Zawody

Nazwa zawodów:

Leśny Charytatywny Festiwal Biegowy

Miejsce i termin: Stalowa Wola, 2018-09-29
Organizator: Grupa Aktywni Uniwheels, firma SUPERIOR we współpracy z Centrum Edukacji Zawodowej
Nadleśnictwo Rozwadów oraz Stalowowolski Klub Biegacza
Kontakt: e-mail: grupaaktywni@wp.pl

Koordynatorzy biegu:
Wojciech Zieliński tel. 570 083 480
Artur Gawor tel. 606 447 478

Opis zawodów: Bieg charytatywny
Cała opłata startowa (40zł) zostanie przekazana jako pomoc dla Anity
CZYTAJ TUTAJ

1. Upowszechnianie biegania jako najprostszej formy ruchu.
2. Promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.
3. Zbiórka funduszy na pomoc dla Anity- 11 letniej dziewczynki ze Stalowej Woli, chorej na nowotwór.

4. Edukacja przyrodniczo-leśna.
5. Jubileusz 20 -lecia istnienia firmy SUPERIOR.

Dystanse:
1.Długość trasy biegu „SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID” – ok 7 km, łączne przewyższenie
(suma podbiegów) 150 m+
2. Długość trasy biegu „PÓŁMARATON SUPERIOR” – ok 22 km (3 pętle po ok.7 km) łącznie
przewyższenia (suma podbiegów) 250+
3. Wspólny start biegów nastąpi o godz. 10.00 spod szkoły

Opłata wpisowa wynosi 40 zł, niezależnie od wybranego dystansu

Udział w biegach od 16r życia za zgodą opiekuna/rodzica

Uwaga!
Bieg o Puchar Prezesa Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Stalowej Woli jest rozgrywany w ramach Leśnego Charytatywnego Festiwalu Biegowego i jest dodatkową kategorią Biegu „SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID”.
Zapraszamy wszystkich biegających nauczycieli do zapisów 🙂
Regulamin Biegu o Puchar Prezesa Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego zamieszczony TUTAJ.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Albigowska Magdalena Kraczkowa SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
2 Artym Magdalena Przemyśl SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Przemyski Klub Biegacza NIE
3 Artym Magdalena Przemyśl PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Przemyski Klub Biegacza NIE
4 Augustyn Andrzej Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
5 Bańka Hubert Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km ZSP nr 2 St.Wola TAK
6 Bańka Dariusz Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km ZSP nr 2 St.Wola TAK
7 Banaczyk Piotr Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak NIE
8 Banasik Magda Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Fifarafa Stw TAK
9 Baran Łukasz Tarnobrzeg PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Superior NIE
10 Barć Piotr Wolina SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Jacht Klub Nisko TAK
11 Bąba Sylwia Poręby Dymarskie SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km MKS Stal Nowa Dęba NIE
12 Bąk Elżbieta Pysznica SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
13 Bąk Elżbieta Pysznica SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
14 Bednarczyk Jacek Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Superior TAK
15 Bednarczyk Aneta Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km brak TAK
16 Beśka Michał Gorzyce PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km SPRINT Gorzyce TAK
17 Bidziński Hubert Kielce SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km EUROFLUID TAK
18 Błąd Anna Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Superior TAK
19 Bocek Sławomir Boguchwała SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
20 Bogacz Ryszard Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km NIE
21 Bożek Aneta Trześń SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
22 Bronhard Rafał Rzeszów SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km 21 BATALION DOWODZENIA TAK
23 Brud Tomasz Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
24 Brzozowski Henryk Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km SKB Stalowa Wola TAK
25 Brzyski Piotr Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km TAK
26 Buczek SŁawomir Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km TAK
27 Buczek Anna Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
28 Budkowski Piotr Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak TAK
29 Budkowski Piotr Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak NIE
30 Budkowski Łukasz Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
31 Buksa Andrzej Pysznica PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Skb Stalowa Wola TAK
32 Burdzy Krzysztof Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Superior NIE
33 Burkowski Daniel Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
34 Celiński Tomasz Otwock SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km TUPTUś Otwock NIE
35 Cetnarski Wojciech Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km KKS Victoria Stalowa Wola NIE
36 Chamera Wiesław Lipa SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
37 Chodakowski Rafał Ćmielów PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km KLUB OstroBiec TAK
38 Chodakowski Kacper Ćmielów SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km KLUB OstroBiec TAK
39 Chodań Waldemar Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Komputer-Lan TAK
40 Chojnacki Błażej Agatówka SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km brak TAK
41 Cholewa Malgorzata Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Fitness Club Marta Rybak TAK
42 Cholewa Jarosław Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
43 Cieslak Danuta Nisko SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km kks victoria stalowa wola NIE
44 Ciosmak Andrzej Bratkowice PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km 1977 TAK
45 Czerwonka Szczepan Gorzyce SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
46 Czopor-Hasiak Urszula Nisko SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Planeta Nisko TAK
47 Czyrw Daniel Okrągłe PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Potrenujemy? NIE
48 Daniel Małgorzata Rzeszów SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak NIE
49 Dąbek Urszula Tarnobrzeg SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km TeBeG Runners Team TAK
50 Dec Mirosław Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Poltra Sp. z o.o. TAK
51 Drag Piotr Krzaki SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak NIE
52 Drąg Piotr Krzaki SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak NIE
53 Drewa Jarosław Rzeszów SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km 16bsap NIE
54 Dul Katarzyna Furmany PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Sprint Gorzyce TAK
55 Dyjewski Michał Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
56 Dzierzkowski Artur Tarnobrzeg PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Witar Tarnobrzeg TAK
57 Dziewa Przemysław Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Superior TAK
58 Dziorek Tomasz Gorzyce SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Sprint Gorzyce TAK
59 Dziuba Bogdan Jastkowice PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
60 Faraś Jacek Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km jacekfaras.eu TAK
61 Faryński Kamil Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
62 Fejkiel Jan Wieliczka SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km EUROFLUID TAK
63 Frańczak Barbara Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
64 Frąszczak Katarzyna Tarnobrzeg SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Uks Siedleszczany NIE
65 Gaertner Roland Dortmund PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Superior TAK
66 Galińska Katarzyna Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
67 Garbacik Jacek Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km SKB Stalowa Wola NIE
68 Garbacz Jakub Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Uniwheels TAK
69 Gawor Monika Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Planeta Nisko NIE
70 Gawor Monika Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Planeta Nisko TAK
71 Gawor Artur Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Superior NIE
72 Gębuś Grzegorz Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
73 Gierula Piotr Rzeszow PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak NIE
74 Gilar Maciej Pilchow SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak NIE
75 Głaz Agata Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km MR TAK
76 Gołos Mariusz Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
77 Gontarz Mateusz Warszawa PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km PKO BP TAK
78 Gregorczyk Marek Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak TAK
79 Grygiel Jacek Nowa Dęba PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak TAK
80 Grzywacz Wojciech Gorzyce PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Fartlek GO NIE
81 Guściora Anna Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
82 Habigier Zdzisław Pysznica PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Planeta Nisko TAK
83 Haliniak Piotr Jastkowice PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Superior TAK
84 Hałaj Adam Pysznica SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Superior TAK
85 Hiller Wolfgang Werdohl PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Superior TAK
86 Hołody Łukasz Kraków PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak TAK
87 Homziakov Yevheii Krzywy Róg PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Grupa Aktywni Uniwheels TAK
88 Hrymak Stanisław Lubaczów PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak TAK
89 Jabłczyk-Pempuś Dorota Przemyśl SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Przemyski Klub Biegacza NIE
90 Jacek Andrzej Zamość PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak TAK
91 Jagiełło Grzegorz Nisko PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Planeta Nisko TAK
92 Jagiełło Beata Nisko SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Planeta Nisko NIE
93 Jagiełło Beata Nisko PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Planeta Nisko TAK
94 Jakubik Mirosław Zaleszany PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Fartlek G O TAK
95 Jałowiec Karolina Kielce SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km EUROFLUID TAK
96 Janczyk Joanna Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
97 Janiec Izabela Jastkowice SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Superior TAK
98 Jargiło Robert Jastkowice PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
99 Jargiło Robert Jastkowice SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
100 Jarocka Małgorzata Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
101 Jędruch Jowita Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
102 Jędruchów Maciej Trzebownisko SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
103 Juśko Rafał Ostrowiec Świętokrzyski PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km OstroBiec NIE
104 Kalina Anita Dębica SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
105 Kalina Marek Dębica SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
106 Kalina Irena Dębica SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
107 Kałdon Sławomir Gorzyce SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
108 Karnat Dariusz Nowa Dęba PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km ZMITEK TEAM NOWA DĘBA NIE
109 Kata Katarzyna Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km SKB Stalowa Wola NIE
110 Kata Katarzyna Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
111 Kazio Alina Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km stalowowolski klub biegacza TAK
112 Kida Grzegorz Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
113 Kłało Robert Lublin PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak TAK
114 Kochan Grzegorz Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
115 Kocyło Patrycja Leżajsk SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
116 Kościółek Krystian Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
117 Komisarczyk Łukasz Kielce SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
118 Kopała Sylwia Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
119 Kopała Sylwia Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
120 Kopeć Sylwia Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Superior NIE
121 Kopeć Kinga Krzątka PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak TAK
122 Kopeć Krzysztof Rzeszów PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak NIE
123 Kopeć Marzena Rzeszów SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak NIE
124 Korzeniowska Malgorzata Przemyśl SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Przemyski Klub Biegacza TAK
125 Korzeniowska Adrianna Przemyśl SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
126 Korzonek Karol Gorzyce SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Sprint Gorzyce TAK
127 Kot Arek Nisko PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Planeta Nisko TAK
128 Kozłowski Krzysztof Dybawka PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Przemyski Klub Biegacza TAK
129 Krasoń Łukasz Tarnobrzeg PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km TeBeGe Runners Team NIE
130 Krasoń Łukasz Tarnobrzeg PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak NIE
131 Krawczyk Patrycja Kielce SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km EUROFLUID TAK
132 Krężel Małgorzata Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
133 Krężel Katarzyna Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
134 Krupa Paweł Agatówka PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
135 Krupa Jacek Ruda PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Superior TAK
136 Krupa Monika Ruda SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
137 Krzemińska Agnieszka Gorzyce PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Sprint Gorzyce TAK
138 Krzemiński Marcin Gorzyce PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Sprint Gorzyce TAK
139 Krzych Łukasz Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Superior TAK
140 Krzych Roman Jastkowice PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak TAK
141 Kubiec Dawid Starachowice SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Juventa-Kobex NIE
142 Kufel Iwona Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km brak TAK
143 Kukla Łukasz Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
144 Kularz Maciej Gorzyce SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Sprint Gorzyce TAK
145 Kułaga Sebastian Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak NIE
146 Kuropatwa Gabriel Przemyśl PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Superior Team Przemyśl NIE
147 Kwitek Grzegorz Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Barca NIE
148 Laba Ewa Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
149 Lewinska Anna Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Superior TAK
150 Żurawski MieczysŁaw Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA NIE
151 Żyła Tomasz Kurzyna Średnia PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak TAK
152 Żywko Szymon Kurzyna Mała SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km KKS VICTORIA STALOWA WOLA TAK
153 Ludjan Dawid Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak TAK
154 Lustych Małgorzata Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
155 Łaska Przemysław Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
156 Łeptuch Tomasz Komorów PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
157 Śnieżek Krzysztof Nisko PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Planeta Nisko TAK
158 Łobodziec Marta Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Fitnes Club Marta Rybak TAK
159 Śpiewak Agnieszka Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km MR TAK
160 Środek Sylwester Antoniów PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak NIE
161 Łukasiewicz Urszula Nisko SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
162 Łuszcz Danuta Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Fitness Club Marta Rybak TAK
163 Świętoniowska Justyna Rzeszów SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
164 Łyko Izydor Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km FIFARAFA Stalowa Wola TAK
165 Łyko Anna Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km FIFARAFA Stalowa Wola TAK
166 Łysiak Marta Trześń SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak NIE
167 Łysiak Damian Trześń SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak NIE
168 Macko Mikolaj Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Superior TAK
169 Macko Jakub Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak NIE
170 Madej Dariusz Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak TAK
171 Majcher Damian Stalowa Wola/tarnobrzeg PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak NIE
172 Majecki Robert Sandomierz PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km JW3533 NIE
173 Majecki Robert Sandomierz SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km JW3533 NIE
174 Majecki Robert Sandomierz SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km JW3533 NIE
175 Majewski Michal Warszawa PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak NIE
176 Maksim Krzysztof Dąbrowa Rzeczycka SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Amator NIE
177 Malecki Marcin Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km brak TAK
178 Malecki Marcin Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km NIE
179 Maluszczak Wojtek Lezajsk PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak TAK
180 Marciniec Małgorzata Nisko SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Planeta Nisko NIE
181 Marek Jakub Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Superior NIE
182 Markiewicz Lucyna Grebow SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km SKB NIE
183 Marzec Małgorzata Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
184 Mazur Gabriel Gorzyce SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km SPRINT Gorzyce TAK
185 Mazurek Dariusz Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Fifarafa Stalowa Wola TAK
186 Mazurek Miłosz Lublin PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Ból jest moim przyjacielem NIE
187 Mazurkiewicz Krzysztof Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km SKB TAK
188 Mcbride Dermot Agatówka SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
189 Misiak Joanna Jeżowe PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak NIE
190 Młynarski Stanisław Zarzecze K. Niska SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km SKB Stalowa Wola TAK
191 Młynek Grzegorz Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
192 Modras Wojciech Gorzyce SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak NIE
193 Moskal Patryk Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Superior TAK
194 Moskal Zenon Przyszów SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Superior TAK
195 Musiał Ewa Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
196 Myszka Eugeniusz Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak TAK
197 Nalepa Tomasz Janów Lubelski SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km GUKS Modliborzyce TAK
198 Naporowska Monika Szewce Ul.cynkowa 7 PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Naporo Team TAK
199 Naporowski Rafał Szewce Ul. Cynkowa7 PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Perschmann TAK
200 Nicałek Augustyn Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak NIE
201 Nicgorska-Kruczek Barbara Rzeszów SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km RunBabyRun TAK
202 Niemiec Paulina Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
203 Nienajadło Sara Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
204 Niesyn Adam Gorzyce PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km NIEZRZESZONY NIE
205 Niesyn Bożenka Gorzyce PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km NIEZRZESZONA NIE
206 Niesyn Bożenka Gorzyce PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km NIEZRZESZONA NIE
207 Nieznalska Alicja Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Fitnes klub Marta Rybak TAK
208 Noga Damian Kłoda SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km KP PSP Sandomierz NIE
209 Nosek Kornelia Nisko SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
210 Nowak Witold Gorzyce SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Superior TAK
211 Nowak Marcin Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Stalowowolski klub biegacza TAK
212 Nowak Robert Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Superior TAK
213 Nycz Mariusz Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
214 Oczkowski Roman Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Amator TAK
215 Oleksak Jan Jarocin SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Komputer-LAN TAK
216 Oleksak Tomasz Nisko SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Planeta Nisko TAK
217 Olszewska-Kwaśniak Monika Kraków SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak NIE
218 Opala Joanna Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Superior TAK
219 Orłowska Beata Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Stslowowolski Klub Biegacza TAK
220 Osnowska Joanna Mielec SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak NIE
221 Oszust Piotr Tarnobrzeg PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Superior TAK
222 Pakuła Przemek Rzeszów SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km 21 BATALION DOWODZENIA NIE
223 Pałys Tomasz Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak TAK
224 Pandel Miłosz Gorzyce SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Heniek team TAK
225 Pasieczny Robert Gorzyce SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km FARTLEK GO TAK
226 Pastucha Mateusz Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Superior NIE
227 Pawlina Marcin Jamnica PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak TAK
228 Pawłowski Patryk Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak TAK
229 Pawłowski Andrzej Tarnobrzeg SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km TeBeG Runners Team TAK
230 Pecka Małgorzata Rzeszów SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km RunBabyRun NIE
231 Pecka Jakub Rzeszów SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km RunBabyRun NIE
232 Perez Arnold Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
233 Perez Arnold Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
234 Piątkowska Ewa Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km MR TAK
235 Pieczonka Łukasz Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km SUPERIOR TAK
236 Piekarz Mariusz Przedzel PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km skb TAK
237 Pieróg Marek Domostawa SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Komputer-Lan TAK
238 Pieróg Janusz Jarocin SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km KS Jarocin TAK
239 Pietras Rafal Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Superior TAK
240 Pietrołowska Aleksandra Kielce SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km EUROFLUID TAK
241 Pikuła Tomasz Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km TAK
242 Pokrywka Ryszard Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
243 Polańska Aldona Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
244 Polek Bożena Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
245 Polek Bożena Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
246 Potaczała Krystyna Nisko SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
247 Predko Grażyna Tarnobrzeg SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak NIE
248 Proszowski Piotr Jastkowice SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
249 Puka Tomasz Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
250 Puzio Wiesław Nisko PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Planeta Nisko TAK
251 Pwęska Wioleta Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
252 Pwęska Wioleta Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
253 Rębisz Krzysztof Agatówka PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Usługi Transportowe NIE
254 Rejman Dorota Tarnobrzeg SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km UKS Siedleszczany NIE
255 RodzeŃ PaweŁ Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
256 Rogala Adam Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak NIE
257 Rogala Adam Nisko SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak NIE
258 Rogala Tomasz Nisko SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Mr NIE
259 Rokita Andrzej Ćmielów SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
260 Rumanek Piotr Maziarnia SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak NIE
261 Rutyna Wiesław Grębów PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak TAK
262 Rybak Marta Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Fitness Club Marta Rybak TAK
263 Rybak Sergii Vinnitsya SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km lkb rudnik TAK
264 Rychlak-Bożek Monika Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
265 Rydzewska Michalina Nisko SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
266 Ryzio Michał Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak NIE
267 RzemieŃ Ryszard Nowa Dęba SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Nowa Dęba TAK
268 Rzepa Mateusz Kielce SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km EUROFLUID TAK
269 Rzepka Anna Sokolniki SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
270 Sałapa Paweł Bidziny SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak NIE
271 Sanecka Katarzyna Gorzyce SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Sprint Gorzyce TAK
272 Sanecka Katarzyna Gorzyce SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Sprint Gorzyce NIE
273 Sanecki Robert Gorzyce SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Sprint Gorzyce TAK
274 Serafin Michał Maziarnia PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km SUPERIOR TAK
275 Serkis Marcin Leżajsk PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak TAK
276 Serwacka Dominika Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
277 Serwacki Rafał Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
278 Siedlaczek Zbigniew Lublin PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAM TAK
279 Siembida Małgorzata Borki PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
280 Siembida Gertruda Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
281 Siembida Małgorzata Ulanów SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
282 Skawiński Andrzej Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km TAK
283 Skrzeszewski Henryk P. Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Fartlek GO TAK
284 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
285 Słuchocki Piotr Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
286 Sobczyk-Forjasz Ewelina Rzeszów SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km RubBabyRun TAK
287 Sobiło Anna Nisko SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Planeta Nisko NIE
288 Sobiło Anna Nisko PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Planeta Nisko NIE
289 Sowa Michał Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Planeta Nisko TAK
290 Stach Marcin Zarzecze SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km TAK
291 Stachurski Mirosław Rzeszów SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
292 Starżyński Andrzej Klementowice PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Centrum Eksportu Klementynka UMCS Lublin TAK
293 Staszowska Renata Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
294 Stec Agnieszka Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
295 Strąk Sławomir Gorzyce SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Sprint Gorzyce NIE
296 Strzelec Piotr Gorzyce PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km UNIWHEELS TAK
297 Surdyka Agnieszka Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
298 Szabat Wiesław Annopol SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
299 Szczęch Grzegorz Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Superior TAK
300 Szczęch Katarzyna Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
301 Szczotka Agata Jarosław SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Jarosławski Biegacz NIE
302 Szkoda Robert Biłgoraj SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Biłgoraj Biega TAK
303 Szostak Maciek Nisko SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Grupa Aktywni Uniwheels TAK
304 Szwed Andrzej Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
305 Szymańska Karolina Mostki SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Mostki Runners Team NIE
306 Szymański Adam Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
307 Szymanski Michal Mostki SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Mostki Runners Team NIE
308 Tereszkiewicz Dorota Majdan Królewski SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
309 Turbiarz Krzysztof Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Fifarafa Stalowa Wola TAK
310 Tylutki Agnieszka Tarnobrzeg SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km TeBeG Runners Time TAK
311 Tyminskyi Ivan Kolomya SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Runday TAK
312 Urbański Zbigniew Alfredówka PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km ZMITEK TEAM NOWA DĘBA NIE
313 Urban Ewa Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Stalowowolski klub biegacza NIE
314 Urban Ewa Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Klub Stalowowolskiklub biegacza NIE
315 Walania Kinga Głogów Małopolski SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km TKKF “Sokół” Głogów Małopolski TAK
316 Wójcik Krzysztof Świlcza PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km NIGHT RUNNERS ŚWILCZA TAK
317 Wójcik Tomasz Gorzyce PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km ZMITEK TEAM NOWA DĘBA NIE
318 Wójs Grzegorz Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
319 Wiatrowicz Barbara Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
320 Widz Łukasz Ryki SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km potrenujemy? NIE
321 Wieczorek Agata Tarnobrzeg PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km TeBeG Runners Team NIE
322 Wierucka Kinga Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km SUPERIOR TAK
323 Wilgosz Maria Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
324 Włodarczyk Marian Skarzysko Kamienna PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km stalowowolski klub biegacza NIE
325 Włodarczyk Marian Skarżysko Kamienna SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
326 Woch Monika Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
327 Wojtak Bohdan Nisko SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
328 Wojtak Mariusz Wólka Tanewska PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Planeta Nisko TAK
329 Wojtanowski Adrian Gorzyce SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Sprint Gorzyce TAK
330 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak NIE
331 Woźniak Jakub Gorzyce SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km SPRINT Gorzyce TAK
332 Woźniak Grażyna Nisko PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km PLANETA NISKO TAK
333 Wosk Jacek Ryki SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Lost in Sport/Potrenujemy? TAK
334 Zadrużniak Marlena Jastkowice SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Fitness Club Marta Rybak TAK
335 Zagulska Dorota Jastkowice SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
336 Zagulski Krzysztof Jastkowice SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Superior Active Team TAK
337 Zając Łukasz Stalowa Wola PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
338 Zając Lukasz Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
339 Zakrzewska Łucja Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK
340 Zaorska Justyna Stalowa Wols PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
341 Zdun Grzegorz Lublin PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Brak TAK
342 Zieliński Wojciech Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Grupa Aktywni Uniwheels TAK
343 Zmitrowicz Bogdan Nowa Dęba PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km ZMITEK TEAM NOWA DĘBA TAK
344 Zybura Grzegorz Stalowa Wola SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak NIE
345 Zychewicz Maciej Warszawa PÓŁMARATON SUPERIOR- ok 22km Kuźnia Triathlonu TAK
346 Zygmunt Marcin Jasice SZCZĘŚLIWA 7-ka EUROFLUID- ok7km Brak TAK