Zawody

Nazwa zawodów:

Czwarta Runda Podkarpackiej Ligi Rowerowej w Wietrznie

Miejsce i termin: Wietrzno, 2018-09-02
Organizator: MOSiR Dukla
Gmina Dukla
MTB MOSiR Dukla
Opis zawodów: 2 września 2018 r. odbędzie się czwarta runda Podkarpackiej Ligi Rowerowej w Wietrznie.
Zapisy online oraz w dniu zawodów.
Opłata za start w biurze zawodów:
5 zł kategorie dziecięce,
25 zł pozostałe kategorie wiekowe.

Prawo startu mają zawodniczki/cy, posiadający ważne licencje kolarskie, ważne
badania lekarskie (lub podpiszą oświadczenie), oraz zawodniczki/cy niestowarzyszeni
( bez licencji ), posiadający dowód tożsamości, ważne badanie lekarskie zezwalające
na start w danym wyścigu oraz wypełnią i podpiszą pisemne oświadczenie na start w
wyścigu.
Zawodników niepełnoletnich, zgłaszają rodzice lub ich prawni opiekunowie,
podpisując pisemną zgodę na ich start.

Startujący w wyścigu i oficjalnym treningu, muszą posiadać sprawny technicznie
rower , z dwoma sprawnymi hamulcami, pełny kask i przypięty numer startowy.

Więcej w regulaminie

Strona WWW: http://mosir.dukla.pl/archives/10184
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z opłaconą płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników z nieopłaconą płatnością

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Albrycht Robert Lubatowa Masters II 40-49lat MTB MOSIR Dukla NIE
2 Bek Wojciech Wietrzno Dzieci 1-6 lat (do 2012r) Brak NIE
3 Bek Michał Wietrzno Dzieci 7-8 lat (2010-2011) Brak NIE
4 Bek Bartłomiej Wietrzno Dzieci 1-6 lat (do 2012r) Brak NIE
5 Bożek Amelia Długie Dzieci 11-12 lat (2006-2007) Skalniak Team NIE
6 Cembruch Karol Nowy Sącz Dzieci 11-12 lat (2006-2007) Skalniak Team NIE
7 Citak Jan Krynica Zdrój Dzieci 7-8 lat (2010-2011) Skalniak Team NIE
8 Cygan Kamil Łysa Góra Senior 20-29lat Goggle Pro Active Eyewear NIE
9 Czudec Ksawery Nosówka Dzieci 7-8 lat (2010-2011) ZKS “STAL” RZESZÓW NIE
10 Czudec Kacper Nosówka Junior 17-19lat ZKS “STAL” RZESZÓW NIE
11 Czudec Arseniusz Nosówka Dzieci 11-12 lat (2006-2007) ZKS “STAL” RZESZÓW NIE
12 Fabiś Jakub Muszyna Dzieci 11-12 lat (2006-2007) Skalniak Team NIE
13 Fałat Mateusz Jedlicze Dzieci 11-12 lat (2006-2007) Jedlicze Team NIE
14 Fałat Weronika Jedlicxe Dzieci 9-10 lat (2008-2009) Jedlicze Team NIE
15 Fedorcio Jakub Rzeszów Dzieci 1-6 lat (do 2012r) FLOTEX TEAM NIE
16 Ginter Maksymilian Nowy Sącz Dzieci 9-10 lat (2008-2009) Skalniak Team NIE
17 Głód Michał Wiśniowa Dzieci 7-8 lat (2010-2011) Brak NIE
18 Gołąbek Dominik Dukla Junior 17-19lat MTB MOSiR Dukla NIE
19 Jarzębak Antoni Żegiestów Dzieci 11-12 lat (2006-2007) Skalniak Team NIE
20 Jeż Julia Jedlicze Kobiety 13-16 lat (2 pętle) JEDLICZE TEAM NIE
21 Jeż Wiktor Jedlicze Dzieci 11-12 lat (2006-2007) JEDLICZE TEAM NIE
22 Kruszynska Maja Krynica-Zdroj Dzieci 9-10 lat (2008-2009) SKalniak Team NIE
23 Kwiatkowska Malwina Krynica Zdrój Dzieci 9-10 lat (2008-2009) Skalniak Team NIE
24 Żurek Dominika Chmielnik Kobiety powyżej 16 lat (3 pętle) IPA Rzeszów Racing Team NIE
25 Żurek Jakub Chmielnik Dzieci 1-6 lat (do 2012r) Brak NIE
26 Żurek Krystian Chmielnik Dzieci 7-8 lat (2010-2011) Brak NIE
27 Żurek Sławomir Chmielnik Masters I 30-39lat Brak NIE
28 Łuszcz Czesław Bukowsko Masters II 40-49lat Brak NIE
29 Maciejewska Malwina Żegiestów Dzieci 9-10 lat (2008-2009) Skalniak Team NIE
30 Mastalerz Hubert Nowy Sącz Dzieci 9-10 lat (2008-2009) Skalniak Team NIE
31 Milan Wiktor Dukla Dzieci 1-6 lat (do 2012r) Brak NIE
32 Miłek Juliusz Rzeszów Dzieci 9-10 lat (2008-2009) ZKS STAL RZESZÓW NIE
33 Miłek Ignacy Rzeszów Dzieci 1-6 lat (do 2012r) ZKS STAL RZESZÓW NIE
34 Miśkowicz Szymon Brzezowa Dzieci 9-10 lat (2008-2009) Brak NIE
35 Pawłowski Nick Nowy Sącz Dzieci 9-10 lat (2008-2009) Skalniak Team NIE
36 Polańska Zofia Muszyna Dzieci 7-8 lat (2010-2011) Skalniak Team NIE
37 Polańska Magdalena Krynica Zdrój Dzieci 9-10 lat (2008-2009) Skalniak Team NIE
38 Rutkowski Aleksander Nowy Sącz Dzieci 9-10 lat (2008-2009) Skalniak Team NIE
39 Sapała Gabriela Krynica Zdrój Dzieci 9-10 lat (2008-2009) Skalniak Team NIE
40 Sapała Nikola Krynica Zdrój Dzieci 11-12 lat (2006-2007) Skalniak Team NIE
41 Sapała Oliwia Krynica Zdrój Dzieci 11-12 lat (2006-2007) Skalniak Team NIE
42 Stachurska Oliwia Nowy Sącz Dzieci 11-12 lat (2006-2007) Skalniak Team NIE
43 Stec Kacper Muszyna Dzieci 7-8 lat (2010-2011) Skalniak Team NIE
44 Szczurek Jacek Cergowa Masters II 40-49lat MTB MOSIR DUKLA NIE
45 Szopa Staś Wietrzno Dzieci 7-8 lat (2010-2011) MTB MOSiR Dukla NIE
46 Szopa Michał Wietrzno Masters I 30-39lat MTB MOSiR Dukla NIE
47 Tabaszewska Anna Krynica Zdrój Dzieci 1-6 lat (do 2012r) Skalniak Team NIE
48 Tabaszewski Tadeusz Krynica Zdrój Dzieci 7-8 lat (2010-2011) Skalniak Team NIE
49 Tomasiak Maja Krynica Zdrój Dzieci 9-10 lat (2008-2009) Skalniak Team NIE
50 Walczak Wiktoria Krosno Dzieci 7-8 lat (2010-2011) KTC Krosno NIE
51 Warzocha Piotr Sokolow Mlp Masters I 30-39lat Axel Sport Racing Team NIE
52 Wójcik Arkadiusz Myślenice Masters I 30-39lat Brak NIE
53 Wójcik Jędrzej Myślenice Dzieci 1-6 lat (do 2012r) Brak NIE
54 Wójs Adam Nowy Sącz Dzieci 9-10 lat (2008-2009) Skalniak Team NIE
55 Wnęk Stanisław Nowy Sącz Dzieci 9-10 lat (2008-2009) Skalniak Team NIE