Zawody

Nazwa zawodów:

Podkarpacka Liga Rowerowa w Formule XC- DZIECI

Miejsce i termin: Bóbrka, 2018-05-20
Organizator: MOSiR Dukla

Gmina Dukla

MTB MOSiR Dukla
Opis zawodów: UCZESTNICTWO:

Prawo startu mają zawodniczki/cy, posiadający ważne licencje kolarskie, ważne
badania lekarskie (lub podpiszą oświadczenie), oraz zawodniczki/cy niestowarzyszeni
( bez licencji ), posiadający dowód tożsamości, ważne badanie lekarskie zezwalające
na start w danym wyścigu oraz wypełnią i podpiszą pisemne oświadczenie na start w
wyścigu. Zawodników niepełnoletnich, zgłaszają rodzice lub ich prawni opiekunowie,
podpisując pisemną zgodę na ich start.

Startujący w wyścigu i oficjalnym treningu, muszą posiadać sprawny technicznie
rower , z dwoma sprawnymi hamulcami, pełny kask i przypięty numer startowy.

KATEGORIE WIEKOWE:

Dzieci:

Dziewczynki ;Chłopcy; Rok ur.

1 ;1-6 lat ;1-6 lat; do 2012

2 ;7-8 lat ;7-8 lat ;2011 -2010

3; 9-10 lat ;9-10 lat; 2009-2008

4 ;11-12 lat ;11-12 lat; 2007-2006

WIĘCEJ W REGULAMINIE

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamczyk Marysia Sanok 1-6 lat SOSbike SWR SANOK NIE
2 Bek Michał Bóbrka 1-6 lat MTB MOSiR Dukla NIE
3 Bek Michał Wietrzno 1-6 lat MTB MOSiR Dukla NIE
4 Bek Michał Bóbrka 1-6 lat Mosir Dukla NIE
5 Bożek Amelia Długie 11-12 lat SKALNIAK TEAM NIE
6 Cembruch Karol Nowy Sącz 11-12 lat SKALNIAK TEAM NIE
7 Citak Jan Krynica Zdrój 7-8 lat SKALNIAK TEAM NIE
8 Fedorcio Jakub Rzeszów 1-6 lat Flotex Team NIE
9 Gajdek Maksymilian Rzeszów 1-6 lat Brak NIE
10 Gajdek Tymoteusz Rzeszów 1-6 lat Brak NIE
11 Ginter Maksymilian Nowy Sącz 9-10 lat SKALNIAK TEAM NIE
12 Głód Michał Wiśniowa 7-8 lat Brak NIE
13 Jarzębak Antoni Żegiestów 11-12 lat SKALNIAK TEAM NIE
14 Kałucki Mikołaj Muszyna 7-8 lat SKALNIAK TEAM NIE
15 Klaczkowski Mikołaj Rzeszów 7-8 lat Giorre Sport Team Rzeszów NIE
16 Kowalczyk Anna Krynica Zdrój 11-12 lat SKALNIAK TEAM NIE
17 Kruszyńska Maja Krynica Zdrój 9-10 lat SKALNIAK TEAM NIE
18 Kwiatkowska Malwina Krynica Zdrój 9-10 lat SKALNIAK TEAM NIE
19 Łuszcz Kamil Bukowsko 11-12 lat Brak NIE
20 Mastalerz Hubert Nowy Sącz 9-10 lat SKALNIAK TEAM NIE
21 Pawłowski Nick Nowy Sącz 9-10 lat SKALNIAK TEAM NIE
22 Pawłowski Aleksander Nowy Sącz 11-12 lat SKALNIAK TEAM NIE
23 Pawłowski Nick Nowy Sącz 9-10 lat SKALNIAK TEAM NIE
24 Polańska Magdalena Powroźnik 9-10 lat SKALNIAK TEAM NIE
25 Polańska Zofia Muszyna 7-8 lat SKALNIAK TEAM NIE
26 Rutkowski Aleksander Nowy Sącz 9-10 lat SKALNIAK TEAM NIE
27 Stachurska Oliwia Nowy Sącz 11-12 lat SKALNIAK TEAM NIE
28 Stec Kacper Muszyna 7-8 lat SKALNIAK TEAM NIE
29 Szczepaniak Dawid Krynica Zdrój 7-8 lat SKALNIAK TEAM NIE
30 Szopa Staś Wietrzno 7-8 lat MTB MOSiR Dukla NIE
31 Tabaszewska Anna Krynica Zdrój 1-6 lat SKALNIAK TEAM NIE
32 Tabaszewski Tadeusz Krynica Zdrój 7-8 lat SKALNIAK TEAM NIE
33 Wnęk Stanisław Nowy Sącz 9-10 lat SKALNIAK TEAM NIE