Zawody

Nazwa zawodów:

XXVII Międzynarodowy Bieg Uliczny oraz XXIV Mistrzostwa Polski Górników

Miejsce i termin: Knurów, 2019-09-22
Organizator: Amatorski Klub Biegacza w Knurowie
Gmina Knurów
Opis zawodów: Termin:
22 wrzesień 2019 roku (niedziela)
START o godzinie 12.00, przy hali sportowej MOSiR w Knurowie–Szczygłowicach.

Miejsce startu i mety: ul. Górnicza 2 w Knurowie-Szczygłowicach
przy Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie

Dystans:
10 kilometrów – 1 pętla ulicami miasta Knurów i gminy Pilchowice (sołectwo Wilcza)
(nawierzchnia asfaltowa, trasa posiada atest PZLA z 2014 roku)
Limit czasowy biegu wynosi 1 godzina i 20 minut.

Uczestnictwo:
Prawo startu w biegu mają wszyscy biegacze, którzy zapłacili opłatę startową, ukończyli
16 lat i podpisali oświadczenie o zdolności do biegu (niepełnoletni – wymagana
dodatkowo zgoda rodziców na uczestnictwo w biegu – załącznik nr 1).
Uczestnicy biegu startują w nim na własną odpowiedzialność po zapoznaniu się z treścią
regulaminu oraz po podpisaniu zgłoszenia w biurze zawodów.

WIĘCEJ W REGULAMINIE

Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Zarejestruj się

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Bandoła Izabela Knurów Bieg 10km Orły z Knurowa

2 Bemś Emilia Gliwice Bieg 10km Brak

3 Biczyski Paweł Knurów Bieg 10km Brak TAK
4 Bujnowski Artur Knurów Bieg 10km 1987

5 Bujnowski Artur Knurów Bieg 10km Orły z Knurowa TAK
6 Cichocki Łukasz Stanowice Mistrzostwa Polski Górników Cichy Team TAK
7 Czardybon Laura Sośnicowice Bieg 10km Brak

8 Danielak Bogdan Knurów Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
9 Denicki Przemysław Knurów Bieg 10km Vege runners

10 Dymek Dariusz Knurów Bieg 10km TAK
11 Gaj Kamila Knurów Bieg 10km Night Runners Gliwice TAK
12 Gołaszewski Tomasz Knurów Bieg 10km Brak TAK
13 Jachimowski Waldemar Knurów Bieg 10km Knurów Biega TAK
14 Kwaśniewicz Przemysław Tychy Mistrzostwa Polski Górników Brak TAK
15 Lasek Ariel Knurów Bieg 10km Brak TAK
16 Łukowski Dariusz Strzelce Opolskie Bieg 10km Gmina Strzelce Opolskie TAK
17 Świętochowska Wioletta Knurów Bieg 10km Brak

18 Maj Ewelina Knurów Bieg 10km Klub Biegacza Orły z Knurowa

19 Małka Bartosz Knurów Bieg 10km Brak

20 Musiolik Krzysztof Wilcza Bieg 10km Brak TAK
21 Nowakowski Piotr Czerwionka-Leszczyny Bieg 10km Brak TAK
22 Pawiński Wojciech Borowiany Bieg 10km Brak TAK
23 Podsiadło Paweł Mierzęcice Mistrzostwa Polski Górników TAK
24 Szwagrzyk Dominika Knurów Bieg 10km Brak TAK
25 Wasik Marcin Gliwice Mistrzostwa Polski Górników Mustangi Gliwice TAK
26 Wasik Marcin Gliwice Mistrzostwa Polski Górników Mustangi Gliwice

27 Wietrzycki Mariusz Gliwice Bieg 10km Biegaj z trenerami Gliwice TAK
28 Wietrzycki Zenon Gliwice Bieg 10km Bigaj z trenerami Gliwice TAK
29 Wojtowicz Adam Bytom Bieg 10km K.B. JÓZEFINKA Katowice