Zawody

Nazwa zawodów:

IV Bieg Biegam Bo Lubię Lasy

Miejsce i termin: Czerniawka- powiat jarosławski, 2018-09-29
Organizator: • Wójt Gminy Laszki,
• Jarosławska Grupa Biegowa „Sokół”
• Klub Sportowy Hetman Laszki,
• SITLID koło przy Nadleśnictwie Jarosław

Dane do kontaktu:
• Nadleśnictwo Jarosław,
• Koniaczów 1L,
• 37-500 Jarosław,
• Tel. 16 623 62 40,
• e-mail jaroslaw@krosno.lasy.gov.pl
• Wieslaw.Kruk@krosno.lasy.gov.pl , tel. 602 759 236

Opis zawodów: • Bieg odbędzie się dnia 29 września 2018 (sobota). Na terenie leśnictwa Czerniawka, koło szkółki leśnej i kancelarii leśnictwa Czerniawka. Start: parking przed szkółką leśną; Meta: szkółka leśna.
• Biuro zawodów czynne od godz. 9:30 do 11.00
• Wspólna rozgrzewka: godz. 11.15
• Start : godz. 11.30
• Trasy: I Krótka 6 km
• II Długa 12 km
• Trasy przebiegają drogami leśnymi i gminnymi utwardzonymi 50% i gruntowymi 50% w terenach leśnych.
• Trasy będą oznakowane na załamaniach i skrzyżowaniach dróg.
• Dystans na trasie oznakowany będzie co 1 km.
• Na trasie biegu będzie znajdywał się punkt żywieniowy
• Trasę biegu zamyka samochód techniczny oznakowany

Więcej w regulaminie.

• Koszt opłaty startowej:
Osoby dorosłe 40 zł,
Uczestnicy powyżej 75 roku życia, uczestnicy w wieku od 14 do 18 roku życia , osoby zaproszone przez organizatora oraz zwycięzcy kategorii open kobiet i mężczyzn z roku 2017 zwolnieni są z opłaty startowej.

Dane do wpłaty:

Nadleśnictwo Jarosław
Koniaczów 1 L; 37-500 Jarosław
Rachunek bankowy nr:

10 2030 0045 1110 0000 0077 5440

w BGŻ BNP PARIBAS S.A. o/ Jarosław.
• W tytule przelewu należy podać „IMIĘ I NAZWISKO, ADRES, opłata startowa IV BBL Lasy”
• Wpłat przelewem na w/w konto należy dokonywać pojedynczo za każdego uczestnika.

Organizator ustanowił limit 150 opłaconych zawodników.

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Antonik Anna Lubaczów 6 km Promilki TAK
2 Antonik Mariola Przemyśl 12 km Brak TAK
3 Ćwikła Agnieszka Morawsko 12 km Wichura jarosław TAK
4 Banaś Krzysztof Narol 6 km Brak TAK
5 Barnaś Katarzyna Jaroslaw 6 km Brak TAK
6 Bąk Jakub Jarosław 6 km Alfaholicy Podkarpacie NIE
7 Bem Maciej Dachnow 12 km Kresowianie NIE
8 Biela Dominika Jarosław 6 km Brak TAK
9 Blajer Elżbieta Rzeszów 6 km Brak TAK
10 Blajer Maciej Rzeszów 6 km Brak TAK
11 Bluczak Kacper Jarosław 6 km I LO im.Mikołaja Kopernika NIE
12 Broda Grzegorz Bobrówka 6 km Brak TAK
13 Brodowicz Małgorzata Jarosław 6 km BBL Jarosław NIE
14 Buczko Marek Oleszyce 12 km Run Run Oleszyce TAK
15 Cal Sylwester Nowa Sarzyna 6 km Brak NIE
16 Chanas Klaudia Tuchla 6 km Brak TAK
17 Chanas Mateusz Tuchla 6 km Brak NIE
18 Chlebowska Paulina Jarosław 6 km Brak NIE
19 Chudzik Alicja Radymno 6 km Brak TAK
20 Cielecki Rafał Przemyśl 6 km Dalejlama poWolny Tybet TAK
21 Ciepły Tadeusz Tymce 6 km Biegomania Lubaczów TAK
22 Czernysz Janusz Lubaczów 12 km Brak TAK
23 Ferenc Beata Rzeszów 6 km Biegomania Lubaczów TAK
24 Fil Bożena Munina 12 km Jarosławski Biegacz NIE
25 Fil Hubert Munina 12 km Jarosławski Biegacz NIE
26 Fus Paweł Radymno 12 km Brak TAK
27 Gajewska-Czernysz Ewelina Lubaczów 12 km Brak TAK
28 Gajewska-Sopel Jolanta Lisie Jamy 12 km RUN FOR FUN NIE
29 Gamracy Grażyna Cetula 6 km Brak NIE
30 Gilarski Tomasz Jarosław 6 km Brak TAK
31 Golisz Paweł Jarosław 12 km BBL TAK
32 Goraj-Przybylska Dorota Zarzecze 12 km Brak TAK
33 Guminiak Jolanta Pawłosiów 6 km Brak TAK
34 Gwóźdź Urszula Munina 6 km Wichura JAROSŁAW TAK
35 Gwóźdź Andrzej Munina 6 km Wichura Jarosław TAK
36 Gwóźdź Waldemar Sieniawa 12 km PKBI NIE
37 Halwa Janusz Szówsko 12 km BBL TAK
38 HoŁub Agata JarosŁaw 6 km JAROSŁAWSKI BIEGACZ TAK
39 Idzik Marcin Bystrowice 6 km Brak TAK
40 Jamróz Robert Jarosław 12 km Brak NIE
41 Jamróz Agnieszka Jarosław 6 km Brak NIE
42 Jaroń Tomasz Jarosław 12 km Akademia Triathlonu Jarosław TAK
43 Jop Marta Jarosław 12 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
44 Kalinowska-Bąk Ewa Jarosław 6 km Witkowski NIE
45 Kaltenberg Janusz Jaroslaw 12 km Brak TAK
46 Kawalerski Kamil Łukawiec 12 km Brak TAK
47 Kępka Andrzej Przeworsk 12 km Przeworska Grupa Biegowa TAK
48 Kiełtyka Zdzisława Jarosław 12 km Wichura Jarosław TAK
49 Kmiecik Paweł Pawłosiów 12 km Akademia Triathlonu Jarosław TAK
50 Kmiecik Anna Pawłosiów 6 km Brak TAK
51 Kmiecik Paulina Pawłosiów 6 km Brak TAK
52 Kokoszka Katarzyna Przeworsk 12 km Przeworska Grupa Biegowa TAK
53 Kowalczyk Mateusz Studzian 12 km Przeworska Grupa Biegowa TAK
54 Krajewska Anna Święte 6 km Brak TAK
55 Król Ryszard Korzenica 12 km Nadleśnictwo Jarosław TAK
56 Kruba Marcin Jarosław 12 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
57 Kusz Krzysztof Przemyśl 6 km Brak NIE
58 Kwoka Roman Bobrówka 12 km Brak TAK
59 Lechman Agnieszka Jarosław 6 km Brak TAK
60 Lepa Adam Pełkinie 6 km Brak TAK
61 Lepszy Katarzyna Jarosław 6 km Brak NIE
62 Żak Arkadiusz Jarosław 6 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
63 Żak Jacek Jarosław 6 km Brak TAK
64 Luft Anna Radymno 6 km Brak TAK
65 Ławrynowicz Katarzyna Lubaczów 12 km Brak NIE
66 Machoś Mariusz Tomaszów Lubelski 12 km Brak TAK
67 Maciejko Rafał Dachnów 12 km Kresowianie TAK
68 Madejska Olga Tarnawatka-Tartak 6 km Brak TAK
69 Madejski Artur Tarnawatka-Tartak 12 km Tomaszowska Grupa Biegowa TAK
70 Makarski Krzysztof Jarosław 6 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
71 Malik Aleksandra Rzeszów 12 km Rzeszowski Hasacz NIE
72 Małka Marta Tomaszów Lubelski 12 km Tomaszowska Grupa Biegowa TAK
73 Marchut Kazimierz Jelna 6 km Nowosarzyńska Grupa Biegowa NIE
74 Margas Marek Oleszyce 6 km Akademia Sportu Lubaczów TAK
75 Michno Paulina Jarosław 6 km Brak TAK
76 Michno Małgorzata Pełkinie 6 km Jarosławski Biegacz TAK
77 Michno Andrzej Pełkinie 6 km Jarosławski Biegacz TAK
78 Mickiewicz Julia Jarosław 6 km B B L Jarosław NIE
79 Mickiewicz Jerzy Jarosław 12 km B B L Jarosław TAK
80 MikoŚ Dariusz PrzemyŚl 6 km Brak TAK
81 Mokrzycki Janusz Jarosław 12 km Wichura jarosław TAK
82 Morawski Konrad Oleszyce 6 km Run Run Oleszyce NIE
83 Moskwiak Dariusz Jarosław 12 km San Dojo Radymno TAK
84 Motyka Kamil Jarosław 6 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
85 Motyka Kamil Jarosław 12 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
86 Motyka Sylwester Jarosław 6 km Brak TAK
87 Motyka Artur Lubaczów 6 km Promilki TAK
88 Mucha Grzegorz Chłopice 12 km Brak TAK
89 Niedźwiecka Beata Oleszyce 6 km Run Run Oleszyce TAK
90 Nieścior Waldemar Tomaszów Lubelski 12 km Tomaszowska Grupa Biegowa TAK
91 Nienajadlo Bartek Cieszanow 6 km Sportowy Cieszanow TAK
92 Obroślak Grzegorz Lubaczów 12 km Traper-Biegomania Lubaczów TAK
93 Ożga Jerzy Szówsko 6 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
94 Oronowicz Marta Munina 12 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
95 Ostafiński Jerzy Munina 12 km Wichura jarosław TAK
96 Ostrykiewicz Henryk Tomaszow Lubelski 12 km Tomaszowska Grupa Biegowa TAK
97 Paryniak Beata Lisie Jamy 12 km Run for fun NIE
98 Pasieczny Jerzy Tomaszow Lubelski 12 km Tomaszowska Grupa Biegowa TAK
99 Pazowski Dawid Kobylnica Wołoska 12 km Brak TAK
100 Pich Magdalena Adamówka 12 km Brak TAK
101 Pieszko Paweł Jarosław 6 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
102 Pietrasiewicz Maciej Dachnów 6 km Kresowianie TAK
103 Pigan Anna Szówsko 12 km BBL- JAROSŁAW TAK
104 Pilawa BogumiŁ Lubaczów 12 km RUN RUN OLESZYCE TAK
105 Pilip Karolina Lubaczów 6 km Promilki NIE
106 Piszczek Stanisław Przemyśl 6 km Brak TAK
107 Płocica Marek Jarosław 12 km Wichura jarosław TAK
108 Potoczna Sylwia Jankowice 6 km Brak NIE
109 Rajzer Paweł Jarosław 12 km Jarosław TAK
110 Rawska – Śmieciuch Anna Lubaczów 6 km Biegomania Lubaczów TAK
111 Ryba Anna Lubaczów 12 km Akademia Sportu Lubaczów NIE
112 Ryzner Ewa JarosŁaw 12 km JAROSŁAW TAK
113 Sanocka MaŁgorzata Radymno 6 km Brak TAK
114 Sanok Dorota Dachnów 6 km Raz_się_żyje TAK
115 Sanok Aleksandra Dachnów 6 km Raz_się_żyje TAK
116 Saramaga Janusz Lubaczów 6 km Brak NIE
117 Sawiak Monika Tomaszów Lubelski 6 km Brak TAK
118 Sawiński Henryk Jarosław 12 km Klub Piwosza TAK
119 Sączawa Ewa Munina 6 km BBL Jarosław TAK
120 Sikora Mariusz Tomaszow Lubelski 12 km Tomaszowska Grupa Biegowa TAK
121 Skiba Witold Lubaczów 6 km Biegomania Lubaczów TAK
122 Skrzypek Wojciech Jarosław 12 km Wichura jarosław TAK
123 Skrzypska Iwona Jarosław 12 km Brak TAK
124 Smoliniec Tomasz Dachnów 6 km BIEGOMANIA LUBACZÓW TAK
125 Smoliniec Karol Dachnów 6 km Raz_się_żyje TAK
126 Sobków Adam Moszczanica 12 km Brak NIE
127 Socha Bogusław Jarosław 12 km Jarosławska Grupa Biegowa TAK
128 Sochań Bożena Lubaczów 6 km Brak NIE
129 Solińska Magdalena Jankowice 6 km Brak TAK
130 Sopel Wiesław Lubaczów 12 km Akademia Sportu Lubaczów TAK
131 Sosnowska Katarzyna Laszki 6 km Brak NIE
132 Sowa Tomasz Nienadowa 6 km Brak TAK
133 Staniszewski Janusz Krowica-Lasowa 41 12 km Brak TAK
134 Staromiejski Łukasz Jarosław 6 km Brak TAK
135 Starzecka Joanna Jaroslaw 12 km Brak TAK
136 Streit Beata LubaczÓw 6 km BIEGOMANIA LUBACZÓW TAK
137 Styś Ludwika Jarosław 6 km Brak TAK
138 Suchy Paweł Radymno 6 km Brak NIE
139 Sułkowska Joanna Jarosław 6 km Brak NIE
140 Sułkowski Maciej Jarosław 12 km Triathlon Jarosław NIE
141 Szablan Lucjan Jarosław 6 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
142 Szablan Wioletta Jarosław 6 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
143 Szczotka Agata Jarosław 6 km JAROSŁAWSKI BIEGACZ NIE
144 Szczotka Grzegorz Jarosław 6 km JAROSŁAWSKI BIEGACZ NIE
145 Szumilak Marek Lubaczów 12 km Biegomania Lubaczów TAK
146 Szymańska Ewa Jarosław 12 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
147 Tarnowski Grzegorz Jarosław 6 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
148 Tomaszewski Patryk Jarosław 6 km Brak NIE
149 Tomaszewski Maciej Widna Góra/pawłosiów 6 km JGB ”Sokół” Jarosław/Resovia Rzeszów TAK
150 Trzonek Andrzej Jaroslaw 12 km jaroslawska grupa biegowa sokol TAK
151 Turza Mirosław Dachnów 6 km KRESOWIANIE TAK
152 Tylka Paweł Jarosław 12 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
153 WaŁach Zbigniew Pstrągowa 6 km Brak TAK
154 Wójciak Piotr Lubaczów 12 km Brak TAK
155 Wójciak Piotr Lubaczów 12 km Brak NIE
156 WĘgrzyn Krzysztof Lubaczów 6 km Brak TAK
157 Winiarz Beata Cieszanów 6 km Brak TAK
158 Wodzisz Konrad Jarosław 6 km Brak TAK
159 Wojciechowski Paweł Jarosław 12 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
160 Wojdyło Joanna Jarosław 6 km Brak TAK
161 Wojdyło Paweł Jarosław 6 km Brak TAK
162 Wojtowicz Małgorzata Tomaszów Lubelski 6 km Brak TAK
163 WszoŁa Justyna Lubaczów 6 km Brak TAK
164 Wujek Dorota Laszki 6 km Korona Tuchla NIE
165 Załuski Piotr Lubaczów 6 km Biegomania Lubaczów NIE
166 Zamorski Adam Cetula 12 km Jarosławska Grupa Biegowa ” Sokół” TAK
167 Zięba Wojciech Jarosław 12 km Jarosławska Grupa Biegowa “Sokół” TAK
168 Zięzio Tomasz Tomaszów Lubelski 12 km Aktywny Dynów TAK
169 Zięzio Joanna Tomaszów Lubelski 6 km Aktywny Dynów TAK
170 Zwolak Grzegorz Jarosław 12 km Brak TAK