Zawody

Nazwa zawodów:

Dukla Wolf Run

Miejsce i termin: Dukla, 2019-05-11
Organizator: MOSiR Dukla
Kontakt:
e-mail: mosir@dukla.pl
Opis zawodów: Bieg górski .Dystans około 30 km, przybliżona różnica poziomów około 1000m.

Dla pierwszych trzydziestu biegaczy do 07.12.2018 opłata wynosi 40 zł do 26.04.2019 – 60 zł
W dniu zawodów opłata wynosi 100 zł
Biuro zawodów czynne 11 maja 2019 r. od godz. 8:00 do 9:30

Strona WWW: http://wolfrace.mosir.dukla.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Albigowska Magdalena Kraczkowa K3- kobiety od 31-40 lat (rok ur.1979-1988r.) Brak

2 Ast Grzegorz Jedlicze M2-mężczyżni od 18-30 lat (1989-2001r.) Amstaff Team Jedlicze

3 Ćwiąkała Michał Zarszyn M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) Wybiegamy w Przyszłość

4 Ćwiąkała Halina Krosno K4- kobiety od 41 lat i więcej (1978r i starsze) Samotni Wędrowcy TAK
5 Bałaban Waldemar Krosno M5-mężczyżni od 51 lat i więcej (1968 i starsi) Bieguny WALBA TAK
6 Bądziul Dorota Rzeszów K3- kobiety od 31-40 lat (rok ur.1979-1988r.) Brak

7 Bednarz Anna Krzeszów K2- kobiety od 18-30 lat (rok ur.1989-2001) Brak TAK
8 Bernaś Dariusz Wetlina M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) BSCzady TAK
9 Bielski Roman Potok M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) Brak

10 Bździuch Sławomir Rzeszów M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) Brak TAK
11 Bożek Grzegorz Krosno M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) Dzikie Życie RunTeam

12 Bubniak Bogumił Lipinki M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) Bezklubie 🙂

13 Bubniak Bogumił Lipinki M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) Bezklubie 🙂

14 Bujak – Korzeń Alicja Wielopole Skrzyńskie K3- kobiety od 31-40 lat (rok ur.1979-1988r.) Brak TAK
15 Czyżowska Adrianna Błażowa K3- kobiety od 31-40 lat (rok ur.1979-1988r.) Alior running team

16 Dabrowska Agnieszka Sanok K3- kobiety od 31-40 lat (rok ur.1979-1988r.) Pozytywnie Zabiegani Sanok

17 Dacyl Michał Krosno M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) Nowy Styl Group Running Team TAK
18 Drobot Piotr Sanok M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) pozytywnie zabiegani sanok TAK
19 Drwięga Maciej Sanok M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK

20 Dudek Paweł Wola Zyrakowska/dębica M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) Brak

21 Dudek Paweł Wola Zyrakowska/dębica M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) Brak TAK
22 Filipiński Bartosz Łańcut M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) SuperklubB

23 Gajda Mateusz Błażkowa M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) Spróchniali Herkulesi

24 Gawor Monika Stalowa Wola K4- kobiety od 41 lat i więcej (1978r i starsze) Stalowowolski Klub Biegacza

25 Gawor Artur Stalowa Wola M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) Stalowowolski Klub Biegacza

26 Gazda Paweł Zrecin M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) Baltic Wood Active TAK
27 Góra Tomasz Frysztak M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) Brak TAK
28 Golec Łukasz Rzeszów M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) Husaria Race Team TAK
29 Gut Marcin Łańcut M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) SAFRAN TAK
30 Habrat Dorota Krosno K4- kobiety od 41 lat i więcej (1978r i starsze) Habrat Team TAK
31 Habrat Maciej Krosno M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) Habrat Team TAK
32 Habrat Barbara Krosno K2- kobiety od 18-30 lat (rok ur.1989-2001) Akademia Wojsk Lądowych

33 Janas Szymon Bóbrka M2-mężczyżni od 18-30 lat (1989-2001r.) 35 BLP Sanok

34 Józefczyk Jakub Rymanów M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) Finisz Rymanów TAK
35 Jędrzejczyk Agnieszka Rzeszów K4- kobiety od 41 lat i więcej (1978r i starsze) Rzeszowskie Gazele i Gepardy

36 Juryś Sławomir Krosno M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) JSystem TAK
37 Karaś Sylwia Iwonicz-Zdrój K2- kobiety od 18-30 lat (rok ur.1989-2001) Brak TAK
38 Kardach Kamil Krosno M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) Finisz Rymanów TAK
39 Kawalec Jacek Trzciana M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) TEAM IWO TAK
40 Kawalec Magdalena Brzostek K3- kobiety od 31-40 lat (rok ur.1979-1988r.) Drużyna K TAK
41 Kawalec Katarzyna Brzostek K3- kobiety od 31-40 lat (rok ur.1979-1988r.) Drużyna K TAK
42 Kłosowski Karol Modlnica M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) Brak TAK
43 Kobylarz Piotr Rzeszów M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) Rzeszowskie Gazele i Gepardy TAK
44 Kopel Andrzej Leżajsk M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) 7 #7TRTP TAK
45 Kopel Rafał Jasionka M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) 7 TAK
46 Kopel Rafał Jasionka M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) 7

47 Kornak Dariusz Munina M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) Pkp Cargo TAK
48 Kozioł Wiesław Krosno M5-mężczyżni od 51 lat i więcej (1968 i starsi) dzikie życie run team TAK
49 Kozłowski Piotr Dębica M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) Brak TAK
50 Krężałek Marcin Wietrzno M2-mężczyżni od 18-30 lat (1989-2001r.) Brak

51 Krzanowska Małgorzata Węglówka K4- kobiety od 41 lat i więcej (1978r i starsze) Samotni Wędrowcy

52 Krzanowski Bartek Węglówka M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) Samotni Wędrowcy

53 Kuliga Sławomir Krosno M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) Posmakuj Run Team

54 Leśniak Leszek Dukla M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) Brak TAK
55 Liwocz Dominik Rzeszów M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) Polrun Polpharma

56 Ślaski Radoslaw Strzyżów M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) Brak TAK
57 Łukasik Paweł Rapy Dylańskie M2-mężczyżni od 18-30 lat (1989-2001r.) RAPY MASTERS TAK
58 Malecka-Leń Patrycja Rzeszów K3- kobiety od 31-40 lat (rok ur.1979-1988r.) Brak TAK
59 Markuszka SŁawek RÓwne M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) BiegamBoLubię

60 Markuszka Mateusz Gorzów Wielkopolski M2-mężczyżni od 18-30 lat (1989-2001r.) KM PSP Gorzów Wielkopolski

61 Masan Piotr Krosno M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) MazanTyiMy TAK
62 Mróz Kamil Dobieszyn M2-mężczyżni od 18-30 lat (1989-2001r.) Brak

63 Musiał Ewa Stalowa Wola K4- kobiety od 41 lat i więcej (1978r i starsze) Stalowowolski Klub Biegacza

64 Myszkowska Monika Legionowo K3- kobiety od 31-40 lat (rok ur.1979-1988r.) Brak TAK
65 Niemiec-Drwięga Bernadeta Sanok K4- kobiety od 41 lat i więcej (1978r i starsze) POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK

66 Olejarski Marcin Pruchnik M2-mężczyżni od 18-30 lat (1989-2001r.) Brak

67 OpaŁka RafaŁ Dukla M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) MTB MOSIR DUKLA

68 Ostrowski Paweł Rzeszów M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) Brak TAK
69 Pajestka Wojtek Sanok M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) Pozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZ

70 Panaś Artur Szczepańcowa M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) Zamczysko Team

71 Pawłowska Ela Jedlicze K3- kobiety od 31-40 lat (rok ur.1979-1988r.) Nowy Styl Group Running Team

72 Piskadło Jacek Strzyżów M2-mężczyżni od 18-30 lat (1989-2001r.) Nowy Styl Group Running Team

73 Pociask Kamil Trzciana M2-mężczyżni od 18-30 lat (1989-2001r.) Brak TAK
74 Prochera Damian Leżajsk M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) 7#&TRTP

75 Puchalski Grzegorz Gdańsk M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) SMSKLIMA TAK
76 Rachwał Kamil Krosno M2-mężczyżni od 18-30 lat (1989-2001r.) Brak TAK
77 Salamon Klaudia Cieszyna K2- kobiety od 18-30 lat (rok ur.1989-2001) Lift the World

78 Samborska Anna Lipinki K4- kobiety od 41 lat i więcej (1978r i starsze) ULKS Lipinki

79 Sawczuk Marek Dukla M2-mężczyżni od 18-30 lat (1989-2001r.) GONET Team TAK
80 Sawczuk Marek Dukla M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) GONET Team

81 Sitek Anna Dębica K4- kobiety od 41 lat i więcej (1978r i starsze) Brak

82 Szczepankiewicz Wojciech Rzeszów M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) Brak TAK
83 Szmist Szymon Szczrpancowa M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) ATLETIC ZRĘCIN

84 Szmist Szymon Szczepańcowa M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) Athletic Zręcin/3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej

85 Szopa Michał Dukla M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) test

86 Szopa Michał Wietrzno M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) test

87 Szybisty Grzegorz Wrocanka M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) Kkb Mosir Krosni TAK
88 Trawka Damian Rzeszów M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) Brak TAK
89 Uliasz Waldemar Jedlicze M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) Brak

90 Wacławek Virus Marcin Tyczyn M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) Brak

91 Wajda Andrzej Rzeszów M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) Brak

92 Warzybok Marcin Rzeszów M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) Brak TAK
93 Wójcik Krzysztof Świlcza M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) NIGHT RUNNERS ŚWILCZA TAK
94 Wójcik Mariusz Godowa M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) Brak

95 Wieczorek Agata Tarnobrzeg K3- kobiety od 31-40 lat (rok ur.1979-1988r.) TeBeG Runners Team TAK
96 Wiernusz Krzysztof Posada Górna M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) Finisz Rymanów TAK
97 Witalis Michał Jasło M2-mężczyżni od 18-30 lat (1989-2001r.) Brak

98 Woliński Ryszard Kołaczyce M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) Running Team Nowy Styl Group

99 Zajaczkowski Jerzy Przemysl M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) Przemyski klub biegacza

100 Zajdel Łukasz Krosno M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) Brak TAK
101 Zdeb Krzysztof Wrocanka M4-mężczyżni od 41-50 lat (1969-1978r.) 1970 TAK
102 Ziółkowska Bożena Krosno K4- kobiety od 41 lat i więcej (1978r i starsze) Bieguny WALBA TAK
103 Zieliński Sławomir Rzeszów M3-mężczyżni od 31-40 lat (1979-1988r.) Brak TAK