Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg Po Serce Zbója Spod Złotej Górki

Miejsce i termin: Andrychów, 2018-09-16
Organizator: Wydział Turystyki, Sportu i Kultury Urzędu Miejskiego w Andrychowie

WSPÓŁORGANIZATORZY:

1. Fundacja Promyczek w Andrychowie.
2. Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie.

Opis zawodów: Bieg po serce Zbója spod Złotej Górki jest imprezą charytatywną. Wpisowe oraz kwota zebrana podczas biegu przekazana będzie na leczenie ciężko chorego Bartosza z Andrychowa.
Opłata startowa wynosi 10 zł. Osoby chcące wesprzeć Bartusia wyższą kwotą prosimy o przelew na konto:

73 1240 4197 1111 0010 6485 6853

Fundacja „Promyczek”,
ul. Starowiejska 17 A, 34-120 Andrychów
lub wpłaty do puszek w dzień biegu.

Organizatorzy wyznaczają dwie trasy:
– trasę pieszą można pokonywać w dowolnym tempie, spacerem, biegiem, pojedynczo lub w grupie
– trasa rowerowa przeznaczona jest dla rowerzystów jak również dla osób poruszających się na deskorolce, rolkach czy hulajnodze.
Nie liczy się czas przebycia tych tras lecz ilość pokonanych okrążeń ponieważ za każde okrążenie,
sponsor przekazuje kwotę pieniężną na pomoc ciężko choremu Bartoszowi.

Plan:
9:00
– Otwarcie biura zawodów

11:40
– Rozgrzewka

12:00
– Uroczyste rozpoczęcie Biegu po Serce Zbója spod Złotej Górki
– Pierwsze okrążenie w towarzystwie Orkiestry Dętej Andropol z Andrychowa

12.00 – 16.00
– Uczestnicy imprezy pokonują trasę wybraną techniką (trasa piesza lub rowerowa)
– Atrakcje i warsztaty dla dzieci
– Zbiórka na cel charytatywny

16:00
– Zakończenie biegu

17:00
– Przekazanie nagród dla zwycięzców
– Podziękowania

Więcej w regulaminie.

Mapa

Aby dokonać opłaty startowej, kliknij przycisk „opłać start” znajdujący się obok swojego nazwiska na liście uczestników.

Oświadczenie dla osób niepełnoletnich (do pobrania)

Strona WWW: https://web.facebook.com/BiegPoSerceZbojaSpodZlotejGorki/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamus-Adamczyk Alicja Andrychów Trasa piesza Promyczek NIE
2 Augustyniak Kamil Targanice Trasa piesza Brak NIE
3 Ćwiertka Kamil Targanice Trasa rowerowa Brak TAK
4 Balon Iwona Andrychów Trasa piesza Brak TAK
5 Biegun Dariusz Sułkowice Trasa piesza Andrychów Running TAK
6 Brożyna Jacek Rzyki Trasa rowerowa Brak TAK
7 Brudny Andrzej Czaniec Trasa rowerowa Brak NIE
8 Brusik Alicja Andrychów Trasa piesza brak TAK
9 Buda Anna Andrychów Trasa piesza BBT – Team TAK
10 Buda Krzysztof Andrychów Trasa piesza Brak TAK
11 Buda Agata Andrychów Trasa piesza Brak TAK
12 Buda Andrzej Andrychów Trasa piesza Brak TAK
13 Bylica Waldi Andrychów Trasa rowerowa Mamnewsa.pl TAK
14 Chełmecka Natalia Andrychów Trasa rowerowa Brak TAK
15 Chełmecka Emilia Andrychów Trasa rowerowa Brak NIE
16 Chełmecka Marta Andrychów Trasa rowerowa Brak NIE
17 Chełmecki Piotr Andrychów Trasa rowerowa Brak TAK
18 Chmura Jacek Czaniec Trasa piesza Brak TAK
19 Cinal Jakub Roczyny Trasa rowerowa Brak NIE
20 Czarny Michał Andrychów Trasa piesza Brak TAK
21 Dunat Angelika Ślemień Trasa piesza Brak NIE
22 Duszczyk Krzysztof Czechowice-Dziedzice Trasa piesza Brak TAK
23 Fałowska Sonia Andrychów Trasa piesza KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA NIE
24 Flisek-KaramaŃska Agnieszka AndrychÓw Trasa rowerowa Brak TAK
25 Frydel Marcin Roczyny Trasa rowerowa Brak TAK
26 Frydel Sabina Roczyny Trasa rowerowa Brak TAK
27 Frydel Patrycja Roczyny Trasa rowerowa Brak TAK
28 Frydel Dominika Roczyny Trasa rowerowa Brak TAK
29 Fujawa Joanna Andrychów Trasa piesza Brak TAK
30 Gajczak Adrian Roczyny Trasa piesza Brak NIE
31 Gawęda Patrycja Sułkowice Trasa rowerowa mamNewsa.pl TAK
32 Góra Małgorzata Sułkowice Trasa rowerowa Brak TAK
33 Góra Krzysztof Sułkowice Trasa rowerowa Brak TAK
34 Góra Szymon Sułkowice Trasa rowerowa Brak TAK
35 Gierszewska Agnieszka Roczyny Trasa piesza Brak NIE
36 Grygier Wiktora Oświęcim Trasa rowerowa Brak NIE
37 Grygier Karina Oświęcim Trasa rowerowa Brak NIE
38 Handerska Joanna Andrychów Trasa rowerowa Brak TAK
39 Hodur Sławomir Andrychów Trasa rowerowa Brak TAK
40 Janosz-Jarzyna Agata Andrychów Trasa piesza Promyczek NIE
41 Kabza Wiktor Malec Trasa rowerowa Brak TAK
42 Kajor Wioletta Kęty Trasa rowerowa Brak NIE
43 Kanik Kamil Andrychów Trasa rowerowa Brak TAK
44 Kanik Blanka Andrychów Trasa rowerowa Brak TAK
45 Kanik Krzysztof Andrychów Trasa rowerowa Brak TAK
46 KaramaŃski Adam AndrychÓw Trasa rowerowa Brak TAK
47 KaramaŃski Tomasz Brzezinka Trasa rowerowa Brak TAK
48 Kasperkieiwcz Krzysztof Rzyki Trasa piesza Brak NIE
49 Kasprzak Radosław Sułkowice Trasa piesza Brak NIE
50 Kidoń Grażyna Brzezinka Trasa rowerowa PTTK ,,Chałupa” TAK
51 Kierczak Małgorzata Andrychów Trasa rowerowa Brak TAK
52 Kilian Dominika Andrychòw Trasa rowerowa Brak TAK
53 Kilian Dominika Andrychòw Trasa rowerowa Brak NIE
54 Kocia Witold Andrychów Trasa piesza BBT – Team TAK
55 Koczur Arkadiusz Targanice Trasa piesza Brak TAK
56 Kolber Paweł Targanice Trasa rowerowa Brak TAK
57 Kolber Barbara Andrychow Trasa piesza Brak NIE
58 Kolber Julia Roczyny Trasa piesza Brak NIE
59 Kolber Mateusz Targanice Trasa rowerowa MKS Andrychów TAK
60 Kolber Joanna Sułkowice Trasa piesza Brak NIE
61 Kolber Beata Sułkowice Trasa piesza Brak NIE
62 Kolber Patrycja Sułkowice Trasa piesza Brak NIE
63 Kopczynski Sebastian Andrychów Trasa rowerowa Brak TAK
64 Kopczynski Alan Andrychów Trasa rowerowa Brak TAK
65 Kosek Wojtek Andrychów Trasa piesza Brak TAK
66 Kosek Adrian Andrychów Trasa rowerowa Brak TAK
67 Kowalówka Mateusz Andrychów Trasa rowerowa Brak TAK
68 Kowalówka Maja Andrychów Trasa rowerowa Brak TAK
69 Krawczyk Aleksandra Targanice Trasa piesza Brak NIE
70 Krzywoszyja Agata Andrychów Trasa rowerowa Brak NIE
71 Krzywoszyja Zofia Andrychów Trasa rowerowa Brak NIE
72 Kudela Piotr Andrychów Trasa rowerowa Brak TAK
73 Kudela Wesława Andrychów Trasa rowerowa Wiesia TAK
74 Kudłacik Dorota Czaniec Trasa piesza Brak TAK
75 Kudłacik Sławomir Czaniec Trasa piesza Brak TAK
76 Kujawa Renata Andrychów Trasa rowerowa Andrower TAK
77 Kukieła Szymon Oświęcim Trasa piesza Brak NIE
78 Kukieła Daniel Przybradz Trasa piesza Brak TAK
79 Luber Jan Pisarzowice Trasa rowerowa Brak TAK
80 Lupa Barbara Andrychow Trasa rowerowa Brak TAK
81 Lupa Barbara Andrychow Trasa rowerowa Brak NIE
82 Lupa Mikolaj Andrychow Trasa rowerowa Brak TAK
83 Świerczyńska Ewa Andrychów Trasa rowerowa Brak NIE
84 Małusecka Magdalena Łękawica Trasa piesza Brak TAK
85 Małusecka Klaudia Łękawica Trasa piesza Brak TAK
86 Matejko Katarzyna Rzyki Trasa piesza Brak TAK
87 Matlak Tomasz Wadowice Trasa rowerowa Brak NIE
88 Matusik Mirosław Wadowice Trasa rowerowa SAMORAMOIDYNAMO TAK
89 Matyjasik Artur Głębowice Trasa rowerowa Brak TAK
90 Michałowska Izabella Andrychów Trasa rowerowa Brak NIE
91 Mistygacz Magdalena Andrychów Trasa piesza Brak NIE
92 Mistygacz Jan Andrychów Trasa piesza Brak NIE
93 Mitoraj Katarzyna Kęty Trasa piesza Promyczek TAK
94 Mitoraj Hanna Kęty Trasa piesza Promyczek TAK
95 Mizera Roman Andrychów Trasa piesza Andrychów Running NIE
96 Mrowiec Szymon Bulowice Trasa piesza Koper Team NIE
97 Mrzygłód Katarzyna Sułkowice Trasa rowerowa Promyczek TAK
98 Mrzygłód Dominik Sułkowice Trasa piesza Promyczek NIE
99 Mrzygłód Leon Andrychów Trasa rowerowa Promyczek NIE
100 Mrzyk Joanna Andrychów Trasa piesza Weboski TAK
101 Oboza Anna Andrychów Trasa piesza Brak NIE
102 Ogórek Wiesław Andrychów Trasa rowerowa Andrower TAK
103 Osowska Elżbieta Sułkowice Trasa piesza Promyczek NIE
104 Pactwa Katarzyna Chełmek Trasa rowerowa Brak NIE
105 Palkij Katarzyna Targanice Trasa rowerowa Brak NIE
106 Palkij Mateusz Targanice Trasa rowerowa Brak NIE
107 Palkij Julia Targanice Trasa rowerowa Brak NIE
108 PaŁosz Agnieszka AndrychÓw Trasa rowerowa TAK
109 PaŁosz Zosia AndrychÓw Trasa rowerowa TAK
110 PaŁosz Patryk AndrychÓw Trasa rowerowa TAK
111 Pietroń Beata Andrychów Trasa piesza Brak TAK
112 Poraj-Porawska Magdalena Andrychów Trasa piesza Promyczek NIE
113 Putyra Marcin Wadowice Trasa piesza BBT – Team TAK
114 Rajda Anna Andrychów Trasa piesza BBT-Team TAK
115 Rożek Małgorzata Targanice Trasa piesza Brak TAK
116 Ryłko Andrzej Sułkowice Trasa piesza Andrychów Running TAK
117 Saferna Artur Nidek Trasa piesza Andrychów Running TAK
118 Schabowicz Łukasz Roczyny Trasa rowerowa Brak TAK
119 Smolec Agnieszka Andrychów Trasa rowerowa Brak TAK
120 Smolec Wojciech Andrychów Trasa rowerowa Brak TAK
121 Sopicki Tomasz Andrychów Trasa piesza Brak NIE
122 Sordyl Iwona Andrychów Trasa piesza Brak TAK
123 Stec Iwona Wilkowice Trasa piesza Brak TAK
124 Szczur Małgorzata Andrychów Trasa piesza Promyczek NIE
125 Szczur Jerzy Andrychów Trasa piesza Promyczek NIE
126 Szwed Katarzyna Rzyki Trasa piesza Brak NIE
127 Szwed Łukasz Zagórnik Trasa rowerowa SzweDZIKI TAK
128 Szwed Katarzyna Zagórnik Trasa rowerowa SzweDZIKI TAK
129 Szwed Dariusz Zagórnik Trasa rowerowa SzweDZIKI TAK
130 Szwed Marcin ZagÓrnik Trasa rowerowa SzweDZIKI TAK
131 Szwed Mateusz Zagórnik Trasa rowerowa SzweDZIKI TAK
132 Szwed Roman Zagórnik Trasa rowerowa SzweDZIKI TAK
133 Szymik-Kudłacik Renata Roczyny Trasa piesza Brak TAK
134 Targosz Małgorzata Roczyny Trasa piesza Brak NIE
135 Wala Andrzej Bielsko-Biała Trasa piesza BWM Team NIE
136 Wandor Mieczysław Andrychów Trasa rowerowa Brak NIE
137 Wenda Jakub Andrychów Trasa piesza iFitt Klub Fitness NIE
138 Więckowski Marcin Roczyny Trasa rowerowa Brak NIE
139 Włodarczak Ewelina Roczyny Trasa piesza Brak TAK
140 Wnęk Aneta Andrychów Trasa piesza BBT – Team NIE
141 Wykręt Tatiana Andrychów Trasa rowerowa Brak NIE
142 Zamysłowski Oliwier Andrychów Trasa rowerowa Brak TAK
143 Zamysłowski Łukasz Andrychów Trasa rowerowa Brak NIE
144 Zawiła Patryk Stryszów Trasa piesza Brak TAK
145 Zięba Agata Bulowice Trasa piesza BBT – Team TAK
146 Zięba Michał Bulowice Trasa rowerowa Brak TAK