Zawody

Nazwa zawodów:

VIII Wyścig MTB Boguchwała 2018 – dystans SENIOR

Miejsce i termin: Niechobrz, 2018-09-16
Organizator: Stowarzyszenie Sportowo Turystyczne Lubcza, siedzibą Stowarzyszenia jest Zespół Szkół w Racławówce

adres e-mail dot. organizacji wyścigu: mtbboguchwala@gmail.com
– kontakt telefoniczny dot. organizacji wyścigu: Jan Fularz 602-226-839

Opis zawodów: Miejsce wyścigu:
1.Wyścig odbywa się na terenie Gminy Boguchwała.
2. Start i meta zlokalizowana jest na stadionie Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Niechobrzu w dniu 16 września 2018 r.
3. Impreza jest bezalkoholowa i promuje zdrowy styl życia.
Harmonogram:
– biuro zawodów 8:30 -10:30
– start na dystansie Senior 11:00
– start kategorii dziecięcych 11:05
– start kategorii Hobby 12:00
– dekoracja dzieci 12:30
– dekoracja na dystansie Senior i Hobby 14:00
– 14:30 loteria fantowa
– 15:30 zakończenie imprezy
Strona WWW: http://sstlubcza.com/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamczyk Paweł Sanok Dystans – SENIOR SOSbike SWR SANOK NIE
2 Albrycht Robert Lubatowa Dystans – SENIOR MTB MOSIR Dukla TAK
3 Babiarz Robert Rzeszów Dystans – SENIOR PRz TAK
4 Bałon Mariusz Krosno Dystans – SENIOR Gaskop MTB Strzyżów TAK
5 Bartkiewicz PaweŁ RzeszÓw Dystans – SENIOR AXEL SPORT RACING TEAM NIE
6 Bartyński Wojciech Błażowa Dystans – SENIOR PGE Obrót S.A. NIE
7 Bąk Bartosz Rzeszów Dystans – SENIOR Brak TAK
8 Bodkowski Paweł Krosno Dystans – SENIOR Kwiaty i Wioli TAK
9 Bosek Lucjan Boguchwała Dystans – SENIOR FME MTB TEAM NIE
10 Chachura Maciej PrzemyŚl Dystans – SENIOR WM Bikes NIE
11 Chachura Maciej PrzemyŚl Dystans – SENIOR WM Bikes TAK
12 Chmiel Łukasz Niechobrz Dystans – SENIOR Brak TAK
13 Cisło Witold Zabajka Dystans – SENIOR Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów TAK
14 Czech Andrzej Rzeszów Dystans – SENIOR SIARA MTB Team NIE
15 Dacko Błażej Mrowla Dystans – SENIOR Alkokolarze Rzeszów TAK
16 Dubiel Tadeusz Łańcut Dystans – SENIOR ŁTC Łańcut NIE
17 Dziama Michał Rzeszów Dystans – SENIOR Salus-Synergy Team NIE
18 Dziwisz Sławomir Hoszów Dystans – SENIOR Brak NIE
19 Garbacki Łukasz Rzeszów Dystans – SENIOR Grupa Bankietowa TAK
20 Górka Marcin Czudec Dystans – SENIOR Brak NIE
21 Gorczyca Zbigniew Rzeszów Dystans – SENIOR Team Satel NIE
22 Gwizdała Rafał Duchnów Dystans – SENIOR Brak NIE
23 Hanus Kacper Rymanów Zdrój Dystans – SENIOR Brak TAK
24 Inglot Dawid Boguchwała Dystans – SENIOR Brak NIE
25 Iskra Sławomir Strzyżów Dystans – SENIOR FME MTB TEAM TAK
26 Jaruzalski Paweł Rzeszów Dystans – SENIOR Stylem Wyrypy TAK
27 Kaczmarczyk Rafał Kielanówka Dystans – SENIOR Brak TAK
28 Kamela Wojciech Rzeszów Dystans – SENIOR Gomar Rzeszów TAK
29 Kloc Tomasz Rzeszów Dystans – SENIOR R.A.S Sowasport.pl TAK
30 Kłeczek Jacek Rzeszów Dystans – SENIOR SST Lubcza NIE
31 Kościelniak Bartłomiej Krosno Dystans – SENIOR GASKOP MTB TAK
32 KrÓl Maciej RzeszÓw Dystans – SENIOR Grupa Bankietowa NIE
33 Kuźniar Bogdan Łańcut Dystans – SENIOR ŁTC TAK
34 Lackowski Andrzej Lublin Dystans – SENIOR Bikeroom Team TAK
35 Latańska Dominika Rzeczyca Mokra Dystans – SENIOR Mżawka Rzeczyca TAK
36 Latański Tomasz Rzeczyca Mokra Dystans – SENIOR Mżawka Rzeczyca TAK
37 Latański Sławomir Rzeczyca Mokra Dystans – SENIOR Mżawka Rzeczyca TAK
38 Latański Grzegorz Rzeczyca Mokra Dystans – SENIOR Mżawka Rzeczyca TAK
39 Łachut Cezary Mielec Dystans – SENIOR Gardner team Mielec TAK
40 Mach-WaŁa Monika GŁogÓw MŁp. Dystans – SENIOR NSB-MAXISPORT Team Rzeszów TAK
41 Matłosz Jacek Strzyżów Dystans – SENIOR KS Strzyżów MTB Team TAK
42 Matłosz Antoni Nosówka Dystans – SENIOR SST Lubcza NIE
43 Mazurkiewicz Piotr Rzeszów Dystans – SENIOR Grupa Bankietowa TAK
44 Mierzwa Piotr Rzeszow Dystans – SENIOR FilBike Specialized NIE
45 Miłek Krystyna Zgłobień Dystans – SENIOR SST LUBCZA NIE
46 Miłek Andrzej Zgłobień Dystans – SENIOR SST LUBCZA NIE
47 Mortka Grzegorz Tarnobrzeg Dystans – SENIOR Sport Serwis Sandomierz TAK
48 Moskwa Michal Boguchwała Dystans – SENIOR Brak NIE
49 Nawój Krystian Sanok Dystans – SENIOR ROWEROMANIA NIE
50 Nawój Janina Sanok Dystans – SENIOR ROWEROMANIA TAK
51 Opaliński Michał Rzeszów Dystans – SENIOR Fil-Bike Specialized Rzeszów TAK
52 Palczak Michał Rzeszów Dystans – SENIOR Pro-Familia Bike Team NIE
53 Paszczyk Dariusz Lublin Dystans – SENIOR Bikeroom Team TAK
54 Piziak Zenon RzeszÓw Dystans – SENIOR NSB MAXISPORT TAK
55 Płodzień Marcin Niechobrz Dystans – SENIOR Brak TAK
56 Prejznar Maciej Haczów Dystans – SENIOR GASKOP MTB STRZYŻÓW TAK
57 Pyra Erwin Rzeszów Dystans – SENIOR Brak NIE
58 Pyszko Janusz Rzeszów Dystans – SENIOR WWW.GOHARDORGOHOME.PL NIE
59 Radziejowski Tomasz Zarzecze Dystans – SENIOR Brak TAK
60 Rokicki Paweł Rzeszów Dystans – SENIOR Alkokolarze Rzeszów TAK
61 Sieńko Marcin Tereszpol Dystans – SENIOR BSK Miód Kozacki NIE
62 Sieńko Marcin Tereszpol Dystans – SENIOR BSK Miód Kozacki NIE
63 Siteń Grzegorz Rzeszów Dystans – SENIOR Pro-Familia TAK
64 Solecki Janusz Krosno Dystans – SENIOR Brak TAK
65 Sowa Grzegorz Rzeszów Dystans – SENIOR R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl NIE
66 Stasiowski Wacław Sędziszów Małpollski Dystans – SENIOR DKK Gryf NIE
67 Szczurek Jacek Cergowa Dystans – SENIOR MTB MOSIR DUKLA NIE
68 Uruski Maciej Sanok Dystans – SENIOR ROWEROMANIA TAK
69 Walczak Wiktoria Krosno Dystans – SENIOR KTC NIE
70 Warzocha Piotr Sokołów Młp Dystans – SENIOR Axel Sport Race Time TAK
71 Wasilewski Radosław Biłgoraj Dystans – SENIOR BSK Miód Kozacki NIE
72 Węgrzyn Krzysztof Mielec Dystans – SENIOR Gardner Team Mielec TAK
73 Werys Miłogost Boguchwała Dystans – SENIOR BAGK (BoguchwalskaAmatorskaGrupaKolarska) TAK
74 Woźny Maciej Rzeszów Dystans – SENIOR AXEL SPORT RACING TEAM TAK
75 Zajączkowski Antoniusz Stalowa Wola Dystans – SENIOR STWA MTB TEAM NIE
76 Zakrzewski RafaŁ Krosno Dystans – SENIOR Brak TAK
77 Zawadzki Andrzej Rzeszów Dystans – SENIOR Axel Sport Racing Team NIE
78 Ząbczyk Mateusz Rzeszów Dystans – SENIOR Alkokolarze Rzeszów TAK