Zawody

Nazwa zawodów:

39. Międzynarodowe Uliczne Biegi Sylwestrowe- biegi dla dzieci i młodzieży

Miejsce i termin: Szydłów, 2018-12-30
Organizator: Gminne Centrum Kultury w Szydłowie i Gmina Szydłów, ul. Targowa 3, 28-225 Szydłów
tel. 41 354 53 13, gck@szydlow.pl
Opis zawodów: Termin, miejsce: Biegi odbędą się 30 grudnia 2018 r. (niedziela) w Szydłowie, powiat staszowski, woj. świętokrzyskie.

Trasa:
• W zależności od kategorii wiekowej, biegi odbywać się będą ulicami: Rynek, Kościelna, Staszowska, zgodnie z mapkami załączonymi na stronie szydlow.pl

Więcej w regulaminie.

Strona WWW: https://www.szydlow.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Lista zawodników z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Lista zawodników bez potwierdzonej płatności

Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Kategoria Klub Wpłata
1 Adamski Aleksander Opatów 715m- roczniki 2007 i 2006 Biegamy dla Siebie NIE
2 Angielska Dominika Gnojno 715m- roczniki 2007 i 2006 SP Gnojno TAK
3 Antas Mariola Kielce 2005m- roczniki 2002,2001,2000 i 1999 Brak NIE
4 Artykiewicz Kaja Ostrowiec Świętokrzyski 320m- roczniki 2010-2011 i młodsze OstroBiec TAK
5 Artykiewicz Franciszek Ostrowiec Świętokrzyski 320m- roczniki 2010-2011 i młodsze OstroBiec TAK
6 Banaś Dawid Busko ZdrÓj 2005m- roczniki 2002,2001,2000 i 1999 kssloneczko Busko Zdrój TAK
7 Banaś Izabela Gnojno 1370m- roczniki 2005,2004 i 2003 SP Gnojno TAK
8 Banaś Mateusz Gnojno 715m- roczniki 2007 i 2006 SP Gnojno TAK
9 Banaś Patrycja Busko Zdrój 2005m- roczniki 2002,2001,2000 i 1999 kssloneczko Busko Zdrój NIE
10 Baran Karina Gnojno 715m- roczniki 2007 i 2006 SP Gnojno TAK
11 Bławat Kamila Busko Zdrój 425m- roczniki 2009 i 2008 kssloneczko Busko Zdrój NIE
12 Borkowska Magdalena Rudnik 715m- roczniki 2007 i 2006 LKB Rudnik NIE
13 Brzóska Jan Kielce 1370m- roczniki 2005,2004 i 2003 TS AKWEDUKT Kielce TAK
14 Bugaj Mateusz Kurozwęki 715m- roczniki 2007 i 2006 PSP Kurozwęki NIE
15 Bugaj Anna Kurozwęki 425m- roczniki 2009 i 2008 PSP Kurozwęki NIE
16 Bugaj Ewa Kurozwęki 320m- roczniki 2010-2011 i młodsze PSP Kurozwęki NIE
17 Bugaj Ewa Kurozwęki 320m- roczniki 2010-2011 i młodsze PSP Kurozwęki NIE
18 Bugaj Ewa Kurozwęki 320m- roczniki 2010-2011 i młodsze PSP Kurozwęki NIE
19 Cecelon Amelka Staszów 425m- roczniki 2009 i 2008 LZS Sigma Staszów TAK
20 Chmielewska Martyna Gnojno 1370m- roczniki 2005,2004 i 2003 SP Gnojno TAK
21 Chodakowska Anna Ćmielów 425m- roczniki 2009 i 2008 OstroBiec TAK
22 Ciemiega Jakub Rudnik 1370m- roczniki 2005,2004 i 2003 LKB Rudnik NIE
23 Dąbrowska Zuzanna Pińczów 1370m- roczniki 2005,2004 i 2003 SP nr 2 TAK
24 Domańska Maja Gnojno 425m- roczniki 2009 i 2008 SP Gnojno TAK
25 Duda Aleksander Pińczów 1370m- roczniki 2005,2004 i 2003 SP nr 2 TAK
26 Dziewięcka Kornelia Kurozwęki 320m- roczniki 2010-2011 i młodsze PSP Kurozwęki NIE
27 Fudalewski Michał Kurozwęki 1370m- roczniki 2005,2004 i 2003 PSP Kurozwęki NIE
28 Gaweł Gabriela Gnojno 1370m- roczniki 2005,2004 i 2003 SP Gnojno TAK
29 Gębska Julia Skarżysko 320m- roczniki 2010-2011 i młodsze Brak TAK
30 Gomez Tristan Ząbki 715m- roczniki 2007 i 2006 Brak NIE
31 Grosicka Kinga Busko Zdrój 2005m- roczniki 2002,2001,2000 i 1999 kssloneczko Busko Zdrój NIE
32 Gruba Małgorzata Gnojno 320m- roczniki 2010-2011 i młodsze Brak TAK
33 Jakus Lena Jędrzejów 425m- roczniki 2009 i 2008 Szkoła Podstawowa nr 2 w Jędrzejowie TAK
34 Jamioł Ignacy Kielce 320m- roczniki 2010-2011 i młodsze przedszkolak TAK
35 Jasiak Agnieszka Busko Zdrój 715m- roczniki 2007 i 2006 kssloneczko Busko Zdrój TAK
36 Jędrzejowska Weronika Gnojno 1370m- roczniki 2005,2004 i 2003 SP Gnojno TAK
37 Jędrzejowski Michał Gnojno 715m- roczniki 2007 i 2006 SP Gnojno TAK
38 Kacper Bilewicz Jędrzejów 1370m- roczniki 2005,2004 i 2003 Szkoła Podstawowa nr 2 w Jędrzejowie TAK
39 Kalarus Krzysztof Gnojno 425m- roczniki 2009 i 2008 SP Gnojno TAK
40 Karasinski Michał Rudnik 2005m- roczniki 2002,2001,2000 i 1999 LKB Rudnik NIE
41 Karwacka Alicja Brodyr 1370m- roczniki 2005,2004 i 2003 LKB Rudnik NIE
42 Kawecka Anna Busko Zdrój 715m- roczniki 2007 i 2006 kssloneczko Busko Zdrój TAK
43 Kawecka Emilia Gnojno 1370m- roczniki 2005,2004 i 2003 SP Gnojno TAK
44 Kobiec Kacper Kielce 425m- roczniki 2009 i 2008 ND TAK
45 Kosik Szymon Staszów 320m- roczniki 2010-2011 i młodsze Brak TAK
46 Kosik Michał Staszów 320m- roczniki 2010-2011 i młodsze Brak TAK
47 Kowalczyk Gabriel Kielce 1370m- roczniki 2005,2004 i 2003 SP33 Kielce TAK
48 Kowalska Klaudia Rudnik 1370m- roczniki 2005,2004 i 2003 LKB Rudnik NIE
49 Krzysztoń Natasza Tarnobrzeg 715m- roczniki 2007 i 2006 kopalnia mocy tarnobrzeg TAK
50 Kwiecien Wiktoria Rudnik 715m- roczniki 2007 i 2006 LKB Rudnik NIE
51 Lech Magdalena Busko Zdrój 715m- roczniki 2007 i 2006 kssloneczko Busko Zdrój NIE
52 Łabędzka Blanka Busko Zdrój 425m- roczniki 2009 i 2008 kssloneczko Busko Zdrój TAK
53 Śnioch Wiktor Bilcza 1370m- roczniki 2005,2004 i 2003 KKL Kielce NIE
54 łygaś Kornel Opatów 715m- roczniki 2007 i 2006 Brak NIE
55 Łygaś Kornel Opatów 715m- roczniki 2007 i 2006 Podstawowa NIE
56 Minner Adrian Górno 320m- roczniki 2010-2011 i młodsze Brak NIE
57 Minner Julianna Górno 320m- roczniki 2010-2011 i młodsze Szkoła Podstawowa w Górnie NIE
58 Misztal Zuzanna Jasionna 715m- roczniki 2007 i 2006 Szkoła Podstawowa w Jasionnie TAK
59 Molendowska Julia Busko Zdrój 715m- roczniki 2007 i 2006 kssloneczko Busko Zdrój TAK
60 Mrzyglod Mariusz Gnojno 2005m- roczniki 2002,2001,2000 i 1999 SP Gnojno TAK
61 Pacholec Filip Gnojno 425m- roczniki 2009 i 2008 SP Gnojno TAK
62 Parada Gabriela Gnojno 320m- roczniki 2010-2011 i młodsze SP Gnojno TAK
63 Parada Tatiana Gnojno 715m- roczniki 2007 i 2006 SP Gnojno TAK
64 Pączkiewicz Jakub Kielce 2005m- roczniki 2002,2001,2000 i 1999 KKL Kielce NIE
65 Perepiczko Oliwier Busko Zdrój 320m- roczniki 2010-2011 i młodsze kssloneczko Busko Zdrój TAK
66 Pietrzykowski Jakub Kielce 1370m- roczniki 2005,2004 i 2003 KKL Kielce NIE
67 Podsiedlik Iga Gnojno 320m- roczniki 2010-2011 i młodsze SP Gnojno TAK
68 Rajtar Aleksandra Busko Zdrój 2005m- roczniki 2002,2001,2000 i 1999 kssloneczko Busko Zdrój NIE
69 Sala Izabela Busko Zdrój 1370m- roczniki 2005,2004 i 2003 kssloneczko Busko Zdrój NIE
70 Siatkowska Pola Kielce 320m- roczniki 2010-2011 i młodsze KIELCE TAK
71 Sikora Dariusz Rudnik 715m- roczniki 2007 i 2006 LKB Rudnik NIE
72 Slifierz Krystian Rudnik 1370m- roczniki 2005,2004 i 2003 LKB Rudnik NIE
73 Sokołowski Jakub Gnojno 425m- roczniki 2009 i 2008 SP Gnojno TAK
74 Stachowicz Magdalena Gnojno 320m- roczniki 2010-2011 i młodsze SP Gnojno TAK
75 Stachowicz Dawid Gnojno 425m- roczniki 2009 i 2008 SP Gnojno TAK
76 Stachurski Jakub Kielce 1370m- roczniki 2005,2004 i 2003 KKL Kielce NIE
77 Stańczak Paulina Kielce 2005m- roczniki 2002,2001,2000 i 1999 LKB Rudnik TAK
78 Stępień Daniel Gnojno 425m- roczniki 2009 i 2008 SP Gnojno TAK
79 Stepniewski Alan Rudnik 715m- roczniki 2007 i 2006 LKB Rudnik NIE
80 Strzyż Aleksandra Staszów 715m- roczniki 2007 i 2006 LZS Sigma-OSiR Staszów TAK
81 Sudoł Milena Nowa Dęba 320m- roczniki 2010-2011 i młodsze Stal Nowa Dęba TAK
82 Szczepańczyk Kamil Małogoszcz 1370m- roczniki 2005,2004 i 2003 SSR Olimp Strawczyn NIE
83 Szkoła Jan Pińczów 1370m- roczniki 2005,2004 i 2003 SP nr 2 TAK
84 Sztuk Kaja Busko Zdrój 425m- roczniki 2009 i 2008 kssloneczko Busko Zdrój TAK
85 Sztuk Blanka Busko Zdrój 320m- roczniki 2010-2011 i młodsze kssloneczko Busko Zdrój TAK
86 Tarka Adam Pińczów 715m- roczniki 2007 i 2006 SP nr 2 TAK
87 Trela Jakub Gnojno 1370m- roczniki 2005,2004 i 2003 SP Gnojno TAK
88 Tworek Adrian Ossala 425m- roczniki 2009 i 2008 Brak TAK
89 Wawrzkiewicz Bartosz Staszów 425m- roczniki 2009 i 2008 LZS Sigma-OSiR Staszów TAK
90 Wawrzkiewicz Kamil Staszów 715m- roczniki 2007 i 2006 LZS Sigma-OSiR Staszów TAK
91 Wójcik Szczepan Gnojno 1370m- roczniki 2005,2004 i 2003 SP Gnojno TAK
92 Went Joanna Busko Zdrój 2005m- roczniki 2002,2001,2000 i 1999 kssloneczko TAK
93 Wesołowska Natalia Gnojno 425m- roczniki 2009 i 2008 SP Gnojno TAK
94 Więckowska Roksana Gnojno 715m- roczniki 2007 i 2006 SP Gnojno TAK
95 Wieczorek Klaudia Kurozwęki 715m- roczniki 2007 i 2006 PSP Kurozwęki TAK
96 Wojtan Jakub Dobczyce 425m- roczniki 2009 i 2008 ROZBIEGANE DOBCZYCE NIE
97 Wysocka Aleksandra Busko Zdrój 320m- roczniki 2010-2011 i młodsze kssloneczko Busko Zdrój TAK
98 Wysocka Julia Busko Zdrój 425m- roczniki 2009 i 2008 kssloneczko Busko Zdrój TAK
99 Zagrodzka Zofia Nowy Wiśnicz 425m- roczniki 2009 i 2008 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz TAK
100 Zając Kamila Gnojnik 715m- roczniki 2007 i 2006 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz TAK
101 Zarychta Katarzyna Rudnik 715m- roczniki 2007 i 2006 LKB Rudnik NIE
102 Zdral Marek Ruda 1370m- roczniki 2005,2004 i 2003 ULKS Gryf Rytwiany NIE
103 Zięba Karolina Nowa Dęba 425m- roczniki 2009 i 2008 MKS Stal Nowa Dęba TAK