Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg 5-10-15

Miejsce i termin: Ełk, 2018-08-19
Organizator: • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku
• Pod patronatem Prezydenta Miasta Ełku i Rada Miasta Ełku
• e-mail: mosir@mosir.elk.pl
Opis zawodów: Zawodnik w trakcie zawodów sam decyduje, który dystans wybrać. Do wyboru 5,10 lub 15km.

1. Bieg 5-10-15 odbędzie się 19 sierpnia 2018 roku o godz. 12.00 w Ełku.
2. Start i meta wyznaczone zostały przy Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku.
3. Długość trasy wynosi 5, 10 i 15 km.
4. Trasa tworzy zamkniętą pętlę i biegnie promenadą nad jeziorem Ełckim, ul. Zamkową (asfalt – 40 %, kostka – 60%). Pętla ma długość 5 kilometrów. Zawodnicy biegnący na 5 km pokonują pętlę 1 raz, zawodnicy biegnący na 10 km pokonują pętlę 2 razy, a zawodnicy biegnący na 15 km pokonują pętlę 3 razy.
5. Trasa będzie posiadała oznaczone wszystkie kilometry: od 1 do 15.
6. Na trasie będą znajdowały się punkty odżywiania.

Więcej w regulaminie.

Strona WWW: http://mosir.elk.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Aleszczyk Stanisław EŁk 5-10-15 km Brak TAK
2 Aleszczyk Kacper Ełk 5-10-15 km Brak TAK
3 Alicka Katarzyna Pisz 5-10-15 km Brak TAK
4 Alicki Marcin Pisz 5-10-15 km Brak TAK
5 Arski Michał Ełk 5-10-15 km TAK
6 Banachowska Paulina Biała Piska 5-10-15 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana TAK
7 Baniel Wioleta Gołdap 5-10-15 km Brak TAK
8 Barwikowski Krzysztof Ełk 5-10-15 km Brak TAK
9 Bernat Robert Suchy Las 5-10-15 km skis team TAK
10 Bernat Oskar Suchy Las 5-10-15 km UAM Triathlon Poznań TAK
11 Bielawska Magdalena Augustów 5-10-15 km ATP Augustów TAK
12 Bielawski Wojciech Augustów 5-10-15 km ATP Augustów TAK
13 Bielski Tomasz Gołdap 5-10-15 km Straż Graniczna Gołdap TAK
14 Bobrowski Jan Ełk 5-10-15 km Brak TAK
15 Bogdan Krzysztof EŁk 5-10-15 km Brak TAK
16 Borzeński Artur Ełk 5-10-15 km Brak TAK
17 Borzeński Wojciech Ełk 5-10-15 km Brak TAK
18 Chmielewski Tadeusz Wydminy 5-10-15 km bbl wydminy TAK
19 Ciach Krystian Ełk 5-10-15 km Brak TAK
20 Cybulko Weronika Ełk 5-10-15 km TAK
21 Czaplejewicz Marta Ełk 5-10-15 km Olecko Biega TAK
22 Czopek Jarosław Ełk 5-10-15 km Maratonka

23 Dawidowski Roman Straduny 5-10-15 km Serduszko Team Ełk

24 Dąbrowny Robert Ełk 5-10-15 km Brak TAK
25 Drażba Dominik Ełk 5-10-15 km Team Kopeć TAK
26 Drozdowski Darek Woszczele 5-10-15 km Brak TAK
27 Duchnowski łukasz Ełk 5-10-15 km 15BZ TAK
28 Dyniszuk Martyna Gołdap 5-10-15 km Brak TAK
29 Famulski Mariusz Gołdap 5-10-15 km Łowcy Przygód Gołdap

30 Formejster Natalia Czyńcze 5-10-15 km Brak TAK
31 Frankowska Agnieszka Kętrzyn 5-10-15 km Brak TAK
32 Frejtag Dawid Giżycko 5-10-15 km Brak TAK
33 Gajdek Przemysław Ełk 5-10-15 km Biegam dla siebie TAK
34 Getek Marcin Ełk 5-10-15 km SERDUSZKO TEAM EŁK TAK
35 Gibuła Daniel Giżycko 5-10-15 km ES-SYSTEM Wilkasy TAK
36 Giczewski Jerzy EŁk 5-10-15 km Brak TAK
37 Gniedziejko Robert Ełk 5-10-15 km Brak TAK
38 Gniedziejko Emilia Ełk 5-10-15 km Brak TAK
39 Gocłowski Cezary Warszawa 5-10-15 km Brak TAK
40 Gołek Arkadiusz Ełk 5-10-15 km Brak TAK
41 Grażewicz Sabina Pozezdrze 5-10-15 km Brak TAK
42 Gronski Roman Giżycko 5-10-15 km Masters Giżycko

43 Grygo Kacper Ełk 5-10-15 km Brak TAK
44 GrzeŚkowicz Dorota Wydminy 5-10-15 km bbl wydminy TAK
45 Gużewski Marian Ełk 5-10-15 km Brak

46 Herbszt Wojciech Ełk 5-10-15 km TAK
47 Herbszt Nikodem Ełk 5-10-15 km Brak TAK
48 Ignatowicz Radosław Ełk 5-10-15 km Kopeć Team TAK
49 Jabłońska Maria Ateny 14b 5-10-15 km Brak

50 Jabłońska Katarzyna Augustów 5-10-15 km Brak

51 Jabłoński Marcin Żytkiejmy 5-10-15 km Płomyk Żytkiejmy

52 Jadeszko Michał Szczytno 5-10-15 km Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej TAK
53 Jagiełło Paweł Zgierz 5-10-15 km 15 Brygada Zmechanizowana TAK
54 Janczewska Aneta Orzysz 5-10-15 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana

55 Jaskuła Krzysztof Ełk 5-10-15 km ManianaTeam TAK
56 Jaszkowski Tomasz Ełk 5-10-15 km Brak TAK
57 Józwik Krzysztof Ełk 5-10-15 km bieganie.pl TAK
58 Kacperski Jakub Warszawa 5-10-15 km Brak TAK
59 Karczewski Łukasz Ełk 5-10-15 km Brak

60 Kiernozek Agnieszka Ryn 5-10-15 km Brak TAK
61 Kilczewski Michał Ełk 5-10-15 km ManianaTeam TAK
62 Kiluk Marcin Ełk 5-10-15 km Maratonka Grajewo TAK
63 Klukowski Michał Pisz 5-10-15 km Jersey Runner

64 Kłubowicz Agnieszka Ełk 5-10-15 km Brak TAK
65 Kohlman Marcin Grajewo 5-10-15 km Brak TAK
66 Komor Monika Prostki 5-10-15 km Brak

67 Kosiorek Adrian Kalisz 5-10-15 km Brak TAK
68 Kozera Karolina Warsaw 5-10-15 km Brak

69 Kratyński Tomasz Ełk 5-10-15 km Brak TAK
70 Król Mateusz Giżycko 5-10-15 km Brak TAK
71 Królczyk Grzegorz Ełk 5-10-15 km Brak

72 Królczyk Tadeusz Ełk 5-10-15 km Brak TAK
73 Krukowski Wojciech Prostki 5-10-15 km Ragnar Team TAK
74 Krysiński Jacek Ełk 5-10-15 km Serduszko Team Ełk TAK
75 Krysiński Krzysztof Reykjavik 5-10-15 km Brak TAK
76 Krysiński Piotr Reykjavik 5-10-15 km Brak TAK
77 Kulik Kamil Ełk 5-10-15 km Brak

78 Kunda Artur Ełk 5-10-15 km Brak TAK
79 Laskowski Leszek Giżycko 5-10-15 km Szary Wilk TAK
80 Lelmacher Andrzej Ełk 5-10-15 km Brak TAK
81 Lempart Aneta Białystok 5-10-15 km Płomyk TAK
82 Limberger Janusz EŁk 5-10-15 km Serduszko Team Ełk TAK
83 Limberger Katarzyna EŁk 5-10-15 km Serduszko Team Ełk TAK
84 Liniewski Jan Grajewo 5-10-15 km Maratonka Grajewo

85 Lipiński Michał Pisz 5-10-15 km WATAHA Grupa Treningowa TAK
86 Liszewski Michał Ełk 5-10-15 km ManianaTeam TAK
87 Żelazna Małgorzata Ełk 5-10-15 km Brak TAK
88 Żelazny Jakub Ełk 5-10-15 km Brak TAK
89 Życzewski Łukasz Ełk 5-10-15 km Brak TAK
90 Żytyniec Monika Ełk 5-10-15 km Brak TAK
91 Żywalewska Magdalena Ełk 5-10-15 km Brak TAK
92 Łaskowska Marzena Olecko 5-10-15 km Wkurw_Team TAK
93 Łaskowski Tomasz Olecko 5-10-15 km Wkurw_Team TAK
94 Ścisłowska Joanna Warszawa 5-10-15 km Brak TAK
95 Śliwa Alicja Ełk 5-10-15 km Maratonka Grajewo Ełk

96 Śluz Paweł Ełk 5-10-15 km Brak TAK
97 Łoniewski Piotr Ełk 5-10-15 km Brak TAK
98 Świderski Patryk Ełk 5-10-15 km UWM TAK
99 Świrydowicz Adam Ełk 5-10-15 km ManianaTeam TAK
100 Machniewicz Artur Kętrzyn 5-10-15 km Crossboxfit Kętrzyn TAK
101 Maciejewski Krzysztof Ełk 5-10-15 km Brak TAK
102 Malewski Marian Ełk 5-10-15 km Brak TAK
103 Malinowski Paweł Ełk 5-10-15 km Brak TAK
104 Marcinkowski Daniel Ełk 5-10-15 km KP PSP Grajewo

105 Marciszewski Błażej Ełk 5-10-15 km Brak

106 Michalak Natalia Szczytno 5-10-15 km Brak

107 Michalski Adam Ełk 5-10-15 km Brak TAK
108 Mika-Jankowska Dorota Wydminy 5-10-15 km bbl wydminy TAK
109 Miławicki Kamil Ełk 5-10-15 km Brak TAK
110 Miłowicki Krzysztof Ełk 5-10-15 km Miraz Race Team TAK
111 Mróz Robert Ełk 5-10-15 km Brak TAK
112 Muczyński Arek Woźnawieś 5-10-15 km Brak TAK
113 Naruszewicz Michał Zatyki 5-10-15 km

114 Niedźwiecki Andrzej Ełk 5-10-15 km Brak TAK
115 Olszewska Ewelina Olecko 5-10-15 km Stone Hunters Olecko TAK
116 Olszewski Tomasz Olecko 5-10-15 km Stone Hunters Olecko TAK
117 Omielan Wojciech Ełk 5-10-15 km Brak

118 Osiecki Wiesiek Ełk 5-10-15 km Brak

119 Padiasek Andrzej EŁk 5-10-15 km Brak

120 Pakieła Krzysztof Białystok 5-10-15 km Brak TAK
121 Paliwoda Adam Ełk 5-10-15 km Brak TAK
122 PaŁdyna Leszek Wydminy 5-10-15 km bbl wydminy TAK
123 PaŁdyna Anna Wydminy 5-10-15 km bbl wydminy TAK
124 Paśnikowski Janusz Ełk 5-10-15 km Brak TAK
125 Parafiniuk Adam Ełk 5-10-15 km Brak TAK
126 Pierczyk Artur Ełk 5-10-15 km IdeaCarExpert TAK
127 Piwońska Julita Ełk 5-10-15 km WORKS4YOU TAK
128 Płusa Iwona Warszawa 5-10-15 km Brak TAK
129 Płusa Jerzy Warszawa 5-10-15 km Brak TAK
130 Poniatowski Adam Bełda 5-10-15 km Brak TAK
131 Poniatowski Marek Bełda 5-10-15 km Brak TAK
132 Popławska Monika Stare Juchy 5-10-15 km brak

133 Popowski Filip Ełk 5-10-15 km Brak TAK
134 Popowski Aleksander Ełk 5-10-15 km Brak TAK
135 PorĘba Lech Wyszków 5-10-15 km KB Wyszków TAK
136 Pranaitis Sigitas Vilnius 5-10-15 km Na, pagauk!

137 Prawdzik Renata Ełk 5-10-15 km Brak TAK
138 Przyborowski Piotr Ełk 5-10-15 km Brak

139 Puławski Kazimierz Łyse 5-10-15 km GPN TAK
140 Pytel Robert Grajewo 5-10-15 km Brak TAK
141 Radoń Paulina Ełk 5-10-15 km Brak

142 Rajkiewicz Tomasz Ełk 5-10-15 km Fitback.pl TAK
143 Różański Krystian Ełk 5-10-15 km Team Kopeć TAK
144 Różański Dariusz Elk 5-10-15 km TAK
145 Różycki Łukasz Ełk 5-10-15 km Brak TAK
146 Rogowski Andrzej Ełk 5-10-15 km Brak TAK
147 Rudziński Maciej Ełk 5-10-15 km Brak TAK
148 Rusiak Anna Kruklanki 5-10-15 km Brak TAK
149 Rybak Piotr Bartoszyce 5-10-15 km Brak

150 Sadłowska Barbara Wiwlbark 5-10-15 km Brak

151 Safaryan Sevak Ełk 5-10-15 km Brak TAK
152 Sentek Dawid Ełk 5-10-15 km Imperium Siły TAK
153 Smoliński Sławomir EŁk 5-10-15 km Brak TAK
154 Sobieszuk Magdalena Ełk 5-10-15 km Brak TAK
155 Sobolewski Grzegorz Grajewo 5-10-15 km Brak TAK
156 Spyła Darosław Ełk 5-10-15 km Serduszko Team Ełk TAK
157 Stašys Dovydas Wilno 5-10-15 km Stajeris TAK
158 Stankiewicz Monika Ełk 5-10-15 km Brak TAK
159 Starzyński Wojciech Warszawa 5-10-15 km Brak TAK
160 Statkiewicz Lukasz Ełk 5-10-15 km Pazur.Med TAK
161 Stryjecka Julia Rajgród 5-10-15 km Brak TAK
162 Suchodolska Edyta Olecko 5-10-15 km Olecko Biega TAK
163 Suchodolski Paweł Olecko 5-10-15 km Olecko Biega TAK
164 Surynt Andrzej Ełk 5-10-15 km Ełk Force One TAK
165 Suszczyńska Klaudia Straduny 5-10-15 km Brak

166 Szewczak Andrzej Tykocin 5-10-15 km Masters Białystok TAK
167 Sznurkowski Dawid Suwałki 5-10-15 km Brak

168 Szumiło Michał EŁk 5-10-15 km LYSY 666 TEAM TAK
169 Tombacher Krzysztof Ełk 5-10-15 km Miraż race team

170 Trojanowski Piotr Ełk 5-10-15 km Vip-G.Y.M.

171 Truchan Wiesław Żytkiejmy 5-10-15 km Płomyk-Żytkiejmy TAK
172 Truchan Mariusz Żytkiejmy 5-10-15 km PŁOMYK – ŻYTKIEJMY TAK
173 Tryznowska Sylwia Wólka Poduchowna 5-10-15 km Brak TAK
174 Trzebiński Ryszard Ełk 5-10-15 km Team Kopeć TAK
175 Walas Karol Ełk 5-10-15 km Brak TAK
176 Walicki Janusz Suwalki 5-10-15 km Brak TAK
177 Waraksa Dorota Kętrzyn 5-10-15 km Brak TAK
178 Warecha Macin Ełk 5-10-15 km Brak TAK
179 Witanowski Marek Ełk 5-10-15 km Brak TAK
180 Wronowski RafaŁ Banie Mazurskie 5-10-15 km Brak TAK
181 Wszeborowski Michał Ełk 5-10-15 km MFT TAK
182 Wypych Adam Ełk 5-10-15 km Brak TAK
183 Wyrzykowski Arkadiusz Ełk 5-10-15 km Brak TAK
184 Zabłocki Zbigniew Olecko 5-10-15 km Brak TAK
185 Zajączkowski Michał Ełk 5-10-15 km Brak TAK
186 Zapilaj Daniel Ełk 5-10-15 km Brak TAK
187 Zielepuha Agata Ełk 5-10-15 km Brak TAK
188 Ziniewicz Anna Ełk 5-10-15 km Brak TAK
189 Zinkiewicz Mariusz EŁk 5-10-15 km Brak