Zawody

Nazwa zawodów:

39. Międzynarodowe Uliczne Biegi Sylwestrowe

Miejsce i termin: Szydłów, 2018-12-30
Organizator: Gminne Centrum Kultury w Szydłowie i Gmina Szydłów, ul. Targowa 3, 28-225 Szydłów

tel. 41 354 53 13, gck@szydlow.pl

Opis zawodów: • Start na ul. Kieleckiej przy Bramie Krakowskiej. Dwie pętle o długości 3.617 m każda, ulicami: Kielecka, Staszowska, Brzezińska, Ogrodowa, Kielecka. Po drugiej pętli bieg na ul. Kazimierza Wielkiego przez Bramę Krakowską (90 m) i 4 małe pętle o długości 662 m każda ulicami: Rynek, Kościelna, Staszowska, Rynek z finiszem w ul. Szkolną o długości 28 m. Mapki znajdują się na stronie:

Mapki tras

• Trasa dużych pętli będzie zabezpieczona od ruchu pojazdów tylko na czas biegu tj. w godz. 12:10 – 13.30. W związku z powyższym, tzw. zapoznanie z trasą przed biegiem, zawodnicy wykonują na własną odpowiedzialność.

Więcej w regulaminie.

Strona WWW: https://www.szydlow.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamczyk Joanna Jędrzejów 40-49 lat Brak TAK
2 Adamczyk Mariusz Kielce 50-59 lat Ekstremalni DecaRUN TAK
3 Adamczyk Danuta Kielce 50-59 lat Ekstremalni DecaRUN TAK
4 Adamczyk Danuta Kielce 50-59 lat Ekstremalni DecaRUN NIE
5 Adamska Sylwia Opatów 30-39 lat Biegamy dla Siebie NIE
6 Alfimow Artem Kovel 16-29 lat SK Kovel – LKB Rudnik TAK
7 Amanowicz Marek Połaniec 30-39 lat Running Połaniec TAK
8 Antas Mariola Kielce 40-49 lat ND TAK
9 Antczak Iliana Miedziana Góra 30-39 lat Ekstremalni Decarun TAK
10 Artykiewicz Adrian Ostrowiec Świętokrzyski 30-39 lat OstroBiec TAK
11 Artykiewicz Anna Ostrowiec Świętokrzyski 30-39 lat OstroBiec TAK
12 Artykiewicz Kacper Ostrowiec Świętokrzyski 16-29 lat OstroBiec TAK
13 Barabasz Piotr Kielce 40-49 lat SKRZYDLACI DZIECIOM TAK
14 Bazak Andrzej Kielce 40-49 lat Brak TAK
15 Bernat Marcin Starachowice 30-39 lat Brak TAK
16 Bernat Elżbieta Starachowice 40-49 lat Brak TAK
17 Bielacha Maciej Miedziana Góra 16-29 lat MECHANIK I PRZYJACIELE TAK
18 Bieluń Adrian Rudki 16-29 lat Brak NIE
19 Bochen Agnieszka Michałów 40-49 lat Brak NIE
20 Bochen Agnieszka Michałów 40-49 lat Brak NIE
21 Bochen Artur Michałów 40-49 lat Brak NIE
22 Boroń Paweł Staszów 40-49 lat Brak NIE
23 Borycki Łukasz Kielce 30-39 lat Biegające Włóczykije NIE
24 Bronhard Rafał Rzeszów 30-39 lat 21 Batalion Dowodzenia TAK
25 Brzóska Renata Kielce 40-49 lat TS AKWEDUKT Kielce TAK
26 Brzóska Henryk Kielce 50-59 lat TS AKWEDUKT Kielce TAK
27 Buczak Jarosław Pińczów 50-59 lat KL PONIDZIE TAK
28 Charyga Wojciech Mostki 50-59 lat ….. NIE
29 Chodakowski Rafał Ćmielów 40-49 lat OstroBiec TAK
30 Chodakowski Igor Ćmielów 16-29 lat OstroBiec TAK
31 Chodakowski Igor Ćmielów 16-29 lat OstroBiec NIE
32 Chodakowski Kacperek Ćmielów 16-29 lat OstroBiec NIE
33 Chomych Grygorii Lutsk 30-39 lat SK Kovel – LKB Rudnik NIE
34 Cielak Jerzy Paszczyna 50-59 lat Brak NIE
35 Czaja Ewa Katowice 30-39 lat Biegam w KATO TAK
36 Czarnecki Adrian Połaniec 16-29 lat Brak TAK
37 Czarnota Małgosia Gąsawy Rządowe 16-29 lat Brak TAK
38 Czegus Marcin Połaniec 40-49 lat Running Połaniec TAK
39 Czegus Anna Połaniec 40-49 lat RUNNING POŁANIEC NIE
40 Czegus Aneta Połaniec 30-39 lat Running Połaniec TAK
41 Czyżewicz Paweł Kraków 40-49 lat RUD TAK
42 Didovodiuk Dmytro Iwano- Frankiwsk 30-39 lat Borys running club NIE
43 Didovodiuk Olesya Ivano Frankivsk 16-29 lat Borys running club NIE
44 Dobrowolska Marta Daleszyce 16-29 lat FITNESS ACTIVE TAK
45 Dołomisiewicz Sławomir Oględów 40-49 lat Brak TAK
46 Domagała Marcin Jędrzejów 30-39 lat Brak TAK
47 Dragan Aleksander Kielce 16-29 lat Brak TAK
48 Drapała Jan Kolbuszowa 40-49 lat Krokodyle Kolbuszowa TAK
49 Dróżdż Tomasz Lubienia 30-39 lat Lubienia NIE
50 Driański Marcin Starachowice 30-39 lat Zabiegane Starachowice TAK
51 Dudek Gabriel Opatów 16-29 lat Brak TAK
52 Dudek Sylwester Rudnik 50-59 lat LKB Rudnik NIE
53 Dudzic Patryk Staszów 30-39 lat Dzikruner NIE
54 Dziewierz Przemysław Kielce 40-49 lat Brak TAK
55 Fijałkowska Aneta Radom 40-49 lat Brak NIE
56 Fotyga Agnieszka Ostrowiec Swietokrzyski 40-49 lat OstroBiec TAK
57 Furmanek Mariusz Busko-Zdrój 40-49 lat Szybka Grupa Bukovina TAK
58 Furmanek Paweł Zbludowice 30-39 lat Brak TAK
59 Gad Małgorzata Staszów 30-39 lat STARiS Staszów TAK
60 Gajek Magdalena Czółna 40-49 lat wieś tańczy i biega NIE
61 Gajek Grzegorz Czółna 30-39 lat wieś tańczy i biega NIE
62 Gałka Wiesław Orłowiny 50-59 lat Brak TAK
63 Gawor Monika Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
64 Gawor Artur Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
65 Gawroński Tomasz Jędrzejów 16-29 lat Brak NIE
66 Gawroński Tomasz Jędrzejów 16-29 lat Brak NIE
67 Gawroński Paweł Połaniec 16-29 lat RUNNING POŁANIEC NIE
68 Górski Szymon Kielce 40-49 lat BBM TAK
69 Górzyński Grzgorz Kielce 40-49 lat Mix Sport Team Kielce TAK
70 Gębska Alicja Skarżysko 30-39 lat Brak TAK
71 Gębura Artur Brzóstowa 40-49 lat Brak TAK
72 Gębura Artur Brzóstowa 40-49 lat Brak NIE
73 Gola Rafał Zaborowie 30-39 lat Lanca Team TAK
74 GolĘba Grzegorz StaszÓw 40-49 lat Brak TAK
75 Gospodarczyk Tomasz Sandomierz 50-59 lat Ósemka NIE
76 Grudzińska Aneta Busko-Zdrój 40-49 lat Szybka Grupa Bukovina TAK
77 Gruszka Marcin Goździelin 40-49 lat Goździelin Biega TAK
78 Grygiel Jacek Nowa Dęba 40-49 lat ZMITEK TEAM NOWA DĘBA TAK
79 Grzelec Adam Kielce 40-49 lat Ekstremalni DecaRun /UPC Running Makers TAK
80 Guzy Mariola Celiny 30-39 lat Brak NIE
81 Hanczke Marcin Chmielnik 40-49 lat FOOTBALL ACADEMY CHMIELNIK TAK
82 Harnik Krzysztof Kielce 40-49 lat Brak NIE
83 Harnik Krzysztof Kielce 40-49 lat Brak NIE
84 Harnik Michal Tarnobrzeg 30-39 lat Kopalnia Mocy NIE
85 Harnik Aleksander Tarnobrzeg 16-29 lat Kopalnia Mocy NIE
86 Hasiak Maciej Hucisko 30-39 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
87 Heba Tomasz Ostrowiec Świętokrzyski 30-39 lat OstroBiec TAK
88 Iwan Czesław Kielce 60-69 lat Biegacz Świętokrzyski NIE
89 Jabłoński Tomasz Busko-Zdrój 40-49 lat DRUŻYNA SZWAGRÓW TAK
90 Jackowski Zbigniew Jędrzejów 50-59 lat Brak TAK
91 Jackowski Zbigniew Jędrzejów 50-59 lat Brak NIE
92 Jagiełło Błażej Wawrzeńczyce 30-39 lat Mechanik i Przyjaciele TAK
93 Jagieło Michał Lubienia 30-39 lat Husaria Race Team NIE
94 Jagieło Karol Lubienia 30-39 lat Lubienia NIE
95 Jagieło Kinga Starachowice 16-29 lat Husaria Race Team TAK
96 Jagieło Michał Lubienia 30-39 lat Husaria Race Team TAK
97 Jakubik Mirosław Zaleszany 50-59 lat Fartlek GO NIE
98 Jakus Tomasz Jędrzejów 30-39 lat Jędrzejowski Klub Kolarski TAK
99 Jaślan-Klisik Ewelina Kielce 40-49 lat babki w bi TAK
100 Jamioł Michał Kielce 30-39 lat Brak TAK
101 Jankiewicz Katarzyna Kielce 30-39 lat RYSIE TAK
102 Jankiewicz Michał Kielce 30-39 lat RYSIE TAK
103 Jarek-Korzeniowska Marta Goźd 30-39 lat Babki w biegu NIE
104 Jargiło Robert Jastkowice 40-49 lat Stalowowolski klub biegacza TAK
105 Jarosz Artur Jędrzejów 30-39 lat Brak TAK
106 Jarosz Wojciech Starachowice 16-29 lat Juventa Kobex Starachowice TAK
107 Jarząbek Sabina Kielce 16-29 lat KKL Kielce TAK
108 Jonczyk Wioleta Daleszyce 30-39 lat Urodzony biegacz NIE
109 Juśko Rafał Ostrowiec Świętokrzyski 40-49 lat OstroBiec TAK
110 Kabat Daniel Stalowa Wola 30-39 lat Hej Stal TAK
111 Kaczor Mateusz Radom 16-29 lat RLTL ZTE RADOM TAK
112 Kalita Jakub Ostrowiec Świętokrzyski 30-39 lat OSTROBIEC TAK
113 Kamiński Piotr Brzozowa 30-39 lat Brak TAK
114 Kania Przemyslaw Styków 16-29 lat DB-TRANS Starachowice TAK
115 Karasiński Radek Tarnobrzeg 30-39 lat KaraśTeam NIE
116 Karwacki Mateusz Kielce 30-39 lat Brak NIE
117 Kasza Jan Chroberz 40-49 lat Brak TAK
118 Kaszuba Robert Zagnańsk 40-49 lat Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe Pod Bartkiem NIE
119 Kierczyńska Wioletta Brzeziny 40-49 lat Biegnę, żeby Bartek mógł biegać TAK
120 Klamka Wioletta Kielce 40-49 lat Brak TAK
121 Klasińska Paulina Pińczów 30-39 lat 5 Sów Run Team Pińczów TAK
122 Klisik Piotr Kielce 40-49 lat biegam bo tak TAK
123 Kloczkowski Jerzy Ciechostowice 182 40-49 lat Brak TAK
124 Kłonicki Augustyn Chmileniek 30-39 lat Brak NIE
125 Kłonicki Augustyn Chmielnik 30-39 lat Brak TAK
126 Kobyłecki Rafał Łódź 30-39 lat RYSIE TAK
127 Kochowski Mateusz Stalowa Wola 16-29 lat Hej Stal TAK
128 Kołomański Michał Wilków 30-39 lat MECHANIK I PRZYJACIELE TAK
129 Kołomański Jan Chmielnik 50-59 lat Brak TAK
130 Kosmala Grzmot Grzegorz Kielce 40-49 lat Biegnę Żeby Nartek Mógł Biegać TAK
131 Kowalczyk Renata Kielce 40-49 lat BBL NIE
132 Kowalik Mariusz Połaniec 30-39 lat RUNNING POŁANIEC TAK
133 Kowalik Łukasz Ossala 16-29 lat Brak TAK
134 Koza Kamil Ulanów 16-29 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
135 Kozub Adrian Daleszyce 16-29 lat FITNESS ACTIVE TAK
136 KraczyŃski Łukasz Jędrzejów 30-39 lat Brak TAK
137 Krawczak Marian Stalowa Wola 60-69 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
138 Krupa Paweł Agatówka 30-39 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
139 Kubicki Jacek Kielce 30-39 lat MIX SPORT TEAM NIE
140 Kukla Łukasz Kielce 30-39 lat MIX SPORT TEAM KIELCE TAK
141 Kulawiak Łukasz Połaniec 30-39 lat Brak TAK
142 Kuśmierz Krzysztof Urzędów 16-29 lat Brak TAK
143 Kwiatek Michał Starachowice 30-39 lat Brak TAK
144 Kwiecień Dawid Kielce 30-39 lat Brak NIE
145 Lasocka Klaudia Kielce 16-29 lat AZS UJK Kielce TAK
146 Lasocki Łukasz Łódź 30-39 lat Brak NIE
147 Lasocki Łukasz Łódź 30-39 lat Rysie NIE
148 Lejawka Grzegorz Daleszyce 40-49 lat URODZONY BIEGACZ NIE
149 Lejawka Urszula Daleszyce 30-39 lat URODZONY BIEGACZ NIE
150 Lejawka Grzegorz Daleszyce 40-49 lat URODZONY BIEGACZ NIE
151 Leśniewski Andrzej Ostrowiec Świętokrzyski 50-59 lat Politechnika Warszawska NIE
152 Lewita Mateusz Staszów 30-39 lat Brak NIE
153 Żak Jarosław Połaniec 40-49 lat Brak NIE
154 Żak Szymon Ćmińsk 40-49 lat Aktywny. Ćmińsk TAK
155 Żurawski Mieczysław Stalowa Wola 60-69 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
156 Ludwinek Wieslaw Kielce 60-69 lat Biegacz swietokrzyski NIE
157 Łancucki Stanislaw Stalowa Wola 60-69 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
158 Ścibisz Marta Sosnowiec 30-39 lat T K K FSaturn Czeladz NIE
159 Śliwiński Rafał Kielce 40-49 lat Aqua Med Kielce NIE
160 Łukaszek Michał Połaniec 30-39 lat Runnig Połaniec TAK
161 Świercz Jacek Janik 40-49 lat OstroBiec NIE
162 Świercz Dawid Janik 16-29 lat Brak NIE
163 Świetlik Martyna Kielce 16-29 lat Brak NIE
164 Maciąg Janusz Kolbuszowa 40-49 lat Krokodyle Kolbuszowa TAK
165 Majcherczyk Magdalena Piekoszów 40-49 lat Biegacz Świętokrzyski NIE
166 Majchrzak Sławomir Starachowice 50-59 lat UKS Tychów Stary TAK
167 Majecki Robert Sandomierz 16-29 lat JW3533 NIE
168 Majewska Aneta Chmielnik 30-39 lat Brak NIE
169 Majka Krzysztof Dabrowa Tarnowska 16-29 lat Brak NIE
170 Malek Grzegorz Kielce 16-29 lat Brak TAK
171 Malicki Grzegorz Nowy Kazanów 40-49 lat Brak TAK
172 Maras Ladislav Presov 50-59 lat MARAS team TAK
173 Marasek Adam Kielce 40-49 lat MIX SPORT TEAM TAK
174 Marczuk Sergii Kovel 30-39 lat SK Kovel – LKB Rudnik NIE
175 Matysiak Agnieszka Tarnobrzeg 30-39 lat Kopalnia Mocy Tarnobrzeg TAK
176 Mazur Łukasz Ostrowiec Św. 30-39 lat Brak TAK
177 Mączka Katarzyna Staszów 40-49 lat Staris Staszów TAK
178 Mikuśkiewicz Piotr Chmielnik 30-39 lat wkurw_team TAK
179 Miller Paweł Łagów 30-39 lat Brak TAK
180 Miller Stefan Łagów 60-69 lat Brak TAK
181 Minda Michał Starachowice 30-39 lat ZABIEGANE STARACHOWICE TAK
182 Minner Roman Górno 30-39 lat Brak NIE
183 Minner Magdalena Górno 16-29 lat Brak NIE
184 Misiara Jerzy Bolechowice 50-59 lat ŚWIĘTOKRZYSKI BIEGACZ TAK
185 Misztal Grzegorz Jędrzejów 40-49 lat Brak TAK
186 Młudziński Piotr Mirzec 40-49 lat Brak TAK
187 Młynarski Stanisław Zarzecze 60-69 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
188 Młynarski Stanisław Zarzecze 60-69 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
189 Mucha Andrzej Bolechowice 40-49 lat Brak NIE
190 Napora Mieczysław Pińczów 70 lat i więcej KL Ponidzie TAK
191 Naporowski Rafał Kielce 40-49 lat Akwedukt NIE
192 Naporowski Rafał Kielce 40-49 lat Akwedukt TAK
193 Niewadzi Sylwester Serwis 40-49 lat Brak TAK
194 Noga Damian Kłoda 16-29 lat KP PSP Sandomierz NIE
195 Nowak Karol Kielce 40-49 lat Brak TAK
196 Oczkowski Roman Stalowa Wola 50-59 lat SKB TAK
197 Okeksiak Lena Kielce 30-39 lat Babki w biegu TAK
198 Oleksak Tomasz Nisko 50-59 lat Brak TAK
199 Olszewski Marcin Kielce 30-39 lat MECHANIK I PRZYJACIELE NIE
200 Opoka Andrzej Kielce 50-59 lat KG Kielce TAK
201 Ornatowska Maria Kielce 50-59 lat Brak TAK
202 Orzech Artur Kolbuszowa 40-49 lat Krokodyle Kolbuszowa TAK
203 Pakosiński Krzysztof Chmielnik 40-49 lat Czarny Pielgrzym Kamikaze NIE
204 Panasiuk Sergii Kovel 40-49 lat SK Kovel – LKB Rudnik NIE
205 Pasowska Ewelina Kielce 16-29 lat Brak NIE
206 Pawełczak Karol Ostrowiec Świętokrzyski 30-39 lat ActivZone TEAM TAK
207 Pawlik Anna Staszów 30-39 lat Staris Staszów TAK
208 Pawlik Robert Staszów 30-39 lat Staris Staszów TAK
209 Pękala Paweł Rytwiany 40-49 lat STARiS Staszów NIE
210 Pękala Julita Rytwiany 30-39 lat STARiS Staszów TAK
211 Perez Arnold Stalowa Wola 16-29 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
212 Piątek Paweł Kazimierza Wielka 50-59 lat Zamek Dersława TAK
213 Piętka Dariusz Ćmielów 40-49 lat Centrum-Sport Ostrowiec Św. TAK
214 Piętka Piotr Ostrowiec Św. 30-39 lat Brak TAK
215 Pieterwas MichaŁ Kielce 30-39 lat Mix Sport Team TAK
216 Pietras Jan Stąporków 60-69 lat Lanca Team TAK
217 Pietryka Sylwester Kielce 30-39 lat T. S AKWEDUKT KIELCE NIE
218 Pietryka Sylwester Kielce 30-39 lat T. S AKWEDUKT KIELCE TAK
219 Pikulski Mieczysław Pińczów 70 lat i więcej KL Ponidzie TAK
220 Pikuła Tomasz Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
221 Piotrowski Wôjcik Krzysztof Kielce 30-39 lat Borsy TAK
222 Piotrowski Wôjcik Krzysztof Kielce 30-39 lat Borsy NIE
223 Piwonski Maksym Radków 40-49 lat Brak NIE
224 Placha Piotr Tarnobrzeg 40-49 lat Kopalnia Mocy TAK
225 Pliś Renata Krakow 30-39 lat Maraton Świnoujscie TAK
226 Podsiadła Katarzyna Kozienice 30-39 lat WKZ Kozienice – BBL TAK
227 Podsiadło Wojciech Kielce 16-29 lat Biegnę, Żeby Bartek Mógł Biegać NIE
228 Podsiadło Wojciech Busko-Zdrój 50-59 lat Szybka Grupa Bukovina TAK
229 Podsiadły Szymon Kozienice 30-39 lat WKZ Kozienice – BBL TAK
230 Pokrywka Ryszard Stalowa Wola 50-59 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
231 Profis Juliia Czerniwci 16-29 lat SK Kovel – LKB Rudnik TAK
232 Ptak Arkadiusz Kielce 50-59 lat TS AKWEDUKT KIELCE TAK
233 Ptasznik Grzegorz Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
234 PuchaŁa Tomasz Chęciny 40-49 lat Brak NIE
235 PuchaŁa Anna Chęciny 40-49 lat Brak NIE
236 Pyrzak Jacek Rzeszów 30-39 lat Centrum Animacji Społecznej NIE
237 Radko Mariia Odessa 16-29 lat SK Kovel – LKB Rudnik TAK
238 Radlica Małgorzata Kielce 16-29 lat Brak NIE
239 Rakoczy Grzegorz Starachowice 30-39 lat Brak NIE
240 Rogalińska Martyna Opatów 16-29 lat Brak NIE
241 Rusiuk Iuriy Lutsk 30-39 lat SK Kovel – LKB Rudnik NIE
242 Sadrak Sylwester Starachowice 30-39 lat ZABIEGANE STARACHOWICE TAK
243 Salwa Tomasz Miedziana Góra 40-49 lat Zagnańskie Stoważyszenie Rowerowe Pod Bartkiem TAK
244 Samburski Andrzej Chmielnik 30-39 lat KM NIE
245 Saniawa Paweł Tarnobrzeg 30-39 lat PSP KLIMONTÓW TAK
246 Sądel Wiesław Tarnobrzeg 40-49 lat witar tarnobrzeg NIE
247 Senderowski Wojciech Łagiewniki 30-39 lat Masa Bitumiczna TAK
248 Serek Justyna Starachowice 30-39 lat Brak TAK
249 Serwacka Dominika Stalowa Wola 16-29 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
250 Serwacki Rafał Stalowa Wola 30-39 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
251 Siatkowski Paweł Kielce 30-39 lat Open Brokers Team TAK
252 Siembida Małgorzata Ulanów 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
253 Sieradzan Przemysław Kielce 40-49 lat MIX SPORT TEAM TAK
254 SieroŃ Jacek Sandomierz 50-59 lat Mosir/Tsa Sandomierz TAK
255 Sikora Małgorzata Kielce 40-49 lat DRUŻYNA SZWAGRÓW TAK
256 Sitarz Tomasz Kielce 30-39 lat Brak TAK
257 Skobel Tomasz Radom 40-49 lat Błasiu Team TAK
258 Skobel Robert Radom 40-49 lat Szakalbiega NIE
259 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola 30-39 lat Stalowowolski klub biegacza TAK
260 Skuza Grzegorz KotuszÓw / Dobczyce 40-49 lat ROZBIEGANE DOBCZYCE TAK
261 SŁawek Dawid Brzezie 30-39 lat Brak TAK
262 Słomiński Albert Staszów 16-29 lat Brak NIE
263 Słotaw Mariusz Kielce 40-49 lat media efekt NIE
264 Słowik Konrad Ostrowiec Świętokrzyski 30-39 lat Słowiki Biegają /BBL Ostrowiec TAK
265 Słowik Justyna Ostrowiec Świętokrzyski 30-39 lat Słowiki Biegają /BBL Ostrowiec TAK
266 Słowiński Piotr Kielce 30-39 lat Biegnę żeby Bartek mógł biegać NIE
267 Sokołowski Mateusz Stąporków 16-29 lat Brak NIE
268 Srokosz Sebastian Chmielnik 40-49 lat Run Team Chmielnik TAK
269 Stachura Maciej Staszów 16-29 lat Brak NIE
270 Stachurski Piotr Podlesie 16-29 lat Brak NIE
271 Stachurski Piotr Podlesie 16-29 lat Brak NIE
272 StaŃczak Lidia Starachowice 30-39 lat Zabiegane Starachowice TAK
273 Stanisław Młynarski Zarzecze K.niska 60-69 lat Stalowowolski Klub Biegacza NIE
274 Starachowski Łukasz Ostrowiec Świętokrzyski 30-39 lat OstroBiec NIE
275 Starżyński Andrzej Klementowice 16-29 lat Centrum Eksportu Klementynka UMCS Lublin NIE
276 Stępień-Walas Luiza Staszów 30-39 lat Biegam bo lubię TAK
277 Stegner Anna Kielce 40-49 lat Spartanie dzieciom TAK
278 Stokłosa Krzysztof Olchawa 30-39 lat WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz TAK
279 Strzępka Krzysztof Przyłęk 50-59 lat Krokodyle Kolbuszowa TAK
280 Szabat Wiesław Annopol 50-59 lat Brak TAK
281 Szafrański Marcin Jacentów 30-39 lat active zone TAK
282 Szcześniak Dariusz Stróża 40-49 lat Brak TAK
283 Szczepanik Andrzej Kazimierza Wielka 60-69 lat Zamek Dersława TAK
284 Szczerek Agnieszka Połaniec 30-39 lat RUNNING POŁANIEC TAK
285 Szczygieł Mateusz Połaniec 30-39 lat Brak TAK
286 Szercer Michał Staszów 30-39 lat ReKultura Power NIE
287 Szostak Sylwester Ostrowiec Świętokrzyski 30-39 lat Brak TAK
288 Szostak Katarzyna Kielce 30-39 lat Biegacz Świętokrzyski TAK
289 Szot Maria Ujazd 40-49 lat Brak TAK
290 Szweda Sebastian Połaniec 40-49 lat Runnig Połaniec NIE
291 Szweda Sebastian Połaniec 40-49 lat Running Połaniec TAK
292 Szymańska Ewa Kurozwęki 30-39 lat STARiS Staszów NIE
293 Szymańska Karolina Mostki 16-29 lat Brak TAK
294 SzymaŃski Adam PoŁaniec 50-59 lat Brak TAK
295 Szymański Adam Stalowa Wola 60-69 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
296 Szymanowski Przemyslaw Starachowice 30-39 lat Szymanowski NIE
297 Teliga Rafał Huta Nowa 16-29 lat Lzs Makoszyn NIE
298 Telka Paweł Kielce 16-29 lat Mechanik i Przyjaciele TAK
299 Tomczak Renata Kielce 50-59 lat Brak TAK
300 Tomczyk Jolanta Łódź 30-39 lat RYSIE TAK
301 Trojak Katarzyna Kielce 16-29 lat Brak TAK
302 Tworek Artur Ossala 30-39 lat Brak TAK
303 Urbaniak Marian Trześń 50-59 lat Brak NIE
304 Walania Kinga Głogów Małopolski 30-39 lat TKKF Sokół TAK
305 Wójcicka Mirosława Kielce 50-59 lat Brak TAK
306 Wójcicki Piotr Kielce 50-59 lat Brak TAK
307 Wójcik Tomasz Gorzyce 30-39 lat ZMITEK TEMA NOWA DĘBA NIE
308 Wójcik Izabela Kielce 40-49 lat Brak NIE
309 Wądek Tomasz Busko-Zdrój 30-39 lat Zamek Dersława TAK
310 WÓjcicki Paweł Kielce 60-69 lat BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI TAK
311 Wątroba Dariusz Kielce 40-49 lat TS AKWEDUKT KIELCE NIE
312 Werczyński Tomasz Crawley 30-39 lat Brak TAK
313 Werenkowicz-Wrona Ilona Rzepin Drugi 30-39 lat LKB Rudnik TAK
314 Wesołowski Kamil Chmielnik 30-39 lat Brak TAK
315 Wiatrowska Kinga Staszów 30-39 lat Staris Staszów NIE
316 Wiatrowski Jacek Kielce 40-49 lat Biegacz Świętokrzyski NIE
317 Wiatrowski Zdzisław Kaliszany 50-59 lat Brak TAK
318 Wiejas Sławomir Osówka 16-29 lat Brak TAK
319 Wiśniewski Jacek Sandomierz 50-59 lat uks siedleszczany NIE
320 Wojciechowski Jarosław Kielce 50-59 lat Czasem biegam TAK
321 Wojtaś Renata Pińczów 50-59 lat Brak TAK
322 Wojtan Ireneusz Dobczyce 40-49 lat ROZBIEGANE DOBCZYCE NIE
323 Wojton Michał Starachowice 30-39 lat Juventa-Kobex Starachowice TAK
324 Wolak Katarzyna Stalowa Wola 40-49 lat Stalowowolski Klub Biegacza TAK
325 Wróbel Michał Rudawa 40-49 lat Brak TAK
326 Wzorek Michał Starachowice 30-39 lat Brak TAK
327 Wzorek Kamila Starachowice 30-39 lat Brak TAK
328 Zając Robert JĘdrzejÓw 40-49 lat Brak NIE
329 Zalaś Marcin Połaniec 30-39 lat Running Połaniec TAK
330 Zalewski Zbigniew Kielce 40-49 lat DRUŻYNA SZWAGRÓW TAK
331 Zatorski PaweŁ Kielce 16-29 lat BIEGAM ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ NIE
332 Zawadzka Ewelina Kielce 30-39 lat Brak TAK
333 Zawłocka Monika Brzeziny 16-29 lat Brak TAK
334 Zborowski Józef StaszÓw 50-59 lat STARiS TAK
335 Zegadło Agnieszka Kielce 40-49 lat Brak NIE
336 Zych Edyta Pińczów 40-49 lat Brak TAK
337 Zych Iwona Opatkowice Drewniane 44 40-49 lat Brak TAK
338 Zychowicz Grzegorz Chmielnik 50-59 lat RUN TEAM CHMIELNIK NIE
339 Zygmunt Marcin Wojciechowice 16-29 lat Zaganiacze NIE