Nazwa zawodów: |
Bieg Czarnych GryfĂłw – Biegniemy dla Mai |
Miejsce i termin: | Czarna, 2018-10-28 |
Organizator: | ďˇGrupa Biegaczy âCzarne Gryfyâ ďˇStowarzyszenie âDzikie Mustangiâ ďˇGmina Czarna ďˇCentrum Kultury i Promocji w Czarnej |
Opis zawodów: | CEL IMPREZY
ďˇPomoc Mai Olszewskiej TERMIN I MIEJSCE WARUNKI UCZESTNICTWA OpĹata wpisowa wynosi: |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Augustyn Mateusz | Czarna | Bieg 5km | Brak | NIE |
2 | ÄwiÄ kaĹa MichaĹ | Zarszyn | Bieg 10km | Brak | NIE |
3 | Äwik Katarzyna | Pilzno | Bieg 5km | Brak | NIE |
4 | Bachurska Patrycja | DÄbica | Bieg 10km | WARIATY | TAK |
5 | Bachurski Mariusz | DÄbica | Bieg 10km | WARIATY | TAK |
6 | BaĹa MirosĹaw | Parkosz | Bieg 10km | DÄbickie Gepadry | TAK |
7 | BaĹa BoĹźena | Grabiny | Bieg 10km | Brak | NIE |
8 | Baran Arkadiusz | Bobrowniki Wielkie | Bieg 5km | Husaria Race Team | TAK |
9 | Baran Andrzej | JodĹowa | Bieg 10km | JODĹOWA | TAK |
10 | Baran Barbara | JodĹowa | Nordic Walking 5km | JODĹOWA | TAK |
11 | BarnaĹ Marta | JaĹşwiny | Bieg 5km | Brak | TAK |
12 | BarnaĹ Dariusz | JaĹşwiny | Nordic Walking 5km | SP JaĹşwiny | TAK |
13 | Bester Monika | Kosina | Bieg 10km | Brak | NIE |
14 | BiaĹorucki Bogdan | SedziszĂłw MĹp. | Bieg 10km | Brak | TAK |
15 | Blicharz-Stanoch MaĹgorzata | DÄbica | Nordic Walking 5km | Brak | NIE |
16 | BoĹźek ElĹźbieta | Brzostek | Nordic Walking 5km | DÄbickie Gepardy | TAK |
17 | BoĹźek Wojciech | Brzostek | Bieg 5km | DÄbickie Gepardy | TAK |
18 | Borowiec PaweĹ | DÄbica | Bieg 10km | DKK “Gryf” | TAK |
19 | Borowiec Magdalena | DÄbica | Bieg 5km | Brak | TAK |
20 | Borycki Artur | DÄ browa Tarnowska | Bieg 10km | DDC | TAK |
21 | BroĹźek Dariusz | Zabawa | Bieg 5km | Husaria Race Team | TAK |
22 | Buczkowski Daniel | TarnĂłw | Bieg 5km | Rydza8a Team | TAK |
23 | Bujak – KorzeĹ Alicja | Wielopole SkrzyĹskie | Bieg 10km | Brak | NIE |
24 | Bujak – KorzeĹ Alicja | Wielopole SkrzyĹskie | Bieg 10km | Brak | TAK |
25 | Cebula Marcin | Mielec | Bieg 10km | Brak | TAK |
26 | Chlopek Piotr | Debica | Bieg 10km | Debickie Gepardy | TAK |
27 | ChĹopek RafaĹ | DÄbica | Bieg 10km | Brak | TAK |
28 | Chmiel Edmund | Nowa DÄba | Bieg 5km | Zmitek team | NIE |
29 | Christoff Tatiana | PustkĂłw Osiedle | Nordic Walking 5km | Brak | TAK |
30 | Cichowski MieczysĹaw | Pilzno | Bieg 10km | KRĂLEWSKIE PILZNO | TAK |
31 | CiebieĹ Szczepan | Czarna | Bieg 5km | Brak | TAK |
32 | Cielak Jerzy | KrakĂw | Bieg 5km | GRUPA LFD | TAK |
33 | Cielak Krystian | DÄbica | Bieg 10km | GrupaGSM.pl | TAK |
34 | CieĹla Aneta | Czarna | Bieg 5km | Czarna | TAK |
35 | CieĹlak StanisĹaw | DÄbica | Bieg 10km | Atos | TAK |
36 | Ciurkot PaweĹ | Czarna | Bieg 5km | Brak | TAK |
37 | Czajka Danuta | DÄbica | Nordic Walking 5km | Brak | NIE |
38 | Czarnik Marek | Zalasowa | Bieg 5km | Sparta Zalasowa | TAK |
39 | Czerniak Janusz | DÄbica | Bieg 10km | Brak | NIE |
40 | Czerniak Dorota | DÄbica | Nordic Walking 5km | Brak | NIE |
41 | Czerwiec Ĺukasz | Wola Wielka | Bieg 10km | Brak | TAK |
42 | Czosnyka Joanna | OtfinĂłw | Bieg 5km | OCR TEAM MASTER’S GYM | TAK |
43 | Czuchra Sabina | ĹťyrakĂłw | Bieg 10km | Akademia MaĹego StraĹźaka | TAK |
44 | CzyĹź Grzegorz | BogumiĹowice | Bieg 10km | Grupa Azoty – Automatyka TarnĂłw | NIE |
45 | CzyĹź Danuta | Pilzno | Nordic Walking 5km | DÄbickie Gepardy | TAK |
46 | DÄ browska Danuta | TarnĂłw | Bieg 5km | STG-TarnĂłw | TAK |
47 | Dejnaka Mariola | RzeszĂłw | Bieg 5km | Stowarzyszenie ” Dzikie Mustangi” | TAK |
48 | Dobosz Piotr | ĹťarĂwka | Bieg 10km | Brak | TAK |
49 | Dobrowolski Ĺukasz | Ropczyce | Bieg 5km | Brak | TAK |
50 | DroĹźdĹź Beata | JodĹowa | Bieg 5km | Brak | NIE |
51 | Duda Aleksander | TarnĂłw | Nordic Walking 5km | PTG SokóŠĹwiat Pracy | NIE |
52 | Dudek Marcin | DÄborzyn | Bieg 10km | PTG SOKĂĹ DobrkĂłw | NIE |
53 | Dudek Adam | Bobrowa | Bieg 10km | SZWADRON WILKĂW ALFA | TAK |
54 | Dziok Ewa | DÄbica | Bieg 5km | Brak | NIE |
55 | Falarz Agnieszka | Parkosz | Bieg 5km | Akademia MaĹego StraĹźaka | TAK |
56 | Ferfecki PaweĹ | Ropczyce | Bieg 10km | Brak | TAK |
57 | FioĹek Mateusz | Strzegocice | Bieg 10km | Run Team DD | NIE |
58 | Florek Marcin | Pilzno | Bieg 10km | MÄĹźczyĹşni Ĺw. JĂłzefa | TAK |
59 | Florek Wojtek | RzeszĂłw | Bieg 10km | Dzikie Mustangi | TAK |
60 | Fularz Dorota | Czarna | Bieg 5km | Brak | TAK |
61 | Galbarczyk Tomasz | TarnĂłw | Bieg 5km | Spartan Training Group TarnĂłw | TAK |
62 | Galbarczyk Wioletta | TarnĂłw | Bieg 5km | Spartan Training Group TarnĂłw | TAK |
63 | Galus Ĺukasz | Podlesie | Bieg 5km | Brak | TAK |
64 | Galus Marcin | Podlesie | Bieg 5km | Brak | TAK |
65 | GargaĹ Agnieszka | Czarna | Bieg 5km | Brak | TAK |
66 | GĂłra Tomasz | Frysztak | Bieg 10km | Brak | NIE |
67 | GieĹbaga Aneta | Pustynia | Nordic Walking 5km | Acive team | TAK |
68 | GiĹťa PaweĹ | RadomyĹl Wielki | Bieg 10km | Brak | NIE |
69 | Glinka Ewa | Paszczyna | Bieg 5km | DZIKIE MUSTANGI | TAK |
70 | Goc Dorota | DÄbica | Bieg 5km | Brak | TAK |
71 | Grabowy Ĺukasz | DÄbica | Bieg 5km | DKB MaratoĹczyk DÄbica | TAK |
72 | GrÄdys-Pomykacz ElĹźbieta | TarnĂłw | Nordic Walking 5km | Brak | NIE |
73 | Haratyk Roksana | SÄdziszĂłw MĹp. | Bieg 10km | Brak | TAK |
74 | Hebda Justyna | Debica | Bieg 10km | Debickie Gepardy | TAK |
75 | Hebda Leszek | ĹÄki Dolne | Bieg 10km | DÄbickie Gepardy | TAK |
76 | Hebda MaĹgorzata | ĹÄki Dolne | Bieg 10km | DÄbickie Gepardy | TAK |
77 | JabĹkowski PaweĹ | DÄbica | Bieg 5km | Active Team KozĹĂłw | TAK |
78 | Jasiak Anna | Wola RzÄdziĹska | Bieg 10km | Husaria Race Team | NIE |
79 | Jasiak Mateusz | Wola RzÄdziĹska | Bieg 5km | Brak | NIE |
80 | JasiĹska Alicja | Zawierzbie | Bieg 10km | OcrTeamDebica | TAK |
81 | Kasprzyk Patrycja | DÄbica | Bieg 10km | SRTG DÄbica | NIE |
82 | Kawa Barbara | ĹťyrakĂłw | Bieg 5km | KB MaratoĹczyk DÄbica | TAK |
83 | KÄdzior Jacek | DÄbica | Bieg 10km | PÄDZÄCE ĹLIMAKI | TAK |
84 | Kic Ewelina | DÄbica | Bieg 5km | Brak | TAK |
85 | Kidawa Urszula | DÄbica | Bieg 5km | brak | TAK |
86 | KlÄk Krzysztof | Czarna | Bieg 5km | Brak | TAK |
87 | Kloc Kamil | DÄbica | Bieg 5km | Active Team KozĹĂłw | TAK |
88 | Kloc Magdalena | DÄbica | Bieg 5km | Active Team KozĹĂłw | TAK |
89 | KĹodziĹska Barbara | TarnĂłw | Bieg 10km | UltramÄki | NIE |
90 | Knych Tomasz | Czarna | Bieg 10km | Brak | TAK |
91 | Kogut Mariusz | ĹÄki Dolne | Bieg 10km | Brak | NIE |
92 | Kolak Grzegorz | Czarna | Bieg 5km | Brak | NIE |
93 | Kolak Marcin | Czarna | Bieg 5km | CZARNE GRYFY | TAK |
94 | Kolak Wioleta | Czarna | Bieg 5km | Brak | NIE |
95 | KoĹciak Monika | Paszczyna | Bieg 5km | Brak | TAK |
96 | KoĹodziej MaĹgorzata | Nagawczyna | Nordic Walking 5km | DÄbickie Gepardy | TAK |
97 | KoĹodziej Kamil | DÄbica | Bieg 5km | DÄbickie Gepardy | TAK |
98 | Kopacz Piotr | RadomyĹl Wielki | Bieg 10km | Perfex | TAK |
99 | Kopek Agnieszka | Gromnik | Bieg 5km | GROMNIK RUN TEAM | TAK |
100 | Kopek PaweĹ | Gromnik | Bieg 5km | GROMNIK RUN TEAM | TAK |
101 | Kos Augustyn Monika | Czarna | Bieg 5km | Brak | NIE |
102 | Kosela Adam | DÄbica | Bieg 5km | DÄbickie Gepardy | TAK |
103 | KosiĹska Ĺucja | BrzeĹşnica | Bieg 10km | Brak | TAK |
104 | Kostecki Grzegorz | DÄbica | Bieg 10km | PÄdzÄ ce Ĺlimaki | TAK |
105 | Kozik Patryk | DÄbica | Bieg 10km | PÄdzÄ ce Ĺlimaki | TAK |
106 | KozioĹ MieczysĹaw | Chotowa | Bieg 10km | Brak | TAK |
107 | KozioĹ Ĺukasz | DÄbica | Bieg 5km | MaratoĹczyk DÄbica | TAK |
108 | Krawiec Bernadeta | NiedĹşwiada | Bieg 10km | Klub Strusia PÄdziwiatra w NiedĹşwiedzie | TAK |
109 | KruĹźel Beata | TarnĂłw | Bieg 5km | Husaria Race Team | TAK |
110 | KsiÄ Ĺźek Krzysztof | Nagawczyna | Bieg 10km | DÄbicki Klub Kolarski Gryf | TAK |
111 | Kubala Kamil | Jaworze GĂłrne | Bieg 5km | Brak | TAK |
112 | Kubas Krystian | TarnĂłw | Bieg 5km | Brak | TAK |
113 | Kubek Bernadeta | Bobrowa | Nordic Walking 5km | Brak | TAK |
114 | KuraĹ BoĹźena | Bobrowa | Nordic Walking 5km | Brak | NIE |
115 | KuraĹ BoĹźena | Bobrowa | Nordic Walking 5km | Brak | TAK |
116 | Kurcz Bernadeta | ĹťyrakĂłw | Bieg 10km | đ | TAK |
117 | Kurek Mariusz | DÄbica | Bieg 10km | MaratoĹczyk DÄbica | TAK |
118 | Kwiatkowska Monika | TarnĂłw | Bieg 5km | SRTG | TAK |
119 | Kwiatkowski Krzysztof | TarnĂłw | Bieg 5km | Brak | TAK |
120 | Kwolek-Kulas Kamila | Czarna | Bieg 5km | Czarne Gryfy | NIE |
121 | Labak Dominka | Czarna | Bieg 5km | Brak | NIE |
122 | Lachowicz Agnieszka | Grabiny | Bieg 5km | Brak | TAK |
123 | Lada Anna | Czarna | Bieg 5km | Brak | NIE |
124 | Lada Anna | Czarna | Bieg 5km | Brak | TAK |
125 | Lada Andrzej | Czarna | Bieg 5km | Brak | TAK |
126 | Lampart Dorota | DÄbica | Bieg 5km | Akademia MaĹego StraĹźaka | TAK |
127 | Latoszek Ĺukasz | Brzostek | Bieg 10km | DÄbickie Gepardy | TAK |
128 | LigÄska MaĹgorzata | DÄbica | Bieg 5km | SRTG DÄbica | TAK |
129 | LigÄska Krzysztof | DÄbica | Bieg 5km | SRTG DÄbica | TAK |
130 | Lis Dariusz | DÄbica | Bieg 10km | DÄbickie Gepardy | TAK |
131 | Lis MaĹgorzata | DÄbica | Nordic Walking 5km | DÄbickie Gepardy | TAK |
132 | Lis Danuta | DÄbica | Nordic Walking 5km | DÄbickie Gepardy | TAK |
133 | ĹťÄ dĹo Jacek | Mielec | Bieg 10km | PERFECT RUNNER TEAM | NIE |
134 | Ĺata Marcin | TarnĂłw | Bieg 10km | Brak | TAK |
135 | ĹÄ cki Mateusz | Brzostek | Bieg 10km | PÄdzÄ ce Ĺlimaki | TAK |
136 | ĹwiÄch Szczepan | Nagawczyna | Bieg 10km | DÄbicki Gepardy | TAK |
137 | ĹwiÄtoĹ Monika | Czarna | Bieg 5km | CZARNE GRYFY | TAK |
138 | Ĺwiniuch Zbigniew | DÄbica | Bieg 10km | MaratoĹczyk DÄbica | TAK |
139 | Machnica Marzena | Ropczyce | Bieg 5km | MATNER RUNNING TEAM | NIE |
140 | Madejska Aleksandra | Czarna | Bieg 5km | CZARNE GRYFY | TAK |
141 | Madura Krzysztof | Czarna | Bieg 5km | CZARNE GRYFY | TAK |
142 | Madura Piotr | Czarna | Bieg 5km | CZARNE GRYFY | TAK |
143 | Majka Roksana | Czarna | Bieg 5km | Brak | NIE |
144 | MarÄ Wojciech | DÄbica | Bieg 10km | OCR Team DÄbica | TAK |
145 | Marchut Patrycja | Ropczyce | Bieg 10km | Brak | TAK |
146 | Mardeusz Bernadetta | Debica | Bieg 10km | Brak | NIE |
147 | Markowicz Grzegorz | Czarna | Bieg 10km | Brak | TAK |
148 | Markowicz PaweĹ | TarnĂłw | Bieg 10km | SokóŠ– TarnĂłw | NIE |
149 | Matyjewicz Ewelina | Pilzno | Bieg 10km | Brak | TAK |
150 | Matyjewicz Adam | Pilzno | Bieg 10km | Eagle | TAK |
151 | Mazur Ĺukasz | Czarna | Bieg 5km | CZARNE GRYFY | TAK |
152 | Mazur Mariola | DÄbica | Bieg 5km | Dzikie Mustangi | TAK |
153 | Mazur Katarzyna | Paszczyna | Bieg 5km | DZIKIE MUSTANGI | TAK |
154 | Mazur Krzysztof | TarnĂłw | Nordic Walking 5km | Ekipa z Tarnowa | TAK |
155 | Mazur Ireneusz | DÄbica | Nordic Walking 5km | DÄbickie Gepardy | TAK |
156 | MÄ dro Mateusz | SkrzyszĂłw | Bieg 10km | Dzikie Mustangi | TAK |
157 | Misa – GĂłrny Agnieszka | DÄbica | Bieg 10km | Endorfina | NIE |
158 | Misa – GĂłrny Agnieszka | DÄbica | Bieg 10km | Endorfina | TAK |
159 | Mitek Grzegorz | Grabiny | Bieg 10km | Brak | TAK |
160 | Molczyk Iwona | Debica | Bieg 10km | Debickie Gepardy | TAK |
161 | Molczyk Mariusz | Debica | Bieg 10km | Debickie Gepardy | TAK |
162 | Molenda Maciej | Czarna | Bieg 10km | Brak | TAK |
163 | MorawczyĹska Jolanta | DÄbica | Bieg 10km | Klub Biegacza MaratoĹczyk DÄbica | TAK |
164 | Motyka Jacek | Ropczyce | Bieg 10km | TimeKEEPER | TAK |
165 | MroĹźek Eleonora | Wojnicz | Nordic Walking 5km | STG-TarnĂłw | TAK |
166 | Namiota Urszula | DÄbica | Bieg 10km | Klub MaratoĹczyk DÄbica | TAK |
167 | Nauka Edyta | StasiĂłwka | Bieg 5km | DÄbickie Gepardy | TAK |
168 | Nauka WiesĹaw | StasiĂłwka | Bieg 10km | DÄbickie Gepardy | TAK |
169 | Nogaj BartĹomiej | DÄbica | Bieg 5km | Brak | TAK |
170 | Nowacka Natalia | Grabiny | Bieg 5km | Brak | TAK |
171 | Nowacki Mateusz | Grabiny | Bieg 5km | Brak | TAK |
172 | Nowak Marek | DÄbica | Bieg 10km | Brak | NIE |
173 | Nowak Wioletta | DÄbica | Bieg 5km | DZIKIE MUSTANGI | TAK |
174 | Nowak Renata | DÄbica | Nordic Walking 5km | Brak | NIE |
175 | Nowak Tomasz | DÄbica | Bieg 5km | DZIKIE MUSTANGI | TAK |
176 | Nowak Marcin | Debica | Bieg 10km | Brak | NIE |
177 | Nykiel Waldemar | DÄbica | Bieg 5km | Brak | TAK |
178 | Nykiel Anna | DÄbica | Bieg 5km | Brak | TAK |
179 | Olearczyk BartĹomiej | DÄbica | Bieg 5km | DÄbickie Gepardy | TAK |
180 | Olearczyk Ewelina | DÄbica | Nordic Walking 5km | DÄbickie Gepardy | TAK |
181 | OleĹ-Ferfecka Edyta | Ropczyce | Nordic Walking 5km | Brak | TAK |
182 | Oleszczuk Ĺukasz | Czarna | Bieg 10km | Brak | TAK |
183 | Olszewski Tomasz | DÄbica | Bieg 10km | KB MaratoĹczyk DÄbica | TAK |
184 | OpaliĹski MichaĹ | Pustynia | Bieg 5km | KB MaratoĹczyk DÄbica | TAK |
185 | OrliĹski Artur | TarnĂłw | Bieg 5km | OCR Team Master’s Gym | NIE |
186 | Osuch Patrycja | DÄbica | Bieg 10km | MaratoĹczyk DÄbica | TAK |
187 | Pabian Agnieszka | Niedomice | Bieg 5km | OCR Team Master’s Gym | TAK |
188 | Pajura Agata | Grabiny | Bieg 10km | Obserwator Lokalny | NIE |
189 | Pajura Katarzyna | Grabiny | Bieg 10km | Obserwator Lokalny | NIE |
190 | Pajura Ryszard | Grabiny | Bieg 10km | Obserwator Lokalny | NIE |
191 | Panek Piotr | Paszczyna | Bieg 10km | Dzikie Mustangi | TAK |
192 | PÄkala Marta | Pl Czarna | Bieg 5km | Brak | TAK |
193 | PÄkala Klaudia | Czarna | Bieg 10km | Brak | NIE |
194 | PiÄta Bogdan | Mielec | Bieg 10km | Run For Fun | TAK |
195 | Pieczonka RafaĹ | TarnĂłw | Bieg 10km | Lece bo chce | NIE |
196 | Pieczonka RafaĹ | TarnĂłw | Bieg 10km | Lece bo chce | TAK |
197 | Piekara Jadwiga | DÄbica | Nordic Walking 5km | DÄbickie Gepardy | TAK |
198 | Piwowar Daniel | RzeszĂłw | Bieg 10km | BBL | NIE |
199 | Pluta Marta | BrzeĹşnica | Bieg 10km | Dzikie Mustangi | NIE |
200 | Pluta Sebastian | BrzeĹşnica | Bieg 10km | Dzikie Mustangi | TAK |
201 | PodgĂrski Janusz | Klecie | Bieg 5km | OSKARJA | TAK |
202 | Podraza Adam | JodĹowa | Bieg 5km | Jodlowa | TAK |
203 | PolaĹski Grzegorz | PleĹna | Bieg 10km | Brak | TAK |
204 | Polniaszek Kamil | Debica | Bieg 5km | DÄbickie Gepardy | TAK |
205 | Poproch Magdalena | DÄbica | Bieg 10km | brak | TAK |
206 | PraĹźmowski Daniel | GĹowaczowa | Bieg 10km | Dzikie Mustangi | TAK |
207 | Prus Piotr | Czarna | Bieg 10km | Brak | NIE |
208 | Pych Romek | Wola Wielka | Bieg 5km | DKK “Gryf” | TAK |
209 | Pyskaty Marta | Paszczyna | Bieg 10km | Dzikie Mustangi | TAK |
210 | Pysz Aneta | DÄbica | Bieg 10km | Brak | TAK |
211 | Pysz Aleksander | DÄbica | Bieg 10km | Brak | TAK |
212 | Redwan Jakub | Mielec | Bieg 10km | PERFEX MIELEC | TAK |
213 | Ruciak Magdalena | DÄbica | Bieg 10km | NA ĹWIEĹťOĹCI | TAK |
214 | Ryba Piotr | DÄbica | Bieg 10km | MaratoĹczyk DÄbica | TAK |
215 | Rybka Ewelina | DÄbica | Bieg 5km | PÄdzÄ ce Ĺlimaki | NIE |
216 | RyĹ Tomasz | Lublin | Bieg 5km | DOWĂDZTWO BRYGADY WIELONARODOWEJ W LUBLINIE | TAK |
217 | Rzepecka Olimpia | DÄbica | Bieg 5km | AKADEMIA MAĹEGO STRAĹťAKA | NIE |
218 | Rzepecki Rafal | DÄbica | Bieg 5km | AKADEMIA MAĹEGO STRAĹťAKA | NIE |
219 | Sarad Krzysztof | Zalasowa | Bieg 5km | Sparta Zalasowa | TAK |
220 | Sawicka Patrycja | GĹowaczowa | Bieg 5km | TUP TUP… ABY DO METY | TAK |
221 | Sikora Natalia | DÄbica | Bieg 5km | PÄdzÄ ce Ĺlimaki | NIE |
222 | Sitek Anna | DÄbica | Bieg 10km | Brak | TAK |
223 | Skiba Katarzyna | Radomysl Wielki | Nordic Walking 5km | Brak | NIE |
224 | Skowron Katarzyna | Nagawczyna | Bieg 10km | Brak | TAK |
225 | Skowron Cecylia | Wojnicz | Nordic Walking 5km | do6ciu | NIE |
226 | Skowron Agata | DÄbica | Bieg 10km | Brak | NIE |
227 | Skowron Cecylia | Wojnicz | Nordic Walking 5km | do6ciu | TAK |
228 | Skowron Tomasz | Nagawczyna | Bieg 10km | Brak | TAK |
229 | SĹowik Daniel | Ĺťabno K. Tarnowa | Bieg 5km | OCR Team Masters Gym | TAK |
230 | Smagacz Henryk | Stara JastrzÄ bka | Bieg 10km | Brak | TAK |
231 | SokóŠAnna | BrzeĹşnica | Nordic Walking 5km | Akademia MaĹego StraĹźaka | TAK |
232 | SokóŠWiktor | Brzeźnica | Bieg 10km | Dzikie Mustangi | TAK |
233 | SokoĹowska Sylwia | Gorzyce | Bieg 5km | PijÄ cy BiegajÄ cy | TAK |
234 | Stanoch Robert | DÄbica | Bieg 10km | Brak | TAK |
235 | Stawarz Edyta | Czarna | Nordic Walking 5km | Brak | TAK |
236 | Stawarz Karolina | JodĹowa | Bieg 5km | . | NIE |
237 | StĂłj Krzysztof | JarosĹaw | Bieg 10km | Brak | NIE |
238 | Stukan Piotr | PrzemyĹl | Bieg 5km | Przemyska DruĹźyna GĂłrska | TAK |
239 | Suchora Mariusz | KozĹĂłw | Bieg 5km | Active Team KozĹĂłw | NIE |
240 | Sumiec Krystyna | Mielec | Bieg 10km | Zabiegani Mielec | TAK |
241 | Sumiec Zygmunt | Mielec | Bieg 5km | Zabiegani Mielec | TAK |
242 | SzczygieĹ BogusĹaw | DÄbrowa 156 B | Bieg 10km | Brak | TAK |
243 | Szela Daniel | Paszczyna | Bieg 5km | Dzikie Mustangi | TAK |
244 | Szewczyk Agnieszka Katarzyna | DÄbica | Nordic Walking 5km | – | TAK |
245 | SzukaĹa RafaĹ | KozĹĂłw | Nordic Walking 5km | Active Team | TAK |
246 | Szymaszek Tomasz | DÄbica | Bieg 10km | OCR TEAM DÄBICA | NIE |
247 | Tokarz Monika | Paszczyna | Nordic Walking 5km | Dzikie Mustangi | TAK |
248 | Tokarz Waldemar | Paszczyna | Bieg 10km | Brak | TAK |
249 | Tokarz Adrian | Paszczyna | Bieg 10km | Dzikie Mustangi | TAK |
250 | TotoĹ Karolina | DÄbica | Bieg 5km | Brak | TAK |
251 | TotoĹ PaweĹ | DÄbica | Bieg 5km | Brak | TAK |
252 | TrÄtowicz Beata | Kolbuszowa | Nordic Walking 5km | KKNW | NIE |
253 | TrzebiĹska Dominika | Horyniec ZdrĂłj | Nordic Walking 5km | Przemyska DruĹźyna GĂłrska | TAK |
254 | Walat Adrian | RzeszĂłw | Bieg 10km | 31 BOT | NIE |
255 | Walczyk Anna | DÄbica | Bieg 10km | DÄbickie Gepardy | TAK |
256 | WaĹÄga-Rostek MaĹgorzata | Koszyce Wielkie | Bieg 10km | UltramÄki | NIE |
257 | WaĹko Agnieszka | Czarna | Bieg 5km | Brak | NIE |
258 | WaĹko Danuta | Czarna | Bieg 10km | Brak | TAK |
259 | WardzaĹa Zenon | DÄbica | Bieg 10km | DÄbickie Gepardy | TAK |
260 | WarĹźaĹa MichaĹ | Czarna | Bieg 10km | LKS Czarnovia Czarna | TAK |
261 | Wasko-Burzawa Marzena | Krakow | Bieg 10km | Brak | NIE |
262 | WĂłjcik BoĹźena | Niedzwiada | Bieg 10km | StruĹ Pedziwiatr | TAK |
263 | WĂłjcik Mateusz | Ĺťabno | Bieg 10km | Brak | TAK |
264 | Wiercioch Agnieszka | DÄbica | Nordic Walking 5km | Czarne Gryfy | NIE |
265 | Wiktor Liliana | Paszczyna | Bieg 5km | Mustangi | TAK |
266 | Wiktor WiesĹaw | StraszÄcin | Bieg 10km | DÄbickie Gepardy | TAK |
267 | WilczyĹska Marta | TarnĂłw | Bieg 5km | STG-TarnĂłw | TAK |
268 | WilczyĹska-MatĹok Anna | DÄbica | Nordic Walking 5km | Gepardy DÄbickie | TAK |
269 | Wilk Ewa | DÄbica | Bieg 5km | Brak | TAK |
270 | WiĹniowski WacĹaw | Wola RzÄdziĹska | Bieg 5km | Gepardy DÄbickie | TAK |
271 | Wisniowski Adam | DÄbica | Bieg 10km | MARATOĹCZYK DEBICA | TAK |
272 | Wodka Dawid | Mielec | Bieg 10km | WW Team | NIE |
273 | Wrona Tomasz | DÄbica | Bieg 10km | Brak | TAK |
274 | Wrona Marta | DÄbica | Bieg 5km | Brak | TAK |
275 | Zaborowska Halina | DÄbica | Bieg 10km | MaratoĹczyk DÄbica | TAK |
276 | Zaborowski Robert | DÄbica | Bieg 10km | MaratoĹczyk DÄbica | TAK |
277 | Zator Kinga | Mokre | Bieg 5km | DÄbickie Gepardy | TAK |
278 | Zator Janusz | Mokre | Bieg 10km | DÄbickie Gepardy | TAK |
279 | Zawora GraĹźyna | PustkĂłw | Nordic Walking 5km | Galicja | TAK |
280 | Zelek Ĺucja | ĹÄg Tarnowski | Nordic Walking 5km | Brak | TAK |
281 | ZieliĹski SĹawomir | RzeszĂłw | Bieg 10km | Brak | TAK |
282 | Zych Adam | DÄbica | Bieg 10km | Brak | TAK |