Zawody

Nazwa zawodów:

III Bieg Boguchwała- Wisłoczysko 2018

Miejsce i termin: Boguchwała, 2018-06-10
Organizator: Organizatorem biegu jest Stowarzyszenie Sportowo Turystyczne Lubcza z siedzibą w Racławówce, Racławówka 215, 36-047 Niechobrz, woj. Podkarpackie KRS 0000275116
adres e-mail dot. organizacji biegu: mtbboguchwala@gmail.com – kontakt telefoniczny dot. organizacji biegu: Jan Fularz 602-226-839 Współorganizatorem III Biegu Boguchwała Wisłoczysko jest Gmina Boguchwała
Opis zawodów: Bieg odbędzie się 10 czerwca 2018 r.

-Start główny , na dystansie 10km o godz. 12:00

-Start i meta znajduje się na Rynku w Boguchwale.
-Biuro zawodów znajdować się będzie na terenie MCK w Boguchwale
ul. Plac Rynek 2, w dniu imprezy od godziny 8:00 do godziny 10:30
-Nawierzchnia „cross” asfaltowa i terenowa (ścieżki gruntowe)

Więcej w regulaminie.

Strona WWW: http://sstlubcza.com/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Ćwiąkała Michał Zarszyn 10 km PW Podkarpackie Wilki TAK
2 Bąk Aleksandra Rzeszów 10 km Brak TAK
3 Bieniasz Anna Boguchwała 10 km Brak TAK
4 Blajer Elzbieta RzeszÓw 10 km Brak TAK
5 Bojda Łukasz Boguchwała 10 km Zapiekanka TAK
6 Broda Jakub Wola Zgłobieńska 10 km Brak NIE
7 Bronhard Rafał Rzeszów 10 km 21 Batalion Dowodzenia TAK
8 Chlebińska Paulina Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
9 Chmaj Piotr Łańcut 10 km Łańcut NIE
10 Chrostowski Grzegorz Kielanówka 10 km Brak TAK
11 Cyrek Jarosław Rzeszów 10 km Asseco Active Team TAK
12 Domaradzka Agnieszka Rzeszów 10 km Brak TAK
13 Dronka Sylwina New York 10 km Brak NIE
14 Dubij Kamil Strzyżów 10 km Brak TAK
15 Dziedzic Witold Rzeszów 10 km SPAR POLSKA NIE
16 Dzimira Grzegorz Boguchwała 10 km Brak NIE
17 Gajdek Kacper Boguchwała 10 km Brak TAK
18 Górniak Stanisław Widacz 10 km Finisz Rymanów TAK
19 Gorczyca Angelika Rzeszów 10 km Brak TAK
20 Gut Jacek Hucisko 10 km Black Jack Team/OSP Hucisko TAK
21 Habrat Witold Kielanówka 10 km Politechnika Rzeszowska TAK
22 Hnatów Tomasz Czudec 10 km Brak TAK
23 Hulbój Jan Rzeszów 10 km SP13 NIE
24 Iveruk Mykhaylo Rivne 10 km LKB RUDNIK NIE
25 Janda Paulina Rzeszów 10 km Brak TAK
26 Jędruchów Maciej Nowa Wieś 10 km Brak NIE
27 Kaczor Dariusz Niechobrz 10 km NiechBiega TAK
28 Kaczor Bogdan Niechobrz 10 km NiechBiega NIE
29 Kaczyńska Alicja Rzeszów 10 km Perfect Runner Team TAK
30 Kamińska Agnieszka Czudec 10 km Helga Team TAK
31 Kandefer Marcin Rzeszów 10 km Ideo TAK
32 Kandefer Urszula Rzeszów 10 km Ideo.pl TAK
33 Karasiński Ireneusz Nosówka 10 km MZBM Rzeszów TAK
34 Karnasiewicz Dawid Czudec 10 km Brak TAK
35 Kaszuba Piotr Zgłobień 10 km MPEC RZESZÓW TAK
36 Kiwala Marcin Strażów 10 km Brak TAK
37 Kleczek Jakub Rzeszów 10 km Brak NIE
38 Kobajło Ryszard Gródek Nad Dunajcem 10 km MOK-Mszana Dolna NIE
39 Kobyliński Mariusz Wola Zgłobieńska 10 km SST Lubcza TAK
40 Kość Krzysztof Rzeszów 10 km Brak TAK
41 Kościelny Aleksander Rzeszów 10 km Brak NIE
42 Koszałka Marcin Bieliniec 10 km Pratt and Whitney NIE
43 Kowalski Jacek Nisko 10 km Brak NIE
44 Kozieł Tadeusz Rzeszów 10 km Szczęściarz Biega TAK
45 Kozioł Stanisław Głogów Młp. 10 km TAK
46 Krasoń Paweł Rzeszów 10 km 3 PBOT NIE
47 Kubala Paweł Rzeszów 10 km Brak TAK
48 Kudyrko Tetiana Rzeszów 10 km Brak TAK
49 Kuna Marika Zgłobieńska 10 km Brak NIE
50 Kustra Piotr Rzeszów 10 km Brak TAK
51 Kwiatek Lukasz Rzeszów 10 km 21 BATALION DOWODZENIA NIE
52 Kwiatek Lukasz Rzeszów 10 km 21 BATALION DOWODZENIA NIE
53 Żebrakowski Artur Rzeszów 10 km Rzeszowscy Spartanie TAK
54 Żybura Anna Niechobrz 10 km NiechBiega TAK
55 Łancucki Stanislaw Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
56 Świątoniowska Ewa Sokołów Młp 10 km Brak TAK
57 Świerk Leszek Rzeszów 10 km Pasieka TAK
58 Madera Kamil Mogielnica 10 km Brak TAK
59 Małek Krzysztof Rzeszów 10 km Pratt & Whitney Rzeszów NIE
60 Marczak Piotr Strzyżów 10 km Brak TAK
61 Materna Roman Rzeszów 10 km SPAR POLSKA NIE
62 Mazur Piotr Rzeszów 10 km Brak TAK
63 Mazur Elżbieta Rzeszów 10 km Brak TAK
64 Mitał Sławomir Lutoryż 10 km SST LUBCZA NIE
65 Motowidełko-Pustelak Iwona Rzeszów 10 km Brak NIE
66 Motyka Anna Rzeszow 10 km Be fit Anna Motyka NIE
67 NiedziaŁek Andrzej RzeszÓw 10 km UKS GIMNASION BOGUCHWAŁA NIE
68 Nowak Wioletta Palikówka 10 km Brak NIE
69 Oczoś Bartłomiej Rzeszów 10 km Brak NIE
70 Oleksy Przemysław Rzeszów 10 km RGiG NIE
71 Opaliński Dariusz Mogielnica 10 km Gramnakole Team TAK
72 Oppenauer Sylwek Nowy Jork 10 km Brak NIE
73 Orłowska Beata Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
74 Orłowski Wojciech Stalowa Wola 10 km Brak NIE
75 Pakuła Przemek Rzeszów 10 km 21 Batalion Dowodzenia NIE
76 Paluch Przemysław Boguchwała 10 km Brak TAK
77 Pięciak Patrycja Boguchwała 10 km Brak TAK
78 Poparda Paweł Rzeszów 10 km PZU SPORT TEAM TAK
79 Porczak Michał Rzeszów 10 km SPAR Polska NIE
80 Porowski Kamil Rzeszów 10 km Brak TAK
81 Potoczna Zuzanna Brzozów 10 km Brzozowski Klub Biegacza TAK
82 Przywara Piotr Budy Głogowskie 10 km MTU Aero Engines Polska TAK
83 Ptaszek Ewa Boguchwała 10 km Brak TAK
84 Rak Witold Rzeszów 10 km Brak TAK
85 Ristowski Aleko Rzeszów 10 km Makedonija TAK
86 Rogala Grzegorz Boguchwała 10 km Brak TAK
87 Rogala Grzegorz Boguchwała 10 km Brak NIE
88 Rogóż Marcin Zagórz 10 km Brak TAK
89 Ropel Rafał Kolbuszowa 10 km 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej TAK
90 Rychlak-Bożek Monika Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
91 Sądej Marcin Stalowa Wola 10 km Brak TAK
92 Semenovych Nataliia Kyiv 10 km Brak NIE
93 Semenowycz Bogdan Kiwszowata 10 km 1 NIE
94 Sidor Dorota Głogów 10 km Brak TAK
95 Skawiński Tomasz Sanok 10 km BiOSG TAK
96 Skoczek – Szczotka Joanna Rzeszów 10 km Brak NIE
97 Słaby Małgorzata Niechobrz 10 km NiechBiega TAK
98 Smoleń Patryk Brzostek/rzeszów 10 km BRZOSTECKIE OWIECZKI TEAM TAK
99 Sporniak Krzysztof Targowiska 10 km Brak TAK
100 Stachowicz Justyna Nosówka 10 km SST LUBCZA TAK
101 Stec Mariusz Rzeszów 10 km Brak NIE
102 Suchorska-Dziedzic Ewa Rzeszów 10 km SPAR POLSKA NIE
103 Surmacz Dorota Rzeszów 10 km Swimtri Rzeszów NIE
104 Surowiec Grzegorz Rzeszów 10 km Besta sp. z o.o. TAK
105 Szczepek Łukasz Wola Zgłobieńska 10 km Brak TAK
106 Tabor Piotr Rzeszów 10 km tylmanowa.eu TAK
107 Walania Kinga Głogów Małopolski 10 km TKKF Sokół Głogów Małopolski TAK
108 Wardzała Katarzyna Boguchwała 10 km Brak TAK
109 Wardzała Wiktor Boguchwała 10 km Brak TAK
110 Wójcik Mariusz Godowa 10 km Brak TAK
111 Wilk Tomasz Boguchwała 10 km Brak TAK
112 Wisz Bartłomiej Rzeszów 10 km Polskie Radio Rzeszów TAK
113 Włodyga Tomasz Błędowa Zgłobieńska 10 km Brak TAK
114 Wojtasik Dariusz Rzeszów 10 km Brak TAK