Zawody

Nazwa zawodów:

Bieg 100-lecia odzyskania Niepodległości-zapisy dla pełnoletnich

Miejsce i termin: Jarosław, 2018-09-08
Organizator: Ośrodek Kultury i formacji Chrześcijańskiej w Jarosławiu

Dyrektor Pielgrzymki Biegowej – Dominika Biela tel. 883 944 551
Koordynator Pielgrzymki Biegowej – Dorota Trudzik, tel. 509 309 861

Opis zawodów: Bieg zostanie zorganizowany w Jarosławiu w duchu wdzięczności za 100 lat Niepodległości. Przewidujemy, że w Biegu udział weźmie 1918 uczestników, pokonując 1918 metrów. Wszystkich zachęcamy do użycia symboli narodowych, np. w postaci biało-czerwonych opasek, chorągiewek, ubrań w tych barwach, malowania twarzy, itp. Na mecie wszyscy otrzymają medale i pamiątkowe dyplomy nawiązujące do 100-lecia Niepodległości, a najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach zostaną dodatkowo nagrodzeni analogicznymi statuetkami. Wolontariuszy obsługujących zadanie zachęcimy do korzystania ze strojów będących nawiązaniem do “klimatu” sprzed 100 lat.

Kategorie:

Klasyfikacja OPEN kobiet i mężczyzn
Klasyfikacja duchowieństwa i osób konsekrowanych
Klasyfikacja służb mundurowych
Klasyfikacja osób niepełnosprawnych
Klasyfikacja najliczniejszej szkoły, (w polu „klub” proszę wpisać taką samą nazwę szkoły dla wszystkich zgłaszanych zawodników!)
Klasyfikacja w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn

Opłata za pomiar czasu wynosi 10 zł (osoby do 18 roku życia – 5 zł, dzieci do 5 roku życia są zwolnione z opłaty)

REGULAMIN – http://opactwo.pl/bieg/regulamin/

Strona WWW: http://www.opactwo.pl/bieg
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Alaux Jean-Gabriel Lyon 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
2 Aleksander Marcin Zarzecze 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
3 Aneta Socha JarosŁaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
4 Artym Magdalena Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) Przemyski Klub Biegacza NIE
5 Babij Aleksandra Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
6 Baj Radosław Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
7 Balawender Leslaw Zarzecze 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
8 Balicka Natalia Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
9 Balicki Łukasz Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
10 Banach Małgorzata Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) 1LO Jarosław NIE
11 Banaś Krzysztof Narol 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
12 Banowicz Mateusz Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) 1LO Jarosław NIE
13 Baran Monika Tuczempy 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
14 Baran Mariusz Rudołowice 1918m- +18 (pełnoletni) SMHiT Rudołowic TAK
15 Baran Piotr Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
16 Baran Joanna Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
17 Bąk Jakub Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
18 Bąk Wiesław Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Witkowski TAK
19 Bąk Przemysław Boratyn 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
20 Bechta Stanisław JarosŁaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
21 Berwisz Paweł Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Witkowski NIE
22 Bhimavarapu Agata Rzesszów 1918m- +18 (pełnoletni) SP 11 Jarosław NIE
23 Biela Dominika Zabrze 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
24 Bielecki Dominik Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) 1LO Jarosław NIE
25 Biesiadecka Magdalena Skoloszow 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
26 Binko Ryszard Nienadowa 1918m- +18 (pełnoletni) JW 3411 NIE
27 Blajer Maciej RzeszÓw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
28 Blajer Elzbieta RzeszÓw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
29 Boryło Agata Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
30 Boryło Ewa Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
31 Botwina Stanisław Jagiełła 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
32 Botwina Marek Jagiełła 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
33 Broda Grzegorz Bobrówka 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
34 Broda Łukasz Rzeszów 1918m- +18 (pełnoletni) Piękne i Brodacze NIE
35 Broda Kamil Radymno 1918m- +18 (pełnoletni) ZSTiO NIE
36 Brodowicz Małgorzata Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) BBL Jarosław NIE
37 Bronowski Jacek Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) SP 11 Jarosław NIE
38 Buczko Grzegorz Lubaczów 1918m- +18 (pełnoletni) Biegomania Lubaczów/ IPA Przemyśl TAK
39 Buczko Tomasz Ryszkowa Wola 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
40 Buczny Bernard Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Platinium Team TAK
41 Budyn Angelika Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) SP 11 Jarosław NIE
42 Buksa Ewelina Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Witkowski NIE
43 Bulanowski Wojciech Bystrowice 1918m- +18 (pełnoletni) TSZ BYSTROVIA TAK
44 Bursztyka Grzegorz Manasterz 1918m- +18 (pełnoletni) SP Surochów NIE
45 Buryło Mateusz Jodłówka 1918m- +18 (pełnoletni) Perfect Runner Team/Jarosławski Biegacz TAK
46 Cal Sylwester Nowa Sarzyna 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
47 Capińska Anna Stróża 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
48 Cetnar Mirosław Munina 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
49 Cetnar Sonia Munina 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
50 Chanas Klaudia Tuchla 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
51 Chrupcała Hanna Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
52 Chrupcała Paweł Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
53 Chudzik Alicja Radymno 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
54 Cieśla Dorota Nisko 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
55 Cieślik Alicja Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) EKONOMIK JAROSŁAW NIE
56 Ciołek Karolina Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
57 Cocha Aneta JarosŁaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
58 Cyrek Jarosław RzeszÓw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
59 Czaja Wacław Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
60 Czajka Dorota Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) SP 11 Jarosław NIE
61 Czarniecki Norbert Pruchnik 1918m- +18 (pełnoletni) ZSTiO NIE
62 Czebanyk Monika Załuże 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
63 Czech Sebastian Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
64 Czepiel Sy Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
65 Czerkas Krzysztof Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Zstio TAK
66 Czerkas Franciszek Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) SP 11 NIE
67 Czerkas Magdalena Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
68 Czeszek Dawid Wysoka 1918m- +18 (pełnoletni) ZHR NIE
69 Czubiński Jakub Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) Blik_b NIE
70 Czuczkiewicz Dorota Ostrów 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
71 Czuczkiewicz Tomasz Ostrów 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
72 Czura Barbara Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
73 DĘbiec PrzemysŁaw Rzeszów 1918m- +18 (pełnoletni) KROŚNIEŃSKI KLUB BIEGACZA MOSIR KROSNO TAK
74 Dąbrowski Jacek Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
75 Dechtoń Agnieszka JarosŁaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
76 Dechtoń Dominik JarosŁaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
77 Drabicki Szymon Łańcut 1918m- +18 (pełnoletni) ZHR NIE
78 Drabicki Szymon Łańcut 1918m- +18 (pełnoletni) ZHR NIE
79 Dragan Krystian Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
80 Drobny Wiktoria Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) EKONOMIK JAROSŁAW TAK
81 Drozdowicz Jarosław Jaroslaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
82 DrzymaŁa Katarzyna Jankowice 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
83 Duda Piotr Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) ZOOLAND NIE
84 Duda Piotr Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) 5BSP TAK
85 Duszyńska Iwona Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
86 Duszyński Witold Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
87 Duszyński Maciej Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
88 Dziadecki Paweł Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
89 Dziadek Justyna Orzechowce 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
90 Dzień Karol Pruchnik 1918m- +18 (pełnoletni) ZSDGiL NIE
91 Fedio Karolina Ostrów 1918m- +18 (pełnoletni) 5 Batalion Strzelców Podchalanskich TAK
92 Fedio Marek Ostrów 1918m- +18 (pełnoletni) Szafa Biegacza Team/5BSP TAK
93 Fedio Karolina Ostrów 1918m- +18 (pełnoletni) 5 Batalion Strzelców Podchalanskich NIE
94 Fil Hubert Munina 1918m- +18 (pełnoletni) ZSTiO NIE
95 Fin-Szumowski Waldemar Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
96 Flis Stanisław Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
97 Flis Katarzyna Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
98 Flis Katarzyna Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
99 Florek Wiktoria Ożańsk 1918m- +18 (pełnoletni) 1LO Jarosław NIE
100 Florko Patrycja Skołoszów 1918m- +18 (pełnoletni) 1LO Jarosław NIE
101 Fołta Wiesław Przeworsk 1918m- +18 (pełnoletni) Witkowski NIE
102 Fołta Józefa Przeworsk 1918m- +18 (pełnoletni) Witkowski NIE
103 Fortuna-Kawalec Iwona Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
104 Frankiewicz Maja Munina 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
105 Frankiewicz Maja Munina 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
106 Frankiewicz Sabina Munina 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
107 Fudali Jacek Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
108 Fudali Kamil Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
109 Fudali Tomasz Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
110 Fudali Monika Munina 1918m- +18 (pełnoletni) ZSTiO TAK
111 Fudali Grzegorz Munina 1918m- +18 (pełnoletni) TAK
112 Furgała Paweł Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
113 Furman Kacper Pruchnik 1918m- +18 (pełnoletni) ZSDGiL w Jarosławiu NIE
114 Gajda Natalia Rzeszów 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
115 Gamracy Grażyna Cetula 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
116 Gawroński Marcin Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
117 Górecki Patryk Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) PG FOTO NIE
118 Gembrowicz Barbara Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
119 Gembrowicz Ryszard Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
120 Gemra Dawid Pruchnik 1918m- +18 (pełnoletni) ZSTIO NIE
121 Gilarska Magdalena Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
122 Gilarski Robert Przeworsk 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
123 Gliwa Marek Boguchwała 1918m- +18 (pełnoletni) M&G TAK
124 Głąb Tomasz Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
125 Głuszyk Paulina Dachnów 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
126 Głuszyk Sylwia Dachnów 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
127 Golańska Agnieszka Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
128 Golańska Agnieszka Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
129 Golańska Agnieszka Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
130 Golik Paweł Medyka 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
131 Gołda Emilia Przeworsk 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
132 Goraj Stanisława Siennòw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
133 Goraj-Kolcz Sylwia Jaroslaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
134 Goraj-Kolcz Sylwia Jaroslaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
135 Goraj-Kolcz Sylwia Jaroslaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
136 Goraj-Kolcz Sylwia Jaroslaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
137 Goraj-Kołcz Sylwia Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
138 Goraj-Płocica Amelia Rożniatów 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
139 Goraj-Przybylska Dorota Zarzecze 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
140 Gorczyca Rajmund Orzechowce 1918m- +18 (pełnoletni) NIE
141 Grzesiowski Radosław Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
142 Guminiak Jolanta Pawłosiów 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
143 Hajnus Pawel Jaroslaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
144 Hala Lucyna Wiązownica 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
145 Halucha Przemek Lubaczów 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
146 Halwa Janusz Szówsko 1918m- +18 (pełnoletni) BBL TAK
147 Hałoń Kamil Zarzecze 1918m- +18 (pełnoletni) 5 Batalion Strzelców Podhalańskich NIE
148 Hartleb Dawid Sieniawa 1918m- +18 (pełnoletni) 1Batalion Strzelców Podhalańskich NIE
149 Hataś Agnieszka Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) Przemyski Klub Biegacza NIE
150 Hendzel Łukasz Ciemięrzowice 1918m- +18 (pełnoletni) 5BSP TAK
151 Hołowacz Aleksandra Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
152 HoŁub Aleksandra JarosŁaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
153 HoŁub Agata JarosŁaw 1918m- +18 (pełnoletni) JAROSŁAWSKI BIEGACZ TAK
154 Hulak Hubert Jaroslaw 1918m- +18 (pełnoletni) ZSTiO NIE
155 Idzik Marcin Bystrowice 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
156 Iwanowski Tomasz JarosŁaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
157 Jacek Justyna Trzeboś 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
158 Jacek Beata Trzeboś 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
159 Jacek Paweł Trzeboś 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
160 Jamróz Agnieszka Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) ZSDGiL Jarosław TAK
161 Jamróz Robert Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
162 Janawa Justyna Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) SP 2 TAK
163 Janicki Arkadiusz Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ TAK
164 Jarosz Aneta Pełkinie 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
165 Jop Marta Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
166 Jop Paweł Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
167 Jurek Szymon Łańcut 1918m- +18 (pełnoletni) ZHR NIE
168 Kajdzik Adrian Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
169 Kalinowska Ewa Przemysl 1918m- +18 (pełnoletni) PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA NIE
170 Kalinowska-Bąk Ewa Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Witkowski TAK
171 Kaltenbek Piotr Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
172 Kaltenberg Janusz Jaroslaw 1918m- +18 (pełnoletni) Sp2 TAK
173 Kamińska Paulina Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Active Style NIE
174 Kandefer Beata Korczyna 1918m- +18 (pełnoletni) aktywnakorczyna.pl TAK
175 Kandefer Wojciech Korczyna 1918m- +18 (pełnoletni) aktywnakorczyna.pl TAK
176 Kandefer Wojciech Korczyna 1918m- +18 (pełnoletni) aktywnakorczyna.pl NIE
177 Kapuścińska Elżbieta Łancut 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
178 KapuŚciŃski Mariusz JarosŁaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
179 Kapusta Agnieszka Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Szkoła Podstawowa Nr 10 w Jarosławiu NIE
180 Kasiurak Agata Laszki 1918m- +18 (pełnoletni) EKONOMIK JAROSŁAW NIE
181 Kasperski Marcin Zarzecze 1918m- +18 (pełnoletni) brak TAK
182 Kaszycka Klaudia Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
183 Katan Urszula Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
184 Katan Rafał Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
185 Katarzyński Tomasz Szówsko 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
186 Kawalec Jacek Trzciana 1918m- +18 (pełnoletni) Team Iwo TAK
187 Kawalec Bartłomiej Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
188 Kawalerski Kamil Lukawiec 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
189 Kędzierska Katarzyna Rzeszów 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
190 Kędzierski Radosław Rzeszów 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
191 Kąkała Antonina Pełkinie 1918m- +18 (pełnoletni) 1LO Jarosław NIE
192 Kiczek Anna Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Witkowski TAK
193 Kijanka Jadwiga Rokietnica 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
194 Kisielewicz Andrzej Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
195 Klasik Mariola Rudołowice 1918m- +18 (pełnoletni) brak TAK
196 Kluczyńska Izabela Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
197 Kłak Katarzyna Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
198 Kłak Joanna Wólka Pełkińska 1918m- +18 (pełnoletni) 1LO Jarosław NIE
199 Kobiałka Sylwia Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
200 Kociuba Adrian Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) EKONOMIK JAROSŁAW TAK
201 Kocyła Katarzyna Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) PSONI Przemyśl TAK
202 Kolasa Anna Jodłówka 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
203 Kołodziej Anna Wietlin 105 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
204 Kołodziej Julia Wietlin 105 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
205 Kondryszyn Magdalena Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) 1LO Jarosław NIE
206 Kopciuch Weronika Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) 1LO Jarosław NIE
207 Korczewski Damian Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
208 Kordas Dorota Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
209 Korzeniowski Władysław Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) Przemyski Klub Biegacza NIE
210 Kotliński Tomasz Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
211 Kotyla Piotr Szówsko 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
212 Kowal Krzysztof JarosŁaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
213 Kowalczyk Ewa Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Husaria Race Team TAK
214 Kowalski Jakub Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Run Team Jarosław TAK
215 Kozak Michał Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) biegnijsercem.pl NIE
216 Kozak Marcin Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
217 Kozdrowicz Andrzej Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
218 Krajewska Anna Święte 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
219 Krajewski Miłosz Święte 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
220 Krawiec Iwona Jaroslaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
221 Krępa Agnieszka Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
222 Kruć Agnieszka Nienadoea 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
223 Kruba Marcin Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
224 Kruk-Babik Katarzyna Oleszyce 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
225 Krzanowski Grzegorz Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Jarosławskie Włóczykije TAK
226 Krzeszowski Michał Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Run Team Jarosław TAK
227 Kubas Robert Pruchnik 1918m- +18 (pełnoletni) Aktywny Pruchnik TAK
228 Kubas Marcin Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
229 Kubicki Grzegorz Kramarzówka 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
230 Kucab-Bąk Katarzyna Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) PWSTE TAK
231 Kucza Kacper Jaroslaw 1918m- +18 (pełnoletni) ZSTiO NIE
232 Kuczynski Krystian Przemysl 1918m- +18 (pełnoletni) Szafa Biegacza Team / 5 BSP TAK
233 Kudyba Piotr KoniaczÓw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
234 Kudyba Iwona KoniaczÓw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
235 Kulak Janina Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
236 Kulikowska Marzena Jaroslaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
237 Kuźma Krzysztof Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
238 Kuźniar Jolanta Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
239 Kuźniar Paweł Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
240 KuŹniar Jacek RozbÓrz DŁugi 1918m- +18 (pełnoletni) 5 BSP TAK
241 Kunert Jerzy Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) ZOOLAND NIE
242 Kunert Jerzy Przemysl 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
243 Kuropatwa Kazimierz Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) Szafa Biegacza Team TAK
244 Kurzydło Daria Cieszacin Wielki 1918m- +18 (pełnoletni) 1LO Jarosław NIE
245 Kusz Krzysztof Przemyśł 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
246 Kwarerczak Marcin Munina 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
247 Kwoka Roman Bobrówka 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
248 Lasek -Biały Marzena Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
249 Lęcznar Piotr Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
250 Lechman Agnieszka Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
251 Legeny Tomasz Jarosaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
252 Lepa Adam Pełkinie 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
253 Lesiak Wojciech Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) 1LO Jarosław NIE
254 Lis Izabela Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
255 Liszewska Justyna Munina 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
256 Żak Dorota Wola Krzywiecka 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
257 Żołyniak Bartłomiej Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
258 Żołyniak Hubert Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
259 Żołyniak Anna Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) SP2 Jarosław TAK
260 Żyta Jadwiga Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
261 Lukarski Szymon Lancut 1918m- +18 (pełnoletni) ZHR NIE
262 Ścibor Kamil Nienadowa 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
263 Ścisłowicz Janusz Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
264 Świąder Małgorzata Sieniawa 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
265 Świątek Barbara Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
266 Świątek Artur Tywonia 1918m- +18 (pełnoletni) AZS PWSTE Jarosław TAK
267 Mac Łukasz Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
268 Mach Karol Wólka Pełkińska 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
269 Machała Maciej Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
270 Machała Maciej Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
271 Maciałek Izabela Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
272 Maciałek Izabela Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
273 Maciejko Rafał Dachnów 1918m- +18 (pełnoletni) Kresowianie NIE
274 Madej Leszek Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
275 Madej Aleksandra Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
276 Madej Krystian Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) ZSDiG Jarosław NIE
277 Majkut Jakub Tuczempy 1918m- +18 (pełnoletni) 21 daplot TAK
278 Makowicz Radosław Przeworsk 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
279 Makuch Joanna Cieszanów 1918m- +18 (pełnoletni) Biegomania Lubaczów TAK
280 Malinowski Jacek Przemysl 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
281 Maślanka Jacek Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
282 Marchut Kazimierz Jelna 1918m- +18 (pełnoletni) Nowosarzyńska Grupa Biegowa TAK
283 Marek Adam JarosŁaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
284 Marmuźniak Stanisław JarosŁaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
285 Marmuźniak Halina JarosŁaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
286 Martyn Bogusław Widna Góra 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
287 Martyn-Fudali Sandra Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
288 Maruszak Barbara Nowosielce 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
289 Maruszak Michał Nowosielce 1918m- +18 (pełnoletni) MKS Wierzbna TAK
290 Maruszak Piotr Nowosielce 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
291 Masternak Izabela Orły 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
292 Matyja Marcin Wola Buchowska 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
293 Mazur Stanisława Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
294 Michalik Edyta Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
295 Michno Małgorzata Pełkinie 1918m- +18 (pełnoletni) Jarosławski Biegacz TAK
296 Michno Andrzej Pełkinie 1918m- +18 (pełnoletni) Jarosławski Biegacz TAK
297 Mielnicki Robert Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) 34 Batalion Lekkiej Piechoty Obrony Terytorialnej NIE
298 Mierzwa- Pupka Aneta Jaroslaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
299 MikoŚ Dariusz PrzemyŚl 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
300 Mikuła Tomasz Przeworsk 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
301 Miśko Agata Boratyn 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
302 Mirek Kazimierz Maleniska 1918m- +18 (pełnoletni) OSP Pawłosiów NIE
303 Mirek Paweł Maleniska 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
304 Młodzińska Małgorzata Lubaczów 1918m- +18 (pełnoletni) Biegomania Lubaczów TAK
305 Młodziński Lesław Lubaczów 1918m- +18 (pełnoletni) Biegomania Lubaczów TAK
306 Motyka Justyna Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) KAMIL – BIEGA TEAM NIE
307 Motyka Kamil Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
308 Motyka Sylwester Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) KAMIL – BIEGA TEAM NIE
309 Motyka Beata Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) KAMIL – BIEGA TEAM NIE
310 Mróz Łukasz Przeworsk 1918m- +18 (pełnoletni) ZHR NIE
311 Mroczka Magdalena Wólka Pełkińska 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
312 Mroczka Gabriela Wólka Pełkińska 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
313 Mroczka Wiesław Wólka Pełkińska 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
314 Mroczka Agnieszka Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) BBL Jarosław TAK
315 Mroczka Mariola Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) SP 11 Jarosław NIE
316 Mrozowicz Marzena Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) 14 dywizjon artylerii samobieżnej NIE
317 Mrozowicz Marcin Radymno 1918m- +18 (pełnoletni) ZSTiO NIE
318 Mul Mariusz Sieniawa 1918m- +18 (pełnoletni) Active Team Brzóza Królewska TAK
319 Mulawka Sylwia Pełkinie 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
320 Mussur Henryk Krosno 1918m- +18 (pełnoletni) KTC Krosno NIE
321 Mussur Henryk Krosno 1918m- +18 (pełnoletni) KTC Krosno NIE
322 Nienajadlo Bartek Cieszanow 1918m- +18 (pełnoletni) Sportowy Cieszanow TAK
323 Nowakowska Barbara JarosŁaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
324 Nowicka Urszula Łańcut 1918m- +18 (pełnoletni) ŁTC TAK
325 Nowicka Urszula Łańcut 1918m- +18 (pełnoletni) ŁTC NIE
326 Nowicki Tomasz Rakszawa 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
327 Nykiel Tomasz Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) Przemyski Klub Biegacza TAK
328 Nykiel MikoŁaj Jaroslaw 1918m- +18 (pełnoletni) ZSTiO NIE
329 Nykiel Andrzej Rzeszów 1918m- +18 (pełnoletni) Wojewódzki Sztab Wojskowy TAK
330 Olejarka Sebastian Jaroslaw 1918m- +18 (pełnoletni) ZSTiO NIE
331 Olejarski Marcin Pruchnik 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
332 Olejarz Andrzej Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
333 Ożga Jerzy Szówsko 1918m- +18 (pełnoletni) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
334 Ożga Daniel Szówsko 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
335 Opiela Ewelina Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
336 Orłowski Paweł Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
337 Osikowski Tomasz Białoboki 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
338 Osiński Adam Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
339 Ospelt Dominika Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
340 Pabis Bogumiła Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
341 Pabis Bogumiła Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
342 Pacion Aleksandra Miękisz Nowy 1918m- +18 (pełnoletni) 1LO Jarosław NIE
343 Pajda Kamil Morawsko 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
344 Pajda Dagmara Morawsko 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
345 PaŁys Hubert Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
346 Paradowski Andrzej Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) ZSBiO Jarosław NIE
347 Paryniak Sylwia Korczowa 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
348 Pasik Andrzej Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) SP 2 im. St. Konarskiego w Jarosławiu NIE
349 Pasterska-Stęchły Kamila Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
350 Paweł Łabuz Rzeszów 1918m- +18 (pełnoletni) PAVLO TEAM NIE
351 Pawlus Julia Munina 1918m- +18 (pełnoletni) ZSTiO NIE
352 Półchłopek Dominik Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
353 Pękosz Agnieszka Przemysl 1918m- +18 (pełnoletni) PKB NIE
354 Pelczar Paweł Kańczuga 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
355 Pels Marzena Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) SP 11 TAK
356 Pempek Natalia Jagiełła 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
357 Pempek Magdalena Jagiełła 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
358 Pempuś Bernard Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) UKS Tempo 5 / Przemyski Klub Biegacza NIE
359 Perczyk Grzegorz Malkowice 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
360 Piecuch Michał Rzeszów 1918m- +18 (pełnoletni) Wojewódzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie TAK
361 Pieszko Paweł Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
362 Pietrzkiewicz Krystian Sanok 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
363 Piotrów Julia Tuczempy 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
364 Piszczek Stanisław Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
365 Plebanek Andrzej Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) SP 11 Jarosław NIE
366 Płocica Robert Rożniatów 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
367 Płoskoń Renata Cieszanów 1918m- +18 (pełnoletni) biegam bo Jurek nie może NIE
368 Podraza Marek Gorlice 1918m- +18 (pełnoletni) Gorlicka Grupa Biegowa NIE
369 Polnik Anna Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
370 Posiak Patryk JarosŁaw 1918m- +18 (pełnoletni) ZSTiO NIE
371 Potoczna Elzbieta Przemysl 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
372 Potoczna Elzbieta Przemysl 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
373 Potoczny Krzysztof Przemysl 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
374 Prajsnar Justyna Korczyna 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
375 Prajsnar Marek Korczyna 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
376 Prokop Leszek Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) IPA Region Bieszczadzki SG TAK
377 Pruchnicka Ewelina Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
378 Prymon Krystian Pełkinie 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
379 Przepłata Łukasz Cetula 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
380 Przybylski Adam Pełnatycze 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
381 Pudlowska Renata Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) PSONI Przemyśl TAK
382 Pukalska Edyta Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) szkoł podstawowa nr4 NIE
383 Pukas Marzena Młodów 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
384 Pupka Boguslaw Jaroslaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
385 Pyra Łukasz Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
386 RaczyŃska Dominika JarosŁaw 1918m- +18 (pełnoletni) BRAK NIE
387 Radochońska Anna Żurawica 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
388 Radochoński Mariusz Żurawica 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
389 Radyk Jakub Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
390 Radyk Joanna Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
391 Rawska – Śmieciuch Anna Lubaczów 1918m- +18 (pełnoletni) Biegomania Lubaczów TAK
392 Różycka Monika Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) Kukiz’15 TAK
393 Reczko Michał Pawłosiów 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
394 Roga Ryszard Cząstkowice 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
395 Rokosz Rafał JarosŁaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
396 Rokosz Kamil Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
397 Rokosz Małgorzata Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
398 Rokoszyński Krzysztof Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
399 Rożek Magdalena Szówsko 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
400 Rożek Magdalena Szówsko 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
401 Romaniak Anna Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
402 Rusinowski Rafał Medyka 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
403 Rutkowska Małgorzata Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
404 Rycyk Łukasz Sanok 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
405 Ryś Katarzyna Olszany 1918m- +18 (pełnoletni) Przemyska Klub Biegacza TAK
406 Rząsa Tomasz Zarzecze 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
407 Rzepka Krzysztof Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
408 Rzeszutek Andrzej Rzeszów 1918m- +18 (pełnoletni) AndyTEam TAK
409 Sadowy Janusz Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
410 Samborski Adrian Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
411 Sanocka MaŁgorzata Radymno 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
412 Sawa Mateusz Roźwienica 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
413 Sączawa Ewa Munina 1918m- +18 (pełnoletni) BBL JAROSŁAW TAK
414 Sekuła Anna Krasiczyn 1918m- +18 (pełnoletni) Andy Team TAK
415 Semerko Aneta PrzemyŚl 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
416 Semerko Edyta Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
417 Sienkiewicz Tomasz Makowisko 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
418 Sieradzki Marek Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
419 Skiba Marek Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
420 Skiba Agnieszka Hruszowice 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
421 Skiba Agnieszka Hruszowice 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
422 Skowronek Ryszard PrzemyŚl 1918m- +18 (pełnoletni) PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA TAK
423 Skrzypek Wojciech Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) WICHURA JAROSŁAW TAK
424 Skrzypska Iwona Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
425 Skrzypski Marcin Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
426 Smoliniec Tomasz Dachnów 1918m- +18 (pełnoletni) BIEGOMANIA LUBACZÓW TAK
427 Smoliniec Anna Dachnów 1918m- +18 (pełnoletni) BIEGOMANIA LUBACZÓW NIE
428 Smoliniec Paulina Dachnów 1918m- +18 (pełnoletni) BIEGOMANIA LUBACZÓW NIE
429 Smorąg Mateusz Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
430 Sobolewska Ewa Ryszkowa Wola 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
431 Socha Karolina Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) 1LO Jarosław NIE
432 Socha Paweł JarosŁaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
433 Sochań Bożena Lubaczów 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
434 Solińska Magdalena Jankowice 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
435 Solińska Magdalena Jankowice 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
436 Solska Emilia Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
437 Solski Rafał Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
438 Sołek Małgorzata Jankowice 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
439 Sołek Agnieszka Jankowice 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
440 Sopel Wiesława Lubaczów 1918m- +18 (pełnoletni) Biegomania Lubaczów TAK
441 Sowa Tomasz Nienadowa 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
442 Sowińska Anna Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
443 Stańkowski Dariusz Krasiczyn 1918m- +18 (pełnoletni) Openfit TAK
444 Staniszewski Janusz Krowica-Lasowa 41 1918m- +18 (pełnoletni) Akademia Sportu Lubaczów TAK
445 Stanowski Łukasz Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
446 StĘchŁy Artur Przeworsk 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
447 Stec Dorota Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) BBL Jarosław TAK
448 Stec Aneta Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
449 Stec Marek Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
450 Stec Antoni Jaroslaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
451 Stec Mikolaj Jaroslaw 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
452 Stec Aneta Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) SP 11 Jarosław NIE
453 Stempak Marcin Szówsko 1918m- +18 (pełnoletni) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
454 Stochmańska Barbara Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
455 Stochmański Mirosław Sobiecin 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
456 Stopa Mariusz Rzeszów 1918m- +18 (pełnoletni) Wojewódzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie TAK
457 Streit Beata Lubaczów 1918m- +18 (pełnoletni) Biegomania TAK
458 Streit Beata Lubaczów 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
459 StysiaŁ Witold Nowa DĘba 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
460 Sum Michał Przeworsk 1918m- +18 (pełnoletni) Zhr NIE
461 Swigon Iwona Srednia 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
462 Szablan Wioletta Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
463 Szablan Lucjan Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
464 Szajny Jan Zarzecze 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
465 Szczerek Monika Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Platinium Fitness Jarosław TAK
466 Szczerek Monika Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Platinium Fitness Jarosław NIE
467 Szczygieł Anna Lubaczów 1918m- +18 (pełnoletni) Biegomania Lubaczów TAK
468 Szewczyk Sławomir Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) EKONOMIK JAROSŁAW TAK
469 Szkoła Mateusz Pruchnik 1918m- +18 (pełnoletni) 21daplot/Aktywny Pruchnik TAK
470 Szkoruda Szymon Munina 1918m- +18 (pełnoletni) ZSTiO NIE
471 Szostecka Paulina Trzeboś 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
472 Szramik Tomasz Pełkinie 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
473 Szramik Magdalena Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Witkowski NIE
474 Szwajczak Paulina Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
475 Szyk Anna Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
476 Szyk Artur Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
477 Szymuś Krystian Zamiechów 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
478 Tarnowski Grzegorz Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
479 Tasior Wioletta Pantalowice 1918m- +18 (pełnoletni) RAM NIE
480 Tkaczyk Jan Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
481 Tomaka-Pasternak Renata Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Witkowski NIE
482 Tomaszewski Maciej Widna Góra/pawłosiów 1918m- +18 (pełnoletni) JGB ‘Sokół’ Jarosław/Resovia Rzeszów NIE
483 Trawka Robert ŁaŃcut 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
484 Trawka Anna ŁaŃcut 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
485 Trojnar Bogusław Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) Openfit TAK
486 Trznadel Tomasz Gluchow 1918m- +18 (pełnoletni) GRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ZOLWIE TAK
487 Trzonek Andrzej Zapalow 1918m- +18 (pełnoletni) jaroslawska grupa biegowa sokol NIE
488 Trzonek Andrzej Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Jarosławska grupa biegowa sokół TAK
489 Tuczapski Krzysztof Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) WITKOWSKI TAK
490 TuroŃ Tomasz JarosŁaw 1918m- +18 (pełnoletni) ZSTiO NIE
491 Tymoczko Bogdan Zarzecze 1918m- +18 (pełnoletni) ETO-ZARZECZE TAK
492 Uberman Jakub Przeworsk 1918m- +18 (pełnoletni) ZHR NIE
493 Walczak Grzegorz Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) JGB Sokół TAK
494 Wardęga Adrian Duńkowiczki 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
495 Warenica Henryk LeŻajsk 1918m- +18 (pełnoletni) Królewskie Miasto Leżajsk TAK
496 Wasyliszyn Bernadetta Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
497 Wasyliszyn Janusz Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
498 Wójcicka Gabriela Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
499 Wereszczak Arkadiusz Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Jarosławska Grupa Biegowa “Sokół” TAK
500 Weselak Adam Urzejowice 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
501 Wikar Marta Przemyśl 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
502 Wilk Paweł Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
503 Winiarz Beata Cieszanów 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
504 Witko Agnieszka Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
505 Wlazlo Franciszek Przeworsk 1918m- +18 (pełnoletni) 1PDH Borek NIE
506 Wodzisz Konrad Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
507 Wojciechowska Ewa Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
508 Wojciechowski Paweł JarosŁaw 1918m- +18 (pełnoletni) Jaoslawska grupa biegowa sokół TAK
509 Wojdyła Mateusz Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
510 Wojdyła Iwona Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) szkoła podstawowa nr 2 TAK
511 Wojdyła Zofia Wola Węgierrska 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
512 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
513 Wojtowicz Krzysztof Chlopice 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
514 Woś Monika Makowisko 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
515 Woś Andrzej Makowisko 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
516 WszoŁa Justyna Lubaczów 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
517 Zaborniak Karol Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
518 Zaborowski Mirosław Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
519 Zając Józef Tuligłowy 1918m- +18 (pełnoletni) Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
520 Załuski Piotr Lubaczów 1918m- +18 (pełnoletni) Biegomania Lubaczów TAK
521 Załuski Stanisław Lubaczów 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
522 Zamorski Adam Cetula 1918m- +18 (pełnoletni) OSP Cetula NIE
523 Zazula Paweł Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
524 Zazula Magdalena Jarosław 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
525 Złomko Monika Munina 1918m- +18 (pełnoletni) Brak NIE
526 Zuchowska Ewa Wietlin 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
527 Zych Władysław Medyka 1918m- +18 (pełnoletni) Brak TAK
528 Zyga Małgorzata Makowisko 1918m- +18 (pełnoletni) Szkoła Podstawowa w Makowisku NIE