Zawody

Nazwa zawodów:

„Powiśle na rowerze” – integracyjny rajd rowerowy.

Miejsce i termin: Dąbrowa Tarnowska, 2018-06-16
Organizator: Rajd organizowany jest przez grono Strzelców z jednostki JS 2083 oraz jej sympatyków przy współpracy z Burmistrzem Dąbrowy Tarnowskiej.

Komitet Organizacyjny Rajdu:
Kierownik rajdu: sekc. Tomasz Żyguła, tel. 602 123 176
Sędzia Główny: druż. Mariusz Grzebieniowski

Stowarzyszenie Jednostka Strzelecka Strzelec 3059 Dąbrowa Tarnowska im. Bohaterów Powiśla Dąbrowskiego oraz Związek Strzelecki „STRZELEC” Józefa Piłsudskiego JS 2083 im. gen. Mariana Kukiela w Dąbrowie Tarnowskiej
e-mail: strzelecjs2083@gmail.com

Opis zawodów: Rajd odbędzie się w dniu 16 czerwca 2018 roku  w powiecie dąbrowskim.
Biuro rajdu – Urząd Miasta Dąbrowa Tarnowska przy ul. Rynek 34.
Zakończenie rajdu – Parafialny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Św. Brata Alberta Chmielowskiego.

  PROGRAM
– 8:00 – 9:30 Przyjmowanie zarejestrowanych uczestników.
– 9:30 – 9:45 Zapisywanie pozostałych uczestników.
– 10:00 Towarzyski przejazd ulicami miasta.
– około 10:30 Lotny start na ul. Św. Brata Alberta Chmielowskiego.
– około 13:30 Zamknięcie trasy. Trasa może zostać zamknięta nawet o 13, jeżeli przyjedzie ostatni zawodnik, co może przyspieszyć start dzieci.
– około 13:45 Starty dzieci.
– około 14:30 Zakończenie zawodów i dekoracja zwycięzców (Parafialny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Tarnowskiej).

Strona WWW: http://js2083.pl/powisle-na-rowerze/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamiec Norbert Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
2 Anna Pikul Dąbrowa Tarnowska Kategoria Niepełnosprawni Brak NIE
3 Antosz Eryk Dabrowa Tarnowska Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
4 Antosz-Cholewa Barbara Dabrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria KI – kobiety rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm i ki Brak NIE
5 Augustyńska Wioletta DĄbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria KI – kobiety rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm i ki Brak NIE
6 Baran Kinga Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria KI – kobiety rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm i ki Brak NIE
7 Baran Kuba Dąbrowa Tarnowska Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
8 Basiaga Wojciech Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
9 BĄk MirosŁaw ChorzelÓw Kategoria Niepełnosprawni TOP-SERVIS CHORZELÓW NIE
10 Bąk Maciej Olszyny Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
11 Bezak Marcin Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
12 Bialik Marcin Tarnów Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Movimento UKS PG Wojnicz NIE
13 Biedak Oliwier Dabrowa Tarnowska Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
14 Buchaniec Waldemar Szczucin Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
15 Bułat Dawid Oleśnica 12b Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
16 Burzec Szymon Dąbrowa Tarnowska Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
17 Buszek Iwona Dabrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria KI – kobiety rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm i ki Brak NIE
18 Buszek Iwona Dabrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria KI – kobiety rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm i ki Brak NIE
19 Chlastawa Dominik Samocice Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
20 Chmura Sławomir Smęgorzów Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
21 Cholewa Grzegorz Dabrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
22 Cholewa Otylia Dabrowa Tarnowska Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
23 Cholewa Milosz Dabrowa Tarnowska Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
24 Chrzan Monika Mędrzechów Dorośli 50 km, kategoria KI – kobiety rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm i ki Brak NIE
25 Chwast Henryk Dąbrowica Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
26 Cichoń Sławomir Brzezie Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
27 Cichoń Sławomir Brzezie Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
28 Cioch Tomasz Tarnów Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
29 Czwakiel Maciej Wola Rzędzińska Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
30 Dalek Janusz Tarnów Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
31 Derus Tomasz Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
32 Derus Mikolaj Dąbrowa Tarnowska Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
33 Dorosz Paweł Dabrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
34 Drąg Anna Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria KI – kobiety rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm i ki Brak NIE
35 Drąg Jakub Dąbrowa Tarnowska Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
36 Duda Aleksander Tarnow Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm PTG Sokół Świat Pracy NIE
37 Dudek Anna Skrzyszów Dorośli 50 km, kategoria KS – kobiety rower szosowy Brak NIE
38 Dudek Piotr Skrzyszów Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
39 Dupońka Kacper Dąbrowa Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
40 Dupońka Kacper Dąbrowa Tarnowska Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
41 Dybowski Jakub Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
42 Fijał Piotr Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
43 Fijał Piotr Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
44 Franuszkiewicz Damian Nowa Dęba Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy brak NIE
45 Gajek Krzysztof Dabrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
46 Gajek Kinga Dabrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria KI – kobiety rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm i ki Brak NIE
47 Gajek Dominik Dabrowa Tarnowska Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
48 Giza Norbert Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
49 Gregorczyk Michał Szalowa Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm GorliceBike NIE
50 Grzebyk Maciek Dąbrowa Tarnowska Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
51 Gubernat Marcin Szczucin Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
52 Jaworski Łukasz Pionki Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
53 Jaworski Paweł Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
54 Jaworski Łukasz Pionki Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
55 Jerzykowski Andrzej Wojnicz Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Movimento UKS PG Wojnicz NIE
56 Kacper Pikul Dąbrowa Tarnowska Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
57 Kaczor Marek Mędrzechów Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
58 Kaczor Krystian Mędrzechów Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
59 Kaczor Roksana Mędrzechów Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
60 Kania Danuta Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria KS – kobiety rower szosowy Brak NIE
61 Kania Michał Dąbrowa Tarnowska Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
62 Kania Anna Dąbrowa Tarnowska Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
63 Kózka Agata Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria KI – kobiety rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm i ki Brak NIE
64 Kądzielawa Iga Dąbrowa Tarnowska Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
65 Kiełbowicz Jacek Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
66 Kijak Bartłomiej Tarnów Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
67 Klara Mateusz GruszÓw Wielki Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
68 Kogutowicz Łukasz Łąkta Górna Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Bike Team Łąkta Górna NIE
69 Kolbusz Piotr Tarnów Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
70 Kościółek Jan Dąbrowa Tarnowska Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
71 KoŁek WiesŁaw Jastew Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
72 Kopała Tomasz Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
73 Kopała Adriana Dąbrowa Tarnowska Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
74 Kopała Olga Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria KI – kobiety rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm i ki Brak NIE
75 Kosela Adam Dębica Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy OSP Dębica-Kędzierz NIE
76 Kostur Konrad Świebodzin Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
77 Kot Sławomir Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
78 Krawczyk Adrian Łąka Górna Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Bike Team Łąkta Górna NIE
79 Krawczyk Andrzej Łąka Górna Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Bike Team Łąkta Górna NIE
80 Krupa Emil Oleśnica Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
81 Krupa Magdalena Oleśnica Dorośli 50 km, kategoria KS – kobiety rower szosowy Brak NIE
82 Kukułka Andrzej Tarnów Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Sokoł Tarnów NIE
83 Kulpa Rafal Tarnow Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
84 Kuś Piotr Oleśnica Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
85 Kwiatkowski Ryszard Dabrowka Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
86 Kwiatkowski Ryszard Dabrowka Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
87 Lichorobiec Szymon Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
88 Żebro Krzysztof Przeciszow Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Peleton Wadowice NIE
89 Żebro Agata Przeciszow Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
90 Żebro Iga Przeciszow Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
91 Żebro Sylwester Osiek Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Peleton Wadowice NIE
92 Żebro Jadwiga Osiek Dorośli 50 km, kategoria KS – kobiety rower szosowy Brak NIE
93 Żołądź Tomasz Łęg Tarnowski Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
94 ŻyguŁa Antonina Dąbrowa Tarnowska Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
95 ŻyguŁa Bartosz Dąbrowa Tarnowska Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
96 ŻyguŁa Agnieszka Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria KI – kobiety rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm i ki Brak NIE
97 Lubera Bartosz Dąbrowa Tarnowska Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
98 Łabno Krzysztof Zawada Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Rysianka Team NIE
99 Łętka Jan Tarnów Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
100 Łomozik Jan Kraków Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
101 Śpiewak Marcin Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
102 Łuczkowiec Krzysztof Tarnów Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów NIE
103 Świąder Stanisław Tarnów Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Sokół Tarnów NIE
104 Święs Łukasz Tarnów Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
105 Świeca Kacper Zalasowa Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
106 Świerzb Dominik Oleśnica Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
107 Świerzb Lena Oleśnica Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
108 Świerzb Michał Dąbrowa Tarnowska Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
109 Maj Ewa Kraków Dorośli 50 km, kategoria KI – kobiety rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm i ki brak NIE
110 Mańkowski Bartłomiej Gorzyce Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Sprint Gorzyce NIE
111 Marciniec Oliwia Dąbrowa Tarnowska Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Run Team Dąbrowa Tarnowska NIE
112 Marciniec Miłosz Dąbrowa Tarnowska Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Run Team Dąbrowa Tarnowska NIE
113 Marciniec Sylwia Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria KS – kobiety rower szosowy Run Team Dąbrowa Tarnowska NIE
114 Marciniec Tomasz Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Run Team Dąbrowa Tarnowska NIE
115 Marczynski Piotr Tarnów Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Bikers Tarnów NIE
116 Marek Renata Żelazówka Dorośli 50 km, kategoria KI – kobiety rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm i ki Brak NIE
117 Marek Renata Żelazówka Dorośli 50 km, kategoria KI – kobiety rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm i ki Brak NIE
118 Marek Julia Żelazówka Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
119 Marek Patryk Żelazówka Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
120 Marszałek Grzegorz Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
121 MasŁoŃ Zofia DĄbrowa Tarnowska Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
122 Matlak Wojciech Międzybrodzie Bialskie Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
123 Matura Jakub Borki Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
124 Matyja Piotr Machowa Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
125 Mazur Krzysztof Tarnów Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Ekipa z Tarnowa NIE
126 Michoń Jacek Gryszów Wielki Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
127 Michoń Jacek Gryszów Wielki Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
128 Mikuś Paweł Radłów Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Klub Turystyki Rowerowej “Sokół Tarnów” NIE
129 Mikuła Paweł Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
130 Miłoś Maksymilian Zelazowka Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm 😆 NIE
131 Minor Marcin Dąbrowa Tarnowska Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
132 Misiaszek Daniel Szczucin Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
133 Mol Filip Nieczajna Górna Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
134 Mol Nina Nieczajna Górna Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
135 Molczyk Elżbieta Tarnów Dorośli 50 km, kategoria KS – kobiety rower szosowy Brak NIE
136 Moskal Wojciech Zelazówka 20 Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
137 Mosoń Dominik Dobrków Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Dębickie Gepardy NIE
138 Motyka Nikodem Dąbrowa Tarnowska Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
139 Motyka Nikodem Dąbrowa Tarnowska Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
140 Motyka Oktawian Dąbrowa Tarnowska Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
141 Mrzygłód Jacek Dąbrówki Breńskie Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
142 Mucha Piotr Tarnów Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Decathlon Tarnów Team NIE
143 Nowak Aleksandra Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria KI – kobiety rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm i ki Brak NIE
144 Ogara Krystian Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
145 Oligradzki Sebastian Szwarzów Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
146 Osak Krzysztof Krakow Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
147 Panek Mariusz Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
148 Panek Paweł Łęg Tarnowski Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Active Commuting NIE
149 Panek Miłosz Nieczajna Górna 247 Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
150 Pankowski Rafał Tarnów Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Bikers Tarnów NIE
151 Pawelec Klaudiusz Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
152 Pelczar Bartlomiej Tarnow Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy DECATHLON TEAM TARNOW NIE
153 Piasecka Patrycja Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria KI – kobiety rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm i ki Brak NIE
154 Piasecka Agata Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria KS – kobiety rower szosowy Run Team Dąbrowa Tarnowska NIE
155 Piasecki Jarosław Dąbrowatarnowska Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
156 Piasecki Bartosz Dąbrowa Tarnowska Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Run Team Dąbrowa Tarnowska NIE
157 Piasecki Bartosz Dąbrowa Tarnowska Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Run Team Dąbrowa Tarnowska NIE
158 Pikul Patrycja Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria KS – kobiety rower szosowy Brak NIE
159 Pikul Katarzyna Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria KI – kobiety rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm i ki Brak NIE
160 Pikul Jan Nieczajna Górna 245 Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
161 Pikul Tobiasz Nieczajna Górna 247 Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
162 Pikul Patryk Dąbrowa Tarnowska Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
163 Piotrowska Inga Dabrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria KI – kobiety rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm i ki Brak NIE
164 Pol Grzegorz Luszowice Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
165 Pol Grzegorz Luszowice Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
166 Potempa PaweŁ ZgŁobice Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
167 Prośniak Krzysztof Busko Zdrój Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
168 Prorok Jakub Dąbrowa Tarnowska Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
169 Ptak Piotr Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
170 Pych Romek Wola Wielka Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm DKK Gryf NIE
171 Pyzik Justyna Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria KI – kobiety rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm i ki Brak NIE
172 Pyzik Gracjan Dąbrowa Tarnowska Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
173 Pyzik Julia Dąbrowa Tarnowska Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
174 Pyzik Anita Dąbrowa Tarnowska Kategoria Niepełnosprawni Brak NIE
175 Rosiek Marcin Kraków Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy OTR Kraków NIE
176 Rusin Grzegorz Wola Ociecka Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy JGS TREK BIKE TEAM NIE
177 Rybka Rafał Bochnia Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy NPK Rekreacja NIE
178 Ryczek Adrian Dąbrowa Tarnowska Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
179 Ryczek Adrian Dąbrowa Tarnowska Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
180 Ryczek Damian Gruszów Mały 16 Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
181 Rzeszut Grzegorz Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
182 Rzeszut Domika Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria KI – kobiety rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm i ki Brak NIE
183 Rzeszut Kacper Dąbrowa Tarnowska Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
184 Sadko Marek żabno Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm 5 PSK Tarnów NIE
185 Smolik Żaneta DĄbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria KI – kobiety rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm i ki RUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKA NIE
186 Smolik – Runo Anna Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria KI – kobiety rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm i ki RUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKA NIE
187 Soja Grzegorz Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
188 Soja Grzegorz Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
189 Soja Andrzej Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
190 Soja Filip Dąbrowa Tarnowska Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
191 Soja Kacper Dąbrowa Tarnowska Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
192 Soja Filip Dąbrowa Tarnowska Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
193 Soltys Robert Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria KI – kobiety rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm i ki Brak NIE
194 Soltys Magdalena Dąbrowa Tarnowska Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
195 Sołtys Malgorzata Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria KI – kobiety rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm i ki Brak NIE
196 Sternal Tomasz Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
197 Sternal Wojciech Dąbrowa Tarnowska Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
198 Sternal Maja Dąbrowa Tarnowska Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
199 Stochmal Michał Tarnów Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Ogień! NIE
200 Streb Ryszard Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
201 Strzałka Krzysztof Bochnia Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
202 Szarowicz Ryszard Gorlice Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm GorliceBike NIE
203 Szułakiewicz Wojtek Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm RYSIANKA TEAM NIE
204 Taraska Dariusz Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
205 Tatarczuch Eugeniusz Żabno Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Villa-Verde NIE
206 Trędota Dominik Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
207 Trela Jacek Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Rysianka Team NIE
208 Trela Dawid Dąbrowa Tarnowska Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Rysianka Team NIE
209 Trzaska Marcin Morawica Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy PARA-PRO-TEAM NIE
210 Trzpit Grzegorz Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
211 Tulik Wojciech Tarnów Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
212 Warias Mateusz Dąbrowa Tarnowska Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
213 Warias Dominik Dąbrowa Tarnowska Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
214 Węc Zuzanna Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria KI – kobiety rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm i ki Brak NIE
215 Węgiel Patrycja Mędrzechów Dorośli 50 km, kategoria KI – kobiety rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm i ki Brak NIE
216 Węgiel Daniel Mędrzechów Dzieci 2 km, kategoria JUNIOR – do lat 10 Brak NIE
217 Węgiel Tomasz Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
218 Wec Michał Rzuchowa Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
219 Wiatr Dariusz Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
220 Wiatr Stanisław Dąbrowa Tarnowska Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm Brak NIE
221 Wiśniowski Wojciech Tarnów Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
222 Wiśniowski Adam Pustynia Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm MARATOŃCZYK Dębica NIE
223 Witkowski Piotr Tarnów Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
224 Wojciech Pikul Dąbrowa Tarnowska Dzieci 7 km, kategoria SENIOR – 11- 15 lat Brak NIE
225 Wojtachnio Tomasz Kraków Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
226 Woźniak Bogusław Mędrzechów Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
227 Wróbel Jerzy Tarnów Dorośli 50 km, kategoria MI – mężczyźni rower inny (posiada opony o szerokości powyżej 34 mm PTG “Sokół-Świat Pracy” NIE
228 Wrona Konstanty Kraków Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
229 Zając Filip Tarnów Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
230 Zawada Tomek Gruszów Mały Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
231 Zięba Łukasz Tarnów Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
232 Ziegler Konrad Radlna Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
233 Zoń Łukasz Żabno Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Brak NIE
234 Zugaj Łukasz Wyżyce Dorośli 50 km, kategoria MS – mężczyźni rower szosowy Bike Team Łąkta Górna NIE