Zawody

Nazwa zawodów:

VIII Wyścig MTB Boguchwała 2018 – dystans HOBBY

Miejsce i termin: Niechobrz, 2018-09-16
Organizator: Stowarzyszenie Sportowo Turystyczne Lubcza, siedzibą Stowarzyszenia jest Zespół Szkół w Racławówce

adres e-mail dot. organizacji wyścigu: mtbboguchwala@gmail.com
– kontakt telefoniczny dot. organizacji wyścigu: Jan Fularz 602-226-839

Opis zawodów: Miejsce wyścigu:
1.Wyścig odbywa się na terenie Gminy Boguchwała.
2. Start i meta zlokalizowana jest na stadionie Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Niechobrzu w dniu 16 września 2018 r.
3. Impreza jest bezalkoholowa i promuje zdrowy styl życia.
Harmonogram:
– biuro zawodów 8:30 -10:30
– start na dystansie Senior 11:00
– start kategorii dziecięcych 11:05
– start kategorii Hobby 12:00
– dekoracja dzieci 12:30
– dekoracja na dystansie Senior i Hobby 14:00
– 14:30 loteria fantowa
– 15:30 zakończenie imprezy
Strona WWW: http://sstlubcza.com/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adam Zbigniew Iwonicz Zdrój Dystans – HOBBY Brak NIE
2 Babicz Łukasz Ropczyce Dystans – HOBBY RRs SKLADAK NIE
3 Barut Łukasz Krosno Dystans – HOBBY Brak NIE
4 Bieniek Tadeusz Boguchwała Dystans – HOBBY SST LUBCZA NIE
5 Bieszczad Marek Rzeszow Dystans – HOBBY MOUNTAIN TEAM NIE
6 Bodkowska Sara Krosno Dystans – HOBBY JEDLICZE TEAM NIE
7 Bojda Łukasz Boguchwała Dystans – HOBBY Zapiekanka TAK
8 Bożek Amelia Długie Dystans – HOBBY Brak NIE
9 Bożek Amelia Długie Dystans – HOBBY brak NIE
10 Buciak Katarzyna Przemyśl Dystans – HOBBY Brak TAK
11 Buczek Waldemar Brzozów Dystans – HOBBY MTB Brzozów Racing Team TAK
12 Burda Renata Dukla Dystans – HOBBY MTB Mosir Dukla NIE
13 Burda Slawomir Dukla Dystans – HOBBY MTB Mosir Dukla NIE
14 Bury Gabriela Rzeszów Dystans – HOBBY Pertuch TAK
15 Cygan Rafał Zarzecze Dystans – HOBBY JSC TAK
16 Cygan Kamil Łysa Góra Dystans – HOBBY GIRO POLSKA NIE
17 Cyran Sebastian Jasło Dystans – HOBBY JSC NIE
18 Cyran Sebastian Jasło Dystans – HOBBY JSC NIE
19 Cywiński Paweł Rzeszów Dystans – HOBBY SOWASPORT NIE
20 Cywiński Paweł Rzeszów Dystans – HOBBY SOWASPORT NIE
21 Czech Andrzej Czudec Dystans – HOBBY Rzeszowski Klub Morsów “Sopelek” NIE
22 Czech Andrzej Rzeszów Dystans – HOBBY Brak NIE
23 Dela Kamil Rzeszów Dystans – HOBBY NSB-MAXISPORT Team Rzeszów TAK
24 Dołżycki Paweł Komańcza Dystans – HOBBY Żbik-Komańcza NIE
25 Dołżycki Mirosław Komańcza Dystans – HOBBY Żbik- Komańcza NIE
26 Dołżycki Łukasz Komańcza Dystans – HOBBY Żbik-Komańcza NIE
27 Domin Piotr Rzeszów Dystans – HOBBY Brak TAK
28 Domin Paweł Rzeszów Dystans – HOBBY Brak TAK
29 Duliński Michał Czudec Dystans – HOBBY Bike Team Czudec NIE
30 Dyło Ryszard Boguchwała Dystans – HOBBY Brak TAK
31 Dziadykiewicz Tomasz Kolbuszowa Dystans – HOBBY Brak TAK
32 Fałat Mateusz Jedlicze Dystans – HOBBY Jedlicze Team NIE
33 Filipczak-Stasicka Kamila Wola Zgłobieńska Dystans – HOBBY SST Lubcza NIE
34 Gajdek Filip Rzeszów Dystans – HOBBY UKN LAWORTA Ustrzyki Dolne NIE
35 Gawroński Maciej Rzeszów Dystans – HOBBY Cafe Racing TAK
36 Gierczak Krzysztof Przemyśl Dystans – HOBBY Zryw Buszkowiczki TAK
37 Gierlach Robert Przemyśl Dystans – HOBBY Zryw Buszkowiczki NIE
38 Gładyś Mateusz Rzeszów Dystans – HOBBY Brak TAK
39 Grzebień Piotr Krosno Dystans – HOBBY Brak TAK
40 Jajko Michał Tarnobrzeg Dystans – HOBBY Sport Serwis Sandomierz NIE
41 Józefczyk Kacper Rzeszów Dystans – HOBBY Telecom Łańcut Rzeszów Racing Team NIE
42 Jeż Julia Jedlicze Dystans – HOBBY JEDLICZE TEAM NIE
43 Jeż Wiktor Jedlicze Dystans – HOBBY JEDLICZE TEAM NIE
44 Karnas Adrian Boguchwała Dystans – HOBBY Bike Team Czudec NIE
45 Klejnszmidt Wojciech Świlcza Dystans – HOBBY Brak NIE
46 Kliś Jakub Kielanówka Dystans – HOBBY Brak NIE
47 Kłeczek Magdalena Rzeszów Dystans – HOBBY SST Lubcza NIE
48 Kosiński Kuba Jarosław Dystans – HOBBY Axel Sport Racing Team NIE
49 Kotowicz Andrzej Rzeszów Dystans – HOBBY R.A.S sowasport NIE
50 Kozioł Andrzej Głogów Małopolski Dystans – HOBBY Brak TAK
51 Kozłowski Szymon Rzeszow Dystans – HOBBY ZKS Stal Rzeszów NIE
52 Kozłowski Marek Rzeszów Dystans – HOBBY SST LUBCZA NIE
53 Kruszyński Paweł Przemyśl Dystans – HOBBY ZRYW Buszkowiczki TAK
54 Kruszyński Marek Przemyśl Dystans – HOBBY ZRYW Buszkowiczki NIE
55 Kuźniar Wacław Wysoka Dystans – HOBBY Brak TAK
56 Kułak Andrzej Czudec Dystans – HOBBY FME MTB TEAM TAK
57 Kwater Kuba Strzyżów Dystans – HOBBY Brak NIE
58 Lasek Marcin Pstrągowa Dystans – HOBBY Brak TAK
59 Latała Dawid Rzeszów Dystans – HOBBY NSB Maxisport Team Rzeszów NIE
60 Leśniak Bartłomiej Zarzecze Dystans – HOBBY Brak NIE
61 Lewko Krystian Rzeszów Dystans – HOBBY Brak NIE
62 Lorenc Bartosz Rzeszów Dystans – HOBBY Brak TAK
63 Lorenc Przemysław Rzeszów Dystans – HOBBY Brak TAK
64 Żurek Dominika Chmielnik Dystans – HOBBY IPA Rzeszów Racing Team TAK
65 Żurek Sławomir Chmielnik Dystans – HOBBY Brak TAK
66 Lubas Dominik Rzeszów Dystans – HOBBY Brak NIE
67 Ludwig Dariusz Przemyśl Dystans – HOBBY BCG Przemyśl TAK
68 Łuszcz Katarzyna Bukowsko Dystans – HOBBY Brak TAK
69 Łuszcz Czesław Bukowsko Dystans – HOBBY Brak TAK
70 Machnik Maciek Dobieszyn Dystans – HOBBY Jedlicze Team TAK
71 Magryś Monika Rzeszów Dystans – HOBBY cafe racing TAK
72 Matłosz Monika Nosówka Dystans – HOBBY SST Lubcza NIE
73 Mazurek Patrycja Buszkowiczki Dystans – HOBBY Zryw Buszkowiczki TAK
74 Mazurkiewicz Bartłomiej Przemyśl Dystans – HOBBY Brak TAK
75 Medygrał Piotr Rzeszów Dystans – HOBBY Brak TAK
76 MigaŁa Zbigniew SĘdziszÓw MaŁopolski Dystans – HOBBY Brak TAK
77 Miklas-Gładyś Joanna Rzeszów Dystans – HOBBY Brak TAK
78 Mikos Mariusz Dukla Dystans – HOBBY Brak TAK
79 Miłek Jan Zgłobień Dystans – HOBBY SST LUBCZA NIE
80 Mróz Michał Rzeszów Dystans – HOBBY Brak TAK
81 Niemiec Jakub Rzeszów Dystans – HOBBY Cafe Racing TAK
82 Norwicz Sebastian Rzeszów Dystans – HOBBY Lucky Losers Cycling Team NIE
83 Opaliński Mieszko Mogielnica Dystans – HOBBY Gramnakole Team NIE
84 Opaliński Dariusz Mogielnica Dystans – HOBBY Gramnakole Team TAK
85 Otwinowski Paweł Lubenia Dystans – HOBBY MOUNTAIN TEAM NIE
86 Paściak Marcin Tyczyn Dystans – HOBBY Brak TAK
87 Panek Maciej Krasne Dystans – HOBBY Cafe Racing TAK
88 Pazdan Krzysztof Paszczyna Dystans – HOBBY Huzar Bike Academy TAK
89 Prejznar Wojciech Jedlicze Dystans – HOBBY GASKOP MTB Strzyżów TAK
90 Pych Romek Wola Wielka Dystans – HOBBY DKK Gryf TAK
91 Pyrcz Mikołaj Przemyśl Dystans – HOBBY Zryw Buszkowiczki TAK
92 Pyziak Jakub Chmielnik Dystans – HOBBY Brak TAK
93 Rachwał Antoni Ropczyce Dystans – HOBBY Brak NIE
94 Rogała Piotr Rzeszów Dystans – HOBBY STWA MTB Team TAK
95 Rogowski Mateusz Rzeszów Dystans – HOBBY NSB-MAXISPORT Team Rzeszów TAK
96 Rojek Dominik Rzeszów Dystans – HOBBY Brak TAK
97 Rozmund Michał Rzeszów Dystans – HOBBY Alpaca Team TAK
98 Ryba Jacek Humniska Dystans – HOBBY Brak NIE
99 Rymut Grzegorz Ropczyce Dystans – HOBBY RRS SKŁADAK NIE
100 Rzucidło Jan Rzeszów Dystans – HOBBY Bbl NIE
101 Senderek Dawid Biłgoraj Dystans – HOBBY Agros Zamość NIE
102 Skalska Magdalena Rzeszów Dystans – HOBBY Brak NIE
103 Skalski Michał Rzeszów Dystans – HOBBY ZKS Stal Rzeszów NIE
104 Stasicki Filip Wola Zgłobieńska Dystans – HOBBY SST Lubcza NIE
105 Staszczak Kamil Rzeszów Dystans – HOBBY Luzyx TAK
106 Stój Eugeniusz Brzozów Dystans – HOBBY MTB Brzozów Racing Team TAK
107 Strojek Jakub Rzeszów Dystans – HOBBY Lucky Losers Cycling Team NIE
108 Such Przemysław Rzeszów Dystans – HOBBY NSB-Maxisport Team Rzeszów TAK
109 Szczepański Piotr Głuchów Dystans – HOBBY Brak TAK
110 Szczepanowicz Karol Buszkowiczki Dystans – HOBBY Zryw Buszkowiczki TAK
111 Szela Józef Czudec Dystans – HOBBY FME MTB TEAM TAK
112 Szuban Bartosz Buszkowiczki Dystans – HOBBY Zryw Buszkowiczki TAK
113 Szubski Artur Boguchwała Dystans – HOBBY Brak TAK
114 Szybowicz Jarosław Rzeszów Dystans – HOBBY AXEL SPORT RACING TEAM TAK
115 Trelka Żmuda Małgorzata Rzeszów Dystans – HOBBY Café Racing NIE
116 Walytek Krystian Zgłobień Dystans – HOBBY SST Lubcza NIE
117 Walytek Krystian Zgłobień Dystans – HOBBY SST Lubcza NIE
118 Wała Kamil Zabratówka Dystans – HOBBY Brak NIE
119 Warzocha – Latańska Agata Sandomierz Dystans – HOBBY Mżawka Rzeczyca TAK
120 Wilk Gabriel Czudec Dystans – HOBBY Brak NIE
121 Wilk Patryk Czudec Dystans – HOBBY Brak NIE
122 Zając Grzegorz Przemyśl Dystans – HOBBY BCG Przemyśl TAK
123 Zajchowska Monika Zaczernie Dystans – HOBBY Pertuch TAK
124 Ziaja Wacław Przemyśl Dystans – HOBBY przemyśl TAK
125 Zieliński Konrad Jasienica Rosielna Dystans – HOBBY NSB-Maxisport Team Rzeszów TAK