Zawody

Nazwa zawodów:

ŚLADEM BIESZCZADZKIEJ TARNINY- Biegi dziecięce

Miejsce i termin: Dźwiniacz Dolny k. Ustrzyk Dolnych, 2018-10-13
Organizator: – Stowarzyszenie Nowoczesne Bieszczady
Plac Chopina 9/11 38-700 UstrzAyki Dolne e-mail: bieg.tarniny@onet.pl,
– REGON: 363818972 NIP: 6891233647 KRS: 0000603902
– KIER0WNIK ZAWODÓW: Kuc Arkadiusz
Nr. Telefonu: 507 068 728

e-mail: niedzwiadek-kuc@wp.pl

Opis zawodów: – Start biegów dla dzieci (dziewczęta i chłopcy) – godz. 11:00

o bieg na 200m klas I – II
o bieg na 400m klas III-IV
o bieg na 800 m klas V–VI
o bieg na 1200 m VII – VIII

Więcej w REGULAMINIE

Strona WWW: http://www.ustrzyckiklubbiegacza.pl/nasze-imprezy/iv-bieg-ekologiczny/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamkiewicz Filip Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
2 Atemborski Filip ZespÓŁ SzkÓŁ Publicznych Uherce Mineralne bieg na 800 m klas V–VI Brak NIE
3 Barniak Ilona Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
4 Bartkowski Szymon Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
5 Błaszczak Julia Ostrów bieg na 1200 m klas VII – VIII Brak NIE
6 Błyskal Sławomir Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV MKS Halicz Ustrzyki Dolne/NSS NIE
7 Bojko PaweŁ Czarna bieg na 800 m klas V–VI UKS CZARNA NIE
8 Bołaz Jakub Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
9 Borycki Jakub Dąbrowa Tarnowska bieg na 400m klas III-IV Brak NIE
10 Brukało Marcel Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
11 Budzyk Ewa Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I – II MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
12 Bulwan Hubert Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
13 Buszewski Grzegorz Czarna bieg na 800 m klas V–VI UKS CZARNA NIE
14 Buszewycki Jan Czarna bieg na 200m klas I – II UKS CZARNA NIE
15 Buziewicz Jakub Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
16 Chmielowski Rafał Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
17 Choroba Szymon Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
18 Chrząszcz Oliwier Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
19 Chudy Marcin Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
20 Cichaczewski BartŁomiej Czarna bieg na 800 m klas V–VI UKS CZARNA NIE
21 Cichaczewski Łukasz Czarna bieg na 400m klas III-IV UKS CZARNA NIE
22 Cybruch Maja Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII Brak NIE
23 Cybruch Mateusz Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
24 Cyzio Jakub Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
25 CzuchrzyŃska Julia Czarna bieg na 400m klas III-IV UKS CZARNA NIE
26 CzuryŁo Zuzanna Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
27 Dacko Emilia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS Ustrzyki Dolne NIE
28 Dacko Pola Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
29 Darosz Oliwier Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
30 Darosz Dawid Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
31 Dębski Gracjan Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I – II Brak NIE
32 Dobrowolski Marcin Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
33 DoroŻaŃska Oliwia Czarna bieg na 800 m klas V–VI UKS CZARNA NIE
34 Dutka Hanna Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I – II NSS w Ustrzykach Dolnych NIE
35 Dutka Stanisław Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I – II NSS w Ustrzykach Dolnych NIE
36 Dybała Marcel Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
37 Dziadosz MichaŁ Czarna bieg na 200m klas I – II UKS CZARNA NIE
38 Dziedzic Igor Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII UKS CZARNA NIE
39 Dziwiosz Julia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
40 Dziwisz Zuzanna Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV SP nr 2 NIE
41 Dziwisz Julia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
42 Elmerych Maria Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
43 Fischer Rafał Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
44 Florek Kinga Rzeszów bieg na 800 m klas V–VI Przeworska Grupa Biegowa NIE
45 FroŃ Milena Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII UKS CZARNA NIE
46 Fundanicz Martyna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
47 Fundanicz Amelia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV Uczniowski Klub Sportowy Delfinek NIE
48 Fundanicz Marytna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
49 Gajdemska Natalia Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
50 GermaŃska Oliwia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
51 Germański Paweł Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
52 Gnot Zosia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV Brak NIE
53 Golańska Alicja Dąbrowa bieg na 200m klas I – II Bieszczadzkie Wilki NIE
54 Grasela Hubert Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
55 Harsche Szymon Ustzryki Dolne bieg na 400m klas III-IV Szkoła podstawowa Nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
56 Jachimowicz Wiktor Czarna bieg na 400m klas III-IV UKS CZARNA NIE
57 Jagielska Gabriela Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
58 Jakiel Wiktor Orelec 37 bieg na 200m klas I – II ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH UHERCE MINERALNE NIE
59 Jakubik Michal Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV Brak NIE
60 Jasiurski Karol Ustrzykidolne bieg na 200m klas I – II MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
61 Jucos Piotr Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
62 Juszczyk Dawid Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
63 Kamińska Oktawia Rożubowice bieg na 1200 m klas VII – VIII UKS Tempo5 Przemyśl NIE
64 Karabanowska Martyna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
65 Kaszany Karol Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych NIE
66 Kaszany Kacper Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I – II MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
67 Kiresztura Wiktoria Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII UKS CZARNA NIE
68 KŁapkowski Patryk Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
69 KŁodowska Kaja Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE TAK
70 Kochanowicz Blanka Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
71 KoŚciaŃska Julia Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
72 Koncewicz Kacper Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
73 Konik MikoŁaj Stefkowa bieg na 800 m klas V–VI luks ustianowa NIE
74 Kowalska Julia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
75 Kozak Szymon Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I – II SP nr 1 NIE
76 Krakowska Klaudia Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII UKS CZARNA NIE
77 KrÓl Julia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
78 Kruk Małgorzata Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I – II SP 1 Ustrzyki Dolne NIE
79 Krupiński Oskar Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
80 Kuc Paweł Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII MKS Halicz/Ustrzycki klub biegacza NIE
81 Kucharzyk Emilia Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
82 Kuźniar Paulina Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
83 Kuzdro Zuzanna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
84 KwaŚnik Emilia Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE TAK
85 Leptuch Julia Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
86 Liniewska Aleksandra Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
87 Lisowska Karolina Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I – II Brak NIE
88 Ślusarczyk Piotr Czarna bieg na 800 m klas V–VI UKS CZARNA NIE
89 Śmierciak Karol Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
90 Łoch Maja Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I – II SP Nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
91 Łoch Nikola Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV SP Nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
92 Łoch Norbert Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI SP Nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
93 Świst Julia Wyręby bieg na 1200 m klas VII – VIII Brak NIE
94 Łysyganicz Anna Czarna bieg na 800 m klas V–VI UKS CZARNA NIE
95 Łysyganicz Aleksandra Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII UKS CZARNA NIE
96 Majcher Kacper Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I – II SP Nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
97 Majer Kacper Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
98 MaŁecka Wiktoria Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII UKS CZARNA NIE
99 Marzec Zuzanna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
100 Matiasik Alicja Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
101 Michałuszko Igor Przemyśl bieg na 800 m klas V–VI Przemyska Drużyna Górska NIE
102 Mickoś Filip Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I – II Brak NIE
103 Mierzyński Miron Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I – II Brak NIE
104 Mikulski Arkadiusz Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
105 Miszczak Hanna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
106 Mucha Olaf Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I – II Brak NIE
107 Nawrocka Laura Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII UKS CZARNA NIE
108 Nawrocki Oliwier Czarna bieg na 200m klas I – II UKS CZARNA NIE
109 Orłowska Lena Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
110 Osiadacz Brian Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
111 Ozga Jarosław Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
112 Ozga Lena Czarna bieg na 200m klas I – II NSS Ustrzyki Dolne NIE
113 Pałacki Jakub Bandrów Narodowy bieg na 200m klas I – II Brak NIE
114 Pańczyszy Maja Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
115 Paszkowska Emilia Czarna bieg na 200m klas I – II UKS CZARNA NIE
116 Paszkowski PrzemysŁaw Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
117 Patulak Eryk Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
118 Pereślucha Maciej Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
119 PikuŁa Roksana Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII UKS CZARNA NIE
120 Piotrowska Zuzanna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
121 PlĘŚ Natalia Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I – II MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
122 Plęs Karolina Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI SP nr 1 im. M. Kopernika NIE
123 Podmokły Klaudia Przemyśl bieg na 1200 m klas VII – VIII Przemyska Drużyna Górska NIE
124 Podolak Dawid Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I – II Brak NIE
125 Prasoł Mikołaj Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I – II Brak NIE
126 Prędki Renata Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
127 Przybyła Hugo Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I – II MKS Halicz/NSS NIE
128 Przybyła Blanka Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
129 Przybyła Nela Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV MKS Halicz/NSS NIE
130 Puszczałowska Julia Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI SP nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
131 Radacz Hanna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
132 RÓŻaŃski Karol Czarna bieg na 400m klas III-IV UKS CZARNA NIE
133 Sędzimir Magdalena Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV Brak NIE
134 Sidor Paula Ustrzyk Idolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
135 Skiba Maja Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII UKS CZARNA NIE
136 Skiba Piotr Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
137 Skomra Sandra Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV Brak NIE
138 SŁomiŃska Amelia Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
139 Słota Jakub Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
140 Słysz Blanka Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
141 Smarkucki Patryk Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
142 Smyk Daria Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
143 Sokół Franciszek Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
144 Staniszewski Michał Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
145 Stasiak Kacper Czarna bieg na 800 m klas V–VI UKS CZARNA NIE
146 Strusiewicz Jakub Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne TAK
147 Stukan Szymon Przemyśl bieg na 800 m klas V–VI Przemyska Drużyna Górska NIE
148 SzczepaŃska Maja Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
149 SzczepaŃski Janek Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
150 Szeremeta Szymon Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
151 Szmist Weronika Szczepańcowa bieg na 800 m klas V–VI Brak NIE
152 Tajak Emilia Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII UKS CZARNA NIE
153 Tarsudis Oliwia Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
154 Tatsis-Pulios Konstantinos Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I – II UKS CZARNA NIE
155 Tkacz Bruno Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV Ustrzyki Dolne NIE
156 Tokarczyk Brajan Czarna bieg na 400m klas III-IV UKS CZARNA NIE
157 Tomaszek Hubert Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
158 Tomkiewicz Martyna Czarna bieg na 400m klas III-IV UKS CZARNA NIE
159 Trzebiński Antek Horyniec Zdrój bieg na 200m klas I – II Klub Sportowy Horyniec Zdrój NIE
160 Trzebiński Wojtek Horyniec Zdrój bieg na 400m klas III-IV Klub Sportowy Horyniec Zdrój NIE
161 Uzdejczyk Oskar Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I – II Brak NIE
162 Walaszek Artur Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
163 Warga Agnieszka Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
164 WÓjtowicz Oliwia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
165 Wilgucki Adrian Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
166 Winnicka Jagoda Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
167 Witka Jakub Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
168 Wojtanowski Wojciech Pszczeliny bieg na 200m klas I – II Brak NIE
169 Wrona Adrian Czarna bieg na 800 m klas V–VI UKS CZARNA NIE
170 Wronowska Amelia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
171 ZapaŁ Pamela Czarna bieg na 800 m klas V–VI UKS CZARNA NIE
172 Zarzyczna Amelia Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
173 Zięba Martyna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V–VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
174 Ziembikiewicz Dawid Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
175 Ziobro Weronika Krosno bieg na 1200 m klas VII – VIII Brak NIE