Zawody

Nazwa zawodów:

II Rzeszowski Bieg Trzeźwości, Marsz Nordic Walking I Rajd Rowerowy im. ks. Franciszka Blachnickiego

Miejsce i termin: Rzeszów, 2018-05-01
Organizator: Katolickie Stowarzyszenie TABOR

ul. Połonińska 25, 35-082 Rzeszów tel. 533 833 399

WSPÓŁORGANIZATORZY:

Ruch Światło Życie i gałąź Ruchu – Domowy Kościół Diecezji Rzeszowskiej tel. 603 786 482

Duszpasterstwo Trzeźwości Diecezji Rzeszowskiej tel. 730 535 717

Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Wolność i Miłość” Diecezji Rzeszowskiej tel. 17 863 59 63

Opis zawodów: CEL IMPREZY:

 propagowanie zdrowego stylu życia oraz postaw abstynenckich wobec alkoholu i narkotyków,
 popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu,
 promocja zdrowego trybu życia i walki z uzależnieniami,
 promocja miasta Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego,
 tworzenie warunków dla rozwijania kreatywności młodzieży oraz aktywnego wypoczynku.

Impreza odbędzie się 01. 05. 2018 r. na ulicach Rzeszowa i pobliskich miejscowości.

Biuro zawodów: Dom Diecezjalny “TABOR” Rzeszów, ul. Połonińska 25
Start: ul. Połonińska przed Domem Diecezjalnym “TABOR”
Meta: plac przed kościołem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Niechobrzu.

Udział zawodach od 16 roku życia za zgodą rodziców/opiekunów

Opłata startowa wynosi:
30 złotych – jeśli rejestracja nastąpi do dnia 8.04.2018 r.,
40 złotych – jeśli odbędzie się w terminie od 9.04.2018 r. do 23.04.2018 r.

50 złotych w okresie od 24.04.2018 r. do momentu zamknięcia listy startowej.
W przypadku rodzinnego uczestnictwa w zawodach opłata wyniesie:

20 złotych – jeśli na starcie staną 2 osoby z rodziny,
15 złotych – jeśli rodzina będzie reprezentowana przez 3 lub więcej osób.

Wpłaty rodzinne na konto organizatora.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Antonik Elżbieta Strzyżów Nordic Walking- 10km Brak TAK
2 Ćwiąkała Michał Zarszyn Bieg- 10km PW Podkarpackie Wilki NIE
3 Bać Wiesław Racławówka Nordic Walking- 10km Brak TAK
4 Baran Marek RzeszÓw Nordic Walking- 10km KlubSportu.pl TAK
5 Baran Alina Rzeszów Nordic Walking- 10km KlubSportu.pl TAK
6 Bącal Maciej Kraczkowa Bieg- 10km II LO Rzeszów TAK
7 BĄk MirosŁaw ChorzelÓw Rajd Rowerowy- 20km TOP-SERVIS CHORZELÓW TAK
8 BĄk Kamil ChorzelÓw Rajd Rowerowy- 20km TOP-SERVIS CHORZELÓW NIE
9 BĄk MaŁgorzata ChorzelÓw Rajd Rowerowy- 20km TOP-SERVIS CHORZELÓW NIE
10 Bednarz Barbara Kamień Bieg- 10km Brak TAK
11 Bednarz Karol Trzciana Bieg- 10km Raj-Tatr NIE
12 Białowąs Tomasz Rzeszów Bieg- 10km Stajnia Balona/Torro Team TAK
13 Bichajło Kamil Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
14 Bilik Wojciech Krosno Nordic Walking- 10km Samotni Wędrowcy TAK
15 Bilik Wojciech Krosno Nordic Walking- 10km Samotni Wędrowcy TAK
16 Blajer Elżbieta Rzeszów Bieg- 10km Brak NIE
17 Blajer Maciej Rzeszów Bieg- 10km Brak NIE
18 Błażej Michał Mogielnica Bieg- 10km ———————————– TAK
19 Błoniarz Bartłomiej Rogoźnica Bieg- 10km Brak TAK
20 Bober Władysława Rzeszów Nordic Walking- 10km PKS-calasanz TAK
21 Bosek Lucjan Boguchwała Rajd Rowerowy- 20km FME MTB TEAM NIE
22 Botwina Marek Jagiełła Bieg- 10km Brak TAK
23 Botwina Stanisław Jagiełła Bieg- 10km Brak TAK
24 Brocławik Mirosław Krosno Bieg- 10km MUKS Podkarpacie Jedlicze NIE
25 Broda Łukasz Rzeszów Bieg- 10km PIĘKNE I BRODACZE NIE
26 Bronhard Rafał Rzeszów Bieg- 10km 21 Batalion Dowodzenia TAK
27 Browiński Karol Rzeszów Rajd Rowerowy- 20km Szkoła Podstawowa nr.21 w Rzeszowie TAK
28 Browiński Andrzej Rzeszów Rajd Rowerowy- 20km Domowy Kościół TAK
29 Buczek Artur Rzeszów Rajd Rowerowy- 20km Domowy Kościół TAK
30 Cetnar Mirek Munina Bieg- 10km Brak NIE
31 Chlebek Tomasz Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
32 Chlebiński Maciej Rzeszów Bieg- 10km Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
33 Chmiel Michał Rzeszów Bieg- 10km Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
34 Chmiel Mateusz Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
35 Cieśla Krzysztof Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
36 Cieślak Stanisław Dębica Bieg- 10km Atos TAK
37 Cyrek Jarosław Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
38 Czach Rafał Boguchwała Rajd Rowerowy- 20km Brak NIE
39 Czyrek Janusz Rzeszow Bieg- 10km brak NIE
40 DĘbiec PrzemysŁaw Rzeszów Bieg- 10km KROŚNIEŃSKI KLUB BIEGACZA MOSIR KROSNO NIE
41 Dec Rafał Rzeszów Bieg- 10km II LO Rzeszów TAK
42 DoŃski Aleksander RzeszÓw Rajd Rowerowy- 20km Brak TAK
43 Domaradzka Agnieszka Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
44 Domaradzka MaŁgorzata RzeszÓw Bieg- 10km BT WAGABUNDA TAK
45 Domaradzki Grzegorz RzeszÓw Bieg- 10km BT WAGABUNDA TAK
46 DrĄg PaweŁ Rzeszów Bieg- 10km DecaRun Rzeszów TAK
47 Drozd Joanna Rzeszów Nordic Walking- 10km PKS-calasanz TAK
48 Drozd Stanisław Rzeszów Nordic Walking- 10km PKS-calasanz TAK
49 Dziedzic Witold Rzeszów Bieg- 10km Sekcja Biegowa Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie TAK
50 Dziobak Bogdan Rzeszów Rajd Rowerowy- 20km Brak TAK
51 Dziobak Monika Krasne Nordic Walking- 10km Pks-calasanz TAK
52 Ferfecka Małgorzata Rzeszów Nordic Walking- 10km Brak TAK
53 Fil BoŻena JarosŁaw Bieg- 10km JAROSŁAWSKI BIEGACZ TAK
54 Fil Hubert JarosŁaw Bieg- 10km JAROSŁAWSKI BIEGACZ TAK
55 Florek Marcin Pilzno Bieg- 10km Mężczyźni św. Józefa TAK
56 Florek Wojciech Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
57 Foryś Włodzimierz Jasło Bieg- 10km ULKS Technik Trzcinica TAK
58 Gałek Andrzej Rudna Wielka Bieg- 10km Brak TAK
59 Garlak Jacek Głogów Małopolski Bieg- 10km essence.of.prophylaxis TAK
60 Góra Mariusz Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
61 Góra Mariusz Rzeszów Bieg- 10km Brak NIE
62 Górecki Patryk Jarosław Bieg- 10km PG FOTO NIE
63 GoleŚ Grzegorz Giedlarowa Bieg- 10km GRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ŻÓŁWIE TAK
64 Grata Bartłomiej Rzeszów Rajd Rowerowy- 20km Brak TAK
65 Grela Rafał Rzeszów Bieg- 10km Brak NIE
66 Grela Filip Rzeszów Rajd Rowerowy- 20km Brak NIE
67 Guzek Michał Rudna Mała Rajd Rowerowy- 20km Brak NIE
68 Haber Grzegorz Rzeszów Rajd Rowerowy- 20km Brak TAK
69 Herbut Elżbieta Przemyśl Nordic Walking- 10km NIEZRZESZONA NIE
70 Hnatów Tomasz Czudec Bieg- 10km Brak TAK
71 Hodyr Mariusz Nosówka Rajd Rowerowy- 20km Brak TAK
72 Hodyr Mariusz Nosówka Rajd Rowerowy- 20km Brak NIE
73 Hodyr Lidia Nosówka Rajd Rowerowy- 20km Brak NIE
74 Hołowienko Piotr Lidzbark Warmiński Bieg- 10km Thisday.pl – zdjęcia i film ślubny i ewangelizacyjny TAK
75 HoŁub Agata JarosŁaw Bieg- 10km JAROSŁAWSKI BIEGACZ TAK
76 Indyk Kamil Miłocin Bieg- 10km Husaria Race Team TAK
77 Iskra Kamil Rzeszów Bieg- 10km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
78 Jacek Sławomir Sokołów Małopolski Rajd Rowerowy- 20km Evitka Team TAK
79 Jakieła Mateusz Rzeszów Bieg- 10km Brak NIE
80 Jędruchów Maciej Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
81 Jędruchów Maciej Rzeszów Bieg- 10km Brak NIE
82 Joński Tomasz Łańcut Bieg- 10km Brak NIE
83 Joński Tomasz Łańcut Bieg- 10km Brak TAK
84 Joński Tomasz Łańcut Bieg- 10km Brak NIE
85 Jurczak Roman Rzeszów Bieg- 10km Brak NIE
86 Kaczor Monika Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
87 Kaczor Tomasz Przewrotne Bieg- 10km KM PSP RZESZÓW TAK
88 Kaczyńska Alicja Rzeszów Bieg- 10km Perfect Runner Team NIE
89 Kalandyk Marek Hermanowa Bieg- 10km Hermanos Hermanowa TAK
90 Karasiński Ireneusz Rzeszów Bieg- 10km MZBM Rzeszów TAK
91 Kawaliło Anna Wola Rafałowska Rajd Rowerowy- 20km Wola Rafałowska TAK
92 Kawaliło Piotr Wola Rafałowska Rajd Rowerowy- 20km Wola Rafałowska TAK
93 Kędzierska Katarzyna Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
94 Kędzierski Radosław Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
95 Kiper ElŻbieta JarosŁaw Bieg- 10km JAROSŁAWSKI BIEGACZ TAK
96 Klus Anna Rzeszów Bieg- 10km Piękne i Brodacze NIE
97 Kłos Arkadiusz Cmolas Bieg- 10km Brak TAK
98 Kłos Michał Cmolas Bieg- 10km Brak NIE
99 Kobak Jan Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
100 Kobylarz Piotr Rzeszów Bieg- 10km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
101 Kościelny Aleksander Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
102 Korab Tomasz Rzeszow Bieg- 10km BorgWarner Rzeszow TAK
103 Korczykowska Beata Rzeszów Nordic Walking- 10km Brak NIE
104 Korczykowski Artur Rzeszów Nordic Walking- 10km Brak NIE
105 Kordowska Boguslawa Kraków Nordic Walking- 10km Nowa Huta Team TAK
106 Kordowski Piotr Kraków Nordic Walking- 10km NWPL TAK
107 Kowal Piotr Rzeszów Bieg- 10km 21 Batalion Dowodzenia NIE
108 Kozak Michał Jarosław Bieg- 10km biegnijsercem.pl TAK
109 Kozioł Stanisław Głogów Małopolski Bieg- 10km Brak TAK
110 Kramer Rafal Radom Bieg- 10km Biegiem radom! TAK
111 Kramer Anna Radom Nordic Walking- 10km Brak TAK
112 Krasoń Paweł Rzeszów Bieg- 10km Brak NIE
113 Król Małgorzata Rzeszów Nordic Walking- 10km Brak NIE
114 Król Stanisław Rzeszów Nordic Walking- 10km Brak NIE
115 Kruk Zbigniew Gać Nordic Walking- 10km Wydry Galicja / Przeworska Grupa Biegowa NIE
116 Krzyśko Marek Nowa Wieś Rajd Rowerowy- 20km Brak TAK
117 Krzyśko Marcin Trzebownisko Bieg- 10km Brak TAK
118 Kulikowska Marzena Jaroslaw Rajd Rowerowy- 20km Brak TAK
119 Kwas Michał Bratkowice Rajd Rowerowy- 20km LKS Bratek Bratkowice TAK
120 Kwiatek Łukasz Rzeszów Bieg- 10km 21 BATALION DOWODZENIA TAK
121 Lasota Janusz Zarzecze Nordic Walking- 10km Brak TAK
122 Lasota Iwona Zarzecze Nordic Walking- 10km Brak TAK
123 Łuszczyc Krzysztof Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
124 Łuszczyc Anna Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
125 Świętoniowska Justyna Rzeszów Bieg- 10km Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
126 Mac Michał Łańcut Bieg- 10km Brak TAK
127 Majewska Barbara Strzyżów Nordic Walking- 10km Brak TAK
128 Małek Paweł Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
129 Małodobry Wioletta Kolbuszowa Nordic Walking- 10km KKNW NIE
130 Małodobry Andrzej Kolbuszowa Nordic Walking- 10km KKNW NIE
131 Marek Magdalena Kraków Bieg- 10km Celuj w Zdrowie NIE
132 Marek Wojciech Kraków Bieg- 10km Celuj w Zdrowie TAK
133 Maruszak Michał Nowosielce Bieg- 10km MKS Wierzbna TAK
134 Maruszak Piotr Nowosielce Rajd Rowerowy- 20km Brak TAK
135 Maruszak Jan Nowosielce Rajd Rowerowy- 20km Brak TAK
136 Maruszak Barbara Nowosielce Rajd Rowerowy- 20km Brak NIE
137 Marut Mariusz Wola Raniżowska Bieg- 10km Brak TAK
138 Marut Damian Wola Raniżowska Bieg- 10km Brak TAK
139 Materna Dawid Rzeszów Bieg- 10km Asseco Active Team TAK
140 Matyjewicz Ewelina Pilzno Bieg- 10km Brak TAK
141 Mazur Elżbieta Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
142 Mazur Piotr Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
143 Morawska – Piechowiak Sylwia Oleszyce Bieg- 10km Klub Biegających Leśników NIE
144 Morawski Konrad Oleszyce Bieg- 10km Brak NIE
145 Mordasiewicz Anna Tuszyma Bieg- 10km Brak TAK
146 Motyka Mariusz Radymno Nordic Walking- 10km Jarosławska Grupa biegowa Sokół NIE
147 Mrozek Paweł Dąbrowa Bieg- 10km brak TAK
148 Nawojski Roman Pogwizdów Nowy Bieg- 10km III LO Rzeszów TAK
149 Norwicz Sebastian Rzeszów Rajd Rowerowy- 20km Lucky Losers Cycling Team TAK
150 Ogłuszka Elżbieta Rzeszów Rajd Rowerowy- 20km SAFEPRO Usługi BHP TAK
151 Ogłuszka Michał Gorlice Rajd Rowerowy- 20km SAFEPRO Usługi BHP TAK
152 Ogłuszka Jan Rzeszów Rajd Rowerowy- 20km SAFEPRO Usługi BHP TAK
153 Olbrot Stanisław Rzeszów Rajd Rowerowy- 20km Domowy Kościół TAK
154 Olbrot Lucyna Rzeszów Nordic Walking- 10km Domowy Kościół TAK
155 Oleksak Marek JagieŁŁa Nordic Walking- 10km WYDRY GALICJA NIE
156 Olekszyk Joanna Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
157 Owsiany Zbigniew Będziemyśl Nordic Walking- 10km Brak TAK
158 Owsiany Maria Będziemyśl Nordic Walking- 10km Brak NIE
159 Owsiany Piotr Będziemyśl Bieg- 10km Brak NIE
160 Ozga Anna Mogielnica Bieg- 10km Brak TAK
161 Pabian Paweł Rzeszów Bieg- 10km testin.pl TAK
162 Pakuła Przemysław Rzeszów Bieg- 10km 21 BATALION DOWODZENIA TAK
163 Pasierb Marek Rzeszow Nordic Walking- 10km N /Z TAK
164 Pasierb Grazyna Rzeszow Nordic Walking- 10km N /Z TAK
165 Pasierb Grzegorz Rzeszów Bieg- 10km Decarun Rzeszów TAK
166 Pawłowski Andrzej Tarnobrzeg Bieg- 10km TeBeG Runners Team TAK
167 Pelczar Adam Rzeszów Rajd Rowerowy- 20km Brak NIE
168 Pelczar Adam Rzeszów Bieg- 10km Schronisko Brata Alberta w Rzeszowie TAK
169 Pempek Natalia Jagiełła Bieg- 10km Brak TAK
170 Pięta Ewa Bratkowice Rajd Rowerowy- 20km Brak TAK
171 Pieńkosz Wojciech Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
172 Polak Krzysztof Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
173 Popowicz Andrzej Jarosław Bieg- 10km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
174 Prędki Jerzy Hermanowa Bieg- 10km Wybiegamy w Przyszlosc TAK
175 Pruchnik Helena Rzeszów Nordic Walking- 10km PKS Calasanz TAK
176 Przywara Piotr Budy Głogowskie Bieg- 10km MTU AE Polska TAK
177 Przywara Janusz Bratkowice Bieg- 10km NIE
178 Pucuła Witold Stalowa Wola Bieg- 10km Brak NIE
179 Róg Piotr RzeszÓw Rajd Rowerowy- 20km MPEC RZESZÓW TAK
180 Róg Dorota RzeszÓw Rajd Rowerowy- 20km PIROGOWA TAK
181 Rędziniak Marzena Rzeszow Nordic Walking- 10km Klubsportu.pl NIE
182 Rędziniak Rafał Strzyżów Rajd Rowerowy- 20km Klubsportu.pl NIE
183 Rędziniak Aleksandra Rzeszow Rajd Rowerowy- 20km Klubsportu.pl NIE
184 Rodzoń Ewa Świlcza Rajd Rowerowy- 20km Brak NIE
185 Rojek Józef Ropczyce Bieg- 10km Brak NIE
186 Rojek Józef Ropczyce Bieg- 10km Brak TAK
187 Rzemień Mateusz Rudna Wielka Bieg- 10km Brak TAK
188 Rzemień Piotr Rudna Wielka Bieg- 10km Brak TAK
189 Sarna Bartłomiej Rzeszów Rajd Rowerowy- 20km Brak TAK
190 Słaby Małgorzata Niechobrz Bieg- 10km NiechBiega TAK
191 Słowik Jan Hermanowa Bieg- 10km Wybiegamy w Przyszlosc TAK
192 Słowik Stefan Tyczyn Bieg- 10km Wybiegamy w przyszłość TAK
193 Smoleń Patryk Rzeszów Bieg- 10km BRZOSTECKIE OWIECZKI TEAM TAK
194 Smoleń Paweł Ropczyce Bieg- 10km BRZOSTECKIE OWIECZKI TEAM TAK
195 Sowa Dariusz Rzeszów Bieg- 10km Rzeszowskie Gazele i Gepardy/Domowy Kościół TAK
196 Sowa Władysława Rzeszów Nordic Walking- 10km Domowy Kościół TAK
197 Sowa Wojciech Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
198 Stachurski Mirosław Rzeszów Bieg- 10km Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
199 Staryszak Piotr Rzeszów Bieg- 10km Brak NIE
200 Stęchły Agnieszka Rzeszów Nordic Walking- 10km PKS-Calasanz TAK
201 Stępień Tomasz Rzeszów Bieg- 10km Tabor/DK TAK
202 Stec Mariusz Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
203 Stec Anna Rzeszów Bieg- 10km Brak NIE
204 Stec Kamil Rzeszów Bieg- 10km Brak NIE
205 Strojek Jakub Rzeszów Rajd Rowerowy- 20km Lucky Losers Rzeszów TAK
206 Strojek Sabina Rzeszów Rajd Rowerowy- 20km Brak TAK
207 Strojek Damian Rzeszów Rajd Rowerowy- 20km Lucky Losers Rzeszów TAK
208 Suchorska-Dziedzic Ewa Rzeszów Bieg- 10km Sekcja Biegowa Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie TAK
209 Surowiec Grzegorz Rzeszów Bieg- 10km Besta sp. z o.p. NIE
210 Sycz Zbigniew Głogów Małopolski Bieg- 10km TKKF Sokół Głogów Małopolski NIE
211 Sycz Elżbieta Głogów Małopolski Bieg- 10km EL-Żbik Moda Męska z Rycerzem Rzeszów Rejtana 53 NIE
212 Szal Czesława Rzeszów Nordic Walking- 10km PKS-calasanz TAK
213 Szeliga Łukasz Głogów Małopolski Bieg- 10km Brak TAK
214 Szerer Michał Rzeszów Bieg- 10km 21 Bdow/ Koliberki NIE
215 Szlachta Agata Strzyżów Nordic Walking- 10km Brak TAK
216 Szpunar Andrzej Rzeszów Bieg- 10km KM PSP Rzeszów TAK
217 Szymański Remigiusz Rzeszów Bieg- 10km WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ NIE
218 Tajchman Jarosław Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
219 Tereszkiewicz Szymon Rzeszów Bieg- 10km Koń Rafał Team TAK
220 Trawka Bartek RzeszÓw Bieg- 10km TRAWKA TEAM TAK
221 Trawka Damian Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
222 Trawka Lucyna RzeszÓw Bieg- 10km TRAWKA TEAM TAK
223 Trześniowska Krystyna Rzeszow Nordic Walking- 10km PKS-calasanz TAK
224 Trzesniowski Jozef Rzeszow Nordic Walking- 10km PKS-calasanz TAK
225 Twardowska Dorota Strażów Nordic Walking- 10km Brak TAK
226 Twardowska Natalia Strażów Rajd Rowerowy- 20km Brak TAK
227 Twardowski Tomasz Strażów Rajd Rowerowy- 20km Brak TAK
228 Twardowski Bartłomiej Strażów Rajd Rowerowy- 20km Brak TAK
229 Twardowski Michał Strażów Rajd Rowerowy- 20km Brak TAK
230 Uryniak Mariusz Rzeszów Bieg- 10km GARNIZON Rzeszów TAK
231 Walania Kinga Głogów Małopolski Bieg- 10km TKKF Sokół TAK
232 Walat Adrian Rzeszów Bieg- 10km WWF UR TAK
233 Wardęga Adrian Duńkowiczki Bieg- 10km Brak NIE
234 Wawrzonek Ewa Cmolas Bieg- 10km Brak TAK
235 Wójcik Mariusz Godowa Bieg- 10km Brak TAK
236 Wójcik Krzysztof Świlcza Bieg- 10km Night Runners NIE
237 Welc Ewa Krzemienica Bieg- 10km niezrzeszona TAK
238 Wiatr Sylwia Łęg Tarnowski Bieg- 10km Gang Ścigaczy NIE
239 Wiatr Sylwia Łęg Tarnowski Bieg- 10km Gang Ścigaczy NIE
240 Więcek Nina Rzeszów Rajd Rowerowy- 20km Brak TAK
241 Wieszczek Karolina Godowa Bieg- 10km Brak NIE
242 Wilk Damian Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
243 Wiśniewska Marzena Krasne Bieg- 10km Brak NIE
244 Winiarski Krystian Bieg- 10km Brak TAK
245 Witowicz Elzbieta Rzeszow Nordic Walking- 10km PKS-calasanz TAK
246 Wojtowicz Tomasz Widacz Nordic Walking- 10km NORDIC WALKING POLAND NIE
247 Wolański Piotr Rzeszów Bieg- 10km brak NIE
248 Wołowiec Grzegorz Bratkowice Rajd Rowerowy- 20km Brak TAK
249 Wrzosek Grzegorz Boguchwała Rajd Rowerowy- 20km Brak TAK
250 Wrzosek Piotr Boguchwała Rajd Rowerowy- 20km Brak TAK
251 Wszołek Tomasz Góra Ropczycka Bieg- 10km Brak TAK
252 Wszołek Tomasz Góra Ropczycka Bieg- 10km Brak NIE
253 Wysłobocki Mateusz Lądek-Zdrój Bieg- 10km LKS ISKRA Jaszkowa TAK
254 Zając Karina Strzyźów Nordic Walking- 10km Brak TAK
255 Zajchowski Marek M Bieg- 10km ULKS Technik Trzcinica TAK
256 Zakrzewski Damian Kielce Bieg- 10km Brak NIE
257 Zalevskyi Serhii Rzeszów Bieg- 10km WSPiA TAK
258 Zbrocka Magdalena Łańcut Rajd Rowerowy- 20km Brak TAK
259 Zbrocka Dobrawa łańcut Rajd Rowerowy- 20km Brak TAK
260 Zbrocki Konrad Łańcut Rajd Rowerowy- 20km Brak TAK
261 Zbrocki Mikołaj Łańcut Rajd Rowerowy- 20km Brak TAK
262 Zbrocki Leonard Łańcut Rajd Rowerowy- 20km Brak TAK
263 Zdeb Justyna Sokołów Małopolski Bieg- 10km Brak TAK
264 Zegar Piotr Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
265 Zegar Monika Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
266 Zegar Paweł Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
267 Zegar Tomasz Rzeszów Rajd Rowerowy- 20km Brak TAK
268 Zembroń Waldemar Hermanowa Bieg- 10km Stowarzyszenie trzeźwości Tyczyn TAK