Zawody

Nazwa zawodów:

PÓŁMARATON BLIZNA V2

Miejsce i termin: Blizna k/Ropczyc, 2018-08-05
Organizator: Organizatorem Półmaratonu Blizna i Biegu na 5km jest Stowarzyszenie Ziemi Bliźnieńskiej.
Partnerzy:
Gmina Ostrów, Gmina Niwiska, GCKiS w Kamionce, Nadleśnictwo Tuszyma , Bank Spółdzielczy Ropczyce, oraz OSP Blizna

Kontakt: Wiesław Jeleń tel: 693894375 lub 884902258
bliznianie@wp.pl

Opis zawodów: . TERMIN I MIEJSCE
1. Zawody odbędą się 5 sierpnia 2018 r. (niedziela) w Bliźnie.
2. Start zawodników nastąpi z bramy Parku Historycznego Blizna o godz:
9:00 – Bieg na dystansie około 5km (V-1)
9:10 – Półmaraton około 21 400m (V2)
3. Meta będzie znajdować w bramie Parku Historycznego Blizna, czyli w tym samym miejscu co start.
4. Biuro Zawodów będzie się mieścić budynku tuż obok Parku Historycznego Blizna (z prawej strony głównej bramy). Biuro będzie czynne od godziny 7:00 – 8:30

Na tej stronie zapisy tylko do Półmaratonu Blizna (V2)

REJESTRACJA ONLINE ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA. ZGODNIE Z REGULAMINEM W DNIU ZAWODÓW NIE MA MOŻLIWOŚCI ZAPISÓW CZY WNIESIENIA OPŁATY STARTOWEJ

Strona WWW: https://www.polmaratonblizna.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Albrycht Katarzyna Krościenko Wyżne Półmaraton V2 Brak NIE
2 Antonik Mariola Przemyśl Półmaraton V2 Brak TAK
3 Antosz Bogdan Sieniawa Półmaraton V2 Brak TAK
4 Ast Grzegorz Jedlicze Półmaraton V2 Brak TAK
5 Baka Paweł Tarnów Półmaraton V2 BAXON-MEBLE.PL TAK
6 Bednarz Karol Trzciana Półmaraton V2 ROLMAT NIE
7 Białorucki Bogdan Sędziszów Małopolski Półmaraton V2 Brak TAK
8 Bielawa Mariusz Żyraków Półmaraton V2 Brak TAK
9 Bielówka Roman Budy Łańcuckie Półmaraton V2 Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie TAK
10 Bielecki Dawid Brzóza Królewska Półmaraton V2 Real Madryt Team TAK
11 Blajer Elzbieta RzeszÓw Półmaraton V2 Brak NIE
12 Bocek Sławomir Boguchwała Półmaraton V2 Brak NIE
13 Bodzioch Grzegorz Gorlice Półmaraton V2 Gorlicka Grupa Biegowa TAK
14 Bronhard Rafał Rzeszów Półmaraton V2 21 BATALION DOWODZENIA NIE
15 Brzyski Piotr Stalowa Wola Półmaraton V2 NIE
16 Bujak – Korzeń Alicja Wielopole Skrzyńskie Półmaraton V2 Brak TAK
17 Burdaś Klaudia Bratkowice Półmaraton V2 Zięba Team TAK
18 Chmiel Michał Rzeszów Półmaraton V2 Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
19 Chmura Piotr Olesno Półmaraton V2 Brak TAK
20 Cichowski MieczysŁaw Pilzno Półmaraton V2 KRÓLEWSKIE PILZNO TAK
21 Cypryś Joanna Rzeszów Półmaraton V2 Decathlon Rzeszów TAK
22 Cyran Anna Kraczkowa Półmaraton V2 Asseco Active Team TAK
23 Czekirda Paweł Leżajsk Półmaraton V2 Pawcius Team Leżajsk TAK
24 Czeleń Radek Jedlicze Półmaraton V2 Brak TAK
25 Czenczek Krystian Rzeszów Półmaraton V2 Cutline NIE
26 Delekta Jan Łowisko Półmaraton V2 Dj TAK
27 Delekta Dariusz Łowisko Półmaraton V2 DelnoVa TAK
28 Dobosz Piotr Żarówka Półmaraton V2 Żarówka TAK
29 Drapała Jan Kolbuszowa Półmaraton V2 Krokodyle Kolbuszowa TAK
30 Drozd Sławek Borek Wielki Półmaraton V2 Jak nie MY to kto? Ropczyce TAK
31 Dudek Adam Bobrowa Półmaraton V2 SZWADRON WILKÓW ALFA TAK
32 Dudek Paweł Wola Żyrakowska Półmaraton V2 Brak TAK
33 Dudek Dariusz Chorzelów Półmaraton V2 ZABIEGANI MIELEC TAK
34 Dygdoń Mateusz Wola Żyrakowska Półmaraton V2 Brak TAK
35 Dziedzic Paweł Tarnów Półmaraton V2 Brak TAK
36 Farej Krzysztof Łukawiec Półmaraton V2 TERRORMACHINE NIE
37 Filipiński Bartosz Łańcut Półmaraton V2 Brak TAK
38 Florek Marcin Pilzno Półmaraton V2 Mężczyźni św. Józefa TAK
39 Florkiewicz Sławomir Sosnowiec Półmaraton V2 Brak NIE
40 Fus Wojciech Rzeszów Półmaraton V2 AAT TAK
41 Gajdowski Konrad Staszów Półmaraton V2 Brak TAK
42 Gajek Grzegorz Czółna Półmaraton V2 wieś tańczy i biega NIE
43 Gajek Magdalena Czółna Półmaraton V2 wieś tańczy i biega NIE
44 Garncarz Lucyna Pogórska Wola Półmaraton V2 Brak TAK
45 Garncarz Piotr Pogórska Wola Półmaraton V2 Brak TAK
46 Góra Tomasz Frysztak Półmaraton V2 Brak TAK
47 Góra Marek Ropczyce Półmaraton V2 Jak nie MY to kto? Ropczyce TAK
48 Gąsiewski Damian Mielec Półmaraton V2 STUDIO WIZUALNE TAK
49 Gąsior Aleksander Mielec Półmaraton V2 Brak TAK
50 Godek Gerard Górno Półmaraton V2 Brak TAK
51 Goleś Grzegorz Giedlarowa Półmaraton V2 RUN Giedlarowa TAK
52 Gołąbek Krzysztof Werynia Półmaraton V2 Brak TAK
53 Gomółka Beata Godowa Półmaraton V2 Spartan Race Training Group Rzeszów TAK
54 Grochal Jan Wieliczka Półmaraton V2 Brak TAK
55 Gromek Piotr Boguchwała Półmaraton V2 Brak TAK
56 Grzesik Michał Rzeszów Półmaraton V2 Brak TAK
57 Gural Marcin Dębica Półmaraton V2 33blp TAK
58 Hamryszczak Beata Przemyśl Półmaraton V2 Przemyski Klub Biegacza NIE
59 Hamryszczak Janusz Przemyśl Półmaraton V2 Przemyski Klub Biegacza NIE
60 Hebda Małgorzata Łęki Dolne Półmaraton V2 Dębickie Gepardy TAK
61 Hebda Justyna Łęki Dolne Półmaraton V2 Dębickie Gepardy TAK
62 Heliński Jacek Krosno Półmaraton V2 Dzikie Życie Run Team TAK
63 Herba Jakub Dębica Półmaraton V2 Klub Biegacza “Maratończyk” Dębica TAK
64 Hołownia Tomasz Rzeszów Półmaraton V2 Politechnika Rzeszowska TAK
65 Janda Paulina Rzeszów Półmaraton V2 Brak TAK
66 Jasińska Alicja Dębica Półmaraton V2 Brak TAK
67 JedliŃska Izabela BrzeŹnica Półmaraton V2 MARATOŃCZYK DĘBICA TAK
68 Jedliński Bartosz Brzeźnica Półmaraton V2 Maratończyk Dębica TAK
69 Jurczak Roman Rzeszów Półmaraton V2 Brak TAK
70 Juryś Sławomir Krosno Półmaraton V2 J System TAK
71 Kabała Andrzej Sufczyn Półmaraton V2 Brak NIE
72 Kalandyk Marek Hermanowa Półmaraton V2 Hermanos Hermanowa TAK
73 Kania Dominik Katowice Półmaraton V2 R.R. Martin pisz już te książki! NIE
74 Kardyś Piotr Borowa Półmaraton V2 Brak NIE
75 Kaseja Kacper Jabłonka Półmaraton V2 Brak TAK
76 Kasprzyk Monika Ropczyce Półmaraton V2 🙂 TAK
77 Kasprzyk Grzegorz Ropczyce Półmaraton V2 🙂 TAK
78 Kasprzyk Patrycja DĘbica Półmaraton V2 SRTG Dębica NIE
79 Kawa Barbara Żyraków Półmaraton V2 KB Maratończyk Dębica TAK
80 Kędra Rafał Janów Lubelski Półmaraton V2 Brak TAK
81 Kędra Agnieszka Rzeszów Półmaraton V2 Brak TAK
82 Kędzior Paweł Dębica Półmaraton V2 KB Maratończyk Dębica TAK
83 Kin Rafał Odrzykoń Półmaraton V2 AZS PWSZ KROSNO TAK
84 Kiper Maciej Jarosław Półmaraton V2 Jarosławski Biegacz Perfect Runner Team TAK
85 Kisielewicz Marcin Leśniówka Półmaraton V2 Atlethic Zręcin TAK
86 Klamut Ryszard Jabłonica Polska Półmaraton V2 Jabłonica Polska TAK
87 Kłodzińska Barbara Tarnów Półmaraton V2 Ultramęki TAK
88 Kobylarz Piotr Rzeszów Półmaraton V2 Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
89 Kobylarz Anna Chorzelów Półmaraton V2 Brak TAK
90 Kobylarz Robert Chorzelów Półmaraton V2 Brak TAK
91 Kobyliński Mariusz Wola Zgłobieńska Półmaraton V2 SST Lubcza TAK
92 Koczaja Jolanta Sowina Półmaraton V2 Polacy Biegają w UK TAK
93 Kościelny Aleksander Rzeszów Półmaraton V2 Brak TAK
94 Kołodziej Łukasz Jasło Półmaraton V2 WOT TAK
95 Korab Robert Rzeszów Półmaraton V2 Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
96 Koras Juras Rzeszów Półmaraton V2 Rzeszów Night Run NIE
97 Kosibór Krzysztof Bielsko-Biała Półmaraton V2 LOTOS RUNNING TEAM TAK
98 Kosior Krzysztof Żołynia Półmaraton V2 Brak TAK
99 Kosowicz Paweł Mielec Półmaraton V2 Brak TAK
100 Kowalczyk Grzegorz Lublin Półmaraton V2 Brak NIE
101 Kowalski Marek Ryglice Półmaraton V2 Bo tak … TAK
102 Kowski Kacper Stalowa Wola Półmaraton V2 Brak TAK
103 Kozioł Wiesław Krosno Półmaraton V2 dzikie życie run team TAK
104 Kozioł Marcin Tarnów Półmaraton V2 Brak TAK
105 Kozioł Marcin Tarnów Półmaraton V2 Brak NIE
106 Kozioł Marcin Tarnów Półmaraton V2 Brak NIE
107 Kras Patrycja Tarnów Półmaraton V2 Husaria Race Team TAK
108 Król Milena Chrzanów Trzeci Półmaraton V2 Brak NIE
109 Krok Tomasz Połomia Półmaraton V2 Wiśniówka Team TAK
110 Kubala Kamil Jaworze Górne Półmaraton V2 Brak TAK
111 Kuc Marek Rzeszów Półmaraton V2 Brak NIE
112 Kulas Marek Nagawczyna Półmaraton V2 Dębicki Klub Kolarski GRYF TAK
113 Kulasa Andrzej Boguchwała Półmaraton V2 Brak TAK
114 Kulig Tomasz Dębica Półmaraton V2 Dębickie Gepardy NIE
115 Kurek Mariusz Dębica Półmaraton V2 KB Maratończyk Dębica TAK
116 Kustra Piotr Rzeszów Półmaraton V2 Brak TAK
117 Kwoka Roman Bobrówka Półmaraton V2 Brak TAK
118 Lipińska Marta Zbylitowska Góra Półmaraton V2 PTG Sokół Tarnów NIE
119 Lizak Adam Tarnów Półmaraton V2 Brak TAK
120 Żabczyński Robert Nowa Dęba Półmaraton V2 Brak TAK
121 Żak Paweł Laskówka Półmaraton V2 Aktywny Dynów TAK
122 Żołnierz Tomasz Kuńkowce Półmaraton V2 Brak TAK
123 Żuliński Sebastian Rzeszów Półmaraton V2 Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
124 Żurek Agnieszka Brzeźnica Półmaraton V2 Akademia Małego Strażaka TAK
125 Ślaski Paweł Strzyżów Półmaraton V2 Team Biegowy Strzyżów TAK
126 Śmiałowski Tomasz Krzywa Półmaraton V2 Brak TAK
127 Łuszczyc Anna Rzeszów Półmaraton V2 Brak TAK
128 Świątek Andrzej Dębica Półmaraton V2 Brak TAK
129 Świętoń Paweł Glinik Półmaraton V2 3blp NIE
130 Świniuch Zbigniew Dębica Półmaraton V2 Brak TAK
131 Łyda Piotr Rzeszów Półmaraton V2 Brak NIE
132 Machaj Tomasz Rzeszów Półmaraton V2 Brak TAK
133 Maciejak Mateusz Moszczanica Półmaraton V2 Brak TAK
134 Maczuga Dawid Dębica Półmaraton V2 33 Batalion Lekkiej Piechoty Dębica NIE
135 Magda Łukasz Mielec Półmaraton V2 Brak TAK
136 Magda Kazimierz Kraków Półmaraton V2 KKB Dystans Kraków TAK
137 Magda Arkadiusz Krzemienica Półmaraton V2 Brak TAK
138 Majcher Damian Tarnobrzeg Półmaraton V2 Brak TAK
139 Marć Artur Dębica Półmaraton V2 PTT Tarnów TAK
140 Marcinek Wojciech Trzebownisko Półmaraton V2 Warsztat Ruchu Katarzyna Żebrakowska TAK
141 Marciniec Andrzej Sędziszów Małopolski Półmaraton V2 8PBOT/SC-S TAK
142 Mardeusz Bernadetta Dębica Półmaraton V2 MOJA MASA SOLNA NIE
143 Matłok Krzysztof Dębica Półmaraton V2 Tanieodzywki. pl Cycling team NIE
144 Mazur Kinga Dębica Półmaraton V2 Dębickie Gepardy TAK
145 Mazur Ireneusz Dębica Półmaraton V2 Dębickie Gepardy TAK
146 Michałowski Robert Tarnów Półmaraton V2 Brak TAK
147 Mikołajczyk Piotr Rzeszów Półmaraton V2 Brak TAK
148 Miśkiewicz Jakub Kraków Półmaraton V2 Go Aptiv! TAK
149 Morawiec Krzysztof Tarnów Półmaraton V2 Brak TAK
150 Mryczko Roman DynÓw Półmaraton V2 Brak TAK
151 Musialik Magdalena Rzeszów Półmaraton V2 Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
152 Mussur Henryk Krosno Półmaraton V2 KTC Krosno NIE
153 Mytych Wiesław Kupno Półmaraton V2 Brak TAK
154 Nauka Wiesław Stasiówka Półmaraton V2 Dębickie Gepardy TAK
155 Nauka Edyta Stasiówka Półmaraton V2 Dębickie Gepardy TAK
156 Nesteruk Bartosz Kraków Półmaraton V2 Eskadra Kraków NIE
157 Niezgoda Piotr Brzeźnica Półmaraton V2 CHEMIK PUSTKÓW MTB TAK
158 Ogorzelec Kinga Dąbrowa Tarnowska Półmaraton V2 Brak TAK
159 Olesiak Magdalena Rzeszów Półmaraton V2 YogaFit TAK
160 Oleszycka Aneta Rzeszów Półmaraton V2 Brak NIE
161 Olszewski Tomasz Dębica Półmaraton V2 KB Maratończyk Dębica TAK
162 Opaliński Michał Pustynia Półmaraton V2 KB Maratończyk Dębica TAK
163 Ortyl Katarzyna Mielec Półmaraton V2 Zabiegani Mielec TAK
164 Orzech Artur Kolbuszowa Półmaraton V2 Krokodyle Kolbuszowa TAK
165 Osnowska Joanna Mielec Półmaraton V2 Brak NIE
166 Ostrowski Paweł Rzeszów Półmaraton V2 Brak NIE
167 Owsiany Piotr Będziemyśl Półmaraton V2 Brak TAK
168 Panek Rafał BrzeŹnica Półmaraton V2 Brak TAK
169 Panocha Daniel Tarnów Półmaraton V2 Brak NIE
170 Partyka Andrzej Rzeszów Półmaraton V2 Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
171 Partyka Sebastian Sokołów Małopolski Półmaraton V2 Brak TAK
172 Pasierb Damian Kolbuszowa Górna Półmaraton V2 Brak TAK
173 Pastorová Petra Ostrava Półmaraton V2 Maraton klub Seitl Ostrava TAK
174 Paterak Janusz Mielec Półmaraton V2 Brak TAK
175 Pazdyk Anna Mielec Półmaraton V2 Zabiegani Mielec TAK
176 Perenc Michał Jarosław Półmaraton V2 Husaria Race Team TAK
177 Piela Małgorzata Grodzisko Dolne Półmaraton V2 Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie TAK
178 Pintal Mirosław Rzeszów Półmaraton V2 Brak TAK
179 Polański Rob Strzyżów Półmaraton V2 Noćne wołki TAK
180 Prędki Jerzy Hermanowa Półmaraton V2 Wybiegamy w Przyszlosc TAK
181 Przydział Kamil Góra Ropczycka Półmaraton V2 Brak NIE
182 Przygoda Michał Malinie Półmaraton V2 Brak TAK
183 Przywara Dominika Mielec Półmaraton V2 Wydział Wychowania Fizycznego UR/ Zabiegani Mielec TAK
184 Przywara Piotr Budy Głogowskie Półmaraton V2 Mtu Aero Engines Polska TAK
185 Psiuk Andrzej Biłgoraj Półmaraton V2 Brak TAK
186 Rączka Mateusz Kolbuszowa Półmaraton V2 Brak TAK
187 Reeder Sabina Laczki Brzeskie Półmaraton V2 Brak NIE
188 Rogóż Marcin Zagórz Półmaraton V2 Brak TAK
189 Rogowski Grzegorz Brzóza Królewska Półmaraton V2 Active Team Brzóza Królewska TAK
190 Rojek Józef Ropczyce Półmaraton V2 Brak TAK
191 Rokita Piotr Rzeszów Półmaraton V2 Brak TAK
192 Rudny Rafał Ropczyce Półmaraton V2 RudnyRunningTeam TAK
193 Rudny Władysław Ropczyce Półmaraton V2 RudnyRunningTeam TAK
194 Ryba Piotr Dębica Półmaraton V2 Klub Biegacza Maratończyk Dębica TAK
195 Sadowy Janusz Przemyśl Półmaraton V2 Brak NIE
196 Samolewicz Janusz Rzeszów Półmaraton V2 Handlopex TAK
197 Sarna Kamil Krasne Półmaraton V2 Brak TAK
198 Sarzyński StanisŁaw Łańcut Półmaraton V2 Brak TAK
199 Sądel Wiesław Tarnobrzeg Półmaraton V2 Tarnobrzeg TAK
200 Sądel Wiesław Tarnobrzeg Półmaraton V2 Tarnobrzeg NIE
201 Serednicki Grzegorz Sędziszów Małopolski Półmaraton V2 Brak TAK
202 Skawiński Andrzej Stalowa Wola Półmaraton V2 KAITO STALOWA WOLA NIE
203 Słaby Robert Dynów Półmaraton V2 Aktywny Dynów TAK
204 Słomska Beata Jodłówka Tuchowska Półmaraton V2 LKS Burzyn TAK
205 Słowik Jan Hermanowa Półmaraton V2 Wybiegamy w przyszłość TAK
206 Smagacz Henryk Stara Jastrząbka Półmaraton V2 Brak TAK
207 Smędowski Paweł Sękowa Półmaraton V2 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl NIE
208 Sokół Wiktor Brzeźnica Półmaraton V2 Dzikie Mustangi TAK
209 Sokolowski Mateusz Ropczyce Półmaraton V2 Alp-Med.pl TAK
210 Sowa Dariusz Rzeszów Półmaraton V2 Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
211 Stachurski Paweł Łańcut Półmaraton V2 Brak NIE
212 Stachurski Paweł Łańcut Półmaraton V2 Brak TAK
213 Stadnik Bartłomiej Ropczyce Półmaraton V2 Politechnika Rzeszowska TAK
214 Stajniak Michał Krosno Półmaraton V2 Smashing Pąpkins / Fall Into Swimrun NIE
215 Stec Tomasz Rzeszów Półmaraton V2 Brak TAK
216 Szczepanik Antoni Brzóza Królewska Półmaraton V2 Active Team Brzóza Królewska TAK
217 Szczudło Dionizy Dębica Półmaraton V2 Maratończyk Dębica NIE
218 Szmist Szymon Zręcin Półmaraton V2 Athletik Zręcin/3Potkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej TAK
219 Szmist Szymon Szczepancowa Półmaraton V2 Kb.Athletic Zręcin NIE
220 Sznajder Rafał Michałowice Półmaraton V2 G.O.A.T. Team Michałowice TAK
221 Szwed Andrzej Stalowa Wola Półmaraton V2 Stalowowolski Klub Biegacza NIE
222 Szybkowski Marcin Rzeszów Półmaraton V2 Brak NIE
223 Szymala-Lipka Magdalena Książnice Półmaraton V2 Brak TAK
224 Szymaszek Przemysław Wrocław Półmaraton V2 AKS PWr TAK
225 Tabor Roman PustkÓw Półmaraton V2 Brak NIE
226 Tarnowski Jacek Budy Głogowskie Półmaraton V2 Biegunka Team NIE
227 Telesz Przemysław Połomia Półmaraton V2 Wiśniówka Team TAK
228 Tracz Agnieszka Stalowa Wola Półmaraton V2 Brak TAK
229 Trawka Damian Rzeszów Półmaraton V2 TrawkaTeam TAK
230 Turczyn Mariusz Majdan Krolewski Półmaraton V2 ZMITEK TEAM TAK
231 Ubranek Magdalena Ropczyce Półmaraton V2 Brak NIE
232 Walania Kinga Głogów Małopolski Półmaraton V2 TKKF “Sokół” Głogów Małopolski NIE
233 Walczyk Anna Dębica Półmaraton V2 Brak TAK
234 Wałęga -Rostek Małgorzata Koszyce Wielkie Półmaraton V2 Ultramęki TAK
235 Wójcik Bożena Niedzwiada Półmaraton V2 Klub Strusia Pedziwiatra NIE
236 Wójcik Krzysztof Świlcza Półmaraton V2 NIGHT RUNNERS ŚWILCZA TAK
237 Wójcik Katarzyna Krakow Półmaraton V2 BBKTS TAK
238 Wąs Marek Rzeszów Półmaraton V2 Brak TAK
239 Widak Łukasz Brzeźnicz Półmaraton V2 Brak TAK
240 Wiktor Wiesław Straszęcin Półmaraton V2 Dębickie Gepardy TAK
241 Wilk Łukasz Przecław Półmaraton V2 Brak TAK
242 Wilk Wojciech Huta Przedborska Półmaraton V2 Brak TAK
243 Witek Elżbieta Baryczka Półmaraton V2 Brak TAK
244 Wojtowicz Iwona Tarnów Półmaraton V2 Husaria race team NIE
245 Wolański Piotr Rzeszów Półmaraton V2 brak TAK
246 Wolf Weronika Sanok Półmaraton V2 Pozytywnie Zabiegani Sanok NIE
247 Woźniak Marcin Mielec Półmaraton V2 Frytki z majonezem TAK
248 Wróbel Łukasz Sędziszów Małopolski Półmaraton V2 Brak NIE
249 Wróbel Nina Żarówka Półmaraton V2 Brak NIE
250 Wróbel Jakub Kolbuszowa Półmaraton V2 Brak NIE
251 Wróbel Dominik Jasło Półmaraton V2 AZS PWSZ Krosno TAK
252 Załucka Maria Zaduszniki Półmaraton V2 Brak TAK
253 Zdunek Michał Frampol Półmaraton V2 Gmina Frampol TAK
254 Zięba Sabina Świlcza Półmaraton V2 Zięba Team NIE
255 Zięba Mariusz Pruszków Półmaraton V2 Brak TAK
256 Zielonka Monika Lipiny Dolne Półmaraton V2 Brak NIE