Zawody

Nazwa zawodów:

III Bieg Boguchwa??a- Wis??oczysko 2018

Miejsce i termin: Boguchwa??a, 2018-06-10
Organizator: Organizatorem biegu jest Stowarzyszenie Sportowo Turystyczne Lubcza z siedzib? w Rac??aw??wce, Rac??aw??wka 215, 36-047 Niechobrz, woj. Podkarpackie KRS 0000275116
adres e-mail dot. organizacji biegu: mtbboguchwala@gmail.com ?? kontakt telefoniczny dot. organizacji biegu: Jan Fularz 602-226-839 Wsp????organizatorem III Biegu Boguchwa??a Wis??oczysko jest Gmina Boguchwa??a
Opis zawodów: Bieg odb?dzie si? 10 czerwca 2018 r.

-Start g????wny , na dystansie 10km o godz. 12:00

-Start i meta znajduje si? na Rynku w Boguchwale.
-Biuro zawod??w znajdowa? si? b?dzie na terenie MCK w Boguchwale
ul. Plac Rynek 2, w dniu imprezy od godziny 8:00 do godziny 10:30
-Nawierzchnia ??cross? asfaltowa i terenowa (??cie??ki gruntowe)

Wi?cej w regulaminie.

Strona WWW: http://sstlubcza.com/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 ?wi?ka??a Micha?? Zarszyn 10 km PW Podkarpackie Wilki TAK
2 B?k Aleksandra Rzesz??w 10 km Brak TAK
3 Bieniasz Anna Boguchwa??a 10 km Brak TAK
4 Blajer Elzbieta Rzesz??w 10 km Brak TAK
5 Bojda ?ukasz Boguchwa??a 10 km Zapiekanka TAK
6 Broda Jakub Wola Zg??obie??ska 10 km Brak NIE
7 Bronhard Rafa?? Rzesz??w 10 km 21 Batalion Dowodzenia TAK
8 Chlebi??ska Paulina Rzesz??w 10 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
9 Chmaj Piotr ?a??cut 10 km ?a??cut NIE
10 Chrostowski Grzegorz Kielan??wka 10 km Brak TAK
11 Cyrek Jaros??aw Rzesz??w 10 km Asseco Active Team TAK
12 Domaradzka Agnieszka Rzesz??w 10 km Brak TAK
13 Dronka Sylwina New York 10 km Brak NIE
14 Dubij Kamil Strzy????w 10 km Brak TAK
15 Dziedzic Witold Rzesz??w 10 km SPAR POLSKA NIE
16 Dzimira Grzegorz Boguchwa??a 10 km Brak NIE
17 Gajdek Kacper Boguchwa??a 10 km Brak TAK
18 G??rniak Stanis??aw Widacz 10 km Finisz Ryman??w TAK
19 Gorczyca Angelika Rzesz??w 10 km Brak TAK
20 Gut Jacek Hucisko 10 km Black Jack Team/OSP Hucisko TAK
21 Habrat Witold Kielan??wka 10 km Politechnika Rzeszowska TAK
22 Hnat??w Tomasz Czudec 10 km Brak TAK
23 Hulb??j Jan Rzesz??w 10 km SP13 NIE
24 Iveruk Mykhaylo Rivne 10 km LKB RUDNIK NIE
25 Janda Paulina Rzesz??w 10 km Brak TAK
26 J?druch??w Maciej Nowa Wie?? 10 km Brak NIE
27 Kaczor Dariusz Niechobrz 10 km NiechBiega TAK
28 Kaczor Bogdan Niechobrz 10 km NiechBiega NIE
29 Kaczy??ska Alicja Rzesz??w 10 km Perfect Runner Team TAK
30 Kami??ska Agnieszka Czudec 10 km Helga Team TAK
31 Kandefer Marcin Rzesz??w 10 km Ideo TAK
32 Kandefer Urszula Rzesz??w 10 km Ideo.pl TAK
33 Karasi??ski Ireneusz Nos??wka 10 km MZBM Rzesz??w TAK
34 Karnasiewicz Dawid Czudec 10 km Brak TAK
35 Kaszuba Piotr Zg??obie?? 10 km MPEC RZESZ??W TAK
36 Kiwala Marcin Stra????w 10 km Brak TAK
37 Kleczek Jakub Rzesz??w 10 km Brak NIE
38 Kobaj??o Ryszard Gr??dek Nad Dunajcem 10 km MOK-Mszana Dolna NIE
39 Kobyli??ski Mariusz Wola Zg??obie??ska 10 km SST Lubcza TAK
40 Ko??? Krzysztof Rzesz??w 10 km Brak TAK
41 Ko??cielny Aleksander Rzesz??w 10 km Brak NIE
42 Kosza??ka Marcin Bieliniec 10 km Pratt and Whitney NIE
43 Kowalski Jacek Nisko 10 km Brak NIE
44 Kozie?? Tadeusz Rzesz??w 10 km Szcz???ciarz Biega TAK
45 Kozio?? Stanis??aw G??og??w M??p. 10 km TAK
46 Kraso?? Pawe?? Rzesz??w 10 km 3 PBOT NIE
47 Kubala Pawe?? Rzesz??w 10 km Brak TAK
48 Kudyrko Tetiana Rzesz??w 10 km Brak TAK
49 Kuna Marika Zg??obie??ska 10 km Brak NIE
50 Kustra Piotr Rzesz??w 10 km Brak TAK
51 Kwiatek Lukasz Rzesz??w 10 km 21 BATALION DOWODZENIA NIE
52 Kwiatek Lukasz Rzesz??w 10 km 21 BATALION DOWODZENIA NIE
53 ??ebrakowski Artur Rzesz??w 10 km Rzeszowscy Spartanie TAK
54 ??ybura Anna Niechobrz 10 km NiechBiega TAK
55 ?ancucki Stanislaw Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
56 ??wi?toniowska Ewa Soko????w M??p 10 km Brak TAK
57 ??wierk Leszek Rzesz??w 10 km Pasieka TAK
58 Madera Kamil Mogielnica 10 km Brak TAK
59 Ma??ek Krzysztof Rzesz??w 10 km Pratt & Whitney Rzesz??w NIE
60 Marczak Piotr Strzy????w 10 km Brak TAK
61 Materna Roman Rzesz??w 10 km SPAR POLSKA NIE
62 Mazur Piotr Rzesz??w 10 km Brak TAK
63 Mazur El??bieta Rzesz??w 10 km Brak TAK
64 Mita?? S??awomir Lutory?? 10 km SST LUBCZA NIE
65 Motowide??ko-Pustelak Iwona Rzesz??w 10 km Brak NIE
66 Motyka Anna Rzeszow 10 km Be fit Anna Motyka NIE
67 Niedzia?ek Andrzej Rzesz??w 10 km UKS GIMNASION BOGUCHWA?A NIE
68 Nowak Wioletta Palik??wka 10 km Brak NIE
69 Oczo?? Bart??omiej Rzesz??w 10 km Brak NIE
70 Oleksy Przemys??aw Rzesz??w 10 km RGiG NIE
71 Opali??ski Dariusz Mogielnica 10 km Gramnakole Team TAK
72 Oppenauer Sylwek Nowy Jork 10 km Brak NIE
73 Or??owska Beata Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
74 Or??owski Wojciech Stalowa Wola 10 km Brak NIE
75 Paku??a Przemek Rzesz??w 10 km 21 Batalion Dowodzenia NIE
76 Paluch Przemys??aw Boguchwa??a 10 km Brak TAK
77 Pi?ciak Patrycja Boguchwa??a 10 km Brak TAK
78 Poparda Pawe?? Rzesz??w 10 km PZU SPORT TEAM TAK
79 Porczak Micha?? Rzesz??w 10 km SPAR Polska NIE
80 Porowski Kamil Rzesz??w 10 km Brak TAK
81 Potoczna Zuzanna Brzoz??w 10 km Brzozowski Klub Biegacza TAK
82 Przywara Piotr Budy G??ogowskie 10 km MTU Aero Engines Polska TAK
83 Ptaszek Ewa Boguchwa??a 10 km Brak TAK
84 Rak Witold Rzesz??w 10 km Brak TAK
85 Ristowski Aleko Rzesz??w 10 km Makedonija TAK
86 Rogala Grzegorz Boguchwa??a 10 km Brak NIE
87 Rogala Grzegorz Boguchwa??a 10 km Brak TAK
88 Rog???? Marcin Zag??rz 10 km Brak TAK
89 Ropel Rafa?? Kolbuszowa 10 km 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej TAK
90 Rychlak-Bo??ek Monika Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
91 S?dej Marcin Stalowa Wola 10 km Brak TAK
92 Semenovych Nataliia Kyiv 10 km Brak NIE
93 Semenowycz Bogdan Kiwszowata 10 km 1 NIE
94 Sidor Dorota G??og??w 10 km Brak TAK
95 Skawi??ski Tomasz Sanok 10 km BiOSG TAK
96 Skoczek – Szczotka Joanna Rzesz??w 10 km Brak NIE
97 S??aby Ma??gorzata Niechobrz 10 km NiechBiega TAK
98 Smole?? Patryk Brzostek/rzesz??w 10 km BRZOSTECKIE OWIECZKI TEAM TAK
99 Sporniak Krzysztof Targowiska 10 km Brak TAK
100 Stachowicz Justyna Nos??wka 10 km SST LUBCZA TAK
101 Stec Mariusz Rzesz??w 10 km Brak NIE
102 Suchorska-Dziedzic Ewa Rzesz??w 10 km SPAR POLSKA NIE
103 Surmacz Dorota Rzesz??w 10 km Swimtri Rzesz??w NIE
104 Surowiec Grzegorz Rzesz??w 10 km Besta sp. z o.o. TAK
105 Szczepek ?ukasz Wola Zg??obie??ska 10 km Brak TAK
106 Tabor Piotr Rzesz??w 10 km tylmanowa.eu TAK
107 Walania Kinga G??og??w Ma??opolski 10 km TKKF Sok???? G??og??w Ma??opolski TAK
108 Wardza??a Katarzyna Boguchwa??a 10 km Brak TAK
109 Wardza??a Wiktor Boguchwa??a 10 km Brak TAK
110 W??jcik Mariusz Godowa 10 km Brak TAK
111 Wilk Tomasz Boguchwa??a 10 km Brak TAK
112 Wisz Bart??omiej Rzesz??w 10 km Polskie Radio Rzesz??w TAK
113 W??odyga Tomasz B???dowa Zg??obie??ska 10 km Brak TAK
114 Wojtasik Dariusz Rzesz??w 10 km Brak TAK