Zawody

Nazwa zawodów:

Jedyny Oficjalny Bieg Obwodnicą Staszowa

Miejsce i termin: Staszów, 2018-10-14
Organizator: Organizator:

Staszowskie Towarzystwo Amatorów Rekreacji i Sportu „Ruch – Sprawność –
Zdrowie”.
Partnerzy:
Starostwo Powiatowe w Staszowie, Urząd Marszałkowski w Kielcach,
BiegamBoLubię Staszów.

Patronat honorowy:
Starosta Staszowski – Michał Skotnicki, Marszałek Województwa
Świętokrzyskiego –Adam Jarubas.

Opis zawodów: Już dziś zapraszamy 🙂
14 października 2018 roku, odbędzie się jedyne w swoim rodzaju wydarzenie 🙂
Zanim długo wyczekiwaną przez mieszkańców Staszowa obwodnicą pojadą samochody, będzie należała tylko do nas 😉
Trasa jeszcze się buduje ale będzie asfaltowa, długość około 10 km.
Rezerwujcie termin 😀

Termin, miejsce i limit czasu:
1. Bieg odbędzie się 14 października 2018 r. w Staszowie.
2. Start biegu nastąpi o godz. 11:00.
3. Start i meta będą zlokalizowane w jednym miejscu (dokładne miejsce zostanie podane w
późniejszym terminie).
4. Długość trasy: ok. 10 km.

5. Nawierzchnia trasy: asfalt.
6. Trasa będzie oznaczona co 1 km.
7. Uczestników obowiązują przepisy PZLA i niniejszego regulaminu.
8. Uczestników obowiązuje limit czasu na dotarcie do mety wynoszący 90 minut.

Uczestnictwo:
1. Prawo do udziału w biegu mają osoby, które najpóźniej w dniu biegu ukończyły 16. rok życia.
2. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego.
3. Wszyscy uczestnicy muszą zostać zweryfikowani w biurze zawodów ( godzina i miejsce
zostanie podane w późniejszym terminie).
4. W biurze zawodów uczestnicy otrzymają pakiety startowe za okazaniem dokumentu
tożsamości. Niepełnoletni muszą się stawić z opiekunem prawnym.
5. Podczas biegu wszyscy uczestnicy numery startowe muszą mieć przymocowane z przodu w
widocznym miejscu, oraz posiadać chip do pomiaru czasu. Niestosowanie się będzie karane
dyskwalifikacją.
6. Przebywanie na trasie biegu bez własnego i ważnego numeru startowego jest
niedopuszczalne i niedozwolone. Osoby takie będą usuwane z trasy przez jej obsługę.

Strona WWW: http://www.staris.pl
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamska Sylwia Opatów Bieg- 10km biegam dla zdrowia NIE
2 Amanowicz Marek Połaniec Bieg- 10km Running Połaniec NIE
3 Ambroży Karina Kielce Bieg- 10km Brak TAK
4 Augustyn Andrzej Stalowa Wola Bieg- 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
5 Ćwik Janusz Mielec Bieg- 10km Wiatr We Włosach NIE
6 Blajer Elżbieta Rzeszów Bieg- 10km Brak NIE
7 Blajer Maciej Rzeszów Bieg- 10km Brak NIE
8 Boroń Paweł Staszów Bieg- 10km Brak TAK
9 Cebula Marcin Mielec Bieg- 10km Brak TAK
10 Chajdaś Robert Mielec Bieg- 10km Zabiegani Mielec TAK
11 Charyga Wojciech Mostki Bieg- 10km …… NIE
12 Chodakowski Kacper Ćmielów Bieg- 10km OstroBiec NIE
13 Chorogiewski Sławomir Staszów Bieg- 10km Brak NIE
14 Chudzik Jakub Staszów Bieg- 10km Brak NIE
15 Czegus Aneta Połaniec Bieg- 10km RUNNING POŁANIEC TAK
16 Czegus Marcin Połaniec Bieg- 10km RUNNING POŁANIEC TAK
17 Czegus Anna Połaniec Bieg- 10km Running Połaniec TAK
18 Darowska Lech Irmina StaszÓw Bieg- 10km Brak TAK
19 Długosz Jacek Starachowice Bieg- 10km Brak NIE
20 Duda Jarosław Staszów Bieg- 10km Brak TAK
21 Dudek Gabriel Opatów Bieg- 10km Brak TAK
22 Gad Małgorzata Wiśniowa Bieg- 10km STARiS Staszów TAK
23 Gajdowski Konrad Staszów Bieg- 10km Brak TAK
24 Garczewski Łukasz Staszów Bieg- 10km Brak NIE
25 Gardyński Dariusz Rytwiany Bieg- 10km Brak TAK
26 Gola Rafał Zaborowice Bieg- 10km LANCA TEAM NIE
27 JabŁoŃski Tomasz Busko-Zdrój Bieg- 10km DRUŻYNA SZWAGRÓW TAK
28 Jakubowski Krzysztof Kielce Bieg- 10km biegamwmiescie.pl NIE
29 Jaworska Wioletta Staszów Bieg- 10km Staris TAK
30 Jaworski Bartosz Staszów Bieg- 10km ZS Staszów TAK
31 Jemioło Mateusz Mielec Bieg- 10km Zabiegani Mielec NIE
32 Jonczyk Wioleta Daleszyce Bieg- 10km Fitness active NIE
33 Jurkowski Hubert Bogoria Bieg- 10km Brak NIE
34 Kasprowicz Krzysztof Ostrowiec Świętokrzyski Bieg- 10km BBL OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI NIE
35 Kazio Alina Stalowa Wola Bieg- 10km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
36 Kicinski Andrzej Ossala Bieg- 10km 42 BLSz TAK
37 Kloczkowski Jerzy Ciechostowice Bieg- 10km Brak NIE
38 Kołodziej Tomasz Rzeszów Bieg- 10km Brak NIE
39 Konieczny Sylwester Staszów Bieg- 10km Brak TAK
40 Kopciara Marcin Busko-Zdrój Bieg- 10km STARiS TAK
41 Kot Adam Staszów Bieg- 10km STARiS Staszów NIE
42 Kowalik Łukasz Ossala Bieg- 10km Brak NIE
43 Krawczyński Janusz Gromadzice Bieg- 10km Ostrobiec TAK
44 Kubalski Dariusz Staszów Bieg- 10km Brak NIE
45 Kuca Miłosz Kotuszów Bieg- 10km LZS Sigma OSiR Staszów NIE
46 Kuraś Mariusz Staszów Bieg- 10km Brak NIE
47 Kuraś Agnieszka Staszów Bieg- 10km Grupa Azoty TAK
48 Kwiatkowska Magdalena Kielce Bieg- 10km TAK
49 Lampart Michał Połaniec Bieg- 10km RUNNING POŁANIEC NIE
50 Lampart Monika Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
51 Lasota Bartosz Rytwiany Bieg- 10km Brak TAK
52 Lepiarz Sylwester WronÓw Bieg- 10km Brak NIE
53 Lewita Mateusz Staszów Bieg- 10km Brak NIE
54 Lis Janusz Staszów Bieg- 10km Brak TAK
55 Żądło Jacek Mielec Bieg- 10km Perfect Runner Team TAK
56 Łabęcka Marzena Staszów Bieg- 10km Brak TAK
57 Śledź Renata Staszów Bieg- 10km Brak NIE
58 Świrszcz Andrzej MaŁogoszcz Bieg- 10km Unia Małogoszcz/Matejkiewicz Krzysztof Usługi Remontowo Budowlane NIE
59 Maćkowski Łukasz Kielce Bieg- 10km ŚKA NIE
60 Maciejewska Karolina Krajno Zagórze Bieg- 10km Brak TAK
61 Majcher Norbert Starachowice Bieg- 10km Brak TAK
62 Majchrzak Sławomir Starachowice Bieg- 10km UKS Tychów Stary TAK
63 Majewska Monika Ostrowiec Sw. Bieg- 10km Brak NIE
64 Makuch Jarosław Oględów Bieg- 10km Brak NIE
65 Malanowicz Bartosz Warszawa Bieg- 10km Brak NIE
66 Maziarz Artur Mielec Bieg- 10km Run For Fun TAK
67 Mazur Rafał Staszów Bieg- 10km STARiS Staszów NIE
68 Mączka Katarzyna Staszów Bieg- 10km Staris Staszów TAK
69 Miazga Grzegorz Mielec Bieg- 10km OMK Smoczka NIE
70 Michalski Łukasz Staszów Bieg- 10km Brak NIE
71 MirosŁaw Bak ChorzelÓw Bieg- 10km ZABIEGANI MIELEC NIE
72 Misiara Jerzy Bolechowice Bieg- 10km ŚWIĘTOKRZYSKI BIEGACZ TAK
73 Morawska Katarzyna StaszÓw Bieg- 10km Brak TAK
74 Morawski Marek StaszÓw Bieg- 10km Brak TAK
75 Motuk Maciej Tarnobrzeg Bieg- 10km żodyn NIE
76 Nagaś Katarzyna Mielec Bieg- 10km Run For Fun TAK
77 Napora Mieczysław Pińczów Bieg- 10km KL Ponidzie NIE
78 Nemś Arkadiusz Staszów Bieg- 10km Staris Staszów TAK
79 NiedŹwiecki Paweł Kotuszów Bieg- 10km Ochotnicza Straż Pożarna w Kotuszowie TAK
80 Noga Damian Kłoda Bieg- 10km KP PSP Sandomierz NIE
81 Nurkiewicz Magdalena Mucharzew Bieg- 10km STARiS Staszów NIE
82 Ochał Katarzyna Mielec Bieg- 10km Zabiegani Mielec TAK
83 Orłowska Beata Stalowa Wola Bieg- 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
84 Orłowski Wojciech Stalowa Wola Bieg- 10km LANS LAS TAK
85 Pałka-Podkowa Joanna Staszów Bieg- 10km Brak NIE
86 Pawlik Anna Czernica Bieg- 10km STaris TAK
87 Pazdyk Anna Mielec Bieg- 10km Zabiegani Mielec NIE
88 Pękala Julita Rytwiany Bieg- 10km STARiS Staszów TAK
89 Pękala Paweł Rytwiany Bieg- 10km STARiS Staszów TAK
90 Pięta Bogdan Mielec Bieg- 10km Run For Fun TAK
91 Pieńkosz Wojciech Rzeszów Bieg- 10km Brak TAK
92 Pietraś Mirosław Lublin Bieg- 10km Brak NIE
93 Pietyra Karolina Bilcza Bieg- 10km BBL Staszów NIE
94 Pikulski Mieczysław Pińczów Bieg- 10km KL Ponidzie NIE
95 Płuciś Małgorzata Legionowo Bieg- 10km Brak NIE
96 Płuciś Małgorzata Legionowo Bieg- 10km Brak NIE
97 Podkowa Michał Staszów Bieg- 10km Brak NIE
98 Popielska-Nemś Dorota Staszów Bieg- 10km STARIS Staszów TAK
99 Popielski Bartosz Staszów Bieg- 10km STARiS Staszów TAK
100 PrzepiÓra Iwona Chęciny Bieg- 10km Brak NIE
101 Przetak Magdalena Chańcza Bieg- 10km Brak NIE
102 Rochowski Piotr Stalowa Wola Bieg- 10km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
103 Rugała Dominik Ruda Bieg- 10km ULKS Gryf Rytwiany NIE
104 Rychlak-Bożek Monika Stalowa Wola Bieg- 10km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
105 Sankowski Szymon Mielec Bieg- 10km Zabiegani Mielec TAK
106 Senderowski Wojciech Łagiewniki Bieg- 10km Pan TAK
107 Sidlo Marian Skarzysko – Kamienna Bieg- 10km Brak NIE
108 Siłka Mariusz Staszów Bieg- 10km Brak TAK
109 Skiba Anna Rytwiany Bieg- 10km Brak TAK
110 Słomiński Albert Staszów Bieg- 10km Brak TAK
111 Słowik Daniel żabno Bieg- 10km OCR Team Masters Gym NIE
112 Sochacki Andrzej Staszów Bieg- 10km PTTK Staszów TAK
113 Stalowski Paweł Gromadzice Bieg- 10km Brak TAK
114 StĘpieŃ – Walas Luiza Staszów Bieg- 10km Staris TAK
115 Strąk Sławomir Gorzyce Bieg- 10km 1979 NIE
116 Strzępek Andrzej Staszów Bieg- 10km Brak TAK
117 Sumiec Krystyna Mielec Bieg- 10km Zabiegani Mielec TAK
118 Switek Kamil Połaniec Bieg- 10km Brak TAK
119 Szabat Wiesław Annopol Bieg- 10km Brak TAK
120 Szczerek Agnieszka Połaniec Bieg- 10km RUNNING POŁANIEC TAK
121 Szercer Michał Staszów Bieg- 10km ReKultura Power NIE
122 Szostak Michał Opatów Bieg- 10km Brak TAK
123 Szulc Anna Staszów Bieg- 10km Staris Staszów TAK
124 Szwagierczak Przemysław Ostrowiec Świętokrzyski Bieg- 10km OstroBiec TAK
125 Szweda Sebastian PoŁaniec Bieg- 10km Running Połaniec NIE
126 Szymańska Karolina Mostki Bieg- 10km Mostki Runners NIE
127 Szymańska Ewa Kurozwęki Bieg- 10km STARiS TAK
128 Szymański Michał Mostki Bieg- 10km Mostki Runners NIE
129 Szyszkowski Krzysztof Staszow Bieg- 10km Brak NIE
130 Tarnowski Maciej Zwola Bieg- 10km Brak TAK
131 Telka Krzysztof Kielce Bieg- 10km Brak NIE
132 Telka Paweł Kielce Bieg- 10km Mechanik i Przyjaciele TAK
133 Telka Krzysztof Kielce Bieg- 10km Brak NIE
134 Truniarz Paweł Mielec Bieg- 10km Zabiegani Mielec TAK
135 Tutak Michał Staszów Bieg- 10km Brak NIE
136 Tworek Artur Ossala Bieg- 10km Brak TAK
137 Uss Wąsowicz Zbigniew Staszów Bieg- 10km STARiS Staszów NIE
138 Walczak Piotr Rytwiany Bieg- 10km karB TAK
139 WÓjcicki Paweł Kielce Bieg- 10km 1954 TAK
140 Wiatrowska Kinga Staszów Bieg- 10km STARiS Staszów TAK
141 Wiejas Sławomir Osówka Bieg- 10km Brak TAK
142 Wiglusz Dorota Tarnobrzeg Bieg- 10km Brak NIE
143 Witkowski Andrzej Przyszów Bieg- 10km Brak TAK
144 Włodarczyk Marian Skarżysko Kamienna Bieg- 10km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
145 Wosik Sebastian Kielce Bieg- 10km Brak NIE
146 Wyrzykowski Damian Warszawa Bieg- 10km Brak NIE
147 Zalaś Marcin Połaniec Bieg- 10km Ruuning Połaniec NIE
148 Zatorski PaweŁ Kielce Bieg- 10km BIEGAM ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ TAK
149 Zborowski JÓzef StaszÓw Bieg- 10km STARiS Staszów NIE