Zawody

Nazwa zawodów:

??LADEM BIESZCZADZKIEJ TARNINY- Biegi dzieci?ce

Miejsce i termin: D??winiacz Dolny k. Ustrzyk Dolnych, 2018-10-13
Organizator: ?? Stowarzyszenie Nowoczesne Bieszczady
Plac Chopina 9/11 38-700 UstrzAyki Dolne e-mail: bieg.tarniny@onet.pl,
?? REGON: 363818972 NIP: 6891233647 KRS: 0000603902
?? KIER0WNIK ZAWOD??W: Kuc Arkadiusz
Nr. Telefonu: 507 068 728

e-mail: niedzwiadek-kuc@wp.pl

Opis zawodów: – Start bieg??w dla dzieci (dziewcz?ta i ch??opcy) ?? godz. 11:00

o bieg na 200m klas I ?? II
o bieg na 400m klas III-IV
o bieg na 800 m klas V??VI
o bieg na 1200 m VII – VIII

Wi?cej w REGULAMINIE

Strona WWW: http://www.ustrzyckiklubbiegacza.pl/nasze-imprezy/iv-bieg-ekologiczny/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamkiewicz Filip Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
2 Atemborski Filip Zesp??? Szk??? Publicznych Uherce Mineralne bieg na 800 m klas V??VI Brak NIE
3 Barniak Ilona Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
4 Bartkowski Szymon Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
5 B??aszczak Julia Ostr??w bieg na 1200 m klas VII – VIII Brak NIE
6 B??yskal S??awomir Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV MKS Halicz Ustrzyki Dolne/NSS NIE
7 Bojko Pawe? Czarna bieg na 800 m klas V??VI UKS CZARNA NIE
8 Bo??az Jakub Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
9 Borycki Jakub D?browa Tarnowska bieg na 400m klas III-IV Brak NIE
10 Bruka??o Marcel Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
11 Budzyk Ewa Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
12 Bulwan Hubert Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
13 Buszewski Grzegorz Czarna bieg na 800 m klas V??VI UKS CZARNA NIE
14 Buszewycki Jan Czarna bieg na 200m klas I ?? II UKS CZARNA NIE
15 Buziewicz Jakub Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
16 Chmielowski Rafa?? Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
17 Choroba Szymon Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
18 Chrz?szcz Oliwier Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
19 Chudy Marcin Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
20 Cichaczewski ?ukasz Czarna bieg na 400m klas III-IV UKS CZARNA NIE
21 Cichaczewski Bart?omiej Czarna bieg na 800 m klas V??VI UKS CZARNA NIE
22 Cybruch Maja Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII Brak NIE
23 Cybruch Mateusz Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
24 Cyzio Jakub Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
25 Czuchrzy??ska Julia Czarna bieg na 400m klas III-IV UKS CZARNA NIE
26 Czury?o Zuzanna Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
27 Dacko Emilia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS Ustrzyki Dolne NIE
28 Dacko Pola Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
29 Darosz Oliwier Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
30 Darosz Dawid Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
31 D?bski Gracjan Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II Brak NIE
32 Dobrowolski Marcin Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
33 Doro??a??ska Oliwia Czarna bieg na 800 m klas V??VI UKS CZARNA NIE
34 Dutka Hanna Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II NSS w Ustrzykach Dolnych NIE
35 Dutka Stanis??aw Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II NSS w Ustrzykach Dolnych NIE
36 Dyba??a Marcel Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
37 Dziadosz Micha? Czarna bieg na 200m klas I ?? II UKS CZARNA NIE
38 Dziedzic Igor Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII UKS CZARNA NIE
39 Dziwiosz Julia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
40 Dziwisz Julia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
41 Dziwisz Zuzanna Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV SP nr 2 NIE
42 Elmerych Maria Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
43 Fischer Rafa?? Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
44 Florek Kinga Rzesz??w bieg na 800 m klas V??VI Przeworska Grupa Biegowa NIE
45 Fro?? Milena Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII UKS CZARNA NIE
46 Fundanicz Amelia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV Uczniowski Klub Sportowy Delfinek NIE
47 Fundanicz Marytna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
48 Fundanicz Martyna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
49 Gajdemska Natalia Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
50 Germa??ska Oliwia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
51 Germa??ski Pawe?? Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
52 Gnot Zosia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV Brak NIE
53 Gola??ska Alicja D?browa bieg na 200m klas I ?? II Bieszczadzkie Wilki NIE
54 Grasela Hubert Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
55 Harsche Szymon Ustzryki Dolne bieg na 400m klas III-IV Szko??a podstawowa Nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
56 Jachimowicz Wiktor Czarna bieg na 400m klas III-IV UKS CZARNA NIE
57 Jagielska Gabriela Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
58 Jakiel Wiktor Orelec 37 bieg na 200m klas I ?? II ZESP??? SZK??? PUBLICZNYCH UHERCE MINERALNE NIE
59 Jakubik Michal Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV Brak NIE
60 Jasiurski Karol Ustrzykidolne bieg na 200m klas I ?? II MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
61 Jucos Piotr Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
62 Juszczyk Dawid Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
63 Kami??ska Oktawia Ro??ubowice bieg na 1200 m klas VII – VIII UKS Tempo5 Przemy??l NIE
64 Karabanowska Martyna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
65 Kaszany Kacper Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
66 Kaszany Karol Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV MKS Halicz Ustrzyki Dolne / SP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych NIE
67 Kiresztura Wiktoria Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII UKS CZARNA NIE
68 K?apkowski Patryk Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
69 K?odowska Kaja Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE TAK
70 Kochanowicz Blanka Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
71 Ko??cia??ska Julia Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
72 Koncewicz Kacper Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
73 Konik Miko?aj Stefkowa bieg na 800 m klas V??VI luks ustianowa NIE
74 Kowalska Julia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
75 Kozak Szymon Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II SP nr 1 NIE
76 Krakowska Klaudia Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII UKS CZARNA NIE
77 Kr??l Julia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
78 Kruk Ma??gorzata Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II SP 1 Ustrzyki Dolne NIE
79 Krupi??ski Oskar Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
80 Kuc Pawe?? Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII MKS Halicz/Ustrzycki klub biegacza NIE
81 Kucharzyk Emilia Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
82 Ku??niar Paulina Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
83 Kuzdro Zuzanna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
84 Kwa??nik Emilia Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE TAK
85 Leptuch Julia Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
86 Liniewska Aleksandra Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
87 Lisowska Karolina Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II Brak NIE
88 ??lusarczyk Piotr Czarna bieg na 800 m klas V??VI UKS CZARNA NIE
89 ??mierciak Karol Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
90 ?och Maja Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II SP Nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
91 ?och Nikola Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV SP Nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
92 ?och Norbert Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI SP Nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
93 ??wist Julia Wyr?by bieg na 1200 m klas VII – VIII Brak NIE
94 ?ysyganicz Anna Czarna bieg na 800 m klas V??VI UKS CZARNA NIE
95 ?ysyganicz Aleksandra Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII UKS CZARNA NIE
96 Majcher Kacper Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II SP Nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
97 Majer Kacper Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
98 Ma?ecka Wiktoria Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII UKS CZARNA NIE
99 Marzec Zuzanna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
100 Matiasik Alicja Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
101 Micha??uszko Igor Przemy??l bieg na 800 m klas V??VI Przemyska Dru??yna G??rska NIE
102 Micko?? Filip Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II Brak NIE
103 Mierzy??ski Miron Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II Brak NIE
104 Mikulski Arkadiusz Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
105 Miszczak Hanna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
106 Mucha Olaf Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II Brak NIE
107 Nawrocka Laura Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII UKS CZARNA NIE
108 Nawrocki Oliwier Czarna bieg na 200m klas I ?? II UKS CZARNA NIE
109 Or??owska Lena Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
110 Osiadacz Brian Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
111 Ozga Jaros??aw Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
112 Ozga Lena Czarna bieg na 200m klas I ?? II NSS Ustrzyki Dolne NIE
113 Pa??acki Jakub Bandr??w Narodowy bieg na 200m klas I ?? II Brak NIE
114 Pa??czyszy Maja Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
115 Paszkowska Emilia Czarna bieg na 200m klas I ?? II UKS CZARNA NIE
116 Paszkowski Przemys?aw Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
117 Patulak Eryk Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
118 Pere??lucha Maciej Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
119 Piku?a Roksana Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII UKS CZARNA NIE
120 Piotrowska Zuzanna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
121 Pl??? Natalia Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
122 Pl?s Karolina Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI SP nr 1 im. M. Kopernika NIE
123 Podmok??y Klaudia Przemy??l bieg na 1200 m klas VII – VIII Przemyska Dru??yna G??rska NIE
124 Podolak Dawid Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II Brak NIE
125 Praso?? Miko??aj Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II Brak NIE
126 Pr?dki Renata Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
127 Przyby??a Blanka Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
128 Przyby??a Nela Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV MKS Halicz/NSS NIE
129 Przyby??a Hugo Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II MKS Halicz/NSS NIE
130 Puszcza??owska Julia Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI SP nr 1 Ustrzyki Dolne NIE
131 Radacz Hanna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
132 R????a??ski Karol Czarna bieg na 400m klas III-IV UKS CZARNA NIE
133 S?dzimir Magdalena Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV Brak NIE
134 Sidor Paula Ustrzyk Idolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
135 Skiba Maja Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII UKS CZARNA NIE
136 Skiba Piotr Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
137 Skomra Sandra Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV Brak NIE
138 S?omi??ska Amelia Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
139 S??ota Jakub Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
140 S??ysz Blanka Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
141 Smarkucki Patryk Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
142 Smyk Daria Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
143 Sok???? Franciszek Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
144 Staniszewski Micha?? Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
145 Stasiak Kacper Czarna bieg na 800 m klas V??VI UKS CZARNA NIE
146 Strusiewicz Jakub Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne TAK
147 Stukan Szymon Przemy??l bieg na 800 m klas V??VI Przemyska Dru??yna G??rska NIE
148 Szczepa??ska Maja Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
149 Szczepa??ski Janek Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
150 Szeremeta Szymon Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
151 Szmist Weronika Szczepa??cowa bieg na 800 m klas V??VI Brak NIE
152 Tajak Emilia Czarna bieg na 1200 m klas VII – VIII UKS CZARNA NIE
153 Tarsudis Oliwia Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
154 Tatsis-Pulios Konstantinos Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II UKS CZARNA NIE
155 Tkacz Bruno Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV Ustrzyki Dolne NIE
156 Tokarczyk Brajan Czarna bieg na 400m klas III-IV UKS CZARNA NIE
157 Tomaszek Hubert Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
158 Tomkiewicz Martyna Czarna bieg na 400m klas III-IV UKS CZARNA NIE
159 Trzebi??ski Wojtek Horyniec Zdr??j bieg na 400m klas III-IV Klub Sportowy Horyniec Zdr??j NIE
160 Trzebi??ski Antek Horyniec Zdr??j bieg na 200m klas I ?? II Klub Sportowy Horyniec Zdr??j NIE
161 Uzdejczyk Oskar Ustrzyki Dolne bieg na 200m klas I ?? II Brak NIE
162 Walaszek Artur Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
163 Warga Agnieszka Ustrzyki Dolne bieg na 1200 m klas VII – VIII NSS/ MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
164 W??jtowicz Oliwia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
165 Wilgucki Adrian Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
166 Winnicka Jagoda Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
167 Witka Jakub Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS UKN Laworta Ustrzyki Dolne NIE
168 Wojtanowski Wojciech Pszczeliny bieg na 200m klas I ?? II Brak NIE
169 Wrona Adrian Czarna bieg na 800 m klas V??VI UKS CZARNA NIE
170 Wronowska Amelia Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE NIE
171 Zapa? Pamela Czarna bieg na 800 m klas V??VI UKS CZARNA NIE
172 Zarzyczna Amelia Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
173 Zi?ba Martyna Ustrzyki Dolne bieg na 800 m klas V??VI NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
174 Ziembikiewicz Dawid Ustrzyki Dolne bieg na 400m klas III-IV NSS/ MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
175 Ziobro Weronika Krosno bieg na 1200 m klas VII – VIII Brak NIE