB Victoria Brzesko NIE
77 Flądro Daniel Wokowice Bieg główny- 10km Brak NIE
78 Flądro Daniel Wokowice Bieg główny- 10km Brak NIE
79 Fornal Ewelina Kępa Bogumiłowicka Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
80 Fornal Artur Kępa Bogumiłowicka Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
81 Frankowski Jan Dębno Bieg główny- 10km Brak NIE
82 Fudala Michał Jasień Bieg główny- 10km BKB Victoria NIE
83 Gacek Łukasz Sufczyn Bieg główny- 10km Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie NIE
84 Gadzina Katarzyna Wola Dębińska Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
85 Gadzina Franciszek Wola Dębińska Bieg dla dzieci starszych- 400m OKOCIMSKI KS NIE
86 Gadzina Hanna Wola Dębińska Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
87 Gałka Anna Brzesko Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
88 Gałka Ryszard Brzesko Bieg główny- 10km Brak NIE
89 Gawlik Kacper Łoniowa Bieg dla dzieci starszych- 400m NIE
90 Górka Oskar Dębno Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
91 Górski Ryszard Brzesko Bieg główny- 10km BKB Victoria NIE
92 Gębska Roksana Wola Dębinska Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
93 Gicala Łukasz Jodłówka Bieg główny- 10km Brak NIE
94 Gleisner Tomasz Tarnów Bieg główny- 10km EKIPA Z TARNOWA NIE
95 Gładysz Adrianna Wojnicz Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
96 Gomularz Sebastian Dębno Bieg główny- 10km Brak NIE
97 Gorczyca Witold Brzesko Bieg główny- 10km HolidayStreet NIE
98 Grzegórzek Piotr Koszyce Wielkie Bieg główny- 10km Brak NIE
99 Grzegórzko Grzegorz Tarnó Bieg główny- 10km Molo Team NIE
100 Gucwa Dorota Tarnów Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
101 Gucwa Agnieszka Tarnów Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
102 Gucwa Grzegorz Bobowa Bieg główny- 10km RUNNING NIE
103 Gumienny Rafał Kraków Bieg główny- 10km Brak NIE
104 Gurgul Anna Brzesko Bieg główny- 10km BKB Victoria NIE
105 Gurgul Dawid Doły Bieg towarzyszący- 2,5km Którędy na Giewont? NIE
106 Gurgul Maria Wola Dębińska Nordic Walking- 4,5km brak NIE
107 Gurgul Izabela Porąbka Uszewska Bieg dla dzieci starszych- 400m Którędy na Giewont? NIE
108 Gurgul Józef Doły Bieg towarzyszący- 2,5km Którędy na Giewont? NIE
109 Hebda Kacper Jasień Bieg towarzyszący- 2,5km Publiczna Szkoła Podstawowa w Jasieniu NIE
110 Hebda Kamil Wola Dębińska Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
111 Hebda Szymon Wola Dębińska Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
112 Herba Jakub Dębica Bieg główny- 10km KB “maratończyk” Dębica NIE
113 Holik Krzysztof Brzesko Bieg główny- 10km BKB Victoria NIE
114 Holik Kacper Brzesko Bieg główny- 10km Brak NIE
115 Hyb Mariusz Siemiechów Bieg główny- 10km Brak NIE
116 Imioło Józef Dębno Bieg główny- 10km Brak NIE
117 Imioło Filip Jastew Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
118 Imioło Michał Jastew Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
119 Janicka Karolina Szczepanowice Bieg główny- 10km Brak NIE
120 Jarzwiec Jakub Dąbrowa Tarnowska Bieg główny- 10km Brak NIE
121 Jarzwiec Jakub Dąbrowa Tarnowska Bieg główny- 10km Brak NIE
122 Jarzwiec Jakub Dąbrowa Tarnowska Bieg główny- 10km Brak NIE
123 Jarzwiec Jakub Dąbrowa Tarnowska Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
124 Jonak Katarzyna Rzezawa Bieg główny- 10km LOS TREPOS COMPANIEROS NIE
125 Kalicki Łukasz Filipowice Bieg towarzyszący- 2,5km Kalicki Team NIE
126 Kapałka Mateusz Jodłówka Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
127 Kapałka Julia Jodłówka Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
128 Kargol Mateusz Wojnicz Bieg główny- 10km ZSLiT Wojnicz NIE
129 Karolak Zbigniew Dziadowice Bieg główny- 10km Brak NIE
130 Karolak Malgorzata Dziadowice Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
131 Kasprzyk Krzysztof Tarnów Bieg główny- 10km Brak NIE
132 Kawa Oliwia Wola Dębińska Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
133 Kądziołka Aneta Jadowniki Bieg główny- 10km BKB Victoria Brzesko NIE
134 Kądziołka Aleksandra Jadowniki Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
135 Kądziołka Paulina Jadowniki Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
136 Kądziołka Michał Jadowniki Bieg główny- 10km Brak NIE
137 Kieć Jakub Łęg Tarnowski Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
138 Kieć Anna Łęg Tarnowski Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
139 Kijowski Adrian Żabno Bieg główny- 10km Runner Team NIE
140 Kilian Andrzej Tarnów Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
141 Kiliarska Valentyna Donetsk Bieg główny- 10km LKB Rudnik NIE
142 Kita Roman Brzesko Bieg główny- 10km BKB Victoria Brzesko NIE
143 Klich Magdalena Szczepanów Bieg główny- 10km Brak NIE
144 Klimek Dorota Nowy Sacz Bieg główny- 10km Brak NIE
145 Klimek Dorota Nowy Sacz Bieg główny- 10km Brak NIE
146 Klimek Piotr Npwy Sacz Bieg główny- 10km Brak NIE
147 Klimek Małgorzata Kraków Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
148 Klimek Karol Wola DĘbiŃska Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
149 Klimek Anna Jastew Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
150 Kloc Katarzyna Tarnów Bieg dla dzieci starszych- 400m Młody Olimpijczyk NIE
151 Kmieć Katarzyna Perła Bieg główny- 10km Brak NIE
152 Koloch Józef Porąbka Uszewska Bieg główny- 10km Brak NIE
153 Kołton Przemysław Donosy Bieg główny- 10km COLTON TEAM NIE
154 Kołton Małgorzata Donosy Bieg główny- 10km COLTON TEAM NIE
155 Korczyńska Barbara Wierzchosławice Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
156 Koza Patryk Radzyń Podlaski Bieg główny- 10km Brak NIE
157 Kralka Martyna Jadowniki Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
158 Krawczyk Michał Biadoliny Radlowskie Bieg główny- 10km Brak NIE
159 Krawczyk Piotr Brzesko Bieg główny- 10km brak NIE
160 Krawiec Katarzyna Wojnicz Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
161 Krawiec Mikolaj Wojnicz Bieg dla dzieci starszych- 400m Muks Tarnów NIE
162 Król Ksawery Biadoliny Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
163 Król Eliza Biadoliny Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
164 Krzykalak Julia Wola Debinska Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
165 Książek Klaudia Przyborów Bieg główny- 10km Brak NIE
166 Kubala Wojciech Maszkienice Bieg główny- 10km Brak NIE
167 Kulas Maksymilian Nagawczyna Bieg dla dzieci starszych- 400m Dębicki Klub Kolarski Gryf NIE
168 Kulas Andrzej Nagawczyna Bieg główny- 10km Dębicki Klub Kolarski Gryf NIE
169 Kulas Marek Nagawczyna Bieg główny- 10km Dębicki Klub Kolarski GRYF NIE
170 Kulas Andrzej Nagawczyna Bieg towarzyszący- 2,5km Dębicki Klub Kolarski Gryf NIE
171 Kumorek Maciej Jasień Bieg główny- 10km Brak NIE
172 Kura Adam Wojnicz Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
173 Kuras Ela Dębno Nordic Walking- 4,5km Dębinskie smyki NIE
174 Kurek Kacper Dębno Bieg dla dzieci starszych- 400m FA Brzesko NIE
175 Kustosz Nikodem Wola Dębińska Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
176 Lamparski Jakub Koszyce Wielkie Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
177 Legutko Monika Brzesko Bieg towarzyszący- 2,5km brak NIE
178 Legutko Michalina Brzesko Bieg towarzyszący- 2,5km brak NIE
179 Legutko Wiktor Brzesko Bieg towarzyszący- 2,5km MLUKS NIE
180 Lis Tomasz Bratucice Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
181 Świerczek Patrycja Jadowniki Bieg główny- 10km Brak NIE
182 Świerczek Dawid Jadowniki Bieg główny- 10km Brak NIE
183 Świerczek Zofia Wola Dębińska Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
184 Świerczek Marian Wola Dębińska Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
185 Świerczek Danuta Faliszewice Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
186 Świostek Alan Radom Bieg dla dzieci młodszych- 200m RunAlan NIE
187 Maj Paweł Strzelce Małe Bieg główny- 10km Brak NIE
188 Makowiec Robert Tuchów Bieg główny- 10km LKS BURZYN NIE
189 Małecka Katarzyna Skrzyszów Bieg główny- 10km Brak NIE
190 Marecik Adam Wola Dębińska Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
191 Marecik MichaŁ Wola Dębińska Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
192 Marek Wojciech Wola Dębińska Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
193 Marek Zuzanna Wola Dębińska Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
194 Marek Dariusz Wieliczka Bieg główny- 10km AlpinSportTeam NIE
195 Marmól Kacper Dębno Bieg towarzyszący- 2,5km Okocimski KS NIE
196 Marmól Kacper Dębno Bieg towarzyszący- 2,5km Okocimski KS NIE
197 Marzec Paweł Tarnów Bieg towarzyszący- 2,5km Ksiądz NIE
198 Marzec Hubert Wola Dębinska Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
199 Marzec Melania Wola Dębinska Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
200 Marzec Przemysław Wola Dębinska Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
201 Marzec Emilia Tarnów Bieg dla dzieci starszych- 400m MLUKS Tarnów NIE
202 Masłoń Joanna Dębno Bieg główny- 10km Zaprzecznica TEAM ! NIE
203 Matyaszek Waldemar Jasień Bieg główny- 10km BKB VICTORIA BRZESKO NIE
204 Matyaszek Dawid Jasień Bieg towarzyszący- 2,5km Lubię Biegać NIE
205 Mądry Janusz Brzesko Bieg główny- 10km Brak NIE
206 Mercik Mateusz Kraków Bieg główny- 10km PUSH RUNNER NIE
207 Mercik Wioleta Kraków Bieg główny- 10km Night Runners NIE
208 Michalek Anna Maszkienice Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
209 Michałek Anna Maszkienice Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
210 Michałek Wiktoria Maszkienice Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
211 Michałek Wiktoria Maszkienice Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
212 Michno Anna Kraków Bieg główny- 10km Lacho Team NIE
213 Michno Tomasz Kraków Bieg główny- 10km Lacho Team NIE
214 MichoŃ Kamil TarnÓw Bieg główny- 10km biegamwtarnowie.pl NIE
215 Michoń Emilia Tarnów Bieg towarzyszący- 2,5km biegamwtarnowie.pl NIE
216 Michoń Oliwia Tarnów Bieg towarzyszący- 2,5km biegamwtarnowie.pl NIE
217 Mietła Jan Jastew Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
218 Mirek Kazimierz Maleniska Bieg główny- 10km OSP Pawłosiow NIE
219 Mironów Paweł Borek Bieg główny- 10km Bochnia biega NIE
220 Mironów Gerard Borek Bieg towarzyszący- 2,5km Bochnia biega NIE
221 Mironów Oliwier Borek Bieg dla dzieci starszych- 400m Bochnia biega NIE
222 Mironów Alex Borek Bieg dla dzieci starszych- 400m Bochnia biega NIE
223 Mironów Paweł Borek Bieg główny- 10km Brak NIE
224 Misiorek Maria Poznań Bieg dla dzieci młodszych- 200m Naramowice Biegają NIE
225 Mizera Oliwia Biadoliny Szlacheckie Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
226 Mizera Zuzanna Brzesko Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
227 Młynarczyk Patrycja Biadoliny Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
228 Molczyk Marek Niwka Bieg główny- 10km Molo Team NIE
229 Molczyk Jakub Niwka Bieg towarzyszący- 2,5km MLUKS Tarnów NIE
230 Molczyk Katarzyna Wierzchoslawice Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
231 Moździerz Piotr Tuchów Bieg główny- 10km Lks burzyn NIE
232 Moskal Kamil Doły Bieg główny- 10km Brak NIE
233 Muniga Hubert Bogumiłowice Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
234 Muran Andrii Kraków Bieg główny- 10km ITMBW Kraków NIE
235 Myrlak Agnieszka Biesiadki Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
236 Najberek Weronika Łysa Gòra Bieg towarzyszący- 2,5km Mluks NIE
237 Najberek Karolina Łysa Gòra Bieg dla dzieci starszych- 400m Łysa Gòra NIE
238 Najberek Renata Łysa Gòra Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
239 Nosek Joanna Sufczyn Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
240 Nosek Mikołaj Sufczyn Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
241 Nowak Oliwia Rudka Bieg towarzyszący- 2,5km MLUKS Tarnów NIE
242 Nowak Krzysztof Zabierzów Bocheński Bieg główny- 10km Brak NIE
243 Nowak Marta Poznań Bieg główny- 10km Naramowice Biegają NIE
244 Nowak Lilianna Poznań Bieg dla dzieci młodszych- 200m Naramowice Biegają NIE
245 Nowak Zuzanna Poznań Bieg dla dzieci starszych- 400m Naramowice Biegają NIE
246 Okas Maciej Wola Dębińska Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
247 Okas Mateusz Wola Dębińska Bieg towarzyszący- 2,5km NIE
248 Okrajek Zbigniew Posądza Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
249 Okrzesa Kacper Przyborów Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
250 Opoka Elzbieta Debno Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
251 Opryszek Bogusław Kraków Bieg główny- 10km ITMBW Kraków NIE
252 Pabian Marta Porąbka Uszewska 308 Bieg towarzyszący- 2,5km brak NIE
253 Pabian Marcelina Brzesko Bieg towarzyszący- 2,5km brak NIE
254 Pacura Jakub Tarnow Bieg główny- 10km Zbylitowska Gora NIE
255 Pagacz Paulina Jadowniki Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
256 Paździora Michał Wierzchosławice Nordic Walking- 4,5km Ekipa z Tarnowa NIE
257 Pamula Staszek Szczurowa Nordic Walking- 4,5km zsp Szczurowa NIE
258 Pamuła Wojciech Kraków Bieg główny- 10km DREAM TEAM NIE
259 Pamuła Adam Kraków Bieg towarzyszący- 2,5km DREAM TEAM NIE
260 Panna Milena Dębno Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
261 Panocha Daniel Tarnów Bieg główny- 10km Brak NIE
262 Papuga Dominik Jadowniki Bieg główny- 10km Brak NIE
263 Pawlik Antoni Sufczyn Bieg dla dzieci młodszych- 200m Przedszkole Łysa Góra NIE
264 Pawlik Karol Sufczyn Bieg dla dzieci młodszych- 200m Publiczna Szkoła Podstawowa w Sufczynie NIE
265 Pięta Weronika Wola Dębińska Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
266 Pięta Bartosz Wola Dębińska Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
267 Pięta Piotr Wola Dębińska Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
268 Pięta Bartosz Wola Dębińska Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
269 Piątek Stanisłąw Krakópw Bieg główny- 10km ITMBW Kraków NIE
270 Piechówka Bernardeta Kraków Nordic Walking- 4,5km DREAM TEAM NIE
271 Pikulski Krystian Brzesko Bieg towarzyszący- 2,5km ZSP1 Brzesko NIE
272 Pilch Marek Kraków Bieg główny- 10km Głos Seniora NIE
273 Plewa Rafał Jadowniki Bieg główny- 10km BKB Victoria Brzesko NIE
274 Plewa Rafał Jadowniki Bieg główny- 10km BKB Victoria Brzesko NIE
275 Płachno Julita Dębno Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
276 Płaneta Andrzej Sufczyn Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
277 Polak Katarzyna Brzezie Bieg główny- 10km wkurw_team NIE
278 Polański Grzegorz Pleśna Bieg główny- 10km Aktywna Pleśna NIE
279 Popava Olena Chmelnick Bieg główny- 10km Brak NIE
280 Powroźnik Karolina Dębno Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
281 Przeklasa Laura Dębno Bieg dla dzieci starszych- 400m Dębno NIE
282 Pudlyk Liuba Kraków Bieg główny- 10km ITMBW Kraków NIE
283 Rajski Mirosław Wierschosławice Bieg główny- 10km Brak NIE
284 Rapacz Joanna Tarnów Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
285 Rapacz Rafał Tarnów Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
286 Rapacz Katarzyna Tarnów Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
287 Rapacz Anna Tarnów Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
288 Różak Piotr Dębno Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
289 Różak Piotr Dębno Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
290 Roczniak Wiktoria Wola Dębińska Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
291 Rogasch Stanisław Kraków Bieg główny- 10km Brak NIE
292 Rogoziński Łukasz Ostrowiec Św. Bieg główny- 10km ITMBW Kraków NIE
293 Rudek Maciej Tarnów Bieg towarzyszący- 2,5km KU AZS PWSZ TARNÓW NIE
294 Rudek Krystian Wola Dębińska Bieg główny- 10km ZSME tarnów NIE
295 Rudek Krystian Wola Dębińska Bieg towarzyszący- 2,5km ZSME tarnów NIE
296 Rudek Krystian Wola Dębińska Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
297 Rudek Krystian Wola Dębońska Bieg towarzyszący- 2,5km ZSME Tarnów NIE
298 Rybicki Łukasz Tarnow Bieg główny- 10km MOLO TEAM NIE
299 Rzepa Patryk Woła Dębińska Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
300 Rzepa Patryk Woła Dębińska Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
301 Sacha Marcel Dębno Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
302 Sacha Kornel Dębno Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
303 Sacha Aleksandra Jastew Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
304 Sacha Mateusz Wola Dębińska Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
305 Sadko Marek żabno Nordic Walking- 4,5km 5 PSK Tarnów NIE
306 Sadlej Adrian Brzesko Bieg główny- 10km Brak NIE
307 Senator Artur Warszawa Bieg główny- 10km Brak NIE
308 Senator Nikola Warszawa Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
309 Serwatka Wojciech Jadowniki Bieg dla dzieci młodszych- 200m DDP OSP Jadowniki NIE
310 Sipiera Tomasz Kraków Bieg główny- 10km Lacho Team NIE
311 Skoczeń Bartłomiej Jadowniki (woj. Małopolskie) Bieg główny- 10km Brak NIE
312 Skowron Cecylia Wojnicz Nordic Walking- 4,5km do6ciu NIE
313 Skowron Dariusz Wojnicz Bieg towarzyszący- 2,5km do6ciu NIE
314 Smędowski Paweł Rzeszów Bieg główny- 10km GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl NIE
315 Smoleń Zbigniew Jastew Bieg główny- 10km Brak NIE
316 Sodnom Tsendzesem Rzezawa Bieg główny- 10km Bochnia biega NIE
317 Sowa Hubert Brzesko Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
318 Sowa Hubert Brzesko Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
319 Stalmach Krzysztof Brzesko Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
320 Stalmach Szymon Brzesko Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
321 Stalmach Wojciech Brzesko Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
322 Starodubtsev Viktor Lviv Bieg główny- 10km JM Demolex IPhone Bardejov NIE
323 Stasze-Łatas Kamila Jadowniki Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
324 Staszel-Łatas Tomasz Jadowniki Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
325 Stężowska Natasza Dębno Bieg dla dzieci starszych- 400m Dębno NIE
326 Stężowski Szczepan Dębno Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
327 Stępień Marek Poręba Spytkowska Bieg główny- 10km Majster Sport Team NIE
328 Stępień Ewa Poręba Spytkowska Nordic Walking- 4,5km BKB Victoria Brzesko NIE
329 Stefan Karolina Maszkienice Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
330 Stefan Karolina Maszkienice Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
331 Stolarczyk Aleksandra Wierzchosławice Bieg towarzyszący- 2,5km MLUKS Tarnów NIE
332 Sułek Paweł Biesiadki Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
333 Sułek Małgorzata Dębno Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
334 Sułek Magdalena Biesiadki Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
335 Sułek Piotr Mielec Bieg główny- 10km brak NIE
336 Sułek Anna Mielec Bieg dla dzieci młodszych- 200m brak NIE
337 Surowy Piotr Tarnów Bieg główny- 10km Brak NIE
338 Swoszowski Dariusz Tarnów Bieg główny- 10km Brak NIE
339 Synowiecki Kamil Tarnów Bieg główny- 10km Brak NIE
340 Szeląg Klaudiusz Perła Bieg główny- 10km Brak NIE
341 Szerszeń Grzegorz Dębica Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
342 Szewczyk Monika Kraków Bieg główny- 10km Brak NIE
343 Szostak Michał Wola Dębińska Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
344 Szostak Ilona Wola Dębińska Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
345 Szostak Szymon Wola Dębińska Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
346 Szostak Barbara Wola Dębińska Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
347 Szostak Janusz Wola Dębińska Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
348 Szuba Marta Brzesko Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
349 Szylar Joanna Brzesko Bieg towarzyszący- 2,5km Mluks Tarnów NIE
350 Szylar Joanna Brzesko Bieg towarzyszący- 2,5km Mluks NIE
351 Szylar Joanna Brzesko Bieg towarzyszący- 2,5km Mluks NIE
352 Targosz Michał Kraków Bieg towarzyszący- 2,5km ITMBW KRAKÓW NIE
353 Tekiela Kamil Kraków Bieg towarzyszący- 2,5km IzziRunning.pl NIE
354 Tekiela Tadeusz Kraków Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
355 Trybalska Anna Brzesko Bieg główny- 10km Brak NIE
356 Trybalska Oliwia Brzesko Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
357 Trybalska Wiktoria Brzesko Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
358 Tryfanów Wiktoria Trzebinia Bieg towarzyszący- 2,5km Victoria Trzebinia NIE
359 Veretskyi Pavel Donetsk Bieg główny- 10km LKB Rudnik NIE
360 Walczak Dariusz Krakow Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
361 Waśko Agnieszka Brzesko Bieg główny- 10km Brak NIE
362 Waśko Artur Brzesko Bieg główny- 10km Brak NIE
363 Warchalowski Jan Kraków Bieg główny- 10km Brak NIE
364 Warchałowska Julia Kraków Bieg towarzyszący- 2,5km Którędy na Giewont? NIE
365 Warchoł Julia Sufczyn Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
366 Warchoł Aleksander Sufczyn Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
367 Węgrzyn Marek Maszkienice Bieg główny- 10km ABB Running Team NIE
368 Wesołowski Kamil Chmielnik Bieg główny- 10km Brak NIE
369 Wicherek Maciej Kraków Bieg główny- 10km Brak NIE
370 Widła Adam Bochnia Bieg towarzyszący- 2,5km Klub Biegacza AZS UEK NIE
371 Wieciech Adrian Nowy Wiśnicz Bieg główny- 10km Brak NIE
372 Wieciech Adrian Nowy Wiśnicz Bieg towarzyszący- 2,5km Brak NIE
373 Wilk Tomasz Strzelce Małe Bieg główny- 10km Brak NIE
374 Wilk Katarzyna Pleśna Bieg główny- 10km Brak NIE
375 Wilk Sławomir Pleśna Bieg główny- 10km Brak NIE
376 Wiśniowska Justyna Wola Dębińska Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
377 Witek Piotr Wola Dębińska Bieg towarzyszący- 2,5km NIE
378 Wnek Edyta Gnojnik Nordic Walking- 4,5km Brak NIE
379 Wnek Wiktor Chronow Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
380 Wojciechowska Lena Wola Dębińska Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
381 Wojciechowska Lena Wola Dębińska Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
382 Wojciechowska Gabriela Wola Dębińska Bieg dla dzieci starszych- 400m Brak NIE
383 Wolnik Aleksandra Wola Dębińska Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
384 Wolnik Wiktor Wola Dębińska Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
385 Wróbel Miłosz Koszyce Wielkie Bieg towarzyszący- 2,5km MLUKS Tarnów NIE
386 Wróbel Łukasz Wola Dębińska Bieg główny- 10km Brak NIE
387 Zając Kornelia Biadoliny Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
388 Zając Kornelia Biadoliny Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
389 Zając Jakub Biadoliny Bieg dla dzieci młodszych- 200m Brak NIE
390 Zakareya Adam Szczurowa Bieg główny- 10km zsp2 Brzesko NIE
391 Zakareya Adam Szczurowa Nordic Walking- 4,5km zsp2 Brzesko NIE
392 Zakareya Chawkata Szczurowa Nordic Walking- 4,5km Rylova NIE
393 Zawistowski Marcin Brzesko Bieg towarzyszący- 2,5km Legia Akademicka NIE