Nazwa zawodów: |
III Bieg Zeloty |
Miejsce i termin: | GĹogĂłw MĹp., 2018-12-01 |
Organizator: | Ognisko Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej ,,SokĂłĹâ GĹogĂłw MaĹopolski, pod honorowym patronatem Burmistrza GĹogowa MaĹopolskiego PawĹa Baja. Kontakt: Koordynatorzy biegu : |
Opis zawodów: | Termin i miejsce zawodĂłw:Â 01.12.2018 r. (sobota), godz. 11.00, BĂłr k. GĹogowa MaĹopolskiego. Parking dla samochodĂłw uczestnikĂłw biegu obok strzelnicy myĹliwskiej Polskiego ZwiÄ zku Ĺowieckiego (pierwszy oznakowany zjazd w las z drogi krajowej na strzelnicÄ, jadÄ c od Rzeszowa)Â i przy drodze dojazdowej. Cel imprezy: Dystans: Biuro zawodĂłw mieĹciÄ siÄ bÄdzie na terenie strzelnicy myĹliwskiej. OpĹaty startowe: UWAGA! Celem usprawnienia procesu weryfikacji w biurze zawodĂłw; chÄtnych prosimy o wydrukowanie âoĹwiadczenia o zdolnoĹci do bieguâ i dostarczenia go wypeĹnionego do biura zawodĂłw. Z gĂłry dziÄkujemy. (zaĹÄ cznik do regulaminu) REJESTRACJA ONLINE ZOSTAĹA ZAKOĹCZONA. DO ZOBACZENIA NA STARCIE! |
Regulamin zawodów: | |
Lista startowa: | |
Lista opłaconych: | Lista zawodników z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Lista zawodników bez potwierdzonej płatności |
Rejestracja zamknięta
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Kategoria | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Agazzi Roberto | RzeszĂłw | 16-29 | Stowarzyszenie “Bruno” | TAK |
2 | Albrycht Katarzyna | KroĹcienko WyĹźne | 30-39 | Brak | TAK |
3 | Aragon Megias Carlos | Cordoba | 16-29 | Brak | TAK |
4 | ÄwiÄ kaĹa MichaĹ | Zarszyn | 30-39 | Brak | TAK |
5 | ÄwikĹa Agnieszka | Morawsko | 30-39 | Wichura JarosĹaw | TAK |
6 | Äwirlej Andrzej | RzeszĂłw | 40-49 | Husaria Race Team | TAK |
7 | BaÄ WiesĹaw | RacĹawĂłwka | 40-49 | Brak | NIE |
8 | Bak Andrzej | Glogow Mlp. | 50-59 | TKKF SOKOL GLOGOW MLP. | TAK |
9 | Baranowska Zuzanna | RzeszĂłw | 16-29 | Spartan Race Training Group RrzeszĂłw | TAK |
10 | BarÄ Bartosz | RzeszĂłw | 40-49 | Kolegium SÄdziĂłw RzeszĂłw | TAK |
11 | Bator Anna | GwoĹşnica GĂłrna | 30-39 | TKKF “SokóŔ GĹogĂłw MaĹopolski | TAK |
12 | Bazera Gabriela | GĹogĂłw MaĹopolski | 30-39 | Brak | TAK |
13 | Bednarz Karol | Trzciana | 40-49 | RAJ-TATR | NIE |
14 | BereĹ Arkadiusz | RzeszĂłw | 30-39 | NikoĹ & StaĹ | TAK |
15 | BiaĹek Jacek | GĹogĂłw MaĹopolski | 40-49 | GĹogovia GĹogĂłw MaĹopolski | TAK |
16 | BielĂłwka Roman | Budy ĹaĹcuckie | 50-59 | Grodziska Grupa Biegowa Szalone ŝóĹwie | TAK |
17 | Bielec Miro | RzeszĂłw | 40-49 | Brak | TAK |
18 | BijoĹ Krzysztof | RzeszĂłw | 30-39 | 21bdow | TAK |
19 | BijoĹ MirosĹaw | GĹogĂłw MaĹopolski | 30-39 | Dawaj Misiek | TAK |
20 | Binko Ĺukasz | Nienadowa | 16-29 | Brak | TAK |
21 | Blajer Maciej | RzeszĂłw | 40-49 | Brak | NIE |
22 | Blajer ElĹźbieta | RzeszĂłw | 40-49 | Brak | NIE |
23 | BĹoniarz BartĹomiej | RogoĹşnica | 16-29 | Brak | TAK |
24 | Bocek SĹawomir | BoguchwaĹa | 40-49 | Brak | NIE |
25 | Borowiec Jaromir | RzeszĂłw | 40-49 | KM PSP RZESZĂW | NIE |
26 | Broda Ĺukasz | RzeszĂłw | 16-29 | PiÄkne i Brodacze | TAK |
27 | Bronhard RafaĹ | RzeszĂłw | 30-39 | 21 Batalion Dowodzenia | TAK |
28 | Brudz Mateusz | Glogow Mlp | 30-39 | KG HANSSONS IF | TAK |
29 | Brudz Krzysztof | GĹogĂłw MaĹopolski | 16-29 | Brak | TAK |
30 | Brzuszek Jerzy | Nowa DÄba | 50-59 | ZMITEK TEAM NOWA DÄBA | NIE |
31 | BurdaĹ Klaudia | Bratkowice | 16-29 | ZiÄba Team | TAK |
32 | Burza Bartosz | RzeszĂłw | 16-29 | Burza Endurance Team | TAK |
33 | Charchut PaweĹ | DÄ browa | 30-39 | Kolegium SÄdziĂłw RzeszĂłw | TAK |
34 | Cholewa Beata | ĹaĹcut | 16-29 | Husaria Race Team | TAK |
35 | Czachor Krzysztof | RzeszĂłw | 30-39 | Niezrzeszony | TAK |
36 | Czaja WacĹaw | PrzemyĹl | 40-49 | Brak | TAK |
37 | Czarnik Maria | Strzyşów | 40-49 | Brak | NIE |
38 | Czarnik MirosĹaw | Strzyşów | 40-49 | Brak | NIE |
39 | Czarnik Maciej | Czudec | 30-39 | Fun&Run | TAK |
40 | Czebieniak Janusz | GĹogĂłw MaĹopolski | 30-39 | Brak | TAK |
41 | Czekaj Mateusz | RzeszĂłw | 16-29 | Husaria Race Team | TAK |
42 | Czenczek Krystian | RzeszĂłw | 30-39 | CUTLINE | TAK |
43 | Czudec Aneta | Niechobrz | 16-29 | Brak | TAK |
44 | DaĹş Waldemar | GĹogĂłw MaĹopolski | 40-49 | TKKF SokóŠGĹogĂłw MaĹopolski | TAK |
45 | DÄ bek Urszula | Tarnobrzeg | 50-59 | TeBeG Runners Team | TAK |
46 | Dec Dominik | SokoĹĂłw MaĹopolski | 16-29 | SokoĹĂłw Team | TAK |
47 | Domin Ĺukasz | DynĂłw | 30-39 | Aktywny DynĂłw | TAK |
48 | DrÄ g PaweĹ | RzeszĂłw | 30-39 | DecaRun RzeszĂłw | TAK |
49 | Drupka Grzegorz | Stobierna | 30-39 | Brak | NIE |
50 | Drupka Damian | GĹogĂłw MĹp. | 30-39 | Brak | TAK |
51 | DzierĹźak Arkadiusz | GĹogĂłw MaĹopolski | 40-49 | Husaria Race Team | TAK |
52 | DzierĹźak ElĹźbieta | GĹogĂłw MaĹopolski | 40-49 | Husaria Race Team | TAK |
53 | Dziuba Bogdan | Jastkowice | 40-49 | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
54 | Farej Krzysztof | Ĺukawiec | 30-39 | TERRORMACHINE | NIE |
55 | Filip Krzysztof | RzeszĂłw | 50-59 | SKP StraĹźak | NIE |
56 | Forjasz PrzemysĹaw | RzeszĂłw | 30-39 | Brak | TAK |
57 | ForyĹ WĹodzimierz | JasĹo | 50-59 | ULKS Technik Trzcinica | TAK |
58 | FrÄ cz Sebastian | GĹogĂłw MaĹopolski | 30-39 | Tkkf “SokóŔ GĹogĂłw MaĹopolski | TAK |
59 | GaĹek Andrzej | Rudna Wielka | 60+ | Brak | TAK |
60 | Garlak Jacek | GĹogĂłw MĹp. | 50-59 | essence.of.prophylaxis | TAK |
61 | GĂłrski Grzegorz | RzeszĂłw | 30-39 | Brak | NIE |
62 | Gierula Piotr | RzeszĂłw | 30-39 | Brak | TAK |
63 | GĹadysz Ryszard | Borek Stary 355 | 40-49 | Brak | TAK |
64 | GĹowiĹska Roksana | RzeszĂłw | 30-39 | LIRYKA.NET | NIE |
65 | Godek Sebastian | GĂłrno | 16-29 | Kolegium SÄdziĂłw RzeszĂłw | TAK |
66 | Grabska Jagoda | RzeszĂłw | 16-29 | Brak | TAK |
67 | Grygiel Jacek | Nowa DÄba | 40-49 | ZMITEK TEAM NOWA DÄBA | NIE |
68 | Grygiel PaweĹ | GĹogĂłw MaĹopolski | 30-39 | TKKF SOKĂĹ | TAK |
69 | Grzywacz PaweĹ | RzeszĂłw | 40-49 | Brak | TAK |
70 | Gut Jacek | Hucisko | 16-29 | Black Jack Team/OSP Hucisko | TAK |
71 | Guzior Arkadiusz | GĹogĂłw MaĹopolski | 16-29 | Brak | TAK |
72 | Guzior Arkadiusz | GĹogĂłw MaĹopolski | 16-29 | Brak | NIE |
73 | GwóźdĹş Andrzej | Munina | 50-59 | Wichura JarosĹaw | NIE |
74 | GwĂĹšdĹš Urszula | Munina | 50-59 | Wichura JarosĹaw | NIE |
75 | Hadam Ewa | DynĂłw | 50-59 | Spartan Race Training Group RzeszĂłw | TAK |
76 | HaĹucha Tomasz | Huta-ZĹomy | 40-49 | Biegomania LubaczĂłw | TAK |
77 | Hartleb Dawid | Sieniawa | 30-39 | JarosĹawska Grupa Biegowa SokóŠ| NIE |
78 | Ignor Edyta | RzeszĂłw | 16-29 | Brak | TAK |
79 | Indyk Kamil | RzeszĂłw | 16-29 | Husaria Race Team | TAK |
80 | Jagusiak Barbara | Trzebownisko | 40-49 | Brak | TAK |
81 | Jagusiak Piotr | Trzebownisko | 40-49 | Brak | TAK |
82 | Jakubowski Daniel | Zabajka | 40-49 | Centrum Animacji SpoĹecznej Caritas | TAK |
83 | Jakubowski Jakub | RzeszĂłw | 30-39 | Brak | TAK |
84 | JamrĂłz Robert | JarosĹaw | 40-49 | Brak | TAK |
85 | JandziĹ WiesĹaw | DynĂłw | 40-49 | Aktywny DynĂłw | TAK |
86 | Janik PaweĹ | ChorkĂłwka | 30-39 | Asseco Active Team | TAK |
87 | Jargi) O Robert | Jastkowice | 40-49 | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
88 | JargiĹo Robert | Jastkowice | 40-49 | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
89 | Jarocka MaĹgorzata | Stalowa Wola | 40-49 | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
90 | JodĹowski Andrzej | Czudec | 40-49 | Fun&Run | NIE |
91 | JodĹowski Andrzej | Czudec | 40-49 | Fun&Run | NIE |
92 | Juras Ĺukasz | Siedlisks | 30-39 | 21 Batalion Dowodzenia | NIE |
93 | Kaczor Monika | RzeszĂłw | 30-39 | Stowarzyszenie “Bruno” | TAK |
94 | KamiĹska Agnieszka | PrzedmieĹcie Czudec | 40-49 | Brak | TAK |
95 | Karczmarz Tomasz | ĹaĹcut | 30-39 | 21 Batalion Dowodzenia | TAK |
96 | Karkut Bogdan | KomorĂłw | 40-49 | UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWA | TAK |
97 | Karkut MichaĹ | ZaborĂłw | 30-39 | Fun&Run | TAK |
98 | Kazio Alina | Stalowa Wola | 50-59 | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | TAK |
99 | KÄpa Justyna | RzeszĂłw | 30-39 | Husaria Race Team RzeszĂłw | NIE |
100 | Kida RafaĹ | SokoĹĂłw MaĹopolski | 30-39 | SokoĹĂłw Team | NIE |
101 | Kiernicki Ĺukasz | Czudec | 30-39 | Fun&Run | TAK |
102 | Kitowska Anna | Zabajka | 40-49 | Husaria Race Team | TAK |
103 | Klaczkowski Sebastian | RzeszĂłw | 40-49 | GIORRE SPORT TEAM | TAK |
104 | Klaczkowski Borys | RzeszĂłw | 16-29 | GIORRE SPORT TEAM | TAK |
105 | Klus Anna | RzeszĂłw | 30-39 | PiÄkne i Brodacze | NIE |
106 | Kobylarz Piotr | RzeszĂłw | 30-39 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
107 | KobyliĹski Mariusz | Wola ZgĹobieĹska | 16-29 | SST Lubcza | TAK |
108 | Kochaniec Waldemar | GĹogĂw MaĹopolski | 40-49 | TKKF “SokóŔ GĹogĂłw MaĹopolski | TAK |
109 | KoĹcielny Aleksander | Rzeszow | 40-49 | Brak | TAK |
110 | KoĹodziej Krystian | SokoĹĂłw MaĹopolski | 16-29 | Kolegium SÄdziĂłw RzeszĂłw | TAK |
111 | KopaczyĹski Artur | RzeszĂłw | 16-29 | – | NIE |
112 | KopeÄ PaweĹ | GĹogĂłw MaĹopolski | 40-49 | TKKF SOKĂĹ | TAK |
113 | KopeÄ Aneta | GĹogĂłw MaĹopolski | 16-29 | TKKF SOKĂĹ | NIE |
114 | Kornaga Grzegorz | Rudna Wielka | 16-29 | Brak | TAK |
115 | Kornaga Kamil | Rudna Wielka | 16-29 | KS Rudnianka Rudna Wielka | NIE |
116 | Kowal Piotr | RzeszĂłw | 16-29 | 21 Batalion Dowodzenia | NIE |
117 | Kowalczyk Ewa | JarosĹaw | 30-39 | Husaria Race Team | TAK |
118 | KozioĹ Dominika | DÄbica | 16-29 | DÄbickie Gepardy | TAK |
119 | Krajewska Anna | ĹwiÄte | 40-49 | Brak | TAK |
120 | Krupa Sebastian | RzeszĂłw | 30-39 | Brak | TAK |
121 | Kuczma Piotr | RzeszĂłw | 16-29 | Projektant RzeszĂłw | TAK |
122 | Kunysz Mateusz | RzeszĂw | 30-39 | Husaria Race Team | NIE |
123 | Kusowski Jakub | Ocieka | 16-29 | Dzikie Mustangi | TAK |
124 | Kustra Piotr | RzeszĂłw | 50-59 | Brak | TAK |
125 | Kwiatek Ĺukasz | RzeszĂłw | 30-39 | 21 BATALION DOWODZENIA | TAK |
126 | Kwoka Roman | BobrĂłwka | 30-39 | Brak | TAK |
127 | Lachtara Magdalena | Trzebownisko | 16-29 | Brak | TAK |
128 | Lewandowski PaweĹ | RzeszĂłw | 40-49 | Biegam Bo LubiÄ RzeszĂłw | TAK |
129 | Lis Jadwiga | Mrowla | 16-29 | KW PSP RzeszĂłw | TAK |
130 | Lonca Liliana | Mielec | 40-49 | ZABIEGANI MIELEC | TAK |
131 | ĹťabczyĹska Magdalena | Nowa DÄba | 30-39 | Brak | NIE |
132 | ĹťabczyĹski Robert | Nowa DÄba | 30-39 | Brak | NIE |
133 | Ĺťebrakowski Artur | RzeszĂłw | 40-49 | Robaki i ChrabÄ szcze | TAK |
134 | Ĺťelazko Kamil | RzeszĂłw | 30-39 | Husaria Race Team | TAK |
135 | Ĺťelazny Krzysztof | Hermanowa | 30-39 | GOLLOB Team | TAK |
136 | Ĺťmuda Artur | GĹogĂłw MaĹopolski | 30-39 | Stowarzyszenie FORTIS | TAK |
137 | Ĺťmuda Krzysztof | GĹogĂłw MaĹopolski | 30-39 | Brak | TAK |
138 | Lutak Agnieszka | Zarzecze | 16-29 | Brak | TAK |
139 | Ĺabuz PaweĹ | RzeszĂłw | 40-49 | PAVLO TEAM | NIE |
140 | Ĺeptuch Tomasz | KomorĂłw | 30-39 | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
141 | Ĺuszczyc Krzysztof | RzeszĂłw | 30-39 | Brak | TAK |
142 | Ĺuszczyc Anna | RzeszĂłw | 30-39 | Brak | TAK |
143 | ĹwiÄtoniowska Justyna | RzeszĂłw | 30-39 | Spartan Race Training Group RzeszĂłw | TAK |
144 | Machlarz Mateusz | RzeszĂłw | 16-29 | Brak | TAK |
145 | MachoĹ Sylwia | GwoĹşdzianka | 16-29 | Brak | TAK |
146 | Madej Magdalena | Mielec | 30-39 | Brak | NIE |
147 | Magda Katarzyna | RzeszĂłw | 40-49 | Run For Fun | NIE |
148 | Majcher Damian | Stalowa Wola/tarnobrzeg | 30-39 | Brak | NIE |
149 | Makuch Joanna | CieszanĂłw | 30-39 | Biegomania LubaczĂłw | NIE |
150 | Malecka-LeĹ Patrycja | RzeszĂłw | 30-39 | Brak | NIE |
151 | Malik Aleksandra | RzeszĂłw | 50-59 | Rzeszowski Hasacz | TAK |
152 | MaĹek PaweĹ | RzeszĂłw | 40-49 | Decaran | TAK |
153 | MaĹysza Marek | RzeszĂłw | 40-49 | MandalaArt | TAK |
154 | Marzec MaĹgorzata | Stalowa Wola | 40-49 | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
155 | Materna Dawid | RzeszĂłw | 30-39 | Asseco Active Team | TAK |
156 | Matykowski Janusz | Kolbuszowa GĂłrna | 30-39 | 21 Batalion Dowodzenia | TAK |
157 | Misiak Mateusz | Ropczyce | 16-29 | Brak | TAK |
158 | MĹodziĹska MaĹgorzata | LubaczĂłw | 50-59 | Biegomania LubaczĂłw | TAK |
159 | MĹynarski StanisĹaw | Zarzecze | 60+ | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
160 | MĹynarski StanisĹaw | Zarzecze K. Niska | 60+ | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
161 | Mokrzycki Janusz | JarosĹaw | 40-49 | Wichura JarosĹaw | TAK |
162 | Morawski Konrad | Oleszyce | 30-39 | RUN RUN Oleszyce | TAK |
163 | MyĹliwiec Wojciech | Czudec | 40-49 | Fun&Run | NIE |
164 | Nicgorska-Kruczek Barbara | RzeszĂłw | 30-39 | RunBabyRun | TAK |
165 | Nowacki Dawid | Krynica-ZdrĂj | 30-39 | Brak | TAK |
166 | NoworĂłl Ĺukasz | Zabajka | 16-29 | Brak | TAK |
167 | OczoĹ Mateusz | Chmielnik | 16-29 | Brak | TAK |
168 | OczoĹ Jerzy | Chmielnik | 50-59 | Brak | TAK |
169 | OrĹowska Beata | Stalowa Wola | 40-49 | Stslowowolski Klub Biegacza | TAK |
170 | OrĹowski Wojciech | Stalowa Wola | 40-49 | Brak | TAK |
171 | OstafiĹski Jerzy | Munina | 30-39 | Wichura JarosĹaw | TAK |
172 | PakuĹa Przemek | RzeszĂłw | 30-39 | 21 BATALION DOWODZENIA | TAK |
173 | Partyka Katarzyna | SokoĹĂłw MaĹopolski | 30-39 | Brak | TAK |
174 | Partyka Sebastian | SokoĹĂłw MaĹopolski | 30-39 | Brak | TAK |
175 | Pasierb Grzegorz | RzeszĂłw | 40-49 | DECARUN RZESZĂW | TAK |
176 | Pater-Stec Barbara | RzeszĂłw | 30-39 | Dziki Tim | TAK |
177 | PaweĹ Zach | RzeszĂłw | 30-39 | Asseco Active Team | TAK |
178 | Pawlak Anna | PrzemyĹl | 16-29 | Brak | NIE |
179 | PawĹowski Andrzej | Tarnobrzeg | 40-49 | TeBeG Runners Team | TAK |
180 | Pecka Jakub | RzeszĂłw | 30-39 | Runbabyrun | NIE |
181 | Pecka Gosia | RzeszĂłw | 30-39 | Runbabyrun | TAK |
182 | Perenc MichaĹ | JarosĹaw | 16-29 | Husaria Race Team | TAK |
183 | Perko Konrad | Ranişów | 30-39 | 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej | NIE |
184 | Piecuch MichaĹ | RzeszĂłw | 16-29 | WojewĂłdzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie | TAK |
185 | Pietrzkiewicz Krystian | Sanok | 16-29 | Brak | TAK |
186 | PikuĹa Tomasz | Stalowa Wola | 40-49 | SKB | NIE |
187 | Piwowar Daniel | RzeszĂłw | 40-49 | Prat&Whitney RzeszĂłw | NIE |
188 | PĹaneta Ewelina | Tarnobrzeg | 40-49 | Witar Tarnobrzeg | TAK |
189 | PĹaneta Marcin | Tarnobrzeg | 40-49 | Witar Tarnobrzeg | TAK |
190 | PĹocica Marek | JarosĹaw | 40-49 | Wichura JarosĹaw | TAK |
191 | Polak Magdalena | RzeszĂw | 30-39 | Brak | TAK |
192 | Pomorski Krzysztof | RzeszĂłw | 30-39 | MaKrolĹuKlaKaMo Team | TAK |
193 | Poparda PaweĹ | RzeszĂłw | 30-39 | PZU SPORT TEAM | TAK |
194 | PopioĹek RafaĹ | RzeszĂłw | 16-29 | Husaria Race Team | TAK |
195 | PorÄba Joanna | Czudec | 30-39 | Fun&Run | TAK |
196 | Proszowski Piotr | Jastkowice | 40-49 | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
197 | Pruchnik Gabriela | Przewrotne | 16-29 | Black Jack Team/ OSP Przewrotne | NIE |
198 | Przywara Piotr | Budy GĹogowskie | 30-39 | Mtu Aero Engines Polska | TAK |
199 | Puc Grzegorz | RzeszĂłw | 30-39 | Friendly Run | TAK |
200 | Puc MaĹgorzata | RzeszĂłw | 50-59 | BBL RzeszĂłw | TAK |
201 | Pytko Grzegorz | RzeszĂłw | 30-39 | Kolegium SÄdziĂłw RzeszĂłw | TAK |
202 | Rabiejewski Zbigniew | RzeszĂłw | 40-49 | WĹťW RzeszĂłw | TAK |
203 | Rawska – Ĺmieciuch Anna | LubaczĂłw | 50-59 | Biegomania LubaczĂłw | TAK |
204 | RĂłg Piotr | RzeszĂw | 40-49 | MPEC RZESZĂW | TAK |
205 | RĂłg Dorota | RzeszĂw | 40-49 | BBL RzeszĂłw | TAK |
206 | RÄ czka Mateusz | Kolbuszowa | 30-39 | Brak | NIE |
207 | Reipold Klaudia | Mielec | 16-29 | Zabiegani Mielec | TAK |
208 | Rejus Marek | GĹogĂłw Mlp. | 60+ | TKKF “SokóŠ” GĹogĂłw Mlp. | NIE |
209 | RodzeĹ PaweĹ | Rzeszow | 30-39 | GOLLOB Team | TAK |
210 | RodzeĹ BogusĹaw | RzeszĂłw | 30-39 | Gollob Team | TAK |
211 | Rogala Grzegorz | BoguchwaĹa | 40-49 | Brak | NIE |
212 | Rojek JĂłzef | Ropczyce | 50-59 | Brak | NIE |
213 | Rokita Marek | GĹogĂłw MaĹopolski | 30-39 | Stowarzyszenie FORTIS | TAK |
214 | Roman Marcin | BoguchwaĹa | 30-39 | Kolegium SÄdziĂłw RzeszĂłw | TAK |
215 | Ropel RafaĹ | Kolbuszowa | 30-39 | 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej | TAK |
216 | RybczyĹska Beata | RzeszĂłw | 60+ | TKKF ‘SokóŔ GĹogĂłw MĹp. | TAK |
217 | Rychlak BoĹźek Monika | Stalowa Wola | 40-49 | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
218 | RzeĹşnik PaweĹ | GĹogĂłw MaĹopolski | 30-39 | Brak | TAK |
219 | RzemieĹ Mateusz | Rudna Wielka | 16-29 | Brak | TAK |
220 | Rzeszutek Andrzej | RzeszĂłw | 30-39 | Andy Team | NIE |
221 | Sapko Paulina | Budy GĹogowskie | 30-39 | Run4Fun | TAK |
222 | SÄkowska ElĹźbieta | RzeszĂłw | 60+ | Rzeszowski Klub MorsĂłw Sopelek | TAK |
223 | Sidor Katarzyna | RzeszĂłw | 16-29 | Spartan Race Training Group RzeszĂłw | TAK |
224 | Siembida MaĹgorzata | UlanĂłw | 40-49 | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
225 | Sikora Marcin | GĹogĂłw MaĹopolski | 30-39 | MTU-AE | TAK |
226 | Sikora Wojciech | RzeszĂłw | 30-39 | Brak | TAK |
227 | Skiba Witold | LubaczĂłw | 50-59 | Biegomania LubaczĂłw | TAK |
228 | Skrzypczak Barbara | Stalowa Wola | 30-39 | Stalowowolski Klub Biegacza | TAK |
229 | Skrzypek Wojciech | JarosĹaw | 30-39 | Wichura JarosĹaw | TAK |
230 | SĹaby MaĹgorzata | Niechobrz | 16-29 | NiechBiega | TAK |
231 | SĹowik Daniel | Ĺťabno K. Tarnowa | 30-39 | OCR TEAM MASTERS GYM | NIE |
232 | SmoleĹ Patryk | Brzostek/rzeszĂw | 30-39 | BRZOSTECKIE OWIECZKI TEAM | TAK |
233 | Smoliniec Tomasz | DachnĂłw | 40-49 | BIEGOMANIA LUBACZĂW | TAK |
234 | SmoĹkowicz Robert | RzeszĂłw | 40-49 | Szefek Team | TAK |
235 | Snopkowska Dorota | Kolbuszowa | 16-29 | Brak | NIE |
236 | Snopkowski Krystian | Kolbuszowa | 16-29 | Brak | TAK |
237 | Sobczyk-Forjasz Ewelina | RzeszĂłw | 30-39 | RubBabyRun | TAK |
238 | Socha BogusĹaw | JarosĹaw | 50-59 | JarosĹawska Grupa Biegowa SokóŠ| TAK |
239 | SoĹtysiak Krystyna | Jawornik | 50-59 | Brak | TAK |
240 | Sowa Dariusz | RzeszĂłw | 50-59 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
241 | SpiraĹa Janusz | RzeszĂłw | 40-49 | Rzeszowski Klub MorsĂłw Sopelek | TAK |
242 | Stachurski MirosĹaw | RzeszĂłw | 30-39 | Spartan Race Training Group RzeszĂłw | TAK |
243 | Stec Tomasz | RzeszĂłw | 30-39 | Dziki Tim | TAK |
244 | StefaĹska Maria | PrzemyĹl | 30-39 | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
245 | StefaĹski Ireneusz | PrzemyĹl | 40-49 | Przemyski klub Biegacza | TAK |
246 | Stopa Mariusz | RzeszĂłw | 50-59 | WojewĂłdzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie | TAK |
247 | Stopa Mariusz | RzeszĂłw | 50-59 | WojewĂłdzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie | NIE |
248 | Strug Adrian | Sieniawa | 16-29 | Brak | TAK |
249 | StrzÄpek Ĺukasz | RzeszĂłw | 30-39 | Kolegium SÄdziĂłw RzeszĂłw | TAK |
250 | Sumiec Krystyna | Mielec | 50-59 | Zabiegani Mielec | TAK |
251 | Sumiec Zygmunt | Mielec | 50-59 | Zabiegani Mielec | TAK |
252 | Surowiec SĹawomir | Mrowla | 40-49 | Brak | TAK |
253 | Sycz Zbigniew | GĹogĂw MaĹopolski | 50-59 | TKKF SOKĂĹ | NIE |
254 | Szabat WiesĹaw | Annopol | 50-59 | Brak | TAK |
255 | Szczur Iwona | Nowa DÄba | 40-49 | YAWAZA | TAK |
256 | Szczur WiesĹaw | Nowa DÄba | 40-49 | YAWAZA | TAK |
257 | Szczutko Ewelina | BachĂłrz | 16-29 | Aktywny DynĂłw | TAK |
258 | SzczygieĹ Beata | Stobierna | 40-49 | Brak | TAK |
259 | SzczygieĹ Zbigniew | Stobierna | 50-59 | Brak | TAK |
260 | Szerer MichaĹ | RzeszĂłw | 30-39 | Koliberki | TAK |
261 | Szkoda Robert | BiĹgoraj | 30-39 | BiĹgoraj Ultra Trail | TAK |
262 | Szlachta Katarzyna | Chmielnik | 30-39 | RunBabyRun | TAK |
263 | Szmist Szymon | ZrÄcin | 30-39 | Athletik ZrÄcin/3Potkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej | TAK |
264 | Szostecka Katarzyna | Rzeszòw | 16-29 | Brak | TAK |
265 | Szpakowski Andrzej | Niewodna | 40-49 | Fun&Run | TAK |
266 | Szwed Andrzej | Stalowa Wola | 40-49 | BIEGACZ sam sobie- TRENER sam sobie – SPONSOR sam sobie | TAK |
267 | Szybkowski Marcin | RzeszĂłw | 30-39 | Dziki Tim | TAK |
268 | Szyszka Ryszard | RzeszĂłw | 50-59 | pstssolidarnosc.pl | TAK |
269 | Szyszka Magdalena | RzeszĂw | 30-39 | Brak | TAK |
270 | Tabaka Marta | SokoĹĂłw MaĹopolski | 30-39 | SokoĹĂłw Team | TAK |
271 | Tabor Piotr | RzeszĂłw | 30-39 | BiegnÄ aby Bartek mĂłgĹ biegaÄ | TAK |
272 | Tajchman JarosĹaw | Rzeszow | 30-39 | Brak | NIE |
273 | TÄcza Justyna | Kolbuszowa | 16-29 | Brak | TAK |
274 | Tereszkiewicz Szymon | RzeszĂłw | 30-39 | Deloitte Adventure Team | TAK |
275 | Terpin Anna | TajÄcina | 16-29 | Brak | NIE |
276 | Tkaczyk Ĺukasz | Rzeszow | 30-39 | Asseco Active Team | NIE |
277 | Tokarz PaweĹ | GĹogĂłw MaĹopolski | 40-49 | Brak | NIE |
278 | Tomaka Tomasz | RzeszĂłw | 16-29 | Husaria Race Team | TAK |
279 | Tomaka Agnieszka | RzeszĂłw | 16-29 | Husaria Race Team | TAK |
280 | Tomaszewski Maciej | Widna GĂłra/pawĹosiĂłw | 16-29 | JGB ”SokóŔ JarosĹaw/Resovia RzeszĂłw | TAK |
281 | Tracz Ĺukasz | Radymno | 30-39 | www.treningfizjoterapia.pl/AquaReh | TAK |
282 | Trznadel Tomasz | Gluchow | 30-39 | GRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ZOLWIE | NIE |
283 | Tylutki Agnieszka | Tarnobrzeg | 40-49 | TeBeG Runners Time | TAK |
284 | UrbaĹski Zbigniew | Nowa DÄba | 50-59 | ZMITEK TEAM NOWA DÄBA | NIE |
285 | Urban Ewa | Stalowa Wola | 30-39 | Klub Stalowowolski Biegacza | TAK |
286 | WaĹźny Andrzej | RzeszĂłw | 40-49 | Tynexpol | TAK |
287 | Warzocha Mateusz | GĹogĂłw MaĹopolski | 30-39 | Kolegium SÄdziĂłw RzeszĂłw | TAK |
288 | WÄgrzyn Monika | KomorĂłw | 16-29 | UKS Tiki Taka Kolbuszowa | TAK |
289 | WÄgrzyn MaĹgorzata | Krasne | 40-49 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
290 | WÄgrzyn Krzysztof | Krasne | 50-59 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
291 | Wieczorek Agata | Tarnobrzeg | 30-39 | TeBeG Runners Team | TAK |
292 | Wiercioch Witold | Jasionka | 40-49 | Brak | TAK |
293 | Wieszczek Karolina | Godowa | 16-29 | Brak | TAK |
294 | Wiktor WiesĹaw | StraszÄcin | 50-59 | DÄbickie Gepardy | TAK |
295 | Wilk Anna | Mielec | 40-49 | ZABIEGANI MIELEC | TAK |
296 | Witalec Sebastian | RzeszĂłw | 30-39 | Brak | NIE |
297 | WĹodarczyk Marian | SkarĹźysko Kamienna | 60+ | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | TAK |
298 | Wojdon Monika | RzeszĂłw | 40-49 | Parkrun RzeszĂłw | TAK |
299 | Wojtasik Dariusz | RzeszĂłw | 40-49 | Brak | TAK |
300 | WrĂłbel Kamila | RzeszĂłw | 30-39 | Resovia | TAK |
301 | Wrzos PaweĹ | WĂłlka NiedĹşwiedzka | 30-39 | Brak | TAK |
302 | Wrzos Natalia | WĂłlka NiedĹşwiedzka | 16-29 | Brak | TAK |
303 | Wydro Agata | Strzyşów | 40-49 | Fun&Run | TAK |
304 | Wydro RafaŠ| Strzyşów | 40-49 | Fun&Run | TAK |
305 | Wyskiel Dominik | GĹogĂłw MaĹopolski | 30-39 | Brak | NIE |
306 | Wyskiel Natalia | GĹogĂłw MaĹopolski | 30-39 | Brak | NIE |
307 | WywĹoka Paulina | Wierzbna | 16-29 | Salco Garmin Team | TAK |
308 | ZarÄba Filip | Mielec | 16-29 | Zabiegani Mielec | TAK |
309 | Zawadzka Agnieszka | GĹogĂłw MaĹopolski | 30-39 | Klub Sportowy PRESTIGE | NIE |
310 | Zawadzki Grzegorz | GĹogĂłw MaĹopolski | 30-39 | Klub Sportowy PRESTIGE | NIE |
311 | ZiÄba Sabina | Ĺwilcza | 30-39 | Forever Business Team | TAK |
312 | ZiÄba Szymon | Kolbuszowa | 16-29 | UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWA | TAK |
313 | Zimnicki Wojciech | RzeszĂłw | 30-39 | Brak | TAK |
314 | Ziobro-MyĹliwiec Anna | Czudec | 40-49 | Fun&Run | NIE |
315 | Zuber Karolina | Kolbuszowa | 16-29 | UKS TIKI TAKA Kolbuszowa | TAK |