Zawody

Nazwa zawodów:

XXVII Międzynarodowy Bieg Uliczny oraz XXIV Mistrzostwa Polski Górników

Miejsce i termin: Knurów, 2019-09-22
Organizator: Amatorski Klub Biegacza w Knurowie
Gmina Knurów
Opis zawodów: Termin:
22 wrzesień 2019 roku (niedziela)
START o godzinie 12.00, przy hali sportowej MOSiR w Knurowie–Szczygłowicach.

Miejsce startu i mety: ul. Górnicza 2 w Knurowie-Szczygłowicach
przy Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie

Dystans:
10 kilometrów – 1 pętla ulicami miasta Knurów i gminy Pilchowice (sołectwo Wilcza)
(nawierzchnia asfaltowa, trasa posiada atest PZLA z 2014 roku)
Limit czasowy biegu wynosi 1 godzina i 20 minut.

Uczestnictwo:
Prawo startu w biegu mają wszyscy biegacze, którzy zapłacili opłatę startową, ukończyli
16 lat i podpisali oświadczenie o zdolności do biegu (niepełnoletni – wymagana
dodatkowo zgoda rodziców na uczestnictwo w biegu – załącznik nr 1).
Uczestnicy biegu startują w nim na własną odpowiedzialność po zapoznaniu się z treścią
regulaminu oraz po podpisaniu zgłoszenia w biurze zawodów.

WIĘCEJ W REGULAMINIE

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Kopeć-Wójcik Monika Knurów Bieg 10km Brak

2 Alker Andrzej Gliwice Bieg 10km Alker Team

3 Bańbor Aleksandra Knurów Bieg 10km KB orły knurów

4 Bandoła Izabela Knurów Bieg 10km Orły z Knurowa

5 Bąk Piotr Knurów Mistrzostwa Polski Górników Brak

6 Bem Andrzej Gliwice Bieg 10km Opel Active Team (OAT) TAK
7 Bemś Emilia Gliwice Bieg 10km Brak

8 BiaŁecki Jan Rybnik Mistrzostwa Polski Górników Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem TAK
9 Biczyski Paweł Knurów Bieg 10km Brak TAK
10 Bielińska Anna Rybnik Bieg 10km Decathlon i Przyjaciele

11 Borowicz Roksana Gierałtowice Bieg 10km Orły z Knurowa

12 Borsuk Mirosław Knurów Bieg 10km Orły z Knurowa

13 Boryczka Szymon Miedzyrzecze Bieg 10km Brak

14 Bujnowski Artur Knurów Bieg 10km 1987

15 Bujnowski Artur Knurów Bieg 10km Orły z Knurowa TAK
16 Chejdys Krystian Gliwice Bieg 10km Biegnę ale dokąd ?

17 Cichocki Łukasz Stanowice Mistrzostwa Polski Górników Cichy Team TAK
18 Cieślik Sławomir Knurów Mistrzostwa Polski Górników 271 TAK
19 Ciosmak Cezary Knurow Bieg 10km Orły z Knurowa TAK
20 Cituk Rajmund Gliwice Bieg 10km Mundek Running Team (MRT) TAK
21 Czardybon Laura Sośnicowice Bieg 10km Brak TAK
22 Danielak Bogdan Knurów Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
23 Denicki Przemysław Knurów Bieg 10km Vege runners TAK
24 Dorobek Agata Zabrze Bieg 10km Night Runners Zabrze

25 Dorobek Agata Zabrze Bieg 10km Night Runners Zabrze

26 Dorobek Agata Zabrze Bieg 10km Night Runners Zabrze

27 Duchnowski Marek Knurów Bieg 10km Brak TAK
28 Dymek Dariusz Knurów Bieg 10km TAK
29 Fliegert Mateusz Rybnik Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
30 Flis Dariusz Zabrze Bieg 10km Olimp Zabrze

31 Foks Grzegorz Wyry Mistrzostwa Polski Górników Brak

32 Furmanek Łukasz Wilcza Bieg 10km Klub Biegacza Santander Consumer Bank TAK
33 Gaj Kamila Knurów Bieg 10km Night Runners Gliwice TAK
34 Górak Henryk Tychy Mistrzostwa Polski Górników 40-latek Tychy TAK
35 Górak Jarosław Grodków Bieg 10km Brak TAK
36 Góralczyk Marcin Rybnik Bieg 10km Tenneco Rybnik

37 Gitner Piotr Rybnik Bieg 10km Tenneco Rybnik

38 Gołaszewski Tomasz Knurów Bieg 10km Brak TAK
39 Gońka Monika Gliwice Bieg 10km Brak TAK
40 Gołyś Grzegorz Knurów Bieg 10km Brak TAK
41 Grondys Andrzej Żernica Bieg 10km Brak

42 Grzomba Marcin Czerwionka-Leszczyny Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
43 Hołyński Tomasz Knurów Bieg 10km Orły z Knurowa

44 Jachimowski Waldemar Knurów Bieg 10km Knurów Biega TAK
45 Janowska Michalina Rybnik Bieg 10km Inżynieria Biegania

46 Januszewski Mirosław Czerwionka-Leszczyny Bieg 10km Tenneco Rybnik

47 Kaźmierczak Mateusz Mikołów Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
48 Kasper Iwona KnurÓw Bieg 10km ORŁY Z KNUROWA TAK
49 Kawalec Grzegorz Orzesze Bieg 10km Brak TAK
50 Kądziela Jan Knurów Bieg 10km Orły z Knurowa

51 Kiliarska Valentyna Nikolaev Bieg 10km Brak

52 Klimczak Piotr Balin Mistrzostwa Polski Górników Brak

53 Kłyk Dominik Zabrze Mistrzostwa Polski Górników PGG – Sośnica TAK
54 Konsek Paweł Żory Bieg 10km Żory – Kleszczówka TAK
55 Kopszak Zbigniew Knurów Mistrzostwa Polski Górników AKB KNURÓW TAK
56 Kopszak Lidia Knurów Bieg 10km AKB KNURÓW TAK
57 Kordyaczny Krzysztof Pawłowiczki Bieg 10km zawiszastarakuznia

58 Koziarz Przemysław Jankowice Mistrzostwa Polski Górników Brak

59 Krajewski Adam Gliwice Bieg 10km Brak TAK
60 Krawczyk Adam Zabrze Mistrzostwa Polski Górników PGG-KWK Ruda TAK
61 Kretek Łukasz Lyski Mistrzostwa Polski Górników Aktywni Lyski

62 KrzystaŁa Łukasz Czerwionka-Leszczyny Bieg 10km czwórka Jaśkowice

63 Kurcius Grzegorz Rybnik Mistrzostwa Polski Górników RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM TAK
64 Kwaśniewicz Przemysław Tychy Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
65 Lasek Ariel Knurów Bieg 10km Brak TAK
66 Laskowski Tomasz Gliwice Bieg 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice TAK
67 Lewicka Elżbieta Knurów Bieg 10km niezrzeszona TAK
68 Lisoń Julia Knurów Bieg 10km Brak TAK
69 Łukowski Dariusz Strzelce Opolskie Bieg 10km Gmina Strzelce Opolskie TAK
70 Świątek Tomasz Wodzisław Śląski Mistrzostwa Polski Górników Brak

71 Świętochowska Wioletta Knurów Bieg 10km Brak TAK
72 Madej Szymon Tychy Bieg 10km Brak

73 Maj Ewelina Knurów Bieg 10km Klub Biegacza Orły z Knurowa

74 Majewski Grzegorz Knurów Bieg 10km Brak TAK
75 Malewski Robert KnurÓw Bieg 10km ORŁY Z KNUROWA TAK
76 Małka Bartosz Knurów Bieg 10km Brak

77 Matura Roman Knurów Bieg 10km Brak TAK
78 Matura Agnieszka Knurów Bieg 10km Brak TAK
79 Mazur Paweł Rybnik Bieg 10km Tenneco Rybnik

80 Mazur Piotr Piekary Śląskie Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
81 Minorczyk Karina Wrocław Bieg 10km 140minut.pl

82 Mokrzycka Justyna Knuròw Bieg 10km Kb orły z Knurowa

83 Morawska Julia Mysłowice Bieg 10km Brak

84 Mrówka Mateusz Radlin Mistrzostwa Polski Górników Kwk Marcel/Radlinioki w biegu

85 Musiolik Krzysztof Wilcza Bieg 10km Brak TAK
86 Nagło Piotr Sosnowiec Bieg 10km SOLVERE TEAM TAK
87 Nitka Jacek Tychy Mistrzostwa Polski Górników Przyjaciele Pawła TAK
88 Nowakowski Piotr Czerwionka-Leszczyny Bieg 10km Brak TAK
89 Olejarczyk Marcin Książenice Bieg 10km Tenneco Rybnik

90 Orzech Michał Gliwice Mistrzostwa Polski Górników Mustangi Gliwice

91 Osetek PaweŁ Pszów Mistrzostwa Polski Górników Radlinioki w biegu

92 Osetek Paweł Pszów Mistrzostwa Polski Górników Radlinioki w biegu

93 Pawelczyk JÓzef Rybnik Mistrzostwa Polski Górników 1976

94 Pawelczyk JÓzef Rybnik Mistrzostwa Polski Górników rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem TAK
95 Pawiński Wojciech Borowiany Bieg 10km Brak TAK
96 Pawłuszek Piotr Knurów Bieg 10km Orły Knurów

97 Petkiewicz Tomasz Mikołów Bieg 10km Kia Etrans – STS Biegaton Mikołów

98 Pieniążek Krzysztof Gliwice Bieg 10km Obrońców Pokoju TAK
99 Pierzchała Jacek Sosnowiec Bieg 10km Brak TAK
100 Pietraszko Cezary Bielsko-Biała Bieg 10km Tenneco Rybnik

101 Pietrysiak Stefan Zabrze Bieg 10km BWM Polska

102 Pikulski Łukasz Knurów Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
103 Pinocy Dawid Knurów Bieg 10km Brak

104 Pisulski Sebastian Knurów Bieg 10km Euvic

105 Ploch Bożena Racibórz Bieg 10km amator

106 Podeszwa Marek Rybnik Bieg 10km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem TAK
107 Podsiadło Paweł Mierzęcice Mistrzostwa Polski Górników TAK
108 Podsiadło Małgorzata Mierzęcice Bieg 10km brak TAK
109 Putowska Nataia Gliwice Bieg 10km Brak TAK
110 Pyka Arkadiusz Paniówki Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
111 Pypłacz Wojciech Mysłowice Mistrzostwa Polski Górników Brak

112 Rajtar Mirosław Bełk Bieg 10km Damy rade

113 Rybarz Ewa Zernica Bieg 10km Brak

114 Salamon Emil Gliwice Bieg 10km Pan TAK
115 Sikora Anna Knurów Bieg 10km Brak

116 Skiba Adam Knurów Mistrzostwa Polski Górników DwaSiedemJeden

117 Słomka Andrzej Mikolow Bieg 10km tkkf hades

118 Sobik Andrzej Czyżowice Bieg 10km Tenneco Rybnik

119 Sobolewska Stefania Gliwice Bieg 10km Brak TAK
120 Sobolewski Krzysztof Gliwice Bieg 10km Brak TAK
121 Solarek Mateusz Gliwice Bieg 10km Tenneco Rybnik

122 Stalmach Damian Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś

123 Stanisz Marcin Pyskowice Bieg 10km Night Runners Pyskowice TAK
124 Stefański Kamil Wodzisław Śląski Mistrzostwa Polski Górników Ratownik Górniczy/KSRG Marcel

125 Styczeń Justyna Zabrze Bieg 10km Brak

126 Susło Sebastian Knurów Bieg 10km Klub Biegacza Orły z Knurowa

127 Szołtysek Adrian Paniówki Bieg 10km Brak TAK
128 Szulik Piotr Rybnik Bieg 10km Tenneco Rybnik

129 Szwagrzyk Dominika Knurów Bieg 10km Brak TAK
130 Szyjka Robert Racibórz Bieg 10km KLUB BiegamBoLubię Racibórz

131 Szymura Grzegorz Leszczyny Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
132 Szymura Wojciech Rybnik Bieg 10km Decathlon Rybnik & Przyjaciele TAK
133 Tasarek Ryszard Nysa Bieg 10km Nysa Biega TAK
134 Trefon Michalina Piekary Śląskie Bieg 10km Brak TAK
135 Wadelki Eugeniuz Ruda Ślaska Mistrzostwa Polski Górników Brak

136 Wadelski Eugeniusz Ruda Ślaska Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
137 Waniek Adam Knurów Bieg 10km Brak

138 Waniek Tomasz Tarnowskie Góry Bieg 10km GBR KajTaMeta

139 Wasik Marcin Gliwice Mistrzostwa Polski Górników Mustangi Gliwice TAK
140 Wasik Marcin Gliwice Mistrzostwa Polski Górników Mustangi Gliwice

141 Wöjciak Katarzyna Sośnicowice Bieg 10km Brak

142 Wietrzycki Mariusz Gliwice Bieg 10km Biegaj z trenerami Gliwice TAK
143 Wietrzycki Zenon Gliwice Bieg 10km Bigaj z trenerami Gliwice TAK
144 Wilczek Bogusława Mikołów Bieg 10km STS BIEGATON MIKOŁÓW

145 Witas Maciej Siemianowice Śląskie Bieg 10km Opel Active Team TAK
146 Wojakowska Katarzyna Zabrze Bieg 10km K&K RUN

147 Wojakowski Krzysztof Zabrze Bieg 10km K&K RUN

148 Wojciechowski Marcin Radlin Bieg 10km Radlinioki w biegu

149 Wojtowicz Adam Bytom Bieg 10km K.B. JÓZEFINKA Katowice TAK
150 Wolski Marcin Knurow Bieg 10km orly z knurowa

151 Wozniak-Solarek Zuzanna Gliwice Bieg 10km Johnson Matthey BS

152 Wrzesiński Rafał Tychy Bieg 10km KIA Etrans-STS Biegaton Mikołów

153 Wrzesiński Andrzej Tychy Bieg 10km KIA ETRANS – STS Biegaton Mikołów

154 Wyduch Jan Mikołów Bieg 10km TKKF “Hades” TAK
155 Wyleżoł Bogdan Palowice Bieg 10km Brak TAK
156 Wyleżoł Bartosz Palowice Bieg 10km Brak TAK
157 Wysocki Mariusz Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś

158 Zawada Sebastian Knurów Bieg 10km Klub biegacza Orły z Knurowa

159 ZimoŃ Dawid Rybnik Mistrzostwa Polski Górników Jadymy Durś

160 Złotek Katarzyna Knurów Bieg 10km Opel Active Team (OAT) TAK